Úterý 05 březen 2019
Moravák Pirát Hřib od bolševického Gottwaldova? Chce se mi zvracet! V čem je jiný?   
Pridal tk Úterý 05 březen 2019 - 06:36:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Represe, mlácení lidí, střílení do lidí, ale houba Hřib mlčí!

Neuvěřitené, jaký hnůj obsadil vedení Prahy. Bursíkové, Piráti, extremismus... Jakým právem mluví za Prahu jakýsi vesničan od Gottwaldova dnes Zlína, byť se díky svazákům ze škol dostal do vedení Prahy?

A po Krndě Pirát houba Hřib!

Miluji homosexuály: @JsmeFer. Manželství má být dostupné bez rozdílů pro všechny páry, které si chtějí vyjádřit vzájemnou úctu, lásku a podporu,“. A co svazek se psem, ptali se další na Twitteru...

Vlajka pro Tibet je prasárna,
když ve Španělsku je diktatura
a dnes už za referendum dostávají doživotí!

Vážně už musí být každý politik šmejd?
Styďte se, děti od Člověka v tísni! Neznáte fakta?
I v roce 1968 Čína společně s Rumunskem stály při nás, když nás obsadila vojska Varšavské smlouvy, zatímco slavná Amerika od USA po Kanadu držela hubu, protože se na USA a Pentagon vylil koncentrák Vietnam s masakry v My Lai, upalování dětí a zabíjení žen, kdy je znásilňovala slavná americká armáda dokonce s bajonety!

PRAHA ŽÁDNOU TIBETSKOU VLAJKU NEVYVĚŠUJE,
ale Pirát Hřib z Moravy!


Pirát Hřib lže a podvádí: Zvětšuje se mu snad konto v dolarech?

Americký prezident v roce 1968 věděl o tři dny dříve přímo z Moskvy k čemu dojde. A Čína proti intervenci ústy Mao Ce-tunga protestovala. Dokonce lidé (naivně) chodili žádat Čínu na čínskou ambasádu, aby nám pomohla! Samozřejmě v době totality jsme nevěděli, že je to nemožné. Prostě se věřilo, že když se Nicolae Ceaușescu vzepřel SSSR, začal spolupráci s americkým prezidentem Nixonem a západním Německem stejně tak Titem z Jugoslávie, nechal vystoupit Rumunsko z Varšavské smlouvy a přátelsky jednal s Čínou, že by nám z těchto míst mohla přijít pomoc.

V rozhovorech, které Henry Kissinger v Číně vedl i s Maem a Čou En-lajem se opakovaně o sovětské intervenci mluvilo a právě to stále v mysli čechoslováků dávalo naději, že odtud příjde pomoc. Nebyl internet, aby se okamžitě zjistilo, že je to Fata morgana.

Na druhou stranu Čína proti SSSR přitvrdila, až to na Ussuri bouchlo: Došlo ke srážkám mezi sovětskými a čínskými jednotkami na… https://www.ceskatelevize.cz/porady/10266819072-vypravej/ve-stopach-doby/1969/153-doslo-ke-srazkam-mezi-sovetskymi-a-cinskymi-jednotkami-na-brehu-reky-ussuri/

A Čína skutečně vysílala signály, že jí rozpínavost SSSR není příjemná. Tato naděje však průběžně utichala s postupující "normalizací" a cenzurou ve všech médiích, které byly opět v rukách KSČ.

A zatímco se z pražského magistrátu line moravská propaganda, my, slušní lidé z Prahy protestujeme nejen proti kultu osobnosti Václava Havla, ale dnes proti utajování gulagů ve Španělsku, politických procesům jak za gestapa s odnětím svobody 25 let a za co?

Že pokojně a demokraticky vyhlásili referendum za svobodu Katalánska! Farizejství a hnus Piráta Hřiba od Gottwaldova! Jak přízračné rodiště!

A zde další důkaz!

Polovinu z obžalovaných viní prokuratura ze vzpoury a žádá pro ně tresty od 25 do 16 let, protože si dovolili, považte požádat občany, zda chtějí být pod Madridem, či pod Barcelonou! A zatímco v Kanadě nebo Švýcarsku prostě referendum probíhá normálně, ve Španělsku nacisti z Madridu navracejí dobu generála Francisca Franca, primátor pražský od moravského Gottwaldova vyvěšuje tibetskou vlajku a s trusem ve slipech pokorně poslouchá US ambasádu a provokuje Čínu! Je to morální hnůj!

