Pátek 24 leden 2020
Škrtněte MAGA, napište MIGA: Make Israel Great Again! Izraelská televize práskla podmínky amerického mírového plánu pro Palestince, který se rovná institucionální genocidě a budování Velkého Izraele..   
Pridal tk Pátek 24 leden 2020 - 21:25:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Škrtněte MAGA, napište MIGA: Make Israel Great Again! Izraelská televize práskla podmínky amerického mírového plánu pro Palestince, který se rovná institucionální genocidě a budování Velkého Izraele s požehnáním USA! Kompletní anexe Západního břehu, celý Jeruzalém hlavním městem Izraele a jen se symbolickým zastoupením Palestinců, odzbrojení Hamásu a pásma Gazy a Palestinci nebudou mít podíl na kontrole ani svých hranic, i kdyby na tento mírový návrh přistoupili! Návrh smlouvy unikl na veřejnost v okultní předvečer Nového Lunárního roku a během sjezdu státníků v Jad Vašem! A jak se zachovají české politické strany, kdy odsoudí Izrael a USA?

Právě dnes začíná Lunární Nový rok, nejdůležitější a mystické okultní datum, okolo kterého se pořádají velké sněmy a sjezdy okultních organizací, zednářských a velkých lóží, probíhají kabalistické rity, dochází k likvidaci neschopných kádrů a jejich nahrazování novými a rovněž je to symbolické datum pro zahajování velkých projektů. A projekt, o kterém dnes budu psát, je ten nejdůležitější projekt na této planetě. Není to ochrana klimatu, nebo světový mír, ale je to projekt budování Velkého Izraele.

Právě v předvečer Lunárního roku, tedy v minulých dvou dnech probíhal v Izraeli v Jeruzalémě velký sjezd státníků do Jad Vašem, tedy do památníku světového sionismu a holokaustu. Členové velkých lóží a bratrstva B’nai B’rith obnovili slib halachy, tedy ochrany vyvoleného národa, poklonili se stolci Domu Sion. Bylo tak učiněno v předvečer Nového Lunárního roku. A sjezd do Jad Vašem byl pouze jednou z věcí, která včera proběhla. Přesně včera totiž uniklo na veřejnost, jak se bude budovat Velký Izrael.

Izraelská státní televize se totiž dostala k návrhu dosud utajované americké mírové smlouvy, která bude předložena Izraeli a Palestincům ve věci urovnání jejich vzájemného a dlouhé dekády trvajícího sporu. A parametry smlouvy jsou doslova šok, a to i pro hodně otrlé a na lecos zvyklé novináře a pozorovatele. Smlouva, na které se nejvíce podílel zeť Donalda Trumpa, tedy Jared Kushner jako hlavní vyjednavač USA pro Palestinu, se dá v podstatě přirovnat k institucionalizované genocidě Palestinců a oficiálnímu zániku palestinských území jednou provždy. Palestinci už dnes dopředu oznámili, že smlouva je urážkou Palestinců a plivnutím do tváře, ale s tím se asi počítá, protože smlouva de facto je nastavená tak, aby byla pro Palestince nepřijatelná. A říkáte si možná, proč tomu tak je, co je to za nesmysl?

Mírová smlouva, která spíš vypadá jako politický diktát a institucionální genocida a zánik Palestiny

Smlouva totiž ve svém závěru v podstatě ustanovuje, že pokud Palestinci tento mírový návrh nepřijmou, USA v tom případě dají Izraeli volnou ruku k provedení anexí naprosto všech území, na které Izrael ukáže. Jednalo by se de facto o anexi všech palestinských území úplně a kompletně, Palestina by zmizela z mapy světa a na jejím místě by byl pouze a jenom mohutný Izrael, základní stavební kámen výstavby Velkého Izraele. Ještě nikdo v historii si nedovolil předložit takový mírový plán, který si plete mír s genocidou a vymazáním území nepřítele.

Není vůbec náhodou, že tento plán unikl právě včera během okultního sjezdu v Jad Vašem, je to prostě symbolické oznámení v předvečer Nového Lunárního roku, že je to tady, začínáme realizovat Velký Izrael a nikdo nám nebude stát v cestě, říká de facto návrh z dílny Jareda Kushnera a potažmo Donalda Trumpa. A pokud se ptáte, jaké děsivé obrysy má ta smlouva, tak tady je výčet z izraelského tisku.
1.Izraelská suverenita ve všech více jak 100 židovských osadách na Západním břehu Jordánu, z nichž všechny, kromě 15, by tvořily souvislé spojené území. (Odhaduje se, že 400 000 Židů žije v přibližně 120 oficiálních osadách.)
2.Izraelská suverenita nad celým Jeruzalémem, včetně Starého města, s pouze „symbolickým palestinským zastoupením“ v Jeruzalémě.
3.Kdyby Izrael přijal dohodu a Palestinci by ji odmítli, Izrael by měl americkou podporu, aby mohl jednostranně anektovat všechny osady.
4.Palestincům bude udělena státnost, ale pouze v případě demilitarizace Gazy, skupina Hamás se vzdá svých zbraní a Palestinci uznají Izrael jako židovský stát s Jeruzalémem jako jeho hlavním městem.
5.Žádná palestinská role při hraničních kontrolách.
6.Plná izraelská bezpečnostní kontrola nad celým údolím Jordánu.
7.Izraelská suverenita na všech „otevřených územích“ v oblasti West Bank Area C. Televizní zpráva uvedla, že to činí asi 30 procent Západního břehu.
8.Přijetí všech izraelských bezpečnostních požadavků.
9.Některé omezené pozemkové swapy, v nichž by byla rozšířena izraelská suverenita na Západním břehu, pozemky by byly vyměněny za menší územní kompenzaci v Negevské poušti.
10.Možná menší absorpce palestinských uprchlíků v Izraeli, ovšem žádné hmotné náhrady pro uprchlíky.

