Pátek 29 listopad 2019
Vyznamenávání v Evropské unii a na západě je zkorumpované!   
Pridal tk Pátek 29 listopad 2019 - 02:28:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropská unie a západ bohužel neustále vyznamenávají eurohujery, teroristy, pochybná individua, přitom vůbec nevyznamenávají slušné lidi, kteří třeba nesouhlasí s politikou Evropské unie, Evropské komise a západu.

Evropská unie a západ bohužel neustále vyznamenávají eurohujery, teroristy, pochybná individua, přitom vůbec nevyznamenávají slušné lidi, kteří třeba nesouhlasí s politikou Evropské unie, Evropské komise a západu.

Celé to vyznamenávání na špatných adresách je postaveno na hlavu, neboť jest předem naplánované a zkorumpované!

Pořád se vyznamenávají pochybné osoby, které se podílejí na rozkladu národních států v Evropě, vyzdvihují různé hlouposti a neřesti na úkor kulturnosti a morálky!

Máme 30 let od Sametové revoluce, bohužel se tolerují koncentrační tábory domovů důchodců, arogantní zdravotnictví a sociální služby, dvojí kvalita potravin, koncentrační tábory všemožných montoven, nefungující stát jako celek, kriminalita, nemocnice smrti, zadlužování republiky na další generace dopředu. Za chvíli tady budeme mít legalizovanou euthanázii!

A tak se ptám: Mají být nadále vyznamenávána prohnilá individua, jež způsobila neblahý stav a nepořádek v naší zemi i ve světě? Evropská unie by tato individua nadále vyznamenávala, jí se totiž hodí vyzdvihovat pochybné vzory a buzerovat členské státy východního bloku!

Častěji si říkám, že i já jsem měl být čestně vyznamenán a vyznamenáván, i když zastávám úplně jiné názory, než je politika Evropské unie. To se vůbec nekoná, neboť lidé s odlišnými názory a tvůrčími postoji i výsledky jsou prostě nepohodlní, jsou nuceni jen přežívat v zapomnění! Takový je i můj osud.

Vlivným politickým a ekonomickým skupinám se totiž nelíbí jakékoliv pokusy o záchranu národních států v Evropě před invazí islámských teroristů, navíc máme špatného a zaprodaného ministra zahraničních věcí Tomáše Petříčka, kterého je třeba ihned odvolat, neboť nehájí zájmy občanů naší země. Raději se dle vlády a opozice budou přijímat a živit problémoví uprchlíci na úkor těžce nemocných českých dětí!

BIS spolu s Ministerstvem vnitra si honí čarodějnice, potlačuje svobodnou tvorbu, názory i diskuse, dále dochází k zatýkání lidí za vlastní politické názory!

Jak dlouho se budou vyznamenávat jen teroristé, zaprodaní, prohnilí a problémoví? Jak dlouho se budou přehlížet, ignorovat a pronásledovat ti poslední slušní lidé, kteří usilují o záchranu naší země i Evropy?

Nenechme si ničit vlastní životy i rodnou zemi, zní aktuální moudrá rada nejen pro 21. století, čestně vyznamenávejme lidi, kteří si to opravdu zaslouží.

Václav Kovalčík
Zlín


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuské úřady znemožnily české delegaci vedené ministrem zemědělství odlet z Moskvy do Kazaně v odvetě za “nehorázné” výroky premiéra Andreje Babiše minulý týden v Kyjevě   
Pridal tk Pátek 29 listopad 2019 - 02:23:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Víme první! Ruské úřady znemožnily české delegaci vedené ministrem zemědělství odlet z Moskvy do Kazaně v odvetě za “nehorázné” výroky premiéra Andreje Babiše minulý týden v Kyjevě, kde obvinil Rusko z agrese na východní Ukrajině a z anexe Krymu! Diplomatický zdroj naší redakci sdělil podrobnosti o odvetě ruské diplomacie proti české delegaci obchodníků a zástupců českých firem, kteří měli v Kazani dojednat obchodní zakázky v řádech desítek milionů dolarů! Nekousejte do ruky, od které potom něco chcete, vzkazují Rusové! Diletantské výroky premiéra v Kyjevě mohou mít dohru ještě i v dalších odvětvích!

