Zdeněk Ondráček z KSČM vyvolal pozdvižení, když prezident Doněcké lidové republiky pro něj nachystal červený koberec a státnické uvítání v Doněcku!   
Pridal tk Pátek 17 květen 2019 - 06:55:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Zdeněk Ondráček z KSČM vyvolal pozdvižení, když prezident Doněcké lidové republiky pro něj nachystal červený koberec a státnické uvítání v Doněcku! Redaktora Českého rozhlasu potom nejvíce zajímalo, kdo českému poslanci platil do Doněcku cestu! Na slavnostní večeři s Denisem Pušilinem byli hosté z Ruska, z Jižní Osetie, ale i ze Slovenska! Štětina za gangstery ze skupiny Azov jezdit může, ale Ondráček za prezidentem DLR nesmí?

Český ministr zahraničí Tomáš Petříček včera ostře odsoudil návštěvu českého poslance za KSČM Zdeňka Ondráčka v Doněcku, kde se zúčastnil slavnostní večeře pořádané prezidentem Doněcké lidové republiky Denisem Pušilinem. Doněcká televize přinesla záznam vítání mezinárodních delegací a zachytila i přivítání Zdeňka Ondráčka, jak vystupuje z černého SUV a po červeném koberci kráčí k Denisi Pušilinovi. Poté zaznívá český státní hymna a oba politici se přesouvají dovnitř budovy. Česká média přinesla pouze krátký minutový sestřih se Zdeňkem Ondráčkem, takže to vypadalo, jako kdyby se jednalo o nějakou solitérní akci Zdeňka Ondráčka. To ovšem není pravda, přinášíme celé video výše, kde vidíte příjezdy všech delegátů.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/336647067

Mezi delegáty byl i slovenský poslanec strany Hlas ľudu Peter Marček. Bakalův server Aktuálně.cz se zeptal Zdeňka Ondráčka, co tam vlastně v Doněcku pohledával. A poslanec KSČM na to odpověděl: “Přivezl jsem tam humanitární pomoc. Česká vláda tam dodává zbraně, já tam dodávám hračky. Kdo z nás je větší dobytek, nevím. To si posuďte vy,” řekl Aktuálně.cz. A to je přesně to, čím trefil hřebíček na hlavičku. Česká vláda skutečně dodává na Ukrajinu zbraně pro kyjevskou juntu, aby následně tyto zbraně byly používány na východě Ukrajiny proti separatistickým regionům.

Redaktora Českého rozhlasu pro změnu zajímalo, kdo Ondráčkovi platil cestu do Doněcku. Poslanecká sněmovna to nebyla, poslanec KSČM si cestu zaplatil sám. Ovšem redaktorovi ČRo něco přejelo přes hlavu a neustále se ptal pořád dokola, kdo cestu zaplatil. Jako kdyby nerozuměl odpovědím. Snaha najít v cestě ruské peníze? To je to, oč tu běží! Rozhovor zní naprosto neuvěřitelně. Zdeněk Ondráček reagoval na slova ministra Tomáše Petříčka na svém Facebooku, že do Doněcku přivezl dětem hračky a omalovánky, zatímco česká vláda posílá na Ukrajinu zbraně a výstroj. Fotky ze školky v Doněcku jsou zde: https://www.facebook.com/OndracekZdenek%20/posts/1288100138020509

Final Outreach a dodávky zbraní na Ukrajinu pro vybudování soukromé armády řízené z Izraele

V poslední době to byly především dodávky modernizovaných vozidel bojové pěchoty BVP-2, které česká vláda poskytla Ukrajina v rámci programu “Final Outreach”, což je tajný program americké armády v rámci NATO na dodávání zbraní ze třetích zemí na Ukrajinu, ať už jde o modernizované transportéry sovětského původu, anebo o americké tanky, transportéry a vozidla od americké armády v pouštní kamufláži. Na Aeronetu pravidelně o těchto transportech přinášíme informace a svědecká videa.

