Sobota 02 březen 2019
Otevřený dopis primátorovi Prahy Zdeňku Hřibovi   
Pridal tk Sobota 02 březen 2019 - 19:10:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pane primátore hlavního města Prahy!

Svým rozhodnutím o neposkytnutí sálu Staroměstské Radnice k připomínce neslavného výročí 80. let od vzniku Protektorátu Čechy a Morava (německy Protektorat Böhmen und Mähren) jste plivl na památku více než 300 000 občanů Československa, kteří padli na východní a západní frontě, zahynuli v německých koncentračních táborech, byli umučeni ve věznicích gestapa nebo skončili na popravištích velkoněmecké říše.

A ještě pod jakou záminkou?! Údajně proto, že Český svaz bojovníků za svobodu vyznamenal Zdeňka Ondráčka, který v roce 1989 údajně mlátil rebelující studenty.

Vaše znalosti jsou v tomto směru velice chabé, lépe řečeno žádné. Ondráček sloužil v ozbrojených sborech Československa a poté po roce 1990 České republiky i ve vyšších funkcích, což znamená, že prošel všemi prověrkami! Ale to Vám nevadí.

Hlavně, že se to hodí pro útoky na Český svaz bojovníků za svobodu, jako jednu z mála organizací, která připomíná historickou. Ale to se dnes u Vás nenosí.

Z pověření rozšířeného Oblastního výboru, Oblastní organizace ČSBS Pernštejnsko,

JUDr. Petr Šáda
předseda OV ČSBS a člen Československé obce legionářské


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČSSD zešílela: Začátek sjezdu byl zahájen hymnou Evropské unie Óda na radost a celý sál se postavil do pozoru a čučel na pódium s vlajkou EU!   
Pridal tk Sobota 02 březen 2019 - 04:34:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
ČSSD zešílela: Začátek sjezdu byl zahájen hymnou Evropské unie Óda na radost a celý sál se postavil do pozoru a čučel na pódium s vlajkou EU! Hans Hamaczek povede svoji stranu do eurovoleb jako lídr evropské strany, která nechce mít nic společného s českým národem a vlastenectvím, protože na českou vlajku a hymnu kálí pes! A nápad přejmenovat ČSSD na SD jako Sicherheitsdienst k tomu pasuje skvěle!

Jak už jsem několikrát v poslední době zmiňoval, procesy se dramaticky urychlují. Zdá se, že není čas na salámové a pomalé metody nasunování Nové Evropy, všechno najednou probíhá urychleně, otevřeně, bez skrupulí. Nikdo už si ani nehraje na argumenty, poskytovatelé emailových služeb selektivně mažou a nedoručují emaily, pokud obsahují ideologicky závadové odkazy na servery alternativy, Rusko testuje systém odpojení od světového internetu a vytvoření izolovaného Runetu, USA odstoupily od smlouvy INF a stejně tak Rusko a začíná horečné zbrojení. Brusel se už ani nepřetvařuje a zakazuje Česku kontrolovat otrávené polské maso, protože chce, aby co nejvíce českých občanů konzumovalo co nejvíce odpadu, který Evropa vyprodukuje.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/320780720

A v této situaci přichází volební sjezd ČSSD. A ten ještě ani nezačal a už je z toho skandál. Na veřejnost unikla fotografie a informace, že volební sjezd ČSSD byl zahájen hymnou Evropské unie Óda na radost a celý sál se postavil do pozoru, zatímco na pódiu se najednou objevila rozvinutá vlajka Evropské unie. Česká vlajka nikde, že by alespoň byla rozvinut vedle té evropské, ale ne, nic takového. Tedy ano, vlajka ČR byla na stojanu v rohu pódia vedle stolečku, kde seděli Hamáček s Onderkou. Člen pražského Aspen Institutu Jan Hamáček tak vyslal symbol a zavelel k tzv. “junkerizaci” sociální demokracie. Právě Jean-Claude Juncker už před lety prohlásil, že národní strany by měly přestat myslet národně a měly by naopak začít myslet evropsky. Jak se zdá, ČSSD si to vzala k srdci.

