Sobota 09 březen 2019
Sarajevo II: Atentát na Babiše a Hnutí ANO těsně před volbami! Zatímco byl Andrej Babiš v USA, jeho pravá ruka a místopředseda Hnutí ANO čelí podezření z organizování korupce!   
Pridal tk Sobota 09 březen 2019 - 06:42:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Sarajevo II: Atentát na Babiše a Hnutí ANO těsně před volbami! Zatímco byl Andrej Babiš v USA, jeho pravá ruka a místopředseda Hnutí ANO čelí podezření z organizování korupce! Jaroslav Faltýnek měl podle policie tlačit na šéfa ÚOHS, aby zrušil nebo oddálil výsledek tendru na dálniční mýto, ve kterém zvítězila firma Petra Kellnera! Bude teď Faltýnek spolupracovat a práskat na Babiše výměnou za svoji beztrestnost? Jakmile Babiš přijal Halachu v Jeruzalémě, zaútočila na něj v Praze Kabala!

Českou republiku čeká další nekonečná a dramatická telenovela, která bude zaplňovat stránky médií v ČR po mnoho týdnů. Během pobytu Andreje Babiše v USA proběhl v České republice další sarajevský atentát. Pouhé dva měsíce před volbami do Evropského parlamentu provedla policie ve spolupráci s NCOZ razie v sídle společnosti Kapsch v Praze, dále na městské radnici Brno-střed a také v domě Jaroslava Faltýnka v Prostějově, místopředsedy Hnutí ANO a pravé ruky Andreje Babiše. Zásah proběhl v souvislosti s vyšetřováním korupce okolo společnosti Kapsch a tendru na dálniční mýto. Celému vyšetřování přitom dozoruje Vrchní státní zastupitelství v Olomouci pod vedením Ivo Ištvána, který proslul v kauze pádu Nečasovy vlády v roce 2013 pote, co se provalilo zneužívání pravomocí Jany Nagyové, která zaúkolovala vojenské zpravodajce sledováním manželky Petra Nečase. Nyní po 6 letech je Ivo Ištván opět “u toho” a i tentokrát je to opravdu vážné.

Detektivové z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) sledovali Jaroslava Faltýnka již od podzimu 2017, stejně jako sledovali Karla Feixe, generálního ředitele české pobočky Kapsch a také Petra Rafaje, předsedu Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Právě jeho úřad 23. listopadu 2017 zakázal české vládě uzavřít smlouvu na dálniční mýtné s novým provozovatelem, tendr totiž vyhrála firma Petra Kellnera s názvem CzechToll/SkyToll. Firma Kapsch neuspěla, ale podle policie to generální ředitel českého Kapsche nechtěl takto nechat a kontaktoval Jaroslava Faltýnka, aby zatlačil na Petra Rafaje z ÚOHS, aby výsledek tendru pozastavil a nakonec ho zrušil. K tomu opravdu došlo, když 9. května 2018 Rafajův úřad tendr zrušil a jako důvod byla uvedena administrativní chyba při vydávání dokumentace k tendru. Jednalo se tak o bezprecedentní útoku proti Petru Kellnerovi. A to nemohlo zůstat bez odvety.

Udělej to, co chce firma Kapsch!

Další obviněnou je Eva Kubišová, místopředsedkyně ÚOHS, která plnila Rafajovy příkazy. Faltýnek se sešel 10. listopadu 2017 v 10 hodin v brněnském hotelu Holiday Inn s Karlem Feixem z Kapsche. Tam se dohodli, že místopředseda Hnutí ANO zařídí u šéfa ÚOHS Petra Rafaje ovlivnění výsledku tendru a jeho odklad, anebo úplné zrušení. Jen o hodinu později se Faltýnek sešel právě s Petrem Rafajem v hotelu Voroněž, kde mu řekl, že je třeba udělat to, co chce firma Kapsch. Podle serveru Novinky.cz je toto přímo uvedeno v příkazu k domovním prohlídkám podezřelých, to znamená, že policie už tehdy sledovala všechny zmíněné aktéry pomocí odposlechů a sledovací techniky.

