Sobota 14 září 2019
Rozhodnutí Prahy 6 o odstranění pomníku maršála Koněva se opírá o znalecký posudek americké advokátní skupiny, která je ve Washingtonu registrována jako lobbistická skupina...   
Pridal tk Sobota 14 září 2019 - 06:44:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Rozhodnutí Prahy 6 o odstranění pomníku maršála Koněva se opírá o znalecký posudek americké advokátní skupiny, která je ve Washingtonu registrována jako lobbistická skupina a v minulosti sponzorovala volební kampaně Hillary Clinton a Baracka Obamy! Squire Patton Boggs předložil radnici Prahy 6 znalecký posudek, který je v rozporu s realitou, ale to nebránilo radnici se o tento nevyžádaný dokument opřít a rozhodovat podle něho! Exkluzivní video přímo z projevu starosty Ondřeje Koláře!

Redakce Aeronetu jako první v České republice rozkryla pozadí včerejšího rozhodnutí radnice Prahy 6 o odstranění pomníku osvoboditele a maršála Sovětského svazu Ivana Stěpanoviče Koněva. Velké poděkování patří panu Martinu Mojmírovi, který nám do redakce zaslal exkluzivní video z radnice Prahy 6 a z jejího včerejšího jednání. Toto video je zásadní, protože hned v úvodu se dozvíte, že radnice Prahy 6 se rozhdovala na základě nevyžádaného právního posudku, který si prý radnice neobjednala, ale iniciativně prý posudek vypracoval jeden z občanů Prahy 6, který je současně šéfem i jedné právnické kanceláře. O tento kus papíru se radnice opřela, a to v čele se starostou za TOP 09, Ondřejem Kolářem.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/359820537

Právní studii radnici opatřila zvláštním a cizím jménem pojmenovaná pražská advokátní kancelář Squire Patton Boggs. Iniciativním autorem posudku pro radnici Prahy 6 je šéf této advokátní kanceláře, pan Radek Janeček. Podle Ondřeje Koláře je obyvatelem Prahy 6 a z vlastní iniciativy a zdarma posudek vypracoval. Od kdy advokáti pracují zadarmo? Tento posudek mj. uvádí, že socha maršála Koněva není válečným pomníkem, ani hrobem, který by byl pod ochranou česko-ruské smlouvy o ochraně památníků a válečných hrobů, která byla podepsána za Jelcinovy vlády v roce 1993. V úvodním videu uslyšíte nejen starostu Prahy 6, ale i poslance za KSČM Zdeňka Ondráčka. Jenže, pražská pobočka americké advokátní kanceláře zaměstnává opravdu známé tváře. No řekněte, kdo by asi tak další mohl být v této firmě poradcem, kromě pana Janečka?

Pokud si začnete prohlížet stránky americké advokátní kanceláře Squire Patton Boggs, určitě vás překvapí, že jedním z poradců (advisors) této kanceláře je otec starosty Prahy 6, Petr Kolář, bývalý český velvyslanec v USA, který rovněž radí Jakubovi Jandovi v Evropských hodnotách. Takže, americká advokátní kancelář s pobočkou v Praze, ve které čirou náhodou dělá poradce tatínek starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře, poskytne zdarma Praze 6 opravdu nezávislý posudek na sochu sovětského maršála Koněva. To prostě nevymyslíš, to je možné jenom v Česku!

Socha sovětského maršála Koněva patří magistrátu hlavního města Prahy, nikoliv městské části Prahy 6

Tento posudek je naprosto chybný, protože smlouva výslovně uvádí, že Česká republika bude ochraňovat pomníky a válečné hroby vojáků Rudé armády a pamětní místa, která připomínají jejich hrdinství. Není podstatné, že socha maršála byla na Praze 6 postavena až v roce 1980, to je irelevantní. Navíc se ukazuje, že pomník nepatří Praze 6, ale magistrátu hl. m. Prahy, takže Praha 6 vůbec nemá právo nakládat s pomníkem. Jenže, to není to hlavní. Katastr nemovitostí navíc jasně prokazuje, že pomník se nachází v památkové zóně, kde není možné bez povolení památkářů odstraňovat sochy.


Hádejte, kdo dělá poradce v americké advokátní kanceláři Squire Patton Boggs? Tatínek starosty Prahy 6!

Neustále mi vrtalo hlavou, proč se v celé věci angažuje advokátní kancelář s takovýmto americkým jménem. Zvedl jsem proto telefon a obvolal pár čísel v USA a nestačil jsem se divit. Squire Patton Boggs pana Janečka v Praze je pouze jedna z mnoha národních poboček, protože Squire Patton Boggs je americká advokátní a hlavně lobbistická organizace s licencí americké vlády pro provoz lobbingu a poradenství politickým orgánům a subjektům. Historie této advokátní organizace z Washingtonu je neuvěřitelná, takže si probereme hlavní obrysy toho, kdo ve skutečnosti v zákulisí na Praze 6 rozhoduje o pomníku sovětského maršála. Nejsou to čeští občané, ale americký Deep State a jejich čeští partneři na radnicích v Praze a v advokátních kancelářích. Co se nám podařilo zjistit, to je opravdu neuvěřitelné.