Hamáčkova ČSSD se pomalu mění na neoliberální evropskou stranu

Nedovedu si představit, kdyby takto začala sjezd jakékoliv jiné strany. Ten řev médií, který by se snesl, to si ani nedovedu představit. Jenže v případě vládní ČSSD je ticho po pěšině. Předpokládám, že se brzy objeví video z této epizody na sjezdu, jakmile bude k dispozici, doplním ho do tohoto článku. Před dvěma týdny přitom Jan Hamáček šokoval dalším krokem, když navrhl změnit název ČSSD na SD, tedy na Sociální Demokracii. Jenže zkratka SD má v české historii tragické a hrozivé konotace, protože to byla zkratka nacistické tajné služby Sicherheitsdienst, jejímž generálem a velitelem byl Reinhard Heydrich. SD fungovala jako kontrarozvědka III. Říše a infiltrovala odbojové skupiny a prováděla rozkladnou činnost proti odbojovým hnutím v Evropě. A takto by se nově měla jmenovat ČSSD. Hans Hamaczek se prostě překonává.

Jenže vrcholnou korunu sjezdu nasadil bývalý předseda ČSSD a současný prezident Miloš Zeman, když straníkům na sjezdu řekl, že dělají dobrou práci ve vládě Andreje Babiše, a že nemají věřit průzkumovým agenturám, které prorokují ČSSD ve volbách 5 až 12% hlasů ve smyslu toho, že ČSSD získá hlasů mnohem více. Co je zarážející, že podle informací to Miloše Zemana vůbec nezarazilo, že sjezd začal evropskou hymnou, a že na pódiu strašila šmůzová vlajka Evropské unie, zatímco ta česká úplně chyběla.

Mnoho lidí se ptá, co se to děje s Milošem Zemanem, ale začínám se přiklánět k názoru, že Miloš Zeman se prostě ve druhém funkčním mandátu začíná projevovat, jaké hodnoty opravdu zastává, tedy bez politického a mediálního kalkulu. Na straně druhé ale měl Miloš Zeman dobré poznámky, když upozornil ČSSD, že podporuje různé LGBT menšiny a Prague Pride průvody na úkor většiny. Tento bod Zemanova projevu byl nejlepší.

Likvidace a destrukce ČSSD jako volební program vedení strany?

Začínám mít podivný pocit, jestli Jan Hamáček a jeho tým nemá ve skutečnosti za úkol ČSSD z české politické scény úplně odstranit. Nebylo by to poprvé, kdy se něco takového děje. Cílem globalistů je rozbití národních států a to nejde bez rozkladu a likvidace národních stran, těch tradičně ukotvených zejména. Samozřejmě, že může jít prostě o práci diletantů, kteří tomu fakt věří, že když zahrají Ódu na radost místo Kde domov můj a vyvěsí evropskou vlajku, že jim to pomůže ve volbách a upevnit voliče, ale ve skutečnosti takový bizár by znamenal, že celé vedení ČSSD je složené z naprosto tupých diletantů, kteří nevědí, co dělají, a tomu prostě odmítám věřit. Na to jsou v politice až moc dlouhou a vědí, jací jsou voliči a jak budou reagovat. Tohle opravdu začíná mít náboj řízené a promyšlené destrukce ČSSD ze shora, přímo vedením strany.

Krizový manažer by nikdy nedopustil takové kroky jako změny názvu strany na SD, protože značka ČSSD je snad jedna z mála věcí, která stále táhne a ponechává si svoji hodnotu u levicových voličů, i když jich kvapem ubývá. Spekuluje se, že Hamáček chce název strany zkrátit i proto, aby z názvu vypadlo slovo “Česká”, protože Hamáček chce stranu etablovat jako neoliberálně-sociální evropskou stranu, která bude prosazovat evropskou politiku nad politikou českou. Odstranění zmínky o Česku se tak jeví jako nezbytnost.

