Úterý 19 březen 2019
A politbyro ÚV ODS rozhodlo: jste vinen, doktore Sorge (Václave Klausi)   
Pridal tk Úterý 19 březen 2019 - 04:46:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
A toto mají volit slušní?

Šaškárna, trapárna, dementárna. Pěstičky hrdiny politologa Fialy připomínají ratlíka, co štěká na dogu. A kolem houf kývačů. Parta jak z komixu patolízalů Velkých vůdců. Neohroženě se poplazíme před Bruselem, neohroženě se poplazíme před lidmi jako je bolševik generál Petr Pavel a NATO, který za dolary už není bolševik, ale antibolševik.

To je ta původní, hrdá ODS?

Nepřátelské převzetí u akciových společností se trestá. Zde, místo aby lidé v čele s Fialou hlásící se k polobolševickému systému prapodivných hodnot odpochodovali do pryč, nepřátelsky převzali konzervativní stranu ODS a posléze kádrují, prověřují a vylučují. Evropskou unii si rozvrátit nedáme! Já mám svoji orientaci, a ta má orientace je nezpochybnitelná a kdo půjde proti mé orientaci, je nepřítel lidu, hřímal Klement Gottwald Fiala za frenetického ječení Němcové. Tak to byl sjezd politbyra ODS.

Výsledek: Václav Klaus mladší vyloučen.

Výsledek: Ivan Langer bleskově suspendován a prakticky vyloučen.

Zastavme se však u Ivana Langera. Zajímavá věc. Mafián, zločinec, Íčko zkorumpovaný Mrázkův komplic. Tak ho znají lidé.

Jaká je však pravda?

Všechny soudy s tím, co to vymyslel - investigativní novinář Jaroslav Kmenta - Ivan Langer vyhrál. Trvalo to, ale vyhrál. Dokonce Jaroslav Kmenta musel přiznat, že tajnou zprávu z "Krakatice" si vymyslel, aby byla knížka "Kmotr" prodejná.

Svinstvo, špína, hnus. To je ten novinář, který je opět zaháčkován s veřejnoprávními médii, a záhadně se Slonkovou a Kubíkem. S Kroupou, který je synem Daniela Kroupy, stále vystupujícím ve veřejnoprávní televizi. Parta hochštaplerů, podvodníků a manipulátorů, za kterými stojí i FORUM 24 soudně uznaného opilce Šafra, který jako "totálně ožralý" zdemoloval mnoho aut.

Takže už nikoho nepřekvapí, když novinářskou cenu Ferdinanda Peroutky dostane kdo? Lhář Kmenta a BISkou odhalený Kundra. Přesto se slavná ODS a pěstičky Fialy ohánějí tím, co napsal podvodník Kmenta a Langera také likviduje. Evropskou unii nemiluje a je spjatý s Klausem...

Všimněte si další zajímavé propojenosti: všichni níže jmenovaní jsou zaháčkováni ve veřejnoprávní televizi, ta s jejich "údajně věrohodnými "informacemi operuje, ta skvělá ODS dnešní je s Moravcem a všemi těmito individui v jednom svazku a život jde dál. Prý...

PRÝ VEŘEJNOPRÁVNÍ PRAVDA VÍTĚZÍ!
A CO TA SKUTEČNÁ?


Jen pro úplnost vyjádření Kmenty tenkrát u soudu o Íčkovi: (Langrovi)

J. Kmenta: "Kniha je beletrie, převyprávěný příběh. Záznamy jsem trochu upravoval..."

A tak doplnění, že lidé knihu "Kmotr" brali jako skutečný děj je jaksi bezpředmětné.

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2349-a-politbyro-uv-ods-rozhodo-jste-vinen-dopktore-soprge-vaclave-klausi

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTisícovky nespokojených Srbů při pochodu požadovaly abdikaci Vučicé   
Pridal tk Úterý 19 březen 2019 - 03:59:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Bělehradu v neděli 17. března tisíce Srbů zablokovaly prezidentský palác. Tím žádaly demisi současného prezidenta Aleksandra Vučiće.

