Čtvrtek 02 červenec 2020
Po sečtení všech hlasů za změny v Ústavě Ruské federace hlasovalo 77,92 procent   
Pridal tk Čtvrtek 02 červenec 2020 - 12:37:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ústřední volební komise RF dnes ráno oznámila, že po sečtení 100 % hlasovacích lístků za přijetí změn Ústavy RF hlasovalo 77,92 procent Rusů, proti změnám se vyslovilo 21,27 hlasujících.

Všeruské hlasování o změnách v Ústavě RF bylo původně naplánováno na 22. dubna, ale kvůli situaci s koronavirem později ruský prezident Vladimir Putin rozhodl, že nový den hlasování byl stanoven na 1. července. Kvůli bezpečnosti hlasujících bylo rozhodnuto, že Rusové mohou hlasovat celý týden – od 25. června do 1. července.

Obyvatelé dvou regionů, Moskvy a Nižněnovgorodské oblasti, mohli hlasovat online. Celková účast v online hlasování činila 93,02 %. Uvádí se také, že více než 55 % Rusů hlasovalo v prvních šesti dnech hlasování.

Změny v Ústavě RF

S iniciativou novelizace ruské ústavy přišel letos v lednu prezident Vladimir Putin. Ústavní změny se především týkají nových požadavků vůči prezidentovi, členům vlády a některým kategoriím státních úředníků.

Prezident zejména navrhuje, aby se z ruštiny stal oficiální jazyk v Rusku, jako jazyk státotvorného národa. Navíc je navrhováno, aby v hlavním zákoně bylo ukotveno, že Rusko je nástupnickým státem Sovětského svazu.

Také je předkládáno, aby bylo v ústavě uvedeno, že Rusko sjednocené tisíciletou historií zachovává památku předků, kteří jim „předali ideály a víru v Boha“. V navrhovaných úpravách je také bod, který zakazuje zabrání území země.

Kromě toho je předkládána úprava, která určuje manželství jako svazek muže a ženy. Navíc Putin navrhuje, aby byla v hlavním zákoně zaznamenána indexace důchodů minimálně jednou ročně.

Zdůrazňuje se, že v Rusku je garantováno povinné sociální pojištění, adresná sociální podpora obyvatel a také indexace sociálních podpor a dalších sociálních výplat.

Díky nové úpravě v roce 2024 může v prezidentských volbách opět kandidovat současný prezident Vladimir Putin. Tomu bude za čtyři roky končit druhé prezidentské období a dle stávajícího znění ústavy kandidovat nemůže.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CSqb

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProtičeská agitka už zase jede. Turisty v Praze přitom okrádají hlavně Arabové, Vietnamci, Cikáni a další imigranti   
Pridal tk Čtvrtek 02 červenec 2020 - 04:52:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Korona “pandemie” skončila a zahraniční turisté se pomalu vrací do Prahy. To nemohlo nechat v klidu protičeské síly jak v cizině, tak u nás doma (havlisté).

Proto hned vyrazila do Prahy německá televize Kabeleins.de, aby natočila záměrně negativní reportáž. Jak prý v Praze zlí Češi okrádají turisty. Toho se hned chopila domácí media. Tak vidíme strašlivou reportáž, kde chudáky redaktory okradou ve směnárně, v taxi a v obchodu.

Jenže nikdo neříká ono B. Kdo tyhle obchody a směnárny vlastní?

Směnárny vlastní většinou Arabové a další muslimové třeba z Pákistánu apod.


Kdo vlastní ony obchody, kde okrádají turisty? Kouzlem nechtěného jsou ale všechny ty obchody provozovány Vietnamci, jejichž večerky zaplavily i nejlukrativnější pražské ulice (Karlova, Václavské náměstí, Na příkopech). Takže si Vietnamci kromě prodeje drog ještě evidentně přivydělávají okrádáním turistů.

Pouliční kriminalita je zas doménou cikánských tlup.

Falešná směna peněz na ulici zase práce gangů z Balkánu. Často Albánci a někdy dokonce Turci.
Současně je třeba dodat, že měnit peníze na ulici dnes může jen blázen.

Je to jen pokračování té odporné protičeské propagandy, která tu zuří již od roku 1989. Ta Čechům vnucuje, že jsou nejhorší ze všech a proto mají otročit cizímu pánovi. Ten bude žít z jejich práce a ještě jim sem nastěhuje cizí imigranty. Zkrátka jedná se o psychologickou válku proti českému národu!

