Pátek 18 říjen 2019
Velká ,,docentská" loupež" a napálená společnost   
Pridal tk Pátek 18 říjen 2019 - 03:46:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Po roce 1989 nejenže zmizely desetitisíce svazků STB, ale především byly rázem staženy desítky (stovky?) milionů knih a prací z veřejných knihoven, univerzit, škol a dalších institucí po celém Československu. Byly odvezeny do sběru surovin a šly hned do stoupy.

Autorům těchto publikací, často vydávaných státními nakladatelstvími ve statisícových i miliónových nákladech, se tím velmi ulevilo. Valná jejich část získala diplomy, tituly a vědecké hodnosti i společenské postavení pracemi v ,,oborech": ,,vědecký komunismus", ,,marxistická filosofie", ,,marxistická sociologie" , ,,marxistická biologie" a ,,politická ekonomie".

Tyto tituly a hodnosti jim zůstaly, vzdělání jim zaplatil režim a nyní mohli v klidu převléknout kabáty do modra nového režimu a kázat přitom mladým generacím o odpovědnosti a mnohdy o tom, jak mají investovat do svého vzdělání. Takové neskutečné chucpe! Oni pod záštitou marxistické pavědy ( ano, je to zdeformované chápání a obraz světa, nebudu se znovu s marxisty dohadovat, viz mé práce https://www.euserver.cz/Articles/12957-kscm-uz-maji-dost-i-jeji-clenove-aneb-jak-se-nici-strany-a-talenty-to-ze-kscm-neni-nic-jineho-nez-politicka-firma-a-trafika-zacina-dochazet-i-jejim-nejzarytejsim-volicum.aspx , http://www.slovanskakosile.cz/2019/04/21/vzestup-a-pad-sovetskeho-svazu-2-dil-stalinsky-sssr-beh-o-zivot/ , http://www.slovanskakosile.cz/2019/05/24/vzestup-a-pad-sovetskeho-svazu-3-dil-destalinizace-demontaz-sssr-zmena-priorit-rizeni-a-podvod-studene-valky/ ) deformovali společnost, ne jakýsi režim nebo Moskva, ale oni tuto pavědu dále ,,rozvíjeli" ( deformovali ) a vkládali do života společnosti. A nyní tvrdí mladým generacím, že vzdělání je jen osobní investice, jakoby nepřinášelo výhody celé společnosti ( v tom je podporují nadnárodní zájmy usilující o porobené a nekonkurenceschopné národy a státy ).

Asi soudí podle sebe, protože jimi propagované ,,filosofické" a ,,vědecké" teorie jako celek opravdu škodily a přivedly celou zemi do krize ,,postkomunismu". Za toto škůdcovství dostali zdarma výhody a společenské postavení. S miliony knih tak po roce 1989 zmizely i konkrétní důkazy jejich vzestupu do profesorských a jiných významných pozic.

Neomylně je charakterizuje absence vlastních původních prací a pochybné tituly před i za jménem. Tito pavědci tehdy dobře věděli, že ,,nedělají vědu", ale že se tím jen jakoby živí a tuto morálku předali potomkům, kteří vše buď opisují ( po vzoru svých rodičů, kteří kopírovali celé stránky marxistických pouček a soudruzi jim potom ve stoje tleskali ), anebo kupčí s tituly ,,za víkend".

Za normalizace ryzí marxistickou pavědu nalévali proudem do hlav tehdejších studentů a nyní stále ovlivňují výchovu nových lidí. V poměrně uzavřených profesně-klanových kruzích, kde je značný podíl osob židovského původu, se tomu smějí a říkají si ,,Co je to za pitomce" ( o svých souputnících ). Odtud vane hniloba chorobné nenávisti a záhadné stálé preference antinárodních, asociálních a kriminálních doupat, zejm. typů ODS a TOP09. I když prosáklé jsou všechny politické strany.

