Pátek 15 únor 2019
EET pro každého   
Pridal tk Pátek 15 únor 2019 - 05:30:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Třetí a čtvrtá vlna se bude týkat každého z nás, tedy i toho, kdo volil soudruha Bureše, přesto, že mu to ještě nedochází. Nejde jen o mnohatunovou spotřebu papíru, zcela zbytečnou práci několika tisíců úředníků s astronomickými platy, zbytečně složitou práci s několika miliony dat denně, ale projeví se velmi negativně v mnoha oblastech našeho života. EET dokonce přidá problémy ministrům sociálních věcí, zdravotnictví, průmyslu a dalších odvětví. Zač trestá do budoucnosti své ministry, je mi záhadou.

Sleva na dráhách se už ted projevuje zhoršením komfortnosti cestování a absencí financí ve státní poladně. A to je teprve únor!! EET se projeví výrazným zdražením potravin, služeb a jiných odvětví, delší čekací dobou u služeb a řemeslníků, a v čekárnách u lékaře, i na tržišti. Mnoho lékařů pracuje v důchodovém věku. Tito a lékaři v předdůchodovém věku zavedením EET z mnoha důvodů skončí. Budou chybět nejen ve vašem bydlišti, ale i v nemocnicích, takže vůbec nezávidím pacientům ani ministru zdravotnictví. Někteří lidé si budou hledat nového lékaře. Podaří-li se jim to, pak budou déle čekat v čekárně. Skončí i mladší lékaři, kteří neumí ovládat PC, či nebudou ochotni vyhazovat peníze za EET pokladny. Venkované budou dojíždět za lékařem i pro nákup. O tragickém nedostatku zubařů ani nemluvě...

Podle soudružky Schillerové se zvýší výběr daní po zavedení všech čtyř vln, opakuji- až /!!/ po zavedení poslední vlny, o jedna celá osm desetin miliardy. Celoroční rozpočet je jedna celá dvě desetiny bilionu, takže jde zhruba o dvě promile /!!/, konkrétně při platu či důchodu deset tisíc měsíčně to dělá asi dvě koruny za měsíc! A kvůli tomu se zavádí taková zbytečná složitost! Výdaje na zavedení EET mnohonásobně převyšují zisky navíc. Kdyby takto vedl soudruh Bureš své firmy, do týdne by všechny zkrachovaly. Soudružko Schillerová, tohle je ta vaše pomoc malým podnikatelům? Soudruhu Bureši, co jste slíbil komunistům, že hlasovali s vámi?

Řemeslníci a další lidé pracující v službách půjdou na pracák. Na řemeslníka bude delší čekací doba a bude dražší. Stát vybere mnohem méně daní a mnohem víc vydá na nezaměstnané. Farmářské trhy a trhy s drobnými zemědělci skončí a čerstvé ovoce a zelenina, a kvalitní potraviny budou vzácností. V nejlepším případě ještě někteří živnostníci a zemědělci zbudou, ale potraviny a služby budou mnohem dražší a bude delší fronta či delší čekání na ještě vzácnějšího řemeslníka. Vegetariánům samozřejmě burešův párek ani trochu neuškodí...

Dlouhodobě si všímám, že málokdo si u pokladny bere paragon. V Německu se u stánku běžně prodává bez účtenky. Kopírovat zkrachovalé Chorvatsko je vrchol idiocie / nejde o urážku ale o diagnózu/.

Bureš dostal první miliardovou půjčku od americké banky, takže je zavázán USA. Opravu neplní příkaz USA definitivně a za každou cenu zničit ekonomiku ČR? Vše tomu napovídá!

Nevolitelný Kalousek má bohužel pravdu, že škody po této vládě se budou napravovat aspoň dvacet let. Na EET doplatí všechny nízkopříjmové skupiny. Jak je možné, že protiústavní soud povolil tento diskriminační zákon? Soudruh Bureš má velmi špatné poradce. Vůbec jim nedochází, že tímto zákonem přímo vzorně nahráli budoucímu vítězství ODS a Loupežníků, kteří tento zákon ihned zruší?

Autor: Miroslav Petr

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Británii platí zvláštní práva pro Židy! Uhodnete, kdo je v roli podčlověka?   
Pridal tk Pátek 15 únor 2019 - 05:21:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Londýnský soud odmítl žalobu na bytové družstvo, které nabízelo byty jenom Židům. Soud rozhodl, že v případě Židů je třeba udělat výjimku, pokud jde o zákony zakazující diskriminaci kvůli národnosti, náboženství nebo rase.

Na bytové družstvo Agudas Israel v Stamford Hillu ve východním Londýně podali žalobu právníci zastupující svobodnou matku se čtyřmi dětmi, protože družstvo odmítlo její žádost a upřednostnilo židovské rodiny.