Diplomatický zdroj z okruhu ruského ministerstva zahraničí nás před chvílí exkluzivně informoval o pozadí skandálu na moskevském letišti, že bychom mohli mít o informace zájem. Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) odletěl v pondělí do Moskvy spolu s delegací více jak 20 českých podnikatelů a zástupců českých firem, kteří dva dny jednali v Moskvě s podnikateli. Ve středu měli potom z Moskvy vnitrostátní linkou přeletět do Kazaně, což je hlavní město autonomní republiky Tatarstánu, kde měli jednat s místním prezidentem Rustamem Nurgalievičem Minnichanovem.

Jenže ve středu v Moskvě na letišti Šeremeťjevo začaly rázem komplikace. Delegace se na letiště dostavila ráno v 9:00 hodin a strávila na letišti celých 10 hodin, kdy čekali na povolení k odletu z terminálu A do Kazaně, jenže to nakonec nepřišlo a cesta byla zamítnuta. Delegace se vrátila autobusy zpátky do Českého domu v Moskvě a nakonec 5-denní návštěva Ruska předčasně končí a delegace se vrací předčasně do ČR.

První věc, která nás napadla v redakci, je odveta ruské strany za snahu Prahy 6 odstranit pomník maršála Koněva a současná snaha starosty městské části Praha – Řeporyje za ODS, Pavla Novotného, postavit v městské části pomník Vlasovcům, kteří jsou v Rusku symbolem největších vlastizrádců. Jenže, k provokaci Pavla Novotného s multikárou a předáním dopisu ruské ambasádě v Praze došlo až ve středu odpoledne. Nejednalo se tedy o ruskou reakci na provokaci komunálního politika ODS. Česká média se naopak domnívají, že znemožnění odletu české delegaci z Moskvy do Kazaně je odvetou za poslední výroční zprávu BIS, která obviňuje Rusko z šíření propagandy v ČR.

Těch protiruských kroků české vlády a dokonce i některých pražských politiků v městských obvodech bychom našli celou řadu. Jenže všechno je to úplně vedle a zcela mimo. Právě před okamžikem jsme do redakce dostali informace od našeho zdroje z okruhu ruské diplomacie s poznámkou, že by nás to mohlo zajímat v souvislosti se zmařením odletu české delegace, a pokud chceme, můžeme to použít. A to použijeme velice rádi. Důvodem znemožnění odletu české delegaci z Moskvy je podle těchto informací něco úplně jiného.

Ruská diplomacie vyslala české straně důrazné ohrazení za nepřátelské výroky premiéra ČR minulý týden v Kyjevě. Podle našeho zdroje se jeho výroky zabývala dokonce i bezpečnostní rada Ruské federace

Podle našeho zdroje je ruské ministerstvo zahraničí “pobouřeno”, a teď budu citovat přímo od našeho ruského zdroje v překladu do češtiny: “…nehoráznými výroky vysokého představitele České republiky minulý týden v Kyjevě, kde zazněly nepřátelské výroky ve vztahu k Ruské federaci. Takové výroky nepomáhají rozvoji vzájemných politických, kulturních a zejména obchodních vztahů, z čehož potom pramení důsledky, které v konečné podobě mohou vést k neuskutečnění realizace obchodních dohod a smluv mezi oběma partnerskými zeměmi. Bezpečnostní rada se usnesla, že výroky českého premiéra nepomáhají rozvoji přátelských vztahů mezi Ruskou federací a Českou republikou.” Tyto informace tak vrhají jasné světlo na tvrdou reakci ruské strany proti české delegaci ministerstva zemědělství.

Bezpečnostní radou se v textu zřejmě myslí komise bezpečnostní rady Ruské federace, která je hlavním poradním orgánem Kremlu a prezidenta RF. Pokud stále nechápete a netušíte, o jakém vysokém představiteli České republiky se mluví v textu, je to samozřejmě premiér Andrej Babiš, který minulý týden byl na státní návštěvě Ukrajiny v Kyjevě a svými výroky de facto zničil a zkazil cestu delegace ministerstva zemědělství tento týden. Je to typická reakce a odveta ruské diplomacie, není to neobvyklé a ruská diplomacie často tyto “vzkazy” používá jako důrazné šťouchnutí, že partnerská strana v poslední době překročila v něčem čáru. Premiér Andrej Babiš totiž minulý týden v úterý pronesl neuvěřitelný výrok v Kyjevě:

„Ukrajina je nucena čelit problémům, jako je ruská agrese a ruská anexe Krymu, které jsou pro nás těžce představitelné,“ řekl Babiš na úřadu ukrajinské vlády. A současně k tomu dodal: „Nelegální anexi Krymu Česká republika neuznává a odsuzuje.“

