Sobota 12 leden 2019
Pozorujte Hamáčkovo (ČSSD) komando, jak mírně se chová ke kriminálníkům Kliniky v Praze a jak krutě se chová exekuce k zoufalým občanům!   
Pridal tk Sobota 12 leden 2019 - 06:02:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle dlouholetého člena squatterské skupiny Jakuba Orta není vyloučeno, že se komunita pokusí dům znovu obsadit. Prý k tomu Klinika jako symbol občanské neposlušnosti přímo vybízí. „Když je člověk jen hodný a čeká, co mu politici dají, ničeho se nedočká,“ říká Ort.

Podle primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) aktivistům město nabídlo, že jim v případě „klidného vystěhování“ zkusí zajistit náhradní prostor. Tak to nemá chybu. A co je nastěhovat do bytů Pirátů, to by bylo nejlepší řešení. Svůj k svému. Ale Hřib Pirát je nastěhuje k nám a špinit si ručičky nebude.

Rozhodnutím soudu mělo být již poněkolikáté vyklizeno Autonomní sociální centrum Klinika. V deset hodin dopoledne dorazil k budově na Žižkově exekutor. Narazil však na početný dav příznivců Kliniky, kteří odmítali exekutora a posléze i přivolané policisty vpustit dovnitř.

Pokud aktivisté Kliniky odmítají respektovat soukromé vlastnictví, podle doktora Macka by možná stálo za to poslat je do pracovního tábora, kde by si mohli postavit nějakou svou Kliniku. „Ideální by byl pobyt v pracovním táboře, kde by se mohli naučit pracovat, aby si posléze mohli postavit vlastní budovu a dělat si v ní, co se jim zamane, pokud se jim ovšem do ní nevloupají squatteři…

Takže je úžasné vidět, jak jemně se chová Hamáčkovo komando k feťákům a zločincům z Kliniky, zatímco kdo vyskočí na exekutory, kteří mnohdy mají korunové dluhy, je tvrdě knockautován!

Pravda, na Klinice se na EU nenadává. Tam prostě je jenom špína a smrad.

A mimochodem: Parlamentní listy zjistily, že ten šmejd Ort je zaměstnám kde?

Možná hádáte správně: ve veřejnoprávním rozhlase ČRo Wawe.

Jak úžasný příklad emokracie. A co na to Hamáček?


Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2182-pozorujte-hamackovo-cssd-komando-jak-mirne-se-chova-ke-kriminalnikum-kliniky-v-praze-a-jak-krute-se-chova-exekuce-k-zoufalym-obcanum

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČT manipuluje s historickými fakty a padělala historické dokumenty!   
Pridal tk Sobota 12 leden 2019 - 05:55:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
"Na adresy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a Rady České televize jsem právě odeslal tuto stížnost," oznámil na svém facebookovém profilu komentátor současného dění Petr Štěpánek a upozorňuje na záměrné falšování dějin.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání
Škrétova 44/6
120 00 Praha 2

Rada České televize
Kavčí hory
140 70 Praha 4

Věc: stížnost na Českou televizi

ČT manipuluje s historickými fakty a padělá historické dokumenty! Dne 9. 1. 2019 v Událostech odvysílala šot o Janu Palachovi. Jeho součástí byl významově zkreslený a slyšitelně střihově padělaný záznam vysílání Československého rozhlasu z 21.8.1968.

Redaktory ČT upravený záznam zněl takto: "Včera, dne 20. srpna 1968 překročila vojska Sovětského svazu státní hranice Československé socialistické republiky..."

Původní text vysílání však zněl takto: "Včera, dne 20. srpna 1968, kolem 23. hodiny překročila vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky státní hranice Československé socialistické republiky..."

S pozdravem

Petr Štěpánek

Ohlasy čtenářů a přátel Petra Štěpánka na tuto zprávu jsou jednoznačné.

"Tak to už je ale opravdu za hranou, toto jestli dělají i v dalších případech, tak to raději nekomentuji…" napsal jeden ze čtenářů.

