Středa 15 červenec 2020
Co přesně znamená aplikace “chytrá karanténa” a proč by si jí soudný člověk neměl stáhnout   
Pridal tk Středa 15 červenec 2020 - 08:55:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Od začátku vypuknutí podivné pandemie koronaviru se česká vláda snaží prosazovat tzv. aplikaci “chytrá karanténa”. Tu si má prý každý vlastník chytrého telefonu (prý ve svém zájmu) stáhnout do svého přístroje. V případě, že by došlo k jeho kontaktu s nakaženou osobou, tak prý to pomůže k dohledání všech potenciálně nakažených a jejich uzavření do karantény. Na stránkách ministerstva zdravotnictví se píše, “Chytrá karanténa je systém, který povede k včasnému zachycení, testování infekčního onemocnění COVID-19 a izolaci v karanténě co největšího počtu potenciálně nakažených osob. Součástí toho je ve spolupráci s nakaženými vytipování kontaktů, na které mohli přenést virus."

Vše se oficiálně prý děje pro naše dobro.

Co to ale znamená ve skutečnosti?

1. Majitelé téhle aplikace budou pod permanentním dozorem jakýchsi sledovačů koronaviru. Kdo to přesně je, ale nikdo neví. Také nikdo neví, jaká mají kriteria na na případné zavření někoho do karantény. Stačí “nakaženého” (osobu s pozitivním testem) potkat při chůzi na chodníku? nebo s ním musí dotyčný hovořit? Nebo stát vedle něj ve frontě na poště? To běžný občan nebude vědět. Také nikdo nebude vědět, kdo všechno má k datům přístup.

2. Aplikace se bude dát perfektně zneužít k eliminaci nepohodlných osob. Prostě se prohlásí, že se setkali s “nakaženou osobou” a šup s nimi do karantény. Obrana nebude žádná, skoro každý z nás se týdně setká s desítkami/stovkami různých lidí a mnohé ani neznáme. Má někdo “nesprávné názory” na vyvolené menšiny? Šup s ním do karantény. Nelíbí se někomu islamizace a přísun imigrantů a organizuje proti tomu veřejnost? Zavřít do karantény se přímo nabízí.

3. Můžete to být nástroj k ekonomické likvidaci nepohodlných osob, či firem. Jste živnostník a máte nechválené názory na očkování, nebo koronavirus? Tak vás zavřou opakovaně do karantény a vy zkrachujete. Dokonce se dá předpokládat zneužití v konkurenčním boji. Za úplatek někdo do systému vsune ředitele konkurenční firmy a celá jeho firma bude muset do karantény a následně třeba do likvidace.

Dalším důvodem k opatrnosti je minulost těch, kteří tuhle aplikaci propagují. Máte důvěru v A. Babiše, který ani není Čech (ale není ani Slovák), který podivně získal majetek a politickou moc? Babiš jednu věc říká, ale opačnou dělá. Stačí se podívat na jeho postoje k imigraci, homo agendě, obraně českých národních zájmů… Věříte lidem jako R. Prymula, kteří společně s dcerou (24) inkasovali desítky milionů korun za “studie” od farmaceutických firem? Mají vaši důvěru ministři Vojtěch a Hamáček, oba členové Aspen Institutu?

Obrázek. To je oficiální popis fungování aplikace chytrá karanténa. Dá se mu ale věřit?Systém “chytré karantény” nabízí totalitním režimům (kam se již liberální demokracie řadí) netušené možnosti kontroly a likvidace nepohodlných osob. Vše se bude dít pod pláštíkem boje za veřejné zdraví a ještě se bude vystrašená veřejnost poštvávat proti “nakaženým”, kteří by nechtěli dodržovat karanténu. Vystrašený goj bude dokonce udávat úřadům svého potenciálního ochránce proti totalitní zvůli.

Někdo možná namítne, že se to zavádí všude na světě. No a co? Když půjde celý svět a skočí z okna? Máme ho my Češi následovat?! Braňte svoje zájmy a nenechte se oblbnout oficiální propagandou!

Sára S. NYC, USA
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTéměř 40% Američanů si myslí, že Joe Biden trpí demencí, ten navíc už dříve šokoval líčením svých zážitků s dětmi, jak mu drbaly chlupy na noze a skákaly mu na klíně, když pracoval jako plavčík!   
Pridal tk Středa 15 červenec 2020 - 05:20:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Téměř 40% Američanů si myslí, že Joe Biden trpí demencí, ten navíc už dříve šokoval líčením svých zážitků s dětmi, jak mu drbaly chlupy na noze a skákaly mu na klíně, když pracoval jako plavčík! Na dotaz novináře, jestli byl diagnostikován na rozvoj demence, odpověděl slovy, že lékaři ho testují nepřetržitě a novináře nazval ulhaným psím ksichtem! Vážnost situace potvrzují výpadky jeho slov, myšlenek a bizarní podmínky pro účast ve 3 televizních debatách, které mu jeho poradci doporučují raději vynechat, protože v konfrontaci s řečníkem Donaldem Trumpem to může skončit katastrofou!

Bývalý americký viceprezident a současný kandidát na prezidenta za Demokratickou stranu v USA se začíná nebezpečně odkopávat a ve vedení Demokratické strany začala propukat panika. Ta vyvrcholila před několika dny, když redaktor New York Times varoval oficiálně Joea Bidena, aby se vůbec neúčastnil celkem 3 plánovaných televizních prezidentských debat na podzim, pokud nebudou splněny dvě podmínky. Židovský novinář listu The New York Time Thomas Friedman otevřeně doporučil volební kampani Joea Bidena, aby souhlasila s účastí Joea Bidena v televizní debatě pouze tehdy, pokud Donald Trump splní dvě podmínky.

