Čtvrtek 03 září 2020
Lukašenko: Prohlášení Merkelové o otravě Navalného je fake. Mám důkaz   
Pridal tk Čtvrtek 03 září 2020 - 18:59:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Běloruský prezident Alexandr Lukašenko informoval ruského premiéra Michaila Mišustina o odposlechu rozhovoru mezi Varšavou a Berlínem. Podle něj prohlášení Merkelové o otravě Navalného bylo zfalšováno a slíbil předat nahrávku.

„Když jsem sledoval ruské události, všiml jsem si, že oni - Západ - mají nový trik. Opět Novičok, opět otrava. Musím vám říct, že včera nebo předevčírem, přesně si to nepamatuji, před projevem Merkelové (řekla, že Navalného chtěli umlčet), jsme zachytili rozhovor. Chápeme, že Varšava mluví s Berlínem. Dva abonenti jsou ve spojení. Zachytila to naše elektronická vojenská rozvědka. Poněvadž jsou tam (na západních hranicích Běloruska) rozmístěny jednotky a jsme samozřejmě v konfrontaci s NATO i v rádiové sféře. A zachytili jsme zajímavou konverzaci, která (dám vám ji přečíst, připravíme ji a pošleme FSB) jasně naznačuje, že se jedná o fake. K otravě Navalného nedošlo,“ prohlásil Lukašenko v Minsku během setkání s Mišustinem.

Běloruský prezident rovněž varoval ruského předsedu vlády, že Západ připravuje „špinavé triky“ vůči Ruské federaci před regionálními volbami v zemi.

„Ještě jeden citát (z rozhovoru mezi Berlínem a Varšavou, o jehož zachycení informoval Lukašenko - pozn. red.): „Navíc v blízké budoucnosti budou mít volby, hlasování v regionech Ruska.“ To znamená, že (Západ - pozn. red.) ví, že v Rusku se budou konat volby a je nutné před nimi provést nějaký špinavý trik. Myslíme si, že přijdou s něčím jiným. Tady je jejich styl, jejich tvář,“ řekl.

Šéf ruské zahraniční rozvědky Sergej Naryškin v souvislosti se slovy Lukašenka uvedl, že pokud prezident Běloruska udělal takové prohlášení, znamená to, že má k tomu důvod. Také nevyloučil, že celá situace s Navalným je provokací ze strany západních tajných služeb.

Zdroj: https://sptnkne.ws/D6V2

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNedělejte z nás pitomce, Frau Merkel   
Pridal tk Čtvrtek 03 září 2020 - 18:17:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kdykoliv Západ ve vztahu k Rusku chce vyvolat napětí a tu zastřít jeho mediální úspěch, vystartuje s obvyklým obviněním, že Putin zase někoho otrávil.

Otrava bývalého plukovníka Skripala a jeho dcery Novičokem tři dny před triumfálním volebním vítězstvím Vladimíra Putina v březnu 2018, se stal pro kabinet Theresy May, která se tehdy snažila upevnit své postavení vůči EU a i vůči svým poslancům, individuální snahou pro důkaz stále stejného významu Velké Británie, a proč by ji EU měla vyhovět. Zároveň šlo o etapu, kdy Vladimír Putin zásadně změnil poměr sil v Sýrii a prezident Bašár Asad, který podle plánu Západu měl být odejít, stabilizoval svou situaci. Putin triumfoval. A to si ten, kdož měl být poražen na Ukrajině, nesměl dovolit.

A tak musel být otráven bývalý ruský zpravodajec Skripal, aby se odvedla pozornost od pozitivního triumfu Putina, tak aby mohl být označen za mezinárodního zločince. Bylo to komické. Skripal si přece si odpykal trest za svou vlastizrádnou činnost v Rusku a potom byl vyměněn. Pro Rusko byl již zcela nepoužitelný, šanci na pracovní uplatnění samozřejmě neměl a fakt, že stráví zbytek svého života v Británii bylo ideálním řešením.

Představa, že tento v podstatě naprosto bezvýznamný člověk by měl být předmětem pomsty Putina tři dny před předpokládaným volebním triumfem, jak to tvrdil tehdejší ministr zahraničních věcí a dnešní britský premiér byla směšná.

Skripal ovšem zdá se už neměl moc pracovních šancí ani v Británii, a tak jeden den za ním přijela jeho dcera, ihned na plnou moc vybrala celé konto po svém zemřelém bratrovi a následně slavnostně za rozhořčení celého západního světa byli otráveni… Mimochodem dceři, ač mohla přečíst připravené prohlášení pro tisk, zjevně přeložené do špatné ruštiny z angličtiny, nikdy nedovolili uspořádat tiskovou konferenci a nikdy nedovolili ani hovořit s ruskými diplomaty.

Nepochybně se britské vládě podařilo západní svět mobilizovat a s výjimkou racionálního Rakouska všichni masivně na protest odvolávali ruské diplomaty. Náš Babiš snaživě odvolal rovnou tři.

Jenže svět pokračuje dál a i když podle některých komentářů měl Putin dramaticky prohrát referendum o ústavní změně, výsledek byl opět v podstatě skvělý. A Putin znovu zabodoval.

Nu což, to by ještě šlo…

Přišly volby běloruského prezidenta, na jejíž kontrole se odmítla účastnit OBSE. Dnes je jasné, že zřejmě šlo o předem připravenou past.

Lukašenko zvítězil se ziskem 80 % hlasů a nastala mela…

Ne, že by trochu nevyváděla policie. Vyváděla asi tak jako ve Francii proti Žlutým vestám či v Katalánsku proti katalánským patriotům.

Ovšem pobaltské země, Polsko a bohužel také Andrej Babiš vyvolali nátlak a Evropská rada se usnesla, že výsledky voleb neuznává.

A tam někde se odvíjí pokračování frustrace Angely Merkelové z poslední doby její politické kariéry.

První rána nastala ihned po volbách do europarlamentu, kdy jí podrazil její spojenec francouzský prezident Emanuel Macron a nepřipustil volbu jejího stranického nominanta a předsedy lidovecké frakce Maxe Webera za předsedu. To byla dost velká potupa a lidovečtí straníci to Merkelové vyčítali.

Ale budiž.

Daleko horší ponížení pro ni, která byla zvyklá po deset let na to, že co řekne v EU a často dokonce jménem Západu, platí, bylo jednání Evropské rady o víceletém rozpočtu a plánu obnovy, kdy hlavní slovo si urval nizozemský předseda vlády Mark Rutte, který ve spolupráci s rakouským kancléřem Sebastiánem Kurzem a tzv. skupinou šetřivých zcela měnil parametry dohod značně odlišně. Angela Merkelová se ocitla v pro sebe neznámém postavení pátého kola u vozu. Tu uraženě odcházela do hotelu, tu se hrozila s Macronem odjezdem, tu třískala dveřmi.

A do toho přišly již zmíněné volby, které skončily trochu zřejmě i pro Merkelovou i Macrona nechtěným usnesením Evropské rady o tom, že EU Lukašenka neuznává.

Pro spravedlnost dodávám, že například předseda Evropské rady chtěl oddálit jednání o této otázce na konec září 2020, až se věci ujasní. Buďme upřímní, už teď je velmi pravděpodobné, že Lukašenko dobrovolně neodstoupí a mohlo to být rozumnější, spěchem se Evropská unie dostala do neřešitelné pasti.

A potom přišla další psychologická rána pro po Obamovi hlavní tvář Západu Angelu Merkelovou. Měla o sobě zafixováno, jak byla významná a důležitá ohledně evropských záležitostí a upřímně řečeno ještě před rokem tak tomu bylo, když suverénně tak trochu ultimativně spoluřídila s Macronem tzv. normandský formát o Ukrajině. Jenomže najednou jakoby nic neznamenala. Ten Lukašenko, prodloužená ruka Putina, ke kterému má sama ambivalentní vztahy, odmítal brát její telefony a i Putin prakticky nevyvíjel žádnou vstřícnost k jednání.

A tak do toho přišel Navalný, politicky bezvýznamný miláček Západu, který poté, co zkolaboval, byl takřka nuceně odvezen do německé nemocnice, když letadlo připravené na jeho odvoz s předem připravenou úvahou, že byl otráven, provokativně odmítalo odletět.

