Úterý 10 prosinec 2019
Čižinský s manželkou dostávají miliony korun na neexistující uprchlíky, soudce tvrdí, že muslimka smí ve třídě nosit co chce!   
Pridal tk Úterý 10 prosinec 2019 - 23:14:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Za předpokladu, že mainstreamová média nelžou, by mělo následovat kárné řízení ze soudcem, za předpokladu, že Okamura nelže, by Čižinský měl dostat klepeta.

Stahuje se nad Českou republikou smyčka temnoty? Nakopej ředitelku školy do zadku, máme přece svobodu projevu, hlásá rozsudek Nejvyššího soudu a ve třídě přes zákaz ředitelky můžeš mít na hlavě i lejno. Ředitelka to nesmí zakázat. Je náboženská svoboda a máš li to ve znaku... A Čižinský s manželkou dostávají obrovské dotace na neviditelné migranty, kteří zde nejsou!

Zde předkládáme důkazy absurdity

První je šokující rozsudek NS vůči Somálce Ayan Jamaal Ahmednuurové, která si prý může na hlavě nosit co chce, protože je dívka, zatímco chlapcům se kšiltovky zakazují (prý) oprávněně.

Právo - české i mezinárodní - zaručuje svobodu náboženského přesvědčení!

Druhým je zpráva Okamury o dotacích na neviditelné uprchlíky, které zpochybňuje nejvyšší autorita: Rychetský.

Ayan Jamaal Ahmednuurová tvrdila, že školu opustila poté, co ji ředitelka při zahájení školního roku v září 2013 vyzvala, aby si sundala hidžáb i na teoretickou výuku. Prý má právo nosit na hlavě, co chce, neb je svoboda náboženského vyznání. NS se ale postavil na stranu Somálky Senát v čele s Robertem Waltrem upozornil, že požadavek na odložení šátku opíraný o školní řád nemohl obstát. „Cílem tohoto opatření bylo dodržování společenských norem v prostorách školy a bylo vyvoláno nevhodným oblékáním především chlapců, kteří nosili ve škole a při výuce kšiltovky a kapuce. Normy společenského chování včetně odívání však žalobkyně užitím muslimského šátku neporušila, neboť zahalení vlasů dívek obecně nevzbuzuje pohoršení, je u žen běžné nejen při pobytu venku, ale i uvnitř budov,“ konstatovali soudci.

Člověk by řekl, že svobodou se rozumí: neexistuje jiné právo ženy a jiné muže, neb jsme všichni rovní. Zde soudce Robert Waltr genderově rozlišuje muže a ženu a přímo podporuje genderový kult osobnosti. Navíc muslimský, provokační. A za druhé: že zákaz pokrývek hlavy ve třídě budou dodržovat všichni, až na Somálku Ayan Jamaal.

OPU již 28 let pomáhá uprchlíkům a cizincům v České republice.

Mezi hlavní činnosti organizace patří poskytování bezplatného právního a sociálního poradenství žadatelům o mezinárodní ochranu a další cizincům v České republice, pořádání vzdělávacích programů pro laickou i odbornou veřejnost a další aktivity zaměřené na podporu integrace cizinců.

Jedním z cílů OPU je boj proti xenofobii a rasové a národnostní nesnášenlivosti.

Tomio Okamura

Zkráceně: rodina poslance KDU-ČSL, zastupitele pražského magistrátního vládnoucího koaličního hnutí Praha Sobě a spolupracovníka spolku Milion chvilek pro demokracii Jana Čižinského je provázaná z politickými neziskovkami, které inkasují z veřejných peněz miliony na podporu migrace. Propojení je přes jeho bratra Pavla Čižinského, který je zároveň starostou Prahy 1. Podle dokumentů, které jsou veřejné, neziskovky podporující imigranty různým způsobem spojené či spolupracující s nynějším starostou Prahy 1 Pavlem Čižinským dostávaly či dostávají dotace ve výši desítek milionů korun. Čižinský je též členem Výboru pro práva cizinců Rady vlády pro lidská práva, který působí jako poradní a podpůrný orgán ve věci práv migrantů žijících v České republice. Tak už je jasné, proč KDU-ČSL podporuje nelegální migraci! Sluníčkáři jsou pěkně přisátí na veřejné penězovody!

Neziskovka Multikulturní centrum Praha, v níž je Čižinský členem správní rady, si mezi lety 2001 až 2014 podle údajů z databáze Centrální evidence dotací z rozpočtu CEDR III přišla na více než 41 milionů korun!

Poradna pro občanství, občanská a lidská práva, pro níž Čižinský přímo pracoval, dostala v letech 2003 až 2018 z rozpočtu 55,15 milionu korun!

Organizace pro pomoc uprchlíkům, v níž působí Zuzana Čižinská - Wienerová (manželka Pavla Čižinského), dostala mezi lety 2003 – 2014 dokonce 145,6 milionů korun! Na stránkách OPU je Pavel Čižinský například zmiňován v souvislosti s Migračním manifestem z roku 2015.

Čižinský je jako právník pomáhající uprchlíkům zmíněn na stránkách neziskovky InBáze. Ta mezi lety 2005 až 2018 dostala 67,84 milionu korun.

Halík sepsul populisty i strašení uprchlíky.

Dneska to, co se přehání, je strach z uprchlíků. U nás žádní nejsou, žádní k nám nechtějí. (Podzim 2018)

Pavel Rychetský

Nejprve je třeba jej vyvolat a pak se lze na vlně strachu vézt. Paradoxní je, že u nás to byl strach z islámu a uprchlíků, přestože tu žádní nejsou a oni k nám ani nechtějí. Mnohé strany s tím strachem ale nedokázaly pracovat v tom smyslu, že by lidi tohoto strachu zbavili. V naší zemi je částí politické a mediální sféry za nepřítele a viníka odpovědného za osobní neúspěchy označována dokonce i Evropská unie. Strach, bezradnost a pocit bezmocné opuštěnosti vytvořily optimální podmínky pro nové spasitele, kteří s nimi velmi dovedně pracují. Tak Francie má svou Marine Le Pen, my máme svého Okamuru a Slováci fašistu Kotlebu. Jejich populistický koktejl je namíchaný z odporu proti tradičním a ustáleným politickým „bratrstvům kočičí pracky“.

(Z projevu 30 let svobody - 2019))

Takže z výše shrnuto: neziskové organizace dostávají sta miliony a celkově miliardy na uprchlíky, kteří zde nebyli a nejsou. Potvrzuje to i nejvyšší persona spravedlnosti - Rychetský. A nejvyšší soud rozhodl, že ve škole můžete na hlavě nosit lejno, láhev, hidžáb, či třeba kastrol, nakopat učitele do zadku a poslouchat rep, neb je svoboda a svoboda vyznání. A ředitelka nic nesmí zakázat, i když je to pro všechny stejné bez rozdílu pohlaví a náboženství. Vlastně smí, pouze chlapcům!

Je na vás, milí čtenáři, abyste rozsoudili, kdo je dezinformátor, česky lhář a podvodník, nebo dokonce zločinec proti českému národu.

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2901-cizinsky-s-manzelkou-dostavaji-miliony-korun-na-neexistujici-uprchliky-soudce-tvrdi-ze-muslimka-smi-ve-tride-nosit-co-chce
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOtevřený dopis Federaci židovských obcí v ČR   
Pridal tk Úterý 10 prosinec 2019 - 23:00:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Při neznalosti jakéhokoliv oslovení uvnitř vaší komunity, používám "české":

Dobrý den

Předpokládám, že pozornosti vaší instituce neušly aktivity posledních týdnů, kterými na sebe upozornil pan Pavel Novotný, současný starosta Řeporyj. Kupříkladu jeho záměr postavit pomník Vlasovcům a další. Díky jim jsem byl svými kolegy upozorněn na obsáhlý rozhovor tohoto politika ODS, který poskytl internetovému deníku Parlamentní Listy již 5. 2. 2017, zveřejněného na webu

ZDE:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pavel-Novotny-pro-PL-Trump-je-kokot-Zemana-voli-kreteni-ktere-by-driv-shodili-z-utesu-Az-vychcipa-generace-duchodcu-bude-prezidentovat-Kalousek-a-lidi-jako-Okamura-budou-slouzit-nam-Zidum-474340

Pan Novotný se v něm prohlašuje za Žida.

Ovšem způsobem, který je nejen urážlivý vůči obyvatelům ČR, ale dokonce snad celého světa. Zásadně ale, podle mého způsobu myšlení, dehonestujícím veškeré židovství v očích jiných.

