Neděle 15 prosinec 2019
Pomník Heinricha Himmlera v Praze Řeporyjích   
Pridal tk Neděle 15 prosinec 2019 - 07:24:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Heinrich Himmler by si rozhodně zasloužil pomník k uctění památky. Nezůstávejme jen u Vlasovců, kteří společně s Wehrmachtem a SS bojovali hrdinně a statečně proti strašlivému Sovětskému Svazu. A kdyby bývali Vlasovci společně s německými vojáky z SS a wehrmachtu zvítězili, mohli být Češi ušetřeni hrůz komunistické totality. Neboť by Češi všichni do jednoho (kromě několika málo „poněmčení hodných“ kolaborantů) proletěli komíny krematorií nacistických koncentračních a vyhlazovacích táborů společně s příslušníky ostatních slovanských národů a židů.

A tím by Češi byli zcela a nezvratně uchráněni strašlivého komunismu nebo marasmu husákovské normalizace, kdy se primitivní Češi zmanipulovaní komunistickou propagandou starali o svoje děti, stavěli si chaty, stáli fronty na banány, no prostě horor, před kterým je mohl Auschwitz zcela uchránit!

Navíc Vlasovci statečně přišli na pomoc Pražskému povstání. Když jim tedy došlo, že se přidali ke straně, která nejen že spáchala do té doby naprosto bezkonkurenční válečné zločiny a zločiny proti lidskosti (ostatně, to přeci Vlasovcům nevadilo, protože se na nich sami aktivně podíleli), ale především ke straně, která prohrála válku a bude tedy již sakramentsky brzy za válečné zločiny a zločiny proti lidskosti po právu souzena. (A Vlasovci jako spolupachatelé a pachatelé zločinů stejných se báli, že budou soudu čelit rovněž.) A tak tedy Vlasovci statečně hledali - asi tak 3 dny před koncem války v Evropě - cestu, jak se zachránit před oprávněným trestem. Přímo hrdinsky jen pár dní po smrti svého fuhrera Adolfa Hitlera, kterému přísahali věrnost. A také svou přísahu věrnosti Adolfovi dodrželi, protože z řad statečných nacistických bojovníků proti žido-bolševikům a plutokratům odešli až po Adolfově smrti. Takže byli navíc čestní a pomník si tedy jednoznačně zaslouží. Děti by se o nich měly učit, aby měly nějaký pozitivní vzor! V pobaltských zemích se staví pomníky příslušníkům jednotek SS, veteráni jednotek SS tam pořádají veřejné pamětnické pochody a Evropská unie, humanitární organizace, neziskovky a všichni ostatní to mlčky schvalují. A Vlasovci byli tak čestní, že přísahu věrnosti Adolfu Hitlerovi dodrželi stoprocentně. Tak proč by Vlasovci nemohli být ve školních osnovách vzorem pro české děti, no ne? ;-)

Heinrich Himmler si také pomník rozhodně zaslouží. A to hned z několika důvodů. Sice se dopustil nějakých těch válečných zločinů a zločinů proti lidskosti. Sice realizoval politiku holokaustu, politiku vyhlazení Židů a Slovanů, ale to je jen taková drobnost, že? Hlavní je, že bojoval proti Sovětskému Svazu. A že tedy jednotky SS, včetně jednotek Einsatzgruppen, spadající pod velení Heinricha Himmlera těm zlým Rusům ale pořádně zatopily! To to Putinovi nandáme svojí oslavou SS a Vlasovců! To si Putin za rámeček nedá! Těch vypálených vesnic! Těch oběšených nebo zaživa upálených ruských, běloruských, ukrajinských, slovanských i židovských mužů, žen, dětí, starců, kteří stejně všichni byli jen oporovou zlého ruského komunismu. Tedy vlastně Sovětského komunismu pod vedením Gruzínce Stalina, který je důkazem, jací jsou Rusové zločinní diktátoři!

Jednotky SS se navíc, kromě Židů, vzpurných Slovanů a slovanské inteligence, zaměřovali na vraždění politických komisařů a komunistů. Takže SS vlastně byly účastníky třetího odboje. Mirek Topolánek měl nějaké esesmany vyznamenat. Škoda, že dal přednost sexuálním aktům s nezletilými prostitutkami v Berlusconiho vile a na tento státnický akt si čas nenašel, když už vyznamenal Mašíny.

Heinrich Himmler velel jednotkám bojujícím proti strašlivému Sovětskému Svazu, který, jak se později ukázalo, nařídil znárodnění malých továren (velké továrny zabavil Beneš zcela dobrovolně v rámci tehdejší celoevropské vlny znárodňování a socialistických tendencí ve všech zemích Evropy, včetně např. Británie, Francie) a drobných živností, ve srovnání s čím je nacisty naplánované vyhlazení Čechů pouhá drobnost! Každý správný Čech by v plynové komoře nebo v pracovním lágru pro německý herrenvolk umíral radostně, když by věděl, že jeho ševcovská dílna nebyla znárodněna zlými komunisty na příkaz Sovětského Svazu, ale bude po jeho smrti arizována ve prospěch nějakého statečného německého, francouzského, lotyšského, estonského nebo ukrajinského veterána SS! Takže tedy z toho vyhlazování nás Čechů nedělejme zase takovou tragédii, ne?!? Jsou důležitější věci, než to, zda jsme vůbec naživu!

