Pondělí 13 červenec 2020
Italský kněz sexuálně zneužíval nezletilé uprchlíky ve své neziskovce   
Pridal tk Pondělí 13 červenec 2020 - 09:15:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Itálie řeší další skandál spojený s globálně organizovaným masovým přísunem uprchlíků. Opět se jedná o sexuální zneužívání. Katolický kněz Antonio Zanotti, který provozoval imigrantskou neziskovku, měl podle výpovědi nejméně jednoho uprchlíka své svěřence sexuálně zneužívat.

Chlípný prelát provozoval v severoitalském Bergamu neziskovku Oasis 7, kde měl na starost nezletilé uprchlíky a uprchlíky, kteří se ocitli v obtížné situaci.

Nyní jeden z jeho svěřenců sdělil úřadům, že ho kněz opakovaně sexuálně zneužíval. Prý ho večer pozval do svého pokoje, kde mu začal osahávat genitálie a následně ho sexuálně zneužil. Ve zneužívání uprchlíka chlípný kněz pravidelně pokračoval a dokonce uprchlíka nutil brát viagru, aby stačil jeho sexuálním nárokům.

Otec Zanotti je nyní v domácím vězení. Ukázalo se, že kromě sexu s uprchlíky, zneužíval svěřené finanční fondy pro svojí potřebu. Je to další z mnoha případu, kdy pracovníci neziskových organizací zneužívali sexuálně uprchlíky. Člověk si pak často myslí, že většina neziskovkářů nejsou žádní idealisté, ale že jim jde pouze o jejich osobní zájmy. O peníze, nebo uspokojování nějakých perverzních choutek.

KPI
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponProjev Tomia Okamury na celostátním grémiu SPD   
Pridal tk Pondělí 13 červenec 2020 - 09:07:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Drazí členové a kandidáti, milí přátelé, vážené dámy a pánové, vítám Vás na letošním celostátním grémiu našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). To první, co Vám musím dnes říct, jsou velké obrovské díky za Vaši práci.

Odvedli jste a odvádíte skutečně velkou práci a díky této práci jsme navzdory jiným mnohým překážkám úspěšní. Jsme sice opoziční strana, ale navzdory tomu se nám daří prosazovat naše programové cíle. Právě včera Sněmovna v prvním čtení schválila jeden z našich stěžejních programových bodů – paušální daň pro malé živnostníky. Jeden z našich dalších cílů, zákon o referendu, je v procesu schvalování, i když je jasné, že cesta bude ještě dlouhá, a ostatní strany nám náš návrh zatím očesaly tak, že bude jen omezené hlasování bez možnosti hlasovat například o vystoupení z Evropské unie. Nejen pro to je důležité, abychom v nastávajících říjnových krajských a senátních volbách co nejvíce uspěli a posílili tak naší pozici.

Před pár lety nikdo z ostatních netušil, co to referendum je, následně politici mluvili o tom, že referendum je bláznovství, pak se SPD podařilo prosadit referendum do programového prohlášení vlády a dnes leží ve Sněmovně návrhy zákona o referendu a jakkoli se nikomu do jejich schválení nechce, víme, že se tímto tématem díky našemu tlaku již ve Sněmovně seriózně zabývají i jiní. Tady je důležité, aby se nám podařilo prosadit, aby občané v referendu mohli hlasovat o zákonech, jelikož pak vyhlásíme referendum o zákoně o referendu, v němž změníme dikci zákona tak, abychom my občané České republiky, mohli hlasovat o všech tématech bez omezení včetně třeba vystoupení z Evropské unie. To je ostatně hlavní důvod, proč se mainstreamoví politici a média skutečné demokracie, tedy přímé demokracie, bojí. Ten moment, kdy občané začnou o své vlastní zemi rozhodovat sami, je děsí. Takzvané demokraty neděsí nic tolik jako to, že bychom zavedli skutečnou demokracii. V tomto ohledu jen připomenu, že spolu s Kyprem jsme jediná země v Evropě, která nemá zákon o referendu.

Vážení přátelé, jsme skutečně jediná strana nebo hnutí, které na parlamentní půdě hájí a prosazuje skutečnou demokracii. Jsme a buďme na to skutečně hrdí. Nikdo z opozice, ani z vládní koalice si ve skutečnosti demokracii, v níž je pánem země a státu občan nepřeje, a víme proč. Pokud by kontrolní moc v zemi měli občané, tak by se daleko hůř rozkrádala a naše dnešní elity by z funkcí padaly jak hrušky, protože ve skutečné demokracii je každý politik či funkcionář občany odvolatelný.

Ve skutečné demokracii by se nám všem žilo lépe, protože nikdo by na jedné straně nepřipustil zlodějiny, jakou byla například privatizace OKD, a na straně druhé, by si politici nedovolili třeba ignorovat lichvu, zlodějiny exekutorů nebo bídu našich seniorů.

V tomto ohledu SPD předložila sérii zákonů, které tyto problémy řeší, v zákoně jsme navrhly jednak změnu priorit splácení dluhů, tedy to, že už se neplatí prioritně poplatky exekutorovi, ale naopak jako první se splácí jistina, chceme zrušení úroků z úroků, a podali jsme i zákon, který ruší soukromé komerční exekutory a vrací exekuce monopolně do pravomoci soudů. Tedy zestátnění exekutorů. V praxi tím přijdou exekutoři o víc než dvě miliardy ročně a zaplať pánbůh za to, protože to jsou peníze, které zůstanou věřitelům, dlužníkům a případně státu.

Napsali a podali jsme také zákon o minimálním důchodu ve výši hranice chudoby, kterou pro Českou republiku stanoví Evropský statistický úřad – dnes je to cca 14 tisíc korun čistého měsíčně. V praxi by to znamenalo, že by každý důchodce, podotýkám důchodce, který si svůj nárok poctivě odpracoval, měl minimálně něco kolem 14 tisíc korun a od této částky zásluhově.

Samozřejmě takové zákony v současné Sněmovně nikdo přijímat nechce, protože není pro jakkoliv vládu nic lepšího než mít ožebračené důchodce a čas od času si je před volbami kupovat almužnou, kdy vlády důchodcům přihodí nějakou stovku nebo desetikorunu navíc. Bohužel smutné je, že lidé si tuhle hru neuvědomují a jsou dokonce panu Babišovi vděční, že jim pár korun přidá, aniž by jim došlo, že stejně lehce by vláda mohla důchody navýšit plošně o pevnou částku. Nikoli procentem jako to dělá dnes, takže jsou chudší důchodci ještě chudší. Navíc se mezitím tak zdražili životní náklady, že vláda vysaje ihned peníze od lidí zpět do rozpočtu. Stačí se podívat na ceny potravin či elektřiny, která je u nás vyšší než v Polsku a Maďarsku.

Platí to stejné jako u demokracie – tak jako si většina politiků nepřeje demokracii, protože by přišli o moc, tak stejně si nikdo nepřeje, aby se lidé vymanili z chudoby, protože by opět politici přišli o moc a možnost lidmi manipulovat.

