Sobota 12 říjen 2019
Kapitační platby - obvoďáci, aneb jak vypadá jeden český bordel!!!   
Pridal tk Sobota 12 říjen 2019 - 08:42:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
KAPITAČNÍ PLATBY jsou velkou lumpárnou a špinavostí, ve prospěch jedné malé skupiny obyvatel tohoto státu, kterou zaplatí celá společnost. Zkuste jmenovat jinou skupinu samostatně podnikajících občanů, kteří by byli stejným způsobem podporováni!!! A přesto si řada doktorů stále myslí, jak jsou nedocenění. Poukazují na platy doktorů v zahraničí, ale už jaksi zapomínají, že mnoho služeb, zboží, nájmů a jiných nákladů stojí v zahraničí mnohem více, než u nás. A taky tichounce mlčí, kolik by je stálo, v případě profesního pochybení třeba v Americe a jak hladce jim to projde u nás.

Nesmyslné kapitační platby, které dostávají obvodní lékaři za evidenci pacientů činí v ČR 10 miliard Kč!!! Za mne každý měsíc inkasuje můj obvodní lékař, aniž bych ho navštívil, 85,- Kč a zvyšuje se částka s věkem - např. ve věku 75 let je to již 117,- Kč měsíčně. Můj doktor má v evidenci 1 650 pacientů x 85,- Kč. To představuje cca 165 000,-Kč!!! ANIŽ BY SÁHL NA PRÁCI!!! Všimněte si kolik hodin lékař skutečně ordinuje!!! Zrušením této částky by každému důchodci bylo možné zvýšit důchod o 3 000,- Kč měsíčně!!! Tak to už máme 5 000,-Kč měsíčně!!! Průměrný důchod by tak místo cca 11 200,- Kč mohl činit 16 200,- Kč a od příštího roku dokonce přes 17 000, - Kč!!! Těmito důchody bychom se dostali na úroveň roku 1989, kdy průměrný důchod činil 51 % průměrné mzdy! Má to jeden háček. Poslance ani vládu to nezajímá a zejména senioři je nezajímají!

Dámy a pánové, má některý z Vás telefon na Vašeho lékaře domů (mobil), aby při zdravotní indisposici Vás doma ošetřil? To totiž podle zdravotních pojišťoven kapitační platba předpokládá. O tom se ovšem nemluví.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTyto záběry pusťte Hamáčkovi, mouřenín v Manchesteru po zadržení policií! Mačetou pobodal a pořezal 5 hostů kavárny Starbucks a řval na ně, že všechny rozseká jako nevěřící psy!   
Pridal tk Sobota 12 říjen 2019 - 07:49:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tyto záběry pusťte Hamáčkovi, mouřenín v Manchesteru po zadržení policií! Mačetou pobodal a pořezal 5 hostů kavárny Starbucks a řval na ně, že všechny rozseká jako nevěřící psy! Český ministr vnitra obvinil Tomia Okamuru ze lži, přitom ale ministr sám lže, až se mu od huby kouří! Novela azylového zákona má nečekanou dohru, její předkladatel tvrdí úplně něco jiného, než se v ní ve skutečnosti nachází a o čem vlastně je! Ještě, že se toho mistr Karel Gott nedožil, protože tohle už překračuje všechny meze!

V islamizované Velké Británii dnes proběhlo další multikulturní obohacení. Černoch z Afriky vtrhl v Manchesteru v nákupním centru Arndale do místní kavárny Starbucks, v ruce držel 30 centimetrů dlouhý nůž podobný malé mačetě a vrhl se na místní hosty a začal je bodat do břicha s výkřiky, že jsou nevěřící psi a pohani, že pohrdají Alláhem, a že skončí všichni v pekle, kam je právě všechny pošle. Těžce zranil 5 lidí, z nichž 4 jsou v ohrožení života. Zbývající hosté restaurace popadli židle a stoličky a útočníkovi se ubránili. Ten ovšem byl neodbytný a chtěl práci dokončit. Díky tomu policie získala čas a zadržela pachatele přímo na místě, odvlekli ho potom ven z podniku a protože se vzpouzel, museli ho navíc zpacifikovat taserem.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/365810627

Britská levicová média okamžitě začala cenzurovat a rozmazávat na uniklém videu svědka obličej pachatele, ale bulvární The Sun uveřejnil video v necenzurované podobě a na záběrech je jasně vidět v jednom okamžiku, že jde o černocha, takže oblast rovníkové Afriky, možná Zair, Niger, Kongo, Benin a podobná místa původu těchto migrantů. Tyto útoky už ani nelze maskovat oblíbenou výmluvou, že útočník byl duševně nemocný, což v poslední době už veřejnost na západě neakceptuje a nevěří tomu, zejména poté, co těchto útoků přibývá a lidem dochází, že tito migranti představují invazní bojovníky, kteří mají zlikvidovat místní bílé evropské obyvatelstvo. A proč je toto video tak důležité?