Koneckonců, Pavel Novotný je prý částečně židovského původu – a taky mu mnohem více vadí, že v roce 1968 přijela vojska 5 komunistických zemí pomoci jedné partě komunistů proti druhé partě komunistů, než skutečnost, že Vlasovci bojovali na straně, která, kdyby vyhrála, tak by jeho předci prolétli komínem spalovacích pecí dřív než by se on sám vůbec mohl narodit! Příště možná Pavel Novotný, aby to nandal ruské propagandě, pojede do Terezína přibít někam na zeď bývalého ghetta slavnostní pamětní desku na oslavu neznámého dozorce SS. (A pak nám všem – se svojí pověstnou vysokou inteligencí - vynadá, jací jsme primitivové, hovada, debilové, burani, pro-ruští kreténi a vůbec...)

Heinrich Himmler nejen velel statečným jednotkám SS bránícím celou Evropu před strašlivým komunismem, ale dokonce se aktivně účastnil odboje proti nacismu! Ha! To jste nevěděli, co?!? Komunisti a ruská propaganda vám to zamlčeli! Heinrich Himmler se asi dva dny před smrtí Adolfa Hitlera obrátil na západní mocnosti s nabídkou separátního míru a s nabídkou na společný boj proti Sovětskému Svazu. Takže Himmler byl protinacistický odbojář, který se snažil pomoci všem evropským národům, tedy i Čechům. Kdyby jen bývaly západní mocnosti neosvobodily už před touto nabídkou Dachau a nebo kdyby alespoň nepublikovaly, co tam našly! To by pak nečelily tlaku svého domácího veřejného mínění a mohly by přijmout Himmlerovu nabídku! A Himmlerovo statečné protihitlerovské úsilí by nevyšlo zcela zbytečně nazmar! A vojáci americké armády by ho nemuseli zatknout z důvodu hrubého a odporného nátlaku zlého Stalina a těch zlých Rusů! Vidíte, co jsou ti Rusové zač? Chudáky Američany brutálně donutili, aby nekryli Vlasovce! A dokonce nebohé Američany donutili ti zlí Rusové, že zatkli statečného a odvážného odbojáře Himmlera! To je ta ruská svoloč! Zatýkat a trestat nacistické válečné zločince – to je ta jejich primitivní povaha!

Shrnuto – když si zaslouží pomník Vlasovci, když mohou v členských státech EU být pomníky k uctění památky jednotek SS, proč by nemohl Pavel Novotný v Řeporyjích postavit pomník nejen Vlasovcům, ale i Heinrichu Himmlerovi? Heinrich Himmler byl statečný bojovník proti komunismu a navíc aktivní protihitlerovský odbojář. Taky jen posledních pár dní, ale to neva.

Samozřejmě si dělám legraci. Černý humor. Ale Pavel Novotný si legraci nedělá a ve svém tupém protiruském fanatismu otevřeně obhajuje a propaguje nacismus.

Dovětek: Jeho výstup v ruské televizi je vynikající ukázkou hlouposti Pavla Novotného. Choval se a vystupoval tak, že působil jako dementní kretén nebo zfetované hovado. Nespisovné výrazy používám proto, aby jim rozuměl i super-inteligentní Pavel Novotný. Podívejte se na to video sami – Pavel Novotný se na něm vážně chová, jako když ho vytáhli z blázince. Nehodnotím jeho prohlášení a politické názory, ale to, že vypadá jako duševně nemocný, jako velice vážně duševně nemocný.Michal Brand
14. 12. 2019
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBoris Johnson drtivě vyhrál volby ve Velké Británii a Rothschildova centrální banka je v extázi, libra posiluje a odtržení Skotska již není otázkou jestli, ale kdy k tomu dojde!   
Pridal tk Neděle 15 prosinec 2019 - 07:17:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Boris Johnson drtivě vyhrál volby ve Velké Británii a Rothschildova centrální banka je v extázi, libra posiluje a odtržení Skotska již není otázkou jestli, ale kdy k tomu dojde! Znovu se opakuje situace před vypuknutím II. světové války, kdy se Velká Británie nejprve izoluje od Evropy, aby následně mohla v Evropě vypuknout válka! Donald Trump odřízl USA od globálních procesů, Boris Johnson nyní odřízne Velkou Británii od EU. Proces Brexitu je nezbytný k obnově moci Německa a Francie v Evropě, jenže to není pozitivní zpráva pro góje a slovanské národy, které najednou zjišťují, že se přepisují dějiny, kde jednotky SS, Wehrmachtu a nacisté jsou nově rehabilitováni a vykreslováni jako hrdinové!

V předčasných parlamentních volbách ve Velké Británii s drtivým výsledkem vyhrála Konzervativní strana Borise Johnsona, která získá v novém parlamentu absolutní většinu. V celé 650 členné sněmovně bude mít Boris Johnson nejméně 364 mandátů, labouristé Jeremyho Corbyna jenom 203 křesel. Na třetím místě skončila Skotská národní strana se 48 křesly, 11 mandátů získali Liberální demokraté. Do parlamentu se dostalo také několik dalších menších uskupení, včetně severoirských stran. Strana pro Brexit pod vedením Nigela Farage žádný mandát podle všeho nezískala. Jenže, to vůbec nevadí, protože Nigel Farage podporoval Borise Johnsona a jeho vítězství je natolik silné, že schválení Brexitu v parlamentu je od této chvíle pouze formalitou.