Výměna pozemků na Západním břehu za území v Negevské poušti? Židovský smysl pro černý humor se ve skandální smlouvě nezapře, kdyby tedy to nebylo myšleno smrtelně vážně

Pokud si myslíte, že vás šálí zrak, tak vás ujišťuji, že zrak máte naprosto v pořádku. To je pouze návrh židovské mírové smlouvy pro Palestince z pera Jareda Kushnera a potažmo Donalda Trumpa. Pokud máte pocit, že smlouva více než mírovou smlouvu připomíná vyhlazovací dekret a diktát, tak ten pocit máte naprosto správný. Především si všimněte židovského vtipu v bodě 9, kde štědrý a blahosklonný Izrael nabízí Palestincům skvělý kšeft.

Prý když Palestinci umožní Izraeli rozšířit své současné osady na Západním břehu, tak jim Izrael na oplátku v rámci swapu přenechá pozemky v Negevské poušti. No neberte to, to se vyplatí, ne? Palestinci prostě přenechají na Západním břehu Izraeli pozemky, na kterých se jakžtakž dá bydlet a žít, za pozemky v Negevu, tedy v poušti. Nemusíme mít o Palestincích velké mínění o jejich inteligenci, ale předpokládám, že nejsou zbaveni smyslů, aby byli tak blbí, že vymění pozemky na Západním břehu za pozemky v Negevské poušti.

Komentátoři v Izraeli dnes celý den hodnotí obrysy návrhu smlouvy jako nejvíce pro-izraelské v celé historii mírových smluv a jednotlivých návrhů. Pod takovou smlouvu se však Palestinci nikdy nepodepíší, a proto smlouva je de facto mrtvá již na počátku, ovšem s tím se právě počítá. Bílý dům totiž oznámil, že toto je smlouva, kterou buď Palestinci přijmou, anebo americká administrativa dá Izraeli oprávnění a mandát k jednostranné anexi zmíněných území, na kterých jsou židovské osady.

Byl by to stejný mandát, který již minulý rok v březnu podepsal Donald Trump v Bílém domě, kde oficiálně v dekretu uznal anektované Golany jako integrální území Izraele. V tomto případě by to bylo stejné, USA by uznaly anexi více jak 120 židovských osad, celého údolí Jordánu a velké části Západního břehu. Přestože kanál č. 12 izraelské televize upozornil, že jednotlivé parametry a body smlouvy se mohou ještě změnit, je i tak prakticky jisté, že Palestinci na smlouvu nepřistoupí, protože to není smlouva, to je židovský diktát.

Izrael má mnoho lokajů a sluhů v Evropě, a to i mezi alternativními stranami, budeme je sledovat, jak se zachovají

A znovu všichni mlčí. Naše redakce bude pozorně sledovat SPD, KSČM, Trikoloru a všechny další politické subjekty, které se přímo nebo nepřímo ucházejí o hlasy alternativních voličů, jak budou tyto strany a politici na tuto smlouvu, až bude příští týden pravděpodobně oficiálně představena, reagovat a vyjadřovat se k ní. Tato smlouva je diktátem, který nejen neuznává Palestinu, ale nedovoluje jí ani suverenitu, ochranu vlastních hranic a bezpečnosti a bere jim podíl na správě Jeruzaléma, tedy odjakživa města, které bylo rozdělené mezi křesťany, muslimy a židy rovným poměrem a dílem. A teď se má stát jen židovským městem a hlavním městem židovského státu.

Ten bod č. 9 s tou Negevskou pouští je pouze důkazem toho, jak židé pohrdají příčetností a zdravým rozumem Palestinců, když jim nabízí výměnu pozemků na Západním břehu za území v Negevu. To je taková nehorázná drzost, takové chucpe, které pouze ukazuje, že Palestinci brzy přijdou úplně o všechno. Budování Velkého Izraele bylo zahájeno a odstartováno na Lunární rok 2020, okultní rok dvou zmijí. Zapomeňte na Trumpa a jeho chucpe MAGA (Make America Great Again), nově to bude MIGA (Make Israel Great Again).

To je totiž to, o co usiluje americký prezident a jeho zeť, Great Israel first! Viceprezident USA Mike Pence totiž po skončení ceremoniálu v Jad Vašem jednal s Benjaminem Netanyahuem a potom společně odjeli ke Zdi nářků, Mike Pence si nasadil jarmulku a složil, resp. obnovil a stvrdil slib halachy. Stejně jako všichni ti, kteří přijeli na okultní sjezd v Jad Vašem. Všichni byli pod jarmulkou, nebo zástěrou. A tak je dáno, tak bylo, a tak bude!

-VK-
Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHegemonie USA nejen v obchodních vztazích   
Pridal tk Pátek 24 leden 2020 - 21:14:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Je trestuhodné, že si USA dovolí vyhlásit obchodní válku malé zemičce v srdci Evropy, která chce zdanit příjmy Facebooku a Googlu.

USA tedy malému, pro ně bezvýznamnému, státečku vyhrožují uvalením vyšších cel na české zboží!

Je trestuhodné, že si USA dovolí vyhlásit obchodní válku malé zemičce v srdci Evropy, která chce zdanit příjmy Facebooku a Googlu. USA tedy malému, pro ně bezvýznamnému, státečku vyhrožují uvalením vyšších cel na české zboží!

O laskavost západního spojence vůbec nejde, právě naopak. Již uvedené chování této předlužené velmoci hodnotím jako hegemonii vůči evropským národům. Obchodní válka tedy sílí i mezi západními spojenci navzájem.

Sice mi kritici otřískají o hlavu, že existuje spojenectví a spojenectví nejlépe navždy - na věčné časy, i přes utrpení českého národa. Opravdu malý státeček v Evropské unii to nemá vůbec lehké se západními velmocemi v reálném světě.

Právě digitální daní chce naše republika alespoň trochu zbohatnout na příjmech do státního rozpočtu. Dále bych uvedl, že s Facebookem a Googlem mám špatné zkušenosti, protože již uvedené společnosti doslova odflákly prezentaci mého díla ve světě.

Asi vyšší cenzura našeho češství a čechoslovakismu v širém světě - jinak si to nedovedu vysvětlit.

Západ vůbec nemá zájem o lepší občanskou společnost a mír na Zemi. Raději budou USA válčit a likvidovat svou konkurenci, i když patrně nepatrnou, a to rovnou v zárodcích!