“U blbejch na dvorku nebo u vylízanejch na radnici?” Starosta se opřel o posudek, který zdarma vypracoval šéf české pobočky americké nadnárodní lobbingové organizace

Advokátní kancelář Squire Patton Boggs vznikla v roce 2014 sloučením dvou washingtonských lobbistických kanceláří Patton Boggs LLP a Squire Sanders s cílem spojení obou subjektů do jednoho pod názvem Squire Patton Boggs. Vzniklá společnost už v roce 2015 ulovila zakázku a objednávku na mamutí lobbistické služby pro tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana, který potřeboval ve Washingtonu lobbing ve prospěch svých leteckých úderů proti americkým spojencům v Sýrii, proti Kurdům. Squire Patton Boggs lobboval u amerických zákonodárců, aby nebránili tureckým letadlům v bombardování kurdských pozic na severu Sýrie, kde Kurdové bojovali proti Islámskému státu. Na tuto špinavou lobbistickou práci si ve Washingotnu turecká vláda objednala právě Squire Patton Boggs.

V roce 2015 zemřel jeden ze zakladatelů lobbistické skupiny Tommy Boggs, který ve Washingtonu loboval jak mezi Demokraty, tak i mezi Republikány. V roce 2018 byla advokátní a lobbistická skupina najata Saúdskou Arábií, aby lobovala ve Washingtonu za prodej amerických zbraní do Saúdské Arábie, protože Izrael blokoval přes své lobbisty prodej některých amerických zbraňových systémů do Saúdské Arábie a Squire Patton Boggs měl ve Washingtonu v okolí Donalda Trumpa tento problém vyřešit.

Jenže, pokud půjdeme o dva roky dříve, najdeme Squire Patton Boggs mezi největšími dárci americké kandidátky na prezidenta Hillary Clinton. V roce 2016 dostala od advokátní kanceláře $311,976 a např. o 4 roky dříve Barack Obama dostal od Squire Patton Boggs $288,759 na svoji kampaň . A to není všechno. Pokud se podíváte na české stránky advokátní kanceláře, které jsou v angličtině, tak se dozvíte, že ve skutečnosti pražská pobočka je přidruženou pobočku americké mateřské firmy v USA.

Kdo je to Squire Patton Boggs? Překlad z mateřského webu

Squire Patton Boggs je kolektivní obchodní název pro mezinárodní právní praxi, jejíž praktikující subjekty jsou samostatné a odlišné právnické firmy a další subjekty.

Squire Patton Boggs International Association (Swiss Verein) sám neposkytuje, přímo ani nepřímo, žádné právní nebo jiné klientské služby. Tyto služby poskytují výhradně její členové, Squire Patton Boggs (US) LLP a Squire Patton Boggs (UK) LLP, a jejich příslušné dceřiné a přidružené subjekty uvedené níže. Jakýkoli odkaz na Squire Patton Boggs se považuje za odkaz na jeden nebo více takových subjektů a nikoli na samotnou globální právní praxi.

Použití „Squire Patton Boggs“ jako obchodního nebo obchodního názvu nebo značky všemi nebo některými z těchto subjektů neznamená, že mezinárodní asociace Squire Patton Boggs se zabývá poskytováním právních nebo jiných služeb.

Praktikujícími subjekty v Squire Patton Boggs jsou:

Squire Patton Boggs (US) LLP je společnost s ručením omezeným organizovaná podle zákonů státu Ohio, USA. Squire Patton Boggs (UK) LLP je společnost s ručením omezeným registrovaná v Anglii a Walesu s číslem OC 335584 schváleným a regulovaným regulačním úřadem pro právní zástupce. Seznam členů a jejich profesní kvalifikace je otevřen k nahlédnutí na 7 Devonshire Square, London, EC2M 4YH.

Squire Patton Boggs (US) LLP a jeho přidružené podniky zahrnují Squire Patton Boggs (US) LLP, Squire Patton Boggs MNP, mnohonárodní partnerství zahraničních právníků a právních zástupců, autorizované a regulované regulačním úřadem pro právní zastoupení se sídlem na Devonshire Square, London EC2M 4YH, Velká Británie; Squire Patton Boggs sro; Squire Sanders Euro Holdings SPRL; Wilkinson European Community Jurist Office; Squire Patton Boggs, hongkonské všeobecné partnerství; Panoš Patton Boggs Moscow LLC; Squire Patton Boggs sro, advokátní kancelář; Squire Sanders International (DR) Limited; Squire Sanders Corporate Services Limited; Squire Patton Boggs Singapore LLP; Panoš Patton Boggs Swiecicki Krzesniak sp.k .; Breaux Lott Leadership Group LLC; a Squire Patton Boggs (MEA) LLP.

