Středa 23 leden 2019
Měl by spáchat Koudelka sebevraždu za totální diskreditaci BIS, že i děti si hrají na čučkaře Koudelku?   
Pridal tk Středa 23 leden 2019 - 06:44:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vážně toto je v dějepisu dle sovětské výchovy?

Tragéd Koudelka: tolik se snažil zalézt do spodní části CIA, až se mu to (asi) podařilo a jako rukojmí si vzal občany České republiky. Tak ten Orwell 1984 je odhalen, tvrdí capo di tutti Koudelka. (Nebo povolil, aby se tento žvást dostal na veřejnost, takže to z něho zdiskreditování BIS nesnímá, ba naopak.)

Pane Koudelko BIS, bereme Vás za slovo a fakta roku 1968 zde jsou (nejen 1968)

Mỹ Lai byl masakr více jak 500 neozbrojených vietnamských civilistů v roce 1968, včetně žen a dětí, který spáchali vojáci 23. pěší divize Americal U.S. A půl roku před naší okupací!(Na které stránce dějepisu se toto nalézá?)

Před smrtí byly některé oběti znásilněny, zbity, mučeny, zohaveny nebo pobodány a těla některých povražděných byla vojáky znetvořena. Holčičky byly znásilněny i bajonety. Byl to přece nepřítel.

Jednalo se o známý válečný zločin amerických vojsk v době války ve Vietnamu. Spolu s masakrem v No Gun Ri (Tehdy došlo k masakru přibližně 400 jihokorejských civilistů (prchajících před válkou) při amerických leteckých útocích v prostoru železničního mostu u vesnice No Gun Ri 160 km jihovýchodně od Soulu. Část obětí měla být zabita i palbou ze země, která spadala na vrub vojáků 7. jízdního pluku)

A když se provalilo? (Sovětský voják by dostal trest smrti jako válečný zločinec. A hrdina Američan?)

Za masakr vyšetřováno a souzeno celkem 23 amerických vojáků, ale pouze jeden byl odsouzen, přičemž si v konečném verdiktu vysloužil trest tři a půl roku domácího vězení.

Task Force Barker (TF Barker). Rota C byla složena převážně z mladých, 18 a 19letých branců.Během svého návratu na základnu si vojáci roty Charlie vybili svou frustraci zastřelením vietnamské ženy pracující na poli. Byl to jeden z prvních zaznamenaných případů agresivní reakce na válečné podmínky ve Vietnamu.

Před samotným ozbrojeným střetem plukovník Oran K. Henderson, velitel 11. brigády, vyzval své důstojníky, aby „postupovali agresivně na dostřel od nepřítele a nadobro jej vyhladili.“Ovšem podplukovník Barker údajně nařídil velitelům 1. praporu, aby spálili domy, zabíjeli dobytek, zničili zásoby potravin i studny. V předvečer útoku, na briefingu roty C, kapitán Ernest Medina řekl svým mužům, že téměř všichni civilní obyvatelé osad v oblasti Song My by měli odejít v 7:00 ráno na trh a každý, kdo v osadě zůstane, je pravděpodobně členem Vietkongu nebo alespoň jejich sympatizantem, a má být zlikvidován.[14] Následně byl dotázán, zda rozkaz platí i v případě žen a dětí. Ti, kteří tomu byly přítomni, později vypovídali o Medinově odpovědi různě. Někteří, včetně velitelů čet, vypověděli, že rozkaz pochopili tak, že mají zabít všechny partyzány a severovietnamské bojovníky a to včetně osob „podezřelých“ ze spolupráce s Vietkongem, ženy a děti nevyjímaje, jakož i všechna zvířata, poté vypálit vesnici, a znečistit studny. „Každá osoba, která před námi utíká, schovává se před námi nebo se zdá být nepřítelem. Pokud bude před Vámi utíkat muž, zastřelte ho, pokud by utíkala žena s puškou, zastřelte jí“. Jeden ze svědků v Calleyho procesu uvedl, že si vzpomíná na to, že Medina rozkázal zničit ve vesnici "vše co chodí, plazí se a nebo roste".