Bylo jen otázkou času, kdy s tím Merkelová vyrukuje a udělala to bombasticky a drtivě volala jménem celé EU a celého NATO Putina k odpovědnosti. Je to jasné. Západ Lukašenka neodstraní, jak se to povedlo s Janukovyčem. Bude to blamáž a ta blamáž může být překryta frontálním útokem proti Rusku.

Už teď je tedy v podstatě jasné, že se Merkelová pokusí vyvolat konflikt á la Ukrajina, zapojit proti Rusku co nejvíce oveček z EU a NATO. Její tvrzení možná oblbne Západ a část Němců, ale určitě nezblbne ty Němce, kteří se zřejmě opět o víkendu chystají proti ní protestovat v Berlíně. A rozhodně to nejsou jenom tzv. pravicoví extremisté…

A rozhodně také nepřesvědčí většinu Čechů. Máme totiž své zkušenosti o údajné přípravě otravy českých opozičních politiků, se kterou přišel novinář Respektu Ondřej Kundra a ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček a které podpořil samozřejmě i generální tajemník NATO.

Nedělejte z nás pitomce, Frau Merkel.

Jiří Vyvadil

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponOdkud vítr vane   
Pridal tk Čtvrtek 03 září 2020 - 18:15:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Kdekoho udivuje fakt, že naše armáda se chystá zbavit vojenských terénních vozidel a nakoupit místo nich civilní dodávky, či zemědělské pickupy. Že něco takového znamená pokles bojové hodnoty celé armády je nabíledni. Aspoň pro ty, kteří mají základní představu a vojenské taktice a jejím vztahu k technice. Žádné rozumné zdůvodnění se v médiích neobjevilo, takže je třeba se podívat po souvislostech. Nelze se zbavit dojmu, že resort obrany se chystá k ještě horšímu nákupu, než v případě vrtulníků UH-1Y a AH-1Z, které americká námořní pěchota hodlá v krátké době vyřadit ze služby jako zastaralé.

Výběrové řízení na nové terénní automobily, které by nahradily sovětské UAZ-469 z osmdesátých let minulého století a britské Land Rover Defender z let devadesátých se táhne již několik let. Je dokladem evidentní neschopnosti armádních úředníků, případně i vojáků (?) jasně stanovit priority resortu a jeho technického vybavení. Je zároveň dokladem ubohé úrovně informační podpory rozhodujících procesů z hlediska akvizic, které jsou z vnějšího pohledu na nižší úrovni, než v osmdesátých letech. Pokud informační podpora existuje, dochází k jejímu ignorování, nebo neschopnosti si s informacemi poradit. Jedná se rovněž o ilustrativní důkaz negativních dopadů absence Národního úřadu pro vyzbrojování, který zlikvidoval ministr Stropnický za ANO, přičemž otázkou je, zda se nejednalo o záměr.

Můžeme si připomenout, že již v devadesátých letech se objevily nabídky na přemotorování stárnoucích UAZů úspornějšími, modernějšími motory. Toto vozidlo je malé a lehké, a ve srovnání s Land Rovery i pohodlné za jízdy, takže v podstatě splňuje požadavky na nízkonákladovou dopravu v terénu i po komunikaci. Můžeme si rovněž připomenout fakt, že naši vojáci v misích používali civilní zemědělské verze Defenderů, na což je upozornili britští vojáci a ukázali jim konstrukční rozdíly vozidel. Koncepce UAZu i Defenderu vychází ze slavného a osvědčeného Jeepu (Willis MB) z druhé světové války a jeho pokračovatelů M38, M151 a J8. Moderní vozidla stejné koncepce nabízí několik zahraničních firem. Důležité je, že jak UAZ, tak Defender a další terénní automobily, například Mercedes G, Land Rover Wolf, Jeep J8, a několik verzích vozidla Toyoyta společnosti Dajbych a další jsou jednoznačně vojenská vozidla, u nichž existuje možnost vyzbrojení, ale které lze rovněž používat jako logistická, včetně instalace poměrně rozměrných nástaveb. Mimochodem, nové Land Rovery se v současnosti vyrábějí na Slovensku. U většiny uvedených vojenských terénních vozidel lze zesílit balistickou ochranu spodku a boků přídavným pancéřováním.

Mustang pro Česko

Při hledání souvislostí s podivným nákupem civilních dodávek, místo vojenských vozidel pro AČR se můžeme podívat do sousedního Polska. Tam od roku 2014 probíhal program Mustang, který měl zajistit náhradu právě vozidel UAZ. Je třeba zdůraznit, že v případě Polska se jedná o nahrazení pouze části terénních vozidel, zatímco v případě naší o téměř všechna. Program Mustang měl nakonec čtyři kola a byl ukončen v minulém roce. Z důvodu údajně vysoké ceny byly odmítnuti osvědčení domácí výrobci a tudíž i zajištění práce jejich zaměstnanců. Výsledkem byl nákup nikoli vojensky nejvhodnějších, ale nejlevnějších vozidel. V prvním kole se jednalo o skutečné vojenské terénní automobily. Požadavky tamních vojáků se postupně měnily, až se dostaly na stejnou úroveň, jakou vidíme v současnosti u českého výběrového řízení. Čeští ministerští úředníci, zcela evidentně převzali polské parametry vozidel, čímž zároveň získali skvělou výmluvu pro vojensky nevhodný nákup. Kritikům budou zdůrazňovat, že podstatně větší polská armáda se vydala stejnou cestou. Smutné je, že ministerští úředníci se nedali inspirovat návštěvou konference Tactical Wheeled Vehicle v Austinu a programem TWV (Tactical Wheeled Vehicle), nebo například americkým programem JLTV (Joint Light Tactical Vehicle), který zahrnuje ve třech kategoriích vojenská jak bojová, tak logistická terénní vozidla 4x4, s nesrovnatelně vyšší bojovou hodnotou v porovnání se zemědělskými pickupy polské armády. Zde je třeba si připomenout, že armáda je určená k efektivní obraně státu a má být tudíž bojeschopná. Jejím účelem není plnit kapsy dodavatelů a zprostředkovatelů nevhodného materiálu nízké bojové hodnoty.

Nijak neudiví, že vítězným dodavatelem polského programu Mustang je česká firma GLOMEX International Supplies, která zvítězila dodávkou civilních terénních automobilů značky Nissan. U nás je GLOMEX známá svými úzkými vztahy k některým úředníkům resortu obrany a především prosazováním německých zájmů. Můžeme si připomenout problematický servis dopravních letounů Airbus ministerstva obrany, stejně jako zuřivou snahu o prosazení předražených a nevhodných BVP Puma pro českou armádu. GLOMEX stojí rovněž za mediálním tažením za dodávku německých tanků Leopard pro naši armádu, přestože je nepotřebujeme a v současném krizovém období na ně stejně nemáme peníze. Evidentně nelze vyloučit, že za úřednickou snahou o nákup zemědělských vozidel pro AČR stojí právě společnost GLOMEX. Polský Mustang jako název programu pro přezbrojení a akvizici terénních automobilů je vskutku ilustrativní, protože se jedná o nahrazení vojenských vozidel zemědělskými, což je výhodné především pro dodavatele, pro vojáky a bezpečnost státu již nikoli. Zdá se, že lichokopytníci ovládají i myšlení úředníků českého resortu obrany.