Hegemonie USA nejen v obchodních vztazích právě nabourává myšlenky a realizace míru na Zemi. USA se navíc paktují se šedými mimozemskými eminencemi, které unášejí obyčejné občany pro své zrůdné genetické výzkumy. USA zároveň ničí přírodu a životní prostředí na životodárné planetě!

Jsou USA opravdovým spojencem České republiky? Silně o tom pochybuji.

Václav Kovalčík, Zlín

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV německém městě Rot am See se střílelo. Šest obětí   
Pridal tk Pátek 24 leden 2020 - 21:09:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německá policie na svém Twitteru oznámila, že ve městě Rot am See kvůli střelbě probíhá policejní operace. Se zprávou o počtu obětí přišla agentura Focus Online.

„Nyní jsme na místě v posilněném složení. V budově na Bahnhofstrasse je pravděpodobně několik zraněných, včetně mrtvých. Podezřelý byl zadržen. Podle předběžných údajů je možné mluvit o zločinu na základě vztahů. V současné době nemáme žádné další náznaky, že existují další zločinci. Policie nyní nemůže potvrdit šest mrtvých,“ uvedli v policii v komentáři pro Sputnik.

K incidentu došlo kolem 12:45.

V tiskové službě policie sousedního města Aalen pro Sputnik potvrdili, že šest lidí přišlo o život.

„Ano, šest lidí nepřežilo,“ uvedli s tím, že přesný počet zraněných zjišťují.

Rot am See je město ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko na jihozápadu Německa. Počet obyvatel města je kolem 5 300 lidí.

Střelba ve francouzském Dreux

Dříve jsme informovali o střelbě ve francouzském městě Dreux (74 kilometrů od Paříže v departamentu Eure-et-Loir v regionu Centre- Val de Loire). Tehdy se muž vyzbrojený loveckou puškou objevil ráno v 10:00 na městské radnici a šel do kanceláře generálního ředitele služeb. Tam pachatel vystřelil na oficiálního představitele a pak spáchal sebevraždu. Oběť útoku byl vážně zraněn v oblasti nohy. Podle státního zástupce k útoku došlo kvůli „soukromé záležitosti“. Televize BFM poté informovala, že pracovník radnice byl milenec střelcovy ženy.

Zdroj: Twiter, Focus Online, Sputnik
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: I neúspěšný impeachment poslouží demokratům   
Pridal tk Pátek 24 leden 2020 - 21:02:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Všechny tři předcházejí pokusy Sněmovny reprezentantů zbavit amerického prezidenta moci procesem impeachmentu byly akty vyvěrajícími z pohnutek politických a jedině v případě Clintona šlo i o poklesek morální. Clinton totiž pod přísahou Kongresu zalhal, ale senát se tehdy rozhodl, že nebude brát lež, týkající se sexu, za dost závažnou na to, aby ji považoval za tzv. „vysoký zločin“, a Clinton tak impeachmentu unikl. Nu a pro případ Trumpa platí, že jestliže se nenajde dost senátorů, kteří podlehnou vydírání FBI či tučným nabídkám vojenskobezpečnostního komplexu, dopadne současné projednávání obžaloby Trumpa v Senátu stejně.

A demokraté to vědí. Otázkou tedy je, proč potom proces impeachmentu vůbec vyvolali?

Přirozenou odpovědí na tuto otázku je ta, že jim šlo o to naházet na Trumpa dost bláta na to, aby na něm toho bláta zůstalo dost na to, aby ohrozilo jeho znovuzvolení prezidentem.

To je důvod jeden. A druhým pak je ten, že v hluku o impeachmentu zanikají informace o tom, že řada prominentních demokratů je dnes ministerstvem spravedlnosti vyšetřována pro zločin zorganizování podvodné aféry Russiagate, a některým z nich, jako např. Hillary Clintonové, hrozí soudní žaloba.

Trumpovo odsouzení by sice mohlo těmto žalobám zabránit, avšak těm může zabránit dokonce i to, když impeachment neuspěje. V takovémto případě jsou totiž demokraté připraveni křičet, že žaloba na demokraty není ničím jiným než politickou revanší republikánů proti nim za to, že impeachment vyvolali.

Nu a většina obecenstva tomu i uvěří.. V zemi, která je dnes aférou Russigate a procesem impeachmentu rozdělena na dvě ostře ohraničené poloviny, by žaloba na demokraty tuto nejednotu země ještě posílila. No a známým faktem je, že republikánům ta nejednota národa vadí víc než demokratům. Takže žádný div, když pak slyšíte mnohé republikány hovořit v tom smyslu, že v případě neúspěchu impeachmentu se strana republikánů octne v tak dobré pozici, že už jí nebude třeba žalobami na demokraty národ dál rozdělovat.

Čímž i neúspěšný impeachment přinese prospěch demokratům a republikány poškodí.

Překlad: Lubomír Man

Zdroj: google -p.c.Roberts -official homepage-recently published articles - a failed impeachment still serves democrats
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTakhle píší o našem prezidentovi v Německu   
Pridal tk Pátek 24 leden 2020 - 06:15:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve vnímání české hlavy státu a jeho postojů k islámu i uprchlické krizi je zjevně zřetelný rozdíl v tom, co o Miloši Zemanovi říkají západní média a politici a jak ho naopak vnímá část tamních obyvatel - dle všeho nikterak zanedbatelná. Dokládají to i čerstvé reakce na Zemanův vánoční projev, jak na německém blogu Politically Incorrect, tak třeba i na YouTube, kde se část projevu prezidenta objevila s německými titulky.

Až na nepatrné výjimky jde o reakce kladné, ba nadšené. Mohlo by se z nich zdát, že část Němců závidí Čechům jejich prezidenta a přáli by si mít takového politika v čele Spolkové republiky.

"Zatímco v naší zemi bylo vánoční poselství odbyto obvyklým dobrolidským blabla, prokazují naši východní sousedé jako obvykle zdravý lidský rozum," píše Politically Incorrect a cituje pasáže týkající se nynější masové migrace z řeči Miloše Zemana.