Bývalé vedení Katalánska se má zpovídat ze vzpoury u španělského …

https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/katalansko-madrid-barcelona-katalansko-puigdemont-soud-nejvyssi-proces_1812181838_gol

Houbo Hřibe od moravského Gottwaldova: chce se mi z tebe blejt…

P.S. Mimochodem, kult osobnosti letiště Václava Havla vyhlásil homosexuál Fero Fenič ze Slovenska! Jak příznačné ve všem!

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2317-moravak-pirat-hrib-od-bolsevickeho-gottwaldova-chce-se-mi-zvracet-v-cem-je-jiny
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína zakazuje milionům lidí cestovat letadlem či vlakem v rámci tvrdého systému sociálních kreditů   
Pridal tk Úterý 05 březen 2019 - 06:23:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čína zakázala milionům lidí množství aktivit, neboť byli označeni jako „nedůvěryhodní“ v rámci orwellovského systému sociálních kreditů v zemi.

Osoby na černé listině, kterým je například zakázáno cestovat letecky či vlakem, jsou trestány ve snaze zvýšit „důvěryhodnost“ mezi 1,4 miliardami čínských občanů, sledovaných masivním systémem - který přiřazuje jak pozitivní, tak negativní výsledky různým metrikám, uvedl web SCMP.

Lidé s výborným sociálním kreditem získají výhody „zeleného kanálu“, zatímco ti, kteří porušují zákony, budou potrestáni formou různých omezení a trestů.

Hangzhou, hlavní město čínské provincie Zhejiang, začalo používat systém sociálních kreditů v loňském roce - odměňuje „prosociální chování“, jako je darování krve, zdravý životní styl a dobrovolnická práce, zatímco trestá ty, kteří porušují dopravní předpisy, kouří a pijí alkohol, a mluví špatně o vládě.

Zastánci lidských práv vyjádřili obavy, že systém sociálních kreditů nezohledňuje individuální okolnosti a nespravedlivě označuje lidi a společnosti jako nedůvěryhodné.

Podle výroční zprávy za rok 2018, kterou zveřejnilo Národní informační centrum pro veřejný kredit, více než 3,59 milionu čínských podniků bylo v loňském roce přidáno na oficiální černou listinu bonity, v důsledku čehož je jim zakázána řada aktivit, včetně výběrových řízení na projekty, přístup na trhy s cennými papíry, účast na aukcích pozemků a vydávání podnikových dluhopisů. - SCMP

Podle zprávy Národního informačního centra pro veřejný kredit čínští úředníci nashromáždili 14,21 milionu informací o „nedůvěryhodném chování“ jak firem, tak jednotlivců - včetně nesplacených půjček, nezákonného shromažďování finančních prostředků, podvodných a zavádějících reklam, klamání zákazníků - a v případě jednotlivců jde o takové jednání, jako je obsazení zarezervovaných míst ve vlacích nebo způsobení potíží v nemocnicích, uvádí SCMP.

Dosud bylo zhruba 17,46 milionům lidí, kteří jsou „diskreditováni“, zabráněno v koupi letenek, a 5,47 milionům osob byla zamítnuta koupě jízdenek na čínský vysokorychlostní vlak.

Kromě omezení, pokud jde o nákup letenek a jízdenek, místní úřady také použily nové metody k tomu, aby vyvíjely tlak na nedůvěryhodné subjekty, včetně těch, které zabraňují lidem v nákupu prémiového pojištění, produktů souvisejících se správou majetku nebo nemovitostí, a také je zostuzují, neboť zveřejňují jejich osobní informace.

Celkem 3,51 milionu nedůvěryhodných osob a subjektů v minulém roce splatilo své dluhy nebo zaplatilo daně a pokuty kvůli tlaku, který na ně vyvinul systém sociálních kreditů, uvádí se ve zprávě. - SCMP

Ve zprávě se rovněž upozorňuje na problémy s nedůvěryhodností u 1 282 úvěrových platforem peer-to-peer (P2P) - přičemž více než polovina z nich se nachází v Zehjiang, Guangdong a Šanghaji - které byly umístěny na černou listinu bonity z důvodu nezákonného fundraisingu nebo neschopnosti splácet investorům.

Výrobce produktů zdravotní péče Quanjian Group a výrobce vakcín Changsheng Bio-Technology byli umístěni na černou listinu bonity kvůli tomu, že byli zapojení do velkých skandálů ve zdravotnickém sektoru.

Quanjian byl obviněn z vytváření falešných marketingových tvrzení o výhodách přípravku, který užíval čtyřletý pacient s rakovinou, a Changsheng, hlavní čínský výrobce vakcín proti vzteklině, byl v říjnu pokutován částkou 1,3 miliardy amerických dolarů poté, co bylo zjištěno, že zfalšoval záznamy. - SCMP

Právní experti se obávají, že urychlení využívání systému sociálních kreditů pošlape již tak malá práva na ochranu osobních údajů, která v Číně mají.

