Pondělí 25 listopad 2019
Očitý svědek: Dezinformační Deník N v akci - Petra Procházková versus Vladimír Franta   
Pridal tk Pondělí 25 listopad 2019 - 19:31:43 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Padla facka na sále. Petra Procházková plácala nesmysly a ve svém špatně připraveném vstupu na pražském Mezinárodním mediálním fóru neústrojně skládala propagandistické příběhy bez ladu a skladu, stejně jako ve své novinářské praxi. Její vystoupení bylo slabé a Vladimír Franta ji ocitoval na stránkách Sputniku. Procházková neunesla nastavené zrcadlo a rozhodla se bránit útokem.

Na Vladimíra Frantu vyrazil fotograf z dezinformačního Deníku N, tedy Ludvík Hradílek ze současného hnízdiště létající Petry. Ve foyer mu vrazil objektiv do obličeje, leč Franta se nedal a vytasil mobil. Pánové zahájili fantastickou koridu. Stříleli po sobě fotoaparáty. Jeden agresivně útočil a druhý se snímáním soupeře bránil. Kde se vzala, tu se vzala. Na místo dorazila teta Petra. A hned Frantu fackovala, mobil z ruky vyrazila, za hajzla a prase označila.

Milý čtenáři, posuď sám, kdo si stojí lépe ve Tvých očích. Redaktorka předlistopadových Květů a zakladatelka subverzní organizace Člověk v tísni nebo gentleman, který facku nevrátil, neb je evropsky přesvědčen, že se ženy nebijí.

Byl jsem osobně přítomen a scénu na vlastní oči i uši zaznamenal.

Stanislav Novotný

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNová šéfka TOP 09 si v Maroku nechala na levou paži vytetovat jména členů své rodiny, samozřejmě v arabštině!   
Pridal tk Pondělí 25 listopad 2019 - 19:23:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nová šéfka TOP 09 si v Maroku nechala na levou paži vytetovat jména členů své rodiny, samozřejmě v arabštině! Tak daleko zatím nezašla žádná z evropských neoliberálních političek, Pekarová Adamová si tím nepřímo řekla o kandidaturu na úřad prezidenta v roce 2023! Ve volbě předsedy TOP 09 se strana definitivně rozešla se šlechtickými rody poté, co Karel Schwarzenberg odmítl hlasovat pro usnesení na podporu Izraele a odveta přišla okamžitě! Kníže Czernin (správně hrabě pozn. redakce IK) byl poražen ženou s arabským nápisem na levé ruce! Adamová je dokonce i členkou Bakalova pražského Aspen Institute!

Pokud čtete mé články a rovněž jste si i přečetli moji druhou knihu, tak určitě už chápete a vnímáte souvislosti, které běžným laikům unikají. Nikdo v Evropě se nedostane a ani neudrží u moci, kdo se nepokloní vyvolenému národu, a tím myslím jak sionistům, tak i Židům, Jeruzalému a Izraeli. Co se stane, když odmítnete složit poklonu a vyjádřit podporu Izraeli, to jsme mohli vidět během uplynulého víkendu na sjezdu TOP 09, kde sjezd volil nového předsedu. Přestože se všeobecně očekávalo, že bude zvolen šlechtic Tomáš Czernin, který byl podporován jak Miroslavem Kalouskem, tak i bývalým předsedou a šlechticem Karlem Schwarzenbergem, tak hlasování skončilo obrovským překvapením. Něco se stalo, nikdo neví co, ale mezi členy strany se proslýchá, co vlastně za tím bylo, že šlechtic Czernin vyhořel a místo něho byla zvolena žena.

Sjezd TOP 09 totiž o víkendu zvolil do čela strany Markétu Pekarovou Adamovou, která se tak stala jedinou ženskou šéfkou strany v poslanecké sněmovně. Sázka na ženskou kartu může být vnímána hned v několika směrech jako evropský kalkul, protože dosazovat do čel politických stran ženy je globalistický trend v celé Evropě a rovněž v USA, který jde ruku v ruce s procesy feminizace a genderovými procesy. Alespoň tak se to zdá na první pohled. Jenže v případě TOP 09 došlo opravdu k něčemu, co nebylo v plánu.

Volby měl vyhrát Tomáš Czernin, který by navázal kontinuálně na éru Karla Schwarzenberga a současně by byl zachován onen šlechtický éthos, který v roce 2009 vymyslel právě Miroslav Kalousek, kdy se jeho strana měla stát magnetem na vyšší střední třídu v ČR, která byla šlechtici doslova uhranuta. Miroslav Kalousek měl v plánu na toto navázat a raději zapomenout na experiment s Jiřím Pospíšilem, který stranu přivedl na pokraj vypadnutí ze sněmovny. Jenže tento plán s Tomášem Czerninem nevyšel.

Nové šéfce TOP 09 se podle jejích slov líbí arabské nápisy, a tak si nechala na ruku vytetovat jména svých blízkých. Adamová je rovněž členkou Bakalova pražského Aspen Institute

Místo něho byla zvolena žena, která šokovala na povolebním brífinku, ovšem nikoliv svými modrými šaty, ale arabským tetováním na levé paži. Okamžitě se rozjely dohady a spekulace, co to ksakru má znamenat, jestli nejde o Photoshop, nějakou fotomontáž, Deep Fake nebo prostě nějaký jiný trik, ale vzápětí se ukázalo, že to opravdu není fotomontáž, jedná se o skutečné arabské tetování, které si Markéta Pekarová Adamová nechala udělat v Maroku. Nápis obsahuje arabské tvary jmen členů její rodiny: Miroslav, Zlata, Margarit, Daniela a Martin. Samotná Adamová pro média uvedla, že si tetování nechala udělat proto, že se jí líbí arabské písmo.