Ukrajina byla v roce 2014 unesena a rozvrácena s cílem vytvoření vojenského předmostí pro útok na Ruskou federaci. Vojenské štáby NATO mají připravené podrobné plány cílů úderů a počty nasazení vojáků z evropských zemí pro budoucí konflikt s Ruskem. Tyto procesy na Ukrajině v pozadí řídí židé z Izraele. Není tajemstvím, že ihned po vypuknutí Majdanu v Kyjevě v prosinci 2013 začal Igor Kolomojský z Izraele posílat peníze do Německa, kde nakupoval výzbroj a výstroj, a to nejen pro demonstranty na Majdanu.

Etnické čištění na Ukrajině financovaly peníze z Izraele, Kolomojský se dostal i do hledáčku německé tajné služby z podezření, že na Ukrajině buduje soukromou armádu

Především pro nově zformovaný polovojenský útvar Azov, jehož cílem bylo páchání terorismu a vyvolávání hrůzy a teroru v obyvatelstvu ruského původu na Ukrajině. Jednalo se o etnické čištění Ukrajiny. Kolomojský tento proces nazýval “glazírovka”, což by se dalo volně přeložit jako vyvalování očí vyděšených a prchajících Rusů na Ukrajině. Igor Kolomojský, který žije v Izraeli a je hlavním mecenášem oddílů Azov, těmito procesy sledoval etnické čištění Ukrajiny od Rusů. Jenže, byly to jeho židovské peníze, které tyto akce financovaly.

Genocidě ruského obyvatelstva se postavila pouze východní oblast Ukrajiny, která neměla na výběr. Komanda smrti složená z batalionů Azov hromadně vraždila v nočních hodinách vytipované ruské rodiny, zapalovali domy se spícími lidmi a celé tyto procesy probíhaly s tichým souhlasem vlád západních zemí, se souhlasem české vlády, německé vlády, Evropské unie.

Německá tajná služba BND varovala Úřad německého kancléřství už 11. března 2014, že na Ukrajině probíhají brutální akce na pokraji etnického čištění, které je porovnatelné s etnickými čistkami během války v Jugoslávii v 90. letech. Informaci publikovali už před dvěma roky politici německé AfD, že vlády 17 členských zemí EU věděli o planu Igora Kolomojského na vyhnání ruského etnického obyvatelstva z Ukrajiny. Zároveň BND upozornila, že okolo Igora Kolomojského se pohybují lidé napojení na izraelský Mossad, kteří pomáhají Kolomojskému posílat peníze do Německa přes kyperskou Nikósii.

Vojenské maskáče, boty, kompletní vojenské výstroje, všechno nakoupené v Německu mířilo přes Polsko na Ukrajinu

Peníze byly používány na hromadné skupování německých army shopů, tisíce maskáčových uniforem německého Bundeswehru, přebytkové zásoby a odprodeje Bundeswehru, které končí v Army Shopech, to všechno Kolomojského nastrčené německé firmy vykoupily a přes Polsko za asistence polské vlády dodaly na Ukrajinu. BND upozornila německou kancléřku, že struktura a objem nákupů vojenské výstroje ze strany Kolomojského vede německou tajnou službu k přesvědčení, že Igor Kolomjský ve spolupráci s izraelským Mossadem buduje a staví na Ukrajině vlastní soukromou armádu.

To se nakonec potvrdilo koncem roku 2014, když do tisku na Ukrajině unikly informace, že Igor Kolomojský do svých oddílů Azov přebírá plukovníky a generály ukrajinské armády, kteří opouští ukrajinský generální štáb a jdou do služeb soukromé armády, v té době stále pod hlavičkou Azov. Od ledna 2016 začala na Ukrajinu proudit vojenská technika ze západu v rámci programu “Final Outreach”, transportéry a tanky nejsou podle všeho určeny pro regulérní ukrajinskou armádu, která je v troskách, ale jedná se o mechanizovaný základ nové soukromé žoldácké armády. A to rozhodně není výmysl Igora Kolomojského, na to je moc malá ryba. Německá BND se proto domnívá, že Igor Kolomojský je pouze v roli bílého koně, skrze kterého proudí peníze z Izraele úplně od někoho jiného. Operativa z okolí Mossadu v blízkosti Kolomojského to pouze potvrzuje.