Squire Patton Boggs (UK) LLP a jeho přidružené podniky zahrnují Squire Patton Boggs (UK) LLP; Squire Patton Boggs (AU), partnerství organizované podle australských zákonů, jejichž hlavní sídlo je na úrovni 17, Aurora Place, 88 Phillip Street, Sydney NSW 2000, Austrálie; Haussmann Associés SELARL, zapsaný ve Francii pod číslem 401 894 597, jehož adresa je 4 Avenue Velasquez, 75008 Paříž; Devonshire Trustees Limited (č. 02400411), Farringdon Management Company (č. 01926993), Squire Patton Boggs Secretarial Services Limited (č. 02911328), Trustee Corporation Limited (č. 02038884) a Tisíce mužů (Richard Burns Charitable Trust) ( 1064028), z nichž každý je registrován v Anglii a Walesu se sídlem v Rutland House, 148 Edmund Street, Birmingham B3 2JR; Hammond Suddards Trustees Limited (č. 02638982) registrovaná v Anglii a Walesu se sídlem 2 Park Lane, Leeds, LS3 1ES;

Squire Patton Boggs MENA LLP (č. OC 377418, komanditní společnost), Squire Patton Boggs (Austrálie) LLP (č. OC 426969, komanditní společnost), Devonshire Promotions Limited (č. 03447393), Squire Patton Boggs Director Limited (Č. ​​02806502), Squire Patton Boggs Secretaries Limited (č. 02806507) a Squire Patton Boggs Park Lane Limited, z nichž každá je registrována v Anglii a Walesu se sídlem 7 Devonshire Square, Londýn EC2M 4YH; a Trinity Park Trustees Limited (č. 02633779), registrované v Anglii a Walesu se sídlem Trinity Court, 16 John Dalton Street, Manchester, M60 8HS. Squire Patton Boggs MENA LLP (č. OC 377418, komanditní společnost),

Squire Patton Boggs (Austrálie) LLP (č. OC 426969, komanditní společnost), Devonshire Promotions Limited (č. 03447393), Squire Patton Boggs Director Limited (Č. ​​02806502), Squire Patton Boggs Secretaries Limited (č. 02806507) a Squire Patton Boggs Park Lane Limited, z nichž každá je registrována v Anglii a Walesu se sídlem 7 Devonshire Square, Londýn EC2M 4YH; a Trinity Park Trustees Limited (č. 02633779), registrované v Anglii a Walesu se sídlem Trinity Court, 16 John Dalton Street, Manchester, M60 8HS.

Squire Patton Boggs MENA LLP (č. OC 377418, komanditní společnost), Squire Patton Boggs (Austrálie) LLP (č. OC 426969, komanditní společnost), Devonshire Promotions Limited (č. 03447393), Squire Patton Boggs Director Limited (Č. ​​02806502), Squire Patton Boggs Secretaries Limited (č. 02806507) a Squire Patton Boggs Park Lane Limited, z nichž každá je registrována v Anglii a Walesu se sídlem 7 Devonshire Square, Londýn EC2M 4YH; a Trinity Park Trustees Limited (č. 02633779), registrované v Anglii a Walesu se sídlem Trinity Court, 16 John Dalton Street, Manchester, M60 8HS. Squire Patton Boggs Director Limited (č. 02806502).

Squire Patton Boggs Secretaries Limited (č. 02806507) a Squire Patton Boggs Park Lane Limited, z nichž každý je registrován v Anglii a Walesu se sídlem 7 Devonshire Square, Londýn EC2M 4YH ; a Trinity Park Trustees Limited (č. 02633779), registrované v Anglii a Walesu se sídlem Trinity Court, 16 John Dalton Street, Manchester, M60 8HS. Squire Patton Boggs Director Limited (č. 02806502), Squire Patton Boggs Secretaries Limited (č. 02806507) a Squire Patton Boggs Park Lane Limited, z nichž každý je registrován v Anglii a Walesu se sídlem 7 Devonshire Square, Londýn EC2M 4YH ; a Trinity Park Trustees Limited (č. 02633779), registrované v Anglii a Walesu se sídlem Trinity Court, 16 John Dalton Street, Manchester, M60 8HS.


Originál tohoto seznamu najdete zde: https://href.li/?https://www.squirepattonboggs.com/en/footer/legal-notices

Už je to tady, po 30 letech od revoluce rozhodují v Česku o pomnících sovětských maršálů americké advokátní a lobbingové firmy

Takže, dámy a pánové, jak sami vidíte, o pomníku sovětského maršála na Praze 6 rozhoduje americká nadnárodní advokátní a lobbistická skupina, která operuje v desítkách zemích, ovšem pod křídly americké mateřské společnosti. Pokud si pustíte úvodní video a na něm slyšíte od starosty Prahy 6 slova, že má v ruce znalecký posudek, který si ovšem radnice nevyžádala, a který prý dobrovolně a zdarma vypracoval český zástupce a jednatel národní přidružené pobočky americké advokátní a lobbistické skupiny z Washingtonu, tak si můžete domyslet, že nežijeme v normální zemi, ale doslova jako v Protektorátu.

