Neděle 09 červen 2019
František změnil Otčenáš   
Pridal tk Neděle 09 červen 2019 - 19:06:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
František stanovil změnu v modlitbě Otčenáš v prosbě: „neuveď nás do pokušení“. Tvrdil, že formulace je nepřesná a vzbuzuje dojem, že Bůh provokuje člověka hřešit.

Je zajímavé, že něco takového nenapadlo ani apoštoly, ani mučedníky, ani svaté po celá staletí. Nikoho z nich nenapadlo si myslet, že Otčenáš zformuluje lépe než Pán Ježíš.

František touto pseudoredakcí Otčenáše prozrazuje, že vůbec nezná podstatu boje o spásu nesmrtelných duší. Je to boj s ložiskem zla, které je v nitru člověka, i s duchem zla – ďáblem.

Pokušení samo o sobě není zlem. Je nám dáno k očistě. Písmo říká: „Bůh s pokušením vám připraví i východisko a dá vám sílu, abyste mohli obstát.“ (1Kor 10,13) Ve zkoušce – v pokušení – se člověk učí vítězit a tím získává milost. Je zde ale i riziko, že neobstojí. Proto může milost získat i jiným způsobem, a to modlitbou. Ježíš nás učí prosit: „Neuveď nás do pokušení, ale zbav nás od zlého!“

František bojkotuje realitu, že v Písmu svatém jsou určité pravdy, které si jen zdánlivě protiřečí. František rovněž bojkotuje, že tajemství Bůh zjevuje pouze těm, kteří činí pokání a následují Krista. František se pokání vyhýbá, pouze o něm básní, ale koná pravý opak.

Pokud se při změně Otčenáše odvolává na odborníky, kteří ale víru nemají a ruší Boží slovo, pak jsou to odborníci v herezích.

Jaký je praktický dopad Františkových změn?

1) Změnou nastane chaos a při společné modlitbě hádky, překřikování a nevraživost jednoho na druhého.

2) Změnou Kristovy modlitby Otčenáš je dán precedens k dalším změnám, které budou hlouběji a hlouběji likvidovat poslední zbytky víry a tradice.

3) František falešnou změnou odvádí pozornost od potřeby podstatné změny. Tou je pravdivé pokání, které jediné vede k obrodě církve, jak k ní vyzval arcibiskup Carlo Maria Viganò. Konkrétně je dnes František povinen:

1) odsoudit hereze neomodernismu a synkretismu, které ničí církev;

2) odvolat své hereze v Amoris laetitiae;

3) kajícně se přiznat ke krytí homosexuálních zločinů, a ne veřejně lhát;

4) celou homosexuální síť na nejvyšších místech v církvi zlikvidovat.

Pak František musí rezignovat z úřadu.

On však od této své největší povinnosti odvádí pozornost změnou modlitby Otčenáš. Je to vrchol pokrytectví. František jedná jako pseudolékař, který pacientovi, jemuž hrozí vykrvácení, místo nutné pomoci urychlí smrt eutanázií.

Dnes je v liturgii skutečně nutná změna, ale ne v modlitbě Otčenáš. Je nutné vypustit jméno Františka z liturgických modliteb. Jako heretik zastává papežský úřad neplatně! Jeho neplatnost potvrzuje Písmo svaté Gal 1,8-9 a věroučná bula Pavla IV.

Přestat zmiňovat Františka v liturgii je dnes nejaktuálnější a nejnutnější změna!

+ Eliáš
Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu
9. 6. 2019
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBez komentáře psychiatra: Petr Cibulka představuje europoslankyni a předsedkyni Evropské pirátské strany Markétu Gregorovou   
Pridal tk Neděle 09 červen 2019 - 06:07:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jako by se na ně skandály jen lepily! Spousta lidí nemohla skousnout předsedu Pirátů Ivana Bartoše s vlajkou krajně levicové organizace Antifa, také se objevilo porno členky strany a přítelkyně předsedy poslaneckého klubu Pirátů Michálka Michaely Krausové. A nyní je to europoslankyně Gregorová básnící o droze snů, po níž by neměla kocovinu a migrénu.