Je to také ukázka pokleslé současné žurnalistiky. Ta nechce přinášet zprávy a informace, ale vnucovat svůj (často perverzní) názor a agendu svých majitelů.

Takže je to obvyklá pravdoláskařská lež, jak pošpinit naši zemi a národ. Spíš to nastoluje otázku, zda tu tihle imigranti z Vietnamu, Afriky, či Balkánu mají vůbec být. Vždyť ani za ty desítky let se nedokázali zapojit do normální ekonomiky a jen zvyšují kriminalitu a dělají nám ostudu ve světě! Co je všechny poslat šupem k nim domů, do Bosen, Albánii, Vietnamů, atd? Tam ať si dělají, co se jim zlíbí.


Česká věc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBill Gates má obavu, že lidé nebudou jeho vakcínu proti koronaviru chtít. Vakcína navíc možná ještě nebude “dokonalá”, přiznal Gates   
Pridal tk Čtvrtek 02 červenec 2020 - 04:43:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bill Gates vystoupil v pořadu CNN A. Cooper Live, kde se diskutovala otázka koronaviru a možné vakcinace.

Podle Gatese je největší problém v tom, že lidé budou vakcínu odmítat. Lidé si totiž prý (podle Gatese mylně) myslí, že koronavirus je politický problém. Jinými slovy již nevěří oficiální propagandě o strašlivé pandemii.

Vakcína prý bude k dispozici koncem letošního roku, nebo začátkem příštího. V rozhovoru Gates vyjevil jednu zajímavou věc. Je prý možné, že vakcína ještě nebude perfektní. Prý nebude možná nebude bránit dalšímu přenosu nemoci! B. Gates také cudně zamlčel, že vakcína nebude testována na vedlejší účinky, které mnoho vakcín má. Připomínám, že za 30 let vývoje vakcín proti koronavirům, ani jeden pokus nebyl úspěšný! Vždy muselo dojít k zastavení vývoje již ve fázi testování na zvířatech. Důvod? Vyvíjené vakcíny vyvolaly over reakci imunitního systému a to následně vedlo ke smrti testovaného jedince – zvířete.

Nechat se naočkovat takovou vědecky neprozkoumanou vakcínou od B. Gatese může chtít jenom skutečný hazardér s vlastním zdravím. Nebo nám snad půjdou pánové Prymula, Vojtěch a jejich rodiny příkladem a stanou se pokusnými králíky na vyzkoušení nových vakcín? Co myslíte?

dr. Prometheus
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDěsivá scéna z Kalifornie zachycuje, jak bílý liberál zaútočil na černocha, který začal strhávat plakáty Black Lives Matter   
Pridal tk Čtvrtek 02 červenec 2020 - 04:32:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Děsivá scéna z Kalifornie zachycuje, jak bílý liberál zaútočil na černocha, který začal strhávat plakáty Black Lives Matter, protože se na ně už nechtěl dívat ze svého domu od naproti! Bílý liberální degenerát z místní střední školy černocha napadl, začal na něho řvát a dokonce zazněly i výhrůžky jeho dětem, které na černošského tátu čekaly v autě! Šílenství v Kalifornii dosahuje absurdních rozměrů a dokonce už i černoši mají strach před bílými liberály z Antify, jejich fašizace dosahuje obludných rozměrů! White Trash bojůvky postupně přebírají kontrolu nad americkými městy pod kontrolou Demokratické strany!

Degenerativní procesy bílé civilizace jsou už zcela patrné ve většině států západní civilizace, ovšem v USA jsou procesy mnohem více pokročilejší a to, co probíhá v Kalifornii, to prostě Evropanům v moha ohledech dosud hlava nebere. Americký server Infowars přinesl článek a video z Kalifornie, které šokujícím způsobem odhaluje zánik bílé rasy přímo naživo a zachycené na kameru.

Video jsem opatřil českými titulky a sami se můžete podívat, kam až dojde generace bílého genomu, když se národ gójů nechá v procesech 5 priorit řízení zlikvidovat. Video bylo pořízeno v Kalifornii, což je americký stát, který má nakročeno k odtržení od Spojených států amerických jako úplně první stát v historii, všechny procesy jsou k tomu nachystány, a to už brzy, ihned po skončení prezidentských voleb. Kalifornie už je pečená, je připravená na totální rozvrat.