Je docela možné, že jste tento, skoro tři roky starý rozhovor vůbec nezaznamenali, stejně jako já. Je dokonce možné, že jste na něj veřejně reagovali, ovšem ne natolik silně, abych to zaznamenal, i když sleduji dění v naší zemi dost systematicky. V takovém případě jen žádám o váš názor na tvrzení zmíněného pána o tom, že je Žid.

Jsem v hloubi svého vědomí přesvědčen, že v uvedeném rozhovoru jsou nejméně dva důvody pro trestní oznámení. Ze strany vaši instituce pak nejméně jeden.

Že zmíněné vystoupení starosty z Řeporyj nebylo dosud odmítnuto žádným vrcholným orgánem ODS a nebyl z této strany vyloučen, je pro ni signifikantní. Že ve věci již dávno nejedná Státní zastupitelství, je pak pro mne nevysvětlitelné.

Píši vám tento dopis proto, a jen proto, aby došlo k nápravě.

S úctou a přáním spravedlivých dnů

Stanislav A. Hošek
Slezská 30
Český TĚŠÍN


s.a.hosek©tiscali.cz

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPakáž! Karel Kryl prorocky ve videu o pražské havlérce! Dříve se s nesmyslnými požadavky chodilo na lampárnu, dnes s nimi chce Mikuláš Minář spolu se svými Chvilkaři vyrazit na Hlavní nádraží v Praze   
Pridal tk Úterý 10 prosinec 2019 - 07:24:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pakáž! Karel Kryl prorocky ve videu o pražské havlérce! Dříve se s nesmyslnými požadavky chodilo na lampárnu, dnes s nimi chce Mikuláš Minář spolu se svými Chvilkaři vyrazit na Hlavní nádraží v Praze a tlačit cestujícím do hlav požadavky na odvolání Andreje Babiše! Vedení drah je v šoku, pokud by dorazil podobný počet lidí jako na Letné, zkolabovala by doprava v Praze! Chvilkaři na webu radí lidem, aby si nezapomněli přinést anglicky psané transparenty, to aby tomu rozuměli sponzoři za kopečky?

V úterý 10. prosince proběhne na Václavském náměstí další demonstrace spolku Milion chvilek a opět zazní z tribuny požadavky na odstoupení Andreje Babiše, který prý čerpá Evropské dotace pro svůj Agrofert neoprávněně, protože je prý ve střetu zájmů, a to i ve chvíli, kdy Agrofert převedl do svěřenského fondu. Není jasné, kolik lidí na demonstraci přijde, ale mnoho lidí vyděsila informace, že dav Chvilkařů se po zdravici na Václavském náměstí odeberou na Hlavní nádraží, kde chtějí cestujícím rozdávat letáky a diskutovat s nimi o svých požadavcích na odvolání premiéra Andreje Babiše. Vedení Českých drah má vážné obavy o narušení nejen vnitrostátního, ale i mezinárodního grafikonu, protože tolik lidí na nádraží může vyvolat kolaps bezpečnosti a provozu celého nádraží. Pokud budou Chvilkaři s lidmi diskutovat uvnitř nebo venku před nádražím, může dojít ke kolapsu vstupu nebo výstupu cestujících.

Hlavní nádraží ve spolupráci s policií a dalšími složkami sice umí zvládat velké zájezdy fotbalových fanoušků na jednotlivé zápasy pražských fotbalových týmů, kdy na nádraží přijedou tisíce lidí, ale v případě obrovské demonstrace, která byla na Letná, by bezpečnostní složky nedokázaly tolik lidí zvládnout. Milion chvilek tak naplňuje svoji hrozbu z poslední demonstrace na Letné, kde zaznělo, že příští demonstrace bude zostřená a lidé se mají nechat překvapit.

A tím překvapením je právě včerejší oznámení, že úterní demonstrace se přesune na Hlavní nádrží, což je centrální nervový dopravní uzel v Praze. Milion chvilek tak rázem mění taktiku vedoucí k ohrožení dopravní bezpečnosti v zemi. Přitom všechny tyto akce povedou jen k tomu, že Chvilkaři více naštvou své okolí, protože jestli někde v Praze najdete lidi, kteří nemají pražské myšlení, je to Hlavní nádraží, kde cestují lidé z celé republiky, kde jsou názory na Andreje Babiše diametrálně odlišné a premiér je miláčkem voličů a v čele mnoha fanklubů.

Otravný hmyz a pakáž hledající lampárnu v době, kdy volené funkce se obsazují volbami a nikoliv řevem z ulice

Praha je specifická v tom, že už Karel Kryl v roce 1993 o ní řekl, že v Praze už koncertovat nebude, protože v Praze ho už nechtějí a potom zazněla památná slova o pakáži. Milion chvilek je otravný hmyz, který si neuvědomuje, že je v roli pakáže, která si se svými požadavky na odvolání premiéra může stěžovat leda tak na lampárně, jenže jak se zdá, lampárnu v Praze nemají, a tak se rozhodli jít na Hlavní nádraží. Jenže, to vůbec nevadí, výsledek bude stejný. Nesplnitelné a nesmyslné požadavky můžete klidně předkládat i lidem na Hlavním nádraží, lampárnu k tomu nepotřebujete.
Hnědé košile ovšem nesmíte podceňovat, protože oni záhy pochopí, že stěžovat si na Hlavním nádraží je opravdu stejné, jako stěžovat si na lampárně, a tak se dá očekávat, že příští demonstrace už může být třeba na letišti na Ruzyni, nebo to může být na výpadovce přes Spořilov, případně v jiném kritickém dopravním uzlu a není vyloučené ani to, že mohou začít pořádat kempingové a stanové protesty, jako na Majdanu. Mezi chvilkaři se prý o tom diskutuje, jak by to probíhalo, že by se prý několik tisíc lidí střídalo. Jenže, to by si museli chvilkaři zamluvit prostory pro demonstrace na několik měsíců dopředu a zajistit pořadatele na několik měsíců, bezpečnost, techniku atd. Do téhle fáze se chvilkaři ještě nedostali, ale vzhledem k tomu, že už dostáváme do redakce tyto zprávy, že se o tomto uvažuje, tak to prostě vypadá, že protesty se postupně budou vyostřovat.

Nezapomeňte si transparenty, v češtině i v angličtině!

V posledních dnech se na transparentním účtu Milionu chvilek objevily dvě větší odchozí transakce na zajištění tisku dvou typů letáků a transparentů. Jeden se týká požadavků, které Chvilkaři mají na Andreje Babiše, a druhý se týká seznamu údajných střetů zájmů Andreje Babiše. Co je důležité, to jsou malé poznámky a nuance, které ukazují, že demonstrace Milionu chvilek nejsou určeny jen českým očím a divákům, ale i sponzorům ze zahraniční. Milion chvilek totiž přímo na svém webu k úterní akci vyzývá, aby si lidé na demonstraci přinesli transparenty nejen v českém jazyce, ale i v angličtině.

Platby za tisk transparentů a letáků.Tento požadavek je tradiční podmínkou zahraničních nadací, které podmiňují granty, dotace a příspěvky NGO organizacím tím, že veškeré performance na veřejnosti jsou bilinguální, tedy jak v domácím jazyce, tak i v angličtině. Naivní gój si položí otázku, jestli spolek demonstruje proti britskému premiérovi, že si lidé mají přinést anglické transparenty. Hnědé košile a rajtky totiž budou skládat účty v televizi těmito anglojazyčnými transparenty. Jak jich bude málo, nebo nebudou čitelné, zahraniční fondy nebudou spokojeny.

Petr Fiala jako premiér místo Andreje Babiše, Miroslav Kalousek na ministerstvu financí, Piráti na vnitru a zahraničí, čili Refugees Welcome

Demonstrace proti Andreji Babišovi bude přenášena živě přímo do centrály Evropské komise, která bude sledovat anglické transparenty a odezvu pražských ulic na stanovisko Evropské komise ke střetu zájmů Andreje Babiše. Je totiž prakticky jisté, že pokud by Andrej Babiše padl, k moci by se dostal zřejmě Petr Fiala ve spolupráci s Piráty a TOP 09, kteří by chtěli urychleně přijmout Euro, a to nejpozději do roku 2022, tedy v nejkratším možném termínu a rovněž by se změnil postoj zahraniční politiky ve věci přerozdělovacích migračních kvót, ke kterým mají Piráti kladný postoj.