„Mnoho lidí nemůže splácet dluhy, protože jsou příliš chudí, ale budou podléhat tomuto druhu sledování a tomuto druhu veřejného zostuzení,“ uvedl jeden advokát, jehož citoval web SCMP, který dodal: „To porušuje práva lidských bytostí.“

Tyler Durden

China Bans Millions From Flights, Trains In Social-Credit Crackdown vyšel 20. února 2019 na zerohedge.com. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2019/03/7845-cina-zakazuje-milionum-lidi-cestovat-letadlem-ci-vlakem-v-ramci-tvrdeho-systemu-socialnich-kreditu.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStanovisko ANS k Deklaraci tzv. B9   
Pridal tk Úterý 05 březen 2019 - 06:18:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
ANS zásadně nesouhlasí s podpisem českého prezidenta pod "DEKLARACI HLAV STÁTŮ ZASEDÁNÍ BUKUREŠŤSKÉ 9". Svým podpisem deklaroval, že Česká republika vítá a podporuje americkou vojenskou přítomnost v Evropě a uznává naši další účast v příslušných aktivitách NATO, včetně mise v Afghánistánu. Svým podpisem také deklaroval, že Rusko údajně nedodržuje mezinárodní právo a demonstruje modely „konfrontačního chování“. Přihlásil se veřejně k podpoře „přístupu NATO k Rusku, založenému na silném odstrašení“.

Svým podpisem také dále podpořil vzájemné strategické partnerství a komplementaritu EU a NATO.

Letos uplyne 20 let, kdy byla v roce 1999 Česká republika „vstoupena“ do NATO. Nevstupovali jsme ani na základě referenda, ačkoliv to původně sliboval tehdejší premiér Miloš Zeman. Podle článku 13 Zakládající smlouvy NATO můžeme letos - po dvaceti letech - podat oznámení o odstoupení od smlouvy vládě Spojených států amerických. ANS podporuje proces zahájení odstoupení ČR od smlouvy s NATO.

Vladimíra Vítová, předsedkyně ANS, Praha 2. 3. 2019

Zakládající smlouva NATO

http://www.natoaktual.cz/na_zpravy.aspx?y=na_summit/washingtonskasmlouva.htm

DEKLARACE HLAV STÁTŮ ZASEDÁNÍ BUKUREŠŤSKÉ 9

http://www.natoaktual.cz/rusko-nato-b9-prezident-kosice-summit-d81-/na_zpravy.aspx?c=A190301_102329_na_zpravy_m00
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČeská neziskovka školící revolucionáře na území bývalého SSSR po skandálu zametá stopy   
Pridal tk Úterý 05 březen 2019 - 05:45:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pražská nezisková organizace Prague Civil Society Centre, v jejímž čele stojí Šimon Pánek, na svých internetových stránkách děkuje vládě České republiky za podporu její činnosti. Tato neziskovka sponzorovala seminář CampCamp 2018 v Jerevanu, kde učili novináře a aktivisty lhát a manipulovat, aby mohli vyvolat nepokoje vedoucí k barevným revolucím.

Sputnik dříve informoval o pražské neziskové organizaci Prague Civil Society Centre, která sponzorovala provedení semináře v arménském Jerevanu, během něhož školitelé učili přítomné aktivisty a novináře lhát a manipulovat tak, aby bylo možné vyvolat občanské nepokoje vedoucí ke svržení nepohodlných vlád či hlav států. Neziskovka sama na svých stránkách uvádí, že oblastí jejích „zájmů" jsou státy východní Evropy a střední Asie — území bývalého Sovětského svazu.

Neziskovka na svých internetových stránkách dále uvádí:

„Jsme vděční mezinárodním agenturám a vládám, včetně té české, za poskytnutí prostředků, které nám umožňují podporovat naše partnery a plnit naše poslání."

Sputnik se opakovaně obracel na tiskové oddělení Vlády České republiky s žádostí o informace a vysvětlení, zdali Vláda skutečně podporuje pražskou neziskovku školící profesionální revolucionáře na území bývalého SSSR, z jaké rozpočtové kapitoly a o jaký rozměr či formu podpory se konkrétně jedná.

Tiskové oddělení Vlády České republiky v čele s Vanesou Šandovou na žádosti o vysvětlení a poskytnutí informací v této závažné záležitosti ovšem vůbec nereagovalo.