Tetování si nechala v Maroku udělat v době, kdy tam pracovala v místním dětském domově jako dobrovolnice. Signál, jaký to ovšem vysílá lidem, kteří dokáží číst tyto vzkazy a politické symboly, je naprosto děsivý a zároveň zcela logický. Markéta Pekarová Adamová je navíc členkou Aspen Institute Prague, který z USA přivezl a v Praze jako pobočku založil Zdeněk Bakala. Členem této lobbingové organizace je mnoho osobností a politiků, např. ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček.

Bylo naprosto vyloučeno, aby byl do čela strany znovu zvolen šlechtic, když Karel Schwarzenberg před 2 týdny jako jediný poslanec v poslanecké sněmovně nehlasoval ani pro jeden z bodů parlamentního usnesení na ochranu Izraele a odpor proti bojkotu Izraele, v některých bodech usnesení se zdržel, zatímco v jiných dokonce hlasoval proti. Přinesli jsme o tom článek zde: https://aeronet.cz/news/poslanecka-snemovna-schvalila-usneseni-na-obranu-a-ochranu-izraele-pozmenovaci-navrhy-na-ochranu-rovnez-palestincu-a-obecne-pouze-zidu-jako-takovych-neprosly-snemovna-v-usneseni-priznala-pravo/ a bylo jen otázkou času, kdy přijde odveta za tuto opovážlivost, kterou si dovolil Karel Schwarzenberg.

Odveta přišla v opravdu kruté podobě a s drsným symbolem a vzkazem. Namísto šlechtice Tomáše Czernina, kterého podporoval jak Karel Schwarzenberg, tak i Miroslav Kalousek, byla zvolena žena, která ostentativně a provokativně po svém zvolení oblékla modré barvy, ve válečné terminologii globalistů jde o barvu “nepřítele” a na levé ruce ukázala nová šéfka TOP 09 své znamení “šelmy”, arabské nápisy se jmény členů své rodiny. Proč česká žena od české rodiny si nechala vytetovat jména svých blízkých arabsky? Je to symbol, vzkaz toho, co čeká celou Evropy, je to brutální symbol vyslaný těm, kteří vědí. Namísto šlechtice a muže, je zvolena žena a navíc okouzlená islámem a arabským písmem, jak sama přiznala pro média, že se jí arabské písmo líbí.

Odveta Karlu Schwarzenbergovi za jeho disent při hlasování o usnesení ve sněmovně na ochranu Izraele

Strana TOP 09 se tak tímto okamžikem změnila z původního konceptu elitářské strany pro zlatou mládež a vyšší střední třídu okouzlenou šlechtici na tvrdou neoliberální a pro-bruselskou stranou s důrazem na inkluzivní, genderový a nově i feministický, pro-integrační a neoliberální akcent. Stejný proces už delší dobu probíhá tady v Německu, kde místní CDU už zcela rezignovala na myšlenku volit do čela strany někoho jiného, než je žena. Hollywood dosazuje do filmů ženy do hlavních rolí místo mužů, tento feministický “drajv” tak už dorazil zjevně i do ČR.

Podobný éthos již panuje v AfD, kde straně šéfuje lesbička Alice Weidel, bývalá bankéřka Goldman Sachs a politická vyprázdněnost je nahrazována ženským faktorem, který sám o sobě je shledáván jako dostatečná změna, která by mohla na voliče zapůsobit. Je to samozřejmě iluze, ale jen do chvíle, než taková žena v čele moci a státu začne provádět sebevražednou protinárodní politiku, jako třeba předvedla Angela Merkel v roce 2015, když vykřikla do světa, že Německo vítá uprchlíky. V takovém okamžiku taková žena opravdu přináší najednou změnu do společnosti, ale rozhodně ne k lepšímu.

Miroslav Kalousek po zvolení Adamové nijak neskrýval své rozčarování, jeho favorit Tomáš Czernin prohrál jen o 15 hlasů, ale výsledek zkrátka znamená, že Miroslav Kalousek už neřídí TOP 09 a ztratil zvolením nové šéfky svůj dosavadní vliv. Není to ale tím, že by snad udělal nějakou chybu, jeho se to totiž vůbec netýká. Nezvolení šlechtice Tomáše Czernina je odveta Karlu Schwarzenbergovi za to, že nezvedl ruku pro usnesení na podporu Izraele ve sněmovně. Zvolení ženy a navíc okouzlené islámem je odveta za to, že odmítl podpořit Izrael. Když nepodpoříš Izrael, budeš potrestán migrací a kádry, kteří jsou okouzleni islámem! Přesně takto funguje systém odvet ve válce mezi židy a Židy. Když se odmítneš přiklonit na stranu Židů a přihlásit se k ochraně Izraele a Jeruzaléma, nasadíme ti do strany nepřátele z druhého tábora, ze strany židů, tedy sionistů. A budeš trpět!

Když se neskloníš před Izraelem a nepolíbíš prsten vyvolenému národu, okamžitě přijde odveta

Tento systém války mezi židy a Židy připomíná nacistické procesy řízení válečného úsilí na Ukrajině a při tažení do Ruska. Pokud neslíbíš věrnost Říši a boji proti Stalinově bolševismu, předhodíme tě Stalinovi a jeho bolševikům jako našeho kolaboranta. Toto, co se stalo v TOP 09, je úplně to samé. Proto najednou dva týdny po hlasování o usnesení o Izraeli, kde Karel Schwarzenberg vyjádřil odpor a disent, se namísto favorizovaného šlechtice Tomáše Czernina objevuje v čele strany globalistka, dokonce by se dalo říct islámofilka, minimálně milovnice arabského písma, která je jím tak uhranutá, že si v tomto písmu nechala na ruku vytetovat jména všech členů své rodiny, což opravdu není normální u občanky České republiky v prostoru Střední Evropy, která má politické ambice.