Video zachycuje černocha, který strhává plakáty hnutí Black Lives Matter z plotu, který ohraničuje školní pozemek místní střední školy ve městě Visalia. Když strhává plakáty, tak to komentuje slovy, že už ho unavuje se dál na tyto plakáty každý den dívat ze svého domu, který stojí naproti přes silnici. Místní liberální hlídka Antify na to pouze nevěřícně kouká a neví, co má dělat, protože je to černoch a na černocha se útočit nesmí. Hlídka netuší, jak se má zachovat. Jenže, v tom okamžiku se k černochovi přiřítí bílý liberální radikál, který spustí hysterický řev a začne do černocha strkat. Černoch je v klidu, snaží se zachovat a klid.

White Trash v Kalifornii je produktem sójové generace

Na očích má brýle, ale rozzuřený bělošský degenerát mu je strhne a v podstatě ukradne a začne na něho řvát, aby vypadnul a šel domů. Hysterický řev bělošského mladíka vyvolává děs. Nikoliv tím, co říká, to je pouze snůška nadávek a výhrůžek, ale z toho řevu je slyšet něco jiného. Zánik bílé rasy! Je to řev a jekot, který nepatří ani muži, ani ženě, je to něco mezi tím. To je důsledek sóji a její konzumace v USA, která je enormní. Sója je v USA ve všem, jako přísada, příměs, včetně sójového škrobu, sójového oleje, sójových vláken, prostě sója je všude, včetně nápojů. Dlouhodobá konzumace sójových produktů a produktu s příměsemi sóji vede k masivnímu potlačení tvorby testosteronu u mužů. Nejhorší vliv má sója na těhotné ženy, kdy během gravidity se sója, podobně jako třeba izotopy těžkých prvků a radiace, ukládá do mateřského plodu.

Těhotná žena tak může sójové produkty konzumovat od rána do večera a nemají na její organismus vliv, protože veškerá sója se ukládá do mateřského plodu. Výsledkem mohutného rozšíření sóji je americký bílý zdegenerovaný národ, ale pozor, musíme být přesnější v definici a vymezení. Sójové produkty a produkty s příměsí sóji jsou dlouhé dekády součástí jídelníčku hlavně americké střední a vyšší střední třídy kvůli držení linie a diet proti obezitě. Američtí běloši z nižší třídy, černoši, Portorikánci, Hispánci, Židé, Muslimové nebo Indové prakticky vůbec sójové potraviny v gastronomii nemají.

Sójová genocida amerického národa a kachní tanec degenerátů

Sójové fazole pochází z Jihovýchodní Asie a jejich domovem je Čína, ovšem sója získala velkou popularitu v USA v 60. letech minulého století, kdy USA začaly trpět masivní vlnou obezity v populaci. A tak dietologové přišli s myšlenkou nahradit maso sójou. Vedle umělého sladidla Aspartam a také jeho derivátu Acesulfamu draslíku, označovaného jako Acesulfam-K, se sójové bobule staly další náhražkou, tentokrát náhražkou masa. Důsledky a dopady konzumace sóji v USA jsou po 60 letech naprosto katastrofální. Degenerace bílých mužů poslední generace je v USA ve stavu terminální fáze.

Na videu vidíte, jak bílý degenerát poskakuje okolo klidného a vyrovnaného černocha jako nějaký postižený magor a v jedné chvíli se chce dokonce s černochem prát a zaujímá pózu, jako by chtěl s černochem boxovat. Jenže potom začne předvádět místo boxu deviantní kachní pochod, který pochází z internetu v době koronavirové krize, kdy američtí liberálové vymýšleli tanečky, jak tancovat proti koronaviru.

Tuhle úchylnost převzala i společnost Budvar z Českých Budějovic, která kachní tanec (duck dance) dala v březnu a v dubnu do svých televizních reklam v ČR. Video je ke zhlédnutí zde:
Existuje bezpočet variací tohoto tance, ale jeho obliba vzrostla v USA právě po vypuknutí koronavirové krize, přestože tanec je už starý několik let. Na videu alespoň vidíte, že degenerace bílého liberála má mnoho podob. Jenže, to zdaleka není všechno, bílý liberál začne nakonec vyhrožovat i dětem černocha.

