Pondělí 27 květen 2019
Voliči SPD vyslyšeli výzvu Aeronetu a prokroužkovali Anti-NATO generála do Evropského parlamentu!   
Pridal tk Pondělí 27 květen 2019 - 06:28:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Voliči SPD vyslyšeli výzvu Aeronetu a prokroužkovali Anti-NATO generála do Evropského parlamentu! Hynek Blaško z osmého místa přeskočil ostatní kandidáty a do EU parlamentu usedne spolu s Ivanem Davidem! Skutečným vítězem evropských voleb se stala Babišova a Macronova reformní frakce ALDE, bez které Lidovci a Socialisté v EU parlamentu nesestaví většinu! Ve Velké Británii vyhráli zastánci setrvání země v EU, což je další šok pro Londýn! Evropu čeká 2. Reformace podle smlouvy z Aachenu!

Skončily volby do Evropského parlamentu a krátce po 23. hodině v neděli večer byly oznámeny výsledky voleb v České republice. Vyhrálo hnutí ANO, které získalo lehce přes 21% hlasů voličů a za Hnutím ANO je opět hluboká díra o velikosti cca. 7% odstupu, kde následují další politické strany. Přestože proti Andreji Babišovi byly organizovány mohutné demonstrace v Praze s účastí přes 50,000 lidí, na výsledek voleb to opět nemělo vliv.

Jak už jsem předpovídal ve svém pořadu na Svobodném vysílači CS počátkem března, účast u voleb se opravdu pohybovala ve mnou předpovězeném intervalu 27% až 30%, konkrétně v ČR byla účast 28,7% a použitý předpovědní algoritmus, který používám, se zdá být opravdu velice přesný. Matematický model spočítal administrátor, takže mu děkuji. Pokud jste poslouchali můj pořad, tak si jistě i pamatujete další informace, o kterých je potřeba v této souvislosti znovu mluvit.

Jménem redakce Aeronetu bych chtěl poděkovat všem čtenářům, že vyslyšeli moji výzvu z tohoto článku zde https://aeronet.cz/news/video-skandal-v-spd-pouhe-2-dny-pred-volbami-kandidat-do-eu-robert-vasicek-se-na-uniklem-videu-modli-v-mesite-na-gibraltaru-predcita-z-koranu-a-omlouva-islamsky-stat-a-taliban/ , kde jsem požádal obrovskou rodinu našich českých a slovenských čtenářů, kterých je už téměř 3,5 milionu měsíčně a chodí si k nám číst ze 43 zemí světa, aby kroužkovali pana generála Hynka Blaško, protože se nám podařilo prakticky nemožné, díky Vašim kroužkům přeskočil pan generál úplně všechny ostatní kandidáty SPD, včetně samotného lídra kandidátky, a právě spolu s ním, tedy s Ivanem Davidem, usedne do Evropského parlamentu.

Výsledek voleb do EU v ČR

ANO – 21,2 % – 6 mandátů
ODS – 14,5 % – 4 mandáty
Piráti – 14 % – 3 mandáty
STAN a TOP 09 – 11,7 % – 3 mandáty
SPD – 9,1 % – 2 mandáty
KDU-ČSL – 7,2 % – 2 mandáty
KSČM – 6,9 % – 1 mandát

Pan generál byl zvolen přesto, že byl svojí stranou umístěn až na osmé a prakticky nevolitelné místo kandidátky, ale díky preferenčním hlasům přeskočil všechny ostatní kandidáty. Celkově pan generál Hynek Blaško získal jako čtvrtý ve volbách nejvíce preferenčních hlasů v ČR. Jeho vymezení se proti NATO sehrálo hlavní a klíčovou roli v jeho zvolení a znovu se ukazuje, že je nejvyšší čas, aby SPD jako celek přehodnotila svůj postoj k NATO.

Téměř 200 tisíc lidí sdílelo naši výzvu ke kroužkování generála

Naši výzvu ke kroužkování pana generála sdílelo kombinovaně v emailech a na sociálních platformách přes 180,000 lidí v ČR mezi sebou, je to čerstvá informace ze statistického pluginu od administrátora, takže to potvrzuje, že rodina čtenářů Aeronetu se znovu aktivizovala stejně jako po naší výzvě k podpoře a volbě pana prezidenta Miloše Zemena. Tehdy ovšem naši výzvu sdílelo přes 520,000 lidí kombinovaně v emailech a na sociálních platformách. Přesto ale děkujeme všem, kteří u voleb kroužkovali pana generála, pokud tedy se rozhodli volit SPD. Naše redakce nepodpořila žádný politický subjekt před volbami, protože chceme zůstat jako nepartajní server. Jednotlivé kádry však je potřeba podpořit a Hynek Blaško jako generál s ostrými postoji proti NATO je kádrem, který zasluhuje podporu.