Prague Civil Society Centre

Sputnik o činnosti pražské neziskovky Prague Civil Society Centre, jejímž ředitelem je Šimon Pánek, který je rovněž ředitelem (!) neziskové organizace Člověk v tísni, poprvé informoval v polovině minulého měsíce.

Tehdy jsme informovali, že semináře CampCamp 2018 se tajně zúčastnili žurnalisté televizní společnosti RT, kteří se stali svědky toho, jak školitelé učili účastníky používat mediální manipulace, vytvářet falešné zprávy a šířit lži, aby s jejich pomocí vyvolali občanské nepokoje za účelem svržení nepohodlných vlád a prezidentů. Účastníci fóra pocházeli ze zemí bývalého Sovětského svazu, včetně Ruska.

Dále Sputnik poukázal na fakt, že pražská nadace Prague Civil Society Centre je podle informací RT placená z rozpočtu Spojených států Amerických na základě zákona o čelení nepřátelům Ameriky — Countering America's Adversaries Through Sanctions Act. Ten přímo vyděluje peníze na „čelení ruskému vlivu".

K činnosti pražské neziskovky, která podle všeho působí jako týl pro vedení informační války proti Rusku a dalším zemím bývalého Sovětského svazu, se rovněž vyjadřovala hlavní redaktorka agentury Sputnik a televize RT Margarita Simoňanová. Ta prohlásila, že za podobnou činnosti by „v USA šli všichni do vězení", a to „včetně organizátorů a školitelů".

Jakmile Sputnik a televizní společnost RT začaly věnovat svoji pozornost činnosti pražské neziskovky Prague Civil Society Centre, začalo na jejích internetových stránkách docházet ke změnám.

Nejdříve zmizel link na českou verzi stránky „O nás". Na stránkách zůstala viditelná pouze anglická verze. V české verzi se líbivým „orwellovským" jazykem popisuje činnost neziskovky.

„Centrum pro občanskou společnost (Prague Civil Society Centre) existuje za účelem podpory a posilnění občanské společnosti ve východní Evropě a Střední Asii. V mnoha zemích tohoto regionu režimy aktivně umlčují své občany, potlačují veškeré projevy nesouhlasu a omezují svobodná média. Právě proto si osoby, které usilují o to, aby jejich společnost byla svobodnější, otevřenější a spravedlivější, zaslouží naši podporu," stojí na stránce „O nás", která nebyla smazána, ale pouze skryta, aby na ni nebylo možné z úvodní stránky snadno přejít.

Neziskovka dále uvádí široký výčet lidí a skupin, které může v jejich „činnosti" potenciálně „podpořit".

„Jsme připraveni podpořit širokou škálu projektů, skupin i jednotlivců, kteří mají potenciál změnit své okolí k lepšímu. Mezi naše partnery patří tak neziskové organizace, aktivisté, umělci, novináři, podnikatelé a mnoho dalších. (…) Občanskou společnost podporujeme také skrze události a vzdělávací semináře, jejichž cílem je pomoc aktivistům získat nové dovednosti v oblastech jakou jsou sociální média a fundraising," stojí na webové stránce „O nás" pražské neziskovky Prague Civil Society Centre. Ta je v českém jazyce dostupná ZDE: https://praguecivilsociety.org/about-cz/

Kromě Tiskového odboru Vlády České republiky se Sputnik obrátil s prosbou o poskytnutí informací i na samotnou pražskou neziskovku. Ta na dotaz ohledně formy a šíře podpory, kterou jí vláda podle vlastních slov věnuje, rovněž nereagovala.

Zato ale smazala ze své stránky explicitní slova o tom, že je podporována českou vládou. Sputnik si hned na začátku kauzy pořídil snímky internetových stránek organizace.

„Centrum sídlí v Praze a je podporováno několika mezinárodními agenturami a vládami, včetně té české," stálo na začátku kauzy na internetových stránkách organizace.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kRHj

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrump prodloužil sankce proti Rusku   
Pridal tk Úterý 05 březen 2019 - 05:38:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký prezident Donald Trump se rozhodl prodloužit sankce uvalené proti Rusku v roce 2014 kvůli situaci na Ukrajině, píše tisková služba Bílého domu.

Ve zprávě Kongresu se uvádí, že sankce budou pokračovat po dobu jednoho roku. Sankce byly uložené dekretem prezidenta Baracka Obamy 6. března roku 2014.