Tento leták s požadavky bude rozdáván cestujícím na lampárně, tedy pardon, na Hlavním nádraží.Rovněž ani ODS by nebyla proti poté, co ze svých řad vyloučili Václava Klause ml. a ten si za hlavní cíl stanovil odstranění vlivu neziskového sektoru na české školství, čímž se potvrzuje, že Václav Klaus ml. rozumí procesům řízení na 1. prioritě. Není ani tajemstvím, že by zjevně došlo ke zrušení nákupu amerických helikoptér a k přehodnocení vztahů zahraniční politiky ČR s Izraelem. Česká republika by se pod vedením ODS a Pirátů stala sionistickou zemí pro-bruselského směřování ve směru k Aachenské smlouvě a hlubší integraci bezpečnostních sil do struktur Evropské armády.

Válka mezi dvěma skupinami světového židovstva je jako fotbalový zápas a zákulisní procesy fotbalové ligy

Odvoláním Andreje Babiše by se tak ČR přesunula ze skupiny zemí stojících na straně Židů a Izraele na stranu židů a sionistů, kteří vedou politiku proti Židům a proti Izraeli. Žádný jiný výsledek by nenastal. Gójové by v ČR i nadále pracovali za současné čtvrtinové mzdy, takže zde můžeme říct, že by nastalo ono punkové rčení “No Future!” Z hlediska národních zájmů nemá smysl hovořit o tom, jestli je lepší být na jedné straně s Židy s jarmulkami na hlavě, nebo se sionisty v zástěrách na druhé straně, protože by se to rovnalo situaci, že na hřišti první poločas fandíte modrým, ale po půli si to rozmyslíte a začnete fandit červeným.Na výsledek to přitom nemá vliv, protože pravidla, body, ligu, trofeje a hlavně prachy kontrolují bafuňáři obou týmů společně v jednom golfovém klubu, kde se dělí o výhry a sázky, přičemž se šklebí, jak zase dobře vydělali na těch tupých platících divácích. Židé a židé to v politice dělají úplně stejně. A stejně tak i čas od času, jako se bafuňáři mezi sebou porvou, pořezají, odkráglují si manželky, nebo členy rodin při rozporech o dělbu peněz či vlivu, tak stejně tak i ve válce mezi ž a Ž dochází k boji o nadvládu a kontrolu procesů řízení. Jen rozdíl je v tom, že v případě fotbalu se tomu říká mafie, ale v případě ž a Ž se tomu veřejně neříká nijak, protože se to nesmí říkat a mluvit o tom. V zasvěcení je to jen Válka mezi Domy, tedy mezi Domem Sion a Domem JHVH.

Když padne Andrej Babiš, dojde k převlečení dresů zahraniční politiky ČR do jiné barvy, ale hrát se bude dál, na stejném hřišti, podle stejných pravidel, jen to bude hra na opačnou stranu

Česko je důležité v plánech Berlína na vybudování Evropské armády, protože je vyloučené, aby na území Bohemie a Moravy stály americké základny s raketami středního doletu, což je hlavním úkolem prosazení v nejbližších letech v ČR pro americké neocony, na tomto plánu se budou podílet propagandisticky jak české tajné služby v čele s dekorovaným Michalem Koudelkou, tak i české Bakalovská a s americkými procesy protiruského řízení propojená média.

Požadavek na anglické transparenty.


Andrej Babiš ve skutečnosti představuje garanta pro Michala Koudelku a garanta pro americkou CIA, která má pro změnu pro Pentagon garantovat zpracování politického podnebí v ČR pro nasunutí amerických raketových základen do ČR v horizontu 10 let proti Rusku. Právě proto je Andrej Babiš pro Brusel a potažmo pro Berlín nadále neakceptovatelný, protože ohrožuje naplňování Aachenské smlouvy v Evropě, která předpokládá americkou vojenskou demisi v Evropě, která vytvoří vakuum, jenž bude zaplněno Evropskou armádou a mocí Berlína a Paříže. Právě proto musí být úterní transparenty i v angličtině, hraje se o mnoho, ale ne v Praze, ale naopak v Berlíně a v Bruselu.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSousoší slušných esesáků nebo 5 facek od Franty Nebojsy Pavlu Novotnému?   
Pridal tk Úterý 10 prosinec 2019 - 07:06:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pavel Novotný, syn věhlasného Petra Novotného, dá v prosinci hlasovat o pomníku osvoboditelům Prahy, v jeho podání „slušným“ vlasovcům, taky Pražanům ale ne rudoarmějcům. Pavlík by mohl uvažovat i o pomníku-sousoší tří slušných esesáků. Esesačka dala kremroli koncentráčnici. Těsně před Vánoci r. 1944 eskortovala esesačka vězeňkyni z jedné pobočky koncentráku Neuengamme do pobočky jiné. Esesačka se zastavila v bufetu zčásti rozbombardovaného nádraží pro válečnou vzácnost – Schillerlocken, česky kremrole. Několik si jich koupila a jednu darovala vězeňkyni.

Říšský vůdce SS neměl rád střílení Židů. Milujícímu manželovi a otci H. Himmlerovi vadilo střílení Židů pohotovostními jednotkami (Einsatzgruppen), pověřil tedy gruppenführera SS A. Nebela hledáním jiného způsobu zabíjení; výsledkem byla pojízdná plynová komora.

Říšský protektor zlepšil život českých dělníků. Dobrý otec i houslista R. Heydrich zakročil v protektorátu proti keťasení a šmelině a zlepšil příděly jídla a tabáku českému dělnictvu.

Pavel Novotný může zřídit na svém pupku světa pomník Vlasovcům i slušným esesákům. Podívejme se na „slušné“ esesáky a vlasovce v opačném gardu.

R. Heydrich: Padělal důkazy proti vůdci SA E. Röhmovi-údajnému pučistovi zavražděnému v „noci dlouhých nožů“ r.1934. Zorganizoval německý přepad německé vysílačky v Gliwicích (útok pod falešnou vlajkou), po kterém následovalo německé přepadení Polska. Podílel se na vyvražďování polské národní elity podle seznamů sestavených německou menšinou v Polsku – v operacích Tannenberg a Intelligenzaktion bylo zavražděno asi 80 000 až 120 000 Poláků. Předsedal konferenci ve Wannsee, na které bylo– „konečné řešení“ neboli vyvraždění. Židů V protektorátu jej zajímal „český ksindl“ jako pracovní síla pro vedení války (zhruba třetina německých tanků a kulometů se vyráběla v protektorátu) a prosazoval „konečné řešení“ i pro Čechy. Po úspěšné likvidaci českého odboje měl zlikvidovat francouzský odboj. Zda a jak by proběhla invaze spojenců do Francie – den D, toť otázka.

H. Himmler: Střílení Židů mu vadilo, protože i někteří otrlí vrazi z Einsatzgruppen byli z masového vraždění psychicky rozhašení i když pro otupení smyslů chlastali fasovaný alkohol. Himmlerovi se také udělalo špatně, nesnášel krev a pohled na násilí. Organizovat hromadné vraždění mu nevadilo a dokázal přesvědčit členy SS o jejich absolutní beztrestnosti při zacházení s „podlidmi“, naopak vyzýval esesáky k „tvrdosti“. „Podlidmi“ byli Židé a příslušníci pěti slovanských národů, včetně Čechů. Na jeho příkazy vznikly koncentráky Dachau, Osvětim, Březinka (Birkenau), Belzec, Sobibor, Treblinka aj.. Vraždění neozbrojených a nebojujících civilistů ve Varšavě 1944 i jejich deportace do konc. táborů proběhly na jeho příkaz. Snad až 200 000 lidí, 60 tisíc Poláků bylo zaplynováno v Osvětimi.

Esesačka z lágru Neuengamme byla na počátku proškolování na dozorkyni, viděla krajanku a ne podčlověka, a ještě neprošla školou života jako sadistické vraždící bestie, např. Ilse Koch,

Irma Grese, Juana Bormann, Marie Mandl, Hildegard Lächert, Hermine Braunsteiner, Emma Zimmer, Elisabeth Becker, Dorothea Binz, Wanda-Jenny Barkmann, aj.

Vlasovci - podle generála Vlasova, dříve stalinisty, od svého zajetí antistalinisty využívaného nacisty od r.1942 pro propagandu (Smolenský manifest). Himmler se souhlasem Hitlera jej r.1944 jmenoval generálplukovníkem a uložil mu vystavět dvě divize.. Buňačenkova 1. divize ROA byla složena s příslušníků různých jednotek. Známá je 30. brigáda SS (Sieglingova), vzniklá ve Východním Prusku – její členové se dříve účastnili genocidních a protipartyzánských akcí. Známá je i 29. brigáda SS Bronislava Kaminského –RONA – protipartyzánské akce a represe civilního obyvatelstva v Rusku i Bělorusku, Ochotský masakr ve Varšavském povstání, vraždění i ve Francii. Buňačenkova divize měla zhruba 14-15 tisíc mužů, z toho asi dvě třetiny byli bývalí příslušníci 29. a 30. brigády.