Pracujícím českým rodinám, kde se občas vyskytne nějaký ten vydřený titul, říkají ať si připlatí ( rozuměj ať JIM PLATÍ za to, že dál ovládají nefunkční školství ). Za těchto okolností je prakticky vyloučeno, aby české talenty získaly v této společnosti uplatnění, které si zaslouží ( nejen ve vědě, ale i v politice, ve školství, ekonomice a v kultuře obecně ). Tyto pozice byly a jsou stále hlídány a obsazeny lidmi odchovanými pseudovědeckou minulostí a jejich potomky - různými ,,kavárnami" , apod. Pojem ,,protekční spratek" získává nový rozměr.

Daniel Novák

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNejsi politicky spolehlivý? Do basy s tebou!   
Pridal tk Pátek 18 říjen 2019 - 03:40:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je Váš rodinný příslušník známá ( veřejně viditelná ) osobnost, jste na dovolené a ve známém letovisku dojde k otravě, Váš nadřízený způsobí škodu, zjistili jste něco citlivého o fungování polistopadové mafie nebo jen občas napíšete nekorektní ( tzv. ,,předsudečná nenávist" ) komentář? Tak buďte na pozoru, protože se dostanete do hledáčku tzv. ,,orgánů činných v trestním řízení". Ještě, než si povíme, co vlastně zahrnují a podle čeho fungují, tak Vám rovnou prozradím, že jste jednou nohou v koncentráku a ani o tom nevíte.

Nejprve se ujasněme pojmy. Co tedy zahrnuje pojem ,,orgány činné v trestním řízení" a jaké jsou důsledky jeho aplikace? Tento pojem zahrnuje jak orgány moci výkonné ( policie, státní zastupitelství ) , tak orgány moci soudní ( trestní soudy ), což je v rozporu s požadavkem nezávislosti soudní moci a v důsledku toho i s celým principem dělby moci, jež je základem demokratických států. Ustanovení §2 odst.5 trestního řádu nerozlišuje ,,soud“ a ,,procesní strany“, ale mluví o ,,orgánech činných v trestním řízení“. Z toho plyne, že neexistuje žádné ,,řízení před soudem“, když soud má ,,povinnost dokazovat“. V právním státě je však nepřípustné jakékoli zasahování soudu do povinností procesních stran.

V opačném případě soudům nic nebrání a nezakazuje použití ,,nezákonného způsobu prokázání viny“ skrze modifikaci důkazů a jejich selektivní odstraňování, neboť ústavní ochrana presumpce neviny neobsahuje garanci, že vina musí být ,,prokázána zákonným způsobem“ ( tak jako Úmluva o ochraně základních práv ), ale pouze ,,vyslovení viny pravomocným rozsudkem soudu“. V trestním řádu ( zákon č. 141/1961Sb. ) neexistuje kvalitní ochrana presumpce neviny. V trestním řádu dále neexistuje absolutní důkazní povinnost státního zástupce. České trestní řízení není o konfrontaci stran z důvodu existence souhrnného pojmu orgány činné v trestním řízení a podle trestního řádu za důkaz ,,může sloužit cokoli", tedy třeba ,,jedna paní povídala".

To znamená, že o existenci občanů u nás rozhoduje naprosto totalitní premise- tzv. ,,přesvědčení" soudu, tedy osobní zaujatost nebo antipatie, chuť trestat a ponižovat občany kdejakého soudce s doživotní definitivou. Jakkoli je třeba nesmyslné, nezákonné, tak za své rozhodnutí soudce nenese odpovědnost a nepočítejte, že dostanete nějaké odškodnění za zničený život i kdybyste se domohli zrušení celého rozhodnutí ( suď se 10 let se státem podle přeformalizovaného občanského soudního řádu z roku 1963, který nezná moderní právní standardy ).

