Konec Brexitu, tentokrát definitivně? Britská královna podepsala zákon, který nařizuje britskému premiérovi Borisi Johnsonovi přijmout od Evropské unie jakoukoliv nabídku výstupové dohody...   
Pridal tk Úterý 10 září 2019 - 04:28:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Konec Brexitu, tentokrát definitivně? Britská královna podepsala zákon, který nařizuje britskému premiérovi Borisi Johnsonovi přijmout od Evropské unie jakoukoliv nabídku výstupové dohody, kterou Brusel předloží! Premiér nesmí zemi vyvést z EU bez dohody a musí přijmout jakoukoliv dohodu! To je konec Brexitu, přiznávají Britové! Jedinou šancí jsou předčasné volby, ale ty jsou v nedohlednu! Není dovoleno ani Britům, aby opustili projekt sionistického Babylonu!

Britská královna dnes svým podpisem stvrdila platnost zákona britských poslanců, kterým zakazují premiérovi Borisi Johnsonovi provedení tvrdého Brexitu. Zákon nařizuje premiérovi, aby do 19. října dojednal s Evropskou unií novou dohodu o vystoupení z EU. Pokud to nedokáže, je povinen požádat EU o odklad vystoupení z EU do 31. ledna 2020. Zákon je však přelomový v tom, že nařizuje Borisi Johnsonovi přijmout od EU jakoukoliv nabídku, kterou dostane, a to i v případě, kdyby Evropská unie odmítla prodloužit lhůtu k odchodu. Britští poslanci, Sněmovna lordů a dnes i královna tak definitivně zařízli Brexit. Jediná dohoda, o které se EU chtěla bavit, již dávno leží na stole mnoho měsíců a jiná nabídka nepřijde, oznámil Brusel.

Boris Johnson je tak v neřešitelné situaci, protože tento zákon byl sepsán proti Brexitu a proti vystoupení, je psaný na objednávku EU, protože určuje, že premiér musí od EU přijmout jakoukoliv nabídku, která bude učiněna. Britové dnes celý den označují tento zákon jako zákon národní zrady, jako druhý Mnichov 1938. Boris Johnson bude muset přijmout jakoukoliv nabídku a Brusel již oznámil, že nabídka je již na stole několik měsíců, původní dohoda, kterou dojednala Theresa May, a která určuje, že státní hranice mezi Irskem a Severním Irskem zůstanou zcela otevřené, a to pro volný pohyb osob, zboží, kapitálu a služeb, jak prosazuje mj. i česká SPD ve snaze o reformu Evropské unie. Tady vidíte podobu té reformní unie, jak si ji podle svého představuje Brusel.

Pojistka proti tvrdému Brexitu znamená konec Brexitu a setrvání Velké Británie v EU s kosmetickou výjimkou v podobě odstranění britských poslanců z Evropského parlamentu

Velká Británie, podle této dohody, by tak nikdy ve skutečnosti z EU nevystoupila, protože skrze hranici mezi Irskem a Ulsterem by nadále probíhal volný pohyb zboží, služeb, kapitálu a osob, takže by se nezměnilo vůbec nic, do Velké Británie by nadále proudilo zboží i lidé přes irskou hranici, ovšem totéž by platilo v opačném směru pro vývoz. A to je ten hlavní kámen úrazu a mohutného odporu mezi Brity proti tvrdému Brexitu. Tato dohoda totiž umožní britským firmám pokračovat ve vývozu britské produkce do EU úplně normálně jako dosud, skrze irskou hranici. Veškerý obchod, doprava, logistika, to vše by se jen přesunulo z Doveru nahoru do Ulsteru a na irské straně by to znamenalo obrovský ekonomický boom, protože veškerý obchod z Velké Británie by probíhal přes Irsko a veškerý import do Velké Británie také přes Irsko. Velká Británie by se stala vazalem Irska. Taková facka do tváře Britů, že si to ani nedovedete představit.

Velká Británie by tak zůstala uvnitř Evropské unie a uvnitř jednotného hospodářského trhu, musela by se řídit evropskými předpisy volného trhu, musela by chránit pracovní místa ve Velké Británii pro pracovníky z členských zemí EU, pouze jedna věc by se změnila, Velká Británie by neměla své poslance v Evropském parlamentu, své členy v orgánech EU a nemohla by v Bruselu hlasovat a do ničeho v EU mluvit. De facto by se Velká Británie stala přidruženou zemí EU a zůstala by ekonomicky svázána s EU. Dnešní podpis ze strany královny je mohutná porážka Chasidů a Donalda Trumpa. Sionistům se zřejmě podaří udržet Velkou Británii připoutanou k EU, v nějaké podobě k tomu prostě dojde, lišit se to bude v detailech. Ovšem Trumpův plán na odtržení Velké Británie od EU a vytvoření volného obchodu pro změnu s USA se zřejmě odkládá na neurčito, pakliže rovnou nepadá pod stůl.

Předpověď, která se bohužel do puntíku naplnila. A bude hůř!