Za prvé, Trump předloží americkým novinářům svá veškerá daňová přiznání za posledních přibližně 40 let, a za druhé, Trumpova volební kampaň bude souhlasit s účastí tzv. fact checkerů v debatním sále, které vybere Komise pro prezidentské debaty. Tato komise by se obrátila na americké fact checkery z řad liberálních médií a také ze CNN, MSNBC, ABC, Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítí. Jinými slovy, ti samí cenzoři, kteří Donaldu Trumpovi mažou tweety na Twitteru, by prováděli kontrolu výroků obou prezidentských kandidátů během televizních debat.
Dosud není jasné, jak by tento podivný formát debaty vypadal, ale podle všeho by se jednalo o model, kdy prezidentský kandidát by řekl svůj názor, skončil by ve vymezeném čase a fact checkeři by do debaty zasáhli a upozornili by, že třeba tady a támhle právě zazněly nepravdy, dezinformace, hoaxy apod. Takže pozor, už by to nebyli američtí diváci doma u televizorů, kteří by hodnotili vystoupení a výroky obou kandidátů, ale byli by to presstituti a presstitutky z liberálních mainstreamových médií a globalistických sociálních sítí, které jdou po krku Trumpovi jako slepice po flusu. Došlo by k procesu tzv. cemperizace.

Tady malá odbočka. Nemohl jsem najít žádné české slovo, které by vystihovalo proces, kdy někdo certifikuje a vnucuje druhému, co je pravda, a činí si na to nárok z pohledu samozvané certifikační autority pravdy. A protože touto odpornou činností se v ČR nejdéle zabývá Jan Cemper z webu Manipulatori.cz, tak prostě této činnosti vnucování něčí pravdy někomu druhému z titulu samozvané, nikým nevolené a navíc opravdu velmi pochybné autority prostě říkám “cemperizace”. To jenom na vysvětlení. Jestli existuje nějaké jiné a již existující české slovo pro zmíněnou a popisovanou činnost, tak mi dejte vědět. O cenzuru ale nejde, to je něco úplně jiného. Ale zpátky k původnímu tématu.

Tyto dvě podmínky pro účast Joe Bidena v televizních debatách už dopředu mají jednu překážku. Liberálové se totiž chtějí dostat k tzv. affidavitům, tedy k přílohám daňových přiznání, kde jsou jména 3. osob v obchodním styku. Tyto údaje jsou přísně důvěrné a nepodléhají veřejnému publikování, a to ani u politiků. V případě prezidenta Donalda Trumpa o to však Demokratická strana usiluje již od roku 2016.

Liberálové se chtějí dostat k přílohám daňových přiznání Donalda Trumpa za posledních 40 let a doufají, že tam najdou ruskou nebo sovětskou stopu

V těchto daňových přílohách by bylo možné najít kompletní seznam naprosto všech obchodních partnerů všech obchodních společností Donalda Trumpa, a to zpětně až o 40 let zpátky. Bylo by tam možné vyčíst, jestli obchodoval s někým, kdo byl napojený na Rusko, nebo ještě předtím na Sovětský svaz, jestli obchodoval s československými komunisty, jestli měl kontakty s ruskými oligarchy atd. Nejvyšší soud před několika dny rozhodl , že státní zástupce státu New York smí do těchto daňových přiznání nahlédnout, ale Kongres nemá autoritu předvolat prezidenta ke slyšení do Kongresu. Tuto autoritu Nejvyšší soud kongresmanům nepřímo odepřel, že by se jednalo o ohrožení dělby moci ve státě.

Celá věc s Trumpovými daněmi tak skončí u nižších soudů a celé se to povleče. Pravděpodobnost, že by Trump zveřejnil své daňové affidavity dobrovolně, a to nejpozději do 1. televizní debaty, je nepravděpodobné. A pokud jde o fact checkery z řad liberálních presstitutek, to by musel být Trump naprostý blázen. Na “cemperizaci” televizní debaty pod dohledem politruků z řad liberálních štětek by totiž Trump okamžitě dojel. A proč mají Demokraté takový strach z televizních debat? Je to kvůli tomu, že Joe Biden začíná mluvit z cesty a projevují se u něho první příznaky stařecké demence.

Děti mu v mládí drbaly chlupy na noze a skákaly na klíně, vylíčil již před 3 lety vyděšeným školákům, kteří na něho zírali, co to mele

Celé to začalo už v roce 2017 v červnu, když Joe Biden zavítal do státu Delaware a navštívil ve Wilmingtonu místní základní školu. Během projevu před školou byl obklopen řadou dětí před školním bazénem a hovořil o Hermanu Hollowayovi, prvním černošském senátorovi za stát Delaware. Jenže, během tohoto projevu začal vzpomínat i na své mládí strávené v Delawaru a z Bidena se začala sypat historka, která doslova vyděsila rodiče dětí způsobem, že se to ani nedá slovy popsat. Joe Biden totiž začal vzpomínat a vyprávět, jak pracoval jako plavčík na bazénu a malé děti za ním chodily a drbaly mu chlupy na nohách.

Joe Biden začal školákům popisovat, jak mu děti drbaly nohy a chlupy, a že mu skákaly na klíně. A skákání dětí na klíně prý miluje. Jenže, to nebylo všechno. Děti označil za šváby a prý se dozvěděl o dětech, které mu potom skákaly na klíně. V rodičích malých dětí by se v té chvíli nikdo krve nedořezal. Tento Bidenův lapsus z roku 2017 odstartoval de facto jeho postupné odhalování jako muže, u kterého se výrazně rozvíjí demence.

