Neděle 18 srpen 2019
Ústavní krize České republiky je uměle vytvořená kauza na politickou objednávku   
Pridal tk Neděle 18 srpen 2019 - 05:19:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ústavní krize České republiky je uměle vytvořená kauza na politickou objednávku, jejímiž původci jsou demokratický blok a demonstranti za návrat tunelování již tak zuboženého státu. Právě Milión chvilek pro demokracii dokáže lidi manipulovat...

Ústavní krize České republiky je uměle vytvořená kauza na politickou objednávku, jejímiž původci jsou demokratický blok a demonstranti za návrat tunelování již tak zuboženého státu. Právě Milión chvilek pro demokracii dokáže lidi manipulovat a úplně zblbnout.

Uměle vytvořená ústavní krize má za úkol jednoduše odstranit lidi, jimž jde o kvalitní řízení rezortu kultury. Pravicoví původci, kteří se chybně nazývají demokratickým blokem, mohou za slabou a rozkradenou republiku!

A tak probíhají útoky na pana prezidenta Miloše Zemana, jemuž demokratický blok hrozí Ústavní žalobou. Tady je jasně vidět, jak je Senát zbytečným pro daňové poplatníky a naši republiku. Proto by bylo nejlépe jej definitivně zrušit, aby se ušetřily peníze státního rozpočtu a rozumně investovaly.

Když jsou letní prázdniny pro politiky, tak si vlastně Ústavní krize dala šlofíka, ale jen na chvíli, vždyť ČSSD bohužel přilévá olej do ohně výběrem špatných ministrů.

Je pravdou, že místo Ústavní žaloby by se měly řešit problémy občanů naší země, aby byla soběstačná, silná, suverénní, spravedlivá, bezpečná a typická zdravým a kvalitním životním prostředím i životní úrovní obyvatelstva.

Ústavní krize má řešení, a to v případě vyskakování ČSSD jedině demisi upadající partaje, jež vůbec neslouží občanům této země. Také vláda odborníků připadá v úvahu jako další varianta, která zodpovědně dovede národ do příštích sněmovních voleb.

Václav Kovalčík, Zlín

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKdyby hloupost nadnášela Greta by mohla do New Yorku doplachtit   
Pridal tk Neděle 18 srpen 2019 - 05:17:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Samozřejmě pokud by foukal příznivý vítr. Jinak by musela buď mít motor, nebo spoléhat na vlastní bioreaktivní pohon. Tím by ovšem vypouštěla různé skleníkové plyny. Takže to by vlastně nešlo.

Greta ekologicky pluje do Ameriky jachtou, aby neletěla letadlem. Letadla jsou fuj, protože vypouští skleníkové plyny. Konkrétně při jejím letu by letadlo vyprodukovalo tolik CO2, že její podíl na uhlíkové stopě z tohoto letu by byl téměř tak velký, jako uhlíková stopa, kterou zanechají hystericky pokřikující demonstranti na každé jedné demonstraci „Pátek pro klima“. Nebo tak nějak.

Na jachtě, na které pluje svatá Gréta, nejsou záchody, takže celou cestu bude kálet a močit do oceánu. Záchody na jachtě nejsou proto, že daná jachta je sice jakoby ekologická, ale je tak pitomá, že musí být co nejlehčí, takže neuveze ani záchod, natožpak 14 dní plavby sbíraná všechna Grétina svatá ho...., no však víte co. Doufám, že je na jachtě aspoň odpadkový koš, aby svatá Gréta nemusela všechny ty plastové obaly od svých bio produktů dopravených letadlem přes půl světa do Grétina oblíbeného bio obchůdku v Mixlandu (dříve známo jako Švédsko, viz https://voiceofeurope.com/2019/07/ten-year-oldgirl-wants-sweden-name-changed-to-mixland-inventive-prime-minister-says/ )

Myslím, že Greta je výborný příklad. Musíme se všichni chovat jako ona. Například bychom měli všichni ihned přestat používat auta a autobusy na pohon na fosilní paliva. Doufám, že se brzy najde nějaký ekologický miliardář, který nám všem nakoupí elektromobily Tesla a bude platit jejich enormně drahý provoz (zejména pojistka by jinak obyčejným smrtelníkům zacloumala rodinným rozpočtem). Také je nutné, aby dotyčný eko-miliardář koupil do každé rodiny minimálně dva elektromobily Tesla. Elektromobily totiž mají malý dojezd, takže by jeden nestačil – po návratu z práce byste třeba nemohli jet na nákup, protože by váš úžasný eko-elektromobil měl vybité baterie. Takže dva automobily místo jednoho. Bratru, 4 až 5 milionů na jednu rodinu. (Baterie elektromobilů sice podle zlých jazyků prý při dopravní nehodě rády vybuchují a upálí posádku zaživa, ale tím se také sníží uhlíková stopa lidstva.)