Velitel pěší čety William Calley na místě přikázal spustit na civilisty palbu. Tento rozkaz však někteří jeho vojáci neuposlechli. Další vojáci ale začali střílet a házet granáty po všech Vietnamcích, které zpozorovali. Mnohé civilisty povraždili na rýžových polích v okolí, na ulicích či přímo v domech. Mnoho obětí bylo před smrtí znásilněno nebo mučeno. Proti počínání svých vojáků Calleyho nadřízený kapitán Ernest Medina nijak nezasáhl, naopak sám se přidal k vraždění. Američtí vojáci vraždili ve vesnici více než dvě hodiny, dokud do situace nezasáhl praporčík Hugh Thompson, jeden z pilotů průzkumných vrtulníků, které měly asistovat pěchotě.

Ta úžasná americká společnost se chovala brutálněji než nacistické zrůdy.


Americké trofeje - lebky ubitých lidí - zábava zvrácené US ARMY


Navíc pozdější vyšetřování ukázalo, že masakr v My Lai nebyl izolovanou událostí. Stejná zvěrstva je masakr vesničanů v My Khe, který je méně známý. Vojenská operace nazvaná Speedy Express zabila tisíce vietnamských civilistů v Deltě Mekongu a získala pro velitele operace generálmajora Juliana Ewella přezdívku "řezník Delty".

Samozřejmě vše se dá dohledat, když to bude střední a mladá generace tušit.

Zde je důkaz v originále, aby Petříček v Bruselu nežaloval na dezinformace!


Navzdory rozkazům, ve kterých byla vesnice označena jako základna nepřítele, v ní byly nalezeny jen tři ruční zbraně. Jedinou ztrátou, kterou americké jednotky utrpěly, byl jeden zraněný voják, který se postřelil do nohy.

A masakr v No Gun RI? To nebyl americký horor z Hollywoodu, ale zvěrstva páchaná "mírovou armádou USA"!

Britský dokument patří mezi největší zveřejněná zvěrstva spáchaná americkými vojáky na civilistech (před Irákem, Sýrií, Libyí či Jugoslávií).Čučkař Koudelka žádá, aby vše bylo v učebnicích dějepisů o našich bratrech ze západu. Dejme tiskárnám příležitost, nechť pravdu všem dětem zvěstují. A Orwell 1984 může jít spát...

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2212-mel-by-spachat-koudelka-sebevrazdu-za-totalni-diskreditaci-bis-ze-i-deti-si-hraji-na-cuckare-koudelku

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHrozí TV Barrandov opravdu bankrot?   
Pridal tk Středa 23 leden 2019 - 06:26:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle nedělní reportáže ČT v pořadu 168 hodin Nory Fridrichové, byla vznesena závažná sdělení na adresu šéfa TV Barrandov a hlavního konferenciéra této televize, Jaromíra Soukupa.

J. Soukup dlouhodobě, nejméně po třináct let, pobíhá kolem některých politických aktivit a angažoval se v nich často velmi výraznou měrou. Připomenu jen jeho všestrannou podporu strany Zelených před volbami v roce 2006 a podporu strany Věcí veřejných V. Bárty před volbami v roce 2010. Dlužno dodat, že oba dva politické subjekty se dostaly díky úsilí J. Soukupa do sněmovny a sehrály často velmi nepříznivou roli v pravicových vládách, kterých se účastnily. Mohl bych hovořit k angažmá J. Soukupa v české politice a v jejím zákulisí poměrně dlouho, ale to je věc pro pojednání v jiném článku. Vrátím se k programu ČT 168 hodin, který se zabýval finanční situací firem J. Soukupa. V pořadu N. Fridrichové se hovořilo o tom, že J. Soukup je vesměs majoritním vlastníkem třiceti devíti společností v ČR a SR.