"Ten, který toto udělal, ten který to schválil, a hlavně ten, který to nařídil, patří před soud! Už jich mám doopravdy plné zuby," napsal další čtenář.

"Jak dlouhou dobu mají na odpověď? Jsem zvědavá co odpoví," zeptala se v komentářích další čtenářka

"To si tipnu už teď. Budou tvrdit, že to o těch pár vteřin zkrátili z časových důvodů, aby mohli zbytek šotu vyplnit několikaminutovým ideologickým blábolením o tom, jak Jan Palach neměl rád Rusko.." odpověděl ji další ze čtenářů.

"Ale v každém případě to bylo padělání důležité historické nahrávky z čistě ideologických důvodů," upozornil další diskutující čtenář v narůstajícím sloupci diskutujících.

Celý příspěvek vysílaný v pořadu Události, komentáře najdete zde:

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/219411000100109/obsah/667629-pul-stoleti-od-obeti-jana-palacha?fbclid=IwAR0JXoKV1xVbPbQUo3VZbHZMW71mVuIEGlDowVMEAxYgpNgMR0SYgyxW9QM

(facebookový profil Petra Štěpánka, Prvnizpravy.cz)

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJsme stádo blbců a to se státu hodí do krámu   
Pridal tk Sobota 12 leden 2019 - 05:44:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Proč? Protože proto. Stejně debilní odpověď ode mne, jako hodně debilní to, co si necháme líbit. Víte, že jsme špička na světě? V čem? V odvodech státu a pořád máme holou prdel. Podrobně pod článkem a prosím o pozorné čtení.

Proč? Protože proto. Stejně debilní odpověď ode mne, jako hodně debilní to, co si necháme líbit.

Víte, že jsme špička na světě? V čem? V odvodech státu a pořád máme holou prdel. Podrobně pod článkem a prosím o pozorné čtení.Taky máme nejvíc bezdomovců, možná nejvíce lidí štítících se práce, máme hodně velkou minoritu kterou s radostí sobě vlastní živíme, po které uklízíme. Máme úřednického velblouda, které chlastá a chlastá vodu, kterou jsme rozprodali Zápaďácké chobotnici.

Mně doslova ubíjí naivita části české populace, která žije s neutuchajícím pocitem, že nás Západ děsně miluje a proto nás chce. Přece jsme úžasní, tak nás musí živit a podporovat a hlavně, používat jako beranidlo i jako zábranu před hnusným Východem s tím strašným Putinem v čele. Jasně, oni nás fakt milují, protože další takové kretény aby světem hledali s lucerničkou a stejně hovno najdou. Kdo jiný bude žrát odpad z jejich stolu, kdo jiný jim odevzdá za hubičku svoje fabriky, kdo jiný má prodejné politiky co jim prodají ornou půdu na jejich montovny, parkoviště, fotovoltaiky a jiné zhovadlosti.

Jo, jsme jedničky v blbosti, protože si necháme srát na hlavu a čekáme před sedmou velmocí, co se nám zase budou snažit vtlouct do našich tupých, slovanských hlav. Jsme rození hospodáři, rozumíme půdě a přesto si ji necháme brát a ničit. Naše potravinová soběstačnost je v háji a to je pro mne jako potomka sedláků naprosto nepochopitelné. Můj dědeček vždycky říkal:

„Máš zem? Tak ji chraň a nikdy ji nikomu neprodej. Zem je jistota.“

My už asi máme jiné priority než je dostatek jídla, vody a jak se ohřát.