Další tragédií je ale ono klasické pjakinovské, že nejsou kádry. ČSSD se to týká více než kterékoliv jiné strany. Není tam nikdo, kdo by Hamáčkovi odporoval v jeho destrukci a likvidaci ČSSD a posunu k evropské neoliberální straně. Tohle prostě představuje naprostý lapsus, ti lidé tam sedí a nedokáží se postavit na odpor, jako kdyby si v pádu a destrukci ČSSD libovali. Až člověka napadne, jestli jim za destrukci ČSSD někdo něco někde neslíbil. Protože ta likvidace ČSSD je do očí bijící a nejvíce do těch očí bije Miloš Zeman, který tomu nasazuje korunu.

Všechny národní a tradiční strany mají být podle Kalergiho doktríny zničeny, zůstanou jen globalizované partaje

Ne scéně tak zůstanou jen globalizované strany jako Hnutí ANO, Piráti a zbytek stran bude v katastrofálním útlumu, sestupu anebo izolaci, což čeká SPD, stejně jako AfD tady v Německu. Sionisté nechají fungovat tyto strany jako tlakové ventily ve společnosti, ale s těmito stranami nikdy ty velké globalistické strany nebudou mít dovoleno spolupracovat. Víte, co se stalo, když Babiš uvažoval o koalici s SPD? Angela Merkel mu zavolala na Úřad vlády, že nesmí s Okamurou uzavřít koalici a bylo vymalováno. Ve stejné situaci je i AfD. Může mít stokrát kvalitní návrhy, ale nikdo se s ní nebaví a hlavní partaje ji izolují. A ta izolace je jako stigma. Rozhodně to není něco, co by se časem podalo, ta izolace je programově ukotvená v globalizaci.

Sionisté vědí, že určití část veřejnosti nikdy nepřistoupí na Kalergiho doktrínu, mísení ras a genů, multikulti, inkluzi a rozklad národních států. Proto umožňují vznik různých stran, řízených opozic, které nejprve přitáhnou voliče na úderné sliby, např. na vystoupení z Evropské unie, ale když se strany dostanou do parlamentu, najednou začnou měnit narativ, z vystupování z EU se najednou stává reforma EU, strany se těší do evropských voleb, kam chtějí kandidovat, o vystupování z NATO se mlčí a dokonce někteří varují před proruskými dezinformacemi anebo čínskými telefony Huawei a chválí práci čučkařů z NÚKIBu. Argumenty přitom mají logiku, že hlavou se nedá zeď prorazit a pro vystoupení z EU nejsou ve sněmovně hlasy. Jenže reforma EU a kandidátky do eurovoleb už jsou problém.

Hrozba transformace alternativních stran do řízených opozic s úkolem tlakového ventilu ve společnosti

Představte si, že by pan VK oznámil, že jde kandidovat do EU a chce reformovat EU zevnitř. To by bylo řevu a křiku o pokrytectví. A ten řev by byl správný a zasloužený. Pokud bojujete proti nacistům, nemůžete vstoupit do SS a snažit se o reformu Říše zevnitř. To je úplně na hlavu. Jenže jak už jsem napsal, sionisté skutečnou alternativu do parlamentu nikdy nepustí. Kdyby hrozilo, že se tam dostane někdo takový, shodí narychlo servery Statistického úřadu, provedou úpravy hlasů a zařídí požadovaný výsledek. Nebylo by to poprvé, pan Kalousek a jeho zázračných 10 tisíc hlasů z ciziny, které se objevily po nahození zkolabovaného serveru ČSÚ během posledních voleb do parlamentu, jsou klasickou kouřící pistolí v místnosti, o které se nemluví. Bez TOP09 by Babiš měl ve sněmovně dost přepočtových mandátů na vládnutí pouze s komunisty, bez ČSSD. A to se nesmělo stát.