Pomoc Vlasovců povstalecké Praze inicioval a zprostředkoval sovětský důstojník, npor. Radolinskij – jak zjistil Pavel Žáček z ÚSTR a podrobně popsal.

Vlasov generál SS - podle textu a poznámek byl generál Vlasov v době pražského povstání v Suchomastech, případně v Rakovníku, ale ne v Řeporyjích. Byl proti účasi divize v jakýchkoli bojích a chtěl ji odvést neporušenou k Američanům. Generálu Buňačenkovi ale nechal volnou ruku k postupu na Prahu. Proti pomoci Vlasovců byla paradoxně ČNR (nejen komunisté), exilová vláda nabádala k opatrnosti.

Pamětní deska Vlasovcům? Už je asi dvacet let na zdi pravoslavného chrámu na Olšanech

Generál Patton byl přivítán v Plzni, již vlastními silami osvobozené, vyhlásil okupační režim a odzbrojil povstalce. Nadřízení mu výslovně zakázali osvobozování Prahy. Výslovně mu ale nezakázali pustit do Prahy ozbrojené české dobrovolníky. Jedni byli odzbrojeni v Plzni, druzí v bodě demarkační linie – na stanovišti Američanů v Rokycanech.

Pražská ofenziva maršála Koněva se netýkala jen Prahy. Vojska útočila ze západu, severu i východu, osvobozeny byly část Polska, Morava a větší část Čech. Ztráty Sovětů, Poláků, Rumunů a Čechoslováků - přes 52 tisíc, z toho 12 tisíc padlých. V okolí Prahy cca 700 padlých. Boje s jednotkami SS 9. Května – 10-30 padlých.

Maršál Koněv si svůj pomník zasloužil. Netušil, že se dvě slovenské divize (50 tisíc mužů) nechají posbírat jako brambory od asi 6 tisíc Němců a pustí Němce do Východních Beskyd. Mj. měl lví podíl na dobytí Berlína a na likvidaci posledních bojeschopných armád Německa. Budapešť obsadil na žádost maďarské vlády – scénář stejný jako v případě USA a banánových republik. Ve Vídni má pamětní desku s poděkováním za postavení mostu. Po invazi do Československa r. 1968 penzista Koněv vyjádřil svůj nesouhlas. Nešpicloval tu. SMERŠ, NKVD Stalin, Berija+Kruglov. Koněv jim nevelel ani jim neradil.

Pavlík, „protekční fracek“, je patrně první východoevropan s židovskými předky, který chce celebrovat spojence nacistů, z nichž mnozí byli zrádci vlasti i podle západních měřítek. Starosta Řeporyjí nemyslí hlavou ale hormony, jistě mu chybí 5 facek do správné výchovy.

J. K. Novák

Pozn.: Bolševiky nemusím už 50 let, proti židům nejsem zaujatý ale mám rád míru věcí.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponChvilka střípků ze současné české demokracie, aneb co se dělo, děje, či bude dít   
Pridal tk Úterý 10 prosinec 2019 - 06:59:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pavel Novotný z Řeporyj ODS je hrdina, který to Rusům nandal. Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář TOP 09 nechal maršála Koněva zabalit do plachty s tím, že ho odstraní s podporou politiků demokratického, či tzv. demagogického bloku.

Když k těmto novodobým protiruským hrdinům připočteme ještě hrdinného Zdeňka Hřiba, Piráta ve funkci primátora Prahy, který vypověděl smlouvu s Pekingem, čímž dal najevo, že Piráti neuznávají jednotnou Čínu, je vymazáno a ministr zahraničí Tomáš Petříček, to může rovnou zabalit a rozpustit neschopné ministerstvo zahraničí, protože zahraniční politiku Česka hrdinně převzali místní politici na nižší úrovni.

Jestli tím naštvou Rusko, nebo Čínu je pro ně zcela vedlejší, protože tito hrdinové nic nevyrábí, ani nevyváží a tak si mohou hrát ve své hlouposti na hrdiny s tím, že výsledky jejich jednání dopadnou především na podnikatelskou, tedy produktivní sféru, která má zájem na obchodní spolupráci s Ruskem i Čínou.

Veřejnost má prý zájem

na odtajnění auditní zprávy EK. Tvrdí to Piráti v rámci liberálně demokratického bloku ve sněmovně. Jenže většina veřejnosti jim na jejich šaškárnu kolem dotací EU kašle, protože má zcela jiné starosti. Pokud premiér Andrej Babiš dodržel náš zákon o střetu zájmů, tzv. Lex Babiš, tak je mimo hru. Měli napřed přijít s novou úpravou našeho zákona o střetu zájmů tak, aby vyhovoval novým předpisům stanoveným EK a pak začít kázat. Ostatně lze pochybovat, že auditní zpráva EK prokazuje nějaký přímý zásah premiéra Andreje Babiše do rozdělování dotací EU ve prospěch dotací pro podniky holdingu Agrofert.

O tom, že z premiéra Andreje Babiše

nejsou nadšeni někteří politici EU a EK je zřetelné. Jeho odmítání přerozdělování nelegálních migrantů v rámci V 4 je zásadní. O tom, že Německo s Francií by se s námi rádi rozdělili o muslimské migranty není pochyb. Mají jich na svých územích již miliony a jejich problémy s migranty narůstají. Ostatně rozhodnutí našeho nejvyššího soudu pouze potvrzuje, že Muslimové nehodlají respektovat ani naše zvyklosti.

Pokračování vyšetřování kauzy Čapí hnízdo

nic překvapivého už nepřinese, protože je téměř každému jasné, že jde o politickou kauzu vytaženou k odstranění Andreje Babiše z politiky. Nebyl to žádný podnikatelský svatoušek, ale občany především zajímá, jaké výsledky má jeho aktivní politická činnost na domácí i zahraniční scéně a zda jeho politika přináší zlepšení životních podmínek pro naše občany.

Sociální demokraté

s radostí uvítali, že jejich podpora stoupá. Je vidět, že pokud úspěšně spolupracují v rámci vlády, tak mohou jen získat. To se nelíbí demokratickému bloku, který se neustálou kritikou ČSSD snaží, aby ČSSD dělalo problémy ve vládě a odešlo z vlády. Nejde to, protože ti chytřejší sociální demokraté, jako je nyní Jan Hamáček, či trvale Jaroslav Foldyna, už přemýšlí, co bude po dalších volbách s tím, že pokud ČSSD bude podrážet vládu k radosti liberálně demokratického bloku, bude ztrácet podporu a velmi pravděpodobný vítěz dalších voleb ANO, již nebude chtít ČSSD do další společné vládní koalice. Již dnes se totiž hraje o budoucnost ČSSD.

Liberální demokratický blok se snaží

snížit kvórum pro koalice, přes rozhodnutí Ústavního soudu, aby mohl v příštích volbách proti ANO lépe využít volební výsledky. Přitom cesta je zcela jednoduchá. Stačí snížit kvórum pro vstup do Poslanecké sněmovny na 3 %, což by jistě uvítaly malé politické strany a tak snížit kvórum i pro koalice, násobkem 3 %. Jistě by to prospělo i demokratické diskuzi v Poslanecké sněmovně.

Platy i důchody jdou nahoru,

ale dostáváme se do situace na níž upadá a končí každý režim. Nezastavitelný růst státní, či veřejné byrokracie zpomaluje a likviduje rozvoj společnosti. IT a špatné zákony místo toho, aby snižovaly státní a veřejnou byrokracii, podporují její růst. Zcela nepřijatelný je nižší průměrný výdělek v produktivní sféře. Můžeme platit jen tolik, kolik to dovolí produktivní sféra a to nesmíme zapomínat na potřebné investice, které rovněž platí produktivní sféra. Dotace EU brzy nebudou a další zvyšování našich dluhů je těžko přijatelné.

Průměrné platy v produktivní sféře

by měly být vyšší a rozhodující pro stanovení výše průměrných platů ve státní a veřejné sféře, včetně platů politiků, kteří si svoje platy odsouhlasili sami. Stát má své povinnosti zajišťovat sám, bez různých neziskovek, které stejně platí ze státních a veřejných prostředků prostřednictvím dotací s tím, že se v podstatě jedná rovněž o státní a veřejné zaměstnance, na jejichž počet, ani na jejich hospodaření nemá stát potřebný vliv. Duplikace placených funkcí ve státní a veřejné sféře je nepřijatelná stejně, jako vedlejší podnikání státních a veřejných zaměstnanců ve větším rozsahu.