Nejnověji vody české politiky pořádně rozvířila nedávno zvolená europoslankyně Pirátů Markéta Gregorová. Na internetu se objevil klip této sympaťačky s červenými vlasy a piercingem, v němž zpívá o „droze snů“.

"Vymyslete už konečně drogu snů! Nebaví mě aspiriny, nikotin bez zvracení, ukončete trápení. Stejně umřeme, tak proč ne v luxusním stavu. Drogu, drogu, drogu a tím myslím psychotropní látku,“ „zpívá Gregorová.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSeznamy nepohodlných   
Pridal tk Neděle 09 červen 2019 - 05:37:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tuhle jsem narazila na seznam rockových kapel nepohodlných před rokem 1989. V jednom sloupci jméno, ve druhém důvod. Argumenty bizarní, směšné, dnes nepochopitelné.

Tak třeba Black Sabbath byli prý zakázaní za náboženské tmářství. Američan Alice Cooper zase za vandalství. Na indexu byli i Sex Pistols; že se vysmívali kapitalismu i královně jim nepomohlo, prý propagovali násilí.

Dneska to působí legračně. Ovšem jen do chvíle, než narazíte na seznamy jiné. A přeci podobné. Samozvaní cenzoři – říkají si elfové - sepsali seznam takzvaných ruských trollů či jinak „závadných“ lidí. Rozumějme: lidí, kteří mají jiný názor. Logika stejná jako kdysi s kapelami: Tehdy byli britští Judas Priest zakázáni za „antikomunismus“. Dnes stačí říct, že odmítáte prosakování socialismu ze zbytku EU k nám, že euro by nás ekonomicky poškodilo, či že Juncker pije jak duha - a jste na seznamu za údajné „antievropanství“ či podporování Ruska. (Pravda, z práce se za to zatím nevyhazuje. Zato dřív zase neexistovaly sociální sítě, na kterých by po dotyčném strážci ideologie flusali.)

Někomu je hysterická snaha elfíků & spol. o dehonestaci daného člověka u pozadí; potkala jsem ale i takové, kteří to nesou o poznání hůř. Někteří lidé mají pocit, že v tomto ohledu už nemůže být hůř. Klííd, žádnou paniku, hůř být může! Mnohemhůř. Stačí se mrknout do USA.

V Americe došel boj mezi liberály a konzervativci tak daleko, že už existují i seznamy politicky nekorektních firem. Tedy těch, kteří nedávají ruce pryč od prezidenta Trumpa. Trumpa liberálové nenávidí a nejraději by ho anihilovali, přestože si ho většina demokraticky zvolila. A zrovna tak existují na oplátku i seznamy „liberálních“ firem, tedy totéž naruby.

Ale abychom si rozuměli, jsou seznamy a seznamy. Ne každý seznam musí být principiálně špatný. Existují i seznamy či rejstříky, které pomáhají. To jsou třeba seznamy spokojenosti zákazníků. Některé firmy se prostě chovají k zákazníkovi jako čuně a je jen v zájmu vyšší konkurence, aby se informace o jejich chování k zákazníkovi šířily.

Příklad? Tak třeba takový autoservis Invelt. Opakovaně nám v něm bylo řečeno, že mají právě báječnou slevovou akci, takže když budeme mít naše auto v servisu, dostaneme na zapůjčení jednoho konkrétního typu náhradního auta slevu 50 %. (Zní to logicky, když zaplatíte za servis desítky tisíc, dostanete nějaký bonus, tak co se divit.) Krátce před zavíračkou najednou telefon, že se oprava neplánovaně protahuje o několik dní. (No co se dá dělat.) Když jsme si o pár dnů později pro opravené auto došli, nestačili jsme se divit. Servis prohlásil, že sleva na náhradní auto se „vlastně“ vztahuje jen na první den. Že nám to „zapomněli“ říct? Jejda, fakt? No co už, máme prostě smůlu, hehe.