VIDEO: https://vimeo.com/359823182

Ten ovšem nemá hákové kříže, ale hvězdy a pruhy. Překvapuje mně, že si nikdo z českých novinářů neudělal due diligence advokátní kanceláře, o jejíž posudek se opírá starosta Prahy 6. Zjevně tak alternativa a jmenovitě Aeronet musí dělat všechno za mainstream. Odsunutí sochy maršála Koněva se tak opírá o posudky vyhotovené zdarma od přidružené české pobočky nadnárodní americké lobbingové firmy.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/video-rozhodnuti-prahy-6-o-odstraneni-pomniku-marsala-koneva-se-opira-o-znalecky-posudek-americke-advokatni-skupiny-ktera-je-ve-washingtonu-registrovana-jako-lobbisticka-skupina/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponA na Bakalu se zapomnělo?   
Pridal tk Sobota 14 září 2019 - 06:20:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předseda sněmovní komise k problematice privatizace OKD, pirát Lukáš Černohorský, nechal uniknout do médií informaci, že možná podá trestní oznámení na někdejšího ministra financí Sobotku a někdejšího ministra průmyslu Urbana v souvislosti s prodejem menšinového státního majetkového podílu OKD v roce 2004.

Pokud pan předseda chce řešit odpovědnost politiků, měl by se ovšem podívat také na ty politiky, kteří udělali všechno pro to, aby stát ztratil v OKD svůj majoritní podíl. A to by znamenalo jít až k odpovědnosti vlád a úředníků v letech 1996 – 1997. A možná se přitom podívat také na odpovědnost některých komunálních politiků za nesmyslné prodeje akcií OKD nastrčeným osobám, které je skupovali pro firmu Appian Group. Firma AG tak postupně nabyla ve společnosti OKD majoritu a po koupi minoritního majetkového podílu státu v roce 2004 pak vlastnila společnost celou. A celou společnost OKD pak prodala po dvou měsících Bakalově firmě RPG.

Nepochybuji o tom, že Sobotka na straně státu a jeho kámoš a osobní přítel Mgr. Radek Pokorný, na straně kupujícího, tedy na straně Bakaly, odvedli dobrou práci. Připravili společně smluvní dokumentaci, ve které zřejmě nejsou dostatečně vymahatelným způsobem zakotveny mechanismy umožňující prodej více než 43 tis. hornických bytů OKD jejich nájemníkům za rozumnou cenu. A že to byla podivná náhoda a že tato náhoda měla za následek výnos desítek miliard korun pro Bakalu, který prodával byty jejich současnému vlastníkovi za cenu, která byla podstatně vyšší v jednom "balíku ", nežli kdyby se z bytů OKD prodalo předtím třeba 10 tisíc jejich nájemníkům. Nájemníci teď mimochodem platí v těchto bytech tržní nájemné. Prostě Bakala si uměl věci zařídit.

V komisi jsem informoval, že podle doložitelných a veřejně dostupných informací Bakala v roce 2010 věnoval na kampaně stran budoucí pravicové vládní koalice (ODS, TOP 09 a Věci veřejné) v souhrnu částku 28 mil. Kč. Koupil si tak vlastně pasivitu těchto stran v době, kdy ve vládě po roce 2010 jejich zástupci měli požadovat dodržení Bakalova veřejného příslibu, rozprodat byty zájemcům z řad nájemníků za velmi rozumné ceny.

Vypadá to, že Černohorský prostě sáhnout na Bakalu nemá odvahu. Zatím konstatuje nějaké údajné trapné chyby v zadání odborných posudků, místo, aby šel k podstatě věci. Vyhýbá se otázce, zda podle jeho názoru došlo ke korupci politiků, a v tom by Sobotka určitě nebyl sám. A někdo to také přece musel platit? Vždyť jak hodnotit koupi mlčení tří pravicových stran před volbami v roce 2010? Prostě vypadá to, jako kdyby pana předsedu komise Černohorského z neúplatné pirátské strany, někdo „uklidnil“. Věřím, že tomu tak není a že předseda Černohorský sebere občanskou odvahu a vykoná svou povinnost i vůči Bakalovi.

Jiří Paroubek

Zdroj: Vasše Věc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponStudená válka ,,elit" proti lidstvu   
Pridal tk Sobota 14 září 2019 - 06:13:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
,,Světové zákulisí“ realizuje svou moc způsoby odlišnými od těch, které používají vlády států, a které jsou vnímány obyvatelstvem v roli prostředků realizace moci (řízení) v životě společnosti.