To je zásadní rozdíl mezi námi a ostatními partajemi, my neusilujeme o moc pro sebe, abychom mohli ze sebe dělat spasitele národa. My v prvé řadě usilujeme o moc pro občany, usilujeme o to, aby si ve své zemi občané vládli sami. Tohle si prosím vážení přátelé pamatujte, a kdykoli přijde řeč na to, v čem jsme jiní, tohle zdůrazňujte. My nechceme vládu pro sebe, my chceme, aby státu a zemi vládli její občané. Tahle země nepatří politikům, tahle země patří nám všem, a my občané jsme ti, kdo mají nejvyšší právo rozhodovat. Samozřejmě tohle si nikdo jiný z politiků nepřeje, protože by nejen přišli o moc české samozvané elity, ale jako domeček z karet by se rozsypala také Evropská unie. Členství v tomhle zbytečném předraženém byrokratické spolku si nepřeje většina českých občanů a ta menšina lpí na svém omylu jen proto, že žije v zajetí omylů a lží o ekonomické výhodnosti unie nebo je přisátá na bruselské penězovody.

Vážené dámy a pánové, svaz průmyslu a dopravy udělal průzkum mezi firmami a ty už tehdy vyčíslily ztráty jen kvůli unijním sankcím vůči Rusku na více než dva biliony korun. Evropská komise sama odhaduje náklady na implementaci unijních nařízení v řádu stovek miliard. Mýtus o ekonomické výhodnosti členství v Evropské unii je neudržitelný. Ano, naše členství je výhodné pro západní státy, pro které jsme se stali ekonomickou kolonií.

Ano, stovky miliard ročně putují od nás na západ. Naši dělníci vydělávají na vysoké platy a důchody na západě a výměnou za to dostáváme ze západu odpad, měně jakostní potraviny a další aušusové zboží. USA, Japonsko, Čína, Jižní Korea a další prosperující ekonomiky v Evropské unii nejsou a nijak jsem si nevšiml, že by jim to vadilo. Naopak, řekl bych, že to, že je nesvazuje pomatená bruselská byrokracie ,jim jde k duhu a prosperují víc než Evropská unie.

Jsme jediná parlamentní strana v České republice, která si může dovolit luxus říkat pravdu – Evropská unie nám škodí a my jako skutečně jediní hájíme právo občanů rozhodnout o vystoupení z tohoto zbytečného spolku. Je to mediálně nepopulární, ale na druhé straně si můžeme dovolit luxus říkat pravdu, a máme skutečně výhodu, že hájíme hodnoty, za které bojovali naši předci. Statisíce mrtvých, kteří padli za českou státnost a suverenitu neumírali a nebojovali proto, abychom se jí dnes vzdali ve prospěch anonymní občany nevolené byrokracie v Bruselu. Co by dnes všem bruselským zaprodancům asi řekl Jan Hus, Karel IV., Jan Žižka z Trocnova, prezident Masaryk nebo tisíce legionářů, kteří krví zaplatili naši svobodu a svrchovanost? Co by řekli na to, že jsme se práva na svrchovanosti vzdali, že všechny vrcholné zákonodárné kompetence jsme odevzdali Bruselu? Že českému zákonu a českým občanům je dnes, vážení přátelé, skutečně fakticky nadřazená každá směrnice z Bruselu?

To nejsmutnější je, že naši přední politici nás nejen hanebně prodali Bruselu, ale ještě mají drzost se tvářit, že naše zájmy hájí, a že to vše je pro nás výhodné. To lhaní je skutečně neuvěřitelné a absurdní, když třeba pan premiér Babiš bojuje údajně proti kvótám na migranty, které přitom navrhla jeho europarlamentní frakce a odsouhlasila i jeho stranická kolegyně a eurokomisařka Věra Jourová.

Mluvím o tom hlavně proto, že například hnutí ANO ze značné části volí lidé, kteří nesouhlasí s politikou Evropské unie, lidé, kteří si nepřejí islamizaci České republiky, lidé, kteří nechtějí nepřátelské migranty. Bohužel kvůli mediální manipulaci a cenzuře tito lidé netuší, že tím, že volí hnutí ANO, volí přesný opak. Jedním z našich úkolů je otevřít těmto lidem oči, dám jim pravdivé informace, aby nehlasovali sami proti sobě.

Vážení přátelé, máme před sebou krajské volby a prioritou jsou zdánlivě krajská témata. Říkám zdánlivě, protože žádné téma fakticky není lokální. To, že někde není obchvat nebo dostupná zdravotní péče, není jen lokální problém, ale je to problém v tom, že neexistuje celostátní dopravní koncepce a koncepce dostupné zdravotní péče. Když v nějaké nemocnici chybí personál a není na výplaty, opět to je celostátní problém ve špatně nastaveném systému financování zdravotnictví.

Dovolte mi zmínit ještě jednu z našich priorit a tou je svoboda. Soudy v České republice začali už zcela bez ostychu odsuzovat lidi za jejich názory. Ne za to, že by něco provedli, ale za to, že někde vyjádřili svůj názor. přesně tak začíná každá diktatura – nejprve své protivníky dehonestuje. To je něco, co SPD zažívá už několik let. Po té, co je tento protivník onálepkován v očích veřejnosti, je z něj vytvořen zločinec a začíná jeho kriminalizace. To je ta druhá fáze, do které jsme právě vkročili. Je to celosvětový trend a opět jsme tu jediní, bohužel, kdo stojí a bude stát na straně svobody a práva každého z nás, na svobodu názoru a projevu.

Pokud budu parafrázovat slavný Voltairův citát, musíme se do krve bít za každý názor i kdybychom s ním nesouhlasili, protože v tom spočívá demokracie, ve svobodné debatě, ve svobodě myslet si, říkat si, co si myslím. Pokud v nějakém okamžiku začne někdo trestat občany, za to, co si myslí a říkají, pak jsme se ocitli v totalitní diktatuře a ta doba nastala.

Drahé kamarádky, kamarádi, vážení přátelé, dámy a pánové, přes všechno výše uvedené jsem optimista, když Vás tady před sebou vidím, tak vidím skutečně dobrou budoucnost. Je nás hodně a bude nás stále víc, bude nás stále víc lidí, co budou bojovat o budoucnost naši a našich dětí, o demokracii a naši svobodu. O to, aby byl slušný a pracující člověk vždy na 1. místě.

Pravda, každý z nás sám o samotě mnoho nezmůže, ale společně jsme síla, která skutečně svou zemi a stát mění a změní. Věřím ji, budeme měnit věci k lepšímu. Je to náš závazek jak k našim předkům, kteří nám naši zemi předali, tak i k našim dětem, kterým tuhle zemi musíme předat.

Už proto si ji nesmíme nechat ukrást, už proto nemáme právo nechat o nás rozhodovat kohokoli cizího, a proto musíme uhájit naše svobody, protože každou svobodu, kterou necháme vzít sobě, bereme i našim potomkům.

Vážení přátelé, moc vám všem děkuji za vlídnost a pozornost a přeji Vám úspěšný a krásný nejen dnešní den, ale celý život. Držme spolu a zvítězíme!

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTestování 5G sítě v centru Prahy vyhnalo z bytu prvního člověka, projevila se u něho radiofrekvenční nemoc?   
Pridal tk Pondělí 13 červenec 2020 - 05:24:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Testování 5G sítě v centru Prahy vyhnalo z bytu prvního člověka, projevila se u něho radiofrekvenční nemoc? Podnět podaný hygieně je zatím bez odezvy, muž dočasně bydlí u známých mimo Prahu a bojí se, že už se nebude moci do bytu vrátit! Firma budující 5G sítě pro O2 zapůjčila ČVUT měřící přístroj, který neprokázal překročené limity, ale skupina více jak 230 vědců z více jak 40 zemí světa podala podnět na pozastavení budování 5G sítí v Evropské unii! Na Plzeňsku začnou do 5G sítě zapojovat dozorové autonomní drony policie a záchranářů, které budou sledovat obyvatelstvo a jejich bezpečnost! Budou drony nahlížet skrze okna do bytů, budou upomínat neplatiče a nahradí doručovatelky České pošty?

