Vrtění africkým psem? Podivný případ znásilněné 16-leté dívky z Terezína v den 77. výročí smrti československých parašutistů a v den prolomení Benešových dekretů má podezřelé souvislosti!   
Pridal tk Čtvrtek 20 červen 2019 - 03:26:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Vrtění africkým psem? Podivný případ znásilněné 16-leté dívky z Terezína v den 77. výročí smrti československých parašutistů a v den prolomení Benešových dekretů má podezřelé souvislosti! Africký migrant nebyl deportován do země původu, ale byl jenom vyhoštěn z Německa do ČR. Jako první v Česku známe důvod! Žádná nelegální migrace už v EU neexistuje, na to zapomeňte! Všichni řeší Afričana, ale o prolomení Benešových dekretů na Facebooku SPD není ani slovo, česká média to tutlají, pouze KSČM k tomu zaujala stanovisko!

V České republice se začínají odehrávat mediální manévry na odvedení pozornosti od včerejšího skandálního a historického okamžiku, kdy soud v Hradci Králové poprvé v historii prolomil Benešovy dekrety. Všechna česká média mají pohotovost v redakcích a platí generální zákaz na medializaci této události. Situace došla tak daleko, že s největší pravděpodobností došlo ke zinscenování diverzní akce s cílem odvedení pozornosti médií od včerejšího historického a katastrofálního výsledku u soudu v Hradci Králové, který bude mít fatální důsledky pro celý český národ. Zatímco by měla všechna média, hlavně ta alternativní, psát o včerejším prolomení Benešových dekretů, namísto toho se věnují provokační hře s africkým migrantem. A on vlastně ani není migrant. Naše redakce totiž zjistila podrobnosti od německého ministerstva spravedlnosti, přinášíme je jako první server v ČR.

Regionální list Chomutovský deník přinesl včera v podvečer článek o tom, že v obci Lukavec v Severních Čechách byla znásilněna 16-letá dívka africkým migrantem. Kauza ihned ovládla česká sdělovací média a i naše redakce byla bombardována emaily, abychom o tom napsali. Jenže, na celé kauze se nám něco od začátku nezdálo.

Především už dopředu nám v redakci bylo podezřelé, že český mainstreamový Deník bez okolků a natvrdo odhalil, že útočníkem je migrant z Afriky, který byl včera ráno v 7:00 hodin propuštěn z věznice v Drážďanech a byl z Německa vyhoštěn. Taková je oficiální verze Deníku. Na tomto příběhu nám nehraje ochota uvádět původ migranta. Byl to právě list Deník, který před časem čelil kritice v kauze prvňáčků z multikulti třídy na základní škole Plynárenská v Teplicích. Výsledkem byl zátah policie na několik pisatelů, kteří na Facebooku arabské děti slovně napadali.

Afričan, který znásilnil dívku z Terezína, není migrant, ale cizinec s povolením k pobytu v ČR, zjistila redakce Aeronetu od tiskového odboru německého ministerstva spravedlnosti

Přijde nám velmi podivné, že mainstreamový list tak rychle a pohotově oznámí detaily o útočníkovi, když v době útoku ještě novináři nemohli mít všechny potřebné informace. Zřejmě je tedy někdo ochotně posunul ze zdrojů policie českým novinářům. A právě tady jsme se začali o celou kauzu zabývat. Obrátili jsme se proto na německé ministerstvo spravedlnosti s žádostí o informace o propuštěném muži na základě německého zákona o svobodném přístupu k informacím. A dnes odpoledne jsme dostali odpověď. Informace, které přinášíme jako první server v ČR, zřejmě vrhnou na celou kauzu úplně jiné světlo.

Propuštěný muž byl před časem zadržen v Drážďanech kvůli páchání trestné činnosti na celém území Saska. O jakou trestnou činnost se jednalo, nám tiskový odbor ministerstva neposkytl. Včera ráno byl propuštěn v Drážďanech z výkonu trestu a dostal od německých úřadů vyhoštění. Na náš dotaz redakce, proč nebyl deportován do země původu, jsme dostali odpověď, že… osoba nesplňuje podmínky pro deportaci, protože předložila platné doklady o povolení k pobytu v České republice. Ze stejného důvodu nebyla ani vyžádána spolupráce s českou cizineckou policií při předání osoby na hranicích, protože se nejedná o běžence, nejde o migrující osobu, ale o osobu s pobytovým statusem a povolením k pobytu na území ČR, které vydalo české ministerstvo vnitra, uvádí tiskový odbor ministerstva spravedlnosti v odpovědi naší redakci.

Odvádění pozornosti od prolomení Benešových dekretů k migrantovi, který ani není migrant, ale cizinec s povolením k pobytu v ČR

Tuto informaci přinášíme jako první server v ČR a překvapuje nás, že žádný jiný server v ČR se neobtěžoval ověřit si původ onoho migranta u německého ministerstva spravedlnosti. To máme dělat práci za mainstreamové novináře? Africký násilník, který znásilnil 16-letou dívku z Terezína, tak není migrant a ani běženec, ale je to legální cizinec s povolením k pobytu v České republice. Do ČR byl vyhoštěn z Německa z toho důvodu, že má povolení k pobytu v ČR právě od českého ministerstva vnitra. Takže, není to žádný nelegální migrant, pane Okamuro, není to žádný běženec, ale vízový cizinec, který je držitelem povolení k pobytu v ČR. A toto zjištění úplně mění celou situaci a narativ celého příběhu, protože celé to začíná vypadat jako vrtění psem na odvedení pozornosti od včerejšího prolomení Benešových dekretů v ČR.