Joe Biden začíná od roku 2017 mluvit nesouvisle, vypadávají mu slova z vět, nedokončuje věty, do vět se mu dostávají divná slova, jeho projev začíná připomínat generátor náhodných slov, legendárním se stal jeho poslední výrok: “Jsem manželem Joea Bidena” a pozornosti neunikla ani jeho vulgarita. Začal totiž některé lidi označovat jako “ulhané psí ksichty” za to, že mu položili nepříjemnou otázku. Letos v únoru na volebním mítinku nazval studentku za ulhaného vojáčka se psím ksichtem.

A před několika dny toto znovu zopakoval. Během tiskové konference se ho 65-letý novinář Fox News zeptal na to, jestli netrpí kognitivním poklesem. To je odborné a korektní označení pro demenci, protože demence je právě projevem snížení kognitivních schopností člověka. Pokud tedy někoho nechcete urazit, ale chcete se ho zeptat, jestli není dementní, použije se dotaz na kognitivní pokles, resp. pokles kognitivních schopností. A na tento dotaz Joe Biden před několika dny zareagoval znovu podrážděně.

“Ulhaný psí ksicht” se zeptal Joea Bidena, jestli byl testován na demenci. Kandidát na prezidenta přiznal, že ho na to testují nepřetržitě

Během tiskové konference, opět ve Wilmingtonu v Delaware, nejprve nazval novináře Fox News za ulhaný psí ksicht, ale potom se přiznal, že opravdu byl testován na kognitivní pokles a podle jeho vlastních slov je testován na kognitivní pokles konstantně, tedy nepřetržitě. Novináře však ujistil, že v televizních debatách porovná své kognitivní schopnosti s těmi Trumpovými. A ihned poté Joe Biden z tiskovky odešel. A spekulace o Bidenově rozvíjející se demenci potvrzuje i poslední průzkum agentury Rasmussen. Podle průzkumu 38% voličů je přesvědčeno, že Joe Biden trpí demencí a celých 61% voličů je přesvědčeno, že by se k této otázce měl otevřeně vyjádřit. A přesně na to se ho ptal novinář Fox News.
Joe Biden své veškeré projevy absolvuje se sluchátkem v uchu, čehož si všimli i jeho podporovatelé. Všechny projevy se sluchátkem má Joe Biden celkem v pořádku, ale pokud mluví bez sluchátka, z hlavy, začínají z něho padat nadávky, začíná vypouštět bizarní příběhy z mládí, do vět se mu vkrádají nesmysly, generuje nesouvislé věty a velmi často, ale opravdu často zadrhává a opakuje jedno slovo pořád dokola, než najde správné další slovo. Jindy se úplně uprostřed věty odmlčí a dlouhé sekundy přemýšlí a hledá slovo, na které si nemůže vzpomenout.

Joe Biden je doslova časovaná bomba, demence 77-letého politika se už nedá skrývat

Přesně toto jsou typické příznaky stařecké demence, která u Joea Bidena by nikoho nepřekvapila, je mu 77 let a jeho výroky už od roku 2017 naznačují, že něco s jeho hlavou není v pořádku. Joe Biden je jedním z vysoce postavených kádrů amerického Deep State a jeho záliba v dětech je ve Washingtonu veřejným tajemstvím. Ovšem jeho nechutný a obscénní výstup v roce 2017 před školáky ve Wilmingtonu, kde jim popisoval své velice podivné, až skoro pedofilní zážitky s dětmi, které mu honily chlupy na noze a skákaly mu po klíně, vyvolává další otazníky nad propojením Joe Bidena na Jeffreyho Epsteina a také na kauzu okolo Pizza Gate. A obavy Bidenovy kampaně vyplývají hlavně z toho, že při televizní debatě by se Joe Biden mohl opět rozsypat a začít vyprávět své příběhy a vzpomínky.

Kdykoliv je totiž Joe Biden bez sluchátka a bez dozoru, hrozí to skandálem. Joe Biden měl svoji první konferenci až po 3 měsících, teprve 30. června tohoto roku, a to právě ve zmíněném Wilmingtonu. Čtvrt roku ho jeho poradci nechtěli pustit k samostatnému vystoupení před novináři. A dopadlo to tak, že Joe Biden se přiznal, že je nepřetržitě testován na demenci a novináře nazval ulhaným psím ksichtem za to, že se ho na to zeptal. Takže, jak vidíte, Joe Biden nemá šanci porazit Donalda Trumpa, pokud někdo pustí Bidena k mikrofonu. Takže bylo co potřeba udělat? Zapálit americké ulice a rozpoutat virovou hysterii v USA. To má totiž daleko větší šance k oslabení Donalda Trumpa než projevy, výroky a tiskovky Joe Bidena. A jeho loutkáři to vědí moc dobře.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAntifa narušila pochod proti pedofilii. Demonstranti si to s antifáky vyřídili ručně hned na místě   
Pridal tk Středa 15 červenec 2020 - 05:00:35 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V irském Dublinu uspořádali místní pro rodinní aktivisté pochod proti pedofilii. Cílem je zabránit snížení hranice pro legální sex s mládeží na 14 let, což má být pro LGBT++P aktivisty předstupeň k plné legalizaci pedofilie.