Všechno, co vidíte v české politice, jsou pouze stíny procesů v zákulisí. Genocida národa, trávení lidí zkaženým jídlem, likvidace a konec zdravotního pojistného hrazeného státem pro státní pojištěnce, přesun pojistného na pracující, živnostníky a hlavně ty, kteří mají nejnižší příjmy, kterých se zvýšení zdravotního pojistného dotkne nejvíce. Nevěřte tomu, že 4 miliony produktivních osob utáhnou 6 milionů státních pojištěnců. To je nesmysl. Bude to tak, že lide si budou sami muset nejprve připlácet na zdravotní pojištění nějaké procento, důchodci, nezaměstnaní, školáci a jejich rodiče, a postupně se procento bude zvyšovat, až jednoho dne žádní státní pojištěnci nebudou, důchodci i nezaměstnaní si budou zdravotní platit celé sami. Proto i ČSSD už nezdraví sjezd českou hymnou a českou vlajkou, protože genocida národa je politicky indukovaný proces z vyšších procesů řízení na této planetě.

Více o této kauze, o reformě zdravotního pojištění a o dalších událostech tohoto týdne na Svobodném vysílači CS. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu


-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/cssd-zesilela-zacatek-sjezdu-byl-zahajen-hymnou-evropske-unie-oda-na-radost-a-cely-sal-se-postavil-do-pozoru-a-cucel-na-podium-s-vlajkou-eu-hans-hamaczek-povede-svoji-stranu-do-eurovoleb-jako-lidr/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA a Británie okradly Venezuelu o 30 miliard dolarů!   
Pridal tk Sobota 02 březen 2019 - 04:21:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rusko požaduje, aby Spojené státy a Velká Británie odblokovaly účty Venezuely, kterou již okradly o sumu ve výši asi 30 miliard dolarů, řekl stálý zástupce Ruské federace v OSN Vasilij Nebenzja.

„Namísto pokryteckého pokusu poskytnout pomoc za 20 milionů dolarů, je nutné okamžitě zrušit blokování účtů venezuelských podniků v amerických bankách za 11 miliard dolarů, které vláda přidělila na nákup léků, potravin a základního zboží," uvedl Nebenzja na zasedání Rady bezpečnosti OSN, uvedl chilský list La Tercera.

Připomněl, že majetky venezuelské státní společnosti PDVSA v hodnotě 7 miliard dolarů a zlatých aktiv Venezuely ve Velké Británii ve výši 1,2 miliardy dolarů byly také zmrazeny.

Rusko: To, co dělají USA s majetkem Venezuely, je „loupež století“!

„Washington a Londýn jen nedávno oloupili venezuelský lid celkovou částkou 30 miliard dolarů z ropných a bankovních aktiv. Označme věci pravým jménem: před našima očima okrádají suverénní zemi a snaží se ji přinést k šílenství tím, aby koncepcí humanitárního zásahu, která není uznána mezinárodním právem, a odpovědností za obranu nahrazují jim nevhodný režim," dodal stálý zástupce.

„Chtěl bych poděkovat kolegům z agentur OSN a jejich partnerům z hlavních humanitárních organizací za to, že odmítli podpořit tuto politickou provokaci. Požadujeme ukončení porušování usnesení Valného shromáždění OSN a respektovat hranice, svrchovanost a národní jednotu obyvatel Venezuely v souladu s Chartou OSN," zdůraznil Nebenzja.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTerorista za milion. Kdo je Hamza bin Ládin?   
Pridal tk Sobota 02 březen 2019 - 04:10:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americké ministerstvo zahraničí oznámilo, že vypsalo odměnu v hodnotě milionu dolarů (přibližně 22,5 milionů korun) za informaci, která by vedla k dopadení Hamzy bin Ládina. Jedná se o nejmladšího syna někdejšího vůdce al-Káidy Usámy bin Ládina.

Mají to v rodině

Syn strůjce útoků na Světové obchodní centrum, který byl zabit v roce 2011 americkým komandem v pákistánském Abbottábádu, se narodil v saúdském městě Džidda v roce 1989. V roce 2005 se objevil na videu, v němž se účastní útoku al-Káidy na pákistánské ozbrojené síly v regionu Vazíristán na hranici mezi Pákistánem a Afghánistánem. O dva roky později teroristé potvrdili, že s nimi nadále bojuje na pohraničním území. Údajně byl dokonce i povýšen.