Bojová vs civilní zemědělská vozidla

Zemědělská, či dodávková vozidla pro AČR mají spadat do civilní kategorie N1G, což jsou nákladní vozidla s povolenou hmotností do 3500 kg, tedy v podstatě dodávky. Písmeno G znamená, že jsou terénní. Předpokládá se tedy konfigurace 4x4, pravděpodobně s možností vypínání náhonu jedné osy. Kategorie N1 a rovněž N2 (hmotnost mezi 3500 a 12000 kilogramy) mohou být koncepčně pickup (pick up), valník, skříň, sklápěč, furgon, nosič kontejnerů a cisterna. Pickup může mít buď krátkou kabinu pro dvě i tři osoby vedle sebe, nebo takzvanou dvojitou (Double Cab), kde jsou ještě tři sedadla ve druhé řadě. Nákladní korbička za kabinou může být buď krátká 1020 mm, nebo dlouhá 1900 mm. U terénních verzí se předpokládá světlost minimálně 250 mm a schopnost brodění 500 mm. Pro zajímavost lze uvést, že původní výběrové řízení pro AČR předpokládalo nákup vozidel kategorie M, což jsou u armády motorová vozidla, která mají nejméně čtyři kola a slouží pro dopravu osob. Kategorie N jsou podle armádní kategorizace motorová vozidla, která mají nejméně čtyři kola a slouží k dopravě nákladu. Podle civilní kategorizace přepravují vozidla kategorie M1 nejvýše 8 osob a může se jednat o kombi, velkoprostorové kombi, hatchback, off-road a SUV a lehký užitkový automobil.

V angličtině, především v rámci americké armády se převážná většina armádních terénních automobilů řadí do skupiny LUV (Light Utility Vehile), přestože už Jeep MB byl veden jako lehký ¼ t truck, tedy nákladní automobil. Nicméně, do současné kategorie LUV jsou řazeny především terénní automobily lehčí kategorie, například Lad Rover Wolf, Jeep J8, Mecedes G, Ford Ranger, ACMAT VLTP NP a samozřejmě známé pickupy Toyota, oblíbené islámskými teroristy. Vtip je v tom, že islamisté se k vojenským terénním automobilům nedostali, protože ani jejich sponzoři jim je nemohli oficiálně dodávat. Museli se spokojit s civilními vozidly, takže se v jejich službách proslavily právě terénní zemědělské pickupy a dodávky. To ovšem neznamená, že taková vozidla jsou nejvhodnější pro moderní evropskou armádu.

Podíváme-li se na uvedené kategorizace, chtějí vojenští úředníci nakoupit nákladní dodávky. Vyřazované UAZy a Defendery jsou však především terénní bojová vozidla pro přepravu osob. Stačí se podívat, kolik UAZů a Defenderů přepravuje osoby (a jejich výzbroj) a kolik nějaký náklad, či skříň, nebo kontejner. Je zde tedy evidentní rozpor, o němž jak AČR, tak média, stejně jako politici, kteří by měli dozírat na armádní akvizice, zarytě mlčí. S trochou nadsázky bychom se měli zeptat, zda naše čacká armáda nehodlá přejít od obrany vlasti k spediční službě a rozvážce balíků, či dopravě balíků sena, konví s mlékem, či hnoje.

Zemědělské terénní pickupy pro AČR by měly mít čtyřdveřovou kabinu Double Cab. Ta je plechová a uzavřená. Na zadní trojici sedadel se tři vyzbrojení vojáci v neprůstřelných vestách se zbraněmi a zásobníky v podstatě nevejdou. Do kabiny se rovněž nevejde jejich výstroj, případně rozměrnější výzbroj typu kulometu, nebo pancéřovky. Proto ji (asi?) povezou na korbách a po vypotácení se z těsné kabiny se začnou strojit, případně zbrojit, nejlépe pod palbou nepřítele. Obdobný problém se táhne už od doby akvizice jinak dobrých lehkých kolových obrněných vozidel IVECO LOV (v originále LMV), protože armádní úředníci ve snaze o úspory nakoupili kratší verzi. Obdobnou opičárnu předvedli s kolovými obrněnými vozidly Dingo, kde úsporně vybrali verzi se slabšími motory. Zemědělský pickup postrádá poklop, nebo jinou možnost upevnění zbraně, která by mohla ovládat prostor kolem vozidla. Vojáci natěsnaní jako sardinky, mohou sotva vést účinnou palbu z oken. I delší korba je tak krátká, že se na ni nevejdou nosítka s vojákem. Co dodat.

Martin Koller
3. 9. 2020

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponLapený uprchlík, “Slovensko byl vždy můj sen”   
Pridal tk Čtvrtek 03 září 2020 - 08:54:48 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Slovenská policie zadržela při rutinní kontrole náklaďáku 2 uprchlíky v Kalné nad Hronom. Nákladní auto směřovalo do ČR. Jeden byl z Maroka a druhý z Tuniska. Oba si okamžitě zažádali o asyl. Jeden z uprchlíků dokonce prohlásil, že již od 10 let bylo Slovensko jeho snem! Maroko a Tunisko jsou sice takzvané bezpečné země, ale dá se předpokládat, že oba vykutálení uprchlíci na konec budou v Evropě moci zůstat a vyhoštěni nebudou.

Slovensko, Polsko, Maďarsko a Česká republika čelí zjevně rostoucí vlně tajné imigrace. Tu organizují neziskovky za podpory orgánů EU a jejich globalistických pánů a sponzorů. Místní vlády přitom stále tvrdí občanům, že u nich žádní uprchlíci nejsou.

Česká věc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponAlexej Navalný má prý v těle látku podobnou Novičoku, zjistila armádní laboratoř ...   
Pridal tk Čtvrtek 03 září 2020 - 08:39:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Alexej Navalný má prý v těle látku podobnou Novičoku, zjistila armádní laboratoř německého Bundeswehru v Mnichově poté, co laboratoře Charité nezjistily vůbec nic a požádaly o spolupráci i nechvalně známou britskou laboratoř Porton Down ze Skripalovy kauzy! Ani špičková berlínská klinika v těle Navalného nic nenašla, takže to musela najít až laboratoř Bundeswehru, která testuje pro NATO toxikologické hrozby. Proč Kreml spolupracoval s Berlínem na převozu Navalného, když všechno nasvědčuje tomu, že od počátku obě strany věděly, že jde o útok nervovou látkou? Proč musí být Navalný za každou cenu zachráněn?

Záhada okolo kolapsu a onemocnění Alexeje Navalného má další cirkusové pokračování. Tiskový mluvčí německé vlády Steffen Seibert uvedl informaci, že při otravě ruského opozičního vůdce Alexeje Navalného byla nade vší pochybnost užita nervově paralytická látka ze skupiny látek zvaných Novičok. Tento nález prý zjistila a objevila toxikologická laboratoř Bundeswehr Institute of Pharmacology and Toxicology v Mnichově, která spadá pod NATO v systému kolektivní toxikologické a protichemické obrany členských států NATO.

Co je zajímavé, že o této laboratoři není na internetu prakticky nic k dohledání, jak před několika dny uvedl německý časopis Spiegel, protože jde o přísně utajenou laboratoř Bundeswehru. Laboratoř se specializuje na detekci toxinů, testování látek a výrobu testovacích sad pro potřebu vojenských sil zemí NATO. Mezi hlavní náplně práce patří výzkumná činnost v oblasti organických fosfátů a fosforečnanů, nervově paralytických látek a bojových jedů.

Německý časopis Spiegel přinesl informaci, že po převozu Alexeje Navalného z Omsku do Berlína byla na berlínské letiště Tegel povolána jednotka berlínských hasičů právě kvůli dekontaminaci letadla a všeho, čeho se lidé v letadle a po výstupu z letadla dotýkali. A tady je první záhada, ze které opravdu zatrne. Převoz Alexeje Navalného v biohazard boxu a následná dekontaminace letadla pomocí hasičů v Berlíně, to všechno dohromady znamená, že Němci museli od Rusů a od ruské vlády od samotného prvního okamžiku vědět, co mají s čím do činění v případě Navalného.

Museli vědět, že je zasažen nervově paralytickou látkou, která je tak agresivní, že by okolo měli onemocnět další lidé, lékaři a sestry v nemocnici v Omsku, lidé v letadle z Tomsku do Omsku, kde se Navalnému udělalo špatně, tam všude by musely být desítky lidí zasažených nervově paralytickou látkou. V nemocnici Charité ale lékaři při testech nic nezjistili, nepodařilo se jim najít žádnou látku v těle Alexeje Navalného, který je dále prý udržován v umělém kómatu.