Demonstraci se pokusila narušit místní pobočka Antifa. Ta spustila hlasitou vlastní nahrávku, kde byli odpůrci pedofilie označeni na neonacisty a vystavila podobný transparent. Jenže se stalo něco nečekaného. Účastníci povolené proti pedofilní demonstrace se naštvali a antifákům násilím sebrali transparenty a rozkopali reprosoustavu a zahnali je na útěk (video v článku zde) . Holt na hrubý pytel, hrubá záplata.

Sára S. NYC, USA
Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNeexistuje druhá pitva George Floyda   
Pridal tk Středa 15 červenec 2020 - 04:41:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prohledal jsem internet a nemohu najít údajnou druhou pitvu - tzv. „nezávislou pitvu“, kterou si objednala „rodina George Floyda“. Neměl jsem problém s nalezením oficiální zprávy soudního lékaře, ale nenalezl jsem žádné informace o druhé pitvě. Ti z vás, kteří jsou přesvědčeni, že existuje, pošlete mi prosím odkaz (URL). Bude to důkaz, že umíte lépe vyhledávat informace na internetu, než já.

Na základě dostupných informací víme o „druhé pitvě“ jen na základě tvrzení CNN, což je banda lhářů, jejichž zprávy ostatní presstituti opakují. Takže to vypadá, že presstituti vytvořili neexistující „druhou pitvu“, stejně jako vytvořili aféru Russiagate a zprávu, že Rusko nabídlo odměny Tálibánu za zabíjení amerických vojáků v Afghánistánu, s čímž prezident Trump údajně odmítá cokoliv dělat. Jak může Trump udělat něco s něčím, co neexistuje? Zkuste si představit tak hloupé lidi, naprosté pitomce, kteří si myslí, že Rusko musí Tálibánu platit za to, aby zabíjeli americké vojáky, kteří se snaží okupovat Afghánistán. Vždyť Tálibán zabíjí americké okupační vojáky už dvě desítky let! Proč by najednou mělo Rusko vyplácet finanční odměny Tálibánu za zabíjení amerických vojáků? Jde pouze o promyšlenou propagandu proti Trumpovi.

Podobně se můžeme ptát, jak lze vyvrátit druhou pitvu, ve které se uvádí, že policista Chauvin zavraždil Floyda, když taková pitva neexistuje?

Co skutečně víme, je, že existuje dvakrát propuštěný bývalý soudní lékař, kterého nejprve vyhodila správa města New York, a poté okres Suffold County, jenž funguje jako „najatý pistolník“, vydávající za peníze buřičská prohlášení do médií na podporu občanských soudních sporů. Jmenuje se Michael Baden.

Baden neprováděl žádnou druhou pitvu. Prohlédl si video s policistou Chauvinem a vyjádřil svůj názor, že Chauvin zabil Floyda tím, že ho zadusil, znemožnil přívod kyslíku a průtok krve do mozku. V této řečnické práci mu pomáhal pravicový idiot Sean Hannity z Fox News.

Nikde v médiích není ani zmínka o existujících závažných zdravotních potížích Floyda, jeho drogové závislosti, ani množství fentanylu v krvi, které přesahovalo smrtelnou dávku. Zpráva soudního lékaře byla zcela ignorována presstitutními médii a veřejnými orgány, včetně státního zástupce, který obvinil policistu Chauvina.

Důsledkem předávkování fentanylem je neschopnost dýchat a srdeční infarkt. Vyhledejte si to sami. Odkaz jsem uvedl zde.

Povšimněte si zejména tohoto:

„Můžete se fentanylem předávkovat? Ano, člověk se může fentanylem předávkovat. K předávkování dochází tehdy, když droga vyvolá závažné nepříznivé účinky a život ohrožující symptomy. Když se lidé předávkují fentanylem, jejich dýchání se může zpomalit nebo zastavit. To může snížit množství kyslíku, který se dostává do mozku, a nastává stav, zvaný hypoxie. Hypoxie může vést k hlubokému bezvědomí a trvalému poškození mozku nebo dokonce k úmrtí.“

„Syntetické opiáty, včetně fentanylu, jsou dnes ve Spojených státech nejběžnější drogy, které mají při předávkování za následek smrt. V roce 2017 bylo 59,8% úmrtí, souvisejících s opiáty, způsobeno fentanylem, ve srovnání se 14,3% v roce 2010.“

„V roce 2017 bylo zaznamenáno odhadem 70 200 úmrtí na předávkování drogami, přičemž největší nárůst souvisel s fentanylem a podobnými drogami - více než 28 400 úmrtí na předávkování. Tato čísla jsou však pravděpodobně podhodnocena.“

Webové stránky léčebného centra Oxfordtreatment.com uvádějí smrtelnou dávku 2 miligramy.

Web Drugfreeworld.org uvádí smrtelnou dávku 3 miligramy.

Podle webové stránky harmreductionohio.org je 700 mikrogramů (méně než jeden miligram) nadměrná dávka, která může pravděpodobně způsobit smrt. Jeden miligram (1 000 mikrogramů) představuje riziko „téměř jisté smrti“. Dva miligramy způsobí nevyhnutelně smrt. Dávka 250 mikrogramů (čtvrtina jednoho miligramu) může zabít uživatele drog, který látku nesnáší dobře. „Tradiční lékařská moudrost říká, že 2 000 mikrogramů je „minimální smrtelná dávka“ - jinými slovy, je to nejmenší množství, které může být smrtelné. Tento odhad je však příliš vysoký. Dva tisíce mikrogramů (2 miligramy) čistého fentanylu, vstříknutého do žíly, by způsobily předávkování i těm největším uživatelům heroinu - zvláště pokud by byl fentanyl smíchán s jakoukoli jinou látkou, jako např. heroinem, alkoholem nebo Xanaxem.“

Jedná se o velmi malé množství. „Záchranáři, kteří mají co do činění s předávkováním, musí být velmi opatrní; jen dotyk nebo vdechnutí může být pro ně smrtelné.

