Válka mezi SPD a KSČM o stejné voliče?   
Pridal tk Sobota 18 květen 2019 - 07:26:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Válka mezi SPD a KSČM o stejné voliče? Tomio Okamura převzal článek z Aeronetu a použil informace do svých volebních novin jako munici proti KSČM, Kateřina Konečná na SPD podává žalobu! Celkem 13 z 15 europoslanců Marine Le Pen hlasovalo proti ČR a proti zákazu dvojí kvality potravin. Ivan David zřejmě nečte Aeronet, protože i o tom jsme psali! Národní zájmy Francie jsou ostře proti národním zájmům České republiky, hlasování o dvojí kvalitě potravin to natvrdo potvrdilo!

Mezi SPD a KSČM se týden před volbami do Evropského parlamentu rozhořela válka. Vedení KSČM na dnešek svolalo tiskovou konferenci, kde europoslankyně Kateřina Konečná za přítomnosti předsedy Vojtěcha Filipa oznámila, že podává trestní oznámení na SPD za šíření pomluvy s cílem ovlivnit volby. O co se jedná? Tomio Okamura a jeho SPD totiž zaplatilo výtisk stranických novin s názvem “Na vlastní oči” v nákladu 3 miliony výtisků, kde se mj. píše o komunistické europoslankyni Kateřině Konečné jako zástupci ČR v Evropském parlamentu, který hlasuje pro migraci a pro přijímání uprchlíků. SPD se opírá o článek a informace, které publikovala redakce Aeronetu dne 1. dubna tohoto roku a rozhodně se nejednalo o aprílový článek. Upozornili jsme v článku na to, že Kateřina Konečná a Jiří Maštálka z KSČM hlasovali pro Usnesení EP o základních právech lidí afrického původu v Evropě.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/336838983

Hlasování je zdokladováno v hlasovací svodce Evropského parlamentu a oba poslanci KSČM opravdu hlasovali pro tento nebezpečný dokument, který je sice nezávazný, ale jeho obsahová náplň může být použita v pozdější době jako argument pro prosazování směrnic Evropské komise, které se na tato usnesení EP obvykle zpětně odvolávají. Problém je v tom, že v novinách SPD je namísto tohoto faktického konstatování uvedeno obvinění, že Kateřina Konečná hlasovala pro podporu uprchlických kvót. To je ovšem lež, nic takového v usnesení B8-0212/2019 uvedeno není.

Zvednout ruku pro dokument o Afričanech se nevyplácí

Nachází se tam spousta potenciálně nebezpečných věcí pro občanské svobody v ČR, cenzura názorů a výroků proti migraci, financování programů integrace na lidi afrického původu v Evropě, ale v dokumentu nikde není nic o migračních kvótách, toho se usnesení vůbec netýká. Chápu tedy, že se Kateřina Konečná cítí překroucenými informacemi v Okamurových novinách poškozena, i když hlasování paní europoslankyně pro toto usnesení je skandální i bez těch kvót. Kdyby hlasovala proti usnesení jako Jiří Payne, mohlo to být bez problémů.

Jenže tahle válka mezi SPD a KSČM pouhých 7 dní před volbami má i další rozměry, které jsou možná ještě trapnější a děsivější. V televizní debatě na ČT 24 se do konfliktu dostali Ivan David jako lídr kandidátky SPD do EU parlamentu a právě Kateřina Konečná z KSČM jako jednička komunistů do eurovoleb. V diskusi došlo i na další článek z Aeronetu. V článku jsme informovali o tom, že poslankyně Mylène Troszczynski z frakce Marine Le Pen hlasovala ve Výboru pro vnitřní trh EU proti zákonu o zákazu dvojí kvality potravin v EU, jehož předkladatelem byla eurokomisařka Eva Jourová.

Drtivá většina europoslanců od Marine Le Pen hlasovala proti zákazu dvojí kvality potravin, to je tvrdá realita pro SPD, nedá se svítit!

Tento výbor tedy vydal doporučení a stanovisko pro plénum Evropského parlamentu, které nakonec v hlasování zákaz dvojí kvality potravin zamítlo. A poslanci EU parlamentu od Marine Le Pen se zachovali stejně jako jejich zástupkyně ve výboru pro vnitřní trh. Celkem 13 z 15 europoslanců Marine Le Pen hlasovalo proti zákazu dvojí kvality potravin, čímž odsoudili české občany k tomu, že dál budou jít odpadky dovážené do ČR z Francie a dalších zemí, avšak vydávané za stejnou jakost jako na západě.

Ivan David v televizním studiu toto vůbec nepobral a tvrdil, že Marine Le Pen popřela, že by její poslanci v EU parlamentu nějak takto hlasovali. Nevím přesně, kde a od koho slyšel, že Marine Le Pen něco popřela, když hlasovací svodky z Evropského parlamentu jsou veřejně k dispozici a nelze to nijak okecat a vymluvit se z toho. Pravda je prostě taková, že Francie je jedním z největších agrokulturních exportérů na světě, nejen v Evropě, a francouzské zemědělství potřebuje odbyt. A netýká se to jen prvotřídních potravin, ale i druhojakostní produkce, která při výrobě vzniká a nelze se jí vyhnout. Dalším problémem je i snížené spotřebitelské vědomí zákazníků ve Střední a Východní Evropě.