V České republice začalo naplno testování a postupné spouštění 5G sítí. Technologie nové generace má poskytnout širokopásmové datové připojení pro miliony koncových 5G zařízení, která budou v reálném čase mezi sebou komunikovat způsobem, jaký dosud žádná předchozí bezdrátová technologie nenabídla. Technologie 5G je totiž jako první svého druhu koncipována jako čistě datová, bez odlišování a rozdělování komunikace na data a hlas, což bylo až dosud zaběhlým standardem.

Přestože z technologického hlediska je takové členění v podstatě zmatečné, protože i hlasové přenosy jsou v současných sítích datové, tak přesto rozdíl je markantní v datové propustnosti sítě. Sítě 5G jsou totiž jako první koncipovány na principu škálovatelnosti, tedy mohutného rozrůstání spolu s tím, jako poroste trh a počet koncových 5G zařízení vyžadujících 5G síť. Až dosud byly všechny bezdrátové sítě limitovány přesně vyčleněnými a omezenými frekvenční rozsahy, po jejichž zaplnění již není možné síť dále posilovat a zvětšovat její propustnost.

Implementace škálovatelnosti do 5G sítí bude probíhat způsobem, že nejprve budou obsazeny staré a nízké frekvence starých 3G a později i těch nejstarších 2G sítí. Stejně tak dochází k obsazování terestrických frekvencí pro vysílání televize ve standardu DVB-T2, které bylo zřízeno jako uvolňovací mechanismus pro mobilní datové sítě, protože DBV-T2 má vyšší kompresi s využitím užšího frekvenčního pásma od 470 do 694 MHz. Všechny vyšší frekvence budou obsazeny 5G sítěmi v budoucnu a především ve velkých aglomeracích bude snaha držet se co nejdéle na nízkých frekvencích kvůli lepší prostupnosti signálu do budov.

Proto i počáteční fáze testování 5G sítí v ČR začínají na nižších gigahertzích, konkrétně třeba v Praze, kde společnost O2 začala testovat v centru Prahy svoji 5G síť, kterou pro O2 staví společnost CETIN. Tato společnost před několika dny poskytla pražskému ČVUT speciální měřící přístroj, kterým profesor ČVUT Jan Vrba z Katedry elektromagnetického pole měřil na Náměstí Míru v Praze intenzitu elekromagnetického pole tamního 5G vysílače, který je umístěn na Náměstí Míru na budově místní základní školy.

V centru Prahy se začaly testovat 5G sítě a jejich bezpečnost otestoval profesor ČVUT. Použil k tomu měřící zařízení zapůjčené zhotovitelem sít

Naměřený výkon na střeše budovy školy ve vzdálenosti asi 3 metrů od emitoru 5G se pohybuje do 100 mW/m2, což je hluboko pod hygienickým limitem 10 W/m2, který platí pro frekvenci 3700 MHz, na níž běží současné non-standalone 5G síť O2, okomentoval naměřené hodnoty profesor Vrba pro server Lupa. V rozhovoru pro zmíněný server vyvrací také údajné kolující fámy o možných netermických dopadech mobilních sítí na lidské zdraví.

„Diskuse o netepelných účincích elektromagnetických polí trvá padesát, šedesát, možná sedmdesát let. Bylo vysloveno mnoho hypotéz, zatím žádná z nich nebyla potvrzena. Je zcela evidentně jasné, že frekvence, o kterých mluvíme, spadají do tzv. neionizujícího elektromagentického záření. Energie fotonů pro tyto frekvence je tak nízká, že nemohou způsobit poškození buněk nebo DNA tak, jak to třeba známe z určitých pásem ionizujího elektromagentického záření. Toto záření není radioaktivní, je neionizující, nemůže ionizovat prostředí, ani živou hmotu,“ vysvětluje svůj pohled.

Profesorův pohled však zpochybňuje odtajněný dokument americké agentury DARPA, která v rámci utajeného výzkumného projektu Bizarre odhaluje, že tzv. milimetrová vlnění v řádech vysokých gigahertzů (10+ GHz) ovlivňují v lidském organismu molekuly jednotlivých látek, a to i přesto, že elektromagnetické vlnění není ionizujícím zářením. DARPA ve výzkumu zjistila, že např. při frekvenci 60 GHz dochází k narušování funkce hemoglobinu v lidské krvi a krev přestává mít schopnost vázat na sebe molekuly kyslíku.

Člověk vystavený takovému elektromagnetickému záření se tak pomalu začne dusit, protože i když plíce mu fungují normálně a nádechy vzduchu do plic jsou bez komplikací, člověk se přesto dusí, protože molekuly kyslíku v plicních sklípcích se totiž nedokáží přichytit na červené krvinky, takže kyslík se potom nemůže pomocí krve dopravovat do jednotlivých orgánů v těle. O odtajněném projektu Bizarre a o americké televizní reportáži z americké školy, kde se lidé začali dusit po spuštění 60 GHz WiGig bezdrátových pojítek, jsme přinesli článek zde: https://aeronet.cz/news/video-zahadna-nemoc-v-usa-zpusobuje-dusnost-mdloby-bolesti-hlavy-a-ztraty-vedomi-v-budovach-a-objektech-skol-kde-byla-nainstalovana-60-ghz-bezdratova-pojitka-wigig-pro-budouci-indoor-outdoor/ , který si určitě přečtěte a zhlédněte i video s českými titulky.

Vysílače 5G budou rozmístěny v těsné blízkosti spotřebitelů, na rozdíl od starších sítí. Dlouhodobé účinky vlivu na člověka nikdo ve světě netestoval

Stejně tak je potřeba se pozastavit nad etickou stránkou měření ze strany ČVUT, když k měření elektromagnetické intenzity 5G vysílače v dané oblasti je použito zapůjčené zařízení právě od firmy, která přesně tuto síť v Praze vybudovala pro potřeby O2. V akademické rovině se tomu říká “střet zájmů s dopadem na objektivitu” a do značné míry to diskredituje takové měření, které jinak může být zcela v pořádku a objektivní, ale z principu věci akademické nezávislosti je to velmi podivné.

V rozhovoru pro Lupa.cz zaznívá i informace, že druhé měření bylo tentokrát prováděné z ulice, kdy na 5G emitor na střeše bylo sice vidět, ale signál se k měřícímu přístroji, a to i podle stanoviska redaktora Lupy.cz, dostával spíše odrazem signálu od ostatních budov, což vrhá naprosto šokující stín pochybnosti na průkaznost celého měření. Naměřená hodnota z ulice se pohybovala okolo jednotek mikrowattů na metr čtvereční.

Jak už jsme na Aeronetu několikrát vysvětlovali pro laickou obec, intenzita elektromagnetického pole klesá s druhou mocninou vzdálenosti a měření intenzity elektromagnetického pole jednoho emitoru a při použití měřícího zařízení zhotovitele sítě je pro vědecké zpracování a průkaznost zdravotní nezávadnosti tohoto vlnění naprosto neprůkazné a nedostačující. Neexistují totiž žádné dlouhodobé studie vlivu centimetrových a milimetrových vln na organismy vystavené permanentně elektromagnetickému záření v těsné blízkosti vysokofrekvenčních emitorů.