Nepište mi, co si o tom myslíte. Nejde o to, co si myslíte. Tady jde o fakta. Pokud neznáte fakta, tak potom jednoduše nevíte. Nevědomost a zmanipulované emoce nejsou dobrý základ pro dosažení pravdy.

V médiích není ani zmínka o Floydových krevních testech, ukazujících velké množství fentanylu, nebo rozhovor, který vedl Hannity s „najatým pistolníkem“ Michaelem Badenem, jenž si zřejmě umanul, že se z něj a z Floydovy „rodiny“ stanou milionáři díky občanskému soudnímu řízení. Není pochyb, že Baden vděčí Hannitymu za to, že mu poskytl veřejné fórum pro jeho klienty.

Bez zmínky o tom, že Floyd požil smrtelnou dávku nebezpečného opiátu, o němž je známo, že zastavuje dýchání a způsobuje srdeční infarkt, najatý pistolník Michael Baden klidně konstatoval, že viníkem je policista Chavin.

To je to, co chtějí média slyšet. To je to, čemu se věnují politici. To je to, co ve své hlouposti předal Hannity levičákům jako zbraň.

Snažím se zde bránit pravdu. Neexistuje žádná druhá pitva, ale všichni jsou přesvědčeni, že ano. Jaký dosah může mít jeden odmítající hlas, když nezodpovědná média uctívají lež?

Proč bylo zapotřebí „druhé pitvy“? Podle CNN k tomu nebyl vůbec žádný důvod. Podle CNN oficiální zpráva soudního lékaře potvrdila, že v případě Floydovy smrti šlo o zabití policistou. Pokud tomu tak je, proč si „Floydova rodina“ musela najmout někoho, kdo řekne totéž?

Ale tohle je jen další lež ze strany CNN. V oficiální zprávě soudního lékaře není ani zmínka o zabití. Policii není přičítána žádná vina. Presstitutní média záměrně překroutila název zprávy soudního lékaře, aby naznačila, že policie měla na Floydově smrti alespoň malou roli.

Sami si můžete přečíst zprávu soudního lékaře.

Ve zprávě se uvádí: „Nebyla identifikována žádná život ohrožující zranění.“ Obsah zprávy soudního lékaře není nic jiného, než seznam prozkoumávaných faktorů. Americká presstitutní média zfalšovala význam použití slova „zadržení“ v názvu zprávy, a oznámila, že policejní zadržení přispělo k Floydově smrti.

Abych to shrnul: Michael Baden neprovedl žádnou pitvu. Poskytl velmi vypočítavou interpretaci videa, které jsme všichni viděli. CNN z toho udělalo „druhou pitvu“. Ostatní média převzala tuto zkreslenou a nesprávnou interpretaci videa a vydávala ji za pitvu, udělala z toho „fakt“, že byla provedena druhá pitva. Zpráva soudního lékaře se nezmiňuje o vraždě, ani takové slovo nepoužívá. Není tam ani žádná zmínka o tom, že by policejní zadržení, coby „možný faktor“, přispělo k Floydovu problému s dýcháním a smrtí. Ať už se zákrokem policie či bez něj, množství fentanylu bylo dostatečně velké na to, aby ho zabilo. Všimněte si, že se žádná média nezmiňují o smrtelné koncentraci fentanylu ve Floydově krvi. To, že Floyda zavraždila policie, je pro mnoho lidí velmi důležité, a právě tato citová reakce převažuje nad fakty. Média nás dohnala k úsudku na základě emocionální reakce na video bez jakéhokoli prozkoumání faktů.

Také zauvažujte nad tím, že „pokojné protesty“, k nimž došlo v mnoha městech, nevypukly spontánně. Na protestních místech byly předem připravené hromady cihel. „Pokojní demonstranti“ dorazili s batohy, plnými kusů betonu. Antifa, která byla okamžitě po ruce, začala s rabováním, pálením a násilím. Presstituti se snažili tyto skutečnosti zakrýt, ale web Black Agenda Report potvrdil, že „spontánní protesty“ byly naplánovány dopředu:

Protesty za George Floyda byly výsledkem několikaletého organizování

Na rozsahu a šíření protestů, které minulý měsíc otřásly celým národem, nebylo nic spontánního, uvedla zkušená aktivistka Monifa Bandeleová, členka Hnutí za životy černých (Movement for Black Lives), podílející se na tvorbě jejich politiky. „To opravdu vzešlo z neústupného, vzrušujícího a inspirujícího hromadného organizování, trvajícího šest let,“ řekla Bandeleová. Bezprecedentní úroveň účasti bílé populace byla výsledkem toho, že „nebílí aktivisté půl desetiletí říkali: Takhle to vypadá, takže následujte vedení černošských organizací.“

Američané jsou nejvíce naivní národ na světě. Uvěřili každé průhledné lži 21. století, počínaje událostí 9/11 až po finanční odměny, které Rusko údajně vyplácelo Tálibánu za zabíjení amerických vojáků. Pravda však pokaždé vyjde najevo. Jako například to, že řízená demolice způsobila zhroucení Světového obchodního centra č. 7. V Iráku nebyly žádné zbraně hromadného ničení. Saddám Husajn neměl žádné napojení na Al-Káidu. Írán neměl žádné nukleární zbraně. Asad nepoužil chemické zbraně. Rusko nenapadlo Ukrajinu. Přesto vědomí, že tohle všechno byly lži, a že byli oklamáni, neochrání Američany před tím, aby neuvěřili dalším lžím.