Toto je vzkaz a symbol vyslaný Karlu Schwarzenbergovi, že se jedná o odvetu židovských mocenských kruhů v Praze za jeho nepodpoření usnesení na ochranu Židů, Izraele a Jeruzaléma. Odvetou je globalistka obdivující symboly islámu v čele kdysi šlechtické strany, šlechtický nástupce Karla Schwarzenberga je odstaven, a rovněž je i odstaven architekt strany Miroslav Kalousek. A to všechno jako odveta za to, že Karel Schwarzenberg jako jediný poslanec nepodpořil ani jediný bod usnesení sněmovny na podporu Izraele.

Ve všech bodech usnesení projevil disent a nezvedl ruku ani pro jeden z bodů návrhu. A to se neodpouští. A co je ještě horší, že nová šéfka TOP 09 se tímto kádrovým profilem a s vytetovaným arabským vzkazem zařadila na seznam potenciálních globalistických kandidátů na úřad prezidenta v roce 2023. Záleží na tom, jak se osvědčí globalistům. Všechno napoví nejbližší měsíce, zejména postoj, jaký zaujme nová zglobalizovaná TOP 09 ve vztahu k migraci, k integraci do EU, k inkluzi, k přijímání migrantů, dětských běženců atd.


-VK-Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVíte, kdo v EU přepisuje dějiny ve prospěch Hitlera? Češka Jourová!   
Pridal tk Pondělí 25 listopad 2019 - 19:00:54 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na internetových stránkách Aliance národních sil (ANS), jsem se o tom dověděl až dnes, ale protože možná jde o věc, která není novinkou jen pro mě, rozhodl jsem se o ní s vámi podělit.

Oč jde? Onoho 18.9. t.r. schválil Evropský parlament usnesení o významu evropské paměti pro budoucnost Evropy. Dokument má číslo 2019/2819, jeho autorkou je česká komisařka EU Věra Jourová, a předsedkyně Aliance národních sil PhDr.Vladimíra Vítová k tomuto dokumentu na stránkách ANS sepsala komentář nesoucí titul: TRESTUHODNÉ USNESNÍ EP PŘEPISUJE HISTORICKOU SKUTEČNOST

Trestuhodné v čem?

Podle Vladimíry Vítové v tom, že dává na stejnou rovinu vinu Německa a Sovětského svazu při zahájení 2. světové války.

V tom, že zcela pomíjí význam sovětského svazu na poražení nacistického Německa a v některých bodech z něj dělá dokonce hlavního viníka.

Ke kterýmžto těmto dvěma bodům Vladimíra Vítová dodává: „“Různí „politologové“ začínají již zcela oficiálně hovořit v tom smyslu, že Adolf Hitler zaútočil v červnu roku 1941 na SSSR preventivně, aby Evropu zbavil bolševismu – viz letošní diskuse v Knihovně Václava Havla. Za hlavního agresora 2. světové války začínají tito takzvaní „historici“ označovat Sovětský svaz a o Německu pomalu – ale jistě – začínají hovořit v tom smyslu, že de facto bránilo Evropu před bolševismem z Ruska.

V tom, že v dokumentu je například zcela vynechána Mnichovská dohoda a nikde není uvedeno ani datum 1.9.1939, kdy skutečně vypukla 2. světová válka napadením Polska nacistickým Německem. V tom, že naopak ostatní data a smlouvy ale uvedeny jsou – například data obsazení pobaltských republik Sovětským svazem a napadení Finska Sovětským svazem a další.

V tom, že dokument zdůrazňuje, že druhá světová válka byla zahájena v bezprostředním důsledku smlouvy mezi nacistickým Německem a Sovětským svazem o neútočení ze dne 23. srpna 1939, (pakt Molotov-Ribbentrop) a jejím prostřednictvím si tyto dva totalitní režimy s celosvětovými dobyvatelskými ambicemi prý rozdělily Evropu na dvě zóny vlivu (bod 2).

V tom, že tento dokument žádá všechny členské státy EU, aby si tento den podepsání paktu Molotov – Ribbentrop (23. srpna) připomínaly jako Evropský den památky obětí totalitních režimů a aby to v zájmu posílení povědomí mladé generace o těchto záležitostech zařadily do osnov a učebnic pro všechny školy (bod 8).

V tom, že Evropský parlament (EP) také žádá Komisi (v bodě 12), aby účinně podporovala projekty (této nové) historické paměti v členských státech a činnost Platformy evropské paměti a svědomí a aby přidělovala náležité finanční zdroje v rámci programu Evropa pro občany na podporu vzpomínkových a pamětních akcí k uctění obětí totality. Jinými slovy EU nyní bude štědře finančně podporovat přepisování dějin. Dokument dále sděluje, že nacistické a komunistické režimy prováděly masové vraždění, genocidu a deportace a zapříčinily ve 20. století ztráty na životech a omezení svobod rozsahem nevídané v celé lidské historii. Odsuzuje akty agrese, zločiny proti lidskosti a masové porušování lidských práv, jež páchaly nacistické a komunistické režimy.