Také bude nutné investovat asi tak 500 000 miliard korun do kompletní přestavby elektrické rozvodné sítě, protože jinak si po návratu z práce a zapojení elektromobilů do zásuvky k dobití baterií nepustíte ani stolní lampičku. Prostě jinak nebude elektrika na nic jiného než na dobíjení elektromobilů. Až do rána, kdy konečně vypojíte dobitý elektromobil ze zásuvky. (Známý mi po své cestě na „vyspělý“ „ekologický“ Západ vyprávěl, že v Holandsku už to tak mají – spousta lidí si koupila dotované elektromobily, aby byli jako eko a zařadili se do stáda vymytých mozků, eh pardon, do skupiny eko bio lepšolidí, a po večerech v zimě doma mrznou, protože si nemohou pustit ani topení, aby nevyhazovali pojistky. Případně aby nepůsobili rovnou kolaps celé sítě.) No, stačí když nám do České republiky budou USA posílat příštích deset let celý svůj federální rozpočet – a to by mohlo stačit na eko-pjerestrojku alá Greta for Madness, eh, for Clima.

Také slibuji, že hned poté, co mi někdo bude platit veškeré moje životní náklady a potřeby, budu jezdit výhradně ekologicky i na dovolenou. Například bych chtěl příští rok navštívit Nový Zéland. Popluji tedy soukromou jachtou s plachtami, která musí být dost velká, aby uvezla v plastu balené potraviny na celou plavbu. Také budu muset mít dovolenou ne obvyklých 14 dní, ale rovnou 14 měsíců. Při příznivém počasí a dobrém větru, jinak se to protáhne. Ale samozřejmě požaduji, abych nebyl nijak krácen ve svých příjmech. Buď mi těch 14 měsíců dovolené musí zaplatit stát, nebo nějaká eko neziskovka, nebo nějaký miliardář. Napíšu Kellnerovi. Ten by mi také mohl zaplatit tu jachtu, protože pár desítek milionů dolarů na jachtu k plavbě na Nový Zéland jen tak někdo také nenajde na účtu. Čerstvou vodu mi na tuto plachetnici může vozit rychlý motorový člun, případně čerstvou vodu může dopravovat vrtulník. Na eko plachetnici se určitě nevejde odsolovací zařízení, pro které by stejně nebyla elektřina.

V pátek nebudu pracovat. Budu sedět v hospodě na rohu a držet „Strike for Clima“. Také přestanu platit sociálko, protože když nám už zbývá jen 12 let do konce světa slíbeného Gretou a jejími následovníky, tak už se stejně důchodu nedočkám. Nebudu platit ani daně. Ta část, která jde na školství je zbytečná, protože mladí aktivisté stejně sami říkají, že nemá cenu se vzdělávat, když je konec světa za dveřmi. Daně, které jdou na zdravotnictví, jsou také zbytečné – když lidé prostě pomřou, tak se sníží uhlíková stopa a planeta Země zhyne v pekelných plamenech globálního oteplení za 12 let a tři desetiny vteřiny, namísto 12 let a 0 desetin vteřiny. Takže neplacením daní vlastně prospěji planetě.

Vlastně bych mohl přestat podnikat a nechat se někým živit. Snad se najde nějaká neziskovka. Nebo bych mohl napsat Kellnerovi. Když mě bude někdo živit, na oplátku budu někde vysedávat nejen v pátek, ale po všechny pracovní dny. S transparentem „Leností za klima“. Protože kdo je líný a nic nedělá, ten zanechává menší uhlíkovou stopu. Takže vlastně bojuje proti klimatické změně. Chánov je prostě super eko. Jen tam mají moc dětí, které nejsou eko, protože stejně jako všichni lidé - kromě svaté Gréty - dýchají, což je fuj.