Nejčastější argument zastánců názoru, že elektromagnetické vlnění mobilních sítí nikomu neškodí, se totiž opírá o jednu zásadní věc, která stále v diskusi o zdravotní škodlivosti bezdrátových sítí nezaznívá, že totiž současné bezdrátové emitory signálu jsou od vás v rámci současných sítí relativně daleko. A jelikož víme, že intenzita elektromagnetického pole klesá s druhou mocninou vzdálenosti, tak víme, že na každých 10 metrů vzdálenosti od vysílače je intenzita elektromagnetického vlnění 100x menší. A v tom je právě zakopaný pes, který nezaznívá v odborné diskusi.

Skupina více jak 230 vědců z celého světa podepsala petici za pozastavení budování 5G sítí v Evropské unii

Celulární síť 5G totiž bude vystavěna a budována na vysokých gigahertzových frekvencích milimetrového vlnění, ale u těchto sítí už se nepůjde spoléhat na ochranu dostatečné vzdálenosti od emitorů. Tyto vysoké gigahertzové frekvence prochází pevnými překážkami velice obtížně, takže základnové stanice a opakovače 5G signálu budou muset být umístěny velice hustě a těsně blízko nejen sebe, ale blízko spotřebitelů. Zatímco dnes jsou 2G, 3G a 4G emitory umístěné na věži uprostřed pole, nebo na vysokém továrním komínu a další emitor se nachází daleko až 2 km vzdušnou trasou a tím to hasne, u 5G sítí to bude jinak.

V případě 5G sítě budou emitory umístěny v úrovni ulic, na lampách pouličního osvětlení, na průčelích budov, na střechách novinových stánků v ulici, na mostech, na viaduktech, na klenbách vjezdů do tunelů, na každých 100 metrech v hustě obydlené a rušné ulici. Lidé už nebudou ozařováni z dálky mnoha stovek metrů z emitoru, který je vysoko někde na továrním komíně, ale bude jim to pražit do bytů, do oken, do obchodů, do kanceláří, do pracovišť přímo ze vzdálenosti několika metrů od naproti. Ještě nikdy v historii nebyla lidská populace vystavena centimetrovému a milimetrovému záření z takové blízkosti, jako k tomu dojde po vybudování 5G sítí.

Tuto hrozby si uvědomuje mnoho vědců, kteří nehodlají tomuto přihlížet a podepsali mezinárodní petici s názvem The 5G Appeal, kterou podepsalo již více jak 230 vědců ze 40 zemí světa, kteří v petici vyzývají Evropskou unii, aby pozastavila budování 5G sítí do doby, než proběhnou zdravotní a vědecké studie dlouhodobého působení milimetrového vlnění na lidský organismus v rámci dlouhodobých testů na krátkou vzdálenost od emitoru vlnění, tzv. LTCP testů (Long Term and Close Proximity Tests).

Tyto testy zahrnují dlouhodobá pozorování vlivů a změn buněčných organismů vystavených jmenovitému elektromagnetickému záření ve vzdálenosti 1, 5, 10, 50 a 100 metrů od zdroje záření po dobu 1, 2, 5 a 10 let. Těmto LTCP testům se v USA zuřivě brání mobilní operátoři už více jak 30 let a pomocí lobbingu tlačí na legislativce v americkému Kongresu, aby byly přijaty zákony, které tyto testy nedovolují. Americká mobilní lobby se uchyluje dokonce i k podivným hrám s laickou veřejností, poslední případ jsme mohli zaregistrovat před pár dny.

Šok přišel z USA! Mobilní lobby pověřila vědce z univerzity v Oregonu, aby jim potvrdili, že 5G záření neškodí. Vědci ozářili ryby a jejich embrya po ozáření se začala chovat podezřele. Začala reagovat na zvukové podněty!

Američtí vědci v časopise PLOS ONE uveřejnili studii, kdy v měděné nádobě s vodou měli umístěných několik ryb dánia pruhovaného, což je ryba, která má prý podobné genetické rysy s lidským organismem. Do nádoby s rybami byl nasměrován 5G emitor a vědci sledovali, jestli 5G elektromagnetické vlnění bude mít vliv na mortalitu ryb a na vývoj rybích embryí. Výzkumníci z Oregon State University nezjistili, že by 5G záření bylo škodlivé, ovšem Subham Dasgupta, jeden z vědců podílejících se na tomto experimentu, uvedl pro média výrok, že dopady záření na organismus jsou převážně benigní, tedy nezhoubné.

Tento výrok ovšem vyvolává obavy, protože “benigní dopad” ve vědeckém světě v překladu znamená takový dopad, který je prokázaný, který opravdu vede k biologickým změnám, ale změny nejsou (zatím) pozorovány jako zhoubné. Jenže, naprostým šokem je, že vědci v tomto výzkumu zjistili, že po ozáření jsou rybí embrya citlivá na zvuky, což před testem rozhodně nebyla. Po ozáření tak u embryí došlo prokazatelně ke změnám v organismu, protože pokud embryo po ozáření reaguje na zvukové podněty, a před ozářením embrya nereagovala, je naprosto jasné, k čemu došlo. A to je šok.

Šok je to především proto, že vědci použili pro test pouhé centimetrové vlnění 3,5 GHz a ryby navíc byly umístěny ve vodě, kdy frekvence byla emitována do vodní lázně. Takové měření je naprosto zcestné, protože elektromagnetické vlnění ve vodě je silně rušeno vlnovou refrakcí, odborná studie amerického Úřadu národního zdraví o tom pojednává podrobně zde: https://href.li/?https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3355409/ Průkaznost takového testu v jiném prostředí, než ve kterém člověk žije, je tudíž naprosto zanedbatelná. A přesto, že test byl namísto v běžném vzdušném prostředí a na člověku organicky bližších tvorech, jako je myš nebo prase domácí, proveden na rybkách ve vodě, přesto se ukázalo, že po ozáření se něco stalo s rybími embryi. Není proto divu, že se vědci začínají ozývat a podepisují petice na pozastavení budování 5G sítí.

Takovéto vědecké studie, které mají ukázat neškodnost 5G sítí, a přitom vědci musí po provedení studie přiznat, že embrya najednou po ozáření reagují na zvukové podněty, jsou doslova výstřelem do vlastní nohy zastánců neškodlivosti 5G sítí. Takže, co řeknou vědci? Označí vliv 5G záření za benigní, tedy neškodný, protože nemohou říct, že vliv není žádný. A benigní vliv je to zatím proto, že vědci dosud neví, jestli reakce embryí na zvukové podněty po 5G ozáření je projevem poškození vývoje embryí ryb, anebo z ozáření budou embrya benefitovat a vyrostou z nich super-ryby. Takže to není jasné, a proto vědci použili výraz “benigní” vliv na organismus. A to je šok, když vezmeme do úvahy, že vědci testovali nižší frekvenci, než která se testuje v centru Prahy. A jak se zdá, v Praze se už začínají objevovat první případy zdravotních problémů.

Po spuštění testování 5G vysílače na Náměstí Míru v Praze musel utéct ze svého bytu k příbuzným mimo Prahu

V pátek jsme do redakce dostali email od jednoho z našich čtenářů, který si nám stěžoval na svůj zdravotní stav poté, co společnost O2 začala v centru Prahy testovat svoji novou síť 5G pro své zákazníky. Náš čtenář bydlí v těsné blízkosti zmíněného vysílače na Náměstí Míru a po spuštění emitoru na zmíněné frekvenci 3,7 GHz se u něho začaly projevovat zdravotní obtíže takového charakteru a rázu, že musel ze svého bytu utéct a uchýlit se k příbuzným, kteří bydlí mimo Prahu. Přestože se ihned obrátil na pražskou hygienu, jeho případem se zatím nemohou zabývat, protože příslušný odbor, který se zabývá těmito stížnostmi, právě čerpá letní dovolenou. Ocitujeme si zde tedy z emailu pana Honzy.