A tedy v tom, že staví na roveň nacismus a komunismus (bod č. 3).
V tom, že dokument konstatuje, že po 2. světové válce jsme ve střední a východní Evropě žili ve zločinném režimu, který byl stejný jako nacismus a že se země střední a východní Evropy svým vstupem do EU a NATO vrátily do evropské rodiny svobodných demokratických zemí a s pomocí EU jsme prý údajně úspěšně provedli reformy a dosáhli pokroku v sociálně-ekonomické oblasti.
V tom, že EP je prý hluboce znepokojen snahami současného ruského vedení překrucovat historické skutečnosti a maskovat zločiny spáchané sovětským totalitním režimem, což považuje za nebezpečnou součást informační války vedené proti demokratické Evropě s cílem Evropu rozdělit, a žádá proto Komisi, aby proti těmto snahám přijala rozhodná protiopatření (bod 16).

V tom, že v bodu se 18 konstatuje, že skutečnost, že v některých členských státech stále zůstávají na veřejných prostranstvích (v parcích, na náměstích, na ulicích apod.) pomníky a památníky oslavující totalitní režimy, připravuje půdu pro překrucování historických faktů o důsledcích druhé světové války a pro propagaci totalitního politického systému.

A tedy v tom, že pro EP a jeho poslance je žádoucí odstraňování soch našich osvoboditelů – jako například sochy maršála Koněva.

A závěru svého komentáře Vladimíra Vítová uvádí:

Všichni čeští poslanci EP (kromě jediné europoslankyně za KSČM) schválili tento zákeřný a hanebný dokument, který má za úkol přespat dějiny. Dokument vytvořila a Evropskému parlamentu předložila eurokomisařka za ČR Věra Jourová. Působení českých politiků v EU je TRESTUHODNÉ!

K čemuž bych já rád dopsal jen toto: Jourová a její přátelé v EU zřejmě osudově vsadili vše na platnost Orwellových slov o tom, že kdo ovládá přítomnost, ovládá i minulost. A že kdo ovládá minulost, ovládá i budoucnost.

A proto tato minulost musí být znásilněna!

USNESENÍ EP JE ZDE:

http://www.europarl.europa.eu/doceo/document/RC-9-2019-0097_CS.html?fbclid=IwAR0ExQJTDpz0qkYxYNWBmN535YCG29_r2OrFbMeQd3FK9caG_JtcL0TjMU0

Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRozkopnutá bábovička NATO   
Pridal tk Pondělí 25 listopad 2019 - 06:39:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Už se o tom může začít psát, už se o tom může začít mluvit, protože do bábovičky na pískovišti NATO kopl jeden z nejvyšších lídrů EU. Podle reakcí můžeme nyní jen sledovat, jak je kdo mentálně hluboko zavrtanej v řiti USA.

Jedno se klukovi francouzskýmu nedá upřít - čuch na změnu větru. Odvaze bych to nepřičítal, neboť ten lev salónu si určitě o sobě myslí, že je lídr s právem určovat, kam budou dějiny Evropy směrovat. Místo odvahy bych to spíše tipoval na moc a peníze, případně peníze a moc. O nic jiného tady nejde. Na Francouze kašle, jejich osud je mu lhostejný, stejně tak jako osud Evropanů. Důkazy hovoří jasně.

Že mu nejde o vlastní spoluobčany dokazuje přístup k "žlutým vestám". Ač se to nezdá "žluté vesty" jsou stále aktivní. Jaksi zatím nevychází český vynález, že o čem se nepíše, to vlastně není. Takže, "vesty" stále jsou a stále jsou potlačovány s razancí větší, než v blahé paměti protisocialistické demonstrace ztroskotanců a samozvanců ukrutnými bolševickými policejními mlátičkami. Taky no-go zóny ve Francii vyrůstají tempem, že špičková profesionální pěstírna žampiónů musí to tempo závidět. Tohle s Emánkem nehýbe. Naopak - ordinuje tento recept zbytku Evropy .. a běda., kdo se vzpouzí!

Ale zareagoval na něco jiného - vycítil prachy a moc. O co jde .. Musíme vzít v potaz vícero probíhajících událostí. Klíčový je požadavek USA na zvýšení výdajů členů NATO - údajně na obranné výdaje. To, že znalý situace by spíše použil jiný termín než "obranné" nehraje roli. Došlo mu, že (dle USA) jediná správné řešení navýšení vojenských výdajů vede cestou armádních nákupů od emerických zbrojovek. Vše ostatní bude špatně s vyhlídkou na sankce. Můžeme začít třeba Egyptem, které samozřejmě není členem NATO, ale pokud nakoupí ruský obranný systém, čekají ho sankce USA. Pak tady máme Turecko, které už členem NATO je, a které už S-400 nakoupilo ... sankční vyhrožování stejné. Zkrátka nejde o zvýšení podílu na obranyschopnosti, ale o zvýšení objednávek US zbrojařům neb USA se řítí samospádem do finančního armagedonu. Dlouholetý mechanismus "vy vyrobte, my natiskneme a pak uděláme výměnu" ovšem přestává fungovat. Dedolarizačních rebelů přibývá a vede je syčák, na kterého není radno zaútočit. Ale zpět - volný obchod ano, ale až poté, co vyčerpáte kapacity USA firem (nebo tak nějak) ... jinak zle.

Emánek taky využívá toho, že v NATO se to řídí právem silnějšího. O žádnou soudržnost nebo spojenectví nejde. Pokud chtějí USA někde zaútočit nebo ukrást ropu, tak to udělají, aniž by se zdržovaly informováním NATO, na OSN nehledíc. Zkrátka USA mají NATO za přívěšek, z kterého buď něco kápne nebo je to přívěšek naprosto zbytečný. Důkazem může být i Turecko, která má druhou nejsilnější armádu v NATO ... a taky si dělá co uzná za vhodné, nečumíc nalevo nebo napravo.