Vzhledem k naléhavosti globálního oteplení zaviněného člověkem také požaduji, aby všichni mladí mysleli na budoucnost planety, protože je to jejich budoucnost. Proto požaduji, aby mladí do 30 let okamžitě:
- přestali bydlet v jakýchkoli obydlích, protože moderní obydlí při stavbě zanechávají uhlíkovou stopu; v zimě mohou spát v iglú, v létě pak pod širákem; samozřejmě bez spacáku, jehož výroba produkuje CO2 – přikrýt se mohou listím, které si nasbírají na podzim do zásoby;
- okamžitě přestali používat jakákoli vozidla, lodě nebo letadla na jakákoli paliva nebo jakýkoli pohon, kromě pohonu vlastní lidskou silou; je známo, že například elektromobily reálně zanechají v celém procesu produkce energie mnohem větší uhlíkovou stopu než auta s běžným spalovacím motorem, takže nesmí používat ani elektromobily;
- samozřejmě musí okamžitě přestat používat mobily, počítače a jakoukoli jinou moderní elektroniku; její výroba sama vytváří obrovské množství CO2, o dopravě z Asie ani nemluvě, a její provoz vyžaduje elektřinu, která se musí někde vyrobit – a dokonce i výroba solárních panelů k produkci elektřiny vyprodukuje tolik CO2, že uhelná elektrárna je proti solárnímu poli ve skutečnosti zdroj uhlíkové stopy téměř zanedbatelné;
- oblečení si samozřejmě musí vyrábět výhradně ekologicky sami; doporučuji oděvy z kopřivových vláken případně z vlastnoručně vypěstovaného lnu; inspirací mladým aktivistům může být poučný film „Jak krtek ke kalhotkám přišel“, pohádkám od AlGora a Gréty už mladí aktivisté věří, tak proč by nemohli mrknout také na pohádku od pana Millera;

Mohl bych pokračovat ve výčtu ještě dlouho, ale začneme s tímto. Samozřejmě budu požadavky na ekoaktivisty postupně stupňovat, protože je to účinná metoda, kterou sami aktivisté rádi používají. A také požaduji, aby se mladí aktivisté museli zpovídat před inkvizičním tribunálem, jak naplňují tyto požadavky. Svatá Gréta požaduje, aby se politici zpovídali, jak naplnili požadavky eko-aktivistů, tak je to jistě správný princip.
Ale teď vážně.

Greta jede jachtou do Ameriky. Její plavba se protáhne na 14 dní místo obvyklých 6 hodin. Nic nedělá, jen hloupě žvaní a buzeruje, tak má času dost.

Jachtu, na které svatá Greta jede do Ameriky, poveze zpátky posádka.

5 členná posádka.

Všech 5 členů této posádky odletí do New Yorku letadlem.

Aby svatá Gréta mohla 14 dní znečišťovat oceán a s arogantní hloupostí a neznalostí žvanit, poučovat a vynucovat na ostatních.

A to je v kostce celá „zelená politika“ a „eko aktivismus“.

viz.: https://taz.de/Thunbergs-Segelreise-in-die-USA/!5615733/

Michal Brand

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Africe masové vyvražďují černoši bělochy a Evropě je to jedno. Začnou brzy vraždit bělochy i v Evropě?   
Pridal tk Neděle 18 srpen 2019 - 05:12:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Aktivistka, která v JAR upozorňovala na útoky na bílé farmáře, byla podle titulku nalezena mrtvá.

Realta znamená nalezena brutálně umlácená k smrti kladivem a železnou tyčí.

Zjistit skutečné počty obětí je těžké, protože úřady ve statistikách mlží. Jediné číslo, ke kterému jsem se dostal je odhad 70 mrtvých bílých farmářů a 14 černých zaměstnanců v roce 2017. Článek z března 2018 hovoří o 109 útocích během jednoho týdne a 15 mrtvých farmářích od počátku roku.

Autor: Martin Gust

Zdroj: https://www.thetimes.co.uk

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOSN je připravena podpořit přechodné období v Súdánu   
Pridal tk Neděle 18 srpen 2019 - 05:10:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
OSN je připravena podpořit přechodné období v Súdánu, uvedl mluvčí generálního tajemníka organizace Stéphane Dujarrica. Súdánská dočasná vojenská rada a opoziční koalice pod názvem Síla za svobodu a změny podepsaly v sobotu konečnou dohodu o přechodném období v Chartúmu.