Podle komentáře děkana Fakulty financí a účetnictví VŠE, vystupujícího v tomto pořadu, je mediální koncern J. Soukupa ve vážných finančních problémech. Tu nejpodstatnější část z celkem třiceti devíti firem, které Soukup různou měrou ovládá, je 4 – 10 společností nejvýznamnějších. Soukupovo vydavatelství Empresa Media, a.s. má podle výkazu potvrzeného auditorem z firmy Deloitte dlouhodobou, kumulovanou ztrátu převyšující částku 122,5 mil. Kč. Zajímavostí je to, že krátkodobou půjčku firmě Empresa Media, a. s. poskytla čínská firma CEFC. Firma, která zajišťuje provoz TV Barrandov, se jmenuje „Barrandov – televizní studio, a. s.“ a není zrovna ve skvělé kondici. Podle reportáže a dostupných zveřejněných informací má tato firma prý dluhy ve výši 1,1 mld. Kč, což může ve svých důsledcích znamenat, že má už její majetek zápornou hodnotu. A pokud tomu tak skutečně je, pak se tato firma blíží ke svému úpadku.

Na tato závažná tvrzení zveřejněná v ČT kupodivu nereagovala další média. Zřejmě z důvodu poněkud falešné solidarity majitelů těchto médií vůči kolegovi, ale zato reagoval, dosti hrubými výpady vůči N. Fridrichové v jednom ze svých jedenácti televizních pořadů, J. Soukup. N. Fridrichovou nemusím mít nijak zvlášť rád, ale osobní výpady hlavního konferenciéra TV Barrandov vzbudily vůči N. Fridrichové, alespoň u mě, spíše sympatie.

Jiří Paroubek

Zdroj: Vaše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNárodní demokracie slavila v Nymburce, vymezila se proti SPD, udělila čestné členství Petru Hannigovi a schválila dvoukoalici Rozumní a Národní demokracie do eurovoleb   
Pridal tk Středa 23 leden 2019 - 06:17:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Národní demokracie slavila v Nymburce, vymezila se proti SPD, udělila čestné členství Petru Hannigovi a schválila dvoukoalici Rozumní a Národní demokracie do eurovoleb. Lídrem kandidátky bude Adam B. Bartoš. V upomínce na nymburskou deklaraci mladočechů z roku 1894 přijala novou nymburskou deklaraci.

Na čtyři desítky národních demokratů a jejich příznivců si v Nymburce připomnělo 5 let od obnovení strany v roce 2014 a 100 let od přejmenování Československé státoprávní demokracie na Československou národní demokracii. Národní demokracie je nejstarší českou politickou stranou, jejíž počátky sahají do roku 1848. Po 125 letech také národní demokraté přijali další nymburskou deklaraci.

Hlavním tématem výroční konference byly blížící se volby do Evropského parlamentu. Předsednictvo předložilo členské základně ke schválení projekt dvoukoalice Rozumní – Národní demokracie, lídrem kandidátky bude předseda ND Adam B. Bartoš.
„Nabídneme našim voličům kandidáty, kteří budou vždy hájit zájmy České republiky a nikdy nepůjdou proti nim. Nikdy v europarlamentu nezvednou ruku proti České republice nebo jejím spojencům, Maďarsku, zemím Višegrádu, Rusku, slovanským zemím obecně, jak dnes čeští europoslanci skandálně běžně činí. Česká republika především,“ řekl k tomu Adam B. Bartoš.

Přítomné pozdravil i bývalý prezidentský kandidát a předseda Rozumných Mgr. Petr Hannig. Předseda ND mu předal osvědčení o udělení čestného členství v Národní demokracii za celoživotní obhajobu vlastenectví a myšlenek zdravého rozumu a za podporu Národní demokracie v posledních letech vzájemné spolupráce. Čestné členství uděluje Národní demokracie výjimečně, prvním a do včerejšího dne jediným čestným členem byl od roku 2014 Mgr. Jan Skácel. Ocenění bylo uděleno i u příležitosti Hannigových 73. narozenin. Z rukou předsedy MO ND Nymburk Pavla Tobiáše převzal Petr Hannig narozeninový dárek – broušený pivní půllitr.

Shromáždění pozdravil i Alexandr Viktorovič Gegalčij, předák ukrajinských Rusínů, který tlumočil pozdravy straně od dvou ruských subjektů – známé opoziční patriotické Liberálně-demokratické strany Ruska Vladimíra Žirinovského (LDPR) a politického hnutí RUSOV (Rusko-Slovanské sjednocení a obroda – „Русско-Славянское объединение и возрождение“).