Do karet mu hraje i probíhající vymývání mozků mainstreamem. Ruská hrozba je klasika, reklamní akce na min. 2% HDP proběhla a probíhá ... a hlavně nezačala na popud Francie, ale přítele největšího - USA. S klidem může tedy prohlásit - všichni se shodujeme s návrhem USA, že je nutno zbrojní výdaje zvýšit... Pak tady máme nesporný fakt, že Francie bude v EU (bez Británie) jedinou jadernou velmocí.

Zkrátka, vychází mi z toho, že Eman není úplně blbej, ale vyčůranej až na půdu. Hodlá mistrně využít propagandy, kterou zahájily USA a očividné nespolupráce v NATO, aby Francie převzala dojiče peněz z evropské verze NATO. A je úplně jedno, zda se to společenství bude jmenovat EU-NATO nebo "Společná EU armáda". Filutovi asi jde o pozici francouzských zbrojařů. Hrozby a požadavek na zvýšení "obranných" výdajů zůstanou, jen změní polohu střelka finančního kompasu, která ukazuje cestu peněz. Eman si myslí, že by mohly analogicky zůstat správné pouze výdaje směrem k francouzským zbrojovkám. A pokud to za něco vyhandluje, pak by si mohly více smočit zobáček i němečtí zbrojaři. Proto s elegancí Francouze rozkopl dlouhá léta opečovávanou bábovičku NATO.

Nic víc na tom nehledejte, o společnou obranu nebo obrannou politiku nejde. Důkazů je mnoho, hlavní ten z období druhé svět. války - kapitalismus a prachy vytvořily Hitlera, uzavřené spojenecké dohody šly stranou, smetl to až systém, který nebyl založen na kapitalistické idei "peníze first".

Po teoretické stránce by ten nápad neměl chybu. Jenže skutečný život neprobíhá v Emanově skleníku, který je zcela odtržen od reality. Celé taškařice vč. hry na lidská práva a právo na sebeurčení mají plné zuby už nejen samotní občané Francie a Katalánska, ale tipnul bych si i ve zbytku EU. A pod kotlem se neustále přitápí, je jen otázka času, kdy výbuch nespokojeností rozmetá i ten skleník lidí Emanuelovy třídy.

Autor: David Dvořák

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2019/11/8100-rozkopnuta-babovicka-nato.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTrestní oznámení na Koláře kvůli soše maršala Koněva   
Pridal tk Pondělí 25 listopad 2019 - 06:37:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Právník Norbert Naxera podal trestní oznámení na starostu Prahy 6 Ondřeje Koláře pro podezření ze spáchání trestného činu zneužití pravomoci úřední osoby a za porušení mezinárodní smlouvy o přátelství a spolupráci s Ruskem. Jde o sochu maršála Koněva, kterou starosta nejen odmítl vyčistit od hanlivých nápisů, ale dokonce bránil občanům, aby vyčistění provedli sami, nemluvě o tom, že se ani nepokusil vypátrat ty, kteří sochu počmárali a víceméně otevřeně sprejerům vyjádřil sympatie. Uvidíme, co z toho vzejde, ale příliš naděje na potrestání si nedělám.

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy
Odbor obecné kriminality
Kongresová 1666/2
140 00 Praha 4

Trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu zneužití pravomoci úřední osoby

Podezřelý: Ondřej Kolář, nar. 13. března 1984
starosta městské části Praha 6
bydliště není oznamovateli známo
Oznamovatel: JUDr. Norbert Naxera, nar. 14. 5. 1985
trvale bytem…………
doručovací adresa: ……….

Podávám toto trestní oznámení na starostu městské části Praha 6 Ondřeje Koláře pro jeho jednání v souvislosti se snahou odstranit sochu maršála Ivana Stěpanoviče Koněva na náměstí Interbrigády v Praze 6- Dejvicích, a to jednak na výroky starosty, že by sochu chtěl odstranit, na to že odmítl její vyčištění poté co byla poškozena vandaly a na to že jí nechal zakrýt plachtou. Všechny uvedené události jsou dobře známé z médií, proto není nutné uvádět důkazy.

Je podezření, že se Ondřej kolář tímto dopustil trestného činu podle § 329 trestního zákoníku.

Cituji text § 329 odst. 1: Zneužití pravomoci úřední osoby

Úřední osoba, která v úmyslu způsobit jinému škodu nebo jinou závažnou újmu anebo opatřit sobě nebo jinému neoprávněný prospěch
a) vykonává svou pravomoc způsobem odporujícím jinému právnímu předpisu,
b) překročí svou pravomoc, nebo
c) nesplní povinnost vyplývající z její pravomoci,
bude potrestána odnětím svobody na jeden rok až pět let nebo zákazem činnosti.

Právním předpisem na roveň postaveným zákonu jsou i mezinárodní smlouvy ratifikované parlamentem.

Starosta Ondřej Kolář uvedenou činností porušil smlouvu o přátelství a spolupráci s Ruskem ze dne 26. 8. 1993, uveřejněnou ve sbírce zákonů pod č. 99/1996 Sb., kde je uvedeno v článku 21:

Každá Smluvní strana bude na svém území zajišťovat péči o vojenské hroby a vojenské pomníky druhé Smluvní strany, jejich udržování a přístup k nim.

Budou rovněž spolupracovat při zjišťování a udržování pohřebišť občanů druhé Smluvní strany, výměně informací o osudu zemřelých a nezvěstných na svém území.

Socha maršála Sovětského svazu je nepochybně vojenský pomník podle této smlouvy. Starosta Ondřej Kolář jej cíleně a úmyslně neudržuje a omezuje občanům přístup k této soše. Proto mám za to že se dopustil výše uvedeného trestného činu.