Tentokrát se mohl smát Invelt. Kdyby existoval seznam firem opovrhujících svými zákazníky, do kterého by si každý klient, spokojený i nespokojený, mohl napsat komentář, možná by se smál zákazník. Takový seznam by pomohl k narovnání tržního prostředí. Ostatně podobné seznamy existují i jinde - třeba takový web ZnamyLekar.cz. Sice se takovému „ratingu z lidu“ nedá věřit na 100 %, ale přeci jen když je u jednoho doktora 250 pouze dobrých a u jiného 250 pouze negativních hodnocení, něco už to říká. Já bych možná napsala Inveltu mínus, ale Franta Vomáčka odvedle zase plus, takže nakonec s velkým množstvím hodnocení bychom se dostali k víceméně objektivním výsledkům. Možná takový web už existuje, jen ho neznám, každopádně s něčím takovým nemám problém, protože takový seznam by podporoval tržní mechanismus – klient by šel tam, kde čeká nejlepší služby.

Ovšem něco úplně jiného je to, co se rozmáhá v USA. Tam je nyní módní vytvářet seznam firem nikoli podle spokojenosti klienta, ale podle údajného politického přesvědčení firmy. Zákazníci jsou pak vybízeni, aby odešli ke konkurenci se „správným“ politickým názorem, a to od (ne)důvěry v elektrická auta až v (ne)používání plastových brček. Bez ohledu na to, že konkurence je třeba horší či dražší. A ekonomika najednou nesměřuje k optimu, netlačí vpřed ty ekonomicky nejlepší, nýbrž ty, kdo mají nejfádnější a nejvíc beznázorovou fasádu.

Možná si řeknete, že to je doménou jen Američanů. Ale ouha. Pomalu se totéž začíná rýsovat i v Evropě. Krátce před volbami do Evropského parlamentu se po sociálních sítích šířil seznam „proevropských“ firem. Najednou nejde o to, zda firmu oceňují její zákazníci, zda má zisk, zda poctivě platí daně - ale o to, zda má „správný“ názor. A čekám, že tenhle fenomén bude bobtnat. (Ale neptejte se mě, jak může mít firma názor. Já rozeznávám jen mnoho individuálních názorů mnoha zaměstnanců nebo mnoha manažerů. Jen správný socialista věří, že společnost nebo lid si mohou jako jedno tělo něco myslet.)

Jenomže tohle je přesně ten důvod, proč socialismus nikdy nemůže fungovat. Socialismus neoptimalizuje, neposkytuje maximální možný užitek zákazníka. Neposouvá firmy a ekonomiku dopředu. Kašle na zákazníka, vyměňuje ekonomickou efektivitu za politickou filozofii a třídní boj. Proto principiálně nemůže vést k bohatství a musí vést k chudnutí relativně vůči ostatním.

A socialismus je na vzestupu. Vydává se úmyslně víc peněz za zboží, o kterém zákazníci vědí, že je horší a neekonomické, ale podporuje se tím nějaká politická víra. Dopředu tak nejde ta nejlepší firma, ale firma politicky nejkorektnější. A celá ekonomika jde dopředu pomaleji, dráž a méně kvalitně. To je osud všech slabomyslných socialistických experimentů, jako jsou kvóty na muže a ženy, předpisy na stejné platy a další.

Nemůže to skončit jinak, než že země založená na principu, že o peníze jde až v první řadě, poroste rychleji. V Číně se filozofie neřeší, protože čínská diktatura nedává svobodnému myšlení prostor. Soustředí se jen na efektivitu a prachy - proto roste Čína mnohem rychleji než Evropa. Je jen otázkou času, až si svými žabomyšími válkami liberálů a konzervativců a seznamy sice schopných, ale politicky nekorektních firem, svážeme ruce a velký diktátor nás spolkne jak malinu. A celá naše demokracie i se svými seznamy bude mít po žížalkách.

Pak budeme vzpomínat, jak dobře jsme se měli, když lidé ještě směli mít opačný názor a nebyly seznamy nepohodlných.

Autor: Markéta Šichtařová

Zdroj: https://sichtarova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=716593
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMarine Le Pen: Na 75. oslavy D-Day měl být pozván i Putin   
Pridal tk Neděle 09 červen 2019 - 05:32:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Francouzská vítězka evropských parlamentních voleb a předsedkyně strany Národní shromáždění, Marine Le Penová, na twitteru vyjádřila to, co přes 80% čtenářů v anketě francouzského listu Le Figaro, a sice že na 75. výročí Vylodění v Normandii měl být pozván i ruský prezident Vladimir Putin.