Dotyčná žena přitom byla na předním místě v pořadníku na přidělení bytu. Matka se svými čtyřmi dětmi musela vyhledat náhradní bydlení, protože její předchozí dům byl označen za nevyhovující.

Soud ve svém odůvodnění uvedl, že Židi musejí být pospolu a jsou oběťmi antisemitismu. Zdůraznil, že ortodoxní Židi mají jiné potřeby než ostatní lidé.

Advokátka ženy Rebekah Carrierová k celé věci dodala: „Je šokující, že byty nebyly nabízeny na základě skutečných potřeb, ale na základě náboženství.“

Zdroj: theguardian.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRúhání obvinil USA z podpory teroristů v Sýrii   
Pridal tk Pátek 15 únor 2019 - 05:15:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spojené státy ve svých zájmech podporují teroristy v Sýrii. Existují zprávy o tom, že jim pomáhají Američané, uvedl iránský prezident Hasan Rúhání během třístranného summitu Rusko-Turecko-Irán v Soči.

„Bohužel, americká vláda v průběhu svých protiprávních jednání stále používá teroristy v Sýrii a Iráku, podporuje a využívá je ve svých vlastních zájmech," uvedl iránský prezident.

„Jsou spolehlivé zprávy, které naznačují, že Američané pomohli teroristům Islámského státu , aby je přestěhovali do Sýrie a také, aby je převedli do Afghánistánu," dodal Rúhání.


Vedoucí představitelé Ruska, Íránu a Turecka se setkali v ruském městě Soči, aby diskutovali o budoucnosti syrské severozápadní provincie Idlib, kde povstalci nadále čelí syrské vládě.

Média dříve uváděla, že 40 pohlavárů teroristické skupiny Islámský stát uteklo s pomocí amerických vojáků z afghánského vězení, které kontroluje radikální hnutí Tálibán .
Podle zprávy agentury se tato „tajná operace USA" konala v provincii Bádghís na severozápadě Afghánistánu.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kHg5

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon7 psychologických triků, které lidi přinutí udělat to, co chcete vy   
Pridal tk Pátek 15 únor 2019 - 05:07:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Snili jste někdy, abyste luskli prsty a donutili lidi, aby s vámi souhlasili, nebo abyste se někomu líbili a člověk si vás zapamatoval? Věřte tomu nebo ne, ale je to možné! Jen musíte použít několik triků.

Chcete se o nich něco dozvědět? Podívejte se na video na YouTube kanálu Jako Fakt, ve kterém vám prozradí 7 triků, kterými přinutíte lidi, aby dělali to, co chcete vy.

Jedete pozdě na letiště, uvízli jste ve frontě, nebo potřebuje více informací člověka, který vám v dialogu neustoupí?
Můžete využít tyto psychologické manipulace, aby všechno hrálo podle vašich pravidel.

Ale nevžívejte se moc do této role manipulátora a nevyužívejte laskavost a důvěřivost jiných lidí pro osobní prospěch. Koneckonců jakákoliv manipulace, pokud ji používáte, by neměla uškodit jiné osobě.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=215&v=r3ykBAxjqk4
Zdroj: https://sptnkne.ws/kHcU
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJaponská prefektura Okinawa uspořádá referendum o přemístění americké vojenské základny Futenma   
Pridal tk Pátek 15 únor 2019 - 04:57:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Japonská prefektura Okinawa vydala 14. února zprávu, podle které se bude 24. února konat referendum o přemístění americké vojenské základny Futenma do oblasti Henoko, která se také nachází v této prefektuře. Japonský ministr vnitra Jošihide Suga téhož dne uvedl, že bez ohledu na výsledky referenda se plán na přemístění americké vojenské základny Futenma nezmění.

Americká vojenská základna Futenma se zatím nachází v japonském městečku Ginowan pod správou prefektury Okinawa. Leží velmi blízko lidských sídlišť, proto je neustále kritizovaná. Japonská a americká vláda předtím souhlasily s přemístěním této základny do oblasti Henoko, ale obyvatelé této oblasti jsou ostře proti tomu a doufají, že vojenská základna bude přemístěna úplně mimo prefekturu Okinawa.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponGenerální tajemník NATO bude jednat s ruským ministrem zahraničí o Smlouvě o jaderných zbraních středního doletu   
Pridal tk Pátek 15 únor 2019 - 04:56:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg dne 13. února v Bruselu oznámil, že bude dne 15. února na Bezpečnostním zasedání v Mnichově jednat s ruským ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem o záležitostech týkajících se Smlouvy o jaderných zbraních středního doletu.