Oznamovatel žádá orgány činné v trestním řízení, aby ho informovaly o průběhu a výsledku vyšetřování

V Praze dne 2. 9. 2019
JUDr. Norbert Naxera

Zdroj: http://www.zvedavec.org/prispevky/2019/11/8099-trestni-oznameni-na-kolare-kvuli-sose-marsala-koneva.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPavel Novotný - další případ, a Šafrův žebravý dopis čtenářům   
Pridal tk Pondělí 25 listopad 2019 - 06:26:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nejvýraznější postava současné ODS Pavel Novotný, starosta Řeporyjí vygeneroval další způsob, jak na sebe upozornit. Rozhodl se totiž postavit sochu vlasovcům, tedy vojskům generála Vlasova, kteří bojovali po boku německé armády proti postupující Rudé armádě. Ve zřejmé snaze napravit svoji "imič" podpořili Pražské povstání. Představitelé TOP09, Pirátů a ODS se nyní snaží veřejnost přesvědčit, že se Praha osvobodila sama, případně s pomocí vlasovců, a Rudá armáda přišla do již osvobozeného města.

Je to hezká pohádka, nicméně myslící člověk musí uznat, že pokud by se velmi rychle neblížila Rudá armáda, Praha by se rozhodně neosvobodila, neboť německá armáda by jednala jinak než úprkem do amerického zajetí a odevzdáním zbraní. Oběti na životech vojáků Rudé armády jsou pak vysvětlovány tím, že byli zraněni dřive a v Praze pak zraněním podlehli, případně se otrávili methanolem. Dějepis se nám mění pod vlivem snaživých vykladačů, tak jak to bývá u každé ambiciózní ideologie. Na nenávist k Rusku přišly nové objednávky bez ohledu na změnu společenského systému. V každém režimu vstanou noví snaživci.

Pavel Novotný se hodlal angažovat i v zatím podřimující věci "Koněvův pomník". Ruský tisk tak píše o nahrazení Koněva Vlasovem. rusnext.

Zprávu přinesl deník Forum24 ZDE, jehož šéfredaktor (dříve Dnes) Pavel Šafr nepřekvapil novou úvahou: "Poslední události ukazují, že je Česká republika nadále v moci nedemokratických a autoritářských sil, které pohrdají právním řádem i ústavou". Text je doplněn momentkou z chvilek z Letné. Článek se jmenuje: "Deník FORUM 24 prosí o vaši pomoc při obraně liberální demokracie". ZDE Vážně. Takže podle autora chvilkaři na Letné bojují proti nedemokratickým silám a to tím, že odmítají uznat výsledky demokratických voleb.

Demokracie asi není to nejdůležitější. Jak víme, až na prvním místě jsou peníze, proto Šafr vyzývá čtenáře ke sbírce na podporu jeho mediálního projektu Forum24 a to prostřednictvím předplatného, protože, jak uvádí: "...na české scéně nepůsobí mnoho silných médií, jež by otevřeně podporovaly demokratickou opozici, demokratické politické strany a členství České republiky v Evropské unii a Severoatlantické alianci". Zdá se, že tyto tyto zdravé síly jsou natolik demokratické, že lid o ně ztrácí zájem.

Ivan David

Zdroj Nová republika
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponIrák posiluje bezpečnost hranic se Sýrií. Brání se utíkajícím bojovníkům IS   
Pridal tk Pondělí 25 listopad 2019 - 06:17:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Iráčtí vojáci posilují kontrolu hranice se Syrskou arabskou republikou. Hodlají bránit svou zemi před pronikáním teroristů. Informovala o tom agentura INA.

Podle zprávy agentury, velení pohraniční služby Iráku zahájilo rozmísťovaní obranných opevnění podél irácko-syrské hranice v guvernorátu Ninive a provincii Anbar. Úkolem je zabránit pašeráctví a proniknutí teroristů.

Dříve televizní kanál NBC informoval o tom, že teroristé Islámského státu* opouštějí území Sýrie v důsledku porážek a směřují do nekontrolovaných horských oblastí Iráku.

V prosinci roku 2017 vedení Iráku informovalo o tom, že se mu konečně podařilo osvobodit území země od teroristů IS. Stalo se to po třech a půl letech války s teroristy, kteří okupovali kolem třetiny země. Irácké bezpečnostní složky však informují o opakujících se pokusech teroristů podnikat diverse či útoky.

27. října americký prezident Donald Trump informoval o likvidaci vůdce Islámského státu* Abú Bakra al-Bagdádího. Ten v roce 2014 z mešity v teroristy obsazeném Mosulu vyhlásil založení „islámského chalífátu“ na Blízkém východě. Od té doby média nejednou informovala o jeho smrti, tyto zprávy však nebyly nikdy potvrzeny.

IS už není nejnebezpečnější teroristickou organizaci?

Podle nedávno zveřejněné zprávy Institutu pro ekonomiku a mír (IEP) - Global Terrorism Index 2019 – z pozice nejnebezpečnější teroristické organizace IS* sesadil Tálibán. Tento fakt odborníci spojují s její prohrou v Iráku a Sýrii. Uvádí se, že počet úmrtí na následky útoků Islámského státu byl o 69 % nižší v porovnání s rokem 2017 a o 85 % nižší v porovnání s rokem 2016.

Odborníci však varovali, že roste počet poboček IS a skupin, které se zavázaly k věrnosti této organizaci, a to mimo území Iráku a Sýrie. Vliv skupiny tak nadále proniká do jižní Asie, severní a západní Afriky. Pořád existuje i hrozba pro evropské státy, říkají odborníci – na pozadí stažení jednotek Spojených států ze Sýrie a tureckého vpádu do severní oblasti země ozbrojenci můžou utéct z regionu do Evropy.