Moskva i Berlín věděly od samého začátku, že Navalný je kontaminovaný bojovou látkou

Spiegel informoval dne 28. srpna, že berlínská nemocnice Charité kontaktovala mnichovskou laboratoř Bundeswehr Institute of Pharmacology and Toxicology a rovněž britskou referenční laboratoř v Porton Down, přičemž obě dvě laboratoře jsou designovány jako hlavní referenční laboratoře Organizace na zákaz chemických zbraní (OPCW). Tiskový mluvčí německé vlády tak tlumočil nález mnichovské laboratoře slovy, že se jednalo “nade vší pochybnost” o látku ze skupiny Novičok. Formulace výroku odhaluje jednu zásadní věc, že ani laboratoř Bundeswehru nebyla schopná látku určit, pouze ji odvodit a s určitou mírou pravděpodobnosti zařadit do skupiny nervových látek.

Jenže, to pořád nevysvětluje, jak je možné, že Kreml aktivně a iniciativně zajišťoval převoz Navalného z Omsku do Berlína, když bylo jasné, že byl zasažen nervově paralytickou látkou, protože jinak by pro něho nepřiletělo letadlo s biohazard boxem a na letišti v Berlíně by nebyli hasiči, kteří sanitku nakonec doprovázeli až do nemocnice, a bylo rovněž jasné i to, že vzorky krve Navalného se dostanou do rukou Bundeswehru, NATO a západních spojenců. A bylo nade vše jasné, že kdyby tam žádné toxiny nebyly v té krvi, že si je prostě laboratoře NATO samy vyrobí nebo vymyslí, aby mohly obvinit Rusko a Kreml. Proč tedy Moskva přistoupila na tento bizarní proces, ze kterého koukají další sankce proti Rusku, což mimochodem už zaznělo dnes z USA, že by měly být na Rusko za útok na Navalného uvaleny další sankce?

Znovu je na scéně Now We Choke látka z Porton Down, ale manévry okolo Navalného ze strany Kremlu nedávají zdánlivě smysl

Situace okolo Navalného je totiž v jedné věci diametrálně odlišná od kauzy Sergeje Skripala. Ten se otrávil v Salisbury, jen pár kilometrů přes kopec je referenční laboratoř Porton Down. Britská MI-6 má ve své výbavě Novičok, její agenti s ním jezdí po Evropě, dokonce i v Praze jezdí s lahvičkami Novičoku, jak zaznělo v pořadu 60 Minut minulý rok na ruské televizi, i když to možná bylo myšleno v nadsázce, ale v případě Alexeje Navalného zde vidíme úplně jiný scénář.

Alexej Navalný zkolaboval v ruském letadle na vnitrostátní lince v Rusku, jeho řev v kabince letadla a znetvořený obličej odpovídá útoku nervovým plynem, a teď je úplně jedno, jestli to byla látka VX nebo britský Now We Choke, což je jediné a správné označení této nervově paralytické látky, neboť název je odvozený od výzkumu organických fosfátů v Porton Down v 80. letech minulého století. To, co nás zajímá, je bizarní proces Kremlu, který pomohl zorganizovat urgentní převoz Navalného a vydal příslušná povolení. Máme tady totiž jasná fakta.

Kreml musel od samotného počátku vědět, že Navalnému se neudělalo špatně, že by snědl lehce chycené šašliky, nebo že by to přehnal s vodkou, protože Berlín dostal instrukce, aby do Omsku poslali letadlo s biohazard boxem. Když Navalného převáželi v Omsku z nemocnice na letiště, měl nataženou přes obličej roušku až přes oči, přestože byl v kómatu, více zde: http://infokuryr.cz/news.php?extend.29632.3 To jen potvrdilo svědectví pasažérů z letadla z Tomsku, že Navalný vypadl z kabinky toalety se strašným řevem, měl pokroucený obličej svalovými křečemi, držel se za obličej a padl na podlahu. Když šel předtím na toaletu, byl naprosto v pořádku.

Do kontaktu s bojovou látkou musel přijít teprve až v kabince toalety, je to naprosto zjevné. Jedinou záhadou je, jak se mu to dostalo na obličej, resp. do hlavy. Velice pravděpodobné je, že si chtěl šňupnout koks, jehož je prý rekreačním uživatelem a vnitrostátní lety v Rusku nejsou kontrolovány na přítomnost drog při odbavování, to je jako létat z Karlových Varů do Ostravy na vnitrostátní lince. Druhou možností je, že látka byla v papírových kapesnících, které si Navalný prý koupil v trafice před odletem. Mohl tak nervovou látku dostat na obličej z kapesníků.

Zatímco Navalný leží v kómatu, židovský šéf jeho volební kampaně svolává tiskovky pro západní média a těží ze situace

Tohle všechno musel Kreml zavčas vědět, ale přesto bylo rozhodnuto, že Navalný musí být převezen do Berlína a musí být zachráněn, a to i za cenu toho, že na Rusko opět padne podezření z používání chemických látek proti nepohodlným opozičníkům. Kremlu to ale za to riziko stálo, jen když to povede k záchraně Alexeje Navalného. Právě proto mu tak narychlo před 2 týdny ze čtvrtka na pátek, v noci, zajistili letadlo z Německa.

Němci tedy věděli, že letí pro pacienta, který je kontaminovaný nervovým plynem, to potvrzuje nejen ten biohazard box, ale zejména ta skvadra hasičů v Berlíně. A není překvapením, že laboratoře Charité v nemocnici nic neobjevily a musely se obrátit na Bundeswehr a Porton Down. Znovu se tak rozjede v západních médiích hysterie proti Rusku, hysterie okolo Novičoku, ale Moskvě to zjevně nevadí, protože hlavním cílem Kremlu je zachránit Navalného. Čím je proboha pro Kreml tak cenný? Odpověď leží v lidech okolo Navalného.

V září 2013 kandidoval Alexej Navalný na starostu Moskvy, ale jeho celou kampaň tehdy vedly a dodnes vedou od té doby dvě velice zajímavé postavičky. Jeho kampaně totiž řídí dva ruští Židé, Leonid Volkov jako šéf volebních kampaní, a vedoucí mediálních strategií Maxim Katz. Oba dva jsou hlavními politickými loutkovodiči a architekty Alexeje Navalného. A právě Leonid Volkov po otravě Navalného spustil mohutnou mediální kanonádu a baráž, že Kreml se pokusil zabít Alexeje Navalného. Volkov začal svolávat tiskovky, poskytoval rozhovory BBC, německým televizím, americké CNN, takže poradce a Navalného pobočník tak de facto spustil mohutnou kampaň ve chvíli, kdy Navalný podle všeho bojuje o život.

Dámy a pánové, jistě teď už chápete a napadá vás to samé, co napadá mně. Otrávený Navalný se někomu opravdu hodí do krámu, ale nemusí to být tentokrát západní zpravodajské služby, a dokonce to nemusí být ani ruská mafie, ale otrávený Alexej Navalný by se teď náramně hodil i některým pobočníkům a poradcům Alexeje Navalného, že? A protože levou i pravou rukou Navalného jsou dva ruští Židé, potom nám skládačka zapadá do sebe, proč Kreml pod kontrolou Chabadu Lubavitch zachraňuje jednoho góje, nevěříte?

Navalný je maskot, značka, která navíc sype peníze od donátorů ze západu, a proto musí přežít

Tak si to pojďme shrnout. Kdo zaplatil letadlo pro převoz Navalného do Berlína? Boris Zimin, syn ruského židovského oligarchy Dmitrije Zimina. Kdo vydal povolení v noci pro převoz Navalného do Berlína? Kreml, kterému šéfuje ruský prezident, který je Žid po matce a kádr Chabad Lubavitch. A kdo rozdává rozhovory zahraničním médiím a televizním štábům o tom, že Kreml chtěl zabít Alexeje Navalného? Dává tyto rozhovory otec nebo matka Navalného? Ne, reportéry ani nenapadne navštívit rodiče, kdepak. Místo nich rozdává rozhovory Leonid Volkov, židovský šéf jeho volební kampaně. Není dovoleno, aby Navalný zemřel, když je politickou matrjoškou Leonida Volkova a Maxima Katze. A proto musel být Navalný zachráněn, i za cenu toho, že Rusko bude zase a znovu trpět a mít od západu zase nasazenou psí hlavu.