Dobrý den, pane VK, velmi si vážím Vaší investigativní novinářské práce. Jsem čtenářem Aeronetu už poměrně dlouhou dobu. Opravdu jdete ve svých analýzách dál než Pjakin i než Alex Jones, který například nikdy nehovoří o Syndikátu, ani o válce mezi Ž a ž. Ale Kvůli tomu Vám nepíši. Chtěl jsem zmínit věc, která mě tady v Praze v poslední době, zcela osobně a velmi nepříjemně zasáhla. Jedná se o testy vysokorychlostního internetu páté generace, které zde provádí O2. Jsem docela zdravý člověk, u lékaře jsem nebyl spoustu let. To, co po spuštění 5 G testů následovalo mě ale zcela vykolejilo a nechtěl jsem tomu prostě vůbec uvěřit.

Již pouhých několik dní od spuštění jsem nebyl schopen vůbec normálně fungovat! Tohle vypadá téměř jako zbraň hromadného ničení. Na lidech v dané lokalitě je vidět, že řada z nich se již drží z posledních sil. Já sám jsem musel po čtyřech dnech neuvěřitelného mučení z testovaného území, kde bydlím, doslova uprchnout. Samozřejmě, jakmile jsem byl mimo testovací oblast, všechny symptomy rychle ustoupily. Tak jsem to začal sám na sobě každý den testovat. Vstupoval jsem do zóny 5G, vždy jen na pár hodin a pečlivě jsem pozoroval, co to se mnou udělá. Totožné symptomy se mi vracely stále znovu a znovu a pokud jsem zůstával v testované oblasti, stále se zesilovaly. Jakmile jsem zónu opustil, tak se symptomy opět začaly vytrácet, až zcela vymizely.

Teď už nemám sebemenších pochyb, o tom že testy 5G stojí za mým nečekaným vážným zdravotním kolapsem. Je to pro mě, ovšem, teď hrozná situace. Vlastně už vůbec nemohu domů! Zřejmě už nikdy. Zřejmě budu muset odejít i z Prahy, protože se brzy totéž spustí na Starém i na Novém Městě a rovněž i na Praze 6. Zřejmě se ze mě brzy stane jeden z prvních 5G refugees, jenže asi nebude kam utéct, protože síť páté generace je podstatou internetu všech věcí a bude zřejmě, úplně všude. Přitom 4G mi žádné problémy nepůsobí, ale tohle je něco zcela jiného, něco hrozně silného a zřejmě extrémně devastujícího pro lidské zdraví.

Rovněž mě napadlo, jestli se náhodou nejedná o začátek genocidy českého národa, protože síla toho signálu, který O2 na nás tady vysílá, je prostě děsivá. Nedá se to vydržet Alespoň taková je moje osobní zkušenost. Možná to dělají z nějakého důvodu záměrně, opravdu nevím, ale příliš bych se tomu ani nedivil. Jen jsem vám chtěl tímto dát eventuální námět na další článek.

P.S. Psal jsem již stížnost na pražskou Hygienickou stanici, ale přišla mi jen automatická odpověď, že jsou právě na dovolené.


Naše redakce je s panem Honzou (celé jméno naše redakce zná) v kontaktu a případ budeme pozorně sledovat a monitorovat. Momentálně čekáme na odezvu a nález pražské hygieny, která se musí s podnětem občana vypořádat. O průběhu celé kauzy vás budeme průběžně informovat. Z naší komunikace se čtenářem vyplývá, že by se mohlo jednat o tzv. radiofrekvenční nemoc, kterou popsali už američtí diplomaté na velvyslanectví v Havaně na Kubě v roce 2016.
Po spuštění 5G sítí se u lidí může začít projevovat bizarní “Radiofrekvenční nemoc”, kterou poprvé popsali američtí diplomaté na zastupitelství v Havaně v roce 2016

Americkými diplomaty popisované projevy malátnosti, bolesti hlavy, závratí, migrény, pocitů na zvracení, pocitu kolébání prostoru okolo jedince vnímaný jako pobyt na lodi a další popisované symptomy radiofrekvenční nemoci jsou předmětem šetření a výzkumu americké vlády, bližší informace jsou na vědeckém serveru Science Daily. Předběžně výzkumy de facto potvrzují nálezy americké agentury DARPA, že elektromagnetické vlnění, přestože není ionizující, provádí nebezpečnou interakci s molekulami látek v lidském organismu v závislosti intenzity elektromagnetického pole na druhé mocnině vzdálenosti, a rovněž v závislosti na konkrétní specifické frekvenci, která reaguje s vybranými molekulami látek v lidském těle.

Z těchto poznatků vyplývá zajímavá informace, že i nízké frekvence v centimetrovém vlnění, tedy v oblasti nízkých gigahertzových frekvencí, mohou ovlivňovat molekuly látek v těle člověka. Např. lidé, kteří užívají multivitamíny a doplňky stravy, které obsahují stopové prvky jako železo, selen nebo zinek, mohou velmi výrazně ovlivnit reakce organismu člověka na vystavení louči elektromagnetického vlnění, a to i na relativně nízkých frekvencích. Výše popsané zjištění vědců z univerzity v Oregonu, že embrya ryb po ozáření 3,5 GHz elekromagnetickým loučem začínají reagovat na zvukové podněty, zcela prokazatelně potvrzuje, že tyto informace o vlivu 5G sítí na biologický organismus již nelze popírat.

Agentura DARPA odtajnila šokující program Bizarre, který odhalil, že neionizující vlnění může při určitých frekvencích mít stejné účinky na lidský organismus jako tvrdá radiace ionizujícího záření

Nyní je to už vědecky potvrzené, a to nejen odtajněným programem Bizarre americké agentury DARPA, ale i čerstvým nálezem vědců z univerzity v Oregonu. Existuje reálná možnost, že některé relativně nízké frekvence v řádech jednotek gigahertz reagují s molekulami určitých prvků, které jsou v organismu jen některých osob, např. osob v léčebných programech, osob konzumujících doplňky stravy s obsahem vybraných látek a kovů, jako je železo, stříbro, zinek, selen a další.

A právě u těchto osob potom určité frekvence, v těsné blízkosti 5G emitorů, které budou umisťovány blízko vedle sebe v ulicích, na pouličních lampách a pod okny, mohou vést k ovlivňování vybraných molekul navázaných na krev a přítomných v neurální síti lidského mozku, kde mozek používá minerály a stopové prvky kovů k fungování a činnosti mozku, především ke správné funkci synapsí, které ke své činnosti potřebují vybrané kovy, i když jen ve stopovém množství.

Radiofrekvenční nemoc, která je dosud záhadou a není dosud nijak přesně popsána, podle všeho funguje na bázi ovlivňování určitých molekul prvků, kovů, polokovů, ale i dalších skupin látek takovým způsobem, že se buď blokuje jejich schopnost transportu krví, anebo dochází k jejich ovlivňování v místech jejich konečného užití, tedy v mozku v neurálních synapsích. Není překvapením, že americká armáda a její DARPA projekt Bizarre přísně tajila, protože se ukazuje hrozivý dopad tohoto zjištění, že záření vůbec nemusí být ionizující, jak se dosud veřejnost domnívá, aby došlo k biologickému ovlivňování živých organismů.