Před více než 3 lety jsem zde na Aeronetu napsal pouhý den po referendu o Brexitu článek, ve kterém jsem v posledním odstavci vyjádřil poněkud chmurnou vizi a předtuchu, že odhlasovat si Brexit v referendu ještě neznamená, že k němu opravdu dojde, a že k němu bude politická vůle. Dokonce i královna změnila postoj, po dlouhých 3 letech ani ona už nechce z EU vystupovat, minimálně ne tvrdým způsobem bez dohody s EU. Tehdy před 3 lety jsem v článku napsal toto:

Globalisté si lížou rány, ale brzy budou chtít satisfakci. A na stole je i myšlenka, že výsledek referenda by se neodrazil do politiky nové vlády. Rozuměj, nová vláda sice zahájí jednání o vystoupení z EU, ale jednání budou probíhat dlouho a donekonečna. Mezitím ale bude Británie stále v EU. A časy se mění. Článek 50 evropské smlouvy o EU dává zemi 2 roky na to, aby dojednala své vystoupení z EU. Ale pokud se jednání budou protahovat, nemusí být nakonec ani politická vůle proces dokončit. Bude se hrát na kartu ekonomické odvety. Pokud se začne po obchodní stránce s EU projevovat Brexit a britské firmy začnou propouštět, po příštích volbách nemusí být mezi voliči už chuť EU opustit. Košile a kabát nejsou totéž. Myslet si, že globalisté se vzdají kvůli referendu, to by bylo naivní. — Článek ze dne 24. června 2016

Jak sami vidíte, moje předpověď se bohužel naplnila a Velká Británie po více jak 3 letech je v situaci, kdy většina poslanců britského parlamentu, většina lordů a dokonce i královna schvalují zákon, kterým de facto ruší Brexit ve všech ohledech, protože nařizuje na jedné straně zákaz vystupování z EU bez dohody s EU, a současně nařizuje premiérovi přijmout jakoukoliv nabídku na dohodu ze strany EU, i kdyby nebyla pro Velkou Británii vhodná a výhodná. Přesně takto je zákon postaven, což znamená konec Brexitu, jenom voličům to zatím nikdo takhle neřekl, ale ono jim to brzy dojde, buďte bez obav.

Boris Johnson má jedinou možnost, jak dosáhnout tvrdého Brexitu: Podat demisi a doufat, že parlament nevyjádří důvěru novému premiérovi, aby byly vyvolány předčasné volby a v nich vyhrají zastánci tvrdého Brexitu… s ohledem na realitu je to ale spíš utopie, tvrdý Brexit už nechce ani královna!

Jediným řešením a nadějí na odtržení země od EU se vším všudy, by byly předčasné volby. Jenže ty lze ve Velké Británii vyhlásit jen za pomoci dvou třetin všech poslanců ve sněmovně, a k tomu nemá Boris Johnson hlasy, dokonce ani ve své vlastní straně, kde má poslance, kteří odmítají jeho nápad na tvrdý Brexit. A poslanci jsou dohodnuti, že předčasné volby nepovolí. Boris Johnson nebude chtít přijmout diktát Bruselu, a protože by tím porušil právě přijatý zákon, čeká Borise Johnsona buď překousnutí porážky a sklonění hlavy v Bruselu, anebo rezignace. Pokud by rezignoval, musela by sněmovna do 14 dnů schválit nového premiéra. Pokud by se to nepodařilo, byly by automaticky vypsány nové volby. A to je jediná šance, jak obejít poslance a jejich odpor proti předčasným volbám. Jenže, je to riskantní tah. Pokud by byl jiný premiér schválen, byl by to premiér, který nechce tvrdý Brexit, takže z bláta do louže.

A poslední rána pro Borise Johnsona přišla i z posledního průzkumu, podle kterého se ukazuje, že Konzervativní strana by nezískala v parlamentu většinu a hlasy by výrazně ztratila. Volby by totiž byly pojaty jako nepsané referendum o Brexitu a předpokládá se vítězství stran podporujících setrvání v EU v nějaké podobě, buď oficiální zrušení Brexitu, nové referendum, anebo odchod z EU na základě dohody s EU, která vlastně bude dohodou o neodchodu, jenom se to šikovně zaobalí tak, že všechno zůstane jako dosud, tzn. volný pohyb osob, zboží, kapitálu a služeb, ale Londýn již nebude mít své poslance v EU parlamentu a v Evropské komisi, nebude tak mít hlasovací právo. A to je snad ještě horší stav a situace, než kdyby Britové v EU zůstali oficiálně, to jistě uznáte. Znovu se tak ukazuje, že nebylo dovoleno, aby Velká Británie poškodila zájmy Domu Sion, jeho globalizace a bruselského Babylonu. Ve válce mezi židy a Židy tak dnes slaví sionisté velmi výrazné vítězství.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/konec-brexitu-tentokrat-definitivne-britska-kralovna-podepsala-zakon-ktery-narizuje-britskemu-premierovi-borisi-johnsonovi-prijmout-od-evropske-unie-jakoukoliv-nabidku-vystupove-dohody/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25784
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1145 sec,0.0653 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,068kB