Bílý liberál si hraje na černocha a černoch se chová rozumně a klidně jako běloch. Černá a bílá už v roce 2020 neplatí

Když se černoch vrací ke svému autu a varuje bílého mladíka, že zavolá policii, liberál mu řekne, že jestli ho tam ještě jednou u toho plotu s plakáty uvidí, že ho zřídí tak, že se to nebude pěkný pohled pro jeho děti. Děti černocha to totiž celé sledovaly z auta a něco takového je prostě neuvěřitelné. Běloch se na videu totiž choval jako černoch. Používal černošskou mluvu, typické frázování pro “homies”, tedy slangovou angličtinu černochů a dokonce oslovoval černocha výrazem “kámo”, což působilo komicky, bizarně a nemístně.

Bělošský degenerát si tak hrál na velkého gangsta-černocha, ale celkový výjev působil nikoliv směšně, ale doslova děsivě. Běloch, který hájí práva černochů ve hnutí Black Lives Matter, zaútočí na pravého černocha, který sundavá plakáty BLM, protože mu lezou už krkem. Chápete? Černá bude bílá a bílá bude černá. Muž nebude mužem ale ženou, žena nebude ženou ale mužem. Noc nebude nocí ale dnem, den nebude dnem ale nocí. Najednou se všechny tyto vize naplňují. Video tak jasně ukazuje, že hnutí BLM nikdy nebylo o rasové otázce utlačování černochů, ale o agendě globalistů na rozvrat Spojených států zezdola, z ulice, tedy proces řízení na 6. prioritě. Přesně k tomu se Dům Sion uchyluje, když prvních 5 priorit nesplní očekávání, anebo když změny neprobíhají žádoucím tempem.


-VK- Šéfredaktor AE News Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRoste kladné hodnocení Viktora Orbána   
Pridal tk Čtvrtek 02 červenec 2020 - 04:23:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle průzkumu Institutu Nezoepont vzrostlo pozitivní hodnocení práce maďarského premiéra na 62 procent. Průzkum se uskutečnil ve dnech 24-26 června na reprezentativním vzorku 1000 osob. Ve dvou předcházejících průzkumech kladné hodnocení činilo 50 – 52 procent.

Orbána tak dobře hodnotí o 20 procent více Maďarů než je v průzkumu podpora jeho strany Fidesz, která je na 42 procentech. Podle institutu premiér očividně získal úspěšným bojem s koronavirem, který byl úspěšnější než ve státech západní Evropy, které velmi často z různých příčin Orbána kritizují. Nezoepont v analýze také uvádí, že v nejbližších parlamentních volbách bude hrát osoba budoucího premiéra větší roli než samotná strana. „Aby vyhrála, musela by se opozice dohodnout na jednom kandidátovi a navíc voliče přesvědčit, že by vládl lépe než Orbán.

Jan Urbach
Vaše věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJiří Baťa: Bratři v triku (ODS)   
Pridal tk Čtvrtek 02 červenec 2020 - 04:22:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Proti pietním vzpomínkám nelze nic namítat zvláště, jedná-li se o tak významnou osobnost, jakou byla Milada Horáková. Nabízí se řada možností, jak vzpomenout člověka, který si svým způsobem zaslouží obdiv a uznání.

Jednu z nich využili pánové Fiala a Vystrčil, jinak přední představitelé „průbojné“ ODS, když se zúčastnil pioetního aktu na Újezdě. V této souvislosti pan Vystrčil řekl, že „ My si připomínáme zrůdnost komunistického režimu jako celku, a těch popravených bylo téměř 250.“ Pozadu nezůstal ani pan předseda ODS Filala, který zase řekl, že zločiny komunistů je třeba připomínat, aby se zabránilo jejich případnému opakování. „Komunistický režim je zločinný režim všude na světě a je potřeba si to připomínat,“ prohlásil bez obalu. S jejich názory není nutné polemizovat, protože mají své opodstatnění, nicméně zvláštností u jejich slov je, že zmínili režim komunistický a ne komunismus, což jinak velmi často a rádi provokačně používají.

Vezmeme-li v potaz obsah jejich slov ve smyslu odsouzení zločinů té doby, je také třeba poukázat na skutečnost, že ne celou éru komunistického režimu lze považovat za zločinnou, což ovšem z jejich slov nezaznělo a dělá to dojem, že celé období vlády komunistů bylo jen zločinné. To ovšem není pravda, protože ten „nezločinný“ komunistický režim nám umožnil vybudovat všestranně vyspělý stát a co horší, po roce 1989 možnost předákům, tvůrcům demokratického režimu, tyto hodnoty za velmi krátkou dobu systém „zhasnutí“ zprivatizovat, rozkrást, vytunelovat nebo jinak zdevastovat. Z dnešního pohledu se však pieta vztahuje na událost, resp. „zločinnost“ starou 70 let.