Zatímco zastánci Brexitu ve Velké Británii slaví a socialisté spolu s liberály utrpěli drtivou porážku, v Berlíně a v Paříži je radost ještě větší. Skotská národní strana již oznámila, že po schválení Brexitu bude usilovat o nové referendum ve Skotsku o odtržení od Velké Británie. A nejde zdaleka jen o Skotsko, kde Skotská národní strana drtivě posílila. Jedná se i o Severní Irsko, kde došlo k naprostému šoku. Poprvé v historii totiž místní Unionisté a zastánci jednoty Severního Irska a Velké Británie budou v místním parlamentu v menšině. Velká Británie dnešním dnem tak nastoupila dlouhou cestu ke svému rozpadu.

Skotská národní strana totiž v Edinburghu posílila o 14 křesel, nejvíce v historii a pokud dojde k Brexitu, což je nyní už jistota, bude většina Skotů pro odtržení. Skotsko je totiž ekonomicky svázáno s Evropskou unií kvůli dotacím. Většina místních farmářů a podniků v zemědělství pobírala dotace z EU a následná produkce je exportována na trhy EU. Byl to totiž jeden z modelů, jak najít pro Skotsko nové a ne-britské trhy. Dnešní Skotsko je tak úzce provázáno s EU více, než jakákoliv jiná část Velké Británie.

Brexit je začátkem procesu britské izolace a je to signál silových mocenských změn v Evropě po II. sv. válce

Nové referendum o Skotsku se ovšem přenese do Severního Irska. Místní katolíci usilují o setrvání v EU a výzvy k referendu o odtržení od Velké Británie se začaly objevovat už v roce 2017. Bez ohledu na to, jaké podmínky Brexitu vyjedná nová vláda Borise Johnsona, tak odchod z EU bude neakceptovatelný pro Severní Irsko a Skotsko. Nejde jenom o ekonomickou stránku věci, má to politický rozměr. Edinburgh i Belfast totiž chtějí být v EU kvůli tomu, že nenávidí autoritu Britské koruny.

Je to dáno historicky snahou těchto území o nezávislost a vstup Velké Británie do EU byl faktorem pro uklidnění separatistických nálad v těchto provinciích. Když se Evropa sjednocovala, separatistické tendence najednou postrádaly význam. Ovšem ve chvíli, kdy Velká Británie sama zahajuje separatismus a odtrhává se od celku, tedy od EU, tento étos se zcela nevyhnutelně přenese i do Skotska a do Severního Irska. Je to stejný faktor, jako když si soused koupí nové auto. Když Velká Británie si mohla odhlasovat odtržení od EU, nesmíte nám bránit odhlasovat si odtržení od Velké Británie, budou argumentovat ve Skotsku a v Severním Irsku.

Britská libra však na výsledek zareagovala vesele a začala posilovat v očekávání Brexitu. Je to logické, protože cílem Brexitu je odtržení londýnského City od Evropské unie, takže Rothschildova banka bude chráněná před procesy, které se chystají v EU. Londýn se totiž připravuje na válku, stejně jako tomu bylo ve druhé polovině 30. let minulého století, kdy se po 1. světové válce začala politická situace v Londýně měnit a přecházet k izolaci a politice appeasementu s ostatními zeměmi v Evropě.

Jakmile byla Velká Británie od Evropy izolována, došlo ke spuštění II. sv. války. Tuto válku financovaly britské a americké židovské banky, společně. Stejně jako v Londýně, tak i ve Washingtonu probíhal ve 30. letech proces přípravné izolace před vypuknutím II. sv. války. Tento proces izolace měl za úkol nezúčastnit se světové války v její první fázi, ale až později, kdy bude možné Hitlerem napadené země zadlužit, vyzbrojit, vycvičit, poslat proti Hitlerovi do války, znovu vyzbrojit, znovu zadlužit, rozbombardovat nejen Německo, ale všechny země napadené Německem, včetně Velké Británie, a po válce znovu zadlužit všechny aktéry války, jak Německo, tak zničené země, tak i Velkou Británii, tak i Japonsko a stejně tak USA. Všechny země se po válce staly vazaly sionistických bank.

Když se USA izolují a Velká Británie se izoluje, je to pokaždé znamení přípravy londýnského City a washingtonského FEDu na velkou válku

Nebylo židy dovoleno Německu a Hitlerovi provést pozemní invazi do Velké Británie, úkolem bylo gójskou Velkou Británii jen zničit, vybombardovat, aby se vláda a královna museli zadlužit u židovských bank na obnovu země. Nebylo ale dovoleno Hitlerovi zemi obsadit. Nebylo ani dovoleno Hitlerovi pozabíjet ustupující britské a francouzské vojáky v Dunkirk. Dodnes se všichni diví, proč udělali němečtí generálové takovou chybu, která je stála vítězství v celé II. sv. válce.

