Ruský prezident Putin udělil Medaili přátelství čínskému velvyslanci v Rusku Li Huiovi   
Pridal tk Sobota 25 květen 2019 - 05:21:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
23. května proběhlo v Kremlu slavnostní udílení Medailí přátelství Ruska. Ruský prezident Vladimir Putin udělil Medaili přátelství čínskému velvyslanci v Rusku Li Huiovi (Li Chuej). Slavnosti se zúčastnilo více než 100 lidí, včetně zástupců ruské vlády, parlamentu a osobností ze všech oblastí.

Li Hui řekl, že je udělením Medaile přátelství poctěn. V posledních letech vedou ruský prezident Vladimir Putin a čínský prezident Xi Jinping (Si Ťin-pching) neustálý rozvoj komplexního strategického partnerství Číny a Ruska po cestě podpory spolupráce v různých oblastech mezi oběma zeměmi. Li Hui poděkoval kolegům z různých oddělení ruské vlády za spolupráci s Čínou a za úsilí o dokončení mise svěřené hlavami obou států. Li Hui dále uvedl, že Medaile přátelství není jen jeho osobní pocta, ale také odráží přátelství ruského lidu k Číňanům. Samozřejmě tato čest patří také všem čínským kolegům v diplomatické službě v Rusku. „V budoucnu budu i nadále spolupracovat se svými kolegy v Rusku na plné realizaci konsenzu, kterého dosáhli vedoucí představitelé obou zemí, a vynaložím veškeré úsilí na podporu důkladného rozvoje komplexního strategického partnerství spolupráce mezi oběma zeměmi," řekl Li Hui.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=24833
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1250 sec,0.0420 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,353kB