Zákon o střetu zájmů musí platit pro všechny a na všech úrovních státní a veřejné správy. Kladně lze hodnotit stejné navýšení platů pro všechny pracovníky státní správy, což pomůže zejména těm nízkopříjmovým pracovníkům. Proč si, ale politici a poslanci zvyšují platy 10%, nikoliv o stejnou částku o jakou zvyšují platy ve státní správě, je spíše úsměvnou otázkou? Zásadní snížení státní i veřejné byrokracie a snížení státních dotací pro politické subjekty,je podstatnou podmínkou pro pozitivní rozvoj společnosti.

Autor: Jiří Čumpelík

Zdroj: https://jiricumpelik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=738545

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMichal Brand: Zprávy ze západního pavilonu blázince   
Pridal tk Úterý 10 prosinec 2019 - 06:39:20 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Lhaní je znásilnění

Když muž zalže v čemkoli ženě a bude s ní mít potom sex, pak je to znásilnění. Říká to nový multikulturní alias neobolševický návrh zákona v neomarxisticky vyspělé Austrálii.

Takže například když muž během balení ženě řekne, že pravidelně cvičí a chodí do fitka, a přitom cvičí jen nepravidelně a do fitka chodí jen občas, pak ji znásilnil.

Myslíte, že takový nesmysl není možný? Že tady šířím prolhanou ruskou imperialistickou propagandu? Ale miláčkové, to je fakt:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7655815/How-soon-criminal-offence-lie-trying-romantic-partner.html

Tedy znásilnění to je samozřejmě pouze v případě, že jde o bílého muže jiného vyznání než muslimského. Pokud by šlo o muslima, pak o znásilnění rozhodně nešlo, ať se stalo cokoli. Jednak je lhaní nevěřícím základ muslimské víry a proto muslim smí lhát nevěřící ženě, protože to je jeho náboženská svoboda, kterou mu nesmíme upírat. A jednak když muslimové znásilňují desítky let bílé, nemuslimské dívky po tisících, jako například ve Velké Británii, včetně brutálních znásilnění dívek přibitých za jazyk ke stolu nebo znásilněných uraženým hrdlem lahve, pak je potřeba celou věc zametat pod koberec, protože by to mohlo vzbuzovat nějaké odporné a ničím nepodložené rasistické a xenofobní předsudky mezi hloupými a nevzdělanými lidmi, kteří podléhají populismu a nechápou ve své omezenosti, že jde o roztomilé multikulturní obohacení.

Neobolševická multikulturní chátra prostě nedá pokoj, dokud nerozvrátí vše pozitivní – včetně jakýchkoli pozitivních a přirozených vztahů mezi muži a ženami. Tento zákon totiž způsobí jediné – muži se budou ženám vyhýbat (kdo by taky chtěl za pokec se ženou jít do basy na pět let s nálepkou sexuálního násilníka, kteří to ve vězení nemají vůbec lehké, s výjimkou pachatelů muslimského původu, kteří jsou jako sexuální násilníci ve vězení mezi svými a jsou za hrdiny; no, konec eufemismů, ne-muslimští sexuální násilníci to mají ve vězení sakra těžké a zažívají deno-denní týrání a bití od spoluvězňů). Muži raději nebudou říkat vůbec nic, protože cokoli, co řeknou, může být kdykoli použito proti nim – klidně i po třiceti letech, jak víme z #MeToo a dalších podobných štvanic/aktivit, které jsou negací spravedlnosti a práva. Postačí, když dotyčný muž bude úspěšný a bohatý a dotyčná žena bude klidně po třiceti letech potřebovat prachy nebo si vyléčit svůj mindrák ze zpackaného života, ze svého vlastního životního selhání, a vše „vyřeší“ obviněním ze „znásilnění“, které jí „způsobilo trauma“. ( Klidně i po 40 letech manželství - „Než si mě vzal, tvrdil, že má rád zahradničení a přitom vůbec neví, kdy se sází tulipánové cibulky, pane soudce! Znásilnil mě! 40 let manželství mě znásilňoval! Mám trauma! On za všechno může!“)

Odnesou to i ženy. Muži se jim budou vyhýbat. Muži nebudou se ženami mluvit. Vše, co ženy přirozeně hledají a požadují od mužů, budou dostávat tisíckrát, milionkrát méně. Blahopřeji... jediné, co naleznou budou tyhle kreatury https://tinyurl.com/wvaa7bh & https://tinyurl.com/v8kvwaz & https://tinyurl.com/sobfkos & https://tinyurl.com/rygkxnv &
Vězení jsou rasistická

Vzdělaní, inteligentní, nezaprdění, neburanští, komunismem nezdeformovaní studenti Brown University v USA požadují zrušení všech věznic. Věznice jsou totiž výrazem rasismu podle těchto milých, inteligentních, o budoucnost se starajících mladých pokrokových soudruhů neomarxismu/multikulturalismu. Typičtí voliči Demokratické strany, u nás potom Pirátů, Zelených, STAN a Top09. A samozřejmě spícího Karla.

Ano, ano. Věznice jsou typickým příkladem trapné západní civilizace, založené na útlaku, rasismu a patriarchátu, jak správně upozornila již mladá soudružka Gréta Thurnberg spolu se svými spolubojovnicemi ve svém neokomunistickém manifestu.

https://newspunch.com/brown-university-students-abolish-racist-prison-system/

Ideologové neomarxismu musí jásat. Jejich teorie a praktický návod na destrukci civilizace prostřednictvím různých do společnosti nezačleněných a nezačlenitelných skupin nachází věrné následovníky a praktické realizátory. Následky hromadného propuštění kriminálníků jsme si v malinké verzi vyzkoušeli na vlastní kůži ve slavné Havlově amnestii, kdy propustil z vězení na 20 000 kriminálníků, zlodějů, násilníků, vrahů, sexuálních násilníků a to jen aby měl pro západní propagandu dostatečný počet „politických vězňů komunistického režimu“, protože kdyby dal amnestii těm asi 3 lidem, co byli političtí, tak by to nevypadalo na strašlivý útlak. A pak to tedy stálo za to. A to si ani Venca H. netroufl otevřít ty nejhorší věznice jako například Leopoldov, toho se bál i Venca. Ale i tak to byla čóro. To dnešní moderní, inteligentní a vzdělaná univerzitní mládež se jistě nelekne ani propouštění masových nebo sériových vrahů, kteří jsou přeci nebohé oběti strašlivého rasistického a patriarchálního útlaku naší odporné civilizace.

Už se těším po Pátcích pro klima na Čtvrtky pro vrahy. A třeba Středy pro úchyly. A pak i Úterky pro nakažlivé choroby (dnešní boj proti nim je samozřejmě důkaz prohnilosti naší civilizace založené na takových odporných a reakčních principech, jako je soutěživost, invence, úsilí a samozřejmě patriarchální „útlak“).

Darovanému spermatu na AIDS nekoukej

Když už mluvíme o ošklivých nakažlivých chorobách, nelze vynechat pozitivní, přímo HIV pozitivní zprávu z Nového Zélandu. Novozélandská společnost je již tak multikulturně vyspělá, že nabízí ženám k oplodnění darované sperma od mužů s AIDS. Já myslím, že Nový Zéland rozhodně patří mezi hlavní kandidáty na titul země, která trumfne Sovětský Svaz s jeho „Země, kde zítra již znamená včera“. Nový Zéland by se mohl brzy pyšnit titulem „Země, kde zítra již znamená předevčírem“. Ale kandidátů je hodně – Británie, Švédsko, Holandsko, Norsko, Belgie, Francie, peleton favoritů nyní ostře dotahuje i Německo a Itálie.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/novy-zeland-spermabanka-hiv-pozitivni-pacienti.A191127_142741_zahranicni_kha

Důvodem k této aktivitě je, aby se nemocní AIDS necítili vyloučeni a osamoceni. Možná časem zavedou i krevní transfúze krve od nemocných s AIDS, protože i v této oblasti je nutné bořit hranice a zajistit, aby se nebozí AIDS-nakažení necítili nějak vyloučeni z možnosti darovat krev. Možná by bylo dobře v budoucnu zatajit tuto drobnou informaci, že dárce krve je nositelem viru HIV, protože by se mohli najít nějací oškliví, rasističtí, xenofóbní neonacisté, kteří by nechtěli krev od dárců s virem HIV. Také by bylo vhodné zrušit různé neonacistické, xenofóbní zákony a nařízení, které omezují lidská práva různých nemocných menšin. Například je naprosto jasná diskriminace, že v pohostinství nebo v potravinářských provozech nemohou pracovat nemocní lidé. Je nutné bojovat proti této diskriminaci. Je nutné zajistit, aby i například nemocný s tuberkulózou mohl prodávat v rychlém občerstvení, aby například nemocný s ekzémem mohl pracovat na kojeneckém oddělení na přebalování miminek. Koneckonců, jak již před lety prohlásila Theresa May – i odsouzení pedofilové musí mít právo adoptovat cizí děti, protože jinak by to byla diskriminace a porušení jejich lidských práv. Zprávy z blázince.