Odpověď přišla až 6. června 1944, když se spojenci vylodili v Normandii a podle očitých svědků Adolf Hitler, když se to dozvěděl, tak zařval: “Zrádci! Zbabělci!” Pozor, je třeba zdůraznit, že to byla reakce Adolfa Hitlera nikoliv na porážku německých vojsk, od toho bylo ještě daleko. Byla to reakce ve chvíli, kdy teprve invaze na plážích v Normandii začala probíhat. Koho tím tedy měl Adolf Hitler na mysli? Zrádci a zbabělci? Ano, měl na mysli Rothschildy, britské bankéře, kteří zafinancovali v Německu vzestup jeho NSDAP k moci, ale vyloděním v Normandii ho podrazili a Hitler pochopil, že mu jdou po krku a chtějí se ho najednou zbavit.

Adolf Hitler měl za úkol rozpoutat II. sv. válku, aby došlo nejprve ke zničení Evropy a následně k jejímu následnému zadlužení kvůli obnově, a ze zadlužení se Evropa nikdy nevyhrabe. To byl po válce ten slavně-neslavný Marshallův plán. Jediný, kdo věděl o Adolfu Hitlerovi, o jeho původu a rodu, a o Rothschildově financování III. Říše, byl Rudolf Hess. A jenom on věděl, kdo a čí peníze postavili Německo na nohy po 1. sv. válce, kdo zafinancoval NSDAP a kdo zafinancoval německý zbrojní průmysl. A proto Rudolf Hess v květnu 1941 odletěl za Rothschildy na vyjednávání do Velké Británie, vyjednávat o penězích pro Říši a její další válečné úsilí, samozřejmě. A i proto byl Rudolf Hess, přestože se nikdy nedopustil činů a zločinů proti lidskosti, držen až do své smrti ve vězení Spandau v Západním Berlíně, kde jej ovšem hlídali britští a po zuby ozbrojení vojáci. Rudolf Hess byl jediný, kdo by mohl mluvit a knižně odhalit, kdo stál za vypuknutím války a za financováním nacistického Německa. Bylo by odhaleno, že za tím stojí židé a Dům Rothschild.

Trpící němečtí vojáci u Stalingradu čekali na vánoční zázrak a ti zlí Rusové a neznabozi zaútočili na Boží hod

A celý proces Brexitu je dnes stejnou přípravnou fází Velké Británie na rozpoutání války v Evropě, tedy na evropském válčišti. Jaké vidíme procesy? USA se izolují a Donald Trump odvádí USA od globálních smluv. Amerika se uzavírá, zuří obchodní válka. Americká armáda odstoupila od smlouvy INF a staví nové rakety středního doletu. Velká Británie se izoluje od Evropy, stejně jako USA. V Evropě vzniká zdánlivě mocenské vakuum, ale nenechte se mýlit.

Tento uvolněný prostor po americké a britské moci pohotově vyplní Německo a Francie. Procesy k uchopení moci Berlína již jsou spuštěny. Přepisování učebnic, v českém Protektorátu se staví pomníky německým kolaborantům, v Jizerských horách památník vojákům Wehrmachtu a dokonce vydavatelství Vltava Labe Press včera na svém serveru dotyk publikovalo vánoční vzpomínkový článek na německé vojáky Wehrmachtu u Stalingradu, jak to měli těžké, chudáci, jak trpěli a doufali ve vánoční zázrak. Jediné oko nezůstane suché, sami si to přečtěte zde: https://href.li/?https://www.dotyk.cz/magazin/vanoce-stalingrad-nemecka-armada-20201209.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Všichni se mnou asi budete souhlasit, že v posledních letech v celé Evropě probíhá proces přepisování dějin, kde Rudá armáda je vykreslována jako okupant a německé jednotky jako obránci před komunismem a zlými bolševiky. Myslíte si, že Pavel Novotný z Řeporyjí je provokatér, ale on je pouze součástí židovského procesu urychlování germanizace výkladu válečných a poválečných dějin. Nelze se divit, že chtějí na Praze 6 odstranit sochu maršála Koněva, když SSSR je nově vykreslovaný jako okupant a jeho armáda v roce 1945 jako armáda okupační. Takže, pomník Koněva pryč a pomník Vlasova sem!

Takhle jednoduché to je, a takhle děsivé. A odkud ten proces vychází? Je to objektivní proces silového mocenství v Evropě. Jakmile Velká Británie odejde z EU, dojde ke ztrátě silového poválečného mocenství v Evropě a vznikne vakuum. Pouze ale na malý okamžik. Toto vakuum totiž ihned poté bude zaplněno silovým mocenstvím Německa a částečně Francie, ale Paříž je tady pouze jako partner a pomocník Berlína, nepočítá se s tím, že Francie bude dominovat. Ne, toto mocenské vakuum vyplní Berlín a jeho moc.