Otrávená matrjoška Navalný sloužila dobře, ale nabylo to už ono v poslední době. Byla proto ještě jednou a naposledy “vytěžena” způsobem, že to ani nemusí přežít. Pro takové matrjošky se prostě i v noci volají letadla a doktoři z Berlína, aby ji za každou cenu vrátili mezi živé. A proč to Kreml neodpálí a neodhalí, kdo stojí za otravou Navalného, když to musí vědět, ke komu to vede? No, protože nikde na světě neuvidíte nikdy takové chucpe, že by jeden ruský Žid obvinil jiného ruského Žida, že má něco společného s nehodou ruského góje, kterému se udělalo zle v letadle, protože se to zrovna politicky hodilo ve chvíli krize v Bělorusku.

Takže, zatímco gój Navalný je v kómatu, Leonid Volkov a šéf strategií Maxim Katz pořádají tiskovky pro západní média, pomlouvají Putina na CNN a shání sponzory na další politickou činnost Navalného a jeho protikorupčního hnutí v Rusku. To je síla, panečku. Víte, proč musí být Navaný i po tomto použití zachráněn? Aby dál západní sponzoři financovali jeho hnutí v Rusku, protože Navalný je značka. A je to značka spolehlivá, které chce zachránit život i Kreml. V čem je Navalný tak cenný? Protože jako opoziční politik nepředstavuje pro Chabad Lubavitch, který je u moci v Kremlu, naprosto žádnou hrozbu. Slouží však jako ventil pro upouštění tlaku a nespokojenosti ruských gójů, kterým z těch pomluv na Rusko na západě, z toho obkličování Ruska základnami NATO, z toho sestřelování ruských letadel s ruskými vojáky v Sýrii kvůli izraelským stíhačkám, na které nesmí z rozkazu Kremlu ruské PVO jednotky střílet ze země, a z těch sankcí ze západu už jde hlava kolem, takže když vyjdou do ulic, první na ráně jako opozičník se nabídne Alexej Navalný, zavedená západní značka v jinak echt jarmulkové Moskvě. Takové chucpátko, které ruským gójům dosud nedochází.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDůchodci mohli brát 30 000Kč, kdyby nás nevytuneloval Václav Havel, Vystrčilové a další!   
Pridal tk Čtvrtek 03 září 2020 - 08:19:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Motto: Pro koryta a peníze udělají vše

I když Chemapol, Junek a vytunelování směrem k Lucerně, ze kterého tyje Dáša Havlová a její rodinka není základem obvinění které páchali a páchají zločinní politici na českém lidu, to šílené a zvrácené je jinde: zablokovali nám vývoz díky jejich fantasmagoriím a obyčejný lid to zaplatil a platí.

To je daleko horší a děsivější:

v roce 1989 jsme měli většinu vývozu orientovánu na východ. Od SSSR po Sýrii. I vývoz zbrojního průmyslu byl obstojný. Pak přišel Václav Havel že ruší NATO, už bude věčný mír a tak přestaneme tanky a zbraně vyvážet. Slováci na něj házeli rajské, vajíčka a kamení, ale fanatický prezident Havel to dokázal totálně zničit. George Busch byl nadšením bez sebe, dával Havlovi pusinky a... Zbraně, které jsme vyváželi my, nahradily firmy z USA. To fakt nemělo chybu. A to nebylo vše: obrovský vývoz do Ruska, Sýrie a dalších východních států měl být zastaven na příkaz George Busche a Evropského společenství, kam jsme měli vstoupit. Prý jsme vývozem pomáhali totalitním režimům a tak obchodovat s nimi směly pouze USA, Francie, Británie a Německo.

Další zločin zločinů bylo totální obrácení vývozu z východu na západ, totální propojení a následné vydírání západem.

Nikdo soudný nekritizuje zvýšený vývoz na západ, to byla skvělá věc českých dělníků, kteří rychle nahrazovali zastaralou výrobu novými stroji a technologiemi. Ten zločin byl v tom, že jsme museli opustit současně východní trhy a naše místo nadšeně zaplnilo Německo, zatímco Helmuth Kohl se smál, až se za břicho popadal, jací debilové to blokují. (Jmenovitě různí Havlové, Kocábové, Žantovští a další si dohledejte)

V těch zločinech proti českému národu byl u několika výrobků objektivní důvod a vláda Klause si s tím nevěděla rady: SSSR, potažmo Rusko spělo k defautu, který vyvrcholil v roce 1999 pádem Jelcina a příchodem Putina, takže bylo třeba, aby vláda a banky měly pevné nervy a to ne vždy šéfové po tahanicích vydrželi. Ale to lze pochopit a omluvit: mnohé ruské firmy platily až po roce a na profinancování měli kapitál především Němci. Jinak jsme ale zastavili vývoz na příkaz USA do všech platících východních států, ač tam naše strojírny a další vývozní celky se značkou "Made in Czechoslovakia" měly excelentní zvuk. A Havel se v konečníku USA tetelil.

A sankce, lokajská poslušnost splnit ještě víc než USA žádají pokračuje: nesmíme vyvážet to a ono, nesmíme dovážet levné zboží z Ruska, nesmíme vyvážet do Ruska neb je vše strategické a nyní i do Číny. Prostě pokles dovozu a vývozu na východ už nám nikdo nedoplatil a nedoplatí! A dokonce máme kupovat předraženou americkou ropu a plyn!

A to byl ten zločin: Kdybychom se nestali montovnou západu, dále bychom vyváželi nejen na západ ale i na východ, důchody nemusely být 10 000 - 15000Kč, ale 20 - 30000Kč! A o tom zločinu se urputně mlčí!

A Vystrčil? Stejná špína vůči Čechům: západní státy budou jakoby stát za extremistickým Vystrčilem a za jeho zády budou čekat výhody, které z našeho odchodu pro Němce a západní země zůstanou. A nám nikdy Číňané nic špatného neudělali, naopak Čína byla proti okupaci v roce 1968 a i USA ji schválily! Dnes se to jakoby zapomnělo.

Přece ale takový politik MUSÍ NÉST NÁSLEDKY, pokud občany země tak děsivě poškodí.

Vážně to není vlastizrada na doživotí?


Měla by se Lucerna, Terasy Barrandov a další vrátit lidu jako reparace za zločiny po roce 1989?

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3476-duchodci-mohli-brat-30-000kc-kdyby-nas-nevytuneloval-vaclav-havel-vystrcilove-a-dalsi
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponRoušky symbol podvolení   
Pridal tk Čtvrtek 03 září 2020 - 07:59:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
První dvě dobré zprávy o Covidu-1 přichází z Paříže. Úmrtí ve Francii a ostatních evropských zemích klesly téměř na nulu.
Nové případy onemocnění se týkají téměř vždy mladých, zdravých lidí, které lze úspěšně léčit.


„Politici a media se chovají nezodpovědně, když straší lidi,“ dodal Prof. Jean-Fracois Toussaint z Univerzity Paris-Descarts, který ty dvě dobré zvěsti oznámil v rozhovoru s francouzskou televizí.

To bylo minulý týden Jak to, že dodnes se výsledky jeho výzkumu neobjevily na prvních stránkách všech evropských novin a všech obrazovek? Místo toho čteme a slyšíme, že situace se zhoršuje, nastupuje druhá, ještě hrozivější vlna smrtonosného viru, a proto víc roušek, víc odstupů, víc karantén a méně osobní svobody.

Vysvětlení spočívá v tom jestli jste si toho ještě nevšimli, že dnes žijeme pod psychickým útlakem, který s přispěním stádovitého chování se bude stále zvyšovat. Čím dál víc je zřejmé, že viro-pandemie strachu a paniky není nic jiného nežli spiknutí mocných proti bezbranné široké veřejnosti s cílem nastolit nový světový řád.

Čtenářům, kteří jsou indoktrinováni jedině správným myšlením natolik, že každého, kdo vyjadřuje názory, které se liší od těch „normálních“, označkují za „konspiračního teoretika“, radím ať dál nečtou, aby se zbytečně nerozčilovali. Ale ještě než odejdou, chci jim říct, že to, o čem bude řeč, není spiklenecká teorie, a spiklenecká skutečnost.

