Všichni ví, co se děje za bordel v ČT, ale nikdo s tím nic nedělá   
Pridal tk Pondělí 15 červenec 2019 - 03:59:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Naše (jejich) Česká televize, takto veřejnoprávní médium, které si povinně všichni musí platit, ale které si dělá naprosto svévolně, co chce a co si zamane, zákon - nezákon, kodexy - nekodexy, Rady - neRady, už nějakou dobu štve, mírně a slušně řečeno, už kdekoho. Odbornou i laickou veřejnost.

Že je, především zpravodajství, nevyvážené, neobjektivní, zaujaté a stranící jednomu názorovému proudu, že je otevřeně pražskokavárenské, že preferuje programy antiZeman a antiBabiš opoziční politické garnitury, do které lze už za poslední dny zařadit i politiky koaliční ČSSD, ví už, kromě objektivní odborné veřejnosti, i ta laická veřejnost, moc se o politiku a společenské dění nezajímající. Protože je to tak do očí a uší bijící, že to nejde přejít, přehlédnout a přeslyšet.

Téměř šílený už až Václav Moravec, v roli politruka jedné jediné správné ideologie vyvádí v ČT jak ten pověstný Goebbels a, jak trefně přirovnal Petr Žantovský v článku https://www.parlamentnilisty.cz/…/Vaclav-Moravec-a-Emanuel-…, jeho jmenovec Emanuel Moravec.

Obecně známé šílenosti v ČT, jako je začerňování smluv, nehorázné odměny nejenom ředitele Dvořáka, nefunkčnost Rady ČT, která je tak kamarádsky propojená s vedením té ČT, kterou má kontrolovat, že to je až zoufale k smíchu, nekontrolovatelnost činnosti ČT ze strany Nejvyššího kontrolního úřadu, tohle vše se ví, ale nic se neděje.

Najde se několik odvážlivců, mezi ně patřící hlavně autoři zmiňovaných článků https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Zaruba-Bosak-Pisarovicova-Szanto-a-dalsi-Tady-si-poslechnete-jak-se-ta-vase-matka-zivitelka-chova-588772?fbclid=IwAR29tXeducWRGXfpzgWekiPYoV5G2DUqtZaCcxDu5lF4TOjOvolLWn2cIdk, kteří o tom píší, ještě např. Petr Štěpánek, který jim v ČT také vidí pod pokličku a proto proti němu tak vystartovala, když měl být jmenován do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, Jaromír Soukup na tv Barrandov, který o tom mluví, ale to je tak vše.

V Parlamentu leží, už zaprášené, tři Zprávy o ročním hospodaření ČT, ale ani jedna není schválena a nikomu to nevadí.

V Parlamentu se děsdítky hodin žvaní nesmysloviny o Babišovi a našem prezidentovi, s cílem pošpineit je a - NIC.

A tak nám všem naše (za naše peníze), jejich (oni i ty peníze utrácí) ČT plynule servíruje demagogii, lži, polopravdy, zamlčuje důležité informace, jindy dezinformuje, a to vše bratru za honě dost miliard. Zcela zřejmě s pocitem, že si mohou toto vše dovolit, že na ně nikdo nemá, nemůže je nikdo kontrolovat (ti, co to ze zákona mají dělat, se s vedením ČT víc jak kamarádí), doslova se svým divákům, v podstatě celé veřejnosti, vysmívají do očí a pomyslně na nás zvedají prostředníček. Jenom nám, blbečkové, sypte penízky, koncesionářské poplatky, my už si poradíme, víme co s nimi, jak si je (a kamarádům z kulturní fronty) přerozdělíme. A do toho už vám nic není. Šéfovi dáme dvojnásobný plat, než má premiér státu, no a co!

Kdo už konečně někdo jednou zatrhne tuto cochcárnu, tento, s prominutím, šílený bordel v ČT?

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon



Zpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25290
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.org



www.slevyusteckykraj.cz



TOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0688 sec,0.0289 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,050kB