Vedoucí představitelé členských zemí EU zdůraznili, že je třeba ochránit mezinárodní pořádek na základě principů   
Pridal tk Sobota 11 květen 2019 - 06:12:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Vedoucí představitelé členských zemí EU dne 9. května na neoficiálním summitu v rumunském Sibiu vydali prohlášení o 10 slibech, zdůraznili, že je třeba ochránit jednotnou Evropu a mezinárodní pořádek na základě principů.

Vedoucí představitelé členských zemí EU v prohlášení zdůraznili, že Evropa bude odpovědný lídr světa, také bude nadále se svými partnery na světě společně chránit a rozvíjet mezinárodní pořádek na základě principů, bude plně využívat nové obchodní příležitosti, bude společně řešit světové otázky včetně ochrany životního prostředí a bude čelit změnám klimatu.

V prohlášení se dále uvádí, že členské země EU ochrání jednotnou Evropu, v těžkých okamžicích se vzájemně podpoří, vyšlou jednotný hlas, ochrání svůj životní styl a politické ideály a naleznou společné plány k řešení. Prohlášení také slíbilo, že různé země budou investovat do nejdůležitějších oblastí, budou trvat na zásadě rovnosti, budou vychovávat mladé lidé, kteří budou čelit výzvám v 21. století.

Vedoucí představitelé členských zemí EU dne 9. května přiletěli do rumunského Sibiu, kde je předsednická země EU. Hlavně diskutovali o strategických programech v období od roku 2019 do roku 2024.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=24688
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1320 sec,0.0808 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,056kB