Dvoudenní zasedání na úrovni ministrů obrany NATO bylo dne 13. února zahájeno v hlavním sídle NATO v Bruselu, účastníci diskutují především o budoucnosti Smlouvy o jaderných zbraních středního doletu, bezpečnosti členských zemí NATO, spolupráci mezi EU a NATO atd.

Stoltenberg téhož dne na tiskové konferenci uvedl, že NATO nemá plán umístit systém nukleárních zbraní v Evropě. Před americkým oficiálním výstupem ze Smlouvy o jaderných zbraních středního dosahu, by se Rusko mělo v následujících šesti měsících vrátit do této smlouvy praktickými akcemi.

Na odsouzení USA a NATO proti ruskému porušení smlouvy mluvčí Ruského ministerstva obrany dne 7. února prohlásil, že Ruské ministerstvo obrany už přeložilo návrh o jednání s vojenským zástupcem amerického velvyslanectví v Rusku, také navrhlo, že USA by se měla vrátit do Smlouvy o jaderných zbraních středního doletu a sledovat zainteresované ustanovení.

Americké ministerstvo zahraničí dne 1. února oznámilo, že USA od 2. února zastaví plnění povinností ve Smlouvě o jaderných zbraních středního doletu. K tomu dne 2. února ruský prezident Vladimír Putin také oznámil, že Rusko zastaví své povinnosti ke Smlouvě o jaderných zbraních středního doletu, také nepředloží návrh o mezinárodním jednání ohledně této smlouvy.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMinistři zahraničních věcí USA a Ruska telefonicky diskutovali o dvoustranných a mezinárodních otázkách   
Pridal tk Pátek 15 únor 2019 - 04:54:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americké ministerstvo zahraničí včera vydalo prohlášení, ve kterém uvedlo, že americký ministr zahraničí Mike Pompeo vedl 12. února telefonický rozhovor s ruským ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem. Obě strany diskutovaly o dvoustranných a mezinárodních otázkách.

Mike Pompeo zdůraznil, že Rusko musí dodržovat Smlouvu o likvidaci raket středního a kratšího doletu (INF) „úplným a ověřitelným způsobem", jinak smlouva přestane platit za šest měsíců od 2. února.

Ruská strana má nicméně jiný názor na obsah rozhovoru. Sergej Lavrov včera na tiskové konferenci řekl, že při telefonátu s Pompeem nejednal o otázce INF. Obě strany se věnovaly situaci ve Venezuele a v Sýrii a americkým sankcím proti Rusku. Lavrov zdůraznil, že sankce USA zhorší vztahy mezi oběma zeměmi i atmosféru na mezinárodní scéně.

Sergej Lavrov varoval USA, aby žádným způsobem, jako např. použitím síly, nezasahovaly do vnitřních záležitostí Venezuely. Vyjádřil ochotu zahájit jednání o venezuelské otázce v souladu se zásadami Charty OSN.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerické ministerstvo financí oznámilo nová opatření k postihu Íránu, iránský vrcholný vedoucí uvedl, že nelze prostřednictvím dialogů vyřešit otázky mezi Íránem a USA   
Pridal tk Pátek 15 únor 2019 - 04:52:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americké ministerstvo financí dne 13. února oznámilo nová opatření k postihu 2 íránským subjektům a 9 individuím, kteří jsou údajně podezřelí z podpory škodlivých aktivit na sociálních sítích a také ze zpravodajských činností proti občanům USA.

Z prohlášení zveřejněného téhož dne americkým ministerstvem financí vyplývá, že íránská organizace s názvem Nový horizont pořádá mezinárodní konference, tím poskytuje platformu pro příslušné íránské instituty při najímání personálů a shromažďování informací. Čtyři individua byli zařazeni do listu sankcí z důvodu toho, že mají styky s touto organizací.

Další íránský subjekt a pět dotčených lidí byli zařazeni na sankční list s tím, že jsou podezřelí z údajného zavedení škodlivých aktivit na sociálních sítích vůči americké vládě, bývalým a současným americkým vojenským pracovníkům. V prohlášení se uvádí, že majetky osob, kteří byli odsouzeni budou ve Spojených státech zmrazeny a že občané USA nebudou moci s nimi obchodovat.

Téhož dne íránský vrcholný vedoucí Ayatollah Sayyed Ali Khamenei ve svém prohlášení na své osobní webové stránce uvedl, že není možné vyřešit stávající problémy mezi Íránem a Spojenými státy prostřednictvím dialogu. Řekl, že v blízké budoucnosti nemůžou stávající problém mezi oběma zeměmi vyřešit. Dialogy se Spojenými státy nebudou plodné a přinesou pouze Íránu materiální a duchovní ztráty. Khamenei zopakoval, že Írán ví, že Spojené státy a některé evropské země jsou falešné a nedůvěryhodné.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2149 sec,0.0780 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,545kB