Český premiér tím de facto označil Ruskou federaci za agresora z pozice premiéra české vlády, který mluví jménem České republiky a jménem všech svých ministrů. Náš ruský zdroj nám k tomu napsal: “Ministerstvo zahraničí Ruské federace považuje za nepřijatelné, aby na jedné straně premiér České republiky obviňoval Ruskou federaci z porušování mezinárodního práva, a současně na druhé straně, aby Ruská federace pomáhala upevňovat o rozvíjet spolupráci a obchodní rozvoj na partnerské úrovni při jednání s ministry České republiky, kteří reprezentují tu samou Českou republiku, která obviňuje ústy svého premiéra Ruskou federaci z nedodržování mezinárodních smluvních závazků a garancí ve vztahu k bezpečnosti na evropském kontinentu.”

Ruská diplomacie rozlišuje mezi partnery a ordnery

Tyto informace, které nám poskytl diplomatický zdroj, vypadají jako interní memo nebo kabelogram, je velmi pravděpodobné, že se jedná o vnitřní stanovisko ruského ministerstva zahraničí, ale výroky jsou naprosto jasné. Nelze zkrátka kousat do ruky, od které o pouhý týden později budete něco chtít. Když Andrej Babiš minulý týden v úterý v Kyjevě pronášel ty výroky o ruské agresi, musel přece vědět, že o týden později letí do Moskvy delegace ministerstva zemědělství, a že jakékoliv neuvážené výroky v Kyjevě mohou tuto cestu ohrozit a naprosto zničit. Tady je třeba si uvědomit a vysvětlit, jak funguje ruská diplomacie. Ta rozlišuje mezi partnery a ordnery.

Když nějaký nevýznamný starosta na Praze 6 vyzývá k odstranění pomníku Maršála Koněva, je to samozřejmě protiruský akt, ale v Moskvě z toho diplomacie nedělá závěry, protože starosta Prahy 6 není partnerem pro jednání s Moskvou, ale je to ordner. Toto slovo označuje politika bez politické moci, který na rozkaz, povel, příkaz, provádí politické výroky, které ale nemají vliv. To samé platí o Pavlu Novotném, který může Vladimiru Putinovi posílat tolik dopisů, kolik bude chtít, ale pro Kreml bude jenom klaunem a ordnerem, nikoliv partnerem. Proto Moskva na tyto provokace a provokatéry a české ordnery, až na výjimky, obvykle nereaguje. Stejně tak Moskva nekomentuje závěry výročních zpráv tajných služeb západních zemí, protože špioni a různí Koudelkové a další ordneři v rolích agentů na výplatní pásce Giny Haspel a CIA nejsou partnery pro Moskvu a ruskou diplomacii.

Andrej Babiš to v Kyjevě minulý týden asi opravdu pořádně pohnojil, takto nalomené vztahy s Ruskem bude muset hojit přímo Miloš Zeman

Jenže, když premiér české vlády zaútočí nevybíravým způsobem na Ruskou federaci a obviní ji z mezinárodní agrese na východě Ukrajiny, tak to mění situaci. Premiér české vlády je legitimní hlavou české státní moci a je partnerem Moskvy k jednání. Výroky premiéra země nelze ignorovat z pohledu ruské diplomacie, protože na rozdíl od bezvýznamných pražských starostů nebo špionů je premiér země legitimním zástupcem vlády ČR a tlumočí její zahraniční politiku.

Proto ruská diplomacie nemůže na jedné straně akceptovat přítomnost českých delegací v Rusku a při jednáních s ruskými podnikateli, když na druhé straně premiér takové země a navíc jménem vlády, a tím pádem i jménem všech ministrů, obviňuje Ruskou federaci z agrese na Ukrajině. Ruská diplomacie totiž důsledně sleduje přátelské a nepřátelské výroky jednotlivých partnerů, kterými jsou prezidenti, premiéři a v menší míře ministři. Pouze tyto 3 skupiny zástupců jsou partnery pro ruskou diplomacii.

Pokud tedy premiér Andrej Babiš obviní minulé úterý Rusko z mezinárodní agrese, potom jenom debil se o týden později může divit, proč a z jakého důvodu nemohla česká delegace odletět do Kazaně na jednání s ruskými podnikateli, kteří jsou ochotni nechat českým podnikatelům vydělat velké peníze na základě obchodních dohod. A jsme znovu u toho, jakým způsobem současné elity na západě likvidují samy sebe. Fenomén krize západní společnosti reprezentovaný oním rčením, že nejsou kádry, postupně zesiluje a nabírá neuvěřitelné a bizarní obrysy.