Pokud vlády vydávají zákony, týkající se všech občanů/poddaných, a direktivy, adresované hlavám konkrétních státních struktur osobně, pak „světové zákulisí“ se skrze svou periferii ve společnosti účastní na činnosti státního aparátu a společenských institucí, podporujíc jejich samostatné kroky nebo je sabotujíc, a podporujíc zároveň jiné kroky jiných struktur jak v samotné společnosti, tak v jiných zemích.

Taková moc se uskutečňuje na základě včasného (předbíhajícího události) formování světonázoru těch či oněch sociálních skupin davově-“elitární“ společnosti.

Na základě takovým způsobem zformovaného světonázoru celé sociální skupiny, společenské třídy konají jakoby ze své iniciativy, ale způsobem který potřebuje „světové zákulisí“. A to dovoluje omezit se minimálním množstvím z větší části nedokumentovaných direktivních instrukcí. Objektivní rozšiřování informací sociálními řetězci vytváří příslušnou statistiku informační obměny, jejíž analýzou lze vypracovat dostatečně efektivní řízení a opatření vedoucí k očekávaným změnám kontrolované statistiky.

1) Ovládnutí metodologie zpracování informací patří ke klíčovým faktorům ve vedení komunikace/agrese ( dle užití ) a táhne se jako červená nit všemi ostatními info-technologickými způsoby komunikace. Při zneužití se dezinformační způsob komunikace/vzdělávání mění na dezinformační způsob vedení války. Moc se realizuje na základě ohraničení přístupu sociálních skupin ke společensky důležitému vědění a praktickým návykům, jak jsem to popsal v některých svých předchozích článcích ( zde: http://leva-net.webnode.cz/products/ne-vedomostni-koncepty-jak-se-vyrabi-ovcan/ , nebo zde: http://svobodnenoviny.eu/skolstvi-jako-soucast-projektu-zotroceni-spolecnosti-a-prevzeti-kontroly-nad-veskerou-moci/ ). Cílem současného řízení je naprostá feminizace všech pozic ve společnosti a k tomu je nutné zlikvidovat zejm. samostatně jednající heterosexuální muže, mj. tím, že budou zcela bezmocní a závislí. Život občana v moderní společnosti závisí na mnoha komponentách, v jejichž znalosti a chápání je mu bráněno současným vzdělávacím systémem, který ze svých pozic požaduje naprosté odevzdání suverenity a svěření životních okolností tzv. ,,odborníkům", kdy každý z nich si hraje na svém písečku a plní ideologická zadaní a teorie. Množství neplnocenných konfliktních názorů davu, který je ponechán bez metodologie potřebné k poznání procesů a jako metodologicky negramotný, je ideologií liberalismu poté prezentováno jako ,,názorový pluralismus" a ,,ideální demokratická platforma".

2) Dalším krokem je záměrná změna vztahu chápání příčina - důsledek v chronologii společenských událostí. Změnou vztahu a posloupnosti jednotlivých faktů se vytváří takové ideologie jako současná ,,klima-agenda". Finta spočívá v odhadu úrovně chápání cílové skupiny populace a tomu na míru přizpůsobeného koktejlu pravd, polopravd a lží s cílem získání statisticky většinové kontroly nad podvědomím cílové skupiny ( obrazy v psychice mají statisticky zjistitelné spojení).

3) Poté stačí například vytvořit ideologii, která tvrdí, že pohlaví, identita a orientace, tradiční rodina, jsou uměle vytvořené sociální konstrukty, nikoli biologické a kulturní danosti. A může se začít s jejich otevřenou ,,demontáží" se skrytým cílem vytvořit ještě větší masy sociálně dezintegrovaných závislých jedinců s různými psychickými poruchami. V dnešní době, kdy globalisti davo-,,elitáři" cíleně formují bezpohlavní kulturu davu ,,unisex", tak pod jejím tlakem se bezvůle chlapců začíná projevovat v kulturních obalech minulých výlučně ženských subkultur a bezvůle děvčat zase v kulturních obalech minulých výlučně mužských subkultur.

4) Na hospodářské a finanční prioritě se úspěšně daří blábolením o ,,trhu" maskovat skutečný řízený ( plánový ) charakter globální ekonomiky a jí podléhajících národních hospodářstvích, které téměř všechny jsou nevolníky mezinárodní židovské lichvářské mafie skrze tzv. ,,státní dluhy". V souladu s tím se všechny politicko-ekonomické a ekonomické teorie nevěnují zkoumání ekonomické tématiky z hlediska identifikace systémové celostnosti mnohaodvětvové výroby a spotřeby v současné společnosti a definování cílů řízení samoregulace tohoto systému, místo toho zkoumají jeho samostatné komponenty a vyhýbají se nastolení otázky o tom, že tyto komponenty tvoří hierarchicky vyšší ( ve vztahu ke každé z nich ) systémovou celostnost.