Tyto konkrétní detaily a informace musela policie odposlechnout, případně zachytit pomocí špionážního nástroje na tichý odposlech z mobilního telefonu. Využívá se u toho zranitelnost v operačním systému Android a iOS, která umožňuje zapnout mikrofon a odposlech u telefonu bez rozsvícení displeje telefonu a navázat hovor bez toho, aby se cokoliv objevilo na displeji telefonu. Je to mimochodem jeden z důvodů, proč výrobci dnes úmyslně vyrábějí telefony jen s napevno zabudovanými bateriemi, které nelze z telefonu vyjmout. Telefon je tak neustále zapnutý, i když je vypnutý. Řešením je chodit ne schůzky úplně bez telefonů, např. nechat telefon v autě v příhrádce.

Kapsch chtěl vystrnadit z tendru vítěznou firmu Petra Kellnera

Jaroslav Faltýnek musel policistům předat telefon a notebook, v celé věci přitom jde o přijetí úplatku, podplácení a zneužití pravomoci úřední osoby. Policie neupřesnila, kdo za co by měl být obviněn, ale z principu věci to vypadá, že Karel Feix z Kapsche posunul peníze buď Faltýnkovi, anebo Petru Rafajovi z ÚOHS, a v tom případě byl Jaroslav Faltýnek jenom poslíčkem. V celé kauze přitom nejde o nic menšího, než o odvetu globalisty Petra Kellnera za to, že jeho firma byla odstavena z tendru, i když ho vyhrála a v celé věci se angažoval právě Jaroslav Faltýnek. Někdo by si řekl, proč by to dělal? Jedná se totiž o tendr za více jak 10 miliard korun na dobu deseti let. Kellnerova firma CzechToll si naúčtovala 10,75 miliardy korun, Kapsch podal nabídku o 3 miliardy vyšší, a proto v tendru Kapsch prohrál. Jenže ÚOHS v květnu 2018 tendr zrušil na základě banality o administrativní chybě při vydávání dokumentace k tendru.

A teď se zkuste zamyslet nad souvislostmi. Andrej Babiš před dvěma týdny přijal v Jeruzalémě židovskou halachu. Ihned poté o několik hodin později přišlo pozvání k Donaldu Trumpovi do bílého domu. Andrej Babiš odjede do USA, ale zatímco je pryč, policejní plukovníci a Ivo Ištván z Olomouce spouští razii, v jejímž středu je chycen Jaroslav Faltýnek, místopředseda Hnutí ANO a Babišova pravá ruka. Laikovi se může zdát, že jde o náhodné načasování, ale to je omyl. Je to odveta proti Babišovi, že porušil úmluvu stability v Praze nad jámou Mah’ralu a přijal židovskou halachu v Jeruzalémě, tedy připojil se k ochraně Jeruzaléma před sionisty. Je totiž jasné, kdo v roce 2013 sestřelil Nečasovu vládu, byli to sionisté v napojení na americké neocony a policejní plukovníky. A ti samí sionisté nyní udeřili na Babiše skrze Faltýnka.

Babiš dostal jasně čitelný vzkaz, co se stane, když…

Pamatujete, co jsem říkal minulý týden hned zkraje pořadu na SVCS? Mafie posílá vzkazy nikoliv přímo na tělo adresáta, ale na jeho blízké. Aby adresát viděl, co se mu stane, když… A přesně to právě teď vidí Andrej Babiš, co se stalo Jaroslavu Faltýnkovi. Je to vyslaný vzkaz Andreji Babišovi, že sionisté s ním kdykoliv zametou, pokud se jim vzepře a bude vyznávat a uznávat halachu namísto kabaly. Setkání s Donaldem Trumpem jako hlavním zástupcem Chasidů a halachy v USA vyvolalo ze strany Domu Sion ráznou odvetu přímo v srdci Babišova Hnutí ANO, jeho pravá ruka je v centru korupční kauzy. A to všechno těsně před volbami do Evropského parlamentu. Dokonale načasované. Poškodí to Hnutí ANO? To se teprve uvidí, jak se zachová Andrej Babiš.