Je třeba poznamenat, že mluvčí tureckého ministerstva vnitra Ismail Catakly již prohlásil, že Turecko zahájilo deportace zatčených bojovníků IS* do zemí jejich původu.

Zdroj: INA, Sputniknews
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÍránské úřady odhalily mezi podněcovateli nepokojů stoupence Islámského státu   
Pridal tk Pondělí 25 listopad 2019 - 06:14:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nepokoje v íránské provincii Kermánšáh byly organizovány stoupenci teroristických organizací, včetně organizace Islámský stát. Informuje o tom televize Press TV s odkazem na gubernátora provincie Kermánšáh Houshanga Bazvanda.

„Diverzanti a povstalci zaútočili na mnoho podniků v Kermánšáhu. Byli spojeni se Stranou svobodného života v Kurdistánu (PJAK), Islámským státem a Organizací Mudžáhidů íránského lidu (v Íránu je považována za teroristickou, pozn. red.). Všichni byli identifikováni policií,“ sdělil Bazvanda.

Zároveň dodal, že účastníci nepokojů napadli jak policisty, tak i civilisty. Kromě toho způsobili vážné škody na majetku státu a různých podnicích v provincii.

​V řadě íránských měst došlo v posledních dnech k protestům kvůli prudkému nárůstu cen za benzín. Některé protesty proběhly v pokoji, některé vzrostly v ozbrojené nepokoje. Byly hlášeny i oběti jak mezi účastníky nepokojů, tak i u policistů. V zemi byl omezen přístup k internetu.

Podle prezidenta Hasana Rúháního byly nepokoje organizovány Spojenými státy a Izraelem a jejich cílem bylo podkopat íránskou bezpečnost.

Írán o obohacování uranu

Írán oznámil, že zahájí další fázi odstupu od svých závazků v rámci jaderné dohody. Prezident země Hasan Rúhání oznámil, že 6. listopadu začne země plnit plynem centrifugy, aby je mohla použít pro obohacování uranu na objektu Fordo.

Jak prezident dále uvedl, Írán počtvrté odstupuje od svých závazků v rámci jaderné dohody, která předpokládá, že jediným objektem, kde by se mohlo uskutečňovat obohacování uranu má být Natanz, jaderný objekt Fordo měl být použit jako centrum pro výrobu stabilních izotopů.

Podle Rúháního bude činnost stále pod kontrolou MAAE a všechna přijatá opatření jsou vratná, jakmile další strany jaderné dohody splní své závazky. Slova prezidenta potvrdil pro agenturu ISNA i viceprezident a hlava Íránské atomové organizace Alí Akbar Sálehí. Ten se nechal slyšet, že z 6. listopadu začne obohacování uranu na 5 %. Dotkl se také otázky vysoce obohaceného uranu, který se začíná od 20 %.

Několik fází

Poprvé odmítl Teherán řadu jaderných omezení k výročí, kdy Spojené státy odstoupily od dohody o íránském jaderném programu - Washington opustil dohodu 8. května 2018, Teherán odpověděl přesně o rok později, což nazval „strategickou trpělivostí“. Odmítnutí splnit řadu bodů Společného komplexního plánu činnosti o íránském jaderném programu se v první fázi týkalo zásob obohaceného uranu a těžké vody.

Druhou fázi odstoupení od závazků jaderné dohody oznámily úřady v červenci s tím, že Írán bude obohacovat uran na úroveň, kterou země potřebuje. Írán již zvýšil úroveň obohacování uranu na 4,5 %. Třetí fáze začala 6. září. Tehdy Írán oznámil, že začal pracovat s celou řadou centrifug, aniž by se v oblasti jaderného výzkumu a vývoje omezoval na ustanovení Společného komplexního plánu.

Zdroj: https://sptnkne.ws/A3Nv

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponWikiLeaks usvědčil OPCW z falšování informací o chemickém útoku v Sýrii   
Pridal tk Pondělí 25 listopad 2019 - 06:07:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
WikiLeaks publikoval dopis jednoho ze spolupracovníku OPCW v Sýrii řediteli kabinetu organizace Robertu Fairweatherovi. V něm hovoří o tom, že jeho kolegové falšují informace o tom, co se stalo.

Podle slov autora dopisu, v redigované verzi zprávy organizace se informace uváděly neúplně. V dalších zprávách se rovněž uváděly lživé informace.

Jako příklad uvádí redigovanou část zprávy, kde se hovoří, že mise provádějící vyšetřování má potvrzení o použití chlóru během chemického útoku. Autor přitom tvrdí, že byly objeveny jen malé částečky této chemikálie, které je možné najít v běžném bělidle. To označuje za licoměrné.

Jak bylo informováno v originální verzi zprávy, mise nenašla dostatečné množství potvrzujících informací pro to, že v kontejnerech odhalených na místě „útoku“ byly otravné látky. Z redigované části zprávy ovšem tyto informace zmizely.

Kromě toho autor poukazuje na to, že z nové verze zprávy byly smazány poznámky komise týkající se symptomů zasažených lidí. Ty byly rozdílné ve srovnání se symptomy, které je možné vidět u obětí chemické otravy.

Ze zprávy byla také zcela smazána část, kde se hovořilo o místě, kde se nacházely kontejnery na místě události. Jednalo se o analýzu o tom, zdali byly použity při chemickém útoku, nebo zdali se pouze nacházely na daném místě.

V závěru autor zmiňuje, že takové změny ve zprávě zvyšují úroveň podjatosti. To může zpochybnit celou reputaci mise organizace.

WikiLeaks informoval, že korekce ve výsledné části zprávy mohly být učiněny na základě příkazu ředitele OPCW v té době, jímž byl turecký diplomat Ahmet Üzümcü.