Na počátku roku šéf kontrarozvědky vyzve k přepisování učebnic, na konci roku se už staví pomníky vojákům Wehrmachtu a jejich kolaborantům

A od toho okamžiku se naplno spustí přepisování učebnic ve všech zemích EU. Míša Koudelka jako šéf BIS již tento rok v lednu, a to pouhých 8 dní před podpisem klíčové Aachenské smlouvy mezi Německem a Francií o Nové Evropě, zavelel do útoku a k přepisování školních učebnic, že prý obsahují ruský výklad dějin. Ano, šéf BIS splnil povel a zakázku Berlína a ve stejné době podpisu Aachenské smlouvy zavelel k přepisování školních učebnic. Všechno to zapadá do sebe jako mozaika, úplně dokonale. Takže, začátkem roku přijde od šéfa kontrarozvědky apel na přepsání učebnic a na konci roku už starosta Řeporyjí staví pomníky Vlasovcům a server tiskového domu Vltava Labe Press publikuje články na připomenutí trpících německých vojáčků Wehrmachtu ve Stalingradu v obklíčení zlých a hnusných Rusů, kteří nemají slitováni. Jak říkám, jediné oko nezůstane suché. A toto všechno je díky čemu? Díky změně a oslabování poválečné americké a britské moci v Evropě.

Takže by snad bylo lepší, aby Velká Británie zůstala v EU a USA aby měly stále svoji moc v Evropě? Ne, to je naprosto špatná úvaha, protože v tom případě by tyto dvě mocnosti rozpoutaly válku s Ruskem na evropském území. Odchod Velké Británie z EU je tedy v zájmu Ruska a Německa. Jenže, když se podíváte na americký plán Trojmoří, najednou vám to začne docházet. Opět v Evropě vzniká blok spojenců, kteří mají zabránit v posilování Německa a Ruska. Proto americké rakety středního doletu budou znovu rozmístěny v zemích Trojmoří v nejbližších letech.

Mocenské překreslení Evropy vytvoří novou sféru vlivu a konfrontace s Ruskem

Velká Británie bude izolována, USA budou izolovány, Německo ovládne Evropu. Ovšem uprostřed Evropy vznikne cizorodé těleso s americkou a britskou mocí. Nová Evropa bude od Ruska oddělena Trojmořím po celé frontě. Proto není již potřeba pro členství Velké Británie v EU, protože vzniká nový protiruský a hystericky naladěný blok spojenců, kteří tak nenávidí Rusko, že válka může vypuknout naprosto kdykoliv. Ne americký nebo britský voják, ale nenávistí prostoupený polský, litevský, estonský, lotyšský, ale i český, bulharský, rumunský, nebo ukrajinský voják rád vyrazí do války proti tomu zlému Rusku. A nejen občané těchto zemí, ale i hordy migrantů rády popadnou zbraně a vyrazí do Ruska ve jménu Alláha.

A právě proto Německo účtuje se všemi v Evropě, kdo nakupuje americké helikoptéry, kdo se paktuje s americkými generály, s americkými prezidenty, kdo chystá americké základny v ČR a na Slovensku, kdo se zkrátka podílí na projektu Trojmoří, což je blok, který se má stát na jedné straně blokací Německa před spojením s Ruskem, ale současně i nástupní platformou pro americké rakety a útok na Ruskou federaci pod jakoukoliv záminkou, od agrese na východu Ukrajiny, až po doping ruských sportovců. Záminka se vždycky najde. Brexit tudíž urychlí jak posilování Německa a přepisování dějin ve prospěch Německa, tak i budování projektu Trojmoří. To nejsmutnější na tom je, že celý tento proces řídí židé a jejich banky v londýnském City a v americkém FEDu. Nejprve bezpečná izolace obou bankovních center židů od Evropy a potom rozpoutání války nejen v Evropě, ale i v Číně, v Pacifiku atd.

Záznam pořadu


-VK-Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAspenský institut českého Heydricha v sukních!   
Pridal tk Neděle 15 prosinec 2019 - 06:37:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Nezávislá“ státní zástupkyně, ministři, zkorumpovaní novináři, lokajští bankéři, supertuneláři, prodejce informací z archivu předlistopadových bezpečnostních služeb, novodobí cenzoři, zkompromitovaní politici všeho druhu, pravidelní respondenti České televize, genderové „odbornice a odborníci“… nekonečná řada jmen v seznamu Aspenského institutu.

Jmen, která seznam, již svým umístěním, staví na pranýř.

Aspenský institut, coby produkt Clintonovské válkychtivosti a úchylnosti, nám vyrostl v Praze pod nosem, aby tak soustředil kolaboranty s cizí mocí pod jednou střechou. Balkánská řeznice Madeleine Albrightová jej odkojila a pyšně odpornou ikonou zaštítila. Protektorka České republiky tak do jednoho pytle vehnala otroky globalismu.

Ale pozor! Lidé ze seznamu se již ohrazují. Nevěděli, že se mohou dostat mezi kolaboranty pouhým konferenčním příspěvkem. Někdo tu tedy zatraceně podvádí.

Seznam Aspenského institutu se stává dalším důležitým lustračním místem. Nejenom předlistopadová minulost, ale i současné jidášství musí mít svobodný občan na zřeteli.

Laskaví čtenáři, pohleďte na tuto adresu a kochejte se:

https://www.aspeninstitutece.org/people/

A nyní si, prosím, dejte tu práci a zeptejte se osob ze seznamu, zda se nechali do tohoto potupného souručenství zařadit dobrovolně.