Demonstranti se střetli s policií, která uzavřela budovu, ale průvod prošel i přes kordon policejních vozů.

Lidé oznámili, že zůstanou před budovou, dokud Vučić neodstoupí.

Kreml okomentoval situaci ohledně protestů v Srbsku

Rusko chce, aby se Srbsko dynamicky rozvíjelo a je přesvědčeno, že srbské vedení dělá vše pro to, aby vyřešilo situaci spojenou s protesty v zemi, řekl novinářům mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov.

„Srbsko je samozřejmě náš partner, partnerská strana, se kterou máme jak historické, tak kulturní vztahy, proto samozřejmě chceme vidět Srbsko jako stabilní, dynamicky se rozvíjející zemi. V tomto směru děláme vše v rámci bilaterálních vztahů. Jsme přesvědčeni, že srbské vedení dělá vše pro vyřešení této situace,“ uvedl Peskov v reakci na žádost o vyjádření se k situaci v Srbsku.

V sobotu a v neděli se v Bělehradě konaly protivládní demonstrace pořádané opozicí proti současnému srbskému prezidentovi Alexandru Vučićovi. Protestující v sobotu vstoupili do budovy národní televizní a rozhlasové stanice RTS s požadavky na změnu redakční politiky a vyhrožovali zaměstnancům. V neděli se opozice snažila prorazit kordony nedaleko rezidence prezidenta a policejního oddělení.

Protivládních pouličních demonstrací, které se konají každý týden v Bělehradě a dalších srbských městech už déle než tři měsíce, se účastní hlavně aktivisté devíti stran a hnutí různého druhu, sjednocených v Unii pro Srbsko, a také běžní občané. Unie má předsednictvo, jehož nejznámějšími členy jsou bývalý šéf srbské MZV, bývalý předseda Valného shromáždění OSN Vuk Jeremič, bývalý starosta Bělehradu Dragan Djilas a vůdce parlamentní strany Dveře, Boško Obradovič. Akce byly doposud klidné. Organizace je přesvědčena, že v zemi je zaveden nedemokratický režim vlády a požadují rezignaci prezidenta.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kXDz
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZvláštní vyslanec OSN a syrský ministr zahraničí pořádají rozhovory o syrském politickém procesu   
Pridal tk Úterý 19 březen 2019 - 03:49:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zvláštní vyslanec generálního tajemníka OSN pro syrskou otázku Geir Pedersen včera navštívil Sýrii, kde jednal se syrským vicepremiérem a ministrem zahraničí Walidem Muallemem o syrském politickém procesu.

Poté, co dorazil do Damašku, Geir Pedersen v rozhovoru pro místní novináře řekl, že bude se syrskou vládou především diskutovat o provádění rezoluce Rady bezpečnosti OSN č. 2254. Doufá, že společně se syrskou vládou podpoří proces politického řešení pod vedením syrského lidu.

Syrská tisková agentura téhož dne uvedla, že mezi Geirem Pedersenem a Walidem Muallemem došlo k výměně názorů na otázky týkající se syrského ústavního výboru a dalších témat. Muallem při setkání řekl, že o budoucnosti země může rozhodovat pouze syrský lid. Syrská ústava a související záležitosti jsou záležitostmi suverenity a měly by o nich bez vnějších zásahů rozhodovat občané Sýrie.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerické ministerstvo dopravy prověřuje letadlo typu Boeing 737 MAX   
Pridal tk Úterý 19 březen 2019 - 03:47:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americké ministerstvo dopravy nyní prověřuje letadlo typu Boeing 737 MAX, aby zjistilo, že jestli existuje chyba v procesu létání. Vyplývá to ze zprávy The Wall Street Journal.
Dne 10. března se letadlo etiopské letecké společnosti Boeing 737 MAX zřítilo na cestě z Addis Abeby do keňského hlavního města Nairobi.

Na palubě bylo 149 pasažérů z celkem 35 zemí a osmičlenná posádka. Jde o druhou havárii Boeingu 737 MAX po pádu stejného typu letadla indonéské letecké společnosti Lion Air z 29. října.