V této souvislosti, kdy je tak významně jmenovanými pány poukazováno na „zločinnost komunistického režimu“ není od věci zmínit i jiné „zločiny“, tentokrát ve jménu demokracie. Tím je např. hrdelní trest pro Ethel Rosenbergovou, americkou občanku, která byla odsouzena k tresti smrti i přes nedostatek důkazů (na rozdíl od jejího manžela) za špionáži proti USA. Jakkoliv se to jeví jeko nesouměřitelné, tak zatímco poprava M. Horákové, z hlediska lidsko právního, vyvolává v řadách pravicové opozice až dojemné scény, zločin americké justice z r. 1953 zůstává nepovšimnut, ačkoliv jde stejný justiční omyl, jako v případě Milady Horákové. Jenže se to událo ve státě, který je nám vzorem demokracie a taková poprava, jakkoliv nebyla vina popravené E. Rosenbergové prokázána, musela být nějak potrestána, protože šlo (viz případ jejího manžela) o špionáž ve prospěch SSSR.

Nemálo tomu existuje dlouhá řada zločinů pod záštitou ochrany či instalace demokracie, kterými se vlády Spojených států snažili (a snaží) prosazovat „demokratickým“ způsobem přesvědčovat rozvojové země o potřebě změny jejich režimu. Stačí jen připomenout Koreu, Vietnam, státy středního východu, v nedávné době Kosovo a nakonec Ukrajinu. Je to snad málo „zločinů demokratického režimu“ který má být vzorem pro celý svět? A co demokratická justice v USA, která odsoudila desítky nevinných lidí na desítky let do vězení, jako se stalo „černým“, resp. Afroameričanům bratrům McPhersonovým, kteří strávili ve vězení celých 24 let, než justice dospěla k závěru, že za údajnou vraždu byli odsouzeni neprávem. Jen ve státě Meryland jsou dnes tři desítky lidí, kteří byli uvězněni neprávem.

Na světě je spousta nespravedlnosti, včetně neoprávněného odsouzení a uvěznění. Kromě toho se páchají zločiny jako oficiální součást politiky, především nebo hlavně americké. Nezdá se však, že by to nějak našim pravicově orientovaným politikům a jejich přívržencům vadilo, zato so dovedou posvítit a doslova vyšlápnout na tzv. „nezákonnosti“ v Rusku, kde cokoliv, co se projeví jako nesouhlas nebo odpor k politice vlády je „nedemokraticky“ potlačeno jako nezákonné a zločinné (viz Němcov, Pussy Riot apod.) Nepochybně je správné těmto věcem se stavět se na odpor, protože, jak s oblibou tvrdí naši pravicoví politici, jsou svoboda a lidská práva tím nejcenějším, co člověk může mít. Souhlas. Jen občas, resp. často zapomínají na to, že tyto vlastnosti musí být vytvářeny v podmínkách rovnoprávností, pravdivostí, oproštěny od všech podrazů, leváren, od korupcí a podvodů, jako se to děje naší justici v případech kauzy Nagyová-Nečasová, Janoušek apod.

Pánové Vystrčil a Fiala si k pietní vzpomínce na popravu Milady Horákové řekli své. Kdyby řekli něco jiného, nikdo by jim nevěřil. Smutné je, že předchozí léta se s takovou účastí na připomínkách „nekulatého“ výročí popravy M. Horákové nikdy neangažovali. Měli k tomu své důvody, vždyť na podpoře odsouzení M. Horákové k trestu smrti se v rámci Národní fronty podíleli i představitelé těch stran, jejichž dnešní následovníci, resp. pohrobci už jako členové pravicových demokratických politických stran s hranou vážností akcentují pietní vzpomínky na 70 výročí její popravy. Není se čemu divit, faleš a přetvářka patří mezi základní pilíře pravicové politiky, té ODS nevyjímaje.

Jiří Baťa

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPotvrzeno: Miliardář Soros platil hnutí Black Lives Matter, které v USA rabuje obchody, zapaluje budovy a policejní auta. Uvnitř video: “Jak jsem udělal Havla prezidentem”   
Pridal tk Čtvrtek 02 červenec 2020 - 04:17:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Násilnické hnutí Black Lives Matter, která rabuje v ulicích USA a napadá bělochy i černochy, dostalo 33 milionů dolarů od nadace Open Society Found miliardáře George Sorose. Informoval o to list The Washington Times. Soros dosud spojení s touto organizací a násilnými protesty popíral.