Připomínáme si mladé hrdiny, kteří před 75 lety padli za naši svobodu. Vysokou cenou k tomu přispělo i Rusko, a proto je politováníhodné, že se oslav neúčastní, napsala na svém twitteru Le Penová.

Mnoho Francouzů na sociálních sítích totiž vyjádřilo dojem, že bez Západem dotíraného Ruska se v tomto případě Západ pýří cizím peřím a hraje si na něco, co nebylo, není pravda a neodpovídá historické realitě, a naopak to odráží zmámené sebestředné iluze, do nichž je pohřížena současná Evropa.

Putin ze setkání světových ekonomických lídrů v Petrohradu vzkázal, že není žádná primadóna, aby musel být na každé veselce.

Zdroj: https://twitter.com/MLP_officiel/status/1136531455461531653
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČT šířila fake news ohledně protestů na Václaváku, na omluvu za to nečekejte   
Pridal tk Neděle 09 červen 2019 - 05:29:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Majitel TV Barrandov Jaromír Soukup upozornil na skutečnost, že česká média svým čtenářům poskytovala nepřesné informace o protivládních protestech v Praze. Organizátoři prý psali až o 50 000 lidí, kteří na Václaváku v ten den nebyli.

Organizátoři (iniciativa Milion chvilek) demonstrací proti premiérovi Andreji Babišovi dříve oznámili, že na poslední protest přišlo 120 000 lidí. Těchto informací se chytila média. Ukázalo se však, že nejsou pravdivá, jak tvrdí moderátor, s odkazem na ministerstvo vnitra ČR, které uvedlo, že na Václaváku bylo o 50 000 lidí méně.

„To říká, že v 18:30 hod., kdy demonstrace začala, bylo na Václavském náměstí 70 tisíc lidí,“ uvedl Soukup, jenž informace organizátorů o počtu demonstrujících nazval fake news.

„Organizátoři, Česká televize a Bakalova média se semkli a všichni dohromady říkali 120 tisíc, ale ministerstvo říká o 50 tisíc méně,“ shrnul Soukup. Následně divákům sdělil, že pokud za to od České televize čekají omluvu ve smyslu, že to „přepískli“, tak mají smůlu. „Kdo by se k takové drobnosti vracel, že jo?!“ dodal.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mBA7

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Politika porážky“. V Íránu charakterizovali sankce USA vůči zemi   
Pridal tk Neděle 09 červen 2019 - 05:25:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mluvčí íránského ministerstva zahraničí Abbás Mousáví okomentoval nedávné sankce Spojených států vůči islámské republice. Podle něj jsou živým příkladem toho, že prohlášení Washingtonu o ochotě jednat, jsou jen hrou pro publikum.

„Bylo nutné počkat jen týden, aby se prokázalo, že prohlášení amerického prezidenta (pozn. Donalda Trumpa) o rozhovorech s Íránem jsou prázdné," řekl Mousavi.

Mluvčí dále uvedl, že americká strategie „maximálního tlaku“ na Írán pomocí sankcí, je „politikou porážky”. Vysvětlil to tím, že předchozí administrativy USA se už pokoušely podkopat islámskou republiku stejným způsobem, ale úspěchu nedosáhly.

Toto prohlášení přichází poté, co Spojené státy 7. června uvalily sankce proti íránské společnosti Persian Gulf Petrochemical Industries Company (PGPIC) a jejím dceřiným společnostem s odvoláním na údajnou podporu ekonomických složek Iránských revolučních gard.

Sankce následovaly prohlášení amerického prezidenta Donalda Trumpa o tom, že Washington je připraven jednat s Teheránem o normalizaci bilaterálních vztahů a podepsat novou jadernou dohodu. Írán odpověděl, že bude jednat, jakmile USA začnou dodržovat své mezinárodní závazky a zruší sankce proti zemi.

Napětí mezi Íránem a USA je vysoké od doby, kdy Washington odstoupil od jaderné dohody z roku 2015 dne 8. května 2018. Od té doby Trumpova administrativa zvýšila tlak na Teherán, když uvalila proti zemi přísnější sankce.