Ministr vnitra vydává novelu ze něco, čím vůbec není. Nejde o nějaké zpřísnění azylů, ale o zavedení institutu strpěné osoby

Protože přesně takhle to bude možná vypadat v Praze a v dalších velkých městech, pokud bude schválena novela azylového zákona, kterou do poslanecké sněmovny předkládá ministr vnitra Jan Hamáček. Jak už jsme v našem článku ve středu upozornili, Hamáčkovo vnitro předkládá novelu, která zohledňuje judikát Evropského soudu z Lucemburku ze dne 14. května 2019, kde soud posuzoval celkem 3 žaloby muslimských a arabských migrantů, kteří žalovali v jednom případě Českou republiku a ve dvou případech Belgii kvůli odebrání azylových statusů pro páchání trestné činnosti.

Evropský soud v květnu vynesl přelomový rozsudek, ve kterém konstatuje, že ani pachatel trestného činu nepozbývá nároku na azyl a ochranu. Soud v judikátu doslova uvádí, že členská země EU se nemůže vyvázat z úmluvy o ochraně uprchlíků, a že pokud členská země EU z jakéhokoliv důvodu odejme azylantovi status, potom je tato země i poté následně povinna takovou osobu ochraňovat, nevracet ji do země původu a “strpět” ji na svém území.

V reflexi na tento judikát tak musí Česká republika změnit azylový zákon a začlenit do něj institut tzv. Strpění cizinců ze třetích zemí na svém území. Informaci o tom přinesl jako první server Česká justice a informace vyvolala poprask zejména v SPD, kde Tomio Okamura toto na svém Facebooku odsoudil a napsal k tomu dlouhý text. Jenže, znáte to o té potrefené huse. Okamžitě se totiž ozval Jan Hamáček a začal nejen mlžit a vyvracet, ale de facto vyloženě lhát, protože jeho reakce na Okamurův komentář na Facebooku je naprosto nebetyčná drzost. Ministr Jan Hamáček totiž poslal Tomiovi dopis, ve kterém se mu snaží vysvětlit, že navrhovaná novela azylového zákona je ve skutečnosti zpřísněným opatřením proti migrantům a uvádí k tomu doslova příklad:

Pokud by v Česku žádal o azyl cizinec, který spáchal loupež, a přesto by měl jinak nárok na azyl, nově by mu nebyl udělen,“ píše v dopisu a dodává, že se vždy domníval, že poslanci SPD nesouhlasí s tím, aby zločinci dostávali azyl.

Takto ministr vnitra Jan Hamáček brání svoji předkládanou novelu zákona. Reakce Tomia Okamury je naprosto negativní a předseda SPD nehodlá ze svých výroků ustupovat, naopak obviňuje ministra Hamáčka, že se z celé novely chce vykroutit a zbavit viny. Česká republika prohrála v Lucemburku u soudu, protože byla jednou z žalovaných stran, jak už jsme podrobněji informovali ve středu. České vládě tak nezbylo nic jiného, než judikát Evropského soudu zapracovat do novely azylového zákona. Problém je v tom, že ministr vnitra Jan Hamáček neumí na rovinu občanům říct, že se jedná o vynucenou novelu po porážce u soudu v Lucemburku, protože je to trapné a nikdo se k tomu nechce hlásit. A tak ministr vnitra vydává novelu za něco, čím vůbec není. Takže si to znovu zopakujeme.

Novela azylového zákona sice zpřísňuje v některých ohledech podmínky pro přiznání plnohodnotného azylu, pokud to takto lze nazvat, ale současně novela implementuje do českého právního řádu nový pojem a institut tzv. strpění, a to právě na základě judikátu Evropského soudu. Tento institut strpění bude fungovat tak, že pokud žadatel o azyl neuspěje s žádostí, anebo naopak o azyl přijde, např. po spáchání trestného činu, tak už nebude možné takového migranta deportovat do země původu, protože migrant bude mít právo požádat o nový registrovaný status na území ČR, konkrétně o status strpěné osoby, resp. strpěnce. Podle judikátu Evropského soudu totiž Ženevské konvence neumožňují deportovat uprchlíka do země původu, kde mu hrozí mučení, trýznění, zranění nebo smrt, a to ani v případě, že se uprchlík v hostitelské zemi dopustí vážných zločinů.