Vzorně převychovaný muslim ubodal svoje převychovatele

Jak řekl muslimský starosta Londýna, terorismus k životu v moderním městě patří https://tinyurl.com/uya3lmv . Proto také třeba Praha, Brno, Plzeň, Liberec, Olomouc a další města v České republice jsou buranská, zaostalá města, protože nemají žádné multikulturně obohacující muslimské teroristické útoky. Natožpak teroristické útoky prakticky na denním pořádku, jako má moderní, pokrokový Londýn, Malmö, Paříž, Marseille atd. Moderní Londýn zažil před několika jeden z dalších teroristických útoků. Navíc je podle muslimského starosty Londýna diverzita tou nejsilnější stránkou Londýna. V čase 3:25 a dále -Diverzitou se samozřejmě myslí dostatečný počet neintegrovatelných muslimů. Jeden z nich, muslim Usman Khan, jmenovec muslimského starosty Londýna, byl v roce 2012 odsouzen za terorismus, kdy se podílel na přípravě bombového útoku na Londýnskou burzu, Westminsterské opatství, britský parlament. Také tehdy společně se svými spolu-teroristy sháněl peníze na výcvikový tábor v Pákistánu pro muslimské teroristy s britským pasem a měl společně se svojí skupinou muslimských teroristů připravený seznam osob k likvidaci (včetně Borise Johnsona, tehdejšího, ještě ne-muslimského starosty Londýna) jak píše např. The Guardian https://tinyurl.com/uvlqt2b a BBC https://tinyurl.com/r4pjbww V roce 2018 byl z vězení propuštěn. Pak navštěvoval kurz „deradikalizace zradikalizovaných muslimů“ nebo jak popsat sluníčkáři organizovaný kurz pro muslimské teroristy „Learning Together“, tedy „Učíme se spolu“.

Khan zřejmě původně očekával nějaký ten kurz, jaké probíhají v muslimských výcvikových táborech pro teroristy, které jsou vlastně také „Learning Together“ (organizovaný Univerzitou Cambridge). A byl tedy asi značně zklamán, že to je o nějakých pomatených představách sluníčkářů o všeobecném dobru. (A později dal své zklamání z kurzu jednoznačně najevo.)

Ale po určitou dobu se Khan tvářil, jak je ze sluníčkového kurzu nadšen a napsal dokonce báseň o úžasném sluníčkovém kurzu. Ve své básni terorista Khan děkuje organizátorům kurzu za to, že mu dali (zřejmě zadarmo) zabezpečené PC, na kterém se zřejmě domlouval se svými kolegy teroristy, protože jinak by asi nezdůraznil, že sluníčkářskému programu děkuje za „secure“ laptop (zabezpečený notebook), který, jak vděčně děkuje, mohl využívat ke komunikaci, i když ji měl zakázanou soudně. Viz https://tinyurl.com/sh5qdhc a https://tinyurl.com/uslepp7 Chápete? Sluníčkáři z Cambridge University mu ještě obstarali notebook, aby mohl nerušeně a nekontrolovaně komunikovat s teroristy, i když to měl soudně zakázané. Tedy vlastně, pardon, zřejmě aby mohl komunikovat s náhle zradikalizovanými muslimy, kteří byli jen o chviličku dříve slušní, tišší a zdravili sousedy.

Sluníčkový kurz „Učíme se spolu“ dokonce Khana použil jako vzorový příklad deradikalizovaného teroristy, báječně znovu-integrovaného muslima (https://tinyurl.com/uslepp7 ).

Ovšem vrcholný surealismus celého příběhu teprve přijde. Khan na londýnském mostě zavraždil dva mladé lidi. Oba zavraždění byli ---- a tady přichází naprosto absurdní pointa - - - organizátoři zmíněných cambridgských sluníčkových kurzů pro „bývalé“ teroristy. Khan byl pozván na další „event“ této sluníčkové aktivity, event, který se měl konat na severní straně onoho osudného mostu. Cestou tam potkal Khan dva sluníčkáře z Cambridge University, které znal právě z oněch sluníčkových kurzů, do kterých chodil a které oni organizovali. A tak je oba ubodal nožem.

https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/girlfriend-london-bridge-terror-victim-21014320

Jen polský kuchař (a bílý britský vrah propuštěný na vycházku) zachránili před dalším terorem potenciální další nevinné oběti vzorného a přímo vzorového absolventa sluníčkového kurzu „Učíme se spolu“ a amatérského básníka (poem ve stylu „Děkuji vám za počítač, který mi umožňuje domlouvat se s kolegy džihádisty“). Chápete? Sluníčka organizují kurzy pro teroristy, zajišťují jim počítače k soudem zakázané komunikaci (navíc zřejmě komunikaci s kolegy džihádisty, protože u Khana doma se našly poznámky k správnému organizování muslimské teroristické buňky psané cizí rukou) a pak ho pozvou na další sluníčkářskou akci. A on ubodá k smrti dva sluníčkáře, orgnizátory celé akce, cestou na sluníčkářskou akci, kam byl sluníčkáři výslovně pozván jako vzor „integrace“. Zprávy z blázince.

Dovětek: Otec Jacka Merritta, jednoho ze dvou zavražděných, pro The Guardian prohlásil: „Jack, na rozdíl od nás mnohých, nechodil jen tak do práce. Žil a dýchal [jen volný překlad] pro svou snahu učinit svět lepším pro všechny lidi, zejména ty, kteří to potřebují“. Jako například pro nenapravitelné muslimské teroristy. Jack Merritt pro to žil a dýchal.

Vlastně to připomíná známou bajku o ženě a jedovatém hadu. Jednou v zimě, kdy už začínalo mrznout, nalezla jedna dobrá žena téměř zmrzlého jedovatého hada. Se svým dobrým srdcem se nad hadem slitovala a vzala si jej k sobě domů. Aby žena hada rozehřála, ulehla s ním do postele u roztopených kamen. Had se po chvíli opravdu rozehřál, znovu získal sílu a pohyblivost a ženu uštknul. Když žena umírala, zeptala se hada: „Proč jsi mne uštknul? Hřála jsem tě, zachránila jsem tě před umrznutím...a ty jsi mne zabil! Proč?“ A had jí odpověděl: „Protože jsem had“.

Pozn.: Tato bajka samozřejmě s ničím nesouvisí. A s tamtím už vůbec ne.

Americká armáda cvičí muslimy nenávidějící USA

Na americké vojenské základně v Pensacola na Floridě jsou cvičeni vojáci jednoho z nejtotalitnějších a nejbrutálnějších režimů na světě – ze Saudské Arábie. Ta je jedním z nejvěrnějších spojenců USA. Zejména proto, že Saudská Arábie nakoupí za 300 miliard dolarů od USA zbraně, které Saudská Arábie nutně potřebuje, aby mohla dále páchat genocidu v Jemenu a šířit tak lidská práva a demokracii. Nebo tak nějak to jistě bude. Jeden ze saudsko-arabských vojáků cvičených na této floridské americké základně jednou večer uspořádal večírek, kde pouštěl svým přátelům videa s masovým vražděním. (Zprávy neříkají s jakým masovým vražděním, ale troufnu si tipnout, že šlo o reklamní videa Islámského státu s vraždami nevěřících nebo málo věřících.) A druhý den šel a zastřelil 2 Američany a 8 dalších zranil (zřejmě především americké vojáky, ale to není podstatné v této kauze).

https://tinyurl.com/qs4up5w

Podle jednoho ze strýců dotyčného muslimského teroristy – nevím, jestli se to může napsat, protože americká multikulturní policie zatím prověřuje, zda šlo o terorismus nebo jen o folklórní představení nebo co – ale risknu to, tak tedy jeden ze strýců muslimského teroristy o něm prohlásil, že je „naprosto šokován“, protože jeho synovec al-Shramrani byl „velice slušný, milý ke své rodině a ke své [tedy muslimské] komunitě“. https://tinyurl.com/ws2jpby Navíc jistě zdravil sousedy.

Muslimský terorista měl komplice, který z dotyčné vojenské základny zmizel a FBI po něm pátrá. Zřejmě se náhle zradikalizovali oba dva. Jistě šlo také o milého, hodného chlapce, který měl rád svou muslimskou komunitu.