Americký poradce pro národní bezpečnost John Bolton také oznámil 5. května, že Washington nasazuje skupinu letadlových lodí a útočnou jednotku bombardérů na Blízký východ, aby poslal Íránu „jasný a nezměnitelný vzkaz“, že jakýkoli útok na americké zájmy nebo zájmy jejich spojenců by se setkaly s „neústupnou silou“.

Mezinárodní agentura pro atomovou energii (MAAE) nedávno uvedla, že Írán pokračuje v plnění podmínek dohody ohledně svého jaderného programu, i když zvyšuje zásoby nízce obohaceného uranu a těžké vody.

Podle dokumentu ukazatele Íránu nepřesahují limity stanovené JCPOA (pozn. společný komplexní plán). Je to první zpráva, kterou zveřejnila MAAE poté, co Teherán prohlásil, že navyšuje výrobu nízce obohaceného uranu a těžké vody a částečně pozastavuje plnění podmínek jaderné dohody.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mBCd

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSudetští Němci jsou proti V4? O čem se skutečně hovoří v Bavorsku   
Pridal tk Neděle 09 červen 2019 - 05:18:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V bavorském Řezně probíhá 70. sjezd Sudetoněmeckého krajského sdružení. Během tiskové konference se nejvyšší činitel sudetských Němců Bernd Posselt dotkl několika témat včetně evropského nacionalizmu, uspořádaní budoucího sjezdu v České republice a roli Visegradské čtyřky v EU.

Budoucí sjezd v ČR

Podle Posselta by sudetští Němci mohli uspořádat budoucí sjezd v České republice, ale jsou si vědomi toho, že to je citlivá otázka pro českou společnost. Dodal, že se obává psychologické atmosféry, která možná ještě není příznivá. Posselt však upozornil na to, že v Česku již proběhla řada souvisejících kongresů a komunálních setkaní.

„Když nás ale někdo pozve, potěší nás to,“ dodal.

Za dobrý signál sbližování Čechů a sudetských Němců Posselt považuje účast oficiálního zástupce ČR – českého velvyslance v Německu Jana Podivínského. Ten má v neděli přijet na sjezd.

Myšlenku budoucího uspořádání sjezdu sudetských Němců v České republice podpořil i německý ministr vnitra Horst Seehofer a označil ji za velkou. Podle něj po sněmu v České republice historie sudetských Němců bude vyvážená. Ve svém sobotním projevu ministr také vysoce ocenil přítomnost Daniela Hermana, bývalého českého ministra kultury.

Herman se v roce 2016 stal prvním členem české vlády, kdo na sudetoněmeckém sjezdu vystoupil s projevem. O rok později se sjezdu zúčastnil tehdejší vicepremiér Pavel Bělobrádek. Od roku 2017 se však členové vlády České republiky sjezdů neúčastní.

Proti blokové Evropě

Bernd Posselt také upozornil na fakt, že mimo historický a kulturní význam mají sudetoněmecké setkání i politickou náplň. Prvním souvisejícím cílem prohlásil boj proti opětovnému rozdělovaní Evropy na východní a západní. Podle Posselta je to rozdělení možné, ale je třeba mu zabránit.

Upozornil na ten fakt, že Sudetští Němci nepodporují dělení Evropy na blok Paříže a Berlína z jedné strany a názorově odlišné visegradské státy (Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko) na straně druhé.

„Chceme silnou střední Evropu, která pomůže budovat celou Evropu,“ sdělil Posselt.

Proti nacionalismu

Posselt uvedl, že považuje nacionalismus za neštěstí, které trápilo Evropu v minulém století. Jde podle něj šlo o 2. světovou válku, následné vysídlení Němců a rozdělení Evropy železnou oponou. Proto si myslí, že je třeba bojovat proti nacionalismu, populizmu a extremismu, jak pravicovému, tak i levicovému.

Dříve v rozhovoru pro ČTK Posselt uvedl názor, že „nacionalismus zničil starou Evropu v první světové válce… a po druhé světové válce východní země (pozn. Evropy) nebyly svobodné“. Podle něj právě po překonání nacionalismu se Evropanům podařilo vybudovat „novou Evropu“.