5) Biologická ( genetická ) degenerace populace je zajištěna minimálně od doby tzv. ,,zelené revoluce" 60. let chemickými přísadami do jídla i pití a rovněž současnou medicínou, filosofií a jejími ,,vědeckými" konstrukcemi. Lidi se podařilo přesvědčit, že myšlení je samo o sobě chemický proces a proto je žádoucí k jeho regulaci údajně kdejaká chemická tabletka, kdejaký farmaceutický přípravek. Mysl však není chemickým, nýbrž pólovým ( biopólovým, energetickým ) procesem, čemuž slouží látková výměna a struktury hmotného těla pouze jako základ ( rozuměj jeden z nezbytných předpokladů k životu, avšak nikoli život sám ). Současná farmacie pouze tupí a blokuje psychické procesy, no reální konflikt psychiky neřeší - pouze jej ,,zapouští" od podvědomí s degenerativními důsledky do budoucna ( ze svých obětí - ,,pacientů" vyrábí zombie trosky sugestivně závislé na "léku", přičemž pomalu umírají a končí jako dementní na LDN ). Na objektivní problémy ( samy obrazy - obrazné myšlení - v psychice jsou modelem objektivní reality ) se místo jejich řešení předepisuje chemie s tím, že se to údajně ,,v hlavě srovná" ( žádoucím způsobem podrobí, ovlivní ).

6) Vojenské a represivní systémy přímé likvidace/podrobení ( těch koho ,,nepřesvědčí" vyšší priority řízení ) přechází na model ,,vnitřního nepřítele". Masové armády jsou minulostí, místo nich státy udržují kontaktní armády profesionálů, neboť ,,klasické" ozbrojené konflikty na 6. prioritě řízení se ve větším měřítku neočekávají ( válka jako první nebo druhá světová, kde se střetávaly miliony vojáků a tisíce tanků, již nebude ). V daleko větším měřítku se naopak buduje "policejní režim" pro ,,nepřátele", kteří budou statisticky nějak přečnívat a ( byť i potenciálně ) ohrožovat ,,pluralismus" globalisty řízených procesů.

Daniel Novák
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponImigrantský rapper: „Zabte bílé, a budem mít jejich ženy a prachy!“   
Pridal tk Sobota 14 září 2019 - 06:06:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zatímco autochtonní kumštýři mají politkorektní náhubek, imigrantští se nežinýrují. Nigerijský imigrant žijící ve švédském Lundu, Jesse Ekene Nweke Conable, vyrappoval odvěké paradigma, sny a ideály nájezdníků, naplno: “Zabte je (bílé)! A zmocněme se jejich žen a peněz!“

Conable vede účet na Instagramu s názvem „Jedině černí“ (Barasvarta), který je přístupný jen černochům, a kde má stovky účastníků. Vyzývá tam např. vykálet (ještě daleko vulgárněji) se na bílé a pokračovat v boji za černou vládu nad Švédskem. „My černí se stanem jedničkou a podmaníme si bílé!“ hlásá mouřenín Conable. "Když tě nějakej bílej týpek nebo holka se.. (štve), zab je!", udílí praktické rady do života svým sledovatelům mouřenínský Novošvéd.

Pro miliony soukmenovců v Africe se tak Evropa jeví jako hotový Klondike, a kdo dřív přijde, ten dřív mele…

No, a co na to evropští politici? Ti asi spíš budou tepat Orbána, Salviniho, či Le Penovou, umlčovat Robinsona a vůbec původní obyvatelstvo a řešit svoje posty a peníze. Nebo ne?

Zdroj: https://samnytt.se/rapartist-fran-lund-uppmanar-till-mord-pa-vita-skjut-dem/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVzdělání ve Švédsku rapidně upadá. Například mnozí švédští policisté neumějí psát   
Pridal tk Sobota 14 září 2019 - 06:00:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Profesorka švédštiny o policistech, kteří neumí psát: "žádný problém, pouze nové jazykové normy." Důsledkem neznalosti jazyka je, že policejní protokoly jsou nepoužitelné pro další právní zpracování, protože jsou nesrozumitelné.

Důvodem není jen větší počet policistů nešvédského původu, ale i mezi švédskou mládeží je více a více těch, kteří nikdy nepřečetli knížku, případně nejsou s to nepochopit obsah novinového článku.

Však ona profesorka na katedře švédštiny to vidí jinak: "To není o tom, že mladí se zhoršují ve psaní, ale o tom, že se vyvíjí jiná jazyková forma, kde jsou ti mladí napřed!"

Jako příklad uvádí zkratkovitost ve vyjadřování a míní, že jde o proměnu jazyka. A v tom jsou ti mladí vpředu.

Výborně, snad se dočkáme nejen vzdělání bez maturit a zkoušek, ale i veřejných listin a rozsudků v esemeskách!