Na základě těchto studií a výzkumů se ukazuje, že už i nízké gigahertzové frekvence mohou ovlivňovat embrya ryb děsivým způsobem natolik, že vědci tyto změny na biologické bázi raději označuji pouze za “benigní”, tedy nezhoubné, aby se nemuselo hned dopředu přiznávat, že Houstone, máme problém, ozářili jsme embrya ryb 5G frekvencí 3,5 GHz a ony teď získaly podivnou schopnost reagovat na zvuk, jak je to možné, co máme dělat? A teď si představte, co taková frekvence asi umí udělat za paseku v lidském mozku. To není strašení, to je pouze holé konstatování na poněkud znepokojivé zjištění vědců z Oregonu.

Na Plzeňsku začnou vypouštět 5G drony pro potřeby policie, hasičů a záchranářů na sledování bezpečnosti obyvatelstva v ulicích. Orwell se obrací v hrobě, už je to tady!

Vrcholem tohoto schizmatu je potom informace z Plzně. V tamním regionu se rovněž začaly testovat 5G sítě, ale tamní radní se rozhodli, že rovnou vyšlou do ulic 5G drony ve službách policie, záchranářů a hasičů, aby dohlížely na bezpečnost obyvatelstva. Testovat se bude i v Bílině, kde 5G síť bude použita pro potřeby městské policie a jejich kamerových systémů. V Plzni budou létat drony s použitím zahorizontálního dosahu, kdy díky 5G síti bude možné drony řídit právě přes 5G mobilní síť a nikoliv už klasickým rádiem z ovladače. Drony budou po 5G síti streamovat obraz a zvuku, a to na jakoukoliv vzdálenost, třeba i stovek kilometrů daleko, protože bude stačit, když dron bude v dosahu 5G sítě.

A tak si dovedete představit, jak najednou policie bude vysílat drony do vašeho bydliště, když se třeba nedostavíte na služebnu policie k podání svědectví nebo vysvětlení. Vyšlou za vámi dron, podívají se dronem do okna vašeho bytu v desátém patře paneláku, dron bude mít i tlampač a vyzve vás, abyste se dostavil na služebnu. V Číně už to takhle funguje. Velké využití najdou 5G drony u exekutorů, které vás budou obtěžovat a upomínat o zaplacení dluhu každý den, přesně ráno ve stejnou dobu. Drony vám přiletí k oknu a spustí tlampač. Stejně tak zaměstnavatel bude moci vyslat dron do vašeho bydliště a zjišťovat, proč jste nepřišel do práce. Když dnes chcete vidět naživo nějaký prostor na dálku, není to možné.

Autonomní drony ve 4. průmyslové revoluci nahradí mnoho profesí a pracovních míst, o místa přijdou pošťáci, zlehčí se práce policii, exekutorům, zdravotním pojišťovnám, sociálním úřadům

Chcete vidět, jestli je před Kauflandem narváno a fronta? Nemáte to jak zjistit, ale po spuštění 5G sítí se tam podíváte pomocí svého 5G dronu s kamerou. Vyšlete tam dron a až tam doletí, začne vám streamovat obraz do telefonu, uvidite reálně, kolik je aut na parkovišti a lidí před nákupním centrem. A nemusí to být jen kvůli čumění, dron za vás rovnou nakoupí a přinese, vlastně přiletí vám nákup domů. A je úplně jedno, že ten Kaufland je 20 kilometrů daleko od vašeho domu v zapadlé vesnici, protože díky 5G síti ten dron může letět desítky, nebo i stovky kilometrů daleko, podle velikosti dronu a baterie.

Takto můžou drony sledovat lidi, ale i osobní auta, kam jedou, kde parkují atd. Větší drony budou moci vyzvedávat poštu, nosit nákupy, budou doručovat doporučené zásilky místo pošťaček atd. Zjednoduší se práce úřadům sociální péče, vyšlou drony do místa bydliště žadatele o sociální dávku a zjistí kvalitu budovy, bytu, interiéru bytu, dron nahlédne do koupelny, do spíže, zjistí vaše životní náklady a vypočte výši sociální dávky vskutku a doopravdy “adresně”.

Zdravotní pojišťovny budou moci kontrolovat nemocné pomocí dronu přes okno, že jsou doma a leží v posteli. Exekutoři budou moci naplánovat lety dronů k dlužníkům v pravidelných intervalech a hodinách, nebankovní společnosti budou vyzvedávat splátky půjček už nikoliv pomocí člověka, který zazvoní u bytu, ale pomocí dronu s kamerou a mikrofonem pro obousměrnou komunikaci s dlužníkem. Zkrátka možnosti 5G autonomních systémů jsou omezené jen představivostí. A spolu s tím vzniknou nové zákony zakazující útoky na drony, jejich poškozování, střílení po dronech, házení kamenů po dronech, střílení z praků, dokonce je možné, že drony brzy dostanou status veřejného činitele, pokud půjde o úřední drony.

Síť 5G je totiž základním pilířem 4. průmyslové revoluce, kdy se koncová síťová zařízení, dosud koncipována jako statická a lokální, přemění do pohyblivých a plně autonomních koncových systémů, jejichž cílem ale nebude jen ulehčení života člověka, ale především jeho sledování, dozor a kontrola nad jeho pohybem a chováním. Všimněte si, na Plzeňsku se teprve testuje, ale složky IZS už chtějí na 5G síť nasazovat sledovací a pořádkové drony.

Němci dokonce už vtipkují, že EU zakazuje zbraně kvůli tomu, aby lidé nemohli střílet na drony, až je budou skrze okna buzerovat, že nemají zaplaceno za vodné, stočné, nebo odvoz odpadu. Možná vám to přijde jako vtip a fór, ale přestavte si, že tyto 5G sítě opravdu povedou k mohutnému nástupu autonomních dronů, co všechno pomocí nich bude prováděno, co by jinak v podobě živého člověka možné ani náhodou nebylo. Zdravotní rizika způsobená 5G sítěmi jsou tak jen jedním z celé řady hrozeb, které na nás čekají spolu se zaváděním 5G sítí.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon“Skotský” ministr spravedlnosti Humza Yousaf, ” běloši zastávají příliš mnoho manažerských postů”   
Pridal tk Pondělí 13 červenec 2020 - 04:42:11 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Skotský ministr spravedlnosti Humza Yousaf za Skotskou národní stranu se antirasisticky rozčílil ve své parlamentním vystoupení. Podle jeho názoru zastávají ve Skotsku (kde údajně žije asi 95 procent bělochů) běloši 99 procent všech vysokých manažerských postů! Rasismus prý doslaova zabíjí menšiny, prohlásil dále Yousaf. Čím to asi bude? Že by imigranti spíš preferovali dávky, než studium a tvrdou práci a disciplínu?

Humza Yousafˇ, který je potomek pákistánského otce a keňské matky, je také muslimský aktivista a propagátor masové imigrace.

Je šokující, že strana, která si říká národní, má ve svých předních funkcích podobné “skotské vlastence” islamisty. Bohužel podobné procesy lze vidět i u nás. Za SPD kandidoval svobodný zednář, vietnamský spolumajitel neslavně proslulé drogové tržnice SAPA. Za Trikoloru bude kandidovat do senátu sběratel judaik a bývalý obchodní partner prezidenta světového židovského kongresu V. Železný, rovněž neslavně proslulý arbitráží o TV NOVA, která stála české daňové poplatníky 10,2 miliard Kč. Tak bych se Skotům moc nesmál.