Článek ve Washinton Times se vynořil z hlubin archívů.

“Důrazně odmítáme spekulace, že činnost nadace Open Society Fund popírá jakkoli přispívá k násilí, rabování, zapalování budov a policejních aut, demolici soch a zmařených životech,” uvedla nadace Open Society Fund ve svém prohlášení.


Miliardář Soros, který stál v České republice za zvolením Václava Havla prezidentem, dosud odmítal, že by jeho nadace toto hnutí podporovala či jakkoli financovala násilí v amerických ulicích.

BLM, Havel, Čaputová, Majdan…

Soros bývá spojován také s uměle vyvolaným převratem na Ukrajině (Majdan), který uvrhl zemi do války a chudoby. Pro jeho fondy pracovala nynější slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Soros připustil, že jí mohl svými penězi do funkce pomoci.

V České republice se různé organizace, placené Sorosem, inflitrovaly do společnosti – včetně médií. Do této struktury bývají řazeny mediální aktivity miliardáře Bakaly (Respekt, Hospodářské noviny, Aktuálně atd.), Česká televize a další. Open Society Fund je též napojen na miliardářské Norské fondy.

Násilné nepokoje se pod vlajkou BLM přelily i do Evropy, v některých městech (Londýn, Berlín, Paříž, Brusel) dav rabuje a ničí majetek stejně jako v USA.

Pro začátek 100 milionů dolarů

List The Washington Times informoval, že v roce 2016 získala organizace Black Lives Matter více než 100 milionů dolarů z řady bohatých liberálních nadací, přičemž největším dárce je právě Soros (mezi další donátory patří například nadace napojené na Hillary Clintonovou).

“Před pár lety si všichni mysleli, že hnutí Black Lives Matter je radikálním nápad,” pochvaluje si aktivistka Alicia Garza, spoluzakladatelka hnutí BLM. “Dnes se o Black Lives Matter mluví v domácnostech po celém světě.”

Soros, BLM a ANTIFA

Jakkokoli Soros tvrdí, že jeho původním záměrem bylo “šíření liberalismu”, teď ve Spojených státech sílí pod vlajkou BLM anarchistické nepokoje. Ty po smrti dealera drog a pornoherce George Floyda přerostly z pokojných protestů v rabování, zapalování domů, aut a mlácení lidí. Jsou zaznamenány oběti na životech (údajně cca 30, média o tom mlčí).

Black Lives Matter jsou společně s militantní amorfní skupinou Antifa považovány za organizátory těchto demonstrací, které již pronikly i do Evropy. Mezi fandy hnutí ANTIFA u nás patří krajně levicová Pirátská strana.

BLM varuje před “špatnými herci”

V dokumentu nazvaném „Infiltrace a Dezinfromace“, který je k dispozici na jejich webových stránkách BLM, jsou demonstranti varováni před údajnými provokatéry, kteří se pokoušejí diskreditovat protesty.

“Místní a federální orgány činné v trestním řízení používají informátory a tajné agenty k tajnému shromažďování informací o hnutích, organizátorech, aktivistech a komunitách. Shromážděné informace mohou být potenciálně použity v trestním řízení,” varuje dokument na stránkách Black Lives Matter.

Dokument dále informuje, že člověk by se nikdy neměl cítit povinen stát se federálním agentem, a nabízí rady, jak tyto agenty najít a odstranit. Říká jim: „Špatní herci“.

Komu to prospělo?

Sorosova nadace popírá, že platí násilné protesty jako reakci na Floydovu smrt, a uvádí, že od roku 2016 nejsou žádné důkazy, že by s Black Lives Matter spolupracovala.

Co Soros nepopírá, je nenávist k prezidentovi Donaldu Trumpovi. Když se zeptáme, komu násilné protesty prospějí, pak zní odpověď: “Těm, kteří nenávidí Trumpa”.

Soros popisuje, jak udělal Havla prezidentem

Zdroj: Washinton Times
https://www.arfa.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRuské stíhačky zachytily americké letadlo nad Černým mořem   
Pridal tk Čtvrtek 02 červenec 2020 - 04:10:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Stíhací letouny Černomořského loďstva vzlétly do vzduchu, aby zachytily americký průzkumný letoun. Informovala o tom tisková služba Jižního vojenského okruhu.