V letech 2015 až 2016 Hamza zveřejnil několik audionahrávek, ve kterých pobízí džihádisty z celého světa k tomu, aby se spojili a válčili v Sýrii. V té době al-Káidě začal konkurovat Islámský stát, který dosáhl řady úspěchů v Sýrii. Dále vyzval k tzv. útokům osamělých vlků proti Rusům, Američanům, Evropanům a Židům. V roce 2016 nahrál video, na kterém vyzýval k pomstě za smrt jeho otce.

Na konci roku 2017 údajně založil vlastní islamistickou organizaci Džamát Ansar al Furkán operující v Sýrii, která zůstala přidružená k Al-Káidě. Tu tvořili bývalí členové Islámského státu a Fronty an-Nusrá. Skupina se údajně účastnila bojů v syrském Idlibu.

Hrozba pro saúdskou monarchii

Stejně jako jeho otec i Hamza neměl v lásce královskou dynastii Saúdské Arábie. Proto v roce 2016 vyzval k jejímu svržení. Rijád ho za to zbavil saúdského občanství.

Na americkém seznamu teroristů

Přestože se Hamza bin Ládin od svého dětství aktivně účastnil operací al-Káidy, americké ministerstvo zahraničí ho zařadilo na seznam teroristů až v lednu roku 2017.

Roste nová generace

V roce 2018 příbuzní bin Ládina uvedli, že se Hamza v roce 2006 údajně oženil s dcerou vysoce postaveného veterána al-Káidy, Abdullaha Ahmeda Abdullaha, který se v roce 1998 podílel na bombových útocích proti americkým velvyslanectvím v Tanzanii a Keni. Později se objevily zprávy, že si vzal dceru Muhammada Atty, který sám navedl jedno z letadel na věž Světového obchodních centra. Hamzův bratr Omar však tuto zprávu popřel.

Bojuje proti Islámskému státu

Yoram Schweitzer, odborník přes terorismus v Institutu národních bezpečnostních studií v Tel Avivu, v rozhovoru pro novináře uvedl, že Hamza je dnes „nejdůležitějším členem bin Ládinovy rodiny" a symbolickou postavou v kampani al-Káidy, která se snaží sjednotit džihádisty v boji proti Islámskému státu.

„Myslím si, že se Hamza snaží prezentovat jako jeden z jejich opravdových vůdců, vojenský velitel a veřejná osobnost al-Káidy," řekl Schweitzer.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kQEk
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKanada schválí vydání finanční ředitelky Huawei do USA   
Pridal tk Sobota 02 březen 2019 - 04:05:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Finanční ředitelka čínské společnosti Huawei Meng Wan-čou bude vydána do Spojených států. Rozhodla o tom kanadská vláda. Mengovou ve Spojených států obviňují z finančních zločinů.

Dnes ministerstvo spravedlnosti Kanady rozhodlo začít proceduru extradice Meng Wan-čou. Rezort o tom informoval na svých stránkách.

Menogvá byla zatčena 1. prosince 2018 ve Vancouveru na žádost Spojených států. 12. prosince byla propuštěna na kauci ve výši 10 milionů kanadských dolarů (171 milionů korun).

Mengovou ve Spojených obviňují z několika finančních zločinů včetně bankovních podvodů a spiknutí za cílem podvést americkou vládu. Spojené státy obviňují Skycom, pobočku Huawei, v čele které stála Mengová z obcházení amerických sankcí proti Íránu. Mengová obvinění popírá.

Slyšení o extradici proběhne 6. března.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kQ9q
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLukašenko podpořil zavedení jednotné měny s Ruskem   
Pridal tk Sobota 02 březen 2019 - 04:00:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Běloruský prezident Alexandr Lukašenko podpořil zavedení jednotné měny ve Svazu Ruska a Běloruska. O události informovala ruská média.

Prezident Běloruska poznamenal, že tato otázka byla vznesena během jednání s ruským prezidentem Vladimirem Putinem.

„Řekl mi tak rétoricky: „Poslouchej, samozřejmě, že to bude rubl." A já říkám: „Jistě, rubl." My máme rubl, vy máte rubl, tak proč bychom měli vymýšlet tolar. Rubl. Ale o to nejde. Jde o to, že to nebude ani ruský, ani běloruský rubl. Bude to náš společný rubl."