Snad se toho Piráti nechytí: :-D

Autor: Otto Černý

Zdroj: https://samnytt.se

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Varovali jsme.“ Ruské velvyslanectví v Praze odmítlo námitky Česka ohledně památníku Koněva   
Pridal tk Sobota 14 září 2019 - 05:48:30 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruské velvyslanectví v Praze odmítlo námitky českého ministerstva zahraničních věcí, které odmítlo účast v řešení situace okolo památníku sovětského maršála Ivana Koněva v Praze 6. To nakonec vedlo k rozhodnutí o přemístění památníku, stojí v komentáři ruského zastupitelství.

Předtím pozvali ruského velvyslance na české ministerstvo zahraničí. Stalo se tak poté, co ruský ministr kultury Vladimir Medinský při hovoru o pozicích starosty Prahy 6, která iniciovala přemístění památníku Koněva, označil Ondřeje Koláře za „místního vůdce NSDAP (Gaulaitera)“. Náměstek českého ministra pro evropské záležitosti Aleš Chmelař vyjádřil protest proti, podle jeho názoru, „nepravdivým a urážejícím“ slovům člena ruské vlády na adresu starosty Prahy 6.

„Odmítli jsme výhrady ministerstva zahraničních věcí České republiky, které se dříve distancovalo od vyřešení situace kolem pomníku I.S.Koněva, což nakonec vedlo k rozhodnutí městské části o přemístění tohoto memoriálního objektu. Před závažnými důsledky takového nežádoucího vývoje situace jsme českou stranu opakovaně varovali,“ prohlásilo ruské velvyslanectví.

„Co se týče údajné „přehnané reakce“ v Rusku na nezodpovědné chování úřadu městské části Praha 6, ministr kultury Ruské federace Vladimir Medinskij se v této souvislosti vyčerpávajícím komentářem vyjádřil k tomu, kdo a komu by se měl omluvit,“ dodalo ruské zastoupení v ČR.

Kromě toho na velvyslanectví prohlásili, že rozhodně stojí proti plánům na přemístění památníku, a také zmínili, že na tento krok se bude hledět jako na neodpovídající plnění Smlouvy o přátelských vztazích a spolupráci mezi Ruskou federací a Českou republikou z roku 1993. „Očekáváme od české strany přijetí opatření k neodkladnému narovnání situace,“ stojí v komentáři diplomatické mise.

Zdroj: https://sptnkne.ws/9JC3

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUzbekistán poskytne čínským občanům bezvízový styk   
Pridal tk Sobota 14 září 2019 - 05:39:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle zprávy, kterou zveřejnilo 12. září uzbecké ministerstvo spravedlnosti, uzbecký prezident Šavkat Mirzijojev podepsal prezidentský dekret, podle kterého od 1. ledna roku 2020 poskytne Uzbekistán čínským občanům, kteří se dostali do Uzbekistánu mezinárodním letem se zpáteční letenkou, nejdéle sedmidenní bezvízový pobyt.

Podle statistických údajů uzbeckého státního turistického výboru přesáhl v prvním pololetí roku 2019 počet zahraničních turistů do Uzbekistánu 3 miliony, což se meziročně zvýšilo o 31 %. Uzbekistán už vypracoval plán na rozvoj turismu, podle kterého přesáhne počet zahraničních turistů do roku 2025 do této země 9 milionů.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEvropská ústřední banka rozhodla snížit úrokové sazby a znovu zahájit plán nákupu dluhopisů   
Pridal tk Sobota 14 září 2019 - 05:34:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropská ústřední banka uspořádala 12. září zasedání o měnové politice, na kterém prohlásila, že sníží jednodenní vkladovou úrokovou sazbu v eurozóně na 0,5 %, současně bude udržovat dominantní úrokovou sazbu v eurozóně na nule a jednodenní úvěrovou úrokovou sazbu v eurozóně na 0,25 %. Je to poprvé od března roku 2016, co se Evropská ústřední banka rozhodla snížit klíčové úrokové sazby v eurozóně.

Kromě toho, v oblasti nekonvenční měnové politiky rozhodla Evropská ústřední banka od listopadu znovu zahájit plán nákupu dluhopisů, jehož výše dosáhne 20 miliard EUR za měsíc. S cílem posílit efekt politiky na uvolnění úrokových sazeb potrvá nákup dluhopisů dostatečně dlouhou dobu a očekává se, že skončí předtím, než Evropská ústřední banka poprvé zvýší úrokové sazby.

Prezident Evropské ústřední banky Mario Draghi téhož dne řekl, že Evropská ústřední banka posílí za pomoci nové politiky stimulaci v eurozóně, aby zajistila výhodné finanční podmínky v eurozóně a podporovala ekonomickou expanzi eurozóny.

Mario Draghi uvedl, že řada údajů po červencovém zasedání o měnové politice ukazuje, že ekonomika eurozóny je stále slabá a riziko poklesu mezinárodního obchodu je velké. Vzhledem k současnému ekonomickému stavu eurozóny by finanční politika měla hrát hlavní roli. Vyzval země eurozóny, aby včas provedly účinná opatření.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRada OSN pro lidská práva odsoudila jednostranné sankce uvalené Západem   
Pridal tk Sobota 14 září 2019 - 05:32:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
12. září na 42. zasedání Rady OSN pro lidská práva o jednostranných donucovacích opatřeních a lidských právech zástupci různých států odsoudili jednostranné sankce uvalené Západem a zdůraznili, že toto jednání porušuje Chartu OSN, poškozuje mezinárodní spravedlnost a představuje to „kolektivní trest" pro obyvatele zemí, na které byly sankce uvaleny.