V premiérských pozicích a v prezidentských křeslech se místo kádrů objevují diletanti, servilové, úslužníci, oportunisté, oligarchové. V Česku je u moci oligarcha se zkušenostmi z agro hospodářství, na Slovensku je prezidentka se zkušenostmi se skládkou komunálního odpadu v Pezinku, na Ukrajině je u moci herec a komediant z televizní show, ve Francii je u moci prezident, který pracoval v Rothschildově bance na přepážce a později jako analytik, v USA je u moci hoteliér a obchodník s realitami.

Krize západních elit se projevuje zoufalými pokusy dosazovat do procesů řízení diletanty, oligarchy, herce a podnikatele, ale ani jednoho jediného diplomata

Nikdo z těchto politiků není diplomat a nikdo neví, jak se dělá diplomacie. Netuší, že jeden jediný výrok učiněný dnes, může zničit obchodní dohody, které se mají uzavřít zítra. Tito politici, kteří nemají kádrové profily, naprosto nerozumí procesům řízení státu a národa, protože nikdy nemuseli rozhodovat o potřebách a blahobytu jiných lidí, rozhodovali jenom o sobě, o své firmě, o své rodině. Pro řízení státu je potřeba ovšem kádrového profilu, kdy politik musí vědět, že “huba” je u politika zbraní hromadného ničení a cokoliv pronese a plácne na veřejnosti, může přinést mohutnou odvetu z míst, odkud to nikdo nečekal. Jenže v případě Ukrajiny je to opravdu nabíledni.

Když český politik přijede do Kyjeva a tam začne útočit na Rusko a obviňovat jej z agrese proti Ukrajině, jenom naprostý hlupák si může myslet, že to neponese následky s ohledem na česko-ruské vztahy, a to především v obchodní rovině. Toto je důsledek politiky Babišovy vlády, která je na jedné straně pro-americky definovaná, ale současně nemůže existovat bez pro-ruského a pro-čínského prezidenta.

A tak na jedné straně Babišova vláda nakupuje americké helikoptéry, ale ten samý Babiš se přitom staví na stranu francouzského prezidenta, který vyzývá k odchodu od závislosti na NATO a k vytvoření vlastní evropské armády, což je naopak brutální protiamerický proces. A proto politika Andreje Babiše je rozštěpená na obě strany a dochází k likvidačním procesům českých zájmů v Rusku kvůli výrokům v Kyjevě.

Sezení v politice na dvou židlích se spíše podobá ležení v posteli s Američany, ale se současným navazováním flirtu s Ruskem

Jenže sezení na dvou židlích nelze provozovat donekonečna. Tentokrát to jsou zmařené obchodní dohody v Kazani, ale co to bude příště? To záleží opět na premiérovi, jakým způsobem bude korigovat své výroky ve vztahu k Rusku. Příště totiž může být ruská odveta mnohem drsnější. Pamatujte, že před 2 týdny Rusko umístilo na černou listinu českou neziskovku Člověk v tísni. Teď je to pro změnu zmařená cesta české delegace obchodníků do Kazani. Ruská diplomacie začíná Česku vysílat stále více signálů, že se vztahy mezi ČR a Ruskem zhoršují.

A česká vláda bude muset pochopit, že nelze současně ležet v posteli s Američany, ale rukama přitom osahávat na vedlejší posteli Rusko. A nelze upevňovat vztahy s Izraelem a Židy, ale na straně druhé kopat do Ruska, které je největším domovem Židů na světě, podporovat sionistické plány Emmanuela Macrona na evropskou armádu a kývat na bruselské sankce a bojkot proti Izraeli. Zážitek české delegace v Moskvě je totiž opět další epizodou ve válce mezi židy a Židy. Někdo by měl Andreji Babišovi z jeho poradců vysvětlit, že útočit proti Rusku znamená útočit na Židy a na Izrael. To je to největší tajemství, které většině evropských politiků stále uniká. Nejsou totiž v rolích kádrů s odpovídající ideovou a ideologickou průpravou, aby byli schopni domyslet důsledky svých výroků.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponFacka novináři Sputniku může vyjít Procházkovou draho. Padlo trestní oznámení   
Pridal tk Pátek 29 listopad 2019 - 02:03:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Útok na novináře Sputniku Vladimíra Frantu, který se odehrál minulý týden na novinářské konferenci, má dohru. Ve hře je totiž nyní trestní oznámení, které na novinářku Deníku N Petru Procházkovou podal advokát Jiří Vyvadil. Dotyčný o tom informoval ČTK.

