Držte se, přichází Brexit!   
Pridal tk Pátek 26 červenec 2019 - 00:27:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Už jsou to tři roky, co si britští občané odhlasovali odchod své země z Evropské unie. Noční můra bruselských byrokratů se měl stát skutečností. A to nesměli dopustit.

Snažili se Hrdý Albion ponížit co nejvíc to šlo. Zničili všechny, kteří o Brexit skutečně stáli a nechali v čele premiérku, která se sama aktivně zúčastnila kampaně za setrvání v EU. Ono je těžké dosáhnout výhodnou dohodu pro Brity, když na obou stranách stolu sedí lidé hájící zájmy Bruselu....

Předkládali nevýhodné dohody a po jejich odmítnutí se snažili se všechny přesvědčit, že Britové nevědí co chtějí. Ve vzduchu se začala vznášet možnost vypsání druhého referenda (s čím mají již v Bruselu bohaté zkušenosti s Evropskou ústavou), kde by mohla Británie konečně hlasovat správně.

Jenže pak měli možnost britští občané přijít k volbám a konečně vyjádřit svůj názor. K překvapení velké části politologů a komentátorů dali najevo že chtějí.....Brexit! Masově zvolili stranu, která byla založena pár týdnu před volbami s jasným jednoduchým názvem The Brexit Party. Premiérka pozici již neudržela a v čele ji nahradila jedna z hlavních tváři kampaně za odchod, Boris Johnson.

Velká část médii je v panické hrůze, že k odchodu skutečně dojde 31. října. A mají proč. Jejich falešná představa utrpení každého, kdo EU opouští, se rozpustí.

Evropani uvidí, jak se Británii daří a začne se mluvit o dalších exitech. Frexit, Itexit....

Dočkáme se někdy i Czexitu?

Vše je otevřené

Autor: Petr Krist

Zdroj: https://petrkrist.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=722086

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25375
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0629 sec,0.0272 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,052kB