****************************************

Poslední dobou sílí závist a nenávist vůči malým podnikatelům od osob, co jsou vedeni jako zaměstnanci. Poukazují na jejich malé odvody a ukazují na to, jak je vlastni oni zaměstnanci musí živit. Tak by měli chvilku myslet a potom mluvit. Ono vážně není o co stát, a proto malých podnikatelů ubývá a ještě více z nich mám dvě práce. Jsou nuceni pracovat jako zaměstnanci a jako vedlejší příjem mají ono podnikaní. LÍTAJÍ Z PRÁCE DO PRÁCE A JEŠTĚ JSOU LIDEM TRNU V OKU. Musí si práci shánět, o placené dovolené jen sní a marodit? To je pro ně likvidace pokud nemají někoho, kdo je podpoří a nahradí za ně ušlý zisk. Ono totiž i když marodíte, státu musíte platit pořád – ber kde ber. Každý OSVČ zaplatí na všem víc jak zaměstnanec nějaké firmy. Srovnání máte podm odstavcem. Co je u nás špatně? Obrovské náklady na zaměstnance. Tam je ta chyba. Odvádět státu 47% je už vlastně na úrovni lichvářství.Laskavě si všimněte položky, co jsem zvýraznila. V odvodech jsme 7 na světě. Ano, naši politici jsou jako upíři a nenechají nikoho volně dýchat. Nevadí to jen těm, co jsou opravdu za vodou a v kešeni jim cinkají miliardy nebo aspoň milióny.

Zdravotní

Průměrný odvod zdravotního pojištění OSVČ hlavní: 22 114 Kč/rok

Průměrný odvod zdravotního pojištění zaměstnance: 37 439 Kč/rok (placeno zaměstnancem 12 479 Kč/rok, placeno zaměstnavatelem 24 960 Kč/rok)

Sociální pojištění

Průměrný odvod sociálního pojištění na jednu OSVČ platící zálohy/rok: 32 424 Kč

Průměrný odvod sociálního pojištění na jednoho zaměstnance/rok: 68 680 Kč (placeno zaměstnavatelem 50 823 Kč), placeno zaměstnancem 17 857 Kč)

Jasně vidíte, že OSVČ platí víc jak zaměstnanec ve firmě.

Takže nejméně zaměstnanec, pak OSVČ a naposledy zaměstnavatel.

Tohle je to, co není dobře ani pro jednu kategorii.Tak snad jsem to popsala dost jasně.

Pokles OSVČ hlavních a nárůst množství OSVČ vedlejších svědčí o tom, že malí podnikatelé závislí pouze na své živnosti mají problém s přežitím, a naopak zaměstnanci začínají v rámci své další činnosti podnikat, neboť jim nestačí hlavní příjem z činnosti závislé. Pokud by tento trend pokračoval ještě několik dalších let, dostaneme se do kritické situace, kdy malé podnikání bude již jen druhou profesí zaměstnanců.

Zdroj: http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/jsme-stado-blbcu-a-to-se-statu-hodi-do-kramu

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŘekněme pan Hrušínský, je to milej kluk, všechno. Ale on už 5 let po sobě dostává dotace   
Pridal tk Sobota 12 leden 2019 - 05:38:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
A další, ne milióny, desítky milionů z veřejných peněz berou, pánové Svěrákové, Hřebejkové a jiní každý rok. Ti náhodou neprotestují, že to jsou peníze i od daňových poplatníků, kteří se raději podívají na film od Zdeňka Trošky.

To není jednoduchý proces, to přerozdělování dotací těm hercům. Není. To je proces, bych, řekl, v kterým se ne každý dost vyzná. Je to proces, do kterého vstupuje vyvolená umělecká smetánka. Myslí si, že jedině oni mají to právo určovat, co je ta správná kultůra a co už je kapitalistická dekadence. No a proto musíme, bych řekl, velice se věnovat těm otázkám. Mám na mysli tu ideologickou práci, osvětlovat tu podstatu nesmyslnosti socialistického přerozdělování, nedovolit, aby to někdo zkreslil. A proto je tak důležitý, ta podpora pravicových stran zespodu. Aby my jsme mohli říct, né my si to přejem. To ten lid žádá sebrat dotace všem těm uměleckým příživníkům.

