Co migrant-muslim v Evropě, to duševní porucha   
Pridal tk Neděle 16 červen 2019 - 05:14:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Podle mne stojíme na kraji propasti a jde jen o to jestli budeme umět ustoupit od okraje, nebo se do ní necháme strčit.

Tak bych řekla, že sedmá velmoc se rozhodla poskytnout všem imigrantským vrahům alibi v podobě duševní poruchy. Poslední dobou jsou všichni psychicky narušení a tak se jim dělá cestička k tomu, aby jim byla udělena nevinna z důvodu nepříčetnosti. Něco tak blbého, naivního a průhledného se jen tak nevidí.

Tak bych řekla, že sedmá velmoc se rozhodla poskytnout všem imigrantským vrahům alibi v podobě duševní poruchy. Poslední dobou jsou všichni psychicky narušení a tak se jim dělá cestička k tomu, aby jim byla udělena nevinna z důvodu nepříčetnosti. Něco tak blbého, naivního a průhledného se jen tak nevidí. Doporučuji všem takovým pisálkům prostudovat si psychické nemoci, jak se projevují, co s lidmi dělají a čeho jsou lidé pod jejich tlakem schopni udělat.

Ano, jsou takové, co nemocné navádí k zabíjení, ale to je vždy z důvodu sebeobrany a opravdu takových není mnoho. Neviděla jsem za dobu co se tím zabývám nemocného, který by si přivázal k břichu bombu, vzal do ruky samopal, nebo kamion z důvodů hromadných vražd. Neviděla jsem depresistu co by vzal do ruky mačetu a sekal s ní oponentům hlavy. Zase nám lžou a uvádí nás v omyl. Ono to však bude mít kruté následky pro lidi co jsou opravdu duševně nemocní a tráví svůj život většinou za mřížemi. Doteď se je nesnažil nikdo pochopit a teď, pod tlakem médií, z nich budou mít lidé ještě větší strach.

Radikální muslimové nejsou blázni, jsou to krutí, nelítostní lidé, co mají za cíl obsazení Evropských zemí a získat vše co je naše. Kdo spustil tuhle vlnu všichni víme. Může si říkat kdo chce co chce, ale zlo způsobila a spustila USA a myslím, že docela vědomě. Nikdy nebudu schopna odpustit jejich násilné vnucovaní, jejich pojetí demokracie do všech koutů světa. Tyhle invaze jsou jejich dílem a oni se dívají na to své dílo zkázy a nemají vůbec žádné výčitky svědomí. Naopak, docela se jim líbí že si mohou hrát na ochránce Evropy a rozmístnit po celé EU svoje vojenské jednotky plně ozbrojené s tím, že nás musí chránit před Ruskem. Ani slovo o tom, že brzo budeme potřebovat ochranu před Tureckem.

Erdogan přesně ví co chce, začíná vydírat způsobem jak to kdysi dělal Hitler a tam já vidím tu hrůzu co nás čeká, pokud se nevzpamatujeme a nezačneme jednat. Erdogan je vůdce – diktátor – a nesnese sebemenší odpor. Dohoda s Tureckem je naprosto k ničemu, protože co si pamatuji, není problém je ignorovat a přesně to udělal kdysi Hitler a teď to dělá Erdogan. I naše Českosloslovensko mělo kdysi dohodu s Anglií a Francií a také jim byla k ničemu. Hodili nás náckům, jak psovi kost.

Podle mne stojíme na kraji propasti a jde jen o to jestli budeme umět ustoupit od okraje, nebo se do ní necháme strčit.

Milena Doušková

Zdroj: http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/co-migrant-muslim-v-evrope-to-dusevni-porucha
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25025
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2143 sec,0.1427 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,238kB