Může trestně stíhaný Pirát Hřib vést jako primátor Prahu, když od Babiše žádají demisi?   
Pridal tk Středa 17 červenec 2019 - 03:41:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Primátor Hřib půjde kvůli svému domu v Kyjích k soudu, zjistily Parlamentní listy. Ale nikde není ani zmínka, že by Pirát dreda Bartoš a jejich Bonzákjugend, vlastně Piráti žádali jeho odstoupení. Přece už podezření zakládá precedent u politika a ten musí okamžitě skončit. (Tak to oni tvrdí, ti poseudodemokraté Evropských hodnot)

Nebo si Piráti "kakají" do vlastní kapsy?

Bývalý majitel objektu, který Hřibovi před čtyřmi lety dům prodal, takřka sedmdesátiletý Václav A., na něj podal žalobu pro údajné porušení kupní smlouvy. Podle jeho názoru totiž Hřib nesplnil podmínku, ke které se v dokumentu zavázal, a sice že mu s odprodejem četného nářadí a materiálu za půl milionu korun, jehož zbytky se na pozemku nacházejí dodnes, pomůže prostřednictvím podání nabídek na inzertních serverech. Dům situovaný přímo na břehu kyjského rybníka o podlahové výměře 86 metrů čtverečních s pozemkem (zahradou) o rozloze 331 metrů, za který mu Hřib v roce 2015 zaplatil 4,2 milionu korun, chce u soudu vydobýt nazpátek.

Normálně by se nad tím dalo mávnout rukou, kdyby Piráti jako bonzáci nevedli stejnou kampaň s práskáním do Bruselu proti Babišovi o pár skutečně investovaných milionů, zatímco miliardy utíkají do pryč.

Skutečně je česká vlastnost práskat tu nacistům, tu bolševikům, tu europeistům do Bruselu? Hnus! Bonzákjugend zase jede, ale stejné měřítko na sebe nemá!

Dům uprostřed soudního sporu i s pozemkem leží ladem a není vyklizený ani po čtyřech letech od prodeje. Pikantní navíc je, že v něm po určitou dobu měli přechodně pobývat i bezdomovci.

Primátora Zdeňka Hřiba jsme kontaktovali se žádostí o vyjádření ve středu 10. července, dále v následujících dnech jsme žádost urgovali. Odpověď jsme dosud neobdrželi, napsaly Parlamentní listy.

Takže co má být politickou kulturou ANO a SPD, neplatí na Bonzákjugend, teda Piráty?

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2603-muze-trestne-stihany-pirat-hrib-vest-jako-primator-prahu-kdyz-od-babise-zadaji-demisi

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25307
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1327 sec,0.0783 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,045kB