Syřan popravil ve Stuttgartu muže na ulici mečem za bílého dne   
Pridal tk Pátek 02 srpen 2019 - 06:11:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Ve Stuttgartu v městské části Möhringen byli lidé svědky brutální vraždy na ulici za bílého dne. Na videu je vidět vražda muže mečem před mnoha svědky. Místním obyvatelům se podařilo vše natočit na video.

Na videu je slyšet křik. Dvě ženy stojí vedle malého auta, za ním dochází k vraždě. Někdo to celé natáčí a říká: „Ten ho ubodá k smrti.“

Útočník zvedá obě ruce nad hlavu, aby ubodal muže (36), který očividně leží před ním na silnici.

Oběť útoku zemřela, informovala policie v tiskové zprávě.

Z vyjádření německých strážců pořádku je patrné, že 31. 7. došlo na ulici Fasanenhofstraße ve Stuttgartu k vraždě okolo 18:15 místního času. Obětí je muž ve věku 36 let. Ten nehledě na okamžitý příjezd záchranářů podlehl svým zraněním. Podezřelý po činu z místa utekl na kole. Police nasadila do pátrání po něm vrtulník, muž byl následně zadržen. Probíhá další vyšetřování, zdali se skutečně jedná o podezřelého.

Podle informací televizní stanice RT Deutsch policie následně sdělila, že podezřelým je 28letý Syřan.

Zadržený podle všeho žil s obětí ve stejné čtvrti na ulici Fasanenhofstraße. Motiv zatím zůstává nejasný.

Německý portál Bild informoval o tom, že obětí je německý Kazach. „Desítky obyvatel a procházejících lidí se staly svědky tohoto krvavého útoku,“ píše portál.
Vražda dítěte ve Frankfurtu nad Mohanem

Před několika dny na hlavním nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem hodil muž původem z afrického státu Eritrea do kolejiště pod právě přijíždějící vysokorychlostní vlak ICE matku s jejím osmiletým synem. Chlapec zemřel a jeho matka vyvázla se zraněním.

Eritrejec se pokusil strčit do kolejiště ještě jednu 78letou ženu. Ta podle slov očitých svědků ale upadla přímo na peróně a neskončila tak pod koly vlaku. Muž se po činu pokusil z místa utéct, podle agentury DPA ho ale zadrželi kolemjdoucí, kteří ho pronásledovali až před nádražní budovu.

„Němečtí a švýcarští vyšetřovatelé oznámili, že zatčený Eritrejec trpí psychickou poruchou. Vzhledem k tomu, jak často v posledních letech v Německu slyším, že pachatelé těžkých zločinů mají psychické problémy, tak mi skoro připadá, že policie zločince pronásleduje hlavně proto, aby je předala psychiatrům,“ napsal na svých sociálních sítích k případu vlivný český politolog Petr Robejšek žijící v Německu.

Zdroj: Bild, TV RT Deutsch, Sputnik

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25432
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0678 sec,0.0304 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,052kB