Podle výroční zprávy NCOZ se čtením a šířením článků z alternativy můžete stát spolupachatelem v organizovaném zločinu a v podněcování terorismu!   
Pridal tk Pátek 26 červenec 2019 - 00:57:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Podle výroční zprávy NCOZ se čtením a šířením článků z alternativy můžete stát spolupachatelem v organizovaném zločinu a v podněcování terorismu! Neuvěřitelné výroky elitních důstojníků policie ve výroční zprávě potvrzují, že v České republice začne být kriminalizována novinářská práce na alternativě, ale spolu s ní i koncoví čtenáři! Řetězové emaily a přeposílání článků bude moci být posuzováno jako organizovaný ideo-zločin! Předsudečná nenávist, posilování pravomocí tajných služeb a teď už dokonce organizovaný zločin kvůli sdílení článků z alternativy!

Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) dnes vydala svoji výroční zprávu za rok 2018 a obsah dokumentu potvrzuje předchozí varovné články, které jsme na Aeronetu nedávno publikovali. Nejprve to byl článek o tom, že Ministerstvo vnitra pod Janem Hamáčkem chce ve spolupráci se Státními zastupitelstvími stíhat občany ČR z nového trestného činu tzv. předsudečné nenávisti. Komplexní článek o této kauze jsme přinesli zde: https://aeronet.cz/news/rezim-v-cr-utahuje-srouby-statni-zastupitelstvi-se-dozaduje-nasazeni-odposlechu-proti-obcanum-cr-kteri-pry-siri-predsudecnou-nenavist-co-to-je/ Před 2 dny jsme přinesli článek o tom, že Senát PČR schválil novelu zákona o tajných službách, která poskytne zpravodajcům drakonické pravomoci zasahující do osobních práv a svobod občanů ČR. A protože špatné zprávy chodí obvykle ve trojici, tak dnes přichází doslova jobovka.

Ve výroční zprávě NCOZ za rok 2018 se na stranách 25 až 27 v sekci č. 3.2 nachází zhodnocení terorismu v ČR. A věřte nebo ne, v této sekci o terorismu je zahrnuta činnost české zpravodajské alternativy, tedy nejen Aeronetu, ale všech serverů a blogů, které poskytují občanům ČR názorové platformy, jednak pro publikování článků k aktuálním kauzám, tak i prostor pro občanské reakce v komentářích pod články. Martin Fendrych z Bakalova serveru Aktualne.cz nelenil a zčerstva o tom přinesl článek s obrázkem, který se opět trefuje do našeho Aeronetu a našeho nezávislého analytického zpravodajství.

Podle elitních důstojníků NCOZ tyto alternativní servery představují do budoucna hrozbu, protože jejich činnost se podobá organizovanému zločinu, jehož cílem je štěpení a následná radikalizace české společnosti. Důkazem pro toto tvrzení NCOZ je podle zprávy kauza Jaromíra Baldy, který jako příznivec SPD pokácel na koleje na Mladoboleslavsku stromy, chtěl vykolejit vlak a svalit to potom na migranty. Soud Jaromíra Baldu odsoudil na 4 roky do vězení za terorismus.

Zpravodajská alternativa jako organizovaný zločin podněcující terorismus, důkazem je prý důchodce Balda


Jak už jsem varoval ve svém výše odkazovaném článku o předsudečné nenávisti, kauza Jaromíra Baldy je bizarní a nelogická, přičemž naplňuje znaky státními orgány nachystané provokace. Především je podezřelé to, jak profesionálně byla akce provedena a jak je českými orgány obratně používána k potlačování svobody slova, tisku a projevu. Policie klade přímé rovnítko mezi SPD, alternativní weby a pachatele trestných činů, které podle NCOZ spojuje společná ideologie, tedy odpor proti migraci, migrantům, xenofobie a rasismus.

Tohle spojení je velmi nebezpečné a kompromitující materiály, především fotografie, na kterých je Jaromír Balda s transparenty SPD, s představiteli a členy SPD v regionu, u petičního stánku SPD, představují nebezpečný materiál, který může být zneužit k vykreslení SPD jako teroristické organizace, která svým politickém éthosem štěpí společnost a radikalizuje občany pro provádění terorismu.

Servery alternativy jsou potom ve výroční zprávě NCOZ vykreslovány jako nekritičtí fanoušci Ruské federace, které vytvářejí synergie s populistickými politickými projekty. Nejvíce trestných činů v oblasti terorismu se prý odehrálo na sociálních sítích v podobě nenávistných příspěvků, které vedly k radikalizaci některých osob, které následně byly dopátrány a obviněny.

Zpravodajská alternativa se tak oficiálně dostala do výroční zprávy NCOZ do sekce o terorismu, což je naprosto skandální, neuvěřitelné, neakceptovatelné a hlavně nebezpečné. Znovu se ukazuje, že ministerstvo vnitra pod vedením Jana Hamáčka se vydalo na cestu likvidace občanských práv a svobod, protože formulace v této výroční zprávě NCOZ staví zpravodajskou alternativu do jedné řady s teroristickými organizacemi, jako je Islámský stát nebo Al-Kajda.

Budete sdílet článek na Facebooku nebo přepošlete emaily s odkazy na články a okamžitě jste terorista a podílíte se na organizovaném zločinu

Kdokoliv sdílí články z alternativy, tak podle této výroční zprávy se podílí na organizovaném zločinu šíření předsudečné nenávisti, která vede k radikalizaci osob a následně až k terorismu, jako v případě Jaromíra Baldy. Takto je položený narativ výroční zprávy NCOZ za rok 2018 na stranách 25 až 27. Sami si to dejte do souvislosti s předchozími články o předsudečné nenávisti a o posilování pravomocí tajných služeb.