Z následujících 126 diskusních příspěvků pod článkem (stav 28.12. dopoledne) se téměř všechny vyjadřují k Zemanovu projevu kladně a naopak kritizují kancléřku Angelu Merkelovou, politiku Berlína a dalších vlád Západu. Vyberme některé typické reakce:

- Dokážu si na 100 % procent představit Česko jako novou vlast. Sympatičtí lidé. Kromě "ahoi", "piwo" a "zmrzlina" neumím, bohužel česky.. Úkol navíc.

- Zeman si nenechá jako Gauck (spolkový prezident) a Merkelová vymývat mozek transatlantickými tajnými lóžemi a elitářskými myšlenkovými fabrikami jako "Atlantik-Brücke ". Zjevně si uvědomuje, že invaze (migrantů) je vyhlášením války národní státnosti a svobodě Evropy.

-Takové starostlivé politiky lze Čechům jen závidět.

- Smekám před českým prezidentem. Tento projev by se měl vysílat ve zpravodajství v celém Německu.

- Lidé, mějte trpělivost! Také brzy dostaneme nějakého "Zemana". Předtím bude ale zlá "občanská válka".

- Hezké, že je Česko v EU. EU je třeba vidět v zásadě pozitivně, její rozpuštění není řešení. EU musí být akutně demokratizována.

- Pane Zemane, zůstaňte tvrdý a ignorujte, co říká Merkelová. Pomozte zachránit naši evropskou kulturu! Mnoho díků z německé strany!

- Kdybych pracoval v ZDF (německá veřejnoprávní televize), vyměnil bych kazety. Namísto Gaucka projev Zemana.

- Českému prezidentovi by měl být dodatečně předán úřad německého spolkového kancléře. Češi jsou pilný, chytrý národ a určitě přínos pro naši churavějící "DDR 2.0" (NDR).

- Už jsou Cameron a Hollande na cestě do Mnichova, aby se setkali s Merkelovou (zjevná narážka na Hitlera a Mnichovskou dohodu ze září 1938)?

Podobné komentáře příznivé Zemanovi se v německém jazyce začaly objevovat i na YouTube, kde je část vánočního projevu českého prezidenta s německými titulky.

- To je státník. Závidím Čechům, protože nám Němcům vládnou šílenci.

- Hlava státu, jakou by si člověk představoval. Merkelová musí pryč!


Politically Incorrect se k Zemanovu projevu vrátil ještě jednou i dnes, kdy kritizoval německý "lživý tisk" (Lügenpresse) za to, jak údajně drze řeč českého prezidenta zfalšoval. Blog se konkrétně zaměřil na článek v magazínu Focus, přičemž čtenářům přinesl i informace z české, respektive československé historie.

"Ve výsledku musíme vždy vycházet z toho, že když žurnalistická banda něco napíše, je tomu právě naopak."

Politically Incorrect (PI) je blog vzniklý v roce 2004. Jeho tvůrci ho označují za konzervativní, jdoucí proti mainstreamu, proti islamizaci Evropy, současně jako proizraelský a proamerický. Ve své kategorii se PI vyvinul ve zjevně nejvýznamnější blog v německém jazyce. Blog je z různých míst přiřazován k extrémně pravicovému a pravicově populistickému spektru. Steffan Herre, zakladatel Politically Incorrect, odmítá rozlišování mezi islámem a islamismem. Muslimskou víru neoznačuje jako náboženství, ale jako násilnou ideologii, která nemá žádný jiný cíl než odstraňovat jiné společenské formy.

Libor Halik

Zdroj: http://www.zvedavec.org/prispevky/2020/01/8172-takhle-pisi-o-nasem-prezidentovi-v-nemecku.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSvětoví sionisté zahájili v Jad Vašem okultní seanci se členy vrcholových Velkých lóží a vypustili na internet přednáškové video útočící na Sovětský svaz, Josifa Stalina a NDR!   
Pridal tk Pátek 24 leden 2020 - 05:45:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Světoví sionisté zahájili v Jad Vašem okultní seanci se členy vrcholových Velkých lóží a vypustili na internet přednáškové video útočící na Sovětský svaz, Josifa Stalina a NDR! Propagandistické video přinášíme v plném znění s českými titulky! Do Jeruzaléma přiletěl Vladimir Putin, Emmanuel Macron, Mike Pence, Andrej Babiš, ale ukrajinský prezident se vkročení do chrámu Jad Vašem vyhnul! Okultní slet zednářů 31. a 33. stupňů zasvěcení a členů B’nai B’rith, který se jen tak nevidí! Zednář Macron se pohádal kvůli vstupu židovského eléva bez zasvěcení do kostela sv. Anny!

Jistě jste všichni zaregistrovali nejdůležitější událost počátku tohoto roku. Je to sjezd vrcholových státníků v Jeruzalémě do chrámu Jad Vašem, který je pomníkem Světového sionismu a holokaustu. Probíhá tam Světové fórum obětí holokaustu 2020. Občané vidí politiky a státníky, ale já vidím největší okultní sjezd vrcholových členů Velkých zednářských lóží z celého světa. Tento okultní slet Světového sionismu je startovacím signálem budování Velkého Izraele a výběr hostů je více než výmluvný.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/386746552

Chybí Miloš Zeman. Nechybí Andrej Babiš. Chybí Donald Trump. Nechybí Mike Pence. Chybí Angela Merkel. Nechybí Emmanuel Macron. Chybí ukrajinský prezident Volodymyr Zelensky, i když dostal pozvánku. Nechybí Vladimir Putin. Tento neuvěřitelný chaos v pozvánkovém systému se může laikům zdát nahodilý a zmatečný, ale to byste byli na krutém omylu. Státníci nepřiletěli do Jeruzálema do Jad Vašem jako politici, ale jako zástupci Velkých lóží a členové B’nai B’rith.

Každý, kdo nebyl pozván, je hierarchicky v zednářském ritu či B’nai B’rith smlouvě na nižší a neodpovídající úrovni. Nebyla pozvána Angela Merkel, přestože je členkou B’nai B’rith, ale Emmanuel Macron je na vyšším stupni, zastupuje přímo Dům Rothschild na sněmu. Stejně tak přijel Andrej Babiš, který byl přijat Donaldem Trumpem, zatímco Miloš Zeman nikoliv.