Tedy chceme pozvednout ty divadelní spolky, aby skutečně tvořily to, o co bude mít lid zájem. Ne aby jim na představení chodilo jen 5 diváků a tu ztrátu, aby si ji pak pokrývali z těch grantů. To se pořád říká, že kdyby nebylo subvencí českému filmu, tak by se natáčely jen samé Kameňáky, ale že by nevznikaly ty takzvaně "hodnotné" filmy. Jenomže co je to ten hodnotný film? Kdo to má posuzovat? Ne strana, ani soudruzi ministerstva kultury do toho nemají zasahovat. Ten lid si to musí rozhodnout sám.

Trochu jsme to přešvihli s těmi dotacemi na kulturu, abych tak řekl. Žádnej z nás nebere takový granty, jako berou oni. Jednou ročně se dívám na výroční zprávy těch divadel, jak moc vykořisťují daňové poplatníky. Řekněme pan Hrušínský, je to milej kluk, všechno. Ale jeho divadlo už 5 let po sobě dostává dotace. A další, ne milióny, desítky milionů z veřejných peněz berou, pánové Svěrákové, Hřebejkové a jiní z různých fondů každý rok. Ti náhodou neprotestují, že to jsou peníze i od daňových poplatníků, kteří se raději podívají na film od Zdeňka Trošky.

A na té bázi my potřebujem, aby ta kulturní fronta lidi sjednocovala. Nerozeštvávala prostě ten lid arogantními výpady, jakože Zemana volí jen hlupáci z venkova. Mnozí herci si tu demokracii pletou s tím, že jen oni budou těmi kritiky a určovateli, co se má dít ve společnosti. A ti druzí že budou vykonávat, co oni si přejí. Tuhle jsem se byl podívat v jedné škole. Měli tam žáky, asi 400 žáků. No, a taky měli 20 učitelů. Na zahájení školního roku jim tam přišel i prezident a jedna z matek ho vyzvala k opuštění té školní budovy. Pak se ozvala ta Geislerová z kulturní fronty, že by měl být prezident zbaven funkce.

P.S.: Snad se Milouš Jakeš nezachová podobně jako nerudný pan Svěrák a nepodá na mě žalobu za krádež jeho hlášek. Svěrákovi totiž k podání žaloby stačí např. jen použití hlášky "metelesku blesku" v kontextu, který on sám posoudí jako hloupý.

Autor: Jindřich Hradecký

Zdroj: https://jindrichhradecky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=674987
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUž to na nás chystají: EU   
Pridal tk Sobota 12 leden 2019 - 05:35:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Před květnovými volbami do Evropského parlamentu má stávající evropská nomenklatura pěkně nahnáno. Předseda Junkcer nově předsedající zemi-Rumunsko popíchl, že na to nemá, zřejmě aby rumunští činovnící pochopili, že nejdůležitější v předsednickém semestru je činit se ve prospěch stávající evropské skvadry.

S ujetím se předsednictví EU Rumunskem rovněž portugalská ministryně zahraničí pro unijní záležitosti Ana Paula Zacariasová v úterý v Bruselu burcovala, že v předsednickém pololetí bude stěžejní prioritou boj proti dezinformacím, a to i orwellovskými “urgentními akcemi”, za účelem “ochrany a obrany květnových evropských parlamentních voleb”. Jak prý v prosinci schválila unijní exekutiva, prioritním úkolem bude “účinná detekce informačních strategických útoků desinformacemi a fake-newsy a formování promptní koordinované odezvy”.

Jestli Vám ještě z toho nejde hlava kolem, tak poslouchejte, co si ještě všechno za výdobytky budete první půlrok u evropských činovníků platit: Zacariasová považuje za nadmíru důležité “probouzet vnímavost občanů ohledně fenoménu dezinformace, přičemž bude zásadním vypůsobit kvalitní žurnalistiku a mediální gramotnost občanů”. Stejně tak bude uplatňován Evropskou komisí přijatý Kodex (“slušného”) chování, coby autocenzorský instrument, ke kterému byly zavázány internetové přední platformy jako Facebook, Twitter, Google a další. Podle Zacariasové je jedna věc mít názor, a to názor uctivý. Jiná věc ale jsou zavilé útoky falešnými zprávami na síti, aby občané volili euroskepticky proti EU. A tak...