Stanislav Novotný
bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponKlausův institut: Britské volby ukázaly, že máme problém s fake news, a to ze strany českých mainstreamových médií   
Pridal tk Neděle 15 prosinec 2019 - 06:31:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tento týden se ve Velké Británii konaly volby, které se okamžitě staly předmětem diskuzí. Nyní se k jejich výsledkům vyjádřil také Institut Václava Klause. Na jeho facebookovém profilu tak v této souvislosti například zaznělo, že máme problém s fake news, lžemi a manipulací, a to ze strany médií. Proč?

Daný institut píše o tom, že se u nás v médiích dlouho šířily konspirační teorie ohledně odchodu Velké Británie z Evropské unie.

„Tři roky od brexitového referenda v Británii u nás šířila mainstreamová média konspirační teorie, že rozhodnutí většiny Britů odejít z EU je výsledkem ruské hybridní války proti Západu, která má podobu šíření různých lží a polopravd a rozeštvávání britské veřejnosti. Britové prý byli zmanipulováni, obelháni a oklamáni, jednali bez dostatečného rozmyslu v jakémsi pomatení smyslů, a proto si dnes jejich většina chce toto rozhodnutí zopakovat,“ stojí v úvodu příspěvku.

Pak ale dle institutu přišly volby, které ukázaly, kdo má skutečně problém s fake news, lžemi a manipulací.

„Včerejší volby, které byly faktickým novým referendem o brexitu, jasně ukázaly, že problém s fake news, lžemi a manipulací máme my, a to ze strany našich médií. Drtivá volební podpora pro premiéra Johnsona, jedné z hlavních tváří brexitu, a jeho plánu na rychlý a rozhodný rozchod s EU, jasně ukázaly, že Britové si nic rozmýšlet nechtěli a že své původní rozhodnutí potvrdili nebývalou většinou,“ psalo se na sociální síti.

Následně pak Institut Václava Klause připojil odkaz na celý komentář výkonného ředitele IVK Jiřího Weigla, který se také vyslovil k výsledkům britských voleb.

Reakce na sociální síti

A jak na post reagovali uživatelé internetu? Většina z nich souhlasila s institutem. Psali, že v příspěvku byly uvedeny „skvělá a pravdivá slova“. A i jiní podotýkali, že to bylo krásně napsáno.

„U nás největší manipulátor ČT a ještě si je platíme. Dokonalé,“ povzdechla si ironicky jedna z uživatelek, když narážela na Českou televizi.

Kromě zmínky o ČT se ale objevily i komentáře, které narážely na spolek Milion chvilek pro demokracii, který je v Česku organizátorem demonstrací proti premiérovi Andreji Babišovi.

„A tak podobně probíhá vymývání mozku spolkem jako je „milion nudy pro nic“. A je smutný jaký počet lidí tomu věří,“ napsal další komentující.

Volby ve Velké Británii

Volby ve Velké Británii vyhráli konzervativci v čele se současným premiérem Borisem Johnsonem a získali tak v parlamentu nadpoloviční většinu. Opoziční labouristé naopak utrpěli nejhorší porážku v historii strany.

Předseda vítězných konzervativců a stávající premiér Boris Johnson po čtvrtečním hlasování zopakoval, že Velká Británie odejde z Evropské unie ke dni 31. ledna. Brexitu tak podle něj již nic nezabrání. Vítězové získali v 650členné sněmovně nejméně 362 mandátů, Corbynovi labouristé 203.

Zdroj: https://sptnkne.ws/AGcn
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Univerzální voják“: Nové ruské torpédoborce, s komplexy S-500 na palubě, budou moci působit kdekoli ve světovém oceánu   
Pridal tk Neděle 15 prosinec 2019 - 06:24:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruská sjednocená loďařská korporace počítá s objednávkou velké série atomových raketových torpédoborců Liděr. Oznámil to prezident korporace Alexej Rachmanov. Podle jeho slov se to může stát „začátkem velké série lodí pro dálné mořské pásmo“. Znamená to, že Rusko posílí svou přítomnost ve světovém oceánu? Rozeberme to.

Nač potřebujeme torpédoborce?

Torpédoborec je nejuniverzálnější válečnou lodí moderního loďstva. Může provádět bojové operace v jakékoliv vzdálenosti od svých břehů, bojovat se všemi loděmi a ponorkami, odrážet letecké a raketové útoky. Torpédoborec je větší než korvety a fregaty a je díky tomu autonomnější a má více bojových možností. A přitom není tak drahý a složitý, jako je například atomový raketový křižník nebo letadlová loď.

Moderní vyvážená vojenská flotila dálného oceánského pásma musí mít ve svém složení útočnou „pěst“, která se obyčejně skládá buď z letadlových lodí, nebo z velkých útočných lodí třídy raketových křižníků. Pro posílení tohoto útočného jádra flotily a také pro jeho ochranu jsou určeny právě torpédoborce.

V ruských podmínkách má být taková útočná skupina podporována samozřejmě pobřežním letectvem – například útočným s dálkovými letouny Tu-22M3 a stíhacím s MiG-31BM a Su-35. Eskadry mohou být podpořeny také ponorkami a menšími loděmi schopnými plavby v oceánu – fregatami a korvetami.

Ruská operace ve Středozemním moři

Pokud jde o bojové akce v „uzavřených“ mořích, jako je Černé nebo Středozemní, a také o protiteroristické operace, může v nich torpédoborec hrát také roli hlavní lodě eskadry, která řeší lokální úkoly v rámci omezeného válečného pole.