Lukašenko přitom zdůraznil, že není důležité, kde bude umístěno emisní centrum této jednotné měny. Klidně to podle jeho názoru může být v Petrohradě.

„Vlast ruského prezidenta, tam je mým nejoblíbenějším městem Leningrad, nyní Petrohrad. Ať je tedy (emisní centrum měny, pozn. red.) klidně tam," uzavřel věc Lukašenko.

Již dříve Dmitrij Medveděv prohlásil, že je připraven přijmout všechny body smlouvy o vytvoření Svazu Ruska a Běloruska z roku 1999, a to včetně vytvoření jednotného emisního centra, jednotné celní správy, soudu či účetní komory. Taková úroveň integrace má umožnit realizaci jednotné daňové a tarifní politiky, stejně jako cenové politiky.

Autor: Aliaksander Paschaliuk

Zdroj: https://sptnkne.ws/kQAk

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína se staví proti zásahu vnějších sil do vnitřních záležitostí Venezuely   
Pridal tk Sobota 02 březen 2019 - 03:56:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Náměstek čínského zástupce v OSN Wu Haitao 28. února v hlavním sídle OSN v New Yorku zdůraznil, že Čína se staví proti zásahu vnějších sil do vnitřních záležitostí Venezuely. Čína si přeje, aby mezinárodní společenství více přispělo ke skutečné stabilitě Venezuely, k jejímu hospodářskému rozvoji a ke zlepšení života obyvatel.

Wu Haitao téhož dne při diskuzi Rady bezpečnosti OSN o rezoluci o Venezuele navržené Spojenými státy uvedl, že o venezuelských záležitostech by měli rozhodovat občané Venezuely. Čína zastává v této otázce stanovisko dodržování ducha Charty OSN a základních pravidel mezinárodních vztahů, mezinárodní společenství by mělo podporovat mírové urovnání venezuelské otázky a zachování dlouhodobého míru, stability a rozvoje v Latinské Americe. Čína se staví proti zásahu vnějších sil do vnitřních záležitostí a proti vojenské intervenci.

Spojené státy v návrhu uvedly, že je nutné zabránit dalšímu zhoršování humanitární situace ve Venezuele. Proto je třeba zaručit přepravu pomocných materiálů do Venezuely. Rusko a Čína uplatnily téhož dne své právo veta a návrh rezoluce nebyl schválen.

Wu Haitao řekl, že Čína vyzývá vládnoucí a opoziční stranu Venezuely, aby hledaly politické řešení prostřednictvím dialogu a konzultací v rozmezí ústavního a právního rámce. Mezinárodní společenství by mělo skutečně přispět ke stabilitě Venezuely, k jejímu hospodářskému rozvoji a zlepšení života obyvatel. Mezinárodní společenství by mělo respektovat svrchovanost Venezuely a poskytnout Venezuele konstruktivní pomoc s cílem podpořit co nejrychlejší a hladké řešení příslušných otázek.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko: dodatečné sankce USA proti Rusku "silněji poškodí" vztahy mezi oběma zeměmi   
Pridal tk Sobota 02 březen 2019 - 03:55:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Senátor Kongresu USA nedávno podal návrh na uložení dodatečných sankcí vůči Rusku. Tiskový sekretář ruského prezidenta Dmitri Peskov včera řekl, že dodatečné sankce USA proti Rusku "silněji poškodí" vztahy mezi oběma zeměmi.

Dmitri Peskov uvedl, že tento návrh na uložení dalších sankcí není konečnou verzí, ale ruská strana stále věnuje pozornost příslušné situaci. Poukázal na to, že ruská ekonomika se do jisté míry přizpůsobila stávajícím sankcím USA a v budoucnu může mít schopnost přizpůsobit se možným dodatečným sankcím. Ruská vláda přijala veškerá opatření, aby se vyhnula rizikům v reakci na případné nepřátelské činy Spojených států.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2090 sec,0.0746 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,596kB