Evropský soud svým judikátem sebral evropským zemím zákonný rámec na deportace migrantů, bez ohledu na to, jak brutální trestné činy v hostitelských zemích spáchají

Evropský soud neupírá členským státům právo na odebrání nebo nepřiznání azylu problémovým migrantům, ale zakazuje jim tyto migranty deportovat a vyhošťovat ze svých území per se, tedy bez ohledu na místo, kam by mohli být vyhoštěni, jestli do sousední země EU, nebo do země původu někde v Africe. Je to de facto judikát na způsob Chytré horákyně, státům EU zůstává právo na rozhodování o azylech, ale už nemají právo deportovat osoby, které se na území těchto států nachází a nějakým způsobem se tam dostali. Takže ve výsledku se jedná o pěkné chucpe, protože na jedné straně politici budou tvrdit, že azylové podmínky se zpřísňují v ČR, což je pravda, ale na straně druhé budou politici mlčet o tom, že když ten migrant na ten zpřísněný azyl nedosáhne, nebo o něj přijde, tak že zůstane na území ČR jako “strpěná osoba” a pokud vás zajímá, v čem se ten status bude lišit od plnohodnotného azylu, tak to vám řeknu ze zkušeností tady z Německa.

Institut strpění platí v Německu už od ledna 2016 a je udělován migrantům, u kterých se nepodařilo zjistit zemi původu, anebo identitu migranta. Oba dva údaje jsou přitom nezbytné pro udělení a posouzení azylů. Jenže, migrantů bez známého původu je tady tolik, že politicky nebylo průchodné je deportovat, takže byl vymyšlen status strpění. Ten funguje tak, že se liší v jiné rezidenční kartě. Strpěnec má stejná práva jako azylant, je na něho dokonce pohlíženo jako na osobu více ohroženou, protože osoba přišla o všechno, nemá doklady, nemá příbuzné, je tedy považována za osobu, které nelze azyl přiznat z formálních důvodů, a proto status strpění je v některých případech žetonem pro vyšší příspěvky sociální pomoci, a to zejména ve chvíli, kdy migrant uvede, že utíkal z válečné zóny a ztratil kontakt s rodinou. Německá vláda potom může přiznat zvláštní příspěvek hmotné nouze na přiznání vyšších příspěvků pro strpěnce a neziskovou organizaci, která strpěnce obvykle zastupuje.

“Strpěnec” je nový krycí název pro “azylanta bez azylu”

Je naprosto nepochybné, že status strpěnce bude pro migranty mnohem dostupnějším řešením než azyl, protože na rozdíl od azylu je právo na strpění nyní chráněno judikátem Evropského soudu pro lidská práva. A to je velký kalibr a instrument, o který se mohou migranti nově opírat a argumentovat jím. Bez ohledu na to, co černý Afričan provede, jestli mačetou poseká hosty v kavárně jako dnes v Manchesteru, tak podle květnového judikátu Evropského soudu nemůže být tento útočník deportován do země původu, protože soud v Lucemburku to jednou provždy zakázal a potvrdil, že uprchlík neztrácí nárok na ochranu a azyl ani po spáchání trestného činu. Takže, výsledkem je proces, který v mé nové knize nazývám jako “Behaviorální genocida vlastního druhu”.

