Pátek 04 září 2020
P.C.Roberts: Listopadové volby jsou o bělošství a o ničem jiném   
Pridal tk Pátek 04 září 2020 - 20:10:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tucker Carlson na televizi Fox News poukazuje na některé z velkých lží, které Demokraté a presstitutky vyslovují se zcela vážnou tváří. Jde o lži, které dosvědčují, jak mimořádně už poklesla morální úroveň naší společnosti a jak se pro Demokraty stala moc jedinou uznávanou politickou ctností. I to, jak tato moc až na samou mez neexistence vytlačila dřive existující požadavek mravnosti, kterou byste už dnes v Demokratické straně hledali marně.

Politikové byli vždy náchylní k přehánění, ke slibům modrého z nebe a mírným odbočkám od pravdy, avšak dnes se lži staly natolik fantastickými, že pochybuji o tom, že by jim ve své většině věřili i lidé natolik naivní, jako jsou Američané. Před několika dny např. Demokraté a redaktoři presstitutek, stojící před hořícími budovami, brebentili cosi o tom, že ty plameny nejsou známkami násilí či nepokojů, ale pouze a jedině mírových protestů. A proklínali prezidenta Trumpa za to jak lže, když tyto mírové protesty označuje za nepokoje.

Ale pak najednou se tón jejich výpovědí změnil. Ano, jde o nepokoje, násilí a žhářství, ale to všechno je Trumpova vina. To rasističtí příznivci Trumpa rabují a zakládají ohně a vinu za ně pak svádějí na černochy.

Demokraté vědí, že polovina Američanů rozumem neoplývá. A právě na tuto polovinu lidí duševně omezených se před listopadovými volbami spoléhají. Avšak pozor: presstitutky předpokládají, že bez rozumu jsme úplně všichni. Což je to, proč je nikdy nenapadne, že když nám budou vyprávět stejné věci na všech televizích a ve všech novinách a to každou hodinu a každý den a stále totéž a stále stejně, provalí se, že nejsou médií, ale obyčejným ministerstvem propagandy. A nenapadne je ani to, že když budou na Trumpa po čtyři roky vršit jedno absurdní obvinění za druhým, nepošpiní to Trumpa, ale pošpiní to je. Každodenní urážky, kterými presstituky zahrnují Američany, kteří volili Trumpa, pak z těchto stále urážených Američanů činí nepřátelé presstitutek.

A v jejích očích pak největšími nepřáteli Ameriky nejsou Teherán, Moskva a Peking, ale CNN, NPR, New York Times, Washington Post, všechen americký tisk a s výjimkou pořadu Tuckera Carlsona též Fox News.

Americká média jsou rasistická a jejich rasismus je v každém myslitelném smyslu zacílen proti bělochům. Média prohlašují, že vystupovat proti bělochům není rasistické, protože rasističtí jsou běloši. Presstitutky prostě redefinovaly antiamerikanizmus jako něco, co se staví proti tomu, aby běloši byli zbavování svého majetku, svých práv a své sebeúcty. A jejich požadavkem, o kterém se nediskutuje je, že „bělošství musí být vymýceno“.

Jestliže jste bílým Američanem, jste příslušníkem většiny, která se stále ztenčuje. Vymývání mozků slaví totiž přece jen úspěch v tom, že roste počet i těch bílých Američanů, kteří věří, že jste rasistickým morem společnosