Pátek 01 listopad 2019
Halloween odstartoval v USA impeachment Donalda Trumpa a rozsudek Evropského nejvyššího soudu proti ČR, Polsku a Maďarsku za nepřijímání migrantů!   
Pridal tk Pátek 01 listopad 2019 - 05:28:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Halloween odstartoval v USA impeachment Donalda Trumpa a rozsudek Evropského nejvyššího soudu proti ČR, Polsku a Maďarsku za nepřijímání migrantů! Sionisté spustili masivní útok proti Židům na obou stranách Atlantiku, poteče politická krev a na konci bude Donald Trump podruhé prezidentem USA a v Evropě bude Izrael triumfovat na celé frontě! Neoliberální Deep State znovu nepochopil základní pravidlo politického boje, že lidé nevolí za vůdce Piláty, ale mučednické Ježíše! Trumpa nelze porazit ve volbách, stejně jako Babiše! Proto i Trumpa a Babiše chtěli odstranit skrze trestní mechanismy!

Ve Spojených státech dnes na Halloween začal hon na čarodějnice. Dolní komora amerického kongresu schválila zahájení přípravné fáze impeachmentu Donalda Trumpa, pro návrh v dolní sněmovně reprezentantů hlasovalo 232 Demokratů, 196 Republikánů bylo proti, 2 Demokraté hlasovali s Republikány proti návrhu, z Republikánů nikdo nehlasoval pro návrh. Dolní sněmovna tak pověřila šéfa parlamentní vyšetřovací komise Adama Schiffa, demokratického kongresmana z Kalifornie, aby zahájil všechny potřebné úkony k zahájení práce komise. Donald Trump to označil za zahájení Halloweenu a honu na čarodějnice, republikáni to navíc označili za monstr-proces v sovětském stylu.

Bílý dům však s pomocí Stevea Bannona přesto zřídil v budově War Room, tedy válečnou místnost, kde 24 hodin denně sledují situaci a komunikují s médii a hlavně se senátory. Hlavní velení má Steve Bannon, který byl povolán na pomoc na mediální frontě. Sám Bannon je znepokojen, že někteří senátoři pochybují o Trumpovi kvůli krokům v Sýrii a se situací okolo obchodní války, kterou Trump rozpoutal i proti spojencům v NATO v Evropě. Situace je tudíž opravdu vážná a Trump nemá blokační většinu v Senátu až tak jistou.

Impeachment odstartoval Trumpův telefonát na Ukrajinu

Demokraté prosadili tento proces poté, co byl Donald Trump obviněn, že naléhal na ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, aby zahájil a de facto obnovil vyšetřování Huntera Bidena, syna demokratického kandidáta na prezidenta Joe Bidena, kvůli korupci okolo ukrajinské plynové těžařské společnosti Burisma. Skandál se totiž provalil na veřejnost poté, co jeden z operátorů americké NSA uveřejnil odposlech telefonátu mezi Trumpem a Zelenským, kde měla zaznít výhrůžka, že dokud Zelenský neobnoví vyšetřování Huntera Bidena, do té doby Ukrajina nedostane od USA žádnou finanční pomoc.

Edwarda Snowdena označují za zrádce, Juliana Assange za špiona, ale když jiný agent NSA vynese nahrávku na Trumpa, nikdo si nedovolí agenta obvinit z prozrazení státního tajemství. Tomu se říká licoměrnost. Demokraté de facto obviňují Trumpa ze spiknutí se zahraniční mocností, kterou chtěl přimět, aby začala vyšetřovat syna prezidentského kandidáta za demokratickou stranu ve volbách příští rok na podzim v USA.

Jakéhokoliv činu se Hunter Biden dopustil na Ukrajině, v USA za to nemůže být trestně stíhaný, protože americké právo je založeno na principu teritoriality, tedy trestné činy amerických občanů spáchané v cizině nejsou před americkými soudy stíhatelné, s výjimkou případů, že by se obětí takového trestného činu v cizí zemi stal jiný Američan. V případě firmy Burisma na Ukrajině však šlo o tunelování ukrajinských zdrojů, praní špinavých peněz a poškozenými jsou hlavně a jenom občané Ukrajiny, takže Hunter Biden nemusí mít z nějakého stíhání v USA žádné obavy. Jenže, obavy musí mít jeho otec, který má být kandidátem demokratů proti Donaldu Trumpovi příští rok v prezidentských volbách a všechny průzkumy, dokonce i ty nejvíce nakloněné liberálům, ukazují fatální realitu, že Donald Trump prostě Joe Bidena převálcuje.

Demokraté jsou bez šance příští rok, takže se snaží porazit Donalda Trumpa pomocí impeachmentu

Jedinou šancí Demokratů tak je proces impeachmentu Donalda Trumpa, i když prakticky šance na úspěch je mizivá, protože horní komora amerického kongresu, tedy Senát, který je ovládaný Republikány, bude v případě prohlasování impeachmentu v dolní sněmovně mít roli soudu a impeachment Senát schválí jen v případě, že se najdou dvě třetiny senátorů. Demokrati nemají v Senátu ani majoritu, jsou v menšině, takže aby se našly dvě třetiny hlasů, museli by Republikáni hlasovat pro impeachment Donalda Trumpa. Přestože republikáni Trumpa nemilují, vědí moc dobře, že pouze on je schopen jim v roce 2020 znovu vyhrát volby. Takže, jaký smysl má tento impeachment, když je jasné, že neprojde přes Senát?

Je to stejné jako nedávno v České republice, kde zfašizovaní liberálové v Senátu prohlasovali ústavní žalobu na prezidenta Miloše Zemana, ale v Poslanecké sněmovně ten návrh prostě neprošel. Senátoři to věděli, že to tak dopadne, ale stejně do toho šli. A proč? Je to prostě proces vysílání signálů voličům a vymezování se vůči nepříteli, kterého nelze porazit, ale je možné se pokusit ho vláčet špínou, zostudit ho, ukázat na něj prstem. O to samé se budou snažit demokraté v nadcházejících týdnech v USA, budou se snažit vykreslit Trumpa jako spiklence, který čmuchal na Ukrajině kompro materiály na vykutáleného synáčka Joea Bidena.

Joe Biden vyhrožoval Porošenkovi zastavením finanční pomoci Ukrajině stejně jako Trump vyhrožoval Zelenskému. Bidena však nikdo neobviňuje, Trump je ale ten zlý…

Problém pro demokraty bude hlavně v tom, že impeachment není nijak pěkný proces, je to systém vytahování špíny a špinavého prádla, ovšem na obou stranách. Takže lidé se sice dozví, co Trump říkal do telefonu Zelenskému, ale stejně tak se Američané dozví, jak Hunter Biden a jeho tatík korumpovali vládu Petro Porošenka, když Joe Biden na bývalého prezidenta Ukrajiny naléhal, že musí odvolat generálního prokurátora, který do kauzy okolo Burismy moc vrtá, a na jeho místo musí přijít nový prokurátor, který vyšetřování zastaví. Joe Biden se potom chlubil, že když to Porošenko neudělá, Ukrajina bude moci zapomenout na finanční pomoc. A to je ironie, protože přesně to samé říkal prý Trump Zelenskému. Takže, Joe Biden nemá Trumpovi co vyčítat ohledně vyhrožování Ukrajincům, když neudělají to, o co je americký pán žádá.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/363386179

Donald Trump má za sebou aféry s milenkami, jeho prostořekost je vyhlášená a cokoliv řekl Volodymyru Zelenskému, pouze přihraje Trumpovi body v očích jeho voličů, protože mezi Trumpovými voliči je Joe Biden “oblíbený” úplně stejně jako Jan Hamáček u českých vlastenců a alternativců. Takže impeachment nemůže Trumpa odvolat z funkce prezidenta a nemůže mu ani ubrat jeho voliče. Takže, co to všechno má znamenat? Tak především demokraté vědí, že Donalda Trumpa bude těžké porazit ve volbách. Ovšem špína během projednávání impeachmentu by mohla odhalit některé souvislosti do takové míry, že demokraté doufají v zázrak, že republikáni Donalda Trump sami zavrhnou.

Válka mezi židy a Židy se dostala na Halloween do otáček

Je to naprosto zoufalý pokus, protože by se muselo jednat o něco tak závažného na úrovni velezrady, že by senátoři a poslanci se prostě za Trumpa už postavit nemohli, protože politicky by to bylo neúnosné. A tuto kadenci a razanci ukrajinská aférka okolo firmy Burisma prostě nemá a mít nebude. Demokraté buď blafují a toto je čirá zoufalost, anebo mají v rukávu nějakou bombu, kterou odhalí těsně v závěru prošetřování a před hlasováním. Pokud něco takového mají, budou to muset odhalit v nejbližších dnech a týdnech, protože už není čas. Po Novém roce začínají přípravy na primárky a proces impeachmentu je nebezpečný v tom, že je dvousečný. Může dojít k odhalení špíny i na demokraty, takže Demokratická strana to bude chtít urychlit.

Každopádně, v USA se jedná o stejný proces jako v Praze nad Mah’ralem, tam totiž probíhal ten samý impeachment, který trval permanentně od roku 2013, snaha o odvolání Andreje Babiše z politiky pryč a dokonce i žaloba na prezidenta republiky. Tyto procesy v USA i v Praze proti kádrům židovské Halachy řídí neoliberálové, kteří jsou frontovými psi světových sionistů. Impeachment v USA proti Trumpovi je válkou židů (sionistů) proti Židům (Chasidům). Donald Trump, Miloš Zeman, Andrej Babiš, Volodymyr Zelensky a Vladimir Putin. Kontrolní otázka: Co mají společného?

Mají jednu jedinou věc společnou, slib Halachy, tedy slib ochrany Židů, Jeruzaléma a Izraele. Proč Donald Trump dělá politiku na ochranu Izraele? Proč Miloš Zeman? Proč Volodymyr Zelenský? Proč Vladimir Putin chrání Izrael a Bibiho, dokonce i před vlastní armádou a ruským generálním štábem? Protože všichni tito politici jsou služebnící Izraele ve světské i okultní rovině. Mají ochranu, a proto je není možné odstranit, sesadit, odsunout, odsoudit, prostě nic nefunguje. Je to ale ochrana za obrovskou a děsivou cenu. A dnešní den duchů přinesl útok i proti kandidátům Halachy i v Evropě.

Česká republika, Polsko a Maďarsko byly odsouzeny u Evropského soudu za odmítání redistribuce migrantů, mohou hrozit sankce od Evropské komise

Média dnes přinesla informaci, že generální prokurátorka Evropského soudního dvora Eleanor Sharpston, kde soud má status Evropského nejvyššího soudu, rozhodla o vině České republiky, Polska a Maďarska, že porušuje základní smluvní pilíře Evropské smlouvy, tedy hlavního přístupového protokolu do EU, kterými jsou právní stát, solidarita a loajální spolupráce mezi jednotlivými státy EU a jejich orgány. Trest za toto porušení evropského práva soud 3 členským zemím V4 udělí do konce roku. Půjde zjevně o podnět Evropské komisi, aby proti zemím zaujala nějaká opatření, ale principiálně rozsudek soudu není pro členské země EU závazný, je však na něj často brán ohled. Všechny 3 země EU mají jedno společné, servilní politiku ve vztahu k USA.

Slovensko se žalobě vyhnulo, protože přijalo jako výraz kompromisu několik stovek migrantů. Každopádně, tento výrok soudu je dalším náznakem toho, že Berlínu dochází se zeměmi V4 trpělivost a příklon těchto zemí k americkému projektu Trojmoří představuje pro Německo vážné ohrožení plánů na evropskou dominanci a projekt Nové Evropy, která zatím má maskovací obrysy na ose Berlín – Paříž. Právě tyto dvě země jsou v čele obchodní války EU proti USA a Donaldu Trumpovi. Cílem je vysáčkování Američanů z Evropy, ve druhé fázi likvidace angličtiny ze společnosti a ze škol a nahrazení prostoru germanizačními a frankofonními prvky. To koneckonců prosazuje Aachenská smlouva podepsaná Angelou Merkel a Emmanuelem Macronem letos v lednu.

Praha a Jeruzalém na společné ose s Donaldem Trumpem

Česká republika, Polsko a Maďarsko se zatím přijímání redistribuovaných migrantů brání, ale to nebude navždy. Berlín nestrpí, aby Praha nespolupracovala. Dokonce nejde ani o objemy migrantů, Berlínu by stačilo pouze gesto, že Praha spolupracuje, že je svolná, něco na způsob Bratislavy, která přijala pár stovek migrantů. Odpor Prahy však dovádí Berlín k nepříčetnosti. V Říšském kancléřství nejsou padlí na hlavu, je jim jasné, že tento odpor Prahy nevychází z odvahy českých politiků, ale z ochrany, kterou jim poskytuje americká moc v Evropě na jedné straně, a samozřejmě Izrael a Židé na straně druhé, jejichž ochrana je prakticky ještě větší.

Praha znamená Mah’ral a to je doslova červený hadr pro sionistické globalčiky. Proto je třeba se dívat na Prahu jako na Jeruzalém a jako na Washington. Jak nahoře, resp tam, tak i dole, resp. zde. Halloween tak vyslal v Evropě i v USA jasné signály židů proti Židům. Není to překvapení, dnešní den se konají sněmy Velkých lóží po celém světě a členové budou dnes zasvěcováni na vyšší stupně zednářských ritů. Signál z amerického kongresu lze vnímat jako výstřel z Aurory. Deep State a ani Berlín zjevně nepochopil, že voliči nevolí Piláty, ale mučedníky na kříži, i kdyby ten kříž měl být jen obrazně-symbolický. Čím více útoků na Trumpa, tím větší mučedník. Pořád se diví, že nelze Trumpa porazit, že nejde Babiše porazit, že vrhaná špína nepomáhá. Vyrobili mučedníky a teď se diví, že je nelze porazit a jsou v oblibě lidu. Jinou otázkou je, jestli je někdo mučedník nebo falešný prorok, farizej. Ale z hlediska procesů řízení na tom nezáleží, i když to zní cynicky. Podstatné je, že ten proces je daný a funguje, ale Deep State i liberálové v Praze jej pořád nepochopili.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJaký vztah mají obyvatelé Ruska k Putinovi?   
Pridal tk Pátek 01 listopad 2019 - 05:16:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tak tedy. Začnu tím, že v historii Ruska každého vladaře posuzovali ani ne tak podle činů jako podle jejich obrazu. A jestliže činy působily nejednoznačně, obraz byl vždy výrazný. Jelcin byl alkoholik, Gorbačov rozvrátil zemi, Alexandr III. byl mírotvorce. Putinův obraz podávaný národu se měnil v průběhu jeho funkčního období. O tom celkem dobře pojednává kniha Michaila Zygara „Všichni muži Kremlu“.

Na začátku prvního volebního období považovali Putina za „spasitele“, jehož role spočívala ve sjednocování země nacházející se na hranici rozpadu. Musel zastavit válku v Čečensku a pozvednout životní úroveň po banditském období 90. let. To už je dávno pryč a lidé si ho za to stále váží. Avšak mnozí si také pamatují zkázu ponorky Kursk a teroristické útoky v Moskvě (2002) a Beslanu (2004). V roce 2019 jsou poslední dvě události obzvláště aktuální – na populárních YouTube kanálech „ещёнепознер“ (translit. : „eshhjonepozner“) a „вДудь“ (translit.: „vdud‘“) byly zveřejněny průzkumy a rozhovory věnované těmto teroristickým útokům. Co se týče „Kursku“, v tom samém roce zemřel novinář Sergej Dorenko. Na YouTube existuje nahrávka jeho pořadu z kanálu ORT z 2. září 2002, kde fakt po faktu vyvrací Putinovy komentáře k této události.

Tyto události jsem připomněl, protože před 5 lety se veřejnost o politiku v takové míře nezajímala. Dnes dokonce už žáci 7. třídy zastávají vlastní názor na Krym, co pak teprve dospělí lidé. A jestliže se dříve mnozí občané nezamýšleli nad událostmi těchto let, dnes se díky těmto filmům na YouTube utváří jejich mínění. Není vůbec jisté, zda je správné, ale už existuje. K tomu se ještě vrátíme.

Druhé Putinovo volební období bylo maximálně příznivé. K tomu přispíval růst kurzu ropy a období bez válek. Krátkodobý konflikt v Jižní Osetii vypadal jako záchrana bezbranného regionu od agresivní Gruzie, kterou podporovaly Spojené státy. Konflikt kolem dodávek plynu s Ukrajinou byl médii prezentován jako závislost nejen Ukrajiny, ale také celé Evropy na ruských zdrojích. A tak byl Putinovi přisuzován obraz tough-guy (čes. drsňáka) – silného a spravedlivého. Je možné, že kdyby se už nevrátil na prezidentské křeslo, byl by obdivován po zbytek svého života.

Když v tom zahájí svou prezidentskou funkci Dmitrij Medveděv a situace se mění. Rozvíjí se sociální sítě a roste počet jejich uživatelů. Dokonce ani po krizi v r. 2008 se obyvatelům Ruska nežije až tak špatně, ale díky internetu si uvědomují, že by mohli žít lépe. Zajímá je, že za tu samou práci dostávají Evropané ve svých zemích vyšší platy, mají rovnější a čistší silnice a mají k dispozici kvalitnější vzdělání. Takovým způsobem se Rusové začínají zajímat o politiku.

Během voleb do Státní dumy v r. 2011, kam se mnozí přihlašovali jako pozorovatelé, začali vyhánět lidi z volebních okrsků a vhazovat hlasy do urny. Tady mnozí pochopili, že vláda pevně drží zemi a jen tak ji nedá. Toho bylo možné povšimnout si i dříve, avšak málo kdo tomu přikládal význam.

4. prosince 2011 probíhá v Moskvě po dlouhé době první velký mítink (na ulici Čistye Prudy). A scházejí se na něm stoupenci politika Alexeje Navalného. Přichází okolo 6 000 lidí. Zde se rodí hesla jako: „Putin je zloděj!“ Na další mítink, který se uskutečnil 24. prosince, přichází na Sacharovu třídu už 100 000 lidí. Jsou to hlavně lidi ve věku mezi 20-30 lety a aktivní internetoví uživatelé.

Nejsilnější rána byla důvěře v prezidenta zasazena v březnu r. 2014 v závislosti s připojením Krymu. Jsem si jistý, že velký počet lidí si uvědomoval, jak těžké budou následky. Ale málokdo se zabýval otázkou nakolik. V období připojení Rusové toto rozhodnutí převážně podporovali. Ale ke konci r. 2014 se kurz rublu vůči dolaru a euru propadl téměř dvojnásobně. Svou roli sehrála Centrální banka. Jestliže dříve mohla vydat na udržení kurzu rezervní peníze, po krizi v r. 2008 bylo přijato rozhodnutí opustit politiku umělého udržování kurzu. Obyčejní lidé o tom přirozeně neměli ani ponětí. A zdražování potravin a benzínu přičítali nikoliv Centrální bance, ale Putinovi.

S propadem kurzu rublu se vztah k prezidentovi začíná zhoršovat. V r. 2017 se na YouTube objevil film „Он вам не Димон“ (translit. „on vam ne dimon“, čes. „Pro vás to není žádný Dimon“), který má diskreditovat premiéra a ministra Dmitrije Medveděva. Film potvrzuje, že Medveděv se dostává do čela mnohaúrovňového plánu korupce. V souvislosti s nulovou reakcí na film ze strany vlády probíhaly v létě toho roku mnohatisícové mítinky v 90 ruských městech. A už na těchto mítincích byl přítomen velký počet mládeže ve věku od 18 do 25 let. Dalším podnětem pro vyjití do ulic se stalo zamítnutí Alexeji Navalnému kandidovat do voleb v r. 2018.

Další důležitou událostí hned po připojení Krymu se pro Rusko stala penzijní reforma v r. 2019. V důsledku této reformy se věk odchodu do důchodu zvýšil o 5 let pro obě pohlaví. Rusové snesou hodně, ale když se škodí dětem nebo důchodcům.. Tento krok nemohl Putin žádným způsobem omluvit, čímž ztratil ohromné množství svých starých stoupenců. Nedokázal vysvětlit ani požáry lesů na Sibiři a věta „ je to ekonomicky nevýhodné“ se stala memem.

V tomto momentě jsou populární dvě interpretace konjunktury. První je: Putin je zloděj a celá strana „Jednotné Rusko“ též. Druhá říká: Putin opravdu chce, aby se Rusku vedlo lépe, ale je obklopen bandity a oligarchy, kteří lobují pro své vlastní zájmy. Proto je nucen nechat se ovlivňovat a obyvatelstvo vést k chudobě. Mnozí jsou toho názoru, že požáry byly zástěrkou pro masový import dřeva do Číny.

Bylo by na místě uvést údaje o ratingu důvěry ze statistiky, ale problém je v tom, že v Rusku ji neberou vážně. Když ve zprávách zveřejňují statistiku, lidé se navzájem ptají: a KOHO požádali o její zpracování? Proto jí ani nevěří. Zato je však možné prozkoumat vše výše uvedené a rýsuje se zřetelná tendence. S každým dalším rokem se Putinova vláda dopouští stále více chyb, které převažují nad jeho úspěchy z prvních dvou volebních období. Navíc díky popularitě novinářů na YouTube se jejich diváci ve věku 16-35 let přesvědčují o tom, že i na začátku funkce se Putin dopouštěl vážných chyb.

Čas plyne. Dokonce i v Rusku. Jestliže byl v r. 2016 považován mítink za něco vzácného, v r. 2019 se již stává zcela všední událostí. A navíc: děti rychle rostou. A jestliže v r. 2011 bylo stoupencům Navalného mezi 20 až 30 lety, brzy jim bude 30-40. Mládež, která v posledních dvou letech navštěvovala mítinky a dostávala rány od ruské Národní gardy, bude brzy plnoletá. Tak jako před 100 lety se v Rusku postupně utváří občanská společnost, kde není místo pro postoj: „já nic, já muzikant“. Doufám, že z výše uvedených faktů je vztah Rusů k Putinovi srozumitelný.

Berezin

Poznámka editora

Není to radostná zpráva a řada lidí asi ohodnotí ten článek špatnou známkou. Ne proto, že by článek byl špatný, ale prostě proto, že nerezonuje s obrazem, který si oni sami o prezidentu Putinovi vytvořili. Přesto si myslím, že článek je objektivní. Psal ho člověk, který se tam narodil a v Rusku žije. Je lépe znát pravdu i když nehezkou, než žít v mylných představách. Ano, Putina už nemají rádi ani samotní Rusové. Je už příliš dlouho u moci a samozřejmě dělá chyby jako každý. Za největší považuji to prodloužení důchodového věku o pět let. To je strašně nepopulární opatření a odvážit se ho může jen sebevrah. Tím si definitivně Putin podřezal pod sebou větev. Co na tom, že na mezinárodním poli slaví jeden úspěch za druhým, že povznesl obranyschopnost Ruska do nových sfér. Ale sáhni lidem na důchod a je konec. Všechno dobré zapomenuto. Navíc Putin neustále musí (podobně jako Trump) bojovat s vnitřním deep state, s pátou kolonou podrazáků kolem něj a s ruskými bankéři, kteří většinou mají dvojí občanství a loajalitu někde úplně jinde, takže mnoha jeho rozhodnutí jsou vynucena okolnostmi.


Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2019/11/8074-jaky-vztah-maji-obyvatele-ruska-k-putinovi.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJaromír Jágr by byl skvělým prezidentem…   
Pridal tk Pátek 01 listopad 2019 - 05:09:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tak nám zase vylezli naši staří známí samozvanci a ztroskotanci a začali opět nestoudně útočit na Jaromíra Jágra. Jakým že to právem se odvážil neodmítnout vyznamenání od prezidenta Zemana, když své vyznání dával najevo číslem 68 na zádech a teď podporuje komunisty a estébáky. Měl se přece proti tomu parchantovi postavit a hodit mu vyznamenání k nohoum. Ano doslova jsem si ty Rejžky a nějakého toho exnovináře, případně šílence (on se skutečně chová jako šílenec) Fendrycha a samozřejmě extremisty z portálu Fórum 24 dalšího šílence Šafra užíval. A bylo jasné, že napíši tuto glosu.

Ne, že bych na to přišel až teď. Mezi námi našel jsem už dva své články stejného typu, takže rozhodně nejde o náhlý závan mysli.

Česko před měsícem opustil Karel Gott, který svým působením byl národním pokladem, ke kterému se hlásila většina národa. Tím druhým je Jaromír Jágr. Je obdobně lidský, obdobně pozitivní, neskutečně tolerantní, chápavý, milující tuto zem i lidi. Sportovec a vlastenec, který nás proslavil ve světě. To není obyčejný hokejista. Těch i těch lepších jsou stovky počínaje Haškem, konče Plekancem. Jágr, tak jako byl Gott mezi zpěváky je jediný.

Vím, že už teď pravicová a senátorská opozice přemýšlí o svých kandidátech. No co to může být. Zase jen ta nadávající a urážející jednostranná spodina typu Hilšera, Fischera, Horáčka či Drahoše…

Ale budiž, třeba to vidím jinak. Tak ať kandiduje novodobý chvilkař brankář Hašek. Další nenávistník . Ať se ukáže, kdo má v této zemi jakou váhu.

Jaromír Jágr, právě proto jaký je, je doslova předurčen započíst novou dráhu nepolitických prezidentů.

Trio Havel –Klaus – Zeman, ať můžeme k nim mít rozličné pocity, kladné i záporné jsou nepochybně v jistém smyslu tři rozdílné, ale společné nejvýznamnější politické tváře naší třicetileté novodobé historie. Měli bychom si to uvědomit. Je na čase zkusit experiment a postavit do čela tohoto státu nejvýznamnější osobu nepolitického původu.

Je známo, že prezident Zeman jako o svém nástupci uvažuje o Andreji Babišovi. Kdyby na to přišlo, klidně bych mu svůj hlas dal. Přesto jsou minimálně dvě věci k zvážení.

Dá se především očekávat, že Andrej Babiš znovu zvítězí v parlamentních volbách, byť očekávám, že Ústavní soud Pavla Rychetského provede ústavní puč a zruší k návrhu oněch stran, které prakticky nemají podporu ve veřejnosti tzv. napočítávací procentní klauzuli pro vytvoření koalice. Už si dovedu představit, jak bla, bla ,bla bude Ústavní soud ohánět demokracií a zcela pomine, že toto pravidlo zde existuje už přes dvacet let a nepochybně přispívalo k možnosti vytvořit silnou vládu, což Babišova určitě je.

Tím by samozřejmě nevypadla žádná z těch pravicových straniček, které donekonečna nám nyní otravují vzduch i život.

Přesto by mělo ANO zvítězit a naopak ta účelovost jednání Rychetského, který jistě, jako správný liberál chce Babiše zlikvidovat, jej může posílit.

Vytvoří-li Andrej Babiš novou vládu, bylo by morálně poněkud složité, aby ji po roce opouštěl a premiérství přenechával někomu jinému.

Navíc Babiš má pravdu, že mu mnohem více sluší rychlé a často operativní manažerské řízení. Jako prezident by se asi určitě nudil.

Ale ještě jedna věc. V době, kdy by Andrej Babiš chtěl kandidovat na prezidenta, se může vzedmout taková míra odporu, protože už dlouho bude v čele země jako premiér, že by fakt mohlo být rozumnější pro ANO, ponechat si Babiše coby premiéra a podporovat Jágra coby nezávislého prezidenta. Ten by minimálně v druhém kole byl jistě podpořen i dalšími stranami a často i voliči z opozice. Prostě Jágr je Jágr…

Tak o tom přemýšlejte…Máme na to ještě tři roky času.

Jiří Vyvadil

Zdroj: Vaše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZločinci „jižního vzhledu“ a Oscar „Anna“   
Pridal tk Pátek 01 listopad 2019 - 04:58:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je mnoho důvodů k tomu, abychom současný stav tak zvané korektní politiky a žurnalistiky považovali za novou formu „newspeaku“.

Václav Havel, první polistopadový prezident Československa a poté samostatného Česka, se sarkasticky vysmíval „newspeaku“ komunistů. V jeho hře Vyrozumění se do velkého úřadu zavádí umělý jazyk ptydepe.

Hra paroduje „reformy“ prováděné na počátku šedesátých let minulého století tehdejšími komunisty. V červenci 1960 byla přijata Ústava Československé socialistické republiky a tímto okamžikem u nás socialismus „zvítězil“.

Současný stav tak zvané korektní politiky vede k podobnému výsledku, i když je motivován jinými společenskými podmínkami. Základem moderního „korektního jazyka“ je až úzkostlivá obava někoho se „nedotknout“. Paradoxem tohoto stavu ale je, že vybrané skupiny obyvatel jsou naopak označovány za nepřátele svobody a demokracie (krajně pravicové a „nacistické“ skupiny). A v Evropě i v USA se tímto způsobem dokonale zamlžuje národnost, která je jakoby „out“.

Neznámí útočníci v noci na středu v Berlíně strčili pod přijíždějící soupravu metra 30letého Íránce, který krátce poté těžkým zraněním podlehl. Incident se stal ve stanici Kottbusser Tor. Policie po pachatelích pátrá. Deník Berliner Zeitung s odvoláním na své zdroje napsal, že Íránec se zastal svého strýce na vozíčku, kterého doprovázel a jehož chtěli okrást dva muži jižního vzhledu.

Kolem údajného „jižního vzhledu“ se pod inkriminovaným článkem rozproudila velmi „živá“ diskuse, v níž převažoval sarkasmus nad tímto „termínem“. Německo, které zažívá problémy s milionem migrantů přijatých od roku 2015, evidentně nemá jasno jak o kriminalitě migrantů referovat. Média se tak vyhýbají tomu, aby spekulovala o původu zločinců jako o migrantech a nahrazují jejich popis způsobem, který u normálního člověka nutně vyvolá sarkastickou reakci. Stojí rovněž za zmínku, že lidé, kteří v minulosti strčili někoho pod vlak a zabili ho, jsou nyní na psychiatrii. To je další důvod k sarkastickým poznámkám čtenářů.

Americká herečka Geena Davisová vyzvala hollywoodské tvůrce, aby napravili genderovou nerovnováhu ve filmu a televizi. Italská režisérka Lina Wertmüllerová při přebírání ceny Governors Awards šla ještě dál a navrhla, aby cena Akademie, obecněji známá pod názvem Oscar, dostala ženské jméno Anna.

Tento nový způsob myšlení, který se k nám tlačí z USA, je dalším příkladem boje za údajnou genderovou vyváženost. I v Česku se této iniciativy chopili „aktivisté“, kteří si stěžují na jazykovou „nevyváženost“. A nemohl jsem si nevšimnout zprávy o tom, že jistý člověk (ani muž, ani žena) chce, aby ho lidé oslovovali „oni“. Což je zvláště pikantní v německém prostředí, kde se běžně „oniká“ a onikalo se po německém vzoru kdysi i v češtině.

V případě ceny Americké filmové akademie jde ale o naprosté nepochopení významu sošky Oscar. Postupem času se z ceny stal symbol výborné filmové kvality (jakkoliv jsou některé oceněné filmy rovněž poplatné dnešní superkorektní době). Návrh, aby se soška jmenovala „Anna“ je ostatně stejně genderově „nevyvážený“. Pitvání se v rodu mužském či ženském či „obojetném“ je ubohou malicherností, která nejvíce vypovídá o nositeli či nositelce takového návrhu.

Havel by tak v dnešní době měl zase plno námětů na nový umělý jazyk, který se šíří médii ve jménu korektního dobra. Ta zpráva z německého tisku by ostatně mohla znít i takto: Dvě osoby jižního vzhledu strčili pod vagon metra osobu íránského vzhledu za přihlížení osob středoevropského vzhledu?!

Autor: Jan Bartoň

Zdroj: https://janbarton.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=733728
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponExredaktor České televize Jan Hrubeš hrubě urazil Jaromíra Jágra   
Pridal tk Pátek 01 listopad 2019 - 04:48:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Exredaktor České televize Jan Hrubeš hrubě urazil Jaromíra Jágra za to, že přijal vyznamenání od prezidenta Zemana. Hrubeš označil Jardu Jágra za “mizerného člověka” který “kolaboruje s stbáckou a proruskou hrůzovládou”.

Co na to říct? Vždy, když lidé z České televize mluví o někom, kdo nepatří do jejich sluníčkářské nebo byznysové party, vypadne z nich většinou jen nenávist a zloba.

To, co řekl Jan Hrubeš, jsou mimořádně trapné výkřiky lidí, co nic nedokázali.

Jaromír Jágr si vyznamenání zaslouží, jelikož jeho práce ve sportu a reprezentaci naší země vydá za všechny ministry zahraničí dohromady.

Bývalý moderátor České televize a někdejší mluvčí Úřadu vlády Jan Hrubeš:

„Ten který nosil na dresu číslo 68 jako symbol okupace, ten který umí oslovit davy a pomoci svrhnout tuhle stébáckou, proruskou hrůzovládu teď servilně přijímá státní vyznamenání a kolaboruje. Je mi za něj stydno. Skvělý sportovec...ale mizerný člověk," zlobil se na sociálních sítích bývalý moderátor České televize a někdejší mluvčí Úřadu vlády Jan Hrubeš.

Jaromír Jágr:

„Vy, exredaktore ČT, nemáte právo nikoho soudit, to má jen Bůh – a to vy, jak jsem si přečetl váš názor, rozhodně nejste!“

Tomio Okamura

Zdroj: https://www.facebook.com/tomio.cz/photos/a.185333081477515/2904407726236690/?type=3&theater


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPane senátore Lásko, nic lepšího, než obhroublý Pavel Novotný, by nebylo?   
Pridal tk Pátek 01 listopad 2019 - 04:36:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Zprvu mi to připadalo jako zlý sen, ale po několikeré přečtení jsem musel smutně konstatovat, že se mi to nezdá, že je to skutečnost. Pan senátor Láska nám prostřednictvím neurvalého, neúnosně vulgárního a psychopatického Pavla Novotného naznačuje, že skrze něho bychom mohli vidět a řešit neduhy naší společnosti, její dluhy a díry.

Pan Láska nepochybně naráží na dluhy a díry, které jsou v Ústavě ČR, které navzdory jeho krajní nevoli, umožňují vykonávat funkci prezidentovi Zemanovi. Jeho krátkozrakost je nebetyčná, ale s tímto optickým problémem a chabým úsudkem není zdaleka sám. Nicméně není nejmenších pochybností o tom, že kdyby se prezidentem místo M. Zemana stal prezidentem kníže Schwarzenberg, nikoho by nenapadlo poukazovat nějaké na díry a dluhy (v ústavě). Prostě proto, že by svou funkci vykonával jinak, k naprosté spokojenosti pravdoláskařů, havloidů, pražské kavárny apod. navíc s tím, že by jim vycházel ve všem vstříc. To samé platí v případě, že by volby vyhrál pan profesor Drahoš. Že by to byla česká katastrofa. není třeba připomínat!

Pan senátor Láska sice poznamenává, že Pavel Novotný je extrémní starosta, ale zato nám prý ukazuje, kde má naše společnost dluhy a díry. Není prý úkolem nás ostatních následovat jeho styl (to by nedopadlo dobře), s čímž lze naprosto souhlasit, bylo by však prý potřebné a užitečné naslouchat jeho upozorňování a ty díry trochu komfortnějším stylem, než je ten jeho, zalepit. Upřímně řečeno, z Novotného projevu, resp. jeho kanalizační žumpy si vybrat něco k lepení dluhů a dír na to už musí být fakt machr. Třeba pan Láska, ten si s tím jistě poradí!. Pan Láska dluhy a díry vidí nejspíš v naší ústavě, protože přeneseno na prezidentovy pravomoci a jejich údajné úmyslné překračování či porušování Ústavy ČR je to, co panu Láskovi vadí asi ze všeho nejvíce.

Je však poněkud nepochopitelné, že Novotného brutální vulgarita, naprostý deficit společenského taktu, slušnosti, lidské úcty, stejně jako to tupé bezmezné, bezskrupolozní, hulvátské, krajně nevhodné a neúnosné veřejné vystupování a vyjadřování, je pro pana Lásku východiskem a nadějí k řešení společenských problémů. To by zřejmě naši politici měli pro zlepšení či odstranění nedostatků a problémů ve společnosti čerpat z Novotného hluboké, smradlavé žumpy sraček, z jeho prostředí kurev, zmrdů, hajzlů, zombee, narkomanů, teplých hošánků a holčiček? Taková společnost, takové prostředí a takoví lidé že by měli být pro nás spásou, cestou a poučením, jak řešit dluhy a díry ve společnosti? Potěš pánbůh! Senátor Láska svou záštiplnou iniciativou v obžalobě prezidenta Zemana nemá ještě pořád dostatečně „vytažené triko“ a proto potřebuje své ego ještě více zviditelnit a také znemožnit!

Smutné na tom bude (pokud už není), že tyto Láskovy názory bude pozitivně hodnotit a sdílet ODS, která se dosud nijak neohradila, případně nedistancovala od naprosto nepřijatelných způsobů, které Pavel Novotný jako politik a člen ODS jak ve funkci starosty MČ Prahy 7, tak vůči veřejnosti naprosto benevolentně (a požitkářsky) používá. To je ta liberální demokracie podle ODS! A s tím chtějí vyhrát volby?

Jiří B a ť a

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Kriminální xindl“: Socialistický poslanec o imigrantech   
Pridal tk Pátek 01 listopad 2019 - 04:31:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Poslanec německých socialistů (SPD) Joe Weingarten, který přebírá mandát ve Spolkovém sněmu po bývalé šéfce Nahlesové hodlá i nadále nazývat věci nepokrytě: imigranti jsou pro něj xindl. V rozhovoru s celoněmeckým listem Die Welt Weingarten svůj pohled rozvádí a vysvětluje.

„Víte, jsou tři skupiny uprchlíků. Ti, co žádají o azyl a mají jej dostat, ti, co přišli pracovat – ty bychom měli vzdělat a integrovat. Třetí skupinou jsou ti, kteří páchají zločinnost, nebo přišli vysávat sociální stát. Ty nazývám xindlem, a při tom zůstanu“, uvedl věci na pravou míru Weingarten. Lidé na venkově mluví také tak, dodal Weingarten tváří v tvář nechápavé berlínské kavárně.

Zdroj: https://www.welt.de/politik/deutschland/plus202642994/Joe-Weingarten-Nahles-Nachfolger-uebt-heftige-Kritik-an-SPD.html
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV USA zvažují strategie útoku na Krym a ruský Dálný východ   
Pridal tk Pátek 01 listopad 2019 - 04:28:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americká vláda projednává nové strategie „zadržování“ Ruska a Číny, z nichž jedna předpokládá útok na Krym a druhá na ruský Dálný východ, píše Foreign Policy.

Autoři článku píšou, že se dnes USA snaží připravit na „dobu velmocenského soupeření“. Kvůli tomu prosazují některé „vlivné hlasy“ v americké vládě „strategii horizontální eskalace a způsobení škod“, informuje Foreign Policy. Podstata spočívá v tom, že Američané mohou použít svého „téměř neomezeného přístupu“ k jakémukoli místu na světě, aby tam způsobily vážné škody Číně a Rusku.

Jde zejména o to, že v případě dobytí Ruskem Pobaltí mohou USA zaútočit na ruskou armádu na Krymu nebo v Sýrii. Tato teorie se zakládá na tom, že hrozba likvidace a uchvácení vzdálených sil a prostředků může donutit nepřítele, aby se vzdal svých původních cílů, uvádí se v článku.

K agresivnějším variantám patří útok kvůli ochraně amerických spojenců proti Číně nebo Rusku podél jejich „zranitelné periférie“, zejména na Dálný východ nebo na západní oblasti Číny. Anebo to může být dobytí takzvaných strategických těžišť, například aparátu státního řízení nebo významných ekonomických objektů, píše Foreign Policy.

Tato koncepce má ale málo šancí na úspěch a její uplatnění může mít katastrofální následky, píše autor, poněvadž Rusko a Čína mají spoustu možností pro odvetnou eskalaci, včetně s použitím jaderných zbraní.

Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg dříve vyzval spojence k dalšímu zvýšení výdajů na obranu, aby aliance byla „připravena na budoucnost“.

Ruské ministerstvo zahraničí zase vyslovilo znepokojení v souvislosti s perspektivou nových závodů ve zbrojení kvůli stálému růstu obranných výdajů zemí NATO.

Ministerstvo poznamenalo, že v roce 2019 mají tyto celkové výdaje překročit jeden bilion dolarů, což činí více než polovinu celkových světových výdajů na tyto účely a víc než dvacetkrát převyšuje obranný rozpočet RF.

Zdroj: Foreign Policy

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAsad zpochybnil likvidaci al-Bagdádího   
Pridal tk Pátek 01 listopad 2019 - 04:25:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Syrský prezident Bašár al-Asad ve čtvrtek oznámil, že Damašek není ve spojení se Spojenými státy ohledně likvidace vůdce Islámského státu al-Bagdádího. Dodal, že do předložení důkazů nevěří v jeho zabití.

„Nijak jsme nekontaktovali americké instituce ohledně likvidace al-Bagdádího. Co je ale ještě důležitější, tak nevíme, zda vůbec k této operaci došlo či nikoliv,“ oznámil Asad během rozhovoru se syrskými státními televizními kanály.

Poznamenal, že USA zatím neposkytly žádné důkazy o zabití vůdce Islámského státu a Damašek se dozvěděl o svojí „pomoci“ Spojeným státům pouze ze zpráv z médií. Součaně zdůraznil, že smrt al-Bagdádího či dokonce všech bojovníků nebude mít vliv na celou situaci, dokud bude naživu teroristická ideologie.