V překladu to znamená, že jde o genocidu, kdy naše vlastní rasa svým chováním si navozuje a způsobuje svoji vlastní genocidu, svými vlastními zákony, svými vlastními judikáty, svými vlastními politiky. Lucemburský soud není složen z Arabů, ani z černochů, jsou to evropští a bílí soudci. Proč přijímají judikáty proti bílé civilizaci? Protože tito soudci byli dosazeni do svých pozic Domem Sion. Genocida bílého muže a jeho civilizace je sionistickým procesem globalizace a hlavním modelem a vzorem je model Panevropy podle vize Richarda Coudenhove Kalergiho. Ukažte proto panu ministrovi video v tomto článku, ať se na toho mouřenína na zemi dobře podívá. Jednoho dno totiž někdo takový jako on může bodat nožem do břicha i lidi blízké panu ministrovi. Jenže, to už bude pozdě, až afričtí “strpěnci” budou řádit v českých a moravských kavárnách.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKarel Gott. Když ten, který spojuje, je „spojovateli“ a věrozvěsty pravdy a lásky napadán jak sršni. Pieta a respekt jen pro vybrané…   
Pridal tk Sobota 12 říjen 2019 - 07:41:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Písně Karla Gotta nijak zvlášť neposlouchám. Taky jsem spíše „Krylovec“. A nesdílím ani, dle mého, pokrytecké „o mrtvých jen dobře“. Myslím, že o každém podle jeho „zásluh“. ALE! Jsem přesvědčen, že slušný člověk má mít jistou míru úcty a respektu. Ponechat si ke svým soudům a odsudkům odstup. Už z piety k pozůstalým. Ať už umře kdokoliv, jde přece v první řadě o člověka. A Karel Gott byl kromě velkého umělce a velkého Čecha (Čechoslováka) především slušným a velkým člověkem, jak potvrzují v drtivé většině ti, kteří ho znali. I jak ho známe my – jeho neznámí – z jeho vystoupení a rozhovorů.

Ať už si o Karlu Gottovi myslíme cokoliv, bezesporu byl velkou osobností, velkým umělcem, zpěvákem, profesionálem, ale především slušným a pokorným člověkem, který navzdory své slávě dokázal zůstat nohama na zemi. Potvrzuje to jak drtivá většina těch, kteří ho znali, tak i s ním zaznamenané rozhovory či vystoupení.

Karel Gott vs. Karel Kryl. Dvě různé cesty, dva velcí lidé

Nepamatuji si, že by Karel Gott kdy veřejně proti komukoliv konkrétně řekl křivého slova. Z mé zkušenosti ho většina lidí měla ráda, ať už jako zpěváka nebo člověka. A respektovali ho i ti, které jeho písně nijak zvláště neoslovovaly, kam se řadím i já. Napříč svými bublinami – a že jich je – osobně neznám jediného člověka, který by Karla Gotta nenáviděl. Bezesporu lidi spojoval. Více než kdokoliv jiný v naší Československé a České republice.

Proč asi chtěl Václav Havel a lidé okolo něj Gotta s Krylem společně při zpěvu hymny v prosinci 1989? Jeden emigroval, bavil lidi svými písněmi a tepal do bývalé garnitury ze zahraničí. Druhý zůstal v zemi, netepal do garnitury a bavil miliony lidí a rozdával jim radost v nelehké době přímo z místa činu. Karel sám říkal, že není bojovník na barikády. Je zpěvák a chce rozdávat lidem radost. Neslyšel jsem, že by komukoliv uškodil, ba spíše se až nyní ozývají opačné hlasy.

Kdo z těch dvou učinil lépe? Kdo byl našim lidem a naší zemi platný více? Těžko soudit – a proč vůbec. Oba beze sporu dokázali velké věci. Oba byli u nás nedostižní ve své umělecké činnosti a oba si zaslouží nejvyšší uznání. Dva v určitém ohledu protipóly, které i napříč svými posluchači spojovaly společnost.

Gott a Jágr. Od nich bychom se měli učit jak spojovat

Mohu-li soudit, tak právě v tomto ohledu – ve spojování – je Karel Gott ještě spolu s Jaromírem Jágrem v naší kotlině zcela vymykajícím se úkazem. Pan Gott však přece jenom ještě ční o jednu úroveň výše, a to navzdory (nebo díky) dvěma různým režimům.

Samozřejmě, že ho nemiluje a neobdivuje deset milionů Čechů. Řada lidí je kritická k jeho působení za komunistického režimu. Je to legitimní. I já mám v tomto ohledu výtky. Nic ale není černobílé. Ani Václava Havla nemilovalo deset milionů. A myslím, že z tohoto ohledu by zřejmě vyhrál první jmenovaný.

Dvojí metry do pravdy a lásky oděné zloby a nenávisti

Hlava mi pak nebere odsuzování a soudy, s nimiž hned v den oznámení Gottova úmrtí vyrukovala řada těch, kteří se nezřídka ohánějí spojováním, pravdou a láskou. Všichni ti Šafrové, Bělobrádkové, Mitrofanovové, Klvaňové, Halíkové, Bakalovi Respekti, kteří hrdinně pozvedli meč proti Gottovu fungování v bývalém režimu a znovu tak na sobě samých ukázali, kolik hnisu a nenávisti jejich bezedná láska skrývá.