Začněme otázkou, kdo jsou ty mocné plutokratické síly, které chtějí nastolit celosvětový technokratický a totalitární řád? První věc, kterou si musíme uvědomit je, že uznávaní vůdci společnosti jako jsou slavní lidé, ekonomové, vědci a politici jsou v drtivé většině loutky---když nemluví a nejednají v souladu s cíli skutečných vládců, zmizí z radaru a jsou nahrazeni poslušnými trubadúry. OK, kdo tedy má v rukách otěže? Ten, kdo má moc vytvořit neomezené množství bohatství pro sebe a pro svoje společníky pouhým poklepáním na klávesnice počítačů—americká Federální banka spolu s jí podřízenými centrálními bankami.

Odosobnění banksteři tvoří hnací sílu, která nás žene do globální totalitární společnosti. Ty nejbohatší a nejvlivnější světové instituce, jmenovitě banky, media a Wall Street jsou ve značné míře doménou „rasy, kterou neradno ani jmenovat, tím méně kritizovat.“

Národní a centrální banky jako jsou Anglická banka a americká Federální banka patří soukromým vlastníkům, banksterům, kteří si z nich udělali dojnou krávu. Naplnilo se přání Mayera Amschela Rotschilda, zakladatele bankéřské dynastie, který řekl:

„Dejte mi pravomoc razit peníze a je mi lhostejné, kdo vládne.“

Tito skuteční vládci světa mají tři cíle:

1. Vytvořit společnost bez oběživa, která učiní z obyvatelstva oběti bankovních šejdířů.

2. Prosadit povinné očkování, které z lidí učiní kasa cink velkých farmaceutických koncernů a vystaví je riziku změn v jejich ADN..

3. Zavést všeobecné nošení roušek jako symbol podvolení.

Ve společnosti bez bankovek a mincí banky si za každou transakci vezmou poplatek, z něhož největší část představuje bezpracný zisk. Všechny výdělky a příjmy dostanete jenom bankovním přesunem—před berňákem tudíž neulejete ani korunu. Vaše uložené peníze banky použijí k výnosným finančním spekulacím, ale vás nechají zaplatit za to, že jste jim je svěřili. Tomu se říká negativní úroky, což je zdvořilý výraz pro plundrování vašeho konta.

A v případě finanční krize, jež je na spadnutí, banky budou mít právo vzít vaše úspory a udělat z nich záchranný pas, aby se nepotopily.

Shrnuto a podtrženo: banky budou mít absolutní peněžní moc nad vámi a vaším životem.

Drakonická opatření v rámci pandemie paniky a strachu mají přimět co nejvíce lidí k tomu, aby se dali očkovat proti Covidu-19. Vakcinační osvědčení bude vstupenkou do normálního života. Očkování bude dobrovolné, pokud zákonodárci nerozhodnou jinak. Ale i při povinné vakcinaci bude každý možnost ji odmítnout. JENŽE pak začne nepřímé donucování—nemáte osvědčení, sorry, ale nevezmeme vás do letadla, nepustíme do kina, do restaurace, zkrátka stane se z vás vyvrhel.

Když se necháte očkovat, raději nemyslete na to, co všechno vám mohou vpíchnout. Vakcíny byly vyvíjeny ve spěchu být první a předehnat konkurenci, a je známo, že jejich zkoušky nebyly vždy rigorózní. Pomiňme různé chýry o nanočipech, které z nás učiní roboty. Stačí, když budeme mít na vědomí, že mohou obsahovat různé všivé látky, které by mohly vyvolat vážná onemocnění anebo změnit naše ADN. Všechna zdravotní rizika a výdaje za případnou léčbu jsou na nás, výrobci za nic neruší, natož aby nesli odpovědnost, jim patří všechen zisk.

Chce se po nás, abychom věřili, že není žádná léčba proti koronaviru a že naše spasení závisí na vakcíně. To je lež. Ve světě je víc nežli několik léků, které se osvědčily, ale ani jeden nebyl přijat a doporučen medicinskými autoritami, jak národními tak mezinárodními. Jací lidé by mohli zavrhovat léčbu, která by mohla pomoci milionům nemocných? Jen monstrosní osobnosti a svým způsobem zločinci. A to právě jsou všichni, kdo předstírají, že nemáme žádný lék.

Rouška je symbolem poslušnosti, konformity a podrobení jednotlivců. Její účinnost proti nakažení Coronavirem je právem zpochybňována, protože není vědecky nevyvratitelně prokázána. Protesty lidí v Německu a v Americe, kteří odmítají nosit roušku se setkávají s represí, protože dokázat, že vůle státu vítězí je úhelným kamenem výchovy mas pro nový světový řád.
Ekonom a geopolitik Peter Koenig vysvětluje:

„Nucené nošení masek je důležitou součástí Velké transformace nebo Velké přestavby, kterou Mezinárodní měnový fond a Světové ekonomické fórum hodlají vyhlásit ve švýcarském Davosu příští rok v lednu. Je to agenda převýchovy pomocí rituálů. Nošení masek je rituálním přijetím poslušnosti. Čím rychleji a snáze přijmete masku, tím rychleji a snáze se stanete společensky přijatelným. Stejný smysl a cíl má dodržování odstupu.“

Naši skuteční vládci jsou již nesmírně bohatí, tudíž peníze nejsou to, co je motivuje. Po čem žízní je moc, absolutní moc nad lidmi a jejich životy. Jejich záměrem je vytvořit neofeudální dvouvrstvou společnost, v níž budou tvořit horní vrstvu, báječně bohatou s neomezenou mocí nad zbídačenou spodní vrstvou. Uzamykaní hospodářské činnosti slouží ke zničení nezávislé střední třídy a jejich podniků, aby se stala závislá na svých pánech jako ti bídnici, kteří žijí ze své práce. Příkladem budiž majitelé restaurací, kteří se pokoušejí přežít zavedením odstupů mezi stoly během krátkého období „normálu“, nežli přijde další uzavírka, která je smete do bankrotu.
Jak je možné paralyzovat strachem miliardy lidí s vykonstruovanou pandemií, aby se vzdaly svých základních práv a staly se z nich poslušné ovce? Takzvaným obyčejným lidem se neříká nadarmo „masy“ –jsou většinou naivní, hloupý a snadno manipulovatelní. Místo toho, aby se snažili porozumět tomu, co se ve světě děje, maří čas sledováním televizních šou, seriálů, života celebrit a hraním počítačových her. Když vlastníte jejich oblíbená media, můžete ovládnout jejich omezené myšlení. Působivou a umnou propagandou lze dovést masy, představující asi sedmdesát procent obyvatelstva, aby udělaly vše, co chcete.

Je málo důvodů k optimismu. Snadnost, s níž strůjci Nového světového řádu přiměli masy, aby se dobrovolně izolovaly ve svých domovech, nosily roušky a poslušně dodržovaly odstupy a uzavírky, je povzbudí, aby přitáhli uzdu a změnili zatím dočasná omezení na trvalá. Svobody, kterých jsme se tak lehkomyslně a bez odporu vzdali, budeme velice těžko a dlouho nabývat zpět, pokud se to vůbec kdy podaří.

Jan Vítek


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSaakašvili se prý ukájel při pohledu na mučené odpůrce   
Pridal tk Čtvrtek 03 září 2020 - 07:55:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dříve blízký spolupracovník Petra Porošenka a v minulosti také poslanec ukrajinského parlamentu David Žvania publikoval na Youtube další kompromitující materiál. Tvrdí v něm, že Porošenko měl k dispozici video kompromitující bývalého prezidenta Gruzie Michaila Saakašviliho.