„Mezinárodní politické hnutí „Rusko-Slovanské sjednocení a znovuzrození“(RUSOV) vyjadřuje plnou podporu rétorice Národní demokrace o odstoupení od NATO, o potřebě odstranit závislost České republiky na vedení z EU a předávání řízení do rukou českéhu lidu, stejně jako o zásadní změně v migrační politice,“ stojí ve zdravici politického hnutí.

Stranu SPR-RSČ reprezentoval člen předsednictva Tomáš Franěk, domobranecké oddíly pak Vladimír Štádler, který rovněž předal pozdrav od Ivana Kratochvíla z Československých vojáků v záloze za mír: „Pozdrav všem vlastencům. Sedím ve společnosti lidí z Makedonie, Ruska, Ukrajiny, Slovenska. V jednotě slovanských národů je záruka míru v Evropě. Na to jsme mnohokrát připili. Ale mluvit je jen začátek. Pro mír je potřeba něco i dělat. Jsem rád, že vy už na tom pracujete. Přeji mnoho úspěchů Adamovi a vám všem.“

Po projevech členů předsednictva, diskuzi o eurovolbách a dalších tématech a po společném obědě přijala Národní demokracie tzv. Nymburskou deklaraci, ve které vysvětluje svůj postoj k Evropské unii a k volbám do Evropského parlamentu. Velmi ostře se v ní Národní demokracie vymezila také proti SPD Tomia Okramury.

„Evropští euroskeptici pod vedením Marine Le Penové chtějí stávající, centrálně dirigovanou, Evropskou unii transformovat do Evropské unie s volným pohybem kapitálu, osob, zboží a služeb, tak jak to v Evropě bylo již dříve. Tuto ideu u nás representuje SPD Tomia Okamury. Ani tato varianta Evropy však pro nás není přijatelná,“ píše se v nymburské deklaraci.

Národní demokracie má jiné řešení. „Národní demokracie přichází po rozpuštění nebo odchodu z EU s vizí ochranné politiky českého státu nad toky peněz, pohybem osob a mezinárodním obchodem. Znamenalo by to opatření zejména v oblasti znovuuchopení centrální banky do českých rukou, zabezpečení a ozbrojené hlídání státních hranic a přiřazení cel na zboží, které umí za rozumnou cenu vyrobit i český výrobce (časem, až národní hospodářství zesílí a bude schopno konkurovat nadnárodním korporacím, by se mohla tato cla snižovat a poté zrušit). Rovněž musíme výrazně proměnit rozpočtovou politiku v neprospěch plýtvání, nehospodárnosti apod., ve prospěch, mimo jiné, posílení obranyschopnosti obyvatelstva a opětovného vytvoření vševojskové armády, která bude nadále hájit jen naše zájmy a která bude konat ve prospěch posílení dalších atributů samostatného státu, o který znovu usilujeme.“ – celý text Nymburské deklarace najdete zde:

http://narodnidemokracie.cz/nymburska-deklarace-narodni-demokracie-2019-pristup-narodni-demokracie-k-volbam-do-evropskeho-parlamentu/

První nymburskou deklaraci přijali na jednání v Nymburce za účasti Karla Kramáře mladočeši v roce 1894.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZahraniční dluh Ruska dosáhl minima za deset let   
Pridal tk Středa 23 leden 2019 - 06:03:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zahraniční dluh Ruska k 1. lednu 2019 dosáhl 453,7 miliard dolarů, za minulý rok se snížil o 12 % - 64,4 miliard dolarů. Informuje o tom web Centrální banky Ruska.

Uvádí se, že zahraniční závazky klesly ve všech institucionálních sektorech. Hlavního snížení státního dluhu se podařilo dosáhnout díky snížení závazků ostatních sektorů, které činilo přes 32 miliard dolarů.

Asi 56 miliard dolarů z celkového objemu dluhu připadá na dluhy vlády a centrální banky, 398 miliard činí dluhy společností, domácností a bank. Zároveň přes polovinu závazků patří soukromému sektoru. Přes čtvrtinu zahraničního dluhu činí závazky v národní měně (pozn. v rublech).