Tak co, už víte, jaký máte mít názor a těšíte se, až tuhle skvadru s normalizačníma choutkama v květnu zas zvolíte?!

Zdroj: https://www.rtp.pt/noticias/mundo/presidencia-romena-da-ue-assume-tambem-como-prioridade-combate-a-desinformacao_n1121508
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBrutalita francouzské policie. Milovníci demokracie mlčí, není to v Rusku   
Pridal tk Sobota 12 leden 2019 - 05:31:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Protesty žlutých vest ve Francii mají tragické následky, které především ukazují na brutalitu tamější policie.

Po dvou měsících protestů žlutých vest bylo zaznamenáno 2000 zraněných osob, 6000 trestních řízení proti demonstrantům, ale také více než sto trestních oznámení na brutalitu policejních příslušníků.

Několik lidí také zemřelo při nehodách během blokád silnic a jeden přímo v době manifestace následkem poranění a šoku po výbuchu policejního granátu.

Na sociálních sítích se objevují šokující fotografie zbitých a zraněných účastníků protestů.

Jak poznamenává francouzský portál Media-Press „nejsme v Severní Koreji, ani v Číně, ani v Bolívarovské republice Venezuele, řízené strašným Madurem, ani v Putinově impériu, ale ve Francouzské republice za vlády Hupitera-Macrona“.


Autor: MoonChild

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA mají v plánu poslat válečné lodě do Arktidy   
Pridal tk Sobota 12 leden 2019 - 05:26:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Šéf amerického námořnictva Richard Spencer uvedl, že Washington v létě vyšle válečné lodě do Arktidy, aby bylo ověřeno jejich fungování ve vysokých zeměpisných šířkách. Informovala o tom agentura USNI News.

V říjnu roku 2018 se „Harry Truman" stal první americkou letadlovou lodí, která za 27 let překročila Severní polární kruh. Jeho tažení bylo součástí cvičení NATO v Norsku, které neslo název Trident Juncture. NATO otevřeně přiznalo, že hlavním cílem cvičení je prověřit bojeschopnost vojsk za chladných klimatických podmínek a také trénink přesunu velkých jednotek.

Agentura uvádí, že během cvičení neměla letadlová loď Harry Truman žádné zvláštní potíže. Zato doprovodné lodě se neukázaly v tom nejlepším světle. Podle Spencera byly křižníky třídy Ticonderoga tou nejnovější třídou amerických lodí, které jsou vybaveny parními systémy pro odstraňování ledu. Modernější lodě touto možností nedisponují.

Kromě toho Spencer vyzval k posílení požadavků společného velení NATO v rámci operace v Arktidě.

Šéf amerického námořnictva se také nemile vyjádřil o ruské činnosti v regionu. Kreml přitom opakovaně zdůraznil, že činnost ruských lodí je realizována pro výzkumné účely a záchranné operace.

„Myslím, že bychom tam měli také hledat výzkumné a záchranné akce," poznamenal ironicky Spencer. Následně sám vysvětlil, že to byla pouhá ironie a dodal, že skutečným cílem USA je zajistit svobodu plavby.

V létě roku 2018 varoval ruský ministr obrany Sergej Šojgu před hrozbou konfliktu v Arktidě. Německé média později napsala, že akce USA týkající se „zajištění svobody námořní plavby" budou prováděny v oblastech, které si nárokuje Rusko. A to by podle médií mohlo vést k opakování Kerčského incidentu.

Zdroj: USNI News

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponItálie posuzuje možnost znovuotevření velvyslanectví v Sýrii   
Pridal tk Sobota 12 leden 2019 - 05:24:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Řím zvažuje možnost obnovit činnost diplomatických misí v zemích, v nichž byly dříve ukončeny, zejména pak v Sýrii. V pátek o tom informoval italský ministr zahraničí Enzo Moavero Milanezi, a to v rámci veřejné akce na italské akademii věd Accademia dei Lincei.