Zakódovaný vzkaz Trumpovi: Pravda je zbraň!

Pokud zahodí jarmulku, kterou si vzal do kapsy u Zdi nářků a vzdá se tím halachy, může mu být odpuštěno, když udělá vstřícný pro-sionistický krok, např. sankce proti Sýrii, americké základny v ČR, posílení misí AČR v Pobaltí, připojení ČR k dalším sankcím proti Rusku, pokračování v útocích proti Huawei i za cenu arbitráže, kterou zaplatí čeští občané atd. Sionisté si teď budou vodit Andreje Babiše jako na provázku, protože jde o vyslaný vzkaz a varování. Andrej Babiš totiž v USA vyslal signál a symbol, který sionisty rozzuřil doběla. Babiš předal Donaldu Trumpovi darem pistoli CZ 75 Republika z limitované edice, na jejíž hlavni je vyryt nápis “Pravda vítězí” a na vnitřní straně víka krabice je fotografie TGM. Málokdo pochopil, že jde o neuvěřitelnou provokaci proti Domu Sion. TGM byl totiž kádr Domu Rothschild a vysokostupňový zednář vídeňské lóže Grenzlogen na 33. stupni zasvěcení, jenže nápis “Pravda vítězí” napsaný na zbrani je ironie z dob Divokého západu, kde platilo heslo, že “Pravdu má jenom bouchačka”.

Pistole je totiž obrácený argument pravdy, takže se jedná o brutální ironii, kterou pochopili jenom zednáři a Dům Sion, že se jedná o provokaci. Andrej Babiš tak předal Donaldu Trumpovi ne pistoli, ale vzkaz, že “pravda je zbraň”. A ta odveta v ČR proti Babišovi potom pouze zapadá do celého komplexního obrazu. Pravda je totiž tou největší zbraní na světě. Je to utajený vzkaz, který Andrej Babiš předal Donaldu Trumpovi. Nešlo totiž o předání zbraně, ale o předání vzkazu napsaném na zbrani. Je to tzv. vzkaz “in plain view”, tedy viditelný před zraky všech, ale nikdo nezasvěcený si nevysvětlí význam vzkazu, protože si nevšímá vzkazu, ale pouze pistole. Donald Trump tak převzal vzkaz z Prahy, který byl vyryt do hlavně pistole. Pravda je největší zbraň. Je to naprosto geniálně zakryptovaný vzkaz z Prahy. Kdo to však hned pochopil, to je Dům Sion. Toto se neodpouští. Odveta proti Babišovi bude mohutná a budou nutit Faltýnka, aby mluvil proti Babišovi. Čapák nezabral, zkusí to tedy přes Faltýnka a jeho máslo na hlavě.

-VK-

Zdroj: https://aeronet.cz/news/sarajevo-ii-atentat-na-babise-a-hnuti-ano-tesne-pred-volbami-zatimco-byl-andrej-babis-v-usa-jeho-prava-ruka-a-mistopredseda-hnuti-ano-celi-podezreni-z-organizovani-korupce/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSTOP podpory zabíjení pomocí totalitního NATO   
Pridal tk Sobota 09 březen 2019 - 06:30:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je dvacet let od přihlášení České republiky do nadnárodní společnosti Severoatlantická aliance (NATO). Do této společnosti byli občané naší republiky přihlášeni dne 12.března roku 1999 bez jejich souhlasu, aniž měli možnost se k tomu vyjádřit.

Politická reprezentace, která Severoatlantickou smlouvu podepsala na občany České republiky přenesla závazek plynoucí z článku 1 Severoatlantické smlouvy, - urovnávat veškeré mezinárodní spory, v nichž mohou být účastny, mírovými prostředky tak, aby nebyl ohrožen mezinárodní mír, bezpečnost a spravedlnost, a zdržet se ve svých mezinárodních vztazích hrozby silou nebo použití síly jakýmkoli způsobem neslučitelným s cíli Organizace spojených národů.