To samé, pokud jste poškození - například v nějaké velké podvodné kauze -, tak šance se něčeho domoci, podle zákonů z roku 1963 a u senátu různých ,,přesvědčených", je mizivá. Zajímavé mimochodem je, že proti tomuto ,,Chvilkaři" neprotestují. Jsou to tudíž řízené ovce právě těmi zájmy, které mj. chtějí aby tato ,,nezávislá justice" ( nezávislá na realitě a právu jednající podle jakýchsi nikým nedefinovaných pohnutek a přesvědčení ) pokračovala ve svém teroru i nadále. Každý, i slaboduchý absolvent 1. semestru práva v Plzni, musí vědět, že zákony z 60. let jsou v současnosti zcela právně out off. Oslavují 30. let od ,,pádu komunismu", ale je to taková fraška, jakoby v roce 1975 oslavovali v Německu porážku nacismu a současně platily Hitlerovy zákony a jezdily transporty do koncentráků. Je to dáno tím, že v ČR Zuří válka o koryta a o tepláky.

Dravci se rvou o kost, tedy naše peníze. Ale nemohou sami sebe pozavírat, proto na sebe posílají kohorty věrných policejních nohsledů a kryjí se nasazenými státními zástupci navzájem proti sobě. K tomu potřebují vhodné nástroje pro likvidaci nepohodlných. Jeden příklad za všechny: Andrej Babiš a Miloš Zeman nasadili do boje Marii Benešovou na ministerstvo spravedlnosti, a hned začal ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) vřískat, že se nesmí odvolat Pavel Zeman.

Pokud řeknete u soudu tuto pravdu, tak vám ještě napaří tzv.. ,,pohrdání soudem" s několikaletou trestní sazbou. Občane žer! Klienti H-systému šup pod mosty a církvi vrátit bez zdanění vše, tedy i to co historicky ukradla, nebo bylo předáno státu již za RakouskoUherska!

Co je to za lidi, kteří v takovém režimu pracují u soudů a na státních zastupitelstvích ? Jsou to úplní hlupáci nebo loajální sebranka polistopadové mafie? Přestože hlupáků tam bude také mnoho, tak platí druhá možnost. Proč myslíte, že režim soudcům a státním zástupcům neustále zvyšuje platy, poskytuje nejrůznější výhody a mediální krytí? Aby byli nezávislý, proto? Nenechte se vysmát. Jednoduše proto, aby nikoho z nich nenapadlo veřejně říci: ,,Co je to za nesmysly na základě jakých máme rozhodovat! Toto uráží mé právní vzdělání a rozum!".

A oni to ví a proto mlčí, pohodlně tloustnou ve svých doživotních funkcích a ničí českým občanům životy. Režim ještě o nich sponzoruje fiktivní filmy a seriály, přesně tak jako ten předchozí. Měl bych scénář pro seriál podle skutečné události - ,,3000 zločinců Pavla Zemana" a celovečerní film ,,Rychetský, hoď je pod most!". Jejich sledování, včetně čtení tohoto článku, bude posuzováno jako ,,předsudečná nenávist" a ,,snaha vyvolat nedůvěru v orgány státu". A ,,jejich" deep-state si rozvracet nedají!

Daniel Novák

Foto: Josef Urválek - zakladatel tradic ,,moderní" tuzemské justice
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMiloš Zeman obvinil Evropu a USA ze „zrady“ Kurdů. Turecko se podle něj v Sýrii dopustilo válečných zločinů   
Pridal tk Pátek 18 říjen 2019 - 03:34:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Český prezident Miloš Zeman uvedl, že Kurdové, kteří v Sýrii bojovali s teroristickou organizací Islámský stát*, byli „zrazeni“ Spojenými státy i Evropou. To a mnohé další zaznělo na TV Barrandov.

Prezident ČR řekl, že USA i Evropa zradily Kurdy.

„Právě my jako národ, který v roce (19)38 byl podobně zrazen, bychom měli mít vůči Kurdům alespoň elementární solidaritu a pomáhat jim v rámci našich možností,“ prohlásil.