Speciální síly protivzdušné obrany zaznamenaly americký letoun ve značné vzdálenosti od hranic a nepřetržitě jej sledovaly pomocí radarových kontrol. Za tímto účelem byly do vzduchu vyslány víceúčelové stíhačky Su-27.

„Ruské bojové letouny se přiblížily k leteckému cíli a označily jej za průzkumný letoun RC-135W Rivet Joint US Air Force. Poté letoun změnil kurz a zamířil pryč od ruských státních hranic,“ uvedla tisková služba.

Uvádí se, že hranice americké letadlo neporušilo.

Ve zprávě je zdůrazněno, že let ruských letadel byl proveden v souladu s mezinárodními pravidly pro využívání vzdušného prostoru.

Připomeňme, že v pořadí jde již o třetí podobný incident s americkými letadly nad Černým mořem v posledních dnech. Dne 26. června vzlétla do vzduchu stíhačka Su-30, aby zachytila hlídkové letadlo R-8A Poseidon, strategické průzkumné letadlo RC-135 a tankovací letadlo KS-135. Jen o tři dny později, dne 29. června, se P-8A Poseidon a RC-135 znovu přiblížily ruským hranicím.

Aktivita americké armády se navíc zvýšila i v dalších oblastech poblíž ruských hranic. V polovině června si nad Baltským mořem všimli bombardérů B-52H a ruská armáda v reakci na to vyslala do vzduchu letoun Su-27. O několik dní později už B-52H letěl nad Ochotským mořem. Doprovodily je ruské Su-30, Su-35 a MiG-31.

První místopředseda výboru pro mezinárodní záležitosti Rady federace Vladimír Džabarov, který se vyjádřil k akci americké armády, řekl, že ruské stíhačky jsou připraveny kdykoli zastavit let, dojde-li ke skutečné potřebě. Senátor rovněž upozornil na skutečnost, že frekvence těchto letů se zvyšuje se zhoršující se mezinárodní situací.

Průzkum u ruských hranic

Zahraniční letouny a drony pravidelně provádí průzkum u ruských hranic. Často jsou vidět nad Baltským mořem, v oblasti Krymu a Krasnodarského kraje, stejně jako v blízkosti ruských základen v Sýrii. Jen za poslední týden ruská armáda zaznamenala poblíž státních hranic asi 21 průzkumných letadel a šest bezpilotních letounů. Kvůli tomu byly stíhačky dvakrát vyslány do vzduchu.

Stíhačka Su-27

Su-27 je perspektivní ruská víceúčelová stíhačka páté generace. Stroj dokáže vyvinout rychlost až 2,6 tisíce km/h. Na konstrukci těchto letadel se podílí stealth technologie. Letoun byl navržen tak, aby zničil všechny druhy vzdušných, pozemních a mořských cílů.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CSf2
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„Co v posledních týdnech zažíváme - je tichá revoluce, která nás zničí.“ Klaus v Německu varoval před zneužitím pandemie   
Pridal tk Čtvrtek 02 červenec 2020 - 04:07:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dnes startuje německé předsednictví Evropské unii. U této příležitosti včera v prostorách německého parlamentu vystoupil s projevem český exprezident Václav Klaus. Politik přijel do Německa na pozvání opoziční strany Alternativa pro Německo (AfD). Klaus poslancům z AfD řekl, že pandemie je jen záminkou pro prosazení programu hospodářské obnovy.

Václav Klaus označil začátek německého předsednictví Evropské unie za nominální.

„Pro lidi v ostatních, zejména menších členských zemích EU, má Německo permanentní předsednictví,“ prohlásil Klaus s tím, že tento okamžik dle něj není důvodem k oslavám.

Dnešní Evropská unie se podle exprezidenta, který ke členům AfD hovořil v budově zvané Paul-Löbe-Haus ležící vedle historické stavby Spolkového sněmu, ukázala jako špatná cesta, která nevede ke svobodě, demokracii a přátelské spolupráci evropských zemí.

Naopak, aktuální program hospodářské obnovy po koronavirové krizi navržený Evropskou komisí v objemu 750 miliard eur (asi 20 bilionů korun), který počítá se společným ručením za peníze půjčené na finančních trzích, je podle Klause jasným ohrožením existence národních států v Evropě a dnešní formy evropské integrace. Pandemie je podle bývalé hlavy státu jen záminkou pro prosazení tohoto plánu, ve skutečnosti jde o další krok k evropské unifikaci.