Pentagon o likvidaci

Pentagon dnes zveřejnil první video a fotografie z operace likvidace Abú Bakra al-Bagdádího. Na krátkém videu má být podle informací budova, ve které se měl podle tvrzení Spojených států nacházet terorista. Podle Pentagonu se měl snažit nejprve terorista schovat v tunelu bez východu.

Nejprve opětoval palbu, ale poté odpálil bombu. Uvádí se, že vyhodil do povětří nejen sebe, ale i dvě děti, které byly mladší dvanácti let. Byla rovněž potvrzena informace, že byl al-Bagdádí pohřben v moři. Podle všeho to mělo být provedeno podle zákonů válečného konfliktu.

Operace Spojených států

Abú Bakr al-Bagdádí (vlastním jménem Ibrahim Avas al-Badri) je znám jako vůdce teroristů od roku 2014, když z mešity v uchváceném IS Mosulu vyhlásil založení „islámského chalifátu“ na Blízkém východě. Od té doby média nejednou informovala o jeho smrti, tyto zprávy však nebyly nikdy potvrzeny.

Trump informoval o zabití al-Bagdádího 27. října. Podle jeho slov na sobě terorista odpálil sebevražedný pás, nicméně se ho podařilo „rychle a přesně identifikovat“.

Ruské ministerstvo obrany učinilo prohlášení, že nedisponuje hodnověrnou informací o americké operaci, v Kremlu sdělili, že nedostali oficiální potvrzení zabití teroristického vůdce. Tiskový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov přitom dodal, že bude-li smrt vůdce IS potvrzena, bude možné mluvit o vážném přínosu Donalda Trumpa k boji proti světovému terorismu.

Islámský stát

Islámský stát (jinými slovy také Daiš či Daeš) je radikální islámská teroristická organizace, která je původem z Iráku. Organizace v roce 2014 na dobytém území na částech států Iráku a Sýrie vyhlásila samozvaný Islámský stát. Ten ale nebyl mezinárodně uznán žádným jiným státem. Stoupenci IS prohlásili dané území za chalífát, jenž si nárokuje náboženskou autoritu nad všemi muslimy na světě a usiluje o vládu nad všemi muslimy obývanými územími.

Zdroj: https://sptnkne.ws/Anxh

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAdvokátka EU obvinila Česko, Polsko a Maďarsko kvůli uprchlíkům. Co na to Babiš?   
Pridal tk Pátek 01 listopad 2019 - 04:21:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle stanoviska generální advokátky Soudního dvora Evropské unie Eleanor Sharpstonové nesplnily Česko, Polsko a Maďarsko povinnosti, které plynou z právních předpisů Evropské unie. Konkrétně se jedná o odmítnutí zapojit se do systému přerozdělování uprchlíků. Informovala o tom ČTK.

Advokátka uvedla, že není možné, aby státy zdůvodňovaly odmítání solidárního přebírání migrantů obavami o jejich bezpečnost. Uvádí se, že ačkoli není názor generálního advokáta závazný, soudci se jím při rozhodování často řídí.

Již v roce 2015 byl zaveden program povinného přerozdělování uprchlíků. Cílem měla být pomoc Řecku a Itálii, kam v té době směřovalo velké množství žadatelů o azyl. Země, které nyní čelí obvinění, se však v té době nechtěly k danému systému připojit. Argumentovaly tím, že co se týče záležitostí ohledně vnitřní bezpečnosti, ty jsou výlučně v jejich kompetenci.

​Advokátka však tvrdí, že systém dával možnost odmítnout takové uprchlíky, kteří představovali jisté riziko.

„Tři žalované členské státy tudíž mohly bez problémů zajistit ochranu bezpečnosti a blahobytu svých občanů odmítnutím konkrétních žadatelů o azyl,“ je uvedeno v tiskovém prohlášení.

Státy zažalovala Evropská komise již předloni v prosinci. Zástupci však připomněli, že daný program nefungoval a ani nesplnil původní předpoklady, jelikož došlo k přesunutí výrazně menšího počtu migrantů, než bylo původně v plánu. Poznamenali rovněž, že verdikt nebude mít praktický význam, jelikož nelze zajistit nápravu.

Babišův pohled na věc

Pro ČTK sdělil Andrej Babiš, že momentálně Česko studuje a analyzuje stanovisko advokátky. Dodal, že je nutné počkat až na rozhodnutí soudu. To je právě na rozdíl od stanoviska generálního advokáta závazné.

„Stanovisko generální advokátky není závazné, je to čerstvá věc, aktuálně toto stanovisko ČR studuje a analyzuje. V každém případě bude nutné vyčkat rozhodnutí soudu, které jediné je závazné,“ pověděl český premiér.

Blaho cizinců či bezpečnost občanů?

Před pár dny interpelovala ve Sněmovně poslankyně za hnutí Trikolóra Zuzana Majerová Zahradníková ministra vnitra Jana Hamáčka kvůli novele azylového zákona.

​Ministerstvo vnitra hodlá pro případ nové migrační vlny uzákonit, aby bylo možné o udělení azylu uprchlíkům výjimečně rozhodnout do 30 dnů. Jan Hamáček se domnívá, že to bude pojistkou, která by byla použita na základě rozhodnutí vlády v případě nadměrného přílivu nelegálních migrantů.

Podle Trikolóry tento návrh počítá s rozšířením tzv. institutu strpění cizince. Na ministra vnitra se poté obrátila s otázkou, proč chce tak zásadním způsobem ohrozit bezpečnost. Hamáček tvrzení poslankyně však ostře odmítl.

„Já naprosto nechápu, jak je možné, že někdo vezme krok, který vede ke zlepšení bezpečnosti České republiky, úplně to otočí a ruku v ruce s ruskými dezinformačními servery tady vede kampaň proti ministrovi vnitra a proti vládě České republiky,“ hlásal Hamáček.

Dodal, že institut strpění má být nově využit výjimečně pro žadatele o azyl, kteří v Česku spáchali trestný čin, ale vyhoštěni nebudou do doby, než jim v zemi původu přestane hrozit násilná smrt nebo perzekuce.

ZTdroj: https://sptnkne.ws/AnhH
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2591 sec,0.0784 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,694kB