Andrej Babiš nakupuje zbraně od Izraele a USA, zatímco Miloš Zeman chrání Světlo Jeruzaléma nad Mah’ralem v Praze. Proto přijel Babiš a ne Zeman. Mike Pence je na vyšším ritu zasvěcení než Trump, takže přijel Pence. Volodymyr Zelensky byl pozván, ale nakonec své místo v Jad Vašem přenechal přeživším Židům z holokaustu jako symbol úcty, ale pořadatelé to přijali s nelibostí, protože tím došlo k vyslání signálu, že nepřijme místo pod stolcem Domu Sion. Vladimir Putin přiletěl jako zástupce Chasidské Rusi, ta nemůže na okultním sjezdu chybět.

Emmanuel Macron se rozzuřil k nepříčetnosti, že izraelský policista vstoupil do kostela, aby zkontroloval jeho bezpečnost

Co je důležité, to je roztržka Emmanuela Macrona s izraelským policistou, který vstoupil do kostela Sv. Anny v Jeruzalémě před tím, než tam vstoupil Emmanuel Macron, zástupce Domu Rothschild. Macron spustil hysterický řev, ať jde pryč, že tam nemá co dělat, že tohle se nedělá . Média nechápala, co to mělo znamenat. Tady to musím vysvětlit. Chrám Sv. Anny před příjezdem “kabburah”, tedy zasvěcenců kabaly, je ošetřen rituálním zaklínadlem a kadidlem pro zabránění vstupu démonických entit do chrámu v okamžiku přítomnosti ritované osoby.

Zaklínadlo dovoluje členovi kabalistického ritu vstoupit do chrámu s ochranou Krista či svaté osoby. Pokud je zaklínadlo porušeno, může dojít k vypuzení a odloučení succuba, který je součástí těla kabalistického kádra. Succubus může při útěku z těla hostitele zranit, poškodit, přivodit mu zhoubnou nemoc. Policista provedl nebezpečný krok, protože se dostal do střetu s ritovanou okultní mocí a ritem kabburah. Macron byl úplně jako nepříčetný a neustále opakoval, že taková jsou pravidla, že nesmí tam nikdo vstupovat, taková jsou pravidla, pořád a pořád dokola.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/386779764

Ano, taková opravdu jsou pravidla, protože jde o život těmto zasvěcencům. Většina těch lidí tam nemá o okultních procesech řízení a o jejich nebezpečnosti ani ponětí a izraelský policista chtěl jenom zkontrolovat vnitřek kostela, že tam není terorista, nebo bomba apod. Jenže při těchto akcích jsou tato místa pečlivě dopředu vyčištěna v astrální rovině a důkladně zabezpečena vatikánskými kletbami z Armínu. Reakce Macrona je probírána v médiích jako záhada, o co mu jde, vždyť policista neudělal nic špatného, jenže tady opravdu jde o život, minimálně o zdraví osob, které vstoupí do kostela a mají status kabalistického zasvěcení. Vystoupení Vladimira Putina v Jad Vašem si nechávám na extra článek, ale správci Jad Vašem včera publikovali video, které přesně ukazuje proces řízení Světového sionismu.

Video z dílny Jad Vašem obviňuje SSSR z antisemitismu

Video s českými titulky máte v úvodu tohoto článku a pojednává o vývoji moderního anti-sionismu, a to právě z pohledu sionistů. Všimněte si, že svalují antisemitismus na Sovětský svaz, na Josifa Stalina a rovněž i na bývalou NDR, tedy východní Německo. Rovněž opakují mantru, že kritika Izraele prý opravdu je formou anti-semitismu, takže kdo kritizuje Izrael pro jeho činy, třena anexe Golan, je prostě anti-semita. Video vydal přímo památník Jad Vašem a tlumočí stanovisko Světového sionismu.

Dokonce bagatelizuje vyhlazování ostatních etnik za II. sv. války, jako neprávem stavěné na úroveň židovského holokaustu. Prý to je sovětský výklad dějin, tedy to samé, co tvrdí Michal Koudelka z BIS, a tady to slyšíte přímo od představitelů Jad Vašem. To je takové chucpe, až by jeden z toho zalapal po dechu. Ve videu se spolupráce židů, tedy sionistů s nacisty za II. sv. války, označuje za sovětskou a antisemitskou, resp. komunistickou antisemitskou rétoriku. Celé propagandistické video je natolik výmluvné pro studium lží sionistů, že je potřebné jej zhlédnout a pochopit v celkovém kontextu a obrazu.

Proč se světoví státníci neslétají každý rok do Volgogradu uctít ruské oběti německé genocidy v počtu 25 milionů mrtvých?

Sovětský svaz přišel o 25 milionů lidí, vojáků a civilistů během II. sv. války a já se vás zeptám: Pořádá Rusko nějaké monstrózní tryzny a slety světových státníků do mohutného ruského památníku, kde jsou oplakáváni a připomínání sovětští občané a vojáci? Existuje něco takového? Ne! Celý svět, resp. kádři Velkých lóží se klaní jen Židům a židovským obětem Holokaustu v Jeruzalémě. Nikde neuvidíte Andreje Babiše klanět se obětem ve Stalingradu, nebo v obléhaném Leningradu. Ne, klaní se jen Židům, protože oni vládnou světu, tak je dáno a tak bude.

Není dovoleno klanět se 25 milionům ruských mužiků a babušek, kteří padli za svobodu gójských národů v Evropě, ale musí se všichni klanět v Jad Vašem obětem židovského holokaustu. Sami si řekněte, kdy se naposledy takto světoví politici sletěli do Volgogradu, do města nad Volhou? Kdy plakali nad ruskými obětmi? Kde se to bere, že národy gójů se pořád klaní Židům i celých 75 let po válce? Tohle přátelé je ukázka toho, co to jsou okultní procesy řízení. Elity a jejich okultní procesy řízení. Výzdoba v Jad Vašem je New Age, Dementorium, podsvětí Šeol, plastiky na stěnách Avrak Bah’melah, zástupy lidí v zásvětí, pokud by vás to zajímalo, co je to za plastiku.

