Zle matičko, zle, Schwarzenberg pořád ještě zde   
Pridal tk Středa 06 listopad 2019 - 05:31:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
A pořád škodí této naší krásné zemi, zlomyslně poňouká lidi k nesmyslným rebeliím, demonstracím, nerespektu k demokratickým, svobodným výsledkům voleb.

Naštěstí pro nás všechny, co přemýšlíme a umíme si dávat věci do souvislostí, co známe své papemheimské už, nemá tento, bohužel občan naší republiky (když i to občanství získal po roce 1989 prapodivně a záhadně), žádný vliv na politické a společenské dění, ať už si občas nesmyslně, nesrozumitelně téměř, drmolí před pár studentíky, co jenom chce.

Může nastokrát svými slovy ponižovat a s opovržlivým despektem mluvit o našem národě Čechů, Moravanů a Slezanů. Může být prvoplánově sprostý až vulgární ve svých prohlášeních k různému dění, aby zaujal a tak nějak skoro perverzně se snažil "přiblížit" davu (https://www.parlamentnilisty.cz/…/Schwarzenberg-o-28-rijnu-…). Jo, to kdyby alespoň zlomkově takto sprostě někdy promluvil náš pan prezident, to by bylo v našich meinstreamových luzích a hájích řevu, vždyť stačil jeden překlad názvu skupiny lehkých děv, a má to na talíři už leta ...

Tento člověk si podojil pěkně, za pomoci svého kumpána Havla a později Kalouska, náš stát, dojí ho de facto pořád už jenom tím, že si zřídil parlamentní lavici za svoji slušně placenou noclehárnu.

Ale ať si pochrupuje, ostatně je to člověk v letech a stařecké manýry se mu evidentně nevyhnuly, jenom kdyby neškodil a nesnažil se vnášet svými občasnými drmoleními v rétorické podobě (protože do té písemné to už jeho spřátelení novináři umí přeložit) svoji zlobu a nenávist, pramenící z porážky v předminulých prezidentských volbách. Nepovedlo se mu to, zaplať přírodo za prozíravost voličů, nemůže už přímo škodit této republice, vysávat jí a odkloňovat si peníze ze státní kasy ve velkém (dotace na jeho rybníky např., atd).

Že se pokouší pořád ještě vnášet do společnosti, byť ho už, kromě hrstky vytelených studentů a pár škodičů země, téměř nikdo neposlouchá a už vůbec nebere jeho nesrozumitelně oddrmolené žvásty nějak vážně, je už až směšný, ale víc nechutný. A nepomáhá mu už nikterak ani to, že si nechává, v rozporu s platným zákonem, říkat "kníže" a předvádí se jako šlechtic. Šlechetnosti vskutku ale v sobě nemá ani za mák, vzdělanosti jakbysmet, o nějaké noblese se nadá ani uvažovat ve spojitosti s tímto škodičem České republiky.

Že s nostalgií vzpomíná na období bujarých večírků a zhýřilého veselí na Hradě, z kterého na nějakou dobu s Havlem, žel, udělali vykřičený klub, i s tím červeným neonovým srdíčkem, které ho takto označovalo, se nelze divit. To jim ještě pšenka kvetla a rostla věru vysoko. Podařilo se jim toho hodně, o tom žádná. Zlikvidovali vše dobré a hodnotné v této zemi, nabourali se do Benešových dekretů, zavrtávali se do pozadí Němcům, kterým se omlouvali za vše možné. Div že né i za to, jak jsme se nechali osvobodit od jejich zrůdného nacizmu a že se jim, Němcům, nepovedlo popravit, zavraždit jenom 360 tisíc občanů Československa, né násobně víc. I když, kdoví ...

Vraťte se, Schwarzenbergu, do Vídně třeba, do svého žita, kam patříte (Já jsem seděl ve Vídni, dařilo se mi jako praseti v žitě ... https://www.parlamentnilisty.cz/…/-Cesi-se-smeji-Meli-by-de…), nechte lidi v této krásné zemi žít podle jejich přání a volby, neprkejte tady své jedovaté sliny, nesnažte se destabilizovat zdejší poměry výzvami k demonstracím proti řádně, svobodně a demokraticky zvoleným přestavitelům státu.

Není tady Schwarzenbergů třeba.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi
Zdroj: Vaše Věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=26309
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0787 sec,0.0355 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,051kB