Ze strany Klause rovněž zazněla kritika multikulturalismu, feminismu či „globalismu“, a zároveň radikálních změn, které přicházejí v době pandemie.

„Co v posledních týdnech zažíváme – to přepisování historie a ničení památníků a soch důležitých osobností našich národů, které tu ještě nikdy nebylo – je tichá revoluce, která nás zničí. Věřím, že to vše AfD ví stejně dobře jako já, snad ještě mnohem lépe,“ podotkl.

Německo převzalo půlroční předsednictví v Evropské unii. Co plánuje řešit?

Německo dnes na půl roku převzalo předsednictví Evropské unie a chce se zabývat řešením situace kolem migrace. Berlín považuje za důležité, aby všechny státy v této otázce prokázaly solidaritu. Dalšími prioritami německého předsednictví budou obnova EU po pandemii koronaviru, uzavření jednání o víceletém finančním rámci EU na roky 2021 až 2027 a nalezení dohody o budoucích vztazích s Velkou Británií.

Kancléřka Angela Merkelová sdělila, že by ráda přiměla další lídry členských zemí ke shodě na fondu obsahujícím podle návrhu Evropské komise 750 miliard eur již do konce července, což je ale podle některých unijních činitelů vzhledem k zásadním námitkám části zemí velmi nejistý cíl. Prezidenti a premiéři se k očekávanému jednání do Bruselu sjedou 17. července.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CSk2
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBlack Lives Matter? V Bostonu bude odstraněn pomník Lincolna, za jehož vlády bylo zrušeno otroctví   
Pridal tk Čtvrtek 02 červenec 2020 - 04:04:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Úřady amerického Bostonu přijaly rozhodnutí odstranit z parčíku v centru města pomník 16. prezidenta USA Abrahama Lincolna, za jehož vlády bylo v zemi zrušeno otroctví, a Afroameričana, který před ním poklekl.

„Umělecká komise Bostonu dnes hlasovala jednomyslně pro to, aby byly bronzové postavy Pomníku emancipace odstraněny z Park Square,“ uvádí se v prohlášení komise.

Jde o sochu, která zobrazuje Lincolna v životní velikosti s rukou vztaženou nad černochem, který vedle něho klečí a má na rukou roztržená pouta. Datum demontáže pomníku není zatím známo. Komise se rovněž zasazovala o to, aby byla projednána možnost postavení pomníku na jiném místě, kde bude lidem přístupný.

Celá řada soch byla odstraněna na základě rozhodnutí úřadů nebo zbourána davem v posledních týdnech v souvislosti s hromadnými protestními akcemi po smrti Afroameričana George Floyda vinou policistů v Minneapolisu. Jde o pomníky vojáků a generálů otrokářské Konfederace z dob občanské války v USA a také sochy prvního objevitele Ameriky Kryštofa Kolumba, kterého obviňují levicové extremisté z genocidy původních obyvatel Ameriky.

Abraham Lincoln byl 16. prezidentem USA, za jehož vlády a jehož přičiněním bylo v zemi zrušeno otroctví. Lincoln podepsal výnos o zrušení otroctví na území USA v roce 1862, což bylo zakotveno v Proklamaci o osvobození otroků z roku 1863. Podepsal rovněž 13. dodatek Ústavy USA, který nabyl platnosti o dva roky později a zakázal otroctví a nucenou práci.

Symbol Konfederace mizí z vlajky Mississippi

Guvernér státu Mississippi Tate Reeves podepsal zákon o změně vlajky státu kvůli tomu, že na ní byla symbolika Konfederace. Ceremoniál podepsání vysílala televizní stanice CBS News.

Příslušný návrh zákona schválila dříve Sněmovna reprezentantů a Senát zákonodárného shromáždění tohoto státu. Kvůli protestům proti rasismu zahájili zákonodárci diskusi o sporné symbolice Konfederace, která byla na vlajce státu od roku 1894. Vlajka státu Mississippi je jedinou v USA, na níž tato symbolika ještě zůstávala.

„Od nynějška to je zákon,“ prohlásil guvernér po podepsání dokumentu. „Vlajka je symbolem naší současnosti, našeho lidu a naší budoucnosti. Z tohoto důvodu potřebujeme nový symbol,“ řekl Reeves v televizním proslovu před aktem podepsání zákona. Není zatím známo, jak bude vypadat nová vlajka tohoto státu.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CSkz
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2132 sec,0.0486 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,761kB