„Itálie obecně zvažuje možnost opětovného otevření velvyslanectví tam, kde byla dříve fyzicky zavřena, a to v nejširším měřítku. Pokud jde konkrétně o úvahy o syrské příležitosti, pak je vše zcela závislé na vývoji situace v této zemi," uvedl ministr a dodal, že pro Řím je i nadále prioritou mít velvyslanectví po celém světě.

Podle premiéra se italské ministerstvo zahraničí snaží posoudit, zda je nutné znovu otevřít velvyslanectví v Sýrii a kdy by k tomu mělo případně dojít.

„Je samozřejmě velmi důležité, aby se situace v Sýrii rozvíjela ve směru k normálnějším perspektivám. Ke zrychlení v tomto směru nedošlo," dodal. Podle ministra není situace v této zemi stále ještě stabilní a pro obnovení plnohodnotných aktivit diplomatické mise je zapotřebí vážnější normalizace.

Činnost italského velvyslanectví v Sýrii nebyla oficiálně ukončena. Nicméně v roce 2012 byl po krveprolití a nepokojích italský velvyslanec odvolán do své vlasti a brzy jej následovali i další diplomaté. V důsledku toho zůstal v diplomatické misi v Damašku pouze jeden administrativní zástupce. Podle místních médií byl do Damašku loni v prosinci opět vyslán první diplomat z Říma.

I přes vážnou politickou krizi v Libyi zde italské velvyslanectví nepřestalo fungovat. Italský premiér Giuseppe Conte koncem prosince 2018 oznámil, že novým velvyslancem v Tripolisu se stane Giuseppe Maria Buccino, který nahradí Giuseppe Perrona. Bývalý diplomatický zástupce Itálie odešel z „bezpečnostních důvodů".

Místní média poznamenala, že rozhodnutí o změně velvyslance v Libyi přišlo krátce poté, co se Conte zúčastnil zasedání s velitelem Libyjské národní armády, Chalífem Haftarem. Zasedání proběhlo v Římě na začátku prosince.

Zdroj: https://sptnkne.ws/k28m

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMakedonie se přejmenuje   
Pridal tk Sobota 12 leden 2019 - 05:21:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Poslanci makedonského parlamentu schválili zákon, který má do ústavy dané země zanést úpravy, díky kterým bude možné stát přejmenovat. Informovala o tom ruská média.

Dané změny znamenají doplnění slova „Severní" před název „Makedonie", a to do celého textu. Stejně tak se počítá se změnou preambule ústavy, zaručením neměnnosti hranic a územní celistvosti a s opatřením na podporu zahraniční diaspory.

„Celkem 81 lidí hlasovalo pro a všechny čtyři pozměňovací návrhy k ústavě byly přijaty," prohlásil předseda parlamentu Talat Xhaferi. Přenos hlasování měla na starosti tisková služba makedonského parlamentu.

Celkem čtyři pozměňovací návrhy ústavy přijímali poslanci země postupně v poloprázdné síni. Makedonskému premiérovi Zoranovi Zaevovi trvalo celkem tři dny, aby přesvědčil potřebný počet poslanců.

Poslanci největší opoziční strany VMRO-DPMNE setkání bojkotovali a uspořádali protestní shromáždění před parlamentní budovou v centru hlavního města Skopje.

Aby zákon, který schválil makedonský parlament, vstoupil v platnost, musí jej podepsat ještě prezident Makedonie — Ďorge Ivanov. Ten však již dříve uvedl, že to odmítá udělat.

Poslanci podpořili koncem října s potřebnou většinou 80 hlasů ze 120 v prvním čtení změny v ústavě, a to na základě dohody s Řeckem o přejmenování země kvůli vstupu do NATO a EU.

Zdroj: https://sptnkne.ws/k24m

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2760 sec,0.0691 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,003kB