Česká hlava státu se dále domnívá, že se Turecko při vojenské operaci na severu Sýrie dopustilo válečných zločinů. Myslí si tak, že by tato země neměla být členem EU.

„Turecko se podle mého názoru dopustilo válečných zločinů a v každém případě si myslím, že by minimálně nemělo být členem Evropské unie,“ pronesl.

Kdo jsou skuteční teroristé?

Rovněž promluvil o vraždách kurdských bojovníků či kurdské političky Hevrin Chalafové. Zeman také zmínil, že nesouhlasí se slovy tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana o tom, že jsou Kurdové teroristé. Argumentoval tím, že kurdské jednotky, tzv. pešmergové, patřily k nejúčinnější síle v boji proti IS*.

„Naopak bych si položil otázku, zda teroristy nejsou ti, kdo na Kurdy útočí a dopouštějí se při tom bestiálních vražd,“ podotkl.

Islamizace Turecka

Rovněž si stojí za tím, že se země pod vedením tureckého prezidenta sbližuje s radikálním a vraždícím islamismem.

„Díky tomu, že se takto odklonil, tak dochází k islamizaci Turecka... Ke sbližování se Turecka s islamismem, radikálním, vraždícím islamismem, který jsme teď právě viděli v severovýchodní Sýrii,“ míní.


Zdroj: https://sptnkne.ws/AdU4

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrump okomentoval dohodu mezi USA a Tureckem o operaci v Sýrii   
Pridal tk Pátek 18 říjen 2019 - 03:30:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký prezident Donald Trump se nechal slyšet, že k dosažení dohody s Tureckem bylo nutné jednat tvrdě, ale spravedlivě. Již dříve totiž viceprezident USA Mike Pence po jednání s tureckým prezidentem Recepem Erdoganem informoval o dohodě, podle níž Ankara ukončí vojenskou operaci v Sýrii.

„Tato dohoda byla ještě před třemi dny nemožná. Bylo nutné jednat tvrdě, ale spravedlivě, abychom jí dosáhli,“ napsal Trump na svém Twitteru.

Kromě toho poznamenal, že je tato dohoda „skvělá pro všechny“. Podle něj tím budou navíc ušetřeny miliony životů.

Zrušení sankcí proti Turecku?

V souvislosti s tím americký prezident navíc prohlásil, že je připraven zrušit ekonomické sankce uvalené na Turecko, pokud dojde k realizaci dohod o příměří v severovýchodní Sýrii. Potvrdil to i Pence.

„V rámci realizace této dohody Spojené státy neuloží nové sankce proti Turecku. A až dojde na úplné příměří, prezident souhlasil se zrušením ekonomických sankcí, které byly uvaleny minulé pondělí,“ dodal Pence.

Tehdy totiž Trump podepsal usnesení o sankčním režimu proti Turecku kvůli situaci v severovýchodní Sýrii, kde Ankara zahájila útok proti kurdským formacím.

Návštěva tureckého prezidenta

Americký lídr rovněž uvedl, že v listopadu očekává návštěvu tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana, jak již bylo dříve naplánováno.

„Myslím, že příští měsíc přijede,“ řekl Trump novinářům.

​Návštěva tureckého vůdce byla dle Washingtonu zatím nejistá, a to kvůli faktu, že by turecká armáda pokračovala ve vojenské operaci v Sýrii.

Stanovisko Rady bezpečnosti OSN

Jednání USA a Turecka o operaci v Sýrii okomentovala také Rada bezpečnosti OSN. Předseda RB OSN a stálý zástupce Jihoafrické republiky Jerry Matthews Matjila uvedl, že pokud dojde k pozastavení turecké vojenské operace v severní Sýrii, pak to oběma zemím umožní vrátit se na politickou scénu.

„Slyšeli jsme o rozhodnutí zastavit palbu. Neznáme však podrobnosti. Domníváme se, že Rada bezpečnosti o tomto rozhodnutí bude oficiálně informována a poté to projedná,“ uvedl Matjila.