Je třeba upozornit na další okamžik: v SSSR byly torpédoborce lépe vyzbrojeny než na Západě. Bylo to spojeno s tím, že v sovětském loďstvu měly být tyto lodě skutečně „univerzálními vojáky“ a bojovat mj. bez letecké podpory s letadlovými loděmi, ponorkami a hladinovým loďstvem potenciálního nepřítele.

Ruská škola v tom zůstává věrná dědictví sovětské školy lodního stavitelství. I když je třeba podotknout, že moderní systémy zbraní umožňují dost kompaktní rozmístění velkého množství odpalovacích ramp na jakýchkoliv, i dost malých, plošinách.

Saryč už není lídrem

V letech 1976 až 1992 se stavěla v SSSR velká série torpédoborců projektu 956 Saryč (Káně). Je to dost zdařilá univerzální loď, která byla ve výzbroji vojenského námořnictva SSSR a stále ještě patří k ruskému loďstvu a je také součástí vojensko-námořních sil Čínské lidové republiky. Tvůrci tohoto projektu pracovali fakticky od konce 80. let na projektech, které by měly Saryč nahradit. A konečně v roce 2009 bylo oznámeno, že bude vyhlášena soutěž, v níž má být vybrán projektant nadějného torpédoborce pro ruské vojenské námořnictvo. Bylo také oznámeno, že už v roce 2012 začne výstavba torpédoborců nového projektu.

Ve skutečnosti to nebylo tak rychle, práce na předběžném projektu nové lodě však opravdu začala. V polovině roku 2012 šéf Sjednocené loďařské korporace Ruska prohlásil, že nová loď bude vybavena prvky protiraketové a protikosmické obrany. Tak jsme se dozvěděli o zahájení projektu Liděr (Lídr).

Tolik hladinových lodí se stavělo jen v SSSR

O tři roky později bylo rozhodnuto, že nová loď bude vybavena atomovou pohonnou jednotkou. A konečně v červnu 2015 byl model nadějného torpédoborce pod názvem „projekt 23560E“ poprvé ukázán na výstavě Armáda 2015. Teď můžeme s velkou pravděpodobností předpokládat, že existují plány výstavby série torpédoborců po roce 2020. Bude to snad největší program výstavby hladinových lodí v postsovětské době. Po rozpadu SSSR byl tento typ lodí poněkud zanedbáván. Příčina je v tom, že výstavba ponorek je pokládána za efektivnější: není tak drahá a výroba ponorek mnohem méně utrpěla krizí v 90. letech.

V případě, že bude první loď nového projektu založena v letech 2020 až 2022, můžeme očekávat, že vojenské námořnictvo dostane nové torpédoborce v letech 2024 až 2030.

Má to být značný přínos k rozvoji Vojensko-námořních sil RF, které, pokud jde o torpédoborce v provozu, disponuje v současné době dvěma loděmi projektu 956 Saryč (Sovremenny Class Destroyer), jednou velkou protiponorkovou lodí projektu 61 (Kashin) a sedmi velkými protiponorkovými loděmi projektu 1155 (Udaloy), které podle klasifikace NATO také patří k torpédoborcům.

Ruský torpédoborec jako západní raketový křižník

Ruské torpédoborce jsou mnohem větší než jejich západní analogy a tím je určována možnost použití na takové lodi atomové pohonné jednotky a velkého počtu systémů zbraní. Atomová pohonná jednotka zabezpečuje takové lodi neomezené energetické zdroje, které umožňují bojové operace v libovolném bodu světového oceánu. Torpédoborec Liděr bude asi 200 metrů dlouhý, a bude mít nákladový výtlak kolem 15 tisíc tun. Svými rozměry a možnostmi to bude spíše raketový křižník.

A mezitím bojové možnosti nové lodě mají být opravdu působivé. V univerzálních vertikálních odpalovacích zařízeních bude rozmístěno nejméně 60 raket různého typu – Kalibr, Onyx a Cirkon. Podobný arzenál umožní řešení jakýchkoliv bojových úkolů: útoky na skupiny lodí (mj. s letadlovými loděmi), zasažení pozemních cílů na vzdálenost až 2500 km, a v perspektivě i více. Loď bude také vybavena univerzálním dělostřeleckým systémem ráže 130 mm. Příčina je v tom, že použití raket bývá často přebytečné a přesná střelba z kanónů může být efektivnější při plnění určitých úkolů – například při ostřelování pobřežních opevnění nebo za situace, kdy je třeba nepřátelskou loď nikoliv potopit, ale jen zastavit.

S-500 poprvé na lodích

Protivzdušnou a protiraketovou obranu lodě zajistí několik univerzálních odpalovacích zařízení námořní varianty protiletadlového raketového komplexu S-500. Mají až 128 protiletadlových střel. Podobný systém protivzdušné obrany se může stát „deštníkem“, který chrání před prakticky jakýmikoliv moderními útočnými prostředky – balistickými a hypersonickými raketami, obyčejnými raketami s plochou dráhou letu, a jakýmikoliv typy moderních letounů. Blízkou obrannou čáru zajistí několik námořních variant hybridních protiletadlových systémů Pancir.