V nedělní nahrávce Žvania komentuje sdělení Saakašviliho o jeho záměru vrátit se do Gruzie. „Přátelé, neposlouchejte ho, nevěřte mu. Saakašvili je politický aférista a agent mnoha rozvědek,“ říká. Porošenko prý v roce 2015, kdy nabídl Saakašvilimu práci na Ukrajině, byl přesvědčený, že bude bývalého gruzínského prezidenta ovládat nahrávkami, které opatřil a má v držení šéf ukrajinské vojenské rozvědky Vasyl Burba. „Všichni ví, jak byli v Gruzii ve věznici Gldani mučeni lidé, nejen zločinci z organizovaného podsvětí, ale také političtí protivníci Saakašviliho. Burba má nahrávky, jak Saakašvili masturbuje při pohledu na bité a znásilňované vězně. Neznám důvody, proč video ještě nebylo zveřejněno, nejspíše to nedovolují američtí vlastníci Saakašviliho. Dřive nebo později se na veřejnost ale dostane a každý, kdo ještě Saakašvilimu věří, se bude velmi stydět,“ říká Žvania. V téže nahrávce na Facebooku potom vyzývá nynějšího prezidenta Volodymyra Zelenského, aby se z Ukrajiny zbavil „všech agentů zahraničních tajných služeb s gruzínskými kořeny“. Již dříve Žvania zveřejnil zprávy o účasti gruzínských sil na státním převratu v roce 2014 a zejména střelbě do lidí, kterou pučisté připsali bezpečnostním složkám stojícím na straně prezidenta Viktora Janukovyče.

Jan Urbach
Vaše věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponTchaj-wan: Dnešní koronavirový koncentrák a bílý teror minulosti…   
Pridal tk Čtvrtek 03 září 2020 - 05:19:42 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Musím pochválit novináře ať již z Hospodářských novin či Deníku (a tím byl překvapivě i jinak jednorozměrný Palata), kteří některé věci z pobytu předsedy dnes zjevně nejabsurdnější instituce v České republice, tj. Senátu Parlamentu České republiky, popisovali velmi realisticky, čti drasticky. To, že Tchaj-wan, který se chlubí vynikajícími výsledky v boji proti koronaviru, je až neskutečným koronavirovým koncentrákem, kdy účastníci zájezdu, (protože co jiného to fakticky je, když tento stát právně neexistuje, není-li země uznána OSN ani jinými mezinárodními organizacemi) bylo šokující. Určitě nepatřím k těm, kdo logickou a přiměřenou ochranu proti tomuto viru zpochybňuje, a vidím analogický postup nejen v EU, ale i jinde.

Ovšem, když Palata líčil, že prakticky pětkrát byli na Covid kontrolováni a že hotel, ve kterém pobývají je přísně uzavřen pro ostatní hosty červenými bezpečnostními páskami, nechtěl jsem tomu ani věřit.

Co ovšem bylo mnohem důležitější byla informace, že současné pravicové vedení státu se děsí, aby opozice (nám známý Kuomintang) je příliš nekritizoval, protože spolupráci si s Čínskou lidovou republikou na rozdíl od Vystrčila a spol. přejí a bojí se veřejných reakcí. Ono jim mimochodem ani nic nezbývá. Nejsou členy OSN, nejsou členy žádné mezinárodní instituce. Jsou v mnohem horším postavení než například Palestina. Jsou z hlediska mezinárodního práva ničím…

Dobře, z hlediska mezinárodního práva jsou ničím.

Prostinký Vystrčil se dovolává morálky a hodnot, a proto podporuje Tchaj-wan, čili formálně vzato z jejich názvu Čínskou republiku.

Především opakuji: Tuším, že jen 12 států OSN tuto zdánlivou samostatnou enklávu uznává jako stát. Všechny mimo náš civilizační okruh, s výjimkou Vatikánu. Prostě pro drtivou, téměř absolutní většinu států OSN samostatným státem požívající subjektivitu mezinárodního práva není. A zcela určitě nebude.

Jistě, Pompeo, člen fanaticky zakleslé Tea Party, Senát povzbudil. Ale pro nás, pro Čechy, Moravany a Slezany prestiž Senátu nemůže změnit.

Ale, když už Vystrčil přišel s těmi hodnotami, připomenul mi starého Bendu, která vzýval fašistu Pinocheta, tak pokračujme…

Můžeme přejít k té demokracii.

Bílý teror Čankajškova režimu byl zřejmě nejbezuzdnějším terorem na relativně malém území a postihující značné množství obyvatel.

Takže přečtěte si nepatrné výňatky z následujícího článku…

Zabíjíme vás? Mlčte, ani slovo!

Příběh Incidentu 228, nejstrašnějšího tajemství bílého teroru na Tchaj-wanu

Tchaj-pej | Magdalena Slezáková | 19. dubna 2018

Čtěte celý článek

Jen málokterá tragédie má tak krvavou předehru jako éra bílého teroru aneb nacionalistické diktatury na Tchaj-wanu. Chudá prodavačka tabáku zbitá úředníkem zažehla vzpouru, kterou Čankajškova armáda nelítostně zašlapala; odhaduje se, že během pár týdnů povraždila snad až 28 000 lidí. Incident 228 – podle 28. února 1947, kdy masakr začal – se stal nejdelším tabu tchajwanských dějin, stanné právo obětem zacpávalo ústa dlouhých 38 let. A přestože Tchaj-wan ušel obdivuhodnou cestu k demokracii a teď chce konečně trestat viníky, trauma hned několika generací se nezhojilo dodnes. Tím spíš, že nic není černobílé.

Řadu vězňů pohánějí k hluboké vodě v přístavu; nebožáci klopýtají těsně vedle sebe, dlaně za zády propíchnuté jediným kovovým drátem, který je váže dohromady. „Srovnejte se!“ vyštěkne voják na spoutané, a ti se poslušně vyrovnají na samém okraji nábřeží. Pak třeskne výstřel. První v řadě se hroutí do vln a drát, který ho poutá k jeho bezmocným spoluvězňům, obstará zbytek. Hladina hltá jednoho za druhým, dokud na nábřeží ze všech těch lidských životů nezůstanou jen loužičky krve.

Pár metrů drátu a jedna jediná kulka. Nic víc není třeba, a je to tak moudré. Protože těch životů, které se musí zlikvidovat, je přece jen o dost víc. Jsou jich tisíce.

A autorka končí těmito slovy…

--- Kolik životů tohle běsnění zmařilo celkem? Přesné číslo se už nikdy nedozvíme: nejtemnější období moderního Tchaj-wanu vládní Kuomintang obratem proměnil v absolutní tabu. Tím spíš, že Čankajškovy dny na pevnině byly v té době prakticky sečteny. Po porážce, kterou mu uštědřili Maovi komunisti, následoval útěk na Tchaj-wan, přesun centra Čínské republiky a předlouhé období autoritářské nacionalistické vlády, jemuž se dnes říká „bílý teror“. Potlačování základních lidských svobod a mizení, mučení i zabíjení disidentů pokračovalo, byť v nesrovnatelně menším měřítku, téměř čtyři desetiletí – éra bílého teroru víceméně kopíruje stanné právo, které platilo neuvěřitelných 38 let, od května 1949 do července 1987.

Mnohé vládní dokumenty z té doby, včetně řady důkazů o Incidentu 228, navíc režim zničil. Proto dodnes nikdo s jistotou neví, kolik Tchajwanců v roce 1947 zahynulo, a s počtem obětí se často manipuluje ve prospěch politiky. Nejčastěji se však citují zjištění vyšetřovací komise ustanovené po demokratizaci země, která tvrdí, že vláda za pouhých několik týdnů nechala povraždit mezi 18 000 a 28 000 lidí.


Nuže, to je ta země zaslíbená, jejíž hodnoty vyznává Vystrčil, stejně jako vraždění tisíců Chilanů, způsobené Pinochetem, které tak kladně hodnotil další člen ODS Václav Benda.

Asi tak…

Ilustrační foto z období bílého teroru

Jiří Vyvadil
Vaše věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNovotného Sorosov vyhlásí ekonomické sankce proti Číně   
Pridal tk Čtvrtek 03 září 2020 - 05:15:49 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
S opravdovým pobavením jsem si přečetl na Seznamu, že starosta Řeporyjí, které bychom měli podle jeho podlézavého posluhování a hrbení se před cizáckými zájmy nazývat spíše Sorosov poslal ultimátum Číně. V úterní relaci Svobodného rádia Beta Kladno jsem uvedl, že očekávám Novotného zapojení, když už si ho partajní kolega Vystrčil rovnou nevzal do reprezentativní delegace cizáckých slouhů. Čínský ministr zahraničí se má do 24 hodin omluvit za svoji reakci na návštěvu předsedy senátu Vystrčila, jinak bude Novotný reagovat.