​Západ obvinil Damašek z chemického útoku na syrské město Dúma ve východní Ghútě, k němuž mělo údajně dojít 7. dubna roku 2018. V odpovědi vyhrožoval vojenskými útoky. Jako důkaz o chemickém útoku použila organizace Bílé přilby video, na kterém mají být údajně zranění v důsledku útoku – obyvatelé Dúmy, a to včetně dětí. Později lidé, kteří byli zachyceni na videu, informovali, že žádný útok neviděli. Jeden z nich řekl, že neznámý lidé vytvářeli ve městě paniku a následně se pokoušeli shromáždit lidi v nemocnici. Tam je polévali vodou a nic nevysvětlovali. Následně je propustili. Lékaři, kteří se v tu dobu nacházeli v nemocnici, potvrdili, že pacienti nevykazovali příznaky chemického útoku.

Ruské ministerstvo zahraničí prohlásilo, že cílem zveřejňování informací o chemickém útoku ze strany syrských vládních vojsk, je ospravedlnit možné vojenské zásahy z vnějšku. V ruském generálním štábu přitom dříve mluvili o přípravě provokace ve Východní Ghútě ze strany ozbrojenců. Mělo se jednat o inscenaci použití chemických zbraní.

Zdroj: WikiLeaks
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Jurisdikce dlouhé paže", která veřejně pošlapává mezinárodní zákon, musí být odsouzena   
Pridal tk Pondělí 25 listopad 2019 - 06:04:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kongres Spojených států nedávno schválil takzvaný „Návrh zákonu lidských práv a demokracie v Hongkongu 2019", Spojené státy pod jménem „demokracie" a „svobody" veřejně zasahovaly do hongkongských záležitostí a vnitřní politiky Číny, což vážně porušilo mezinárodní zákon a základní zásadu mezinárodních vztahů. Celý svět znovu jasně viděl hegemonismus a mocenskou politiku Spojených států.

Tento „Návrh zákona" požádal americkou vládu, která každoročně ohodnocuje stav „autonomie", „demokracie" a „lidských práv " v Hongkongu, aby rozhodla o tom, zda Hongkongu dává odpovídající ekonomické a obchodní zacházení, nebo provádí sankci proti některému úředníkovi vlády zvláštní administrativní oblasti Hongkongu nebo skutečné ekonomice. Po 22 letech od návratu Hongkongu do Číny, dokonce i někteří politici Spojených států chtějí vydávat rozkazy na čínské území se „zneplatněným návrhem zákona", oblečou se jako takzvaný „rozhodčí" a „dobrodinec", snaží se kontrolovat hongkongský osud, je to směšné! Takový trik, který nadřazuje domácí zákon nad mezinárodní zákon a pošlapává mezinárodní morálku a spravedlnost se soukromým cílem, znovu odhalil aroganci některých amerických politiků, tomu se musí všichni Číňané rozhodně stavět proti.

Hongkong byl ode dne návratu do Číny znovu zařazen do systému čínského řízení. Hongkongští občané si podle zákona užívají základních práv a svobod, což je plně zajištěno Ústavou, základním zákonem Hongkongu a místními zákony Hongkongu. Je to objektivní skutečnost, kterou uznávají všichni lidé bez žádného předsudku.

Hongkongské záležitosti kompletně patří čínské vnitřní politice. Podle mezinárodního zákona a základní zásady mezinárodních vztahů, žádná země, organizace nebo jednotlivec nemá právo do nich zasahovat. 2. článek Charty OSN stanovil, že „rovnováha suverenity" a „nezasahování" v podstatě patří záležitostem v rámci domácího řízení veškerých zemí. Valné shromáždění OSN v roce 1965 v prohlášení jasně poukázalo na to, že všechny země nemohou s žádným důvodem přímo nebo nepřímo zasahovat do vnitřní a diplomatické politiky ostatních zemí; nemohou ohrozit ostatní země s politickými, vojenskými, ekonomickými a dalšími opatřeními, aby se vzdaly; nemohou zorganizovat, vyrobit, sponzorovat, provokovat nebo hýčkat vnitřní sílu ostatních zemí, aby podvrátila vládu.

Tito američtí politici samozřejmě znají tyto mezinárodní zásady, ale provokují chaos v Hongkongu se všemi opatřeními porušujícími mezinárodní zákon a základní zásadu mezinárodních vztahů, a podporují radikální násilné zločince, jejich zlým cílem je rozvrátit Hongkong a zabránit rozvoji Číny, je to zřejmé. V klíčovém okamžiku hongkongského stavu, americký Kongres rychle podněcuje domácí legislativní postup, aby provedl „jurisdikci dlouhé paže", což bezpochybně poškodí zájmy všech stran, včetně Spojených států.

Ve skutečnosti, Spojené státy už mnohokrát zasahovaly do vnitřní politiky ostatních zemí s omluvou „demokracii" a „lidských práv". Zabránily zahraničním podnikům, zatkly vysoké ředitele zahraničních podniků, a zneužívaly boje proti terorismu, aby úmyslně zasahovaly do vnitřních záležitostí jiných zemí, Spojené státy všude používají „jurisdikce dlouhé paže", aby zabránily rozvoji ostatních zemí, podvrátily vládu ostatních zemí, a v největším rozměru chránily americkou hegemonii. Mezinárodní společenství to velmi nenávidí a odsuzuje. OSN nedávno hlasovala o požadavku, aby Spojené státy zrušily blokádu Kuby, 187 zemí bylo pro.

V současném světě jsou mír a rozvoj nevratný časový trend, rovnováha suverenity, nezasahování do vnitřní politiky ostatních zemí a další mezinárodní zásady se už staly mezinárodním axiómem.

tk
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2492 sec,0.0610 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,858kB