Je Jourová horší než ukrajinská mafie? Zvolili jsme ji proto, aby nás nenáviděla?   
Pridal tk Středa 12 únor 2020 - 03:45:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Sluníčkově vysmátá Jourová. Za ty prachy...

To přece není normální, aby zvolená zástupkyně České republiky Jourová (ANO) útočila s Piráty na občany České republiky a vláda mlčela jako hrob. To, co dělá tato skupina je naprosto proti logice voleb, demokracii a selskému rozumu.

Jourové hra na demokracii

To už měl větší logiku socialismus, nebo volby v Severní Korei. Štrougal, Milouš Jakeš a další sice blbě, ale alespoň měli snahu bojovat za ČSSR. Dnes zvolíme zástupce do Bruselu a Jourová oznámí, že máme držet huby a krok a od prvního dne nám vyhrožuje. A vláda mlčí, poslanecká sněmovna mlčí. Neuvěřitelné!

Babiši, jste raněn slepotou?

Vždyť je to naprosto zrůdný systém: tak proč Jourovou nezvolil Brusel, když zastupuje Brusel a nikoliv Českou republiku? Když do Bruselu byla zvolena s nějakým programem a pak vše totálně otočila? Může mi (nám) někdo vysvětlit, co je na tom demokratického? Není to spíše demokracie postavená na hlavu a hlavně, aby jí to sypalo milion měsíčně s doživotní rentou, o jaké se nezdá ani největšímu dříči v České republice, pokud nekrade jak straka?

A tato dáma drze kritizuje: „Polsko a Maďarsko jsou křehké demokracie“, svobodě slova by se v Maďarsku a České republice mělo zakroutit krkem. Kdo nejede podle not Evropské komedie (pardon Evropské unie) je dezinformátor a jde proti Evropské unii. (Neuvěřitelná antidemokratická špína)

Může někdo vysvětlit tuto hru na demokracii?

Ještě jednou
My jdeme k volbám, Jourová představila program
Zvolili jsme Jourovou
Jourová dostane milion měsíčně Z NAŠICH DANÍ!
Oznámí, že její názory už neplatí
A Jourová nezastupuje nás, ale Brusel, který nás vydírá!
Neskutečná zvrácenost


Předně: v předešlé funkci neudělala vůbec nic. I když tvrdí, že dřela jak kůň - hlásala rovnost žen a mužů. Dostala za to 32,85 milionu korun.

Nyní : měsíční plat eurokomisaře činí téměř 23.000 eur (skoro 600 000 Kč)

Průměrná mzda v Česku: 33 840 korun

Důchod bývalého eurokomisaře Vladimíra Špidly: 110 000 korun
Důchod Věry Jourové (stráví-li 10 let ve funkci): 232 000 korun
Průměrný důchod v Česku: 13 300 korun

Eurokomisaři dostanou navíc až 17 tisíc korun měsíčně na reprezentaci, zajištěny mají i finance na bydlení, a to 15% z platu, což dělá až 80 tisíc korun. I po skončení funkčního období budou po dobu tří let pobírat 40 až 65 procent dosavadního platu (217 tisíc až 325 tisíc korun). Možná dostává i stravenky jako socka...

Za ty peníze udělá Jourová cokoliv. Když přišla o zaměstnání poradce dotací s platem cca půl milionu (přiznala u soudu), chtěla se oběsit na podprsence. Tvrdila to, ale dá se jí věřit? A ještě jí obvinili z korupce. Nyní září jak sluníčko, penízky jí šustí a my cálujeme a budeme cálovat. Nebude na důchody? Jourová se směje. Důchod 230 000 Kč jí bude stačit na běžnou útratu. Ona je zlatá. To my jsme ti zločinci. Dře jako kůň a my jí ten zasloužený plat nepřejeme. Bojuje s dezinformacemi. A stačí i uronit slzu:

Našim ženám hrozí chudoba!

P.S. Kdyby byla skutečná spravedlnost a demokracie, Jourová by se nám nevysmívala. Možná by se nesmála vůbec. Spravedlnost by ji dohnala...

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3039-je-jourova-horsi-nez-ukrajinska-mafie-zvolili-jsme-ji-proto-aby-nas-nenavidela

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://m.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=27319
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1567 sec,0.0817 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,360kB