I tento závazek sdílející touhu po míru byl občanům odebrán a Severeroatlantická aliance se ze zamýšlené kolektivní obrany změnila na agresivní vojenský pakt hájící zejména zájmy Spojených států amerických. Tuto skutečnost dokazuje 989 amerických základen na suverénních územích jiných států. Co dobrého udělala Severoatlantická aliance od našeho vstupu do jejích struktur? Lze nalézt jedinou akci, kdy NATO pomohlo Evropě?

Je mírovým prostředkem pozabíjení 2500 civilistů při bombardování bývalé Jugoslávie? Nebo snad bombardování civilistů v Libyi s následkem 1000 mrtvých? 20 000, 30 000, 40 000 zabitých civilistů v Iráku, když válka byla zahájena a vedena pod smyšlenkou existence nikdy nenalezených zbraní hromadného ničení?

26. února ČT24 odvysílala v 7:51:58 hodin rozhovoru s příslušníkem AČR plk. Karlem Navrátilem, který uvedl, že Opreace Irácká svoboda, invaze, anexe (obsazení, zabrání násilné ovládnutí) Iráku, byla provedena k potlačení režimu Saddáma Husajna.

Je například zabití 30 civilistů jakoukoliv organizací či jedincem zločin? Jedná se v případě organizované skupiny o zločineckou organizaci?

Přineslo rozšiřování NATO z 12 členských států na 28 se záměrem zastrašovat, zasahovat kdekoliv na světě mírové prostředí? Nebo rozpoutalo závody ve zbrojení?

My níže podepsaní odmítáme oslavovat zločiny NATO, odmítáme vnímat svět dvojím metrem. Mainstreamová média, představitelé některých politických stran a vláda jako kolektivní orgán ve svých vystoupeních tvrdí, že Česká republika podporuje činnost NATO.

Odmítáme, aby občané České republiky nesli odpovědnost za zločiny, které nespáchali.

Vyzýváme mainstreamová média, politickou reprezentaci, vládu, aby ve svých vyjádřeních používala výhradně - my mainstreamová média, členové vlády, naše politická strana souhlasí s účastí na vojenských akcích k ,,obraně“ totalitního NATO.

za Iniciativu NE základnám ČR
Eva Novotná, mluvčí

České mírové hnutí
Milan Krajča

České mírové fórum
Vladimíra Vítová

Nezávislá media
Lenka Procházková

Vojáci proti válce
Jiří Bureš


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTo je síla! Metnar prozradil hlavní nebezpečí pro NATO   
Pridal tk Sobota 09 březen 2019 - 06:21:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ministr obrany Lubomír Metnar v rozhovoru pro ČTK pojmenoval hlavní nebezpečí pro Severoatlantickou alianci. Podle něho jsou to terorismus, kybernetické hrozby a Rusko.

Z Metnarova hlediska terorismus, zejména hrozba globálního rozšíření lokálních teroristických buněk, je nebezpečím číslo jedna. Poté jdou kybernetické hrozby a nebezpečí ze strany Ruska.

V případě Ruska Metnar poukázal na přezbrojování ruské armády, přesuny vojsk, četnost cvičení nebo i na události z dalších oblastí někdejšího východního bloku.

Ministr obrany však poukázal na to, že umístění v tomto zebříčku nebezpečí není důležité, protože se „dynamika hrozeb” může velmi rychle měnit.

V současné době Ministerstvo obrany ČR připravuje podrobnou analýzu stávajících rizik ve světě, podle ministra je tato práce v závěrečné fázi.

Prohlášení o „ruské hrozbě“ občas slyšel z úst západních politiků. Moskva však opakovaně zdůrazňuje, že Rusko nikdy nezaútočí na žádnou zemi NATO. Podle ministra zahraničí Sergeje Lavrova si to Aliance dobře uvědomuje, ale prostě tuto příležitost využívají k nasazení většího vybavení a praporů v blízkosti ruských hranic.