Pamatujete na Pizza Gate a seance Bohemian Grove? Znásilňování malých dětí, nemluvňat, pojídání dětí, satanistické rituály “mammaleh”, pedofilie nejvyšších elit a šlechtických rodů, vzývání Baala na stolec, rity kabburah a krevní rity v ohni trpících obětí z řad dětí, krmení se na utrpení, aby okultní procesy mohly fungovat, vykopávání mrtvol z hrobů, předčítání z okopírovaných textů Armínu, kletby a spojování duší s démony v ohni do svazku succubus, ve vodě a v zemi. Netušíte, kam až sahají okultní procesy řízení, daleko za hranici lidskosti a elity nemají odvahu se klanět 25 milionům Slovanů padlých za svobodu, ne. Mají příkaz, komu se klanět a tak je dáno. Nijak jinak.

Jezdíme se klanět obětem Holokaustu, ale nemáme ani vlastní památník a muzeum naší české genocidy z dob Protektorátu Čechy a Morava

Všechny ty skandály jako je Pizza Gate, pedofilní business Jeffreyho Epsteina, který byl odklizen ve chvíli, kdy ve věznici náhodou selhaly kamery a napojení zvrácených systémů prodlužování života pomocí dětské krve a krevních konzerv, sbírání pupečníkové krve rodících matek, nevyslovitelné hrůzy rituálů odřezávání masa a pojídání mozků, okultní procesy řízení jsou prolity krví a gójové netuší, že jejich vůdci se klaní židovskému holokaustu, protože tak je dáno, tak bylo a tak bude. Nikomu není dovoleno klanět se milionům obětí zbytných ruských gójů, ale nepoklonit se holokaustu, to je rozsudek politické smrti.

Už jsem o tom hovořil na SVCS, ani my Češi nemáme památník na Protektorát Čechy a Morava, kde by si naše děti připomínaly ty hrůzy, aby nikdy nezapomněly. Jenže ani v Rusku to není jinak. Připomínají si sice Den vítězství, stejně jako o den dříve všude na západě, ale nikde nejezdí světoví státníci do Ruska, aby drželi tryzny za německou genocidu 25 milionů Rusů. Takže v Jad Vašem si připomněli jen židovský Holokaust.

Teď jenom čekat, kdy si po 75 letech, konečně alespoň jednou jedinkrát, uspořádají státníci i tryznu třeba ve Volgogradu na památku Němci prováděného slovanského holokaustu na území SSSR a v celé Evropě. I když je mi jasné, že se to nikdy nestane, protože budování Velkého Izraele je to, co je úkolem tupých a konceptuálně slepých gójských národů, kterým ani 75 let po II sv. válce nedošlo, jaká role je jim přisuzována v tomto divadle a voličům je jedno, že jim vládnou sionisté a členové ritovaných stolců disponujících okultními procesy řízení. Nebo si snad myslíte, že tam jezdí do Yeru Sha’la Yim a klaní se, protože nemají nic jiného na práci? Když řekne pán, kmán se nachodí!

-VK-
Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecko se v Evropské unii znovu snaží protlačit kvóty na imigranty. Nyní je nenazývá „kvótami“, ale „spravedlivým podílem“   
Pridal tk Pátek 24 leden 2020 - 05:30:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německo se v Evropské unii znovu snaží protlačit kvóty na imigranty. Nyní je nenazývá „kvótami“, ale „spravedlivým podílem“. Jak informoval Gatestone Institute, z uniklého návrhu plánu je zřejmé, že EU bude od všech členských států vyžadovat přijímání ilegálních migrantů. Pokud půjde všechno podle plánu, tak bude tento návrh zákona přijat Evropským parlamentem ve druhé polovině roku 2020, během německého předsednictví EU. Poté by tuto novou legislativu měla ratifikovat Evropská rada složená z lídrů členských států EU. Hnutí SPD jakékoli přerozdělování imigrantů, ať už se bude nazývat jakkoli, jasně odmítá!

Hnutí SPD přerozdělování imigrantů naprosto odmítá. Podle našeho názoru mají být nelegální imigranti deportováni zpět, odkud přišli, a ti, kteří je pašují, mají být trestně stíháni. Lodě pašující nelegálními imigranty by měly být zabavovány.

Nový evropský komisař pro ochranu evropského způsobu života Margaritis Schinas tento návrh podpořil: „Komisařka pro migraci Ylva Johansson a já jsme se setkali s Horstem Seehoferem. S Německem naprosto souhlasíme“.

Německý ministr vnitra Seehofer seznámil se svým plánem reformy společného evropského azylového systému novou předsedkyni Evropské komise Ursulu von der Leyen v Bruselu 2. prosince 2019. Očekává se, že von der Leyen oznámí své návrhy týkající se migrace v únoru 2020, tedy ještě před následujícím německým šestiměsíčním předsednictvím Evropské rady, které začne v červenci 2020.

Cílem nového plánu Německa je změnit Dublinské nařízení Evropské unie, které vyžaduje, aby lidé hledající azyl v EU o něj požádali v první zemi EU, do které se dostanou.

Připomeňme, že již v září 2017 rozhodl Soudní dvůr Evropské unie, že Evropská komise má zákonné právo nařídit členským státům EU, aby přijaly migranty žádající o azyl. Soud rovněž rozhodl, že členské státy EU nemají žádné zákonné právo se těmto příkazům nepodřídit.

Maďarsko a Slovensko podporované Polskem ovšem prohlásily, že Evropská unie porušila svá vlastní pravidla a překročila své pravomoci, když schválila systém kvót "kvalifikovanou většinou" – hlasy přibližně dvou třetin členských zemí EU. Obě země také tvrdily, že režim přerozdělování migrantů je přímým porušením Dublinského nařízení.

Soudní dvůr EU ale skandálně rozhodl, že hlasování kvalifikovanou většinou stačí, protože "EU nebyla povinna jednat jednomyslně, když toto sporné rozhodnutí přijala." V rozsudku, v němž nebyla jediná zmínka o Dublinském nařízení, se závěrem praví: "Tento mechanismus (přerozdělování migrantů)přispěje k tomu, aby se Řecko a Itálie mohly skutečně vypořádat s dopadem migrační krize z roku 2015 a je to mechanismus přiměřený."