Před torpédy a ponorkami mohou loď chránit jak protiponorkové střely, tak i několik komplexů torpédových zbraní typu Paket-NK. Podobná loď bude mít samozřejmě i vlastní vrtulník a bude nesporně vybavena všemi nezbytnými radioelektronickými systémy – pro zachycení, průzkum, ochranu a potlačení patřičných systémů potenciálního nepřítele.

Zkrátka, v případě objevení se podobné lodě se možnosti ruského vojenského námořnictva značně zvýší – je to totiž loď oceánské třídy určená k řešení všech úkolů právě v dalekém mořském pásmu. Mimochodem, může být také lídrem eskadry menších lodí vybavených raketovými komplexy Kalibr. Pod ochranou a za informačního zabezpečení takové lodě budou moci korvety a malé raketové lodě nynějšího ruského vojenského loďstva získat „druhý život“ a vyplout do oceánu. A to už bude nová strategická realita.

Dmitrij KorněvSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAmerický diplomat uvítal první fázi hospodářské a obchodní dohody mezi Čínou a USA   
Pridal tk Neděle 15 prosinec 2019 - 06:18:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čestný předseda Americké asijské asociace a americký diplomat Nicholas Platt v New Yorku uvedl, že vítá dohodu dosaženou mezi Čínou a Spojenými státy o znění první fáze hospodářské a obchodní dohody.

Nicholas Platt je zkušený americký diplomat, který navštívil Čínu společně s bývalým americkým prezidentem Richardem Nixonem. Nicholas Platt uvedl, že dosažení první fáze hospodářské a obchodní dohody mezi Čínou a USA je konstruktivní první krok. Je dobré, že obě země vyšly z patové situace v obchodních jednáních a pozastavily spor.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSeverní Korea oznámila další „důležitý test"   
Pridal tk Neděle 15 prosinec 2019 - 06:17:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mluvčí severokorejské akademie obrany 14. prosince oznámil, že Severní Korea provedla 13. prosince večer další „významný test" na odpalovacím stanovišti u Západního moře. Řekl, že nedávné úspěchy Severní Koreje v oblasti národního obranného výzkumu budou použity k dalšímu posílení její „strategické kapacity pro jaderné zadržení".

Severní Korea provedla podle zprávy od 22:41 do 22:48 dne 13. prosince místního času další důležitý test na satelitní odpalovací stanici u Západního moře. Zpráva nespecifikovala konkrétní obsah testu. Ale Severní Korea oznámila, že nedávné úspěchy Severní Koreje v oblasti národního obranného výzkumu budou použity k dalšímu posílení její „spolehlivé strategické kapacity pro jaderné zadržení".

Mluvčí severokorejské akademie obrany 8. prosince oznámil, že Severní Korea provedla 7. prosince „významný test" na odpalovacím stanovišti u Západního moře. Výsledky testů budou brzy hrát důležitou roli při opětovné změně strategické pozice Severní Koreje.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponŽe na srazy milionu chvilek chodí jen padlí na hlavu se potvrdilo   
Pridal tk Neděle 15 prosinec 2019 - 06:15:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
A legrace je, že to potvrdil internetový portál Seznam.cz, který ovšem jinak dělá milionu chvilek co mu na očích vidí. V přivolávání mas na milionové srazy nemá u nás – kromě jediné ČT – konkurenci, a není mu ani zatěžko označit poslední patnáctitisícovy shluk lidí na Václaváků za „plné Václavské náměstí“.

Nu a do tohoto „plného Václavského náměstí“ poslal Seznam.cz své redaktory, aby zde provedli cosi jako politicko-socilogickou sondu. Otázky, se kterými se redaktoři na účastníky manifestace obraceli, byly dvě: První zněla: Máte jasno, koho volit?A druhá: Kdo z vlády by měl nahradit Babiše na postu premiéra.

Tyto otázky byly položeny 111 lidem, kteří zodpovězením (či nezopovězením) už hned otázky první potvrdili to, co je uvedeno v titulku.
27 z dotázaných by totiž volilo Piráty.
25 TOP 09
19 ODS (zde byla většina hlasujících z Prahy)
6 KDU ČSL
6 STAN
1 Zelení
1 Svobodní
a 26 dotázaných vůbec nedokázalo na tuto otázku odpovědět

Pokud už tento blok prokazuje duševní úroveň seběhnuvších se účastníků srazu na Václavském náměstí dostatečně, pak odpovědi na otázku druhou vyjasňuje problém už bez nejmenších pochybností.

Tuto otázku si proto raději zopakujme: Kdo z vlády by měl nahradit Babiše na postu premiéra?

Odpovědi: 19 – nikdo z vlády
25 - nevím
30 – Petříček
Tak tohle, milí zlatí, zvlášť tedy to poslední jméno, jehož nositele si 30 lidí z dotázaných na Václaváku (jen jeden či dva hlasy získali Maláčová, Hamáček a Plaga), umí představit jako nového premiéra vlády České republiky, vypovídá o psychické úrovni těch, kteří se na mítinky pánů Mináře a Rolla scházejí, tak přesvědčivě, že by ji snad správně dokázal posoudit i doktor Chocholoušek.

Lubomír Man

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3617 sec,0.1746 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,894kB