Poté dodal, že pokud k tomu dojde, pak je to dle jeho mínění krok správným směrem.

Americký viceprezident Mike Pence po jednáních s tureckým prezidentem Recepem Tayyipem Erdoganem oznámil, že se země dohodly na příměří v Sýrii.

„Turecko zastaví palbu, aby umožnilo silám YPG (Lidové obranné jednotky, pozn. red.) vstoupit do bezpečnostní zóny během 120 hodin. Všechny vojenské operace pod záštitou Pramenu míru budou zastaveny okamžitě po stažení sil YPG,“ řekl Pence pro Fox News.

Podle jeho slov se obě strany dohodly zejména na tom, že USA přispějí k odstranění kurdských útvarů. Současně bude demarkační linie, za níž budou vyvedeny kurdské útvary, vést přibližně 30 kilometrů jižně od hranic Sýrie s Tureckem.

Uvádí se, že Washington obdržel od Kurdů ujištění o jejich organizovaném odchodu z hranice s Tureckem. „Pokud jde o YPG, syrské kurdské ozbrojené síly, obdrželi jsme z jejich strany záruku, že se stáhnou. Vděčně tuto příležitost příměří přijaly, aby se dostaly do bezpečné zóny,“ ujistil Pence, jehož vystoupení v Ankaře vysílala televizní stanice Fox News.

„Naše administrativa je již v kontaktu se syrskými obrannými silami a my jsme již začali napomáhat jejich bezpečnému stažení z bezpečnostní oblasti v Sýrii, která se nachází na jihovýchodní hranici Turecka, která je široká asi 20 mil (zhruba 30 kilometrů),“ řekl Pence.

Americký viceprezident také oznámil, že Spojené státy nemají v úmyslu vést vojenské akce na severovýchodě Sýrie a že se omezí pouze na diplomacii. „Prezident (Donald Trump, pozn. red.) jasně řekl, že tam naši vojáci nebudou... Nebudeme se podílet na situaci z vojenského hlediska,“ řekl Pence.

Zdroj: https://sptnkne.ws/AdUy

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUSA a Turecko se dohodly na příměří v Sýrii   
Pridal tk Pátek 18 říjen 2019 - 03:24:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americký viceprezident Mike Pence po čtvrtečním jednání s tureckým prezidentem Recepem Tayyipem Erdoganem oznámil, že se země dohodly na dočasném příměří v Sýrii.

„Turecko zastaví palbu, aby umožnilo silám YPG (Lidové obranné jednotky, pozn. red.) vstoupit do bezpečnostní zóny během 120 hodin. Všechny vojenské operace pod záštitou Pramenu míru budou zastaveny okamžitě po stažení sil YPG,“ řekl Pence pro Fox News.

Podle jeho slov se obě strany dohodly zejména na to, že USA přispějí k odstranění kurdských útvarů. Současně bude demarkační linie, za níž budou vyvedeny kurdské útvary, vést přibližně 30 kilometrů jižně od hranic Sýrie s Tureckem.

„Naše administrativa je již v kontaktu se syrskými obrannými silami a my jsme již začali napomáhat jejich bezpečnému stažení z bezpečnostní oblasti v Sýrii, která se nachází na jihovýchodní hranici Turecka, která je široká asi 20 mil (zhruba 30 kilometrů),“ řekl Pence.

Uvádí se, že Washington obdržel od Kurdů ujištění o jejich organizovaném odchodu z hranice s Tureckem.

„Pokud jde o YPG, syrské kurdské ozbrojené síly, obdrželi jsme z jejich strany záruku, že se stáhnou. Vděčně tuto příležitost příměří přijaly, aby se dostaly do bezpečné zóny,“ ujistil Pence, jehož vystoupení v Ankaře vysílala televizní stanice Fox News.