Jsou přitom k smíchu, když si člověk uvědomí, že na druhé straně až orgasticky adorují třeba bývalého kariérního komunistu, generála Petra Pavla (jenž by podle všeho táhl i v čele Turků, kdyby se otočila situace), u něhož je zřejmě minulost odpuštěna. Důvod? Na rozdíl od Karla Gotta se totiž Pavel a jiní pozdní disidenti přidali k jejich sektě vyznávající jednoho jediného a jeden jediný žádoucí světonázor. Podobným cílem nenávisti jako Karel Gott je třeba i Jaromír Nohavica, který se rovněž nedal strhnout k současnému levnému hrdinství.

Karel Gott si se všemi svými odstíny dle mého zaslouží veškerý respekt a úctu. Klidný odpočinek, Mistře!

Tomáš Vyoral

11.10.2019 iPrima
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNorsko se nepřipojí k budování „raketového štítu“ NATO   
Pridal tk Sobota 12 říjen 2019 - 07:23:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Norská vláda odmítla kupovat zařízení nezbytné k připojení země k systému PRO NATO, sdělily noviny Klassenkampen s odkazem na zprávu o rozpočtu.

„Na základě pečlivé analýzy faktorů bezpečnostní politiky se vláda rozhodla, že Norsko neuvažuje o možnosti nákupu špičkových senzorů nebo protiraketových střel, které mohou být integrovány do systému protiraketové obrany NATO,“ uvádějí noviny.

Jak sdělila novinám odbornice na Rusko Julia Wilhelmsenová, takové rozhodnutí může snížit „rostoucí napětí“ ve vztazích s Moskvou.

Norská média uvádějí, že Norsko mnoho let podporovalo vytvoření ochranného systému NATO. V téže době Oslo vystupovalo proti tomu, aby se blok stal součástí amerických plánů týkajících se PRO.

Norská ministryně obrany Tone Skogenová v únoru 2018 sdělila členům podvýboru Evropského parlamentu pro bezpečnost a obranu, že Oslo nevidí hrozbu pro národní bezpečnost ze strany Ruska a nedomnívá se, že „v nejbližší době může takové nebezpečí nastat“.

PRO NATO

Mezi klíčové komponenty protiraketové obrany NATO patří torpédoborce amerického vojenského námořnictva, které se nacházejí ve Španělsku a jsou vybaveny systémem protiraketové obrany Aegis, Spojenými státy řízený pozemní systém Aegis v Rumunsku a také radar včasného varování v Turecku.

Moskva obviňuje Washington z toho, že odpalovací zařízení umístěná v Rumunsku a umísťovaná v Polsku jsou univerzální. Existuje technologická možnost rychle a tajně nahradit protirakety raketami s plochou dráhou letu a v takovém případě se v cílové zóně ocitne celá evropská část Ruska.

Kreml opakovaně prohlašoval, že činnost USA a NATO, týkající se umísťování PRO v Evropě, ohrožuje národní bezpečnost Ruska a může podkopat strategickou stabilitu v regionu. Podle slov Vladimira Putina „systém PRO ve východní Evropě je částí jaderného strategického potenciálu USA, přesunutou na periférii“.

Zdroj: https://sptnkne.ws/AaEj

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNovinky v kauze zavražděného Kuciaka: Jeden z obviněných požaduje dohodu o vině a trestu   
Pridal tk Sobota 12 říjen 2019 - 07:19:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Slovenská média informovala o tom, že Zoltán Andruskó, který je obviněn ze zprostředkování vraždy mladého novináře Jána Kuciaka, požádal prokuraturu o dohodu o vině a trestu. Takové informace se objevily v televizi Joj.

Uvádí se, že Andruskó měl podat prostřednictvím své advokátky Lívie Kňažikové podnět k řízení o dohodě o vině a trestu. Údajně se tak mělo stát ve čtvrtek 10. října.

Tuto informaci potvrdila advokátka obviněného a televizi prozradila, že její klient se v případě vraždy novináře ke skutku sám dobrovolně přiznal. S policií prý spolupracuje.

„Andruskó byl vyčleněn k samostatnému jednání, protože se ke skutku přiznal a od svého zatčení spolupracuje s policií,“ dodala.

V současné době hrozí obviněnému až 25 let za mřížemi nebo dokonce doživotí.

Jaká je role Andruska v této kauze?

Andruskó měl v dané kauze figurovat tak, že převzal objednávku vraždy od Aleny Zsuzsové. Tu měl poté nastínit bývalému policistovi Tomášovi Szabóovi a jeho bratranci, kterým je bývalý voják z povolání – Miroslav Marček. Právě Marček a Szabó měli vraždu vykonat.