Lidé, kteří nejsou schopni pochopit, že je s nimi neustále manipulováno, nemají žádnou budoucnost.

Paul Craig Roberts

There Is No Second Autopsy of George Floyd’s Death vyšel 7.7.2020 na paulcraigroberts.org. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/07/8374-neexistuje-druha-pitva-george-floyda.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEvropa, coby nositelka osvíceneckých tradic, se nám ztrácí   
Pridal tk Středa 15 červenec 2020 - 04:37:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Biskup Augustinos, hlava řecké pravoslavné církve v Německu, řekl k přeměně chrámu Hagia Sophia na mešitu:

„Evropa se vzdává sama sebe. Je-li v Evropě stavěna jedna mešita za druhou, je-li postavena obří mešita v Kolíně nad Rýnem, a pak islám, ať už má kdekoli slovo, zničí všechno, jako je naše kultura, naše křesťanská kultura, lidská práva, historie, všechno - to není dobré znamení!“

Přeměna prastarého křesťanského chrámu na mešitu je ale jen vrcholek ledovce, něco, co konečně praštilo do očí i mnohé obhájce Turecka coby „výspy Západu proti barbarskému Rusku“. Ti ovšem nyní mlčí, a mlčí z dobrých důvodů. Co by měli také říkat, když ve stejný den, v jakém prezident Recep Erdogan podepsal zákon, kterým „zahájil tažení, které bude končit osvobozením mešity Al Aksá v Jeruzalémě“, zvýšili dodávky evropských peněz do Turecka? Tedy peněz všech evropských daňových poplatníků. To Evropa „vykrmuje“ Erdogana a jeho mocenské choutky „od Vídně po Kavkaz“, v naději, že nejdříve půjde na ten Kavkaz…

Web The Jerusalem Institute for Strategy and Security si všímá bezprostředního ohrožení: „Od severozápadního Iráku po Tripolis na africkém pobřeží Libye si Turecko protahuje svaly - bez sebemenší stopy údajně „prozápadní“ a „pro NATO“ orientace, kterou západní turečtí apologeti tak rádi připomínají.“

A článek s názvem „Erdogan’s Arc of Destabilization“ pokračuje:

"Turecké síly v současnosti posilují nově vybudované základny v iráckém Kurdistánu. Turci vytvořili pět nových pozic na horském terénu poblíž vesnic Sharanish a Banka, v oblasti Zakho sousedící s hranicí s Tureckem. Od zahájení operací „Eagle claw a Claw Tiger“ v oblasti v polovině června…. operace Claw Tiger se hodí do vzepjetí turecké vojenské asertivity, která se v současné době rozšiřuje od severního Iráku přes severní Sýrii, sestupuje přes Středozemní moře a přes Izrael a dosahuje Libyi. Turecko zvyšuje také svou vojenskou přítomnost na jih a na východ od této oblasti, v Kataru, Súdánu a Somálsku. Ve Středomoří Turecko vyzývá ke konfrontaci Řecko, Kypr a Izrael k boji o zásoby plynu pod mořským dnem.“

Článek, k němuž je odkaz v komentářích, shrnuje veškeré vojenské aktivity Turecka, které jsou mimochodem v rozporu s mezinárodním právem, jak přednedávnem konstatoval i legislativní odbor Bundestagu. Od bombardování autonomního regionu Kurdistán v severním Iráku pod záminkou boje proti Kurdské straně pracujících – PKK, kterou úslužně považují za teroristickou téměř všechny vlády v Evropě, přes dobývání Libye a jejích ropných polí až po aktivity v dalších státech Afriky.

Článek v JISS končí konstatováním, že turecké války „mají svůj původ v kombinaci nacionalistické asertivity, zabarvené osmanskou nostalgií a ambicemi sunnitského politického islámu ve stylu Muslimského bratrstva. Jde o mocnou směs, která se nemusí zodpovídat před soudem tureckého voliče až do roku 2023. Od nynějška je jeho hlavním dopadem destabilizace, která se táhne napříč zemí a mořem od Iráku po Libyi.“

Ti, kdo prozřeli, jsou však v Evropě stále v menšině. To, že Rada ministrů sestavila na nátlak Řecka plán sankcí vůči Turecku, které budou aktivovány v případě, že Turecko nepřehodnotí přeměnu chrámu Hagia Sophia na mešitu, je pouze chabá útěcha. Pokud to budou stejné sankce jako v případě napadení severní Sýrie, u nichž bylo výslovně zdůrazněno, že nesmí poškodit tureckou ekonomiku, asi moc platné nebudou. Žádost Atén o sankce podpořili kromě Francie a Kypru i Švédsko, Lucembursko, Slovensko, Rakousko, Litva a Estonsko. Váhavý přístup nepřekvapivě zaujalo Německo, zdůrazňující potřebu „dialogu s Tureckem“ a také Itálie. Tam se to, předpokládám, po podzimních parlamentních volbách rapidně změní. Otázka je, co se stane do té doby…

Ivan David
Nová republika

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOrganizace spojených národů si v letošním roce připomíná 75 let od svého založení   
Pridal tk Středa 15 červenec 2020 - 04:30:27 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Organizace spojených národů (OSN) je mezinárodní organizace, která byla před 75 lety vytvořena za účelem posílení a udržení mezinárodní bezpečnosti, a také rozvíjení spolupráce mezi různými státy. Charta OSN byla podepsána 26. června 1945 představiteli 50 států, načež 24. října Charta vstoupila v platnost.