Klíčová část nového dokumentu předkládaného požaduje, aby žádosti o azyl byly posouzeny okamžitě po příjezdu na vnější hranici EU. Tam by potom nově vytvořená Agentura Evropské unie pro azyl (EUAA) "rozhodla", který členský stát bude odpovědný za převzetí žadatelů o azyl a za detailní zpracování jejich žádostí.

Německo, EU a globalisté chtějí Evropu zaplavit imigranty a zničit původní evropské národy. Odmítáme, aby unijní azylová agentura EUAA rozhodovala o tom, kdo má v naší zemi žít! Podpořte nás a spolu se proti diktátu Bruselu a Berlína ubráníme.

Popisek: Je zde nový plán na přerozdělování imigrantů. Nyní se kvótám říká „spravedlivý podíl“. Musíme se proti tomu jasně postavit.

Autor: Radim Fiala

Zdroj: https://cs.gatestoneinstitute.org/15295/nemecko-migranty-eu
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČeská muslimka vzkazuje: Nenávidím nevěřící a pokud se vrátím do Čech, tak Vás budu zabíjet   
Pridal tk Pátek 24 leden 2020 - 05:26:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na fotografií vidíte českou konvertitku k islámu Kristýnu Hudkouvou, která používá muslimské jméno Fatima. Policejní vyšetřovatelé předložili soudu následující záznam slov, které řekla své matce: „Smiř se s tím, že nejsem tvůj přítel. Jsem tvoje pokrevní dcera, ale ne přítel. Jsi moje máma a musím se k tobě chovat slušně, protože mi to nařídil Bůh. Ale jsi nevěřící a já nenávidím nevěřící.“
...

„Jestli přijedeme do Čech, přijedeme zabíjet, nenávidíme nevěřící. Kdybychom přijeli do ČR, tak bychom přijeli, abychom zabili co nejvíce lidí,“ psala dále tato konvertitka k islámu své matce.

Kolegovi Alímu Sínovi jsem vydal v češtině jeho knihu Jak porozumět Mohamedovi a muslimům Sína v ni píše o zvrácené psychice konvertovaných na islám. Bohužel jeho slova mohu jen potvrdit, takové myšlení se snaží mnozí muslimové naučit konvertity k islámu, zažil jsem to na vlastni kůži:

Právě kvůli této lásce k Mohamedovi vraždí muslimové každého, kdo jejich proroka a víru kritizuje. Cituji tento příběh kvůli všem matkám, které mi se zlomeným srdcem píší své žalostné příběhy. Sekty jsou nebezpečné. Jakmile jednou vaši milovaní spadnou do sítě sekty, nemůžete je nijak zachránit. Jediným řešením je prevence. Informujte své děti o sektách a islámu. Začněte brzy, protože sekty se zaměřují na velice mladé lidi. Vědění je ta nejlepší pojistka, kterou své děti můžete vybavit.

Nečekejte, že v naší společnosti otrávené politickou korektností a multikulturalismem budou na nebezpečí upozorňovat média nebo školy. Záchrana vašich dětí je jen vaší povinností. Muslimové se aktivně snaží získat mladé lidi. Buďte tedy aktivnější a upozorněte své děti, že svět je plný predátorů, vlků v beránčím rouše. Tito predátoři jsou sami oběťmi. Často vašeho potomka naláká k islámu jeho nejlepší kamarád, který je sám muslim. Muslimové jsou nevinní, avšak přenášejí smrtící virus.

Proč konvertité k islámu, tak nenávidí naší společnost?

Chunás se doslechla, že je Musáb ve městě, a připadala si odstrčená. Poslala mu vzkaz následujícího znění: „Jak jen dokážeš být vůči své matce nevděčný! Přijedeš do města, kde žiji, a ani mě nenavštívíš?“ Musáb odepsal: „Nechtěl jsem navštívit ničí dům, dokud nenavštívím dům Prorokův.“ Když se u matky konečně zastavil, prosila ho, aby s ní zůstal. Pravil: „Netrvej na tom, matko, protože pokud mi zabráníš v odchodu, nebudu mít jinou možnost než tě zabít.“ Ubohá Chunás mu dovolila odejít a hořce se rozplakala. Musáb jí řekl: „Chci jen tvé dobro, matko. Dosvědč, že není boha kromě Alláha a Mohamed je Jeho prorok.“ Odpověděla: „Při záři hvězd, nikdy svou víru nezavrhnu, ty si ale dělej, co chceš.“ Musáb odešel a krátce poté se odstěhoval do Medíny. Účastnil se Mohamedových nájezdů a loupežných výprav a byl zabit v bitvě u Uhudu.

Chunás byla přítomna a synovu smrt viděla na vlastní oči. Muslimové tuto příhodu vyprávějí a chválí Musába za jeho tupou oddanost. Myslí si, že „jeho příběh je pýchou celého lidstva.“ Není to však nic než smutné vyprávění o vymývání mozku a fanatismu a utrpení, mukách a žalu jedné zdrcené matky. Členové sekt nevidí, jakou bolest svým rodinám způsobují. Nedokáží se vcítit do bolesti těch, kteří je milují. Islámští konvertité zpřetrhají se svými blízkými veškerá pouta. Někteří jdou dokonce až tak daleko, že svým příbuzným do očí řeknou, že by je neváhali zabít, kdyby tak měli prokázat Alláhovi věrnost. Mohamed se nijak netajil přáním být milován nade všechny a nade vše. Dle jednoho hadísu řekl: „Nikdo z vás nebude mít víru, dokud mě nebude milovat víc než svého otce, své děti a celé lidstvo.“

Autor: Lukáš Lhoťan / eurabia
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMluvčí ruské diplomacie promluvila o zločinecké válce proti pomníkům v Evropě   
Pridal tk Pátek 24 leden 2020 - 05:10:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
„Zločinecká válka“ proti památníkům je vedena v řadě členských států Evropské unie, zejména v Polsku, kde jsou ničeny a znesvěcovány pomníky vojáků Rudé armády, řekla mluvčí ruského ministerstva zahraničních věcí Marija Zacharovová.