Brunclík
Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHnutí Black lives matter je neomarxistická globalistická organizace placená Georgem Sorosem   
Pridal tk Pondělí 13 červenec 2020 - 04:36:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hnutí Black lives matter je neomarxistická globalistická organizace placená Georgem Sorosem. Toto hnutí dostalo 33 milionů dolarů od nadace Open Society Fund miliardáře a globalisty George Sorose. Informoval o to list The Washington Times. Toto hnutí prosazuje genderové požadavky, reparace za otroctví, odstranění „bílé nadřazenosti“ (prosazuje de facto rasismus naruby), pozitivní diskriminaci… Heslo Black lives matter je podle nás rasistické, protože podle nás záleží na všech životech, i na těch bílých… Musíme se postavit proti diktatuře sluníčkářů a takzvaných bojovníků proti rasismu!

List The Washington Times informoval, že v roce 2016 získala organizace Black Lives Matter více než 100 milionů dolarů z řady bohatých liberálních nadací, přičemž největším dárce je právě Soros (mezi další donátory patří například nadace napojené na Hillary Clintonovou).

V rozhovoru v roce 2015 byla zakladatelka BLM Patrisse Cullorsová postavena před otázku „nedostatku ideologického směřování v Black Lives Matter“. “Ve skutečnosti máme ideologický rámec,” odpověděla Cullorsová. “Já a zejména Alicia (Alicia Garzaová, spoluzakladatelka Black Lives Matter), jsme trénovaní organizátoři. Jsme trénovaní marxisté.”

Heslo Black lives matter je podle hnutí SPD rasistické, protože podle nás záleží na všech životech, i na těch bílých… Musíme se postavit proti diktatuře sluníčkářů a takzvaných bojovníků proti rasismu!

Hnutí SPD má nový web! Podívejte se a sledujte každý den nové informace! www.spd.cz

Autor: Radim Fiala

https://nypost.com/…/blm-co-founder-describes-herself-as-t…/

https://www.washingtontimes.com/…/black-lives-matter-cashe…/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVeřejnoprávní media ovládá skupina, která šíří propagandu proti většině obyvatel České republiky   
Pridal tk Pondělí 13 červenec 2020 - 04:33:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Veřejnoprávní média nemají nárok na svobodu! A to proto, že musí být svázány přísným závazkem vyváženosti a objektivity. To je nesvoboda. Je to zcela přirozený požadavek, protože je financují všichni občané, a proto musí sloužit všem občanům. Občané od veřejnoprávních médií očekávají spolehlivé, tedy objektivní zpravodajství zahrnující všechny zprávy, které jsou pro občany důležité, aby se správně orientovali v domácí i mezinárodní situaci. Publicistika musí být vyvážená, musí proporcionálně zastupovat celé názorové spektrum. Žádný pracovník veřejnoprávních médií nemá nárok určovat, co je správný názor, potlačovat informace a manipulovat publicistiku.

Naopak ostatní média v demokracii musí zůstat svobodná, protože slouží těm, kteří je platí. Nesmějí předstírat objektivitu a musejí přiznávat zdroje příjmů. Není přijatelné jakékoli potlačování svobody vyjadřování s výjimkou případů, kdy je nepravdivou informací porušen zákon. Pravdivá informace zákon porušit nemůže snad s výjimkou oprávněně utajovaných skutečností. Od ostatních médií nelze spravedlivě žádat vyváženost publicistiky, i když je z hlediska veřejného zájmu žádoucí.

Na Parlamentních listech je citován redaktor Respektu Tomáš Brolík, který pro DVTV konstatoval, že v Polsku není veřejnoprávní televize na rozdíl od ČR nezávislá na státu, proto těsně před volbami jednostranně propaguje prezidentského kandidáta vládnoucí strany. V ČR sice je ČT nezávislá na státu, ale redaktoři zcela zřetelně straní určité politické linii. Nepokrytě projevují sympatie a poskytují neúměrný prostor politickým subjektům TOP09, Starostové a KDU-ČSL, kteří reprezentují asi 15% elektorátu. Příznivě se stavějí k ODS a Pirátům (asi 25%). Pracují tak proti většině občanů a jednají v rozporu s jejich očekáváním.

Pokud pracovníci veřejnoprávních médií nejsou schopni nebo ochotni naplnit požadavek na objektivitu a vyváženost, musejí být propuštěni a nahrazeni pracovníky, kteří se s požadavky vyrovnají. Nástroje na hodnocení práce veřejnoprávních médií existují, ale nejsou využívány.

Ivan David
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZelenskyj byl vyzván, aby se omluvil a rezignoval   
Pridal tk Pondělí 13 červenec 2020 - 04:32:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ukrajinská strana Opoziční platforma – Za život vyzvala ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, aby odstoupil ze své funkce. Uvádí se to v prohlášení, které bylo zveřejněno na webových stránkách dané strany.

Jako důvod je uvedena neschopnost vlády zajistit mírovou regulaci konfliktu na Donbasu. Zástupci strany připomněli, že Zelenskyj zvítězil v prezidentských volbách pod heslem „Mír za rok!“, avšak nyní se „vláda Zelenského stala klonem Porošenkova režimu“.

Kromě toho klíčoví vyjednavači z Ukrajiny ničí minské dohody. Vicepremiér a první náměstek ukrajinské delegace v tripartitní kontaktní skupině Alexej Reznikov uvedl, že reintegrace Donbasu bude trvat 25 let.
Takové prohlášení znamená, že vláda uznala, že neusiluje o mír a nemůže se vyrovnat se svým hlavním politickým posláním. Podle představitelů Opoziční platformy – Za život je další přebývání Zelenského u moci v rozporu s potřebami ukrajinského národu a je v rozporu s národními zájmy.

Směr ke zničení minských dohod představuje hrozbu pro další eskalaci konfrontace, která by mohla vést k novým obětem a destrukci. Jediným způsobem, jak tomu zabránit, je změnit směr a také vyloučit „přívržence Porošenka ze všech vyjednávacích formátů nebo změnit vládu, která vede zemi ke katastrofě“.

Mír nebo omluva

V prohlášení se dále uvádí, že nikdo nepředal Zelenskému mandát na to, aby „čtvrt století vedl zemi přes poušť konfliktu“. Nastal čas výběru – dát zemi mír, nebo odejít s omluvou.

Kromě toho je v jiné zprávě strany uvedeno, že vláda prezidenta Zelenského „degradovala na úroveň vnější koloniální správy“ a jediným smyslem její vlády byla realizace pokynů externích věřitelů, jakož i zabezpečení zisků pro zahraniční finanční spekulanty. Kromě toho se tam i zmiňuje prodej národního bohatství a ničení ukrajinských rodin.

„Dokud tým Zelenského definitivně nezničil Ukrajinu, měl by následovat své předchůdce a odstoupit,“ uvádí se dále.

Ve straně zdůraznili, že v zemi řádí pandemie, avšak problém financování nemocnic a nákup ochranných prostředků se neřeší. Ekonomika se nachází v těžké krizi. Podle názoru strany však vláda pokračuje v Porošenkově směru a poslouchají pokyny ukrajinského ministerstva financí: zvyšování poplatků, ničení lékařství. Krize se prohlubuje a stejně tak roste chudoba a nezaměstnanost.

Strana požaduje, aby došlo k zastavení plnění požadavků Mezinárodního měnového fondu a zastavení procesu přeměny Ukrajiny na „krmítko pro sebe a pro přátele Porošenka“.