Dne 21. září 2020 se v newyorské centrále OSN u příležitosti 75. výročí založení organizace uskuteční setkání na vysoké úrovni. Očekává se totiž, že Valné shromáždění OSN přijme v tento den své výroční prohlášení. Členové OSN již autorizovali text deklarace, který se kromě tradičních tezí dotýká také tématu koronavirové pandemie, u něhož se státy dohodly na tom, že se musí poučit a podobné situace zohledňovat v případě budoucích možných krizí.

Státy se tak v rámci deklarace dohodly na zlepšení globálních systémů prevence krizí a reakce na ně a shodly se, že je třeba urychlit vývoj a výrobu nových vakcín, léků a vznik zdravotnických zařízení. V deklaraci se přitom uvádí, že k vakcínám by měl být zajištěn stejnoměrný přístup všem.
Kromě toho se členské země OSN dohodly, že budou i nadále předcházet konfliktům a usilovat o udržování míru. Stávající konflikty a hrozby pro mezinárodní mír a bezpečnosti musí být okamžitě vyřešeny mírovými prostředky, stojí v textu.

„Mezinárodní kontrola šíření zbraní zahrnující mimo jiné i odzbrojovací dohody musí být důkladně dodržována,“ píše se v deklaraci.

Aktuální situace ohledně spolupráce členů OSN
Generální tajemník OSN António Guterres v rozhovoru pro německou publikaci Welt u příležitosti 75. výročí podepsání Charty OSN uvedl, že vztahy mezi třemi nejdůležitějšími členy Rady bezpečnosti OSN, tedy Spojenými státy, Ruskem a Čínou, jsou nefunkční.

„OSN není aliancí demokracií. Všechny země na světě se zde shromažďují, což nevyhnutelně vede k neshodám. Kromě toho mnoho orgánů stále funguje stejným způsobem jako před 75 lety. Rada bezpečnosti odráží situaci ve světě po druhé světové válce, která může nesmírně ztížit řešení dnešních krizí. Kromě toho jsou vztahy mezi třemi nejdůležitějšími členy, tedy Spojenými státy, Ruskem a Čínou, nyní, řekněme, zcela nefunkční,“ řekl Guterres.

Prezident RF Vladimir Putin již dříve uvedl, že podepsaní Charty OSN uskutečněné před 75 lety by mělo sloužit jako připomenutí aktuálnosti spojení sil v boji proti společným problémům. V této souvislosti ruský prezident navrhl svolání schůzky nejvyšších představitelů stálých členských států RB OSN (RF, USA, Čína, Francie, Velká Británie). Všechny tyto státy vyslovily svůj souhlas.
Pokud však jde o hodnocení činnosti Rady OSN pro lidská práva, Guterres vyjádřil přesvědčení, že tento orgán hraje velmi důležitou roli.

„V loňském roce OSN více než 7,5tisíckrát poslala pozorovatele, aby zkontrolovali dodržování lidských práv. Takže děláme hodně,“ řekl Guterres a poznamenal, že je třeba přemýšlet i o tom, jak „zlepšit pracovní postupy“ v daném orgánu pro lidská práva.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CZCX
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVe věku 97 let zemřel bývalý komunistický politik Miloš Jakeš   
Pridal tk Středa 15 červenec 2020 - 04:26:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ve věku 97 let zemřel bývalý komunistický politik Miloš Jakeš. Uvádí se, že smrtí někdejšího generálního tajemníka ÚV KSČ jeho okolí tajilo. Dokonce již proběhl pohřeb, a to v úterý v motolském krematoriu. Tuto informaci potvrdily již dva na sobě nezávislé zdroje.

Podle aktuálních informací se pohřeb bývalého generálního tajemníka KSČ Miloše Jakeše konal v úterý. Smuteční obřad proběhl v pražském motolském krematoriu bez účasti veřejnosti. Účastníci pohřbu však odmítali hovořit s médii.

Připomeňme, že Jakeš pocházel z jižních Čech z rodiny chudého truhláře a pokud jde o jeho vzdělání, vystudoval Vyšší průmyslovou školu elektrotechnickou ve Zlíně. Tam následně pracoval jako montér v Baťových závodech. Od roku 1945 byl členem KSČ, kde postupně zastával různé funkce. V 50. letech ho strana poslala do SSSR na studia, vystudoval tam obor sociálně-politických věd. V 60. letech už působil ve vládě jako náměstek ministra vnitra. Ve straně vedl kontrolní a revizní komisi.

Tento muž patřil k představitelům konzervativního křídla KSČ. Během normalizace se podílel na čistkách ve straně. Tento kariérní politik se ve stranickém žebříčku dostal až na pomyslný vrchol, když byl v prosinci 1987 překvapivě zvolen nástupcem normalizačního šéfa komunistů Gustáva Husáka ve funkci generálního tajemníka ÚV KSČ. Proslavil se však zejména svým projevem z Červeného Hrádku u Rokycan, kde hodnotil situaci v Československu. Tento jeho projev pak dlouho ze záznamů bavil národ. Při demonstracích po 17. listopadu 1989 pak dav často skandoval heslo „Jakeše do koše“.

Z funkce odešel v době sametové revoluce v roce 1989. Nicméně, ještě před koncem roku 1989 byl Jakeš z komunistické strany vyloučen.

„Plně odmítám politickou odpovědnost za události 17. listopadu 1989, neboť politické rozhodnutí znělo, aby pořádkové síly proti účastníkům demonstrace nezasahovaly. Jakékoliv jiné tvrzení je nepravdivé a sleduje politické záměry,“ uvedl v té době Jakeš.