Soukromou armádu už Izrael na Ukrajině měl, teď mají i svého prezidenta v Kyjevě

Pokud se podíváme, co proběhlo na Ukrajině v poslední době, začne nám to zapadat do sebe. Igor Kolomjský zafinancoval volební kampaň Volodymyra Zelenského na Ukrajině, a ten vyhrál volby a je novým prezidentem. Ukrajina tak má nového prezidenta, kterého sice mohly dostat k moci Kolomojského peníze z Izraele, ale stejně tak to mohly být peníze úplně někoho jiného, kdo používá Kolomojského pouze jako bílého koníka. Pokud si k tomu připočtete budování soukromé a skryté armády na Ukrajině, potom vám začne docházet, proč stará garda v okolí Petro Porošenka a Julie Tymošenkové musela odejít, protože je čas na nového a mladého kádra, který bude všehoschopný a který se nezakecá. A proč o tom píšu a jakou to má souvislost?

Tyto mezinárodní delegace v Doněcku jsou totiž signálem Moskvy, že separatistická území jsou pod ochranou Ruska. Je to vzkaz vyslaný nejen do Bruselu do centrály NATO, ale především je to vzkaz vyslaný do Izraele, ani ne tak Igoru Kolomojskému v Haifě, ale těm postavám, které stojí za ním. Těm je určeno výše uvedené video, aby si nechali zajít chuť a nápad na spuštění soukromé války proti Rusku. Protože procesy řízení ukazují, že význam státu a státního řízení se hroutí.

Globální trend, který ukotvil Blackwater Security v Iráku

Kosmický program v USA přebírají soukromé firmy. Války ve světě vedou soukromé bezpečnostní agentury podle modelu Blackwater, úlohy národních armád přestávají mít význam. Národní armády podléhají složitému řízení a byrokracii. Soukromé armády jsou flexibilní a použitelné ihned, okamžitě a pro kohokoliv, kdo si je zaplatí, aby na někoho zaútočili, anebo naopak, aby na nás neútočili. Protože i tak lze vnímat soukromou armádu na Ukrajině. Stát jako oběť vydírání? Proč ne, židé to tak dělají v rámci sionistického řízení procesů s celým světem, tak proč ne s Ukrajinou?

Zdeněk Ondráček připojil český národ symbolicky pod ochranu Ruska. Nedivte se tomu vzteku a křiku pro-amerických poskoků v rolích různých ministříčků a Petříčků. Oni mají s Ukrajinou obrovské plány a drží basu a hubu, cílem bylo etnické vyčištění Ukrajiny od Rusů, a to se jim nepovedlo. Proto židé v Izraeli přitlačili na pilu a přes Kolomojského postavili na Ukrajině nejen soukromou armádu, ale před několika týdny postavili i svého nového prezidenta na Ukrajině. A nejen tam, ale i na Slovensku.

Co je pikantní, to je licoměrnost nejen českých médií. Europoslanec Jaromír Štětina v minulosti pro změnu navštívil žoldácké oddíly Azov, ale to nikomu v ČR nevadilo, že se fotí s teroristy a členy komand smrti. Zato Ondráčkova návštěva domobranců, kteří komanda Azovu odráželi, budí v českých médiích emoce. Proto kdokoliv, kdo se zúčastní v rámci delegace oslav 5. výročí založení DLR, se okamžitě stane terčem útoků, protože hází vidle do narativu evropských médií o východní Ukrajině.

Pokud by tehdy tito hrdinové se nepostavili komandům smrti od Kolomojského a Mossadu, už by na Ukrajině žádný Luhansk a ani Doněck nebyl. Byla by to rozbombardovaná hromada suti, stejně jako města v pásmu Gazy v Izraeli, kde zmizela celá města a zůstaly jen trosky. Etnické čištění, to je specialita především Izraele. Zdeňku Ondráčkovi proto patří poděkování za celý český národ. Protože pamatujte na nacistický Generalplan Ost: První měly být vyčištěny evropské prostory na východě od Rusů, ale hned po nich mělo dojít na Čechy a ostatní slovanské národy ve Střední Evropě. Nezapomínejme na minulost, jinak nás překvapí a zabije budoucnost!

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/video-zdenek-ondracek-z-kscm-vyvolal-pozdvizeni-kdyz-prezident-donecke-lidove-republiky-pro-nej-nachystal-cerveny-koberec-a-statnicke-uvitani-v-donecku-redaktora-ceskeho-rozhlasu/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=24755
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0810 sec,0.0315 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,092kB