Zdroj: https://sptnkne.ws/mBBG

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Válka o pravdu   
Pridal tk Neděle 09 červen 2019 - 05:11:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nikdy nekončící války, výhradně založené na lžích, sloužících skrytým agendám, zlikvidovaly představu lidí o Západu jako nadějí na život humánní a lidský. Síla jemná, s níž západní skryté agendy dříve operovaly, zmizela a nahradila ji síla otevřená a brutální, kterou v čase přítomném, drží na řetězu už jen vojenská síla Ruska a Číny. A poslední volby do EU prokázaly, že Britové i Evropané svou víru v mnohokulturnost i mnohonárodnost Evropy už vyčerpaly. Jestliže je totiž Izrael pro Židy, pak Francie muže být pro Francouze, Německo pro Němce a Britanie pro Brity – a možná, snad - i Amerika pro Američany. Sionistická idea, že země bělochů – kromě Izraele – jsou pro každého, ve volbách do EU propadla.

Propadnout by měl i současný policejní stát, který se už dlouhé roky jako morová nákaza ukládá do struktur zemí západních. Poprvé se tento policejní stát rozkročil nad celým Západem po 11. září 2001 a po jeho následně vyhlášené válce proti teroru, ve které občanské svobody utržily více ran než teroristé, a to ať už domnělí, nebo skuteční.

Konstrukce policejního státu je totožná jak pro národy evropské, tak americké, a přispívá do ní mnoho lidí, mezi nimi i takoví, které vedou úmysly pospěšné a humánní. Tak např. ti, kteří navrhli projekt „Obhájce dítěte“ si nejspíš neuvědomili, k jak absurdním koncům může policejní stát jejich snahu dovést. V USA dnes např. stačí, abyste si na minutu odskočili pro cosi do obchodu a nechali dítě v kočárku bez dozoru, a americké gestapo, zvané Dětská ochranná služba, se vašeho dítěte zmocní a bude vás stát mailant i vaše zdraví, než se vám podaří dostat dítě ze spárů této organizace zpět. S tím samozřejmě důsledkem, že vaše dítě si po této dramatické zkušenosti ponese šrám na duši už po celý život.

Obelhávané vlastenecké kruhy americké společnosti věří, že naši vojáci bojují proto, „aby zachovali naši svobodu“, ale ve skutečnosti, jak nám prozradil admirál Smedley, nejdekorovanější důstojník v historii amerických ozbrojených sil, umírají naši vojáci za materiální zájmy naší vládnoucí oligarchie. www.paulcraigroberts.org/2019/05/27/something-to-think-about-on-memorial-day/
Bez ohledu na ústavní zákony proti mučení, vrátil Washington mučení zpět do našeho života. Mučení použila americká armáda i CIA v Abu Ghraib v Iráku, na Guantamanu a na bezpočtu dalších utajovaných míst, a mučení se stalo běžnou praxí i v běžných amerických věznicích. V současnosti je mu z rukou jedné z největších demokracií – Velké Britanie – vystaven i Julian Assange. Nils Metzer, zvláštní zpravodaj OSN pro záležitosti možného mučení oznámil, že na Assangem jsou patrny symptomy typické pro osobu, která je podrobena prodlužovanému psychologickému týrání. Assange je „systematicky týrán...až k očekávanému bodu, kdy jej zlomí“. https://www.rt.com/news/460721-nils-melzer-assange-torture/

Západní civilizace vytvořila v minulosti vládu práva, aby jakékoli vládě jiné zabránila uchýlit se k tyranii.

Bez svobody slova lži, ze kterých jsou tvořena oficiální vysvětlení, začínají nabírat vrch. A z lidí se stávají vězňové Matrixu vysvětlení kontrolovaných.
Tento vývoj pokročil dnes už tak daleko, že i videa hry pro mládež slouží potřebám propagandy.

A Assange je jen jednou z prvních obětí washingtonské války proti pravdě. Další budou následovat a bude těch obětí přehršel.

A přitom dnes nikdo – s výjimkou individuálních osob – pravdu nepodporuje a nebrání, a nad vodou ji tedy drží jen pár jednotlivců.
Takže zda pravda převáží, záleží na nás všech.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2367 sec,0.0625 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,559kB