Al-Shamrami svoji střelbu zdůvodnil křivdami, které prý jsou páchány na muslimech. Pocit ukřivděnosti je silný hnací motor nenávisti. Však to známe z mnoha jiných případů, kdy někdo svoji bídu svádí na všechny ostatní než by pořádně zabral sám.

Další ze saudsko-arabských studentů školy amerického vojenského námořnictva celý teroristický útok natáčel mobilem a dva další pak útok sledovali z auta. https://tinyurl.com/r9ubo2f Takže o teroristickém útoku věděli předem a fakticky na něm spolupracovali. Asi se také nějak zradikalizovali nebo co.

O terorismus ale zcela jistě nešlo, protože „muslim nemůže být terorista a islám neprodukuje žádné teroristy“, jak řekl Erdogan, prezident Turecka, jednoho z vojensky nejsilnějších členů NATO a žhavého kandidáta na přijetí do EU. https://tinyurl.com/wtedshh Zprávy z blázince, vždyť to říkám.

Zakleknout na kolena, Švédi!

Švédsko je příkladná země, kde báječně funguje integrace muslimských přistěhovalců. Muslimští migranti tak ve Švédsku dnes dřou do úmoru, aby vydělali Švédům na důchody a povznesli jejich zaostalou zemi technologicky a ekonomicky. V dnešním opravdu multikulturním Švédsku, jehož největší síla je jistě také v diverzitě, jako v případě Londýna, je život čím dál roztomileji multikulturně diverzifikovaný. Nedávno například jeden arabský, muslimský imigrant natočil a zveřejnil video, ve kterém poslal Švédům vzkaz vpravdě multikulturní, typicky muslimsky mírumilovný, tolerantní a kulturně na výši (na výši kultury arabských imigrantů). Abych Tě, milá čtenářko a milý čtenáři, snad neochudil o žádnou podnětnou myšlenku z tohoto poselství, uvedu doslovný překlad. Vzkaz nebo přímo poselství arabského přistěhovalce Švédům zní takto: „My Arabi jsme tady, abychom se zmocnili vaší zkurvené země, tak dolů na vaše zkurvená kolena a hulte mi čůráka, vy malé švédské zkurvené kurvy.“ Uvedené poselství arabského přistěhovalce Švédům je zde https://www.liveleak.com/view?t=kNCn6_1521444054

Pro jistotu, pokud by „demokraticky“ zmizelo, pak ještě zde:Myslím, že je to hezký příklad mezi-kulturního a mezi-náboženského dialogu, o který prý usilují muslimští přistěhovalci a po kterém volá „papež“ František. (Ještě štěstí, že to neřekl „papeži“ Františkovi, který mezi-náboženský dialog přímo miluje. Místo mytí nohou nelegálním migrantům mohlo být multikulti show, jakou si snad ani raději nepředstavovat. Zejména ve světle proslulého Františkova výroku, že muslimští krimigranti oplodní neplodnou Evropu a ta se pak bude blaženě usmívat, což v kontextu s nelegální migrací „uprchlíků“ mužů ve vojenském věku a ve věku nejvyšší hladiny mužských pohlavních hormonů evokuje možné podvědomé submisivní až masochistické zaměření Františka. Tak to by tedy bylo show, kdyby ten vzkaz Švédům „hulte mi čůráka, vy malé švédské zkurvené kurvy“ viděl František. A to i přesto, že kardinál Bergoglio, alias „papež“ František ani není ze Švédska.)

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Stanislav Novotný by měl viset. Pomočím jeho hrob.“ Pavel Novotný se už definitivně zbláznil?   
Pridal tk Úterý 10 prosinec 2019 - 06:27:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pavel Novotný (ODS) na obrazovce televize iDnes v pořadu Rozstřel opakovaně prohlásil, že bývalý ředitel Policie České republiky by měl být potrestán trestem smrti pověšením za jeho vystoupení v ruské televizi. Dodal, že pomočí jeho hrob.

„Vadí mi, jakým způsobem zradil Českou republiku. Vlastizrádci by měli viset,“ prohlásil člen ODS Pavel Novotný poté, co se spolu s moderátorem podívali na vystoupení bývalého policejního ředitele Stanislava Novotného v ruské televizi, kde komentoval předešlé neblaze proslulé vystoupení řeporyjského starosty.

„Tohle je vlastizrada a vlastizrádci by měli viset. Už jsem dlouho nebyl na kriminálce… Ten člověk je opravdu chudák,“ přisadil si vzápětí Pavel Novotný na adresu Stanislava Novotného. Tím ale neskončil: „Já si myslím, že za to, co se tam odehrálo, by měl viset. To je vlastizrada.“

Následně zašla diskuze na téma o tom, že Pavel Novotný chce bývalému policejnímu řediteli pomočit hrob.

„To, že by panu Stanislavu Novotnému měl být pomočen hrob, to je prostě pravda,“ prohlásil řeporyjský starosta po několikanásobném opakování slov o močení na hrob Stanislava Novotného.

„Stanislav Novotný je vlastizrádce, píčus. To, co předvedl v té ruské televizi, je normální vlastizrada. On je ubožák,“ zdůraznil Pavel Novotný na adresu bývalého policejního prezidenta.

„Stanislav Novotný je vlastizrádce a měl by viset. Haló, policie, protiextrémistické oddělení Praha, měl by viset pan Stanislav Novotný. Sere mě, ubožák,“ dodal starosta Řeporyjí Pavel Novotný.

Moderátor diskuze s Pavlem Novotným se tázal, zdali jsou jeho výroky a vystupování v souladu s politikou ODS. Starosta Řeporyjí prohlásil, že se s ODS navzájem potřebují.

„My se asi nějakým způsobem navzájem potřebujeme. (…) Já mám tu stranu (ODS – red.) pořád rád,“ zmínil Pavel Novotný.

Stanislav Novotný v ruské televizi

Stanislav Novotný před několika dny vystoupil na ruské televizi. Moderátorka pořadu 60 minut se ptala bývalého policejního prezidenta a nynějšího předsedy Asociace nezávislých médií Stanislava Novotného na reakci české společnosti na záměr starosty Pavla Novotného postavit pomník vlasovcům.

Prohlásil, že je přesvědčený, že tento skandál se nelíbí většině lidí v Česku. Podle něj však Novotného podporuje pražská kavárna. Ruským divákům pak vysvětlil, co to znamená a kdo za tím stojí.

„Většina lidí ale chápe, co představuje tzv. pražská kavárna. On je de facto její součástí, velmi ho podporují. V Česku jsou to lidé na okraji, marginálové, které ale podporují neziskové organizace s finančními prostředky od George Sorose,“ řekl Stanislav Novotný.

Dále oznámil důvody, proč je tato skandální iniciativa pro pražskou kavárnu výhodná.

„Ti lidé tam pracují jenom proto, že k nim tečou cizí peníze ze zahraničí. Pracují de facto ve prospěch cizích zemí, jako jejich agenti. A Pavel Novotný teď spustil skandál, který se jim strašně líbí,“ uvedl. Samotného starostu pražské městské části označil za „blázna“ a připomněl, že neúspěšně působil v bulváru. Podotkl také, že „Novotnému nenápadně nadržují i Česká televize a Český rozhlas“.

Zdroj: https://sptnkne.ws/ACWZ
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Dezinformační Česká televize zahájila kampaň proti svobodě slova“   
Pridal tk Úterý 10 prosinec 2019 - 06:22:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mediální expert Petr Štěpánek promluvil o „protiústavní“ České televizi. Pořad Newsroom ČT označil za „největší odpad a paskvil“ z produkce Kavčích hor. A to byl jen začátek! Navrhl i řešení, jak se České televize zbavit…

„Tohle nevymyslíš! Největší dezinformační médium v zemi, totiž Česká televize, jíž mnozí diváci, kteří si ještě zachovali zdravý rozum, říkají ČT 09 či Protičeská televize, televize, které posíláme povinné výpalné v podobě tzv. televizních poplatků, zahájila v pořadu Newsroom ČT24, což je vůbec největší odpad a paskvil, co na Kavčích horách produkují, kampaň proti alternativním webům. Prý jsou dezinformační. Proč? Protože píšou a říkají něco jiného než Česká televize. Jinými slovy, veřejnoprávní televize vede kampaň proti svobodě slova, čímž přímo útočí na ústavní principy, na kterých je založena demokracie. Jakou podobu má ta kampaň? Česká televize vyzývá inzerenty, aby svoji reklamu neumísťovali na ony weby, a to ve zjevném, ba dokonce přiznávaném úmyslu vyhladovět je. Stalin říkal, není člověk, není problém. ČT 09 říká, není web, není problém,“ napsal mediální expert.