Čínský zástupce poukázal na to, že jednotlivé země implementovaly mocenskou politiku, podnikly jednostranná donucovací opatření, prováděly hospodářské blokády a finanční sankce proti jiným zemím, dokonce hrozí třetím zemím, které se zapojily do běžných vztahů s příslušnými zeměmi, že využijí státní orgány a správní opatření k jejich potlačení. Mezinárodní společenství by mělo být vysoce ostražité vůči takovému jednání. Čína je rozhodně proti všem jednostranným donucovacím opatřením z jakéhokoli důvodu. Čína naléhá na příslušné státy, aby ihned zastavily toto hegemonické chování.

Téměř 50 států a nevládních organizací v projevu kritizovalo takové jednání Spojených států a některých západních států. Kuba, Venezuela, Írán a další země kritizovaly jednostranné sankce Spojených států, které vážně porušily lidská práva a představují mocenskou politiku. Korejská lidově demokratická republika (KLDR) označila americké sankce na korejský lid za genocidu. Rusko, Malajsie, Irák, Súdán, Bělorusko, Bolívie, Sýrie a další země jsou proti jednostranným sankčním opatřením Spojených států a Západu. Příslušné státy apelovaly na co nejrychlejší vytvoření právních dokumentů, které by zabránily dopadu jednostranných sankcí na lidská práva.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOdstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemi   
Pridal tk Sobota 14 září 2019 - 05:30:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jako dva nejvýznačnější symboly nad skvostnou generalitou sovětského Ruska ční maršálové Žukov a Koněv. Toho druhého teď budou i s podstavcem, na kterém tento voják stojí, kladivy a dalším železem odmontovávat a stěhovat někam, kde na něj dle žádostivosti pánů radních z Prahy 6 už nebude vidět a kde na něj konečně začne padat prach zapomnění.

A zapomenout se má nejen na ruskou armádu a na Koněva, z českých hlav je dle těchto pražských tupců třeba vyhnat všechno, co by třeba i jen cípem myšlenky mohlo připomínat, kdo nás to s obětí 12 milionů mladých životů vytáhl z tlamy nacistické obludy, která se už už chystala nás spolknout, jak předtím spolkla Židy.

Ale nejen to, zapomenout a začernit se má vůbec vše, co nás spojuje s Ruskem, zapomenout máme na ruskou literaturu, na Puškina, Tolstého, Čechova, Dostojevského, na ruskou hudbu, na Musorgského, Čajkovského, Šostakoviče a Rachmaninova, na ruské malířství, na Rjepina a Rubleva, i na ruskou vědu, na Lomonosova, Ciolkovského a Koroljova, z českých hlav je nutné, a to třeba i dlátem ocelovým, vytlouct mínění, že jsou Slovany a že tedy mají cosi společného s Rusy či s jižními Slovany, jak Jugoslávce s láskou a přízní nazýval Masaryk.

„Omyl“, řve pražský demoblok, složený z politických klubů radnice Prahy 6 (TOP 09, ODS, Lidovců a STANu), který s nápadem na vypuzení maršála Koněva z náměstí Interbrigády i našich hlav přišel. „My Češi nemáme přece se Slovany nic společného, jsme potomky Keltů, a že mluvíme slovanským jazykem a že se s Rusy domluvíme i bez slovníku, je politováníhodným historickým omylem, na který jsme v posledním tisíciletí nespočetněkrát doplatili.

Takže vytrhnout se z tohoto slovanského chomoutu a pevně se přimknout k západní alianci, zvláště pak k národu zeměpisně i kulturně nám nejbližšímu, to je národu německému, je naší nejvyšší povinností, a maršál Koněv, kterého už v nejbližích dnech vytáhnou nádeníci na korbu nákladního auta a odvezou ho do českého zapomnění, je jen první položkou na seznamu všeho ruského a slovanského, se kterým se ve dnech nadcházejících budeme navždy loučit“.

Když dnes ovšem povolíme shora popsané, když se smíříme s tím, že co se děje v Praze 6, je věcí jen zastupitelů Prahy 6, a že je vůbec jen věcí Pražanů, co se děje v Praze, a že my mimopražané nemáme do toho, co se v matičce všech nás Čechů děje, co mluvit, že nemáme coby Češi právo tento ohavný, zrádný, hulvátský a vandalský čin, který se v těchto hodinách na radnici Prahy 6 připravuje, zastavit, pak nemáme právo nazývat se déle národem.

Lubomír Man
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2073 sec,0.0619 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,658kB