Americký viceprezident také oznámil, že Spojené státy nemají v úmyslu vést vojenské akce na severovýchodě Sýrie a že se omezí pouze na diplomacii.

„Prezident (Donald Trump, pozn. red.) jasně řekl, že tam naši vojáci nebudou... Nebudeme se podílet na situaci z vojenského hlediska,“ řekl Pence.

Rovněž přislíbil, že USA nemají v úmyslu kvůli Sýrii zavádět další sankce proti Turecku. Dodal, že je Trump připraven stáhnout zpět ekonomické sankce uvalené na Ankaru, pokud Turecko přestane střílet v Sýrii. Zdůraznil, že se USA a Turecko dohodly na mírovém řešení problémů ohledně bezpečnostních zón.

Později turecký ministr zahraničí Mevlüt Cavusoglu poznamenal, že Ankara dostala od Spojených států „to, co chtěla“. Kurdové v Sýrii tak složí své zbraně. Po stažení sil bude podle něj možné hovořit o konci turecké operace v Sýrii.

„Uděláme si pětidenní přestávku. Není to příměří, ani zastavení střelby, je to přestávka. Příměří se uzavírá mezi dvěma válčícími zeměmi. V tomto případě dáváme možnost syrským kurdským sebeobranným silám odejít za hranice 32km bezpečnostní zóny. Poté, co odejdou, budeme moct hovořit o úplném zastavení operace. Budeme pokračovat v boji proti IS,“ řekl Cavusoglu.

Zdroj: https://sptnkne.ws/AdNp

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSpojené státy nastavily překážky v běžné oficiální činnosti čínských diplomatů ve Spojených státech, čínská strana požádala Spojené státy o vážné jednání   
Pridal tk Pátek 18 říjen 2019 - 03:20:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Geng Shuang (Keng Šuang) 17. října na pravidelné tiskové konferenci uvedl, že americké ministerstvo zahraničí položilo dodatečné požadavky a nastavilo překážky vůči běžným oficiálním činnostem čínských diplomatů ve Spojených státech, čínská strana proti tomu vyjádřila nesouhlas a požádala Spojené státy o vážné jednání.

Podle zpráv USA vyžadují, aby čínští diplomaté ve Spojených státech informovali ministerstvo zahraničí USA předem o svých setkáních s místními úředníky. USA uvedly, že se jedná o reciproční opatření proti příslušným praktikám Číny. Geng Shuang v souvislosti s tím poukázal na to, že Čína důsledně podporovala běžné officiální akce amerických diplomatů v Číně a poskytovala pro ně potřebné pohodlí. Vyzýváme USA, aby napravily své chyby, zrušily příslušná rozhodnutí a poskytly podporu a pohodlí čínským diplomatům ve Spojených státech.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEvropská komise a britská vláda dosáhly dohody o Brexitu   
Pridal tk Pátek 18 říjen 2019 - 03:18:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Předseda Evropské komise Jean Juncker 17. října prohlásil, že Evropská komise a britská vláda dosáhly dohody o Brexitu.

Juncker téhož dne na Twitteru uvedl, že „dohoda mezi oběma stranami je spravedlivou a vyváženou jak pro EU, tak pro Velkou Británii, což dokazuje, že plníme náš závazek k nalezení programu řešení."

Evropská komise je správním orgánem Evropské unie. Lídři z 28 členských států Evropské unie zahájili dnes odpoledne v Bruselu dvoudenní summit EU. Juncker navrhl, aby vedoucí představitelé na summitu podporovali touto dohodu. Kromě toho dohoda vstoupí v platnost po schválení Evropským parlamentem a britským parlamentem.

Juncker také zaslal dopis předsedovi Evropské rady Tuskovi. Donald Tusk bude hostit tento summit EU. Juncker v dopise uvedl, že věří, že britský proces „Brexit" bude dokončen co nejdříve a bude zahájeno jednání mezi EU a Velkou Británií o budoucím vztahu.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1824 sec,0.0534 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,692kB