Jen bych připomněl, že celá komedie války Sorosova s Čínou začala kolem zesnulého předsedy senátu Kubery, který měl letět na Tchaiwan. Kubera, známý svojí láskou k nikotinu a rovněž alkoholu se zdravotně zhroutil poté, co jej oslovil čínský zastupitelský úřad. Údajně se jednalo o strašné vyhrožování. Zajímavé je, že tento strašný dopis dodnes nebyl zveřejněn. Nakonec se objevily mediální fámy o tom, že Číňané Kuberu otrávili. Samozřejmě se to nepotvrdilo, otrávil se především sám svým životním stylem zámožného českého politika, který podpořil i prodej pozemků Arabům.

Mrtvý Kubera posloužil stejně ubohé komedii, jako v následném případě dvojice ruských agentů s údajným ricinem, kde se předvedli jako šašci, mimo jiné sorosovský novinář Kundra, Koudelka a jeho komickou BIS a někteří přední politici v čele s Vystrčilem. Další komedie se odvíjely kolem opět ruských agentů s jedy. Poslední fází protiruské mediální travičské komedie jsou jakýsi čečenský terorista v Německu a Navalnyj v Rusku. Známá renesanční travička Lucrecia Borgia by ve srovnání s Putinem bledla závistí. Nicméně, Putin by musel být naprostý idiot, kdyby nechával stále někoho v zahraničí trávit známými prostředky a nahrával tak sorosovské propagandě.

Jak americké, tak ruské a nepochybuji, že i čínské tajné služby disponují nezjistitelnými jedy. A jen ten blbec Purin stále používá ty, které se dají zjistit. Stačí si položit známou první otázku římského práva. Kdo má ze smrti otrávených prospěch. Putin to rozhodně není. Teď už jen zbývá, aby zlí Číňané otrávili Vystrčila a Novotného. Nedávno se objevila na internetu oficiálně nepotvrzená informace, že sorosovci organizující nový Majdan v Bělorusku, připravovali otrávení Tichanovské, či Cichanovské, aby vyrobili oběť, která podpoří rozvrat. Informaci zachytila běloruská rozvědka a přehrála záznam jmenované. Tichanovská poté utekla do Litvy.

Odkud vane vítr

Přední reprezentant Fialovské ODS a mediální poskok amerických zájmových skupin reprezentovaných veřejně především Sorosem a Allbrightovou, opakovaně stíhaný za porušování zákona se opět snaží zviditelnit. Novotný, poháněný podporou sorosovských médií, především Seznamem, a kupodivu i takovými Parlamentními listy a údajně (?) i kokainem se možná cítí jako Mel Gibson. Ten v slavném filmu Statečné srdce z roku 1995 komentoval názory svých spolubojovníků, že bude srážet nepřátele hromovými prdy (omlouvám se za citát). To bude asi jediné, co může, kromě svojí oblíbené primitivní sprostoty starosta Řeporyjí proti Číně nasadit v rámci svojí slibované reakce. Má k tomu evidentní fyzické i duševní předpoklady. Jako známý vítač afroislámských migrantů, může udržovat ráznost svojí palby fazolovým kebabem, nebo hrachovým šouletem.

Nicméně, je zde další možnost, a to vyhlášení hospodářských sankcí Řeporyjemi proti Číně. Základem bude zákaz používání čínské produkce, prosazovaný pomocí pokut udělovaných starostou. Lze se ovšem obávat, že v takovém případě zůstanou Novotného spoluobčané a voliči nazí, bez většiny spotřebního zboží, bez aut, počítačů, mobilů a budou trhat solární panely ze střech. Tak nějak by dopadla naše republika v případě ekonomického střetu s Čínou, díku poskokům cizáckých zájmů typu Vystrčila a Novotného. Jen bych zdůraznil, že slouhové cizáků rozhodně nejsou čeští vlastenci, i když by se tak rádi prezentovali. Zodpovědný vlastenec neškodí vlastní zemi, nebo zemi kde žije s cílem osobního prospěchu. U Novotného jsem si něčeho takového, jako vlastenectví rozhodně nikdy nevšiml, stačí připomenout jeho afroislámské vítačství a řeči o tom, kdo bude vládnout Čechům.

Novotný je z hlediska geopolitiky méně, než nula. Podpora, kterou dostává, a to i ze zahraničí je součástí americko-sorosovské strategie vyvolání tažení proti Číně, která poráží USA v mírovém ekonomickém souboji tržního hospodářství. Zde je mimochodem vidět, že poměrně dobré vztahy čínského vedení s americkými demokraty, kteří nejsou nic jiného, než prodloužená ruka zájmových skupin, reprezentovaných Sorosem a spol., byly velká chyba. Nelze rovněž přehlédnout, že bez ohledu na lítý předvolební boj, mezi Trumpovou republikánskou administrativou a Sorosovými demokraty, aktuálně ve formě odporné rasistické komedie Black Lives Matter se tyto skupiny dokážou shodnout v tažení proti Číně, která reálné ohrožuje americkou globální vládu.

Nicméně, panstvo v USA i EU jaksi zapomíná, že je to výsledek především jejich chamtivosti, který vedl k tomu, že Čína se stala dílnou světa. Neváhali zničit spotřební průmysl v USA i EU, což vedlo k nezaměstnanosti milionů lidí a celkovému poklesu životní úrovně, jen aby mohli vydělávat na levném zboží dováženém z Číny. Americké ozbrojené síly si tam dokonce nechávaly vyrábět díly pro svoji vojenskou techniku, včetně letecké. Občanům Evropy tito kšeftaři namlouvali, že budoucností jsou služby. Výsledek je vidět. A rozhodně za to nemůže Čína, na niž teď všemožně plivou. Nějak se totiž musí vylhat z toho, že ekonomické, či spíše hospodářské teorie, hlásané od počátku devadesátých let selhaly a jsou, kromě bezuzdné zlodějiny, doslova ideologickou komedií, která připomíná sovětský socialismus s jeho tupými byrokratickými elitami.

Celá západní takzvaná ekonomika je postavena pouze na snižování mezd a životní úrovně většiny občanů, zadlužování a nestydatém vysávání a okrádání kolonií, počínaje slovanskými státy střední, východní a jižní Evropy, s pokračováním do Asie a Afriky. Základními pilíři německé EU jsou lež a korupce. Stačí se podívat, kam jsme to dotáhli za třicet let, počínaje rozprodejem státu cizákům. Z hlediska životní úrovně jsme ve vztahu k Německu stejná žebrota jako kdysi, a pokud se rozdíl trochu zmenšuje, děje se tak díky poklesu životní úrovně v Německu, kde stále bezmyšlenkovitě pochodují v sebevražedném nadšení společně zeleně a afroislámsky multikulturně. Poměr mezd a důchodů máme snad nejhorší v celé EU, zato jsme krmelec cizáků, kterým posluhuje většina politiků. Proti tomu se hrdinové typu Vystrčila, nebo Novotného samozřejmě neozývají.

Ideologicky řízené hospodářství slavného západu musí zaplatit především občané kolonií. K zakrývání katastrofy už pomalu nestačí ani komedie kolem coronaviru a lepení státních rozpočtů a zkrachovalých hospodářství stále většími půjčkami od komerčních bank. Jako nějaká africká diktatura, či fašistická totalita, postrádáme možnost celonárodního referenda o důležitých politických otázkách a Vystrčilův zbytečný a drahý senát je rozhodnut blokovat tuto nejvyšší formu demokracie všemi prostředky. Takže k odvedení a přesměrování pozornosti občanů od hospodářské katastrofy, byrokratické totality EU a posílení válečného štváčství k třetí světové válce proti Rusku a Číně, kterou zaplatí svými životy opět především obyvatelé střední a východní Evropy, nastupují za podpory médií figurky jako Vystrčil a Novotný.

Martin Koller
2. 9. 2020

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.3108 sec,0.1164 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,713kB