„Postupy a politika jednotlivců, kteří podkopávají demokratické procesy a instituce na Ukrajině, ohrožují její mír, bezpečnost, stabilitu, svrchovanost a územní celistvost a přispívají k zneužívání jejích aktiv. Postupy a politika ruské vlády, včetně údajné anexe Krymu a použití síly na Ukrajině, je nadále mimořádnou a extrémní hrozbou pro národní bezpečnost a zahraniční politiku Spojených států," uvádí se v dopisu prezidenta USA.

Vztahy mezi Ruskem a západními zeměmi se zhoršily kvůli situaci na Ukrajině, kde došlo v roce 2014 k převratu a kvůli Krymu, který se po referendu stal ruským regionem. Západní země obvinily Rusko, že zasahovalo do záležitostí Ukrajiny a následně uložily sankce. Moskva opakovaně odmítala všechna obvinění a uvedla, že mluvit s ní v jazyce sankcí je kontraproduktivní. Na Západě se objevuje stále více názorů žádajících zrušení protiruských sankcí.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kREP

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína chce posílit komunikaci, dialog a koordinaci s velkými mocnostmi   
Pridal tk Úterý 05 březen 2019 - 05:33:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve zprávě o práci vlády čínský premiér Li Keqiang uvedl, že v roce 2019 bude Čína neochvějně sledovat cestu mírového rozvoje, bude usilovat o otevřenou strategii vzájemného prospěchu a oboustranné výhodnost, a bude pevně podporovat multilateralismus a mezinárodní systém na základě Charty OSN, aktivně se podílet na reformě a zlepšování systému globálního řízení, pevně chránit otevřené světové hospodářství a podporovat budování společenství lidského osudu. Čína chce posilovat komunikaci, dialog a koordinaci s velkými mocnostmi, prohloubit vztahy se sousedními zeměmi a rozšířit vzájemně prospěšnou spolupráci s rozvojovými zeměmi. Kromě toho bude aktivně poskytovat více konstruktivních řešení s čínskými rysy, aby přispěla k vyřešení globálních výzev a regionálních problémů.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEgyptský prezident vítá spolupráci v rámci GEIDCO v oblasti elektrické energie   
Pridal tk Úterý 05 březen 2019 - 05:32:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí se 3. března setkal v egyptském hlavním městě Káhiře s předsedou Světové organizace pro rozvoj a spolupráci v energetickém propojení (GEIDCO) Liu Zhenya (Liou Čen-ja). Abd al-Fattáh as-Sísí při setkání uvedl, že Egypt vítá spolupráci s touto organizací při společném plánování výstavby energetické infrastruktury a při výzkumu obnovitelných zdrojů energie.

Mluvčí egyptského prezidenta Bassam Rady řekl, že Sísí při jednání ocenil důležitý vliv GEIDCO v oblasti vytváření sítě světových energetických zdrojů a nabídky elektřiny. Bassam Rady zdůraznil, že Egypt ze všech sil podporuje regionální integraci a úsilí na rozvoj infrastruktury v Africe prostřednictvím nadnárodních investičních projektů.

Předseda GEIDCO Liu Zhenya uvedl, že klíčem k trvalému rozvoji je čistý rozvoj, proto je třeba založit síť světových energetických zdrojů. Afrika má bohaté zdroje, velkou populaci a velký potenciál pro rozvoj.

GEIDCO je první mezinárodní organizace, jejíž založení iniciovala Čína. Tato organizace byla založena v březnu roku 2016 v Pekingu a v současnosti má 603 členů z 85 zemí a oblastí na pěti kontinentech a z oboru elektřiny, informatiky, ochrany životního prostředí, energetických zdrojů, vědeckého výzkumu a financí. V září roku 2015 předložil čínský prezident Xi Jinping (Si Ťin-pching) na rozvojovém summitu OSN návrh na založení sítě světových energetických zdrojů, který získal podporu mnoha mezinárodních organizací a vlád. Tento návrh už byl zahrnut do Programu trvale udržitelného rozvoje do roku 2030 a do Pařížského protokolu.

Egypt má bohaté zdroje solární a větrné energie. Jeho ekonomický rozvoj v současnosti závisí na zdrojích ropy a zemního plynu, takže rozvoj solární energie tvoří pouze 0,013 % a větrné energie 1,8 %. V takové situaci navrhla GEIDCO založení Unie pro trvalý rozvoj energetických zdrojů v Africe, aby podporovala přeměnu energetických zdrojů afrických a arabských zemí, což umožní jejich trvalý rozvoj ekonomiky a společnosti. V září roku 2017 uzavřela tato organizace smlouvu s egyptským ministerstvem elektřiny a obnovitelných energetických zdrojů o spolupráci, aby podporovala propojení Egypta s jeho sousedy v oblasti elektrické energie.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2077 sec,0.0695 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,747kB