Loni ještě řekl, že listopad 1989 považuje i s odstupem 29 let za kontrarevoluční převrat vedoucí k porážce socialismu.

Stíhání Jakeše a dalších

V listopadu loňského roku jsme psali o tom, že policejní Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu (ÚDV) zahájil stíhání bývalého generálního tajemníka Komunistické strany Československa Miloše Jakeše, bývalého předsedy vlády Lubomíra Štrougala a exministra vnitra Vratislava Vajnara. Ti byli obviněni ze zneužití pravomoci.

Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu tvrdí, že kvůli nečinnosti tří funkcionářů bylo od března 1976 do konce roku 1989 zastřeleno či rozstrháno psy celkem devět osob, které chtěly překročit hranice, minimálně dalších sedm lidí bylo zraněno.

Miloš Jakeš na pozici generálního tajemníka ÚV KSČ působil v letech 1987-1989. Lubomír Štrougal byl ministrem zemědělství a vnitra, později i československým premiérem v letech 1970-1988. Vratislav Vajnar byl ministrem vnitra ČSSR a poslanec Sněmovny lidu Federálního shromáždění za normalizace.

Zdroj: https://sptnkne.ws/CZ7K
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČína se rozhodně staví proti prodeji zbraní USA na Tchaj-wan   
Pridal tk Středa 15 červenec 2020 - 04:23:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čína je pevně proti prodeji zbraní USA na Tchaj-wan a rozhodne se přijmout nezbytná opatření. Čína uloží sankce na hlavního dodavatele, kterým je v tomto případě společnost Lockheed Martin. 14. července to na pravidelné tiskové konferenci v Pekingu uvedl mluvčí čínského ministerstva zahraničí Zhao Lijian.

Podle zprávy vydala Agentura pro obrannou a bezpečnostní spolupráci amerického ministerstva obrany 9. července prohlášení, že americké ministerstvo zahraničí už schválilo opakovanou certifikaci rakety Patriot-3 pro Tchaj-wan v celkové hodnotě 620 milionů USD. Hlavním dodavatelem je společnost Lockheed Martin.

Zhao Lijian v reakci na to zdůraznil, že Čína se rozhodně staví proti americkému prodeji zbraní na Tchaj-wan a naléhavě žádá USA, aby přísně dodržovaly zásadu jedné Číny a ustanovení tří čínsko-amerických společných komuniké, zastavily prodej zbraní na Tchaj-wan a přerušily vojenské vazby mezi USA a Tchaj-wanem, aby se zabránilo dalšímu poškození čínsko-amerických vztahů a míru a stability v Tchajwanském průlivu. V zájmu ochrany národních zájmů se Čína rozhodne přijmout nezbytná opatření. (la)Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponÚdaje čínského zahraničního obchodu se změnily z negativních na pozitivní   
Pridal tk Středa 15 červenec 2020 - 04:21:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle statistiky čínské celnice činil objem čínského dovozu a vývozu zboží v první polovině roku 14,24 bilionu yuanů, což představuje meziroční pokles o 3,2 %, a pokles o 1,7 procentního bodu oproti předchozím pěti měsícům. V červnu dosáhl vývoz i dovoz kladného růstu. Světová ekonomika, která byla zasažena epidemií COVID-19, trpěla depresí, a mezinárodní obchod a investice se velice snížily. Čína jako největší země v obchodu se zbožím a druhá největší země v přilákávání zahraničního kapitálu nejraněji obnovila práci a výrobu a rychle zaplnila nedostatky globálního dodavatelského řetězce a průmyslového řetězce. Čína poskytla spoustu materiální podpory světu v boji proti epidemii a zároveň co nejdříve vytlačila světovou ekonomiku zpět do normálu .

V posledních letech prohloubila Čína reformy v tuzemsku a rozšířila svou otevřenost světu. Vyhlásila a provedla zákon o zahraničních investicích, aby zlepšila podnikatelské prostředí. Během epidemie COVID-19 byla vydána nová verze negativního seznamu pro vstup zahraničních investic, která byla výrazně snížena na 33 negativních podmínek. Dobré politiky přinášejí očekávané výsledky. Zjevné známky zlepšení čínské ekonomiky výrazně zaujaly zahraniční ekonomy. Pan Louis Kuijis, ekonom Oxfordského ekonomického institutu v Hongkongu, věří, že čínská ekonomika se nadále oživuje. Podle jeho předpokladu se očekávaný růst hrubého domácího produktu (HDP) zvýší o 1,2 % až 1,7 %.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMerkelová: Summit EU možná nedosáhne dohody o fondu na obnovu po COVID-19   
Pridal tk Středa 15 červenec 2020 - 04:19:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Německá kancléřka Angela Merkelová v pondělí uvedla, že není jasné, zda vůdci EU dosáhnou na summitu v tomto týdnu dohody o fondu na obnovu po pandemii v hodnotě 750 miliard eur, protože proti dohodě se staví mnoho členských států, které chtějí ušetřit.

Zdůraznila však, že fond obnovy musí „být masivní“ a nesmí být zmenšován.

„Protože je to obrovský úkol, musí být odpověď také silná, aby jasně signalizovala, že Evropa se chce v tomto obtížném období sjednotit. Má to politický význam,“ uvedla Merkelová.

Poukázala na to, že Německo a Itálie se v zásadě shodly na návrhu o překlenutí mezery mezi státy EU, pokud jde o stimulační plán a dlouhodobý rozpočet EU.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2369 sec,0.0718 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,789kB