Sám Marček se během vyšetřování k vraždě doznal. Tím poměrně překvapil policisty, kteří se původně domnívali, že byl střelcem Szabó.

Vražda novináře Jána Kuciaka a vyšetřování

Ján Kuciak pracoval jako reportér zpravodajského webu Aktuality.sk. Věnoval se vyšetřování daňových podvodů několika podnikatelů s napojením na špičkové slovenské politiky. Slovenský novinář a jeho snoubenka Martina Kušnírová byli zastřeleni v únoru 2018 v jejich domě v obci Veľká Mača nedaleko Trnavy. Policie za hlavní motiv vraždy označila novinářovu práci.

Ján Kuciak je prvním zavražděným novinářem na Slovensku. Z objednání této vraždy byl obviněn slovenský podnikatel Marián Kočner. Obviněni jsou kromě něj ale také bývalý policista Tomáš Szabó, bývalý profesionální voják Miroslav Marček, podnikatel Zoltán Andruskó a překladatelka Alena Zsuzsová.

Vražda vyvolala masové protesty veřejnosti a politickou krizi s vládou premiéra Roberta Fica na jedné straně a prezidentem Andrejem Kiskou a opozičními stranami na straně druhé. Krize vyvrcholila 15. března odchodem předsedy vlády. Fico později prohlásil, že na hrobě Kuciáka tancovali mnozí politici, herci i třetí sektor, jejichž jediným cílem byl pád vlády. Také dodal, že mezi organizátory těchto demonstrací lze najít propojení s Georgem Sorosem.

Zdroj: TV JOJ, Sputniknews
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOkamura: Uznání nezávislosti Kosova je obrovskou chybou české vlády   
Pridal tk Sobota 12 říjen 2019 - 07:09:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V pátek jedenáctého října, lídr SPD Tomio Okamura zveřejnil na svém Facebooku komentář, ve kterém se věnoval problematice uznání Kosova. Podle něj se totiž tento krok české vlády stal obrovskou chybou.

Okamura uvedl, že „tento samozvaný stát destabilizuje Balkán“ a zdůraznil, že SPD podporuje snahu Zemana o to, aby ČR neuznávala Kosovo jako samostatný stát.

Okamura také připomněl „zradu vlády“ Mirka Topolánka z ODS a Karla Schwarzenberga z TOP 09, která uznala nezávislost samozvaného státu Kosovo, jenž zakládali lidé z teroristické organizace UÇK. Lídr Svobody a přímé demokracie se rovněž připojil ke slovům českého prezidenta Miloše Zemana. Ten před časem o představitelích samozvaného státu Kosovo prohlásil, že „jsou představiteli narkomafie financované na základě válečných zločinů“.

„Takzvaná republika Kosovo je země s obrovským vlivem mafie a země, kde se cvičí a připravují radikální islámští bojovníci,“ zdůraznil Okamura.

Upozornil také na to, že „zrada české vlády na srbském národě je o to odpornější, že v roce 1938 se hlásilo 60 tisíc dobrovolníků z této balkánské země na obranu Československa proti Němcům“.

V závěru svého příspěvku pak politik napsal, že statut Kosova jako samostatného státu neuznalo téměř 80 států světa, včetně Slovenska, Španělska, Číny a Ruska. Prohlásil, že SPD odsuzuje válečné zločiny Spojených států amerických spáchané na srbském národu, stejně jako odsuzuje „humanitární bombardování“, které podporoval tehdejší prezident republiky Václav Havel. Podle jeho slov strana odmítá také „požadavky propagátorů a vyznavačů islámu na vznik tzv. Velké Albánie“.

Zdroj: Facebook
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNové kolo čínsko-amerických hospodářských a obchodních konzultací na vysoké úrovni bylo zahájeno ve Washingtonu   
Pridal tk Sobota 12 říjen 2019 - 06:57:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dne 10. října dopoledne místního času člen politbyra ÚV KS Číny, čínský vicepremiér, lídr čínské strany pro čínsko-americký všestranný ekonomický dialog Liu He (Liou Che) a americký obchodní zástupce Robert Lighthizer a americký ministr financí Steven Mnuchin ve Washingtonu společně uspořádali nové kolo čínsko-amerických hospodářských a obchodních konzultací na vysoké úrovni. Toto kolo jednání bude trvat do 11. října.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2039 sec,0.0519 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,715kB