Vyvadil se domnívá, že se novinářka dopustila výtržnictví. Argumentuje tím, že redaktora veřejně napadla, a to nejprve vulgárními nadávkami, a poté i fackou. Advokát trestní oznámení zaslal na Městské zastupitelství v Praze. V dokumentu Vyvadil odkazuje na videozáznam, na kterém je celý incident zachycen.

Advokát si tak stojí za tím, že se rozhodně jedná o trestný čin. Navíc poukazuje na to, že neadekvátní jednání Procházkové jen podtrhuje fakt, že později našlo odezvu u „rusofobní části obyvatelstva“. Vyvadil tím má na mysli například bývalého premiére Mirka Topolánka, novináře Jindřicha Šídla nebo starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného.

Zdroj: https://sptnkne.ws/A6yQ

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČeské vládě radí obdivovatelka nacistů? Osvoboditel Osvětimi jí vadí, ale pachatelé holocaustu nikoli   
Pridal tk Pátek 29 listopad 2019 - 01:58:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Poslanec za SPD Jiří Kobza ve čtvrtek ve Sněmovně po premiérovi Andreji Babišovi chtěl, aby vysvětlil nominaci Eugenie Číhalové do Rady vlády pro národnostní menšiny. Ta byla již totiž několikrát přistižena, jak vzdává hold nacistickým velitelům a kolaborantům.

Číhalová v Radě pro národnostní menšiny zastupuje menšinu ruskou a aktivně podporuje bojovníky proti Sovětskému svazu. Mimo jiné se každoročně účastní akce v rakouském městě Lienz, kde se pořádá pietní akt na památku kozáků, kteří byli spojenci vydáni Sovětskému svazu. Ti byli následně popraveni či posláni do gulagů kvůli kolaboraci s nacisty. Mezi nimi však byli i jejich rodinní příslušníci.

Během této akce položila Číhalová i kytici k pomníku německému generálu Helmuthu von Pannwitzu a Ivanu Kononovi, kteří bojovali v řadách wehrmachtu i SS. Von Pannwitz během 2. světové války organizoval protisovětskou kozáckou jednotku, která spadala pod SS. Ivan Kononov byl majorem Rudé armády, který 22. srpna 1941 přešel na stranu nacistů a bojoval proti Sovětskému svazu. Za svou službu byl v červenci 1944 vyznamenán železným křížem I. a II. Třídy.

Německý generál Max von Schenckendorff Kononovy oddíly charakterizoval následujícím způsobem: „Kozáci mají dobrou morálku, skvělou bojovou přípravu… Vztah k místnímu obyvatelstvu je nelítostný.“

Babiš uvedl, že o Číhalové dříve neslyšel a že její jmenování proběhlo v souladu se zákonem poté, co ji navrhly tři spolky ruských menšin. Premiér dodal, že si nechal zpracovat odborné stanovisko Vojenského historického ústavu Praha, ve kterém se uvádí, že uvedená akce neměla neonacistický nebo rasistický charakter. Číhalová se ale kvůli této akci musela již dříve před Radou vlády pro národnostní menšiny obhajovat.

Číhalová rovněž aktivně podporovala přemístění pomníku maršála Koněva na náměstí Interbrigády v Praze 6. Přitom to byl právě maršál Ivan Koněv, kdo se nejen podílel na osvobození Prahy, ale kdo osvobodil i vyhlazovací tábor Osvětim, a to dne 27. ledna 1945. Právě toto datum se připomíná jako mezinárodní den památky obětí holocaustu.

V úterý 26. listopadu na svém Facebooku vzdala hold litevskému veliteli Jonasu Žemaitis-Vytautasovi. Ten po útoku Německa na Sovětský svaz dezertoval z Rudé armády a přešel na německou stranu. Odmítl bojovat v řadách německé armády či SS, ale v roce 1944 se aktivně zapojil do povstaleckého hnutí, které organizoval litevský generál Povilas Plechavičius za podpory německých úřadů.

Žemaitis-Vytautas pokračoval v ozbrojeném boji proti Sovětskému svazu i po konci 2. světové války. V roce 1952 byl zatčen a o dva roky později popraven. Litevci ho považují za národního hrdinu a v roce 2009 ho litevský parlament uznal za prezidenta Litevské republiky, který bojoval proti sovětské okupaci.