„Bohužel jsme nuceni konstatovat, že dnes v mnoha státech, včetně těch, které samy sebe nazývají ,etalonem demokracie‘, jsme svědky tak hanebných jevů, jako je oslavování nacistů, jejich přisluhovačů a přepisování historie druhé světové války. Jsme svědky zločinecké... války s památníky, během níž jsou v řadě členských států Evropské unie, zejména v Polsku, ničeny a znesvěcovány pomníky vojáků Rudé armády, kteří obětovali svůj život za osvobození Evropy od „hnědého moru“, řekla Zacharovová na briefingu.

Během posledních let Polsko zničilo mnoho pomníků vojáků Rudé armády, kteří osvobodili polskou zemi od nacistů. Navíc v Polsku existuje zvláštní zákon, který to umožňuje. Začátkem ledna přijal polský Sejm rezoluci, v níž je vina za vypuknutí druhé světové války ve stejné míře přisuzována jak Německu, tak i Sovětskému svazu.

Varšava byla osvobozena sovětskými vojsky 17. ledna 1945 během útočné Viselsko-oderské operace. Osvobození Varšavy umožnilo Rudé armádě výrazně pokročit směrem k německým hranicím a sehrálo důležitou roli v poválečných vztazích mezi SSSR a Polskem. Prezídium Nejvyššího sovětu Sovětského svazu vytvořilo medaili Za osvobození Varšavy, která byla udělena více než 690 tisícům účastníků bojů o hlavní město Polska.

Po osvobození ležela levobřežní část Varšavy v troskách. Bylo zničeno 84 % bytového fondu, materiální ztráty byly odhadnuty na 2,5 miliardy dolarů. Podle vojenských historiků zahynulo v bojích o Varšavu asi 200 tisíc sovětských vojáků. K uctění památky padlých vojáků byl v ulici Żwirki i Wigury v hlavním městě Polska vytvořen největší vojenský hřbitov-mauzoleum, kde je pohřbeno přibližně 21,5 tisíce vojáků 1. běloruského frontu Rudé armády. Památník o rozloze 19,2 hektarů byl odhalen v roce 1950 u příležitosti pátého výročí kapitulace Německa.

Ústřední částí komplexu jsou skupiny soch zobrazující vojáky Rudé armády a 21 metrů vysoký žulový obelisk s nápisem Věčná sláva hrdinským vojákům nepřemožitelné Sovětské armády, kteří padli v bojích s nacistickými okupanty za osvobození Polska a našeho hlavního města Varšavy.

Zdroj: https://sptnkne.ws/BeXz
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPatriarcha Kirill připomněl probíhající genocidu křesťanů ve světě   
Pridal tk Pátek 24 leden 2020 - 04:59:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Patriarcha moskevský a veškeré Rusi Kirill zaslal pozdrav účastníkům 5. světového fóra o holocaustu v Izraeli, v němž porovnal genocidu Židů během druhé světové války s dnešním pronásledováním křesťanů ve světě.

„Mezinárodní společenství bohužel umožnilo pronásledování křesťanů v 21. století, jejichž práva, včetně práva na život, jsou porušována v mnoha místech planety: na Blízkém východě, v Africe i v Asii. Když si vzpomeneme na genocidu Židů, není možné ignorovat dnešní genocidu křesťanů," říká patriarcha, jehož slova ve čtvrtek uvádí web Ruské pravoslavné církve.

V rozhovoru o holocaustu patriarcha Ruské pravoslavné církve uvedl, že „vzpomínka na tuto hroznou událost 20. století je důležitá i dnes“.

„K velké lítosti jsme svědky oživení radikálních ideologií nejen na úrovni jednotlivých teroristických skupin, ale také na úrovni celých států. Problém přivlastňování si výlučných práv určitými politickými nebo náboženskými činiteli je dnes velmi akutní. Na tomto pozadí stále častěji vznikají nové precedenty pro antisemitismus, křesťanofobii, nenávist k jiným náboženským tradicím,“ říká patriarcha.

Vyjádřil naději, že se lidstvo poučí z hrozných stránek světových dějin, aby „nikdo a nikdy nepřipustil smrt nevinných lidí a porušení důstojnosti jednotlivce“.

„V těchto památných dnech sdílím s židovským lidem jeho zármutek," uzavřel patriarcha.

Podle loňské zprávy Open Doors Watch, která dlouhodobě monitoruje porušování práv křesťanů po celém světě, bylo v roce 2018 pro svou víru zabito 4 136 křesťanů a přes 245 milionů z nich čelilo perzekuci. Nadace rovněž zaznamenala 1 266 útoků proti kostelům. Podle některých pozorovatelů se rozsah těchto útoků blíží genocidě.

Antisemitismus vede do Osvětimi

Ve čtvrtek ruský prezident Valdimir Putin na setkání s izraelským prezidentem Reuvenem Rivlinem poznamenal, že antisemitismus vede do Osvětimi a že je třeba se mít na pozoru, abychom v budoucnu nedopustili stejnou situaci a abychom čelili jakýmkoli projevům xenofobie.

„Právě jste řekl, že není známo, kde končí antisemitismus. Bohužel to víme, končí v Osvětimi. Proto se musíme mít na pozoru, abychom v budoucnu nepřipustili nic podobného a čelili všem projevům xenofobie, antisemitismu, ať se to děje kdekoli a nehledě na to, kdo je původcem,“ sdělil ruský prezident.

V předvečer zahájení světového fóra věnovaného památce obětí holocaustu v pamětním komplexu Jad Vašem v Jeruzalémě uspořádaly izraelské společenské a veteránské organizace slavnostní akce věnované výročí osvobození koncentračního tábora Osvětim sovětskými vojáky. Na akce, jejichž hlavní část se koná v jeruzalémském muzeu Jad Vašem, byly pozvány delegace z desítek států. Českou republiku zastupuje premiér Andrej Babiš.

Zdroj: https://sptnkne.ws/BeXt
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2156 sec,0.0497 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,611kB