Podle zprávy se prověřování amerického ministerstva dopravy zaměřilo na systém kontroly proti pádu. Kromě toho se vyšetřování rovněž týkalo pilotního automatizačního systému pro letecký výcvik.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMezinárodní aliance pod vedením USA zabila 10 civilistů při bombardování východní oblasti Sýrie   
Pridal tk Úterý 19 březen 2019 - 03:46:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle informace syrské tiskové agentury bombardovala mezinárodní aliance, která je pod vedením USA dne 17. března východní část Sýrie. Letecké údery si vyžádaly 10 mrtvých syrských civilistů.

Téhož dne bombardovaly mezinárodní alianční bojové letouny tábor ve městě Baguz na východním břehu řeky Eufratu. Při bombardování zemřelo 10 civilistů včetně několika dětí.
V posledních dnech zahájila mezinárodní aliance desítky leteckých úderů na město Baguz a jeho okolní oblasti, což vedlo k velkému počtu civilních obětí, včetně žen a dětí. Kromě toho také způsobily poškození místních zařízení a obydlí.

Město Bagus je považováno za poslední pevnost „Islámského státu" na východním břehu řeky Eufrat ve východní Sýrii. V srpnu 2014 zahájily Spojené státy letecké útoky proti „Islámskému státu" v Iráku, který v září tohoto roku rozšířil své letecké útoky na Sýrii. USA iniciovaly vytvoření mezinárodní aliance pro boj proti „Islámskému státu". Syrská vláda se domnívá, že tento krok nebyl schválen Radou bezpečnosti OSN. Odsoudil, že letecké útoky pod vedením USA způsobily velké množství civilních obětí.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZ demokratického soužití multikulturní společnosti   
Pridal tk Úterý 19 březen 2019 - 03:41:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jak jsem pochopil z dnešních zpráv, každý z nás, kdo se opováží zaujmout kritický postoj k níže uvedenému seznamu, bude policií identifikován a po zásluze potrestán za nesnášenlivost a rozpoutávání nenávisti vůči těm , kdo tyto a mnohé další zločiny spáchali. Je dobře, že našim politikům tak záleží na bezpečí novozélandských muslimů. Škoda, že při tom nějak zapomněli na bezpečí občanů vlastního státu….
V souvislosti s útokem na mešitu na Novém Zélandě připomínám alespoň některé oběti islámských radikálů v západním světě, protože to je zcela jistě to, co teď média neudělají

2003 Tel Aviv 23 obětí 100 zraněných
2004 Madrid 191 obětí 2057 zraněno
2005 Londýn 50 obětí 700 zraněných
2010 Moskva 38 obětí 67 zraněno
2011 Moskva 35 obětí 180 zraněno
2012 Toulouse 7 obětí 5 zraněno
2013 Boston 3 oběti 170 zraněno
2013 Volgograd 17 obětí 44 zraněno
2013 Volgograd 7 obětí 36 zraněných
2014 Brusel 4 oběti
2015 Paříž 12 obětí 10 zraněných
2015 Kodaň 2 oběti 5 zraněno
2015 Paříž 130 obětí 352 zraněných
2015 San Bernardino 14 obětí 23 zraněných
2016 Berlín 12 obětí 48 zraněno
2016 Brusel 35 obětí 340 zraněných
2016 Nice 87 obětí 400 zraněných
2016 Orlando 50 obětí 53 zraněno
2017 Jeruzalém 4 oběti 15 zraněno
2017 Barcelona 16 obětí 130 zraněno
2017 Londýn 5 obětí 32 zraněných
2017 Londýn 11 obětí 48 zraněných
2017 Manchester 23 obětí 119 zraněných
2017 Petrohrad 14 obětí 50 zraněno
2017 Stockholm 4 oběti 15 zraněno
2018 Štrasburk 5 obětí 11 zraněno
2019 Utrecht 3 oběti 9 raněných
atd.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1238 sec,0.0466 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,470kB