Dalším povzbuzením je, že se do EU parlamentu nedostaly některé osoby z kandidátky SPD na vyšších místech, což by mělo být varování pro předsednictvo SPD, aby už nikdy nezkoušelo na voliče takové tahy, jako dosazovat na kandidátku zednáře, sběratele placených funkcí nebo obdivovatele islámu. Doufám, že teď jasně předsednictvo SPD pochopí náš vzkaz, že voliči SPD chtějí kandidáty, kteří jsou ostře proti NATO a ostře proti Evropské unii.

Právě tací kandidáti dostávají podporu od alternativy a od voličů. Jsme v redakci opravdu spokojeni a moc rádi, že se za SPD nedostali do EU parlamentu ty figury, které považujeme za naprostou facku vlastencům. Další pozitivní zprávou je, že se do EU parlamentu nedostal Jaromír Štětina, který nekandidoval za TOP 09, ale kandidoval za vlastní hnutí Evropa společně. Vypadnutí Štětiny z EU parlamentu je důvodem pro oslavu.

Vítězem voleb v EU je frakce ALDE, do které patří nejen Emmanuel Macron, ale i Andrej Babiš

Jenže, tady v tomto okamžiku radost končí a už to bude jenom smutné. V evropském parlamentu mohutně posílila frakce ALDE, do které patří hnutí En Marché Emmanuela Macrona a Babišovo Hnutí ANO. Jak už jsem na SVCS taktéž předpověděl, nakonec opravdu zvítězila Lidová frakce, na druhém místě v EU parlamentu jsou Socialisté. Jenže obě frakce ztratily v EU parlamentu většinu, zatímco ALDE posílila. Je to přesně ten výsledek, se kterým globalisté počítali. Právě Emmanuel Macron a jeho ALDE bude nezbytným partnerem Lidovců a Socialistů k vytvoření parlamentní koalice a většiny. A právě proto byla podepsána Aachenská smluva, jejímž cílem je reforma Evropské unie.

Hlavním tahounem federalizace EU je přitom Paříž a Emmanuel Macron, nikoliv Berlín. A protože Lidovecká (resp. CDU a hlavně německá) frakce v EU parlamentu oslabila, bude to právě ALDE frakce, která bude určovat stabilitu parlamentní koalice. A to znamená, že Evropa se bude nově řídit federalizačními myšlenkami z Paříže. I když je tady varianta, spojení Lidovců a Socialistů s frakcí Marine Le Pen, která chce také reformovat EU. Ale tuto variantu považuji za velmi málo pravděpodobnou. To je zatím záložní varianta pro Berlín pro případ, že by Emmanuel Macron toho požadoval moc od Berlína.

Greta Thunberg pomohla mobilizovat voliče Zelených v celé Evropě, Zelení obrovsky posílili

Jenže, daleko horší zprávou je posilování Zelených. A to v celé Evropě. To šílenství s postiženou švédskou dívkou Gretou Thunberg, která v pátek nechodí do školy a demonstruje před parlamentem proti změnám klimatu, našlo svoji odezvu u evropských voleb v zemích na západ od bývalé Železné opony. Tento proces naštěstí zatím nedorazil do ČR a dalších zemí na východě, ale na západě se ukazuje, že Zelení se dostávají k moci na základě hlasů od nové generace, která je zblbnutá klimatickými aktivisty, které ztělesňuje právě Greta Thunberg, která trpí Aspergerovým syndromem.

Ale to zjevně nijak nebrání v tom, aby místo školy profesionálně jezdila po světě a razila klima-agendu, jako třeba na Ekonomickém fóru v Mnichově. Pokud chcete moji prognózu, tenhle trend s určitým zpožděním dorazí za pár let i do ČR. Už to ale nebude o broucích a biomase, ale bude to zakazování aut se spalovacími motory, bude to znárodňování studní a vodních zdrojů, bude to o zavádění ekologických daní pro ty, kdo budou doma topit dřevem a uhlím, namísto plynem nebo fotovoltaikou.

