Sobota 30 listopad 2019
Číňané nikdy nepodlehnou žádné vnější hrozbě   
Pridal tk Sobota 30 listopad 2019 - 04:49:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spojené státy podepsaly nedávno „Zákon o lidských právech a demokracii v Hongkongu 2019", což představuje závažný zásah do hongkongských záležitostí a vážný zásah do vnitřních záležitostí Číny. Kromě toho tento zákon týkající se lidských práv a demokracie v Hongkongu také vážně porušuje mezinárodní zákony a základní principy mezinárodních vztahů. Číňané nikdy nepodlehnou žádné vnější hrozbě.

V posledních pěti měsících eskalovalo rozsáhlé nelegální násilí v Hongkongu, což zatlačilo Hongkong do mimořádně nebezpečné situace. Násilníci ve skutečnosti poškozují dopravu, napadají policisty a občany a používají různé extrémní prostředky. Zastavení násilí a obnovení pořádku je současná priorita Hongkongu. Americké zákony se pokoušejí podkopat prosperitu a stabilitu v Hongkongu, zasahovat do úspěšné praxe „jedna země, dva systémy" a bránit historickému procesu velkého omlazení čínského národa. Číňané s tím nikdy nebudou souhlasit.

Americká strana už mnohokrát zasahovala do záležitostí Hongkongu. Podle statistik navrhly Spojené státy za 30 let od roku 1984 do roku 2014 více než 60 „návrhů zákonů týkajících se Hongkongu". Spojené státy zavádějí dvojité standardy ohledně hongkongských problémů a vyzdvihují násilníky v Hongkongu jako „bojovníky za demokracii". Ve skutečnosti jsou Spojené státy největším gangsterem v Hongkongu.

Číňané nikdy nepodlehnou žádné vnější hrozbě. Na začátku po založení Čínské lidové republiky se Číňané sjednotili a prorazili blokádu západních zemí, a ani v nejtěžších dobách se Číňané nikdy neohnuli. Po návratu do vlasti Hongkong se silnou podporou centrální vlády úspěšně odolával vnějším šokům, jako byla asijská finanční krize, a udržoval si dlouhodobou prosperitu a stabilitu. Čínská vláda neochvějně chrání zájmy národní suverenity, bezpečnosti a rozvoje.

Hongkong je čínský Hongkong a hongkongské záležitosti jsou čistě vnitřní záležitosti Číny. Žádná zahraniční vláda ani zahraniční síly do nich nesmí zasahovat. Dnešní Čína je blíž k cíli dosažení velkého omlazení čínského národa, než kdykoli v historii. Čína je dnes schopna čelit výzvám vnějších rizik. Čína varovala Spojené státy, aby napravily své chyby, neprováděly návrh zákona a okamžitě přestaly zasahovat do hongkongských záležitostí a do vnitřních záležitostí Číny. Čína rozhodně přijme protiopatření a za všechny důsledky bude plně zodpovědná americká strana.

tk
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  1 [2]
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1787 sec,0.0694 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,660kB