Špatné triky Marca Rubia dávají lidem stále více informací   
Pridal tk Čtvrtek 20 červen 2019 - 02:38:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Podle agentury Reuters dne 17. června ohlásil americký senátor Marco Rubio návrh zákona, kterým požadal o změnu zákona USA o národní obranné autorizaci a tím zakazuje čínským společnostem Huawei (Chua-wej) žádat o patentové poplatky a požadovat od amerických společností náhradu škody prostřednictvím amerických soudů.

Jakmile byla zveřejněna tato zpráva, byla světová veřejnost, včetně amerických uživatelů internetu, šokovaná, protože je neuvěřitelné, že senátor země, která se pyšní ochranou práv duševního vlastnictví, veřejně prohlásil, že je nutné změnou zákona zakazovat zahraničním společnostem řádně hájit svá práva v souladu se současnými právními předpisy USA. Není právě toto obdobou bezohledného okrádání práv duševního vlastnictví a patentových úspěchů jiných zemí? Oni vyžadují, aby zahraniční společnosti platily za americké patenty, ale nedovolily jim požádat o patentové poplatky ze Spojených států, jedná se o hegemonickou a neodůvodněnou loupežnou logiku a nečestné chování!

V očích lidí jako Rubio je ochrana duševního vlastnictví nástrojem, kdy a jak jej používat, musejí mít poslední slovo, což ukazuje světu, že Spojené státy vždy dodržovaly dvojí metr v otázkách ochrany duševního vlastnictví.

V roce 2016 se Marco Rubio podílel na prezidentských volbách v USA a byl poražen v primárních volbách strany. Rubio však není smířen, čas od času předkládá návrhy proti Číně, aby měl smysl pro svou existenci a stěží se tak formuje do takzvaného vlasteneckého obrazu. Nicméně, příliš podřadné triky Rubia zřetelně vidí lidé s transparentními úmysly. Vyplývá z toho, že Rubio vlastně ve jménu vlastenectví dělá věci špatné pro svou zemi, protože jen snižuje a poškozuje obraz Spojených států.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25062
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0677 sec,0.0316 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,042kB