Američtí maloobchodníci jsou zaneprázdněni nákupem zboží z Číny v reakci na nové americké tarify na Čínu   
Pridal tk Úterý 03 září 2019 - 03:44:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 9   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Americká kancelář obchodního zástupce nedávno oznámila, že 1. září v 12:01 amerického východního času uloží 15% tarify na čínské zboží dovážené do USA v hodnotě 125 miliard dolarů, které bylo zahrnuto na seznam. Aby předešly ztrátám, jsou desítky tisíc maloobchodníků ve Spojených státech zaneprázdněny nákupem zboží z Číny, před uvalením tarifů.

Auditor Steve Ferreira řekl, že v době od 15. do 26. srpna američtí maloobchodníci importovali 260 tisíc televizorů, aby se vyhnuli tarifům. Přestože prezident později odložil datum účinnosti uvalení tarifu na televize na prosinec, nákladní loď je v současné době na cestě.

Mnoho amerických maloobchodníků se silně staví proti uložení tarifů, protože se domnívají, že to nejen přinese obrovskou ztrátu jejich společnosti, ale také to zvýší konečné náklady pro běžné Američany.

V současné době je celní sazba na obuv dováženou z Číny v průměru 11 %. Po dalším zvýšení amerických cel bude sazba u některých druhů obuvi až 67 %. Nedávno zaslalo více než 200 amerických výrobců obuvi a maloobchodníků společný dopis americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi, ve kterém ho vyzvali ke zrušení tarifů na čínské zboží dovážené do Spojených států.

Majitelka obchodu s obuví v San Franciscu Jennifer Lee věří, že Spojené státy uvalí clo na celý obuvnický průmysl, což bude mít velký dopad na zisky společností.

Albert Zhou, který provozuje železářství v americkém San Franciscu, řekl, že skutečný dopad zasáhne zákazníky, protože růst cen komodit sníží kupní sílu každého. Prodáváme čínské výrobky.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25705
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Zpětné odkazy
Buy Xanax 3Mg No Prescription
Novinky / Komentáře / Američtí maloobchodníci jsou zaneprázdněni nákupem zboží z Číny v reakci na nové americké tarify na Čínu - Info kuryr
From: Buy Xanax 3Mg No Prescription

ETIAS
Komentáře - Info kuryr
From: ETIAS

wholesale bath bombs
Komentáře - Info kuryr
From: wholesale bath bombs

bulk bath bombs
Komentáře - Info kuryr
From: bulk bath bombs

bigmountainbuildersllc@gmail.com
Novinky / Komentáře / Američtí maloobchodníci jsou zaneprázdněni nákupem zboží z Číny v reakci na nové americké tarify na Čínu - Info kuryr
From: bigmountainbuildersllc@gmail.com

Best SMS Marketing Company Dubai
Komentáře - Info kuryr
From: Best SMS Marketing Company Dubai

ESTA Visa
Komentáře - Info kuryr
From: ESTA Visa

ejaculate
Komentáře - Info kuryr
From: ejaculate

nigger
Komentáře - Info kuryr
From: nigger

Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1461 sec,0.0815 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,273kB