Ústavní krize České republiky je uměle vytvořená kauza na politickou objednávku   
Pridal tk Neděle 18 srpen 2019 - 05:19:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Ústavní krize České republiky je uměle vytvořená kauza na politickou objednávku, jejímiž původci jsou demokratický blok a demonstranti za návrat tunelování již tak zuboženého státu. Právě Milión chvilek pro demokracii dokáže lidi manipulovat...

Ústavní krize České republiky je uměle vytvořená kauza na politickou objednávku, jejímiž původci jsou demokratický blok a demonstranti za návrat tunelování již tak zuboženého státu. Právě Milión chvilek pro demokracii dokáže lidi manipulovat a úplně zblbnout.

Uměle vytvořená ústavní krize má za úkol jednoduše odstranit lidi, jimž jde o kvalitní řízení rezortu kultury. Pravicoví původci, kteří se chybně nazývají demokratickým blokem, mohou za slabou a rozkradenou republiku!

A tak probíhají útoky na pana prezidenta Miloše Zemana, jemuž demokratický blok hrozí Ústavní žalobou. Tady je jasně vidět, jak je Senát zbytečným pro daňové poplatníky a naši republiku. Proto by bylo nejlépe jej definitivně zrušit, aby se ušetřily peníze státního rozpočtu a rozumně investovaly.

Když jsou letní prázdniny pro politiky, tak si vlastně Ústavní krize dala šlofíka, ale jen na chvíli, vždyť ČSSD bohužel přilévá olej do ohně výběrem špatných ministrů.

Je pravdou, že místo Ústavní žaloby by se měly řešit problémy občanů naší země, aby byla soběstačná, silná, suverénní, spravedlivá, bezpečná a typická zdravým a kvalitním životním prostředím i životní úrovní obyvatelstva.

Ústavní krize má řešení, a to v případě vyskakování ČSSD jedině demisi upadající partaje, jež vůbec neslouží občanům této země. Také vláda odborníků připadá v úvahu jako další varianta, která zodpovědně dovede národ do příštích sněmovních voleb.

Václav Kovalčík, Zlín

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25567
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1203 sec,0.0593 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,274kB