V říjnu loňského roku předseda vlády Andrej Babiš uvedl, že nepovažuje Rusko za hrozbu a doufá, že se vztahy mezi státy normalizují. Prezident Miloš Zeman také opakovaně upozorňuje na důležitost interakce s Kremlem a na marnost protiruských sankcí.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kT5D

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZapojíme se do války na Ukrajině: Okamura rozluštil prohlášení ze setkání Babiše s Trumpem   
Pridal tk Sobota 09 březen 2019 - 06:14:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předseda hnutí Svobody a přímé demokracie Tomio Okamura v pátek prohlásil, že premiér Andrej Babiš na setkání s americkým prezidentem Donaldem Trumpem jednostranně obětoval zájmy České republiky. Podle něj bude česká armáda bojovat tam, kde si o to řeknou ve Washingtonu, a to i na Ukrajině.

„Každý, kdo si přečte společné prohlášení ze setkání českého premiéra a prezidenta USA a udělá si elementární překlad diplomatické řeči, tak musí vidět následující závěry,“ napsal Okamura na své stránce na Facebooku a dodal seznam 7 bodů.

1. Česká republika bude zbrojit a kupovat zbraně z USA.

2. Budeme podporovat sankce proti Rusku a zapojíme se do případné války na Ukrajině.

3. Modernizovat českou jadernou energetiku budou firmy USA.

4. Česká armáda po boku armády USA bude nasazena do dalších misí.

5. Budeme podporovat zákazy na čínské informační technologie.

6. Podpora vzájemného obchodu.

7. Co je dobré pro USA, je automaticky dobré i pro demokracii a Českou republiku.

Podle něj hnutí SPD s výjimkou šestého bodu podobný model vztahů odmítá.

„Jde o jednostranné obětování zájmů České republiky ve prospěch zájmů USA. S touto politikou vlády strany ANO, ČSSD a KSČM nesouhlasí,“ napsal Okamura.

Ve společném prohlášení, které je uveřejněno na stránkách Bílého domu, mimo jiné stojí, že obě země nadále „pevně podporují ukrajinskou suverenitu a teritoriální integritu, stejně tak i sankce proti Rusku.“

Dále se opakuje závazek zvýšit obranné výdaje na 2 % HDP. Obě země v tomto ohledu „usilují o pokračování spolupráce v oblasti bezpečnosti a obrany“.

„Oceňujeme statečnost a obětavost amerických a českých vojáků, kteří slouží bok po boku v Afghánistánu,“ stojí dále v prohlášení.

Kromě toho se dokument dotýká i otázek energetické bezpečnosti, která „je neoddělitelným pilířem národní bezpečnosti“.

„Budeme společně pracovat na tom, abychom našli příležitosti pro spolupráci, které se naskytují v transformaci energetických trhů, a podpořili energetickou diversifikaci v Evropě a zajistili tak společnou bezpečnost. Budeme zkoumat potenciální výhody rozvoje regionální energetické infrastruktury ve střední Evropě,“ prohlásily obě strany.

Babiš a Trump se rovněž domluvili na spolupráci, která má zajistit bezpečné a spolehlivé fungování telekomunikačních sítí, aby došlo ke snížení rizika škodlivé kybernetické aktivity.

„Rozhodli jsme se prohloubit naši spolupráci v této oblasti a pracovat ve dvoustranném a mnohostranném formátu, abychom vytvořili zásady pro telekomunikační bezpečnost,“ uvádí dokument.

Babiš je na státní návštěvě Spojených států. Ve čtvrtek jednal s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. V pátek má Babiš na programu návštěvu amerického Kongresu a uctění památky obětí teroristického útoku z 11. září.

Washington dlouhodobě varuje před čínskou společností Huawei a její účastí v rozvoji technologií 5G v Evropě. V únoru navštívil střední Evropu americký ministr zahraničních věcí Mike Pompeo, který varoval, že USA omezí spolupráci s těmi zeměmi, které budou zavádět technologie Huawei. USA rovněž usilují o dostavbu jaderného bloku v Česku.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kT3t

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponGuterres vyzval k pokračování v boji proti kultuře mužské nadvlády   
Pridal tk Sobota 09 březen 2019 - 06:10:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nehledě na značný pokrok v dosahování rovnoprávnosti mezi muži a ženami ve světě i nadále dominují muži, prohlásil generální tajemník OSN António Guterres na svém pátečním vystoupení u příležitosti MDŽ.