„Generální tajemník doufá ve spolupráci s přechodnými řídícími orgány. Opět zmiňuje povinnost, kterou má OSN. Tou je pomoc přechodnému období,“ píše se v daném prohlášení.

Podle deklarace podepsané stranami se nejvyšším správním orgánem v zemi na přechodné období, trvajícím tři roky, stane nezávislá rada. Ta bude zahrnovat pět vojenských zástupců, pět zástupců z řad občanů, další (poslední) člen rady bude volen obecným hlasováním. Rovněž se plánuje zřídit radu ministrů. Sám předseda vlády bude jmenovat ministry. Armáda si zároveň ponechává právo volit ministry silového bloku.

Dne 11. dubna proběhl v Súdánu vojenský převrat uprostřed protestů, které trvaly čtyři měsíce. Protesty začaly požadavkem, aby byla snížena cena chleba. Nakonec však přerostly až do požadavku na výměnu režimu země. Prezident Umar al-Bašír, který vládl v Súdánu okolo třiceti let, byl zbaven funkce a později byl umístěn do vězení. Vládu převzala přechodná vojenská rada tvořená armádou. Ta prohlásila, že do dvou let převede vedení na zvolené úřady.

Opozice nesouhlasila s vojenským plánem, a nadále pokračovala v protestech. V Súdánu začala jednání o budoucím uspořádání mezi vojenskou radou a zástupci opozice. Po vyhrocení situace, kdy v Súdánu 3. června armáda rozehnala část stanového tábora demonstrantů v Chartúmu, opoziční jednání s bezpečnostními silami skončila. Dialog se obnovil až po zásahu prostředníků z Africké unie.

Zdroj: https://sptnkne.ws/8Yp7

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNávštěvník restaurace zabil ve Francii číšníka kvůli sendviči   
Pridal tk Neděle 18 srpen 2019 - 05:05:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Muž zabil číšníka jedné z restaurací ve městě Noisy-le-Grand v regionu hlavního města Francie. K činu se uchýlil z toho důvodu, že sendvič nebyl připraven tak rychle, jak požadoval, oznámila francouzská média.

Rozhlasová stanice France Info s odkazem na blízké zdroje k vyšetřování poznamenává, že incident se stal v pátek kolem 9. hodiny večerní. Dle slov svědků zastřelil muž číšníka, jelikož objednaný sendvič nebyl dostatečně rychle připraven.

Vypálená střela zasáhla číšníka do ramene. Zranění bylo těžké a i přes rychlý příjezd záchranky zemřel číšník na místě. Střelec uprchl z místa činu a hledá jej policie. Podle francouzských novin Parisien bylo zemřelému číšníkovi z restaurace Mistral 28 let.

Střelba ve francouzské restauraci není ojedinělá. V 2017 v bavorském městě Traunreut proběhla střelba v restauraci, v důsledku které zemřeli dva lidé a další dva utrpěli těžká zranění. Vrah přišel do restaurace ve večerních hodinách, byl ozbrojený. Při zahájení palby zemřeli dva muži ihned, dvě ženy utrpěly těžká zranění, nicméně jejich stav byl stabilní. Po uslyšených výstřelech zavolali obyvatelé nedaleko restaurace na policii. Poté byl muž podezřelý z tohoto činu zatčen, a to nedaleko místa činu. Policie při zásahu využívala i policejní vrtulník.

Podobný incident se odehrál i v 2018 v restauraci ve Vídni. Zde zaútočil střelec v restauraci v centru hlavního města. Během ní zemřela jedna osoba, další utrpěla vážná zranění. Policie rovněž vyloučila teroristický útok. Dle jejich názoru byl útok spáchan z kriminální přičiny a také byl spáchán úmyslně. Později policie zadržela podezřelého ze střelby v restauraci Figlmüller. Informovala o tom místní rakouská televizní stanice Oe24. Moderátor v televizi následně sdělil, že podezřelý byl pravděodobně zadržen. Zástupce policie Daniel Fürst v reakci na tuto informaci sdělil novinářům, že zatím zadržení útočníka potvrdit nemůže. Policie dle jeho slov v pátrání stále pokračuje. Dodal, že několik svědků popsalo také vzhled vraha.

Zdroj: https://sptnkne.ws/8Yp5

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:4.8481 sec,4.6995 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,706kB