Čínský Národní zdravotní výbor věří, že mezinárodní společenství porozumí a podporuje čínské práce na prevenci a kontrolu epidemií koronaviru   
Pridal tk Sobota 01 únor 2020 - 04:33:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Mluvčí čínského Národního zdravotního výbor Mi Feng (Mi Feng) 31. ledma na tiskové konferenci uvedl, že Čína má důvěru a také schopnost účinně kontrolovat a nakonec porazit epidemii koronaviru. Věří, že mezinárodní společenství pochopí a podpoří čínské práce na prevenci a kontrolu epidemií.

Generální tajemník Světové zdravotnické organizace Tedros Adhanom Ghebreyesus dnes ráno oznámil, že epidemie nového typu koronaviru představuje „Nouzovou udalost v oblasti veřejného zdraví mezinárodního zájmu" a cestovní a obchodní omezení vůči Číně se nedoporučují. Mi Feng v tomto ohledu uvedl, že čínská vláda přikládá velký význam prevenci a kontrole epidemií koronaviru a již přijala nejpřísnější preventivní opatření.

„Jsme přesvědčeni a jsme schopni účinně kontrolovat a nakonec porazit epidemii. Věříme, že mezinárodní společenství pochopí a podpoří čínské práce na prevenci a kontrolu epidemií a bude s Čínou spolupracovat, aby podle Mezinárodních zdravotních předpisů a návrhů Světové zdravotnické organizace prováděl prevenci a kontrolu vůči epidemii a udržoval regionální a globální bezpečnost veřejného zdraví," uvedl Mi.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=27208
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1038 sec,0.0419 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,299kB