„Během posledních desetiletí jsme dosáhli značného pokroku v oblasti ženských práv. Tyto úspěchy však nelze nazvat komplexními a navíc vyvolaly zpětnou reakci ze strany zakořeněného patriarchátu," prohlásil generální tajemník OSN.

Dodal, že ve světě dosud „dominují muži" a že podobná „kultura mužské dominance ignorovala, nutila mlčet a utiskovala ženy po celá staletí, dokonce tisíciletí".

Guterres upozornil na to, že podíl žen v parlamentu na celém světě tvoří méně než 25 procent. Kromě toho podle údajů Světové banky pouze šest ekonomik na světě „poskytuje mužům a ženám stejná práva" v oblasti zvýšené odpovědnosti, uvedl Guterres.

„Pokud se zachovají současné tendence, dosažení parity v ekonomické sféře bude trvat dvě století," zdůraznil generální tajemník a dodal, že řešení této otázky nelze odkládat.

Uvedl také, že ti, kteří vystupují za rovnost pohlaví, jsou vystavováni útokům a násilí, jejichž cílem je prosazení „tradiční role ženy".

„Nesmíme vzdávat pozice, které jsme dobývali po celá desetiletí. Musíme se snažit o dosažení komplexních, prudkých a radikálních změn," zdůraznil Guterres.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kT9n
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKlaus se opřel do Macrona: Opusťme EU nadutého polomonarchy, dokud je ještě čas   
Pridal tk Sobota 09 březen 2019 - 06:08:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bývalý český prezident Václav Klaus velmi kriticky reagoval na předvolební řeč francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, která nesla název Za evropskou obrodu. Jeho proslov označil za „velikášství dosud neznámého typu“. Macronova řeč byla zveřejněna na oficiálních stránkách prezidenta Francie.

Ve své řeči francouzský prezident navrhuje vytvoření několika nových orgánů EU, včetně Evropské agentury pro ochranu demokracie, Evropského azylového úřadu a Evropské rady pro vnitřní bezpečnost.

Václav Klaus se tak domnívá, že se může jednat o bezprecedentní zasahování do vnitřních záležitostí členů Evropské unie a podkopávání demokratických zásad. Například Evropská agentura pro ochranu demokracie by měla chránit volební procesy v EU před kybernetickými útoky a manipulacemi, což by podle Klause znamenalo, že určení zástupci nového nadnárodního úřadu budou posuzovat, zda jsou výsledky voleb správné.

Nový azylový úřad a rada pro vnitřní bezpečnost, jak uvádí bývalý český prezident, také neodpovídají zájmům České republiky. Ta by dle něj měla zrevidovat svou účast ve schengenském prostoru. Tento projekt totiž Klaus popisuje jako mylný koncept. Svoboda pohybu přes hranice podle něj nepřispěla k zajištění bezpečnosti v rámci migrační krize, ani ke zjednodušení obchodování.

Dalšími novými orgány, o nichž byla řeč, jsou Evropská banka pro klima, Evropská jednotka pro hygienickou bezpečnost a Evropská rada pro inovace. Podle Klause však bude uplatněn nepřijatelný rozsah nových regulací, což svědčí o tom, že evropské elity v čele s Macronem nepochopili motivaci pro brexit.

„Pokud by nabubřelá „macronovská“ politika měla být dnešní EU vnucena a Macronova „evropská obroda“ realizována, pak bychom z takové EU měli co nejrychleji odejít. Jestli pro někoho naše výzvy k vystoupení z EU dosud zněly jako příliš radikální a málo zodpovědný přístup, děsivá Macronova vize pro nás jiné východisko nenabízí. Opusťme Evropskou unii nadutého francouzského polomonarchy, dokud je ještě čas,“ uzavírá věc Václav Klaus

Zdroj: https://sptnkne.ws/kT3b


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1901 sec,0.0458 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,567kB