Všechno je to společná stopa jednoho procesu, za kterým stojí současné Ministerstvo vnitra a ČSSD. To je všechno práce Lidového domu, není o tom naprosto žádných pochyb. Začnete tedy sdílet nějaký článek, který např. kritizuje nějaký násilný čin, kterého se dopustil africký migrant v Německu. Tento sdílený článek někoho v ČR osloví, rozčílí a dotyčná osoba napadne nějakého černocha v Praze na Václavském náměstí, který tam bude jako turista.

Policie potom zjistí od útočníka, že si přečetl nějaký článek, který byl sdílený na sociální síti z nějakého alternativního serveru. Najednou se karta otočí a útočník už nebude útočníkem, ale bude zmanipulovanou obětí nějakého zlého a štvavého alternativního serveru, který šíří dezinformace a proruský narativ. Přesně takový postup je nyní policií a médii mainstreamu uplatňován v kauze Jaromíra Baldy. Ten je sice pachatelem, ale ve skutečnosti je prý obětí rasismu a xenofobního populismu SPD proti muslimům a migraci, ale i obětí štvavých článků alternativy.

Alternativa prý štěpí spořádanou českou společnost šířením dezinformací, nenávisti, rasismu a popírání holocaustu

Ta spojnice je prý naprosto zjevná a je zcela zřejmé, že vnitro a policie chtějí alternativu v blízké době natvrdo kriminalizovat jako teroristické subjekty, které vyrábějí z poctivých a slušných občanů hnusné a odporné teroristy. Celé to prý platí a řídí Rusko a tyto pro-ruské servery tak štěpí českou společnost předsudečnou nenávistí. Za pozornost z této výroční zprávy stojí tento odstavec:

“Do budoucna byla jako hrozba vyhodnocena činnost tzv. alternativních médií, která mohou výrazně podporovat vyhraněnost a radikální názory svých adresátů. Velmi často je patrná určitá míra synergie mezi alternativními médii a populistickými subjekty, které vzájemně sdílejí stejná témata i názorové postoje. Obsah obvykle tvoří různé domněnky, které jsou prezentovány jako fakta či konspirační teorie. Často se rovněž objevují i příspěvky balancující na hranici trestněprávní odpovědnosti ve smyslu šíření poplašných zpráv, podněcování k nenávisti, hanobení nebo popírání holocaustu. Řada těchto alternativních médií neskrývá svůj nekritický postoj vůči Ruské federaci, konfliktu na Ukrajině a anexi Krymu. Obdobně je tomu i v oblasti politického extremismu v souvislosti se vznikem a působením radikalizovaných jednotlivců a skupin, u nichž se mohou projevovat násilné tendence.”

Z těchto vět je zcela jasné, že NCOZ se snaží položit rovnítko mezi duševně labilní a nemocné lidi, kteří provedou nějaký trestný čin a zpravodajské servery alternativy, které pouze informují o tom, o čem mainstreamová média nesmí anebo nechtějí informovat. Alternativní zpravodajství nemůže nést zodpovědnost za činy cizích lidí, kteří si přečtou články, analýzy a zpravodajství. Alternativa je tady právě od toho, aby předkládala společnosti alternativní pohledy na domácí a světové politické události z jiného pohledu, než který poskytují mainstreamová média v rukách oligarchů, bývalých uhlobaronů, anebo neziskových a zahraničních skupin, které ovládají tzv. veřejnoprávní média, která nikdo nekontroluje, nikomu nepatří, ale všichni si je musí povinně platit. Není divu, že lidé potom utíkají od těchto médií a hledají pravdu na alternativě.

Zahazování emailů na freemailových službách Zdeňka Bakaly (Centrum, Atlas a Volný), o čemž jsme jako první informovali, nebylo žádným náhodným jevem nebo výstřelkem, byl to počátek procesů likvidace a kriminalizace všech osob, které mezi sebou sdílí články z alternativy přes emaily. Uběhla krátká doba a najednou vidíte, že alternativní servery jsou zařazeny ve výroční zprávě NCOZ v sekci o terorismu. Pravda je pro ně terorismus. Když my na alternativě řekneme lidem pravdu, co je čeká a co se na ně chystá v Nové Evropě, tak mnoho lidí vyděsíme, ale pravda v dnešní době není příjemná.

Pravda vyděsí, pro pravdu se umírá v celých lidských dějinách, kam až oko dohlédne. Alternativa nenese zodpovědnost za duševně labilní jedince, kteří nedokáží pravdu unést. Je to stejné jako s producenty akčních filmů z Hollywoodu, ani oni nenesou odpovědnost za fanoušky, kteří se filmem inspirují a jdou potom vystřílet restauraci, jako ve filmu. A že takových případů v USA je požehnaně, ale nikoho tam z policie nenapadne obviňovat Hollywood z propagace terorismu. Tady pouze vidíte, že NCOZ jede politickou objednávku na kriminalizaci novinářů na alternativě. A nemyslete si, že se to zlepší, bude hůř!

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/podle-vyrocni-zpravy-ncoz-se-ctenim-a-sirenim-clanku-z-alternativy-muzete-stat-spolupachatelem-v-organizovanem-zlocinu-a-v-podnecovani-terorismu-neuveritelne-vyroky-elitnich-dustojniku-policie/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25376
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0917 sec,0.0431 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,099kB