Podle názoru Štěpánka, bývalého místopředsedy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a bývalého člena Rady Českého telekomunikačního úřadu, má skutečný problém sama Česká televize.

„Česká televize se mýlí. Je problém. Ona má problém. Staré české přísloví praví: Kdo s čím zachází, s tím také schází. Nebo také: Kdo chce kam, pomozme mu tam. A tak mě tak napadá... (Abychom si rozuměli, já to nenavrhuju, neb jsem občan zákonů dbalý, nicméně představit si něco podobného opravdu dovedu.),“ dodává mediální expert.

Navrhuje představit si situaci i z jiné stany: Co kdyby všechny pro ČT nepohodlné weby začaly vyzývat k tomu, aby koncesionáři přestali platit poplatky? Česká televize je podle jeho názoru propagandistickým nástrojem jediného politického názoru.

„Co kdyby všechny ty weby, proti kterým propagandistická ČT 09 vede tuhle zločinnou, ba přímo protiústavní kampaň, na oplátku spustily protikampaň, ve které budou vyzývat občany, respektive televizní poplatníky, kteří si myslí, že Česká televize neplní svoji úlohu a svoje povinnosti, které jí předepisuje zákon o České televizi a zákon o provozování rozhlasového a televizního vysílání, totiž že je na štíru s vyvážeností, objektivitou, pluralitou i všestranností, a namísto toho funguje jako propagandistická a dezinformační hlásná trouba jednoho jediného názorového proudu a jedné jediné zájmové politické skupiny, aby ty povinné televizní poplatky přestali platit? Tumáš, čerte, kropáč! Prostě aby se uchýlili k občanské neposlušnosti, a naopak, aby oni vyhladověli tuhle Protičeskou televizi. A propos, občanskou neposlušnost připouští za jistých okolností i naše Ústava,“ myslí si Petr Štěpánek a uzavírá slovy: „Ještě jedno přísloví mne napadá: Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.“

Pražská výzva k informační odpovědnosti

Několik poslanců českého parlamentu v čele s Helenou Langšádlovou před několika dny vytvořili takzvanou Pražskou výzvu k informační odpovědnosti. Ta se obrací k zákonodárcům USA, aby začali cenzurovat Facebook a Google. Podle jejich názoru tyto portály přispívají k šíření mediálních lží.

Výzvu skupina jiných poslanců v čele s Jaroslavem Foldynou odmítla jako ohrožující samy základy demokracie – svobodu slova.

Zdroj: https://sptnkne.ws/ACWS

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRusko nad Arktidou rozevře protileteckou kupoli   
Pridal tk Úterý 10 prosinec 2019 - 06:08:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Všechny arktické divize Severního loďstva mají být v nejbližších letech vybaveny systémy S-400, sdělil velitel Severního loďstva, Hrdina Ruska, viceadmirál Alexandr Moisejev.

Umožní to vytvoření nad ruskou částí Arktidy protiletecké kupole, území za polárním kruhem bude díky tomu kryté před všemi prostředky útoku ze vzduchu, ať už jde o letectvo, balistické rakety nebo rakety s plochou dráhou letu.

„Probíhá vybavení a přezbrojení protileteckých raketových a radiotechnických vojsk novou technikou. Protiletecký raketový pluk na Nové Zemi již letos dostal a rozmístil protiletecké raketové systémy S-400,“ řekl velitel.

Moisejev poznamenal, že podíl nové techniky a zbraní činí dnes přibližně 60 %, v některých oblastech, jako jsou třeba tanky, značně předčí tento ukazatel.

Boj o Arktidu byl zahájen

Ředitel Střediska pro vojensko-politická bádání Moskevské vysoké školy mezinárodních vztahů, doktor historických věd Alexej Podberezkin v éteru rádia Sputnik vysvětlil, proč to má takový význam.

„V souladu s dlouhodobým plánem rozmístění protiletecké a protiraketové obrany vzniká celistvý prostor radiolokačního monitoringu a likvidace raket různé třídy. Skutečnost, že jde o severní hranici, je celkem pochopitelná. Za prvé je to nejnebezpečnější směr útoků, protože je kratší. Za druhé proto, že již dnes začal ‚boj o Arktidu‘, kterého se stále aktivněji účastní také nearktické státy, každý z nich chce vyznačit vlastní pole působnosti,“ domnívá se Alexej Podberezkin.

Prostor, za který nese odpovědnost Rusko, musí být spolehlivě chráněn, poznamenal.

„Přejeme si, aby prostor, který je považován za zónu odpovědnosti ruských ozbrojených sil, byl spolehlivě chráněn z hlediska protivzdušné a protiraketové obraně. Po vytvoření jednotného radiolokačního pole má být vytvořen obranný systém chránící právě před útokem přes severní pól a arktické regiony,“ řekl Podberezkin.

V září byla zveřejněna zpráva, že pluk na Nové Zemi byl poprvé vyzbrojen protileteckými systémy S-400. Tato jednotka zahájila službu v roce 2015, dříve však ve výzbroji měla systémy předcházející generace S-300.

Protiletecký raketový systém S-400 je určen k likvidaci všech stávajících a budoucích útočných leteckých a kosmických prostředků ve vzdálenosti několika set kilometrů letících ve všech možných výškách.

Zdroj: https://sptnkne.ws/ACVA


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMinistr obrany RF promluvil o posílení ruské jaderné triády   
Pridal tk Úterý 10 prosinec 2019 - 06:05:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Obnovení parku Dálkového letectva a výroba nových letounů značně posílily leteckou složku jaderné triády Ruska, prohlásil ruský ministr obrany Sergej Šojgu.

„V letošním roce vykonala společnost Tupolev velkou práci s letadly Tu-95MS za účelem modernizace první a druhé linky s nahrazením morálně zastaralého radiotechnického a navigačního zařízení,“ řekl ministr na konferenční poradě, ale podrobnosti neupřesnil.

Dálkové letectvo má dnes „plánovaný počet fungujících strategických bombardérů“, vysvětlil ministr.

Šojgu rovněž rozkázal, aby byl zvýšen počet bitevních lodí vyzbrojených raketami Kalibr a Cirkon.

Navíc je podle jeho slov třeba „rozšířit seznam bezpilotních létajících strojů, robotizovaných systémů a zbraní podle nových fyzikálních principů“.

Jadernou triádu tvoří ozbrojené síly vyzbrojené jadernými zbraněmi, včetně strategického letectva, mezikontinentálních raket a atomové ponorky.

Letouny Dálkového letectva jsou dnes podrobeny velké modernizaci. Zkušební letecká základna dostala například první zdokonalený letoun Tu-22M3M, probíhá také výstavba prvního modernizovaného Tu-160M.

Tato letadla umožní posílení bojového potenciálu Vzdušně-kosmických sil RF do výroby perspektivního leteckého systému Dálkového letectva vyvíjeného konstrukční kanceláří Tupoleva spolu s dalšími podniky leteckého průmyslu.

O Kalibru

Rakety s plochou dráhou letu Kalibr jsou jedním z nejefektivnějších válečných prostředků ve výzbroji lodí a ponorek ruského vojenského námořnictva. Tento typ raket byl široce použit v syrské operaci a prokázal své výborné taktické a technické vlastnosti.

Po úspěšném použití v Sýrii ministr obrany Sergej Šojgu sdělil, že Kalibr byl modernizován, což umožnilo zkrátit čas letového úkolu.

O Cirkonu

Ruské vojenské námořnictvo hodlá v budoucnu používat spolu s Kalibry hypersonické rakety Cirkon, o kterých mluvil loni prezident Vladimir Putin. Prohlásil tenkrát, že hypersonická námořní raketa Cirkon bude mít rychlost 9 machů (devětkrát větší než rychlost zvuku) a dolet přes jeden tisíc kilometrů.

Cirkonem mají být vyzbrojeny lodě a ponorky, jak perspektivní, tak nynější. Tyto rakety může například dostat korveta Gremjaščij projektu 20385, kterou dnes stavějí pro Severní loďstvo.

Náměstek ministra obrany Alexej Krivoručko později sdělil, že Cirkony v budoucnu dostane velká protiponorková loď projektu 1155 Maršal Šapošnikov a víceúčelová atomová ponorka projektu 949A (Antej) Irkutsk, které modernizují pro Tichomořské loďstvo.

Ponorka Irkutsk, kterou modernizují na úroveň 949AM v podniku Zvezda (Velký Kámen, Přímořský kraj), má být předána Tichomořskému loďstvu v roce 2022.

Zdroj: https://sptnkne.ws/ACW9
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2901 sec,0.0764 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:2,004kB