Kreml dříve uvedl, že by bylo velmi obtížné vytvořit novou základnu pro řešení situace v Donbasu, pokud by Ukrajina odstoupila od minských dohod. Tiskový mluvčí prezidenta Dmitrij Peskov také sdělil, že Kyjev nic nedělal a ani nedělá pro realizaci minských a pařížských dohod.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CYwz
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPodle exit pollu vyhrál polské prezidentské volby Andrzej Duda   
Pridal tk Pondělí 13 červenec 2020 - 04:29:16 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V neděli 12. července probíhaly v Polsku volby prezidenta země. Andrzej Duda podle údajů exit pollu vyhrál prezidentské volby v zemi, čímž se bude jednat o jeho druhé funkční období.

Uvádí se, že podle údajů exit pollu (výzkum, kdy jsou během voleb dotazováni voliči právě vycházející z volebních místností, pozn. red.) získal ve druhém kole prezidentských voleb Duda 50,4 procenta hlasů. Vítězství nad Rafałem Trzaskowskim by tak mělo být velmi těsné.

Samotný Duda uvedl, že jeho vítězství ve druhém kole jej potěšilo, přiznal však, že tyto výsledky jsou zatím předběžné.

Podle sociologů je maximální odchylka dvě procenta. Rozdíl mezi oběma kandidáty byl 0,8 procenta. Co se týče volební účasti, ta měla být 68,9 procenta. Státní volební komise Polska plánuje oznámit oficiální výsledky hlasování zítra, tedy v pondělí 13. července.

Vládní koalice

V této souvislosti pozval Duda všechny politické síly do vládní koalice. „Je pro mě důležité, aby byla vytvořena koalice pro polské záležitosti,“ řekl Duda ve svém štábu po skončení hlasování s tím, že zve „politiky z různých táborů“.

Vysvětlil, že je připraven vzít do koalice všechny, pro které je důležitá „rodina, historie, polské zájmy, hrdinství a hrdost“. Ve svém projevu taktéž poblahopřál Trzaskowskému.

„Blahopřeji Rafałovi Trzaskowskému k jeho výsledku. A to opravdu od srdce. Také děkuji jeho voličům za to, že se účastnili voleb, což zajistilo takovou vysokou účast,“ řekl po oznámení sociologického průzkumu.
Mezitím Rafał Trzaskowski vystoupil také ve svém štábu. Tam vyjádřil přesvědčení, že oficiální výsledky ukážou jeho vítězství a poděkoval svému soupeři Dudovi.

Prezidentské volby v Polsku

První kolo prezidentských voleb proběhlo v Polsku 28. června. O úřad prezidenta se tehdy ucházelo 11 kandidátů: úřadující hlava státu a kandidát za vládnoucí stranu Právo a spravedlnost Andrzej Duda; kandidát za opoziční sdružení Občanská platforma Rafał Trzaskowski; Władysław Kosiniak-Kamysz (Polská lidová strana); Robert Biedroń (Sdružení levicových sil); Szymon Hołownia (nezávislý kandidát); Krzysztof Bosak (sdružení nacionalistů a euroskeptiků Konfederace); Stanisław Żółtek (Kongres nové pravice); Marek Jakubiak (Federace pro Polskou republiku); Mirosław Piotrowski (Ruch Prawdziwa Europa); Paweł Tanajno (nezávislý kandidát zastupující podnikatele); předseda Svazu práce, levicový politik Waldemar Witkowski.

V prvním kole se však žádnému z kandidátů nepodařilo získat více než 50 procent hlasů. Z toho důvodu bylo uspořádáno ještě druhé kolo prezidentských voleb, které padlo právě na dnešní den. Účastnili se ho současný prezident Andrzej Duda a Rafał Trzaskowski.

Prezidentské volby se konají v Polsku každých pět let. Jeden člověk může zastupovat post prezidenta pouze dvě po sobě jdoucí období. Před Andrzejem Dudou byl polským prezidentem Aleksander Kwaśniewski, který zastával tuto funkci v letech 1995 – 2005.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CYsC
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNa americké vojenské lodi USS Bonhomme Richard vypukl požár. Je nejméně 18 zraněných   
Pridal tk Pondělí 13 červenec 2020 - 04:25:59 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Požár vypukl na americké vojenské lodi USS Bonhomme Richard na námořní základně v San Diegu. Ze 160 námořníků, kteří byli na palubě, bylo nejméně 18 zraněno. Informují o tom v americkém námořnictvu.

Zranění byli převezeni do místní nemocnice. Jejich život není v ohrožení.

Na Twitteru hasiči informovali, že na lodi došlo i k explozi. Oheň z vody hasí několik speciálních lodí.

K požáru došlo kolem 8:30 (17:30 SEČ). Loď byla v technické údržbě. Posádka je tvořena maximálně asi tisícovkou lidí.

Americké námořnictvo začalo provozovat USS Bonhomme Richard v roce 1998. Loď patří k třídě Wasp, je to tedy víceúčelová výsadková loď a je vybavena vzletovou palubou. Má výtlak více než 28 tisíc tun a je schopná nést kolem 1900 vojáků námořní pěchoty, kolem 20 letadel vertikálního vzletu Hurrier a asi 46 vrtulníků CH-46. Loď je také vybavena protiletadlovými raketovými zbraněmi.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CYww
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPutin o summitu jaderné pětky: Nahromadilo se hodně nejasností   
Pridal tk Pondělí 13 červenec 2020 - 04:23:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Když ruský prezident Vladimir Putin hovořil o záměru svolat summit jaderné pětky stálých členů Rady bezpečnosti OSN (RB OSN), uvedl, že se v mezinárodních záležitostech nahromadilo hodně nejasností, které si vyžadují pozornost těchto zemí. Dodal také, že tato schůzka bude žádaná a užitečná.

„V mezinárodních záležitostech se nahromadilo hodně nejasností, které si vyžadují stálou pozornost předních světových zemí, oficiálních jaderných mocností. Proto je taková schůzka, podle mého názoru, aktuální, žádaná a byla by užitečná,“ prohlásil Putin v pořadu televize Rossija 1, když hovořil o iniciativě svolat schůzku lídrů stálých členských států RB OSN.

Ruský lídr v červnu zveřejnil návrh na svolání summitu zemí „jaderné pětky“, tedy pěti stálých členských států RB OSN (Rusko, USA, Čína, Velká Británie a Francie). Podle jeho názoru by se jednalo o aktuální rozhovor o problémech zachování míru, posílení globální a regionální bezpečnosti, o kontrole nad strategickými zbraněmi, a také o společném úsilí v boji s terorismem, extremismem a dalšími velkými výzvami a hrozbami. Zájem o tuto schůzku projevili všichni účastníci skupiny. Rozhodnutí o termínu a místu konání summitu má být přijato po odsouhlasení programu, informovalo ruské ministerstvo zahraničí.

Protiruská rétorika v USA

Když Putin hovořil o protiruské rétorice v USA, prohlásil, že je to politováníhodné, poněvadž se tento stav odráží na celém systému mezinárodních vztahů a negativně ovlivňuje dialog mezi Ruskem a USA.

„Nezávisí to na nás, závisí to na jejich (USA, pozn. red.) vnitřní politické situaci. To, co se tam děje, v této největší světové ekonomice, v největší jaderné a vojenské mocnosti, je samozřejmě politováníhodné, protože se to odráží na celém systému mezinárodních vztahů,“ prohlásil ruský prezident v reakci na otázku o volební kampani zahájené v USA a o nové vlně protiruské rétoriky.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CYfA
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1554 sec,0.0534 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,794kB