Češi budou díky eurposlancům Marine Le Pen nadále konzumovat odpadky z Francie vydávané a cenově prodávané za 1. jakost

Dokud budou lidé mít nízké čtvrtinové mzdy v ČR ve srovnání s Německem, nebudou moci kupovat kvalitní zboží, protože do té doby budou neustále preferovat cenu nad kvalitou. Tomu se prostě nedá vyhnout. Dá se ovšem vyhnout tomu, aby za jakostní špičkové zboží bylo vydáváno něco, co má jiný obsah a jiné složení než na západě, aniž by to zákazník tušil.

Standardem dvojí kvality jsou francouzské jogurty a sýry. Na východní trhy míří mléčné výrobky s nižším obsahem smetany a mléčného tuku, větší obsah vody a konzervantů. Výrobce přitom jogurty prodává za stejnou, nebo dokonce i větší cenu, než za kolik se prodává vyšší jakost ve Francii. Je to prostě neuvěřitelné chucpe, ale funguje to už 30 let od pádu Železné opony. Francie tak zaplavuje východní země v Evropě druhou jakostí a poslanci Marine Le Pen tuto praktiku francouzských řetězců chrání a brání.

Problémem SPD i KSČM je něco úplně jiného. Obě dvě strany usilují o stejné voliče, s důrazem na ochranu pracující rodiny, dělnické profese, důchodce, národní zájmy. Pokud vynecháme ideově-ideologické obrysy obou stran, kde najdeme rozdíly, tak v samotném principu obě strany usilují o stejný elektorát. Koho tedy volit? Pokud chápete procesy řízení, tak víte, že největší hrozbou pro Českou republiku je členství v NATO.

A odpor proti NATO deklarují komunisté, i když někdy velmi podivně a mohli by na Babišovu vládu tvrdě udeřit, aby stáhla české vojáky z žoldáckých misí v cizině. Na straně druhé se ale zdá, že KSČM vůbec nijak nevadí členství v EU. V tomto ohledu by člověk spíše volil SPD, jenže ani SPD už nechce apriori z EU vystupovat, ale usiluje o reformu EU zevnitř. To je naprosté chucpe, protože EU je nereformovatelná organizace. Je to stejné, jako kdybyste chtěli reformovat mafii nebo Kantonskou brigádu čínských triád.

Volby do EU jsou o reformě sionistické mafie, pokud tedy věříte, že mafiánský projekt lze reformovat. Mezitím rodina v ČR umírá a děti jsou přešívány na “multigender” na těle i na duši

Evropské volby jsou určeny pro ty z vás, kdo usilujete o evropskou integraci a federalizaci na nějaký z možných způsobů, který prosazuje buď Angela Merkel a Emanuel Macron (Aachenská smlouva), nebo Marine Le Pen, která prosazuje návrat k modelu před a okolo Maastrichtu, kdy Evropa fungovala jako dnes, ale národní státy si ponechávaly více pravomocí a měly právo veta. Ani takový model však v EU nebude připuštěn, protože cílem architektů EU je likvidace národních států a je jim jedno, jakými cestami k tomu dojde, jestli v Bruselu v podobě eurofederace, anebo formou reforem a deforem, které se pokusí evropského Frankensteina transmutovat do jiné, vlídnější a pro oko gojíma přijatelnější bestie.

Záchrana národa je možná jen z vnitřního kruhu rodiny, a ta je na tom opravdu špatně. Nikdo z SPD se nezajímá o resort školství v ČR, kde globalisté mění celou národní generaci za našimi zády. Nezajímá se o to ani KSČM. Co je zajímavé, to byl Václav Klaus mladší, který tvrdě šil a vrtal do neziskovek a jejich akcí na školách. A tak přišel jeho vyhazov z ODS, když se jedním slovem otřel o židy. A tím je to dané.

Je opravdu absurdní, když SPD útočí na Kateřinu Konečnou za její hlas pro usnesení a právech lidí afrického původu, když největší spojenec SPD na evropské scéně, frakce Marine Le Pen, hlasuje v EU parlamentu proti návrhu české eurokomisařky na zákaz dvojí kvality potravin. Jeden z mála rozumných návrhů od Jourové a potopí ho svými hlasy europoslanci Marine Le Pen. To je prostě chucpe, to se nedá jinak nazvat. Evropu nepůjde zachránit, když budoucí voliče, dnešní naše děti, vychová místo českých rodin světová globalizace a neziskovky na školách. Volby za týden moje slova potvrdí, ale obávám se, že to bude trvat mnohem déle, než lidem dojde, co se to vlastně okolo nich děje. Pokud volíte do EU, volte rebely a lidi formátu Nigela Farage, ne reformátory nereformovatelného, protože to jsou chucpaři na tupé góje bez zástěrek a čepečků.

Záznam pořadu


-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/valka-mezi-spd-a-kscm-o-stejne-volice-tomio-okamura-prevzal-clanek-z-aeronetu-a-pouzil-informace-do-svych-volebnich-novin-jako-munici-proti-kscm-katerina-konecna-na-spd-podava-zalobu/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=24765
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0794 sec,0.0273 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,104kB