Dalším šokem je necelých 12% hlasů pro jinak mrtvou stranu TOP09 a Hnutí STAN. Toto sdružení, které by mělo dopadnout stejně jako ČSSD, která nepřekročila v těchto volbách 5% hranici, se v evropských volbách podařilo přitáhnout tisíce eurohujerů, což je opravdu nebezpečný signál do budoucna, protože se ukazuje, že když jde o Evropskou unii a její ochranu, tak tyto strany umí k volbám vyhnat své skalní voliče. Čtvrteční demonstrace proti Andreji Babišovi v Praze ukázala, že pokud jde o evropskou agitku, obě strany na ní mohou pohodlně stavět. I když se jedná o koalici dvou stran a potenciál samostatných subjektů by asi dopadl jinak, je naprosto zjevné, že evropské volby jsou pro tyto strany úplně nejvíc.

Ve Velké Británii nastal další šok po rezignaci Theresy May, ve volbách do EU zvítězili zastánci Remain a setrvání Británie v EU

Pokud posloucháte mé pořady na SVCS, tak vlastně volby pro vás nejsou překvapením, volby dopadly přesně podle zadání globalistů, kde díky Emmanuelu Macronovi posílí ALDE v Evropském parlamentu o 32 křesel a dohromady bude mít ALDE v projekci cca. 101 křesel a bude třetí nejsilnější stranou. Marine Le Pen zvítězila ve Francii s náskokem pár procent na Emmanuela Macrona, ale frakce ENF/S ve spojení s frakcí EFDD dohromady blokační třetinu, o které se vášnivě mluvilo před volbami, ani náhodou nesloží , což bylo snad každému jasné i před volbami, kdo tedy byl ochotný používat logiku a ne fantasmagorie. I proto bylo a je správné podporovat pouze jedince a kádry v EU parlamentu, aby v tomto říšském sněmu dávali nahlas najevo své postoje proti EU a také proti NATO. Více však nečekejte, protože chystaná reforma proběhne v dikci Lidovců, Socialistů a frakce ALDE. Pro alternativu tam nebude prostor, kromě plenárních cirkusových vystoupení blahé paměti Nigela Farage.

EU čeká 2. Evropská reformace

A pokud jde o Velkou Británii, tam to dopadlo velmi špatně pro zastánce Brexitu. Nigel Farage a jeho nová strana Pro Brexit sice vyhrála se ziskem přes 30%, ale Labouristická strana a pro-evropská Liberální strana, která spadá do frakce ALDE, získaly dohromady s ostatními subjekty více hlasů pro Remain, než pro Brexit. Očekávalo se, že Nigel Farage převálcuje volby, ale to se nestalo a v Londýně tak posílí tlaky na politické špičky k vyhlášení nového referenda o Brexitu. Nemá smysl popisovat výsledky voleb ve všech 28 zemích Evropské unie, tím hlavním vzkazem je, že vítězem Evropských voleb je Babišova a Macronova frakce ALDE, která bude hlavním nástrojem něčeho, čemu již pracovně říkám “2. Evropská reformace”.

Ta první byla náboženská v 16. století, tahle bude politicko-demografická. A bude to největší reformace ve světových dějinách. Ne nadarmo byl zakládající dokument této reformace podepsán v Aaachenu, kde je v katedrále hrob Karla I. Velikého, původního držitele Svatého grálu. Nenajdete v Evropě větší okultní místo pro globalisty, než je Aachen (česky Cáchy). Tyto procesy jsou před námi a Evropské volby přivedou do parlamentu nové Svědky reformace z Aaachenu. Vítězem voleb je nejen Babiš, ale i jeho ALDE a Rothschildův emisar Emmanuel Macron. Právě proto je pouze volba generála v době války s globalisty jediným řešením. Jsme moc rádi, že v této válce jste s námi. Děkujeme!

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/volici-spd-vyslyseli-vyzvu-aeronetu-a-prokrouzkovali-anti-nato-generala-do-evropskeho-parlamentu-hynek-blasko-z-osmeho-mista-preskocil-ostatni-kandidaty-a-do-eu-parlamentu-usedne-spolu-s-davidem/Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2 3 ... 2471 2472 2473
Květnové střípky tk @ (27 kvě : 05:42) (Z domova)
Americká zahraniční politika ztratila kontrolu tk @ (27 kvě : 05:28) (Ze světa)
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:7.2948 sec,7.2440 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,191kB