Jak vyplývá z údajů Centrální banky RF, je to minimální ukazatel zahraničního dluhu od dubna 2009. Maximální výše zahraniční dluh dosáhl v polovině roku 2014 — 733 miliard dolarů.

Andrej Babiš na svém Facebooku prohlásil, že hospodaření České republiky za rok 2018 skončilo v plusu 2,9 miliardy korun. Ministryně financí Alena Schillerová podle premiérových slov splnila svůj slib, že hospodaření země skončí v černých číslech.

Zdroj: https://sptnkne.ws/k7g3

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerický ministr zahraničí vedl telefonický rozhovor se svým japonským a jihokorejským protějškem ohledně KLDR   
Pridal tk Středa 23 leden 2019 - 05:39:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mluvčí amerického ministerstva zahraničí Jan Paul Paladino včera vydal prohlášení, ve kterém se uvádí, že americký ministr zahraničí Michael Pompeo 20. ledna místního času vedl telefonický rozhovor, a to odděleně s japonským ministrem zahraničí Tarem Konem a jihokorejským ministrem zahraničí Kangem Kyung-whou ohledně KLDR.

Jan Paul Paladino uvedl, že americký ministr zahraničí Michael Pompeo se svým japonským protějškem Tarem Konem hlavně diskutoval o dalším jednání s KLDR. A při rozhovoru se svým jihokorejským kolegou Kangem Kyung-whou si vyměnil názory na otázky týkající se kontaktu mezi USA a Severní Koreou a o kontaktu mezi Jižní a Severní Koreou.

18. ledna se americký prezident Donald Trump v Bílém domě setkal s místopředsedou Ústředního výboru Korejské strany práce (KSP) Kimem Young-cheolem. Bílý dům následně oznámil, že Washington a Pchjongjang se dohodly na zahájení druhého jednání do konce února.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMezinárodní měnový fond snižoval prognózu globálního hospodářského růstu   
Pridal tk Středa 23 leden 2019 - 05:37:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mezinárodní měnový fond (IMF) dne 21. ledna vydal zprávu o snižování předpovědi globálního hospodářského růstu pro rok 2019 a příští rok na 3,5% a 3,6% a vyzval politické činitele nejrůznějších zemí k upevnění multilaterální spolupráce při řešení problémů, kterým čelí obchodní systém.

Zpráva předpovídá, že míra ekonomického růstu rozvinutých ekonomik bude v příštích dvou letech nadále klesat, a to především v důsledku revize ekonomiky eurozóny směrem dolů, celková míra růstu se sníží z 2,3% v loňském roce na 2,0% v letošním roce a na 1,7% v roce 2020. Současně zpráva očekává, že tempo růstu rozvojových ekonomik se v letošním roce mírně zpomalí na 4,5% a očekává se, že by se v roce 2020 možná zvýšilo na 4,9%

IMF uvedl, že budoucí obchodní jednání mezi Čínou a USA a změny globálního finančního prostředí můžou mít dopad na očekávání růstu. Mezinárodní měnový fond vyzývá tvůrce politik nejrůznějších zemí, aby spolupracovali na řešení problémů, jimž čelí obchodní systém, na snížení obchodních nákladů a na vyloučení vyřešení obchodních sporů prostřednictvím tarifů a netarifních překážek.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBritská předsedkyně bude nadále jednat s EU o dohodě o odchodu z Evropy   
Pridal tk Středa 23 leden 2019 - 05:36:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předsedkyně britské vlády Teresa Mayová včera řekla, že jedná s některými britskými stranami o dohodě o odchodu z Evropy, kterou předtím Dolní komora britského parlamentu odmítla. Kromě toho bude nadále jednat s EU o dohodě o odchodu z Evropy.

Teresa Mayová téhož dne řekla, že jedná se stranami, jako je Demokratická strana jednoty Severního Irska, a to o irské hraniční otázce po odchodu z Evropy. Nemyslí si, že návrh na odložení odchodu z Evropy najde podporu v dolní komoře britského parlamentu.

Britští poslanci 15. ledna hlasováním odmítli dohodu o vystoupení Spojeného království z Evropské unie, která byla nedávno dosažena mezi britskou vládou a Evropskou unií.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2528 sec,0.0878 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,972kB