„Světlá paměť všem, kdo neodmítl bojovat proti bolševizmu až do svého samého konce,“ napsala Číhalová.

Zdroj: https://sptnkne.ws/A68T


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČínské ministerstvo zahraničí: Čína stále věnuje velkou pozornost postavení a roli Evropské komise   
Pridal tk Pátek 29 listopad 2019 - 01:50:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropský parlament ve středu schválil nové členy Evropské komise, které předsedá Ursula von der Leyenová. Nová Evropská komise se ujme funkce 1. prosince. Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Geng Shuang ve čtvrtek řekl, že čínská vláda vždy přikládala velký význam rozvíjení vztahů s Evropskou unií a věnuje velkou pozornost postavení a roli Evropské komise. Čína vždy podporovala proces evropské integrace a doufá, že EU zůstane jednotná, stabilní, otevřená a prosperující.

Geng Shuang na pravidelné tiskové konferenci čínského ministerstva zahraničních věcí zdůraznil, že Čína a EU jsou dvě největší ekonomiky světa a dvě síly na podporu stability. V současné situaci je udržování otevřenosti mezi oběma stranami nejen v zájmu obou stran, ale také přispívá k vnášení větší stability a přináší světu víc pozitivní energie.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPrvotní mediální hřích   
Pridal tk Pátek 29 listopad 2019 - 01:44:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Třicet let svobody a svobody projevu zní působivě, ale při oslavách se jen málo hovořilo o prvotním hříchu médií. Na počátku byla privatizace médií, anebo spíš „přivlastnizace“. Oskar Krejčí, poradce bývalých předsedů vlády Ladislava Adamce a Mariána Čalfy, řekl pro Literární noviny, že předání moci od romantiků hlásajících „Pravda a láska zvítězí...“, kteří moc nejdřív získali, směrem k oligarchům, kteří ji mají nyní, proběhl ve všech bývalých socialistických zemích podobně.

Podle něj startem do této etapy bylo v Československu zprivatizování deníku Mladá fronta. To byl akt, který běžel zcela mimo zákon, a byl tolerován. Pak následovaly další noviny. Informační zdroje, které sloužily spíše levicovým čtenářům, se od nich oddělily a staly se mainstreamem hlásajícím „podivný netolerantní liberalismus“, podle Krejčího. Dá se na to dívat i tak, že ti samí novináři, kteří měli být hlídacími psy demokracie, spáchali svůj vlastní privatizační „zločin“, kvůli němuž byli vydíratelní a morálně poskvrnění. Další přivlastnizace pak už probíhala o to hladčeji.

Erik Best

Zdroj: http://www.fsfinalword.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEpopej, klenot darovaný Bartoloměji I.   
Pridal tk Pátek 29 listopad 2019 - 01:40:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Světově unikátní velkoformátová publikace s názvem „epopej“ autora Jana Williama Drnka, který se svým týmem digitalizoval celou Muchovu Slovanskou epopej, slaví další mimořádný úspěch. Autorovi se dostalo té pocty, že bude svůj publikační klenot slavnostně předávat k rukám nejvyššího představitele pravoslavné církve, konstantinopolského arcibiskupa a pravoslavného patriarchy, Bartoloměje I.

Předání u příležitosti oslav svátku sv. Ondřeje

K slavnostnímu předání dojde 30.11.2019, tedy v den, který je tradičně zasvěcen svátku sv. Ondřeje, prvního z apoštolů. Velkolepé oslavy svátku se konají v patriarchálním chrámu sv. Jiří v istanbulské čtvrti Fanar. V rámci ekumenické výměny pozdravů v souvislosti se svátky svatých patronů přijíždí při této příležitosti na návštěvu Ekumenického patriarchátu též delegace předních vyslanců církve římskokatolické. Jedná se tak zároveň o důležitý sjednocující akt v rámci ekumenického dialogu těchto dvou sesterských církví.

Slovanská symbolika díla

Jan W. Drnek se cítí mimořádně poctěn příležitostí prezentovat své dílo na této úrovni. Symbolika Muchova díla propojuje naši národní historii s všeslovanským odkazem a v neposlední řadě připomíná též úlohu pravoslaví pro formování duchovně-kulturního rozvoje společenství slovanských národů.

Další informace zde: www.slav-epic.com

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2129 sec,0.0532 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,774kB