Pojďme si to zpětně shrnout. Český Deník včera nejprve uvede neuvěřitelnou a otevřenou zprávu, že africký migrant znásilnil 16-letou dívku z Terezína. Informaci ihned a ochotně tlumočí všechna média, neustále se opakuje, že šlo o migranta z Afriky, který byl včera ráno propuštěn z vězení v Drážďanech a ihned byl vyhoštěn z Německa do ČR. Tomio Okamura z SPD na svém Facebooku ihned začal pokládat logické a věcné otázky, jak je možné, že migrant byl propuštěn a vpuštěn do ČR, ale odpověď na tuto otázku jsme právě teď již přinesli.

Co mně však znepokojuje, to je neustálé nepochopení Tomia Okamury, co se vlastně v ČR a v celé Evropě děje. Pane Okamuro, znovu si prosím uvědomte, že na nelegální migranty se už v Evropě nehraje, a dokonce se už nehraje ani na migranty jako takové. Dnes se jim už říká cizinci s povoleními k pobytu. A ten násilník z Afriky, který včera znásilnil 16-letou dívku v ČR, má povolení k pobytu vystavené českým ministerstvem vnitra.

Naprosto nulová reakce politických stran v ČR, ale i alternativy ve vztahu k prolomení Benešových dekretů

Všechna média v ČR řeší vízovaného cizince z Afriky, kterému Jan Hamáček, anebo předtím Milan Chovanec, vystavili povolení k pobytu v ČR, všichni to tutlají a drží pod pokličkou, takže s touto informací musí zase přijít Aeronet. A přitom nikdo se neuvědomuje, že jde dost možná o provokaci s cílem odvedení pozornosti od včerejšího prolomení Benešových dekretů v kauze Walderode u soudu v Hradci Králové. Když se podívám na Facebook SPD, není tam ani slovo o převratném soudním rozhodnutí.

Žádné vyjádření SPD k prolomení Benešových dekretů a vracení majetků vdově po členovi Sudetoněmecké strany Konráda Henleina a členovi Wehrmachtu a nacistické tajné služby Abwehrstelle v Praze. Na Facebooku SPD prostě není k tomuto tragickému kroku české justice ani slovo. Namísto toho se SPD pouští do nachystané návnady, kterou dost možná nadhodila úmyslně německá vláda, aby Afričan znásilnil Češku v ČR, a tím se odvedla pozornost od hlavní kauzy včerejšího dne, od prolomení Benešových dekretů.

Nikdo z českých politiků k tomu nezaujal žádné stanovisko. Ani Tomio Okamura, ani Václav Klaus mladší, o dalších politicích nemá ani smysl hovořit, protože od nich se nic takového ani očekávat nedá. Ke kauze skandálního rozsudku se na Parlamentních listech vyjádřil pouze Miroslav Grebeníček z KSČM, což je opravdu málo.

Nelegální migrace už v EU neexistuje! Pokud vám nějaký Afričan znásilní dceru, máte 99,9% šanci, že je legálním vízovým cizincem s povolením k pobytu v ČR nebo v jiné okolní zemi EU

Národ by měl v této chvíli se sjednotit a požadovat zrušení rozsudku, zbavení soudců jejich pozic a vyvození zodpovědnosti pro všechny politiky a soudce, kteří by chtěli v budoucnu ohrožovat nebo zpochybňovat integritu Benešových dekretů a jejich aplikační rámec uplatněný na všechny Němce, Maďary a zrádce. Přesně v tomto pořadí. Žádná výjimka v Benešových dekretech ukryta není a odsunutí po roce 1945 se netýkalo jen Němců a Maďarů, ale i českých občanů, kteří zradili a kolaborovali, přijali německé občanství, vstoupili do SdP, NSDAP, případně podstoupili dobrovolně proces árizace, kterým se rodilí Češi mohli stát Němci. Všichni tito zrádci byli taktéž odsunuti po roce 1945.

A namísto toho, aby národ řešil skandální prolomení těchto dekretů, tak se politické partaje, hnutí, jednotliví politici a dokonce i alternativa rozčilují nad násilnickým migrantem, který ale vůbec nakonec migrantem není, je to vízovaný cizinec s českým povolením k pobytu. Takové trapné chucpe! Mluvím o tom neustále každý pátek na SVCS, pořád dokola, že na nelegální migraci se dnes už v Evropě nehraje.

Po Evropě se prohání už jenom vízovaní cizinci s platnými povoleními k pobytu v jednotlivých členských zemích EU. Je to veřejné tajemství, které se tutlá a tají, politici o tom nechtějí nahlas mluvit. I proto se mlčí v ČR v kauze tohoto cizince, který neznámo jak přišel do ČR poté, co byl z Německa vyhoštěn. A nikomu to nedochází, proč byl vyhoštěn do ČR. Já bych očekával od politiků schopnost odlišovat maskírovku od podstatných věcí a problémů, jako je třeba prolomení Benešových dekretů. Ale zjevně se mýlím. Stačí nějaký africký cizinec s českým pobytovým vízem, který skočí na českou dívku někde v poli za Terezínem a celé informační pole je rázem překresleno. Davo-elitářské procesy řízení a jejich zoufalé důsledky.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj:
https://aeronet.cz/news/vrteni-africkym-psem-podivny-pripad-znasilnene-16-lete-divky-z-terezina-v-den-77-vyroci-smrti-ceskoslovenskych-parasutistu-a-v-den-prolomeni-benesovych-dekretu-ma-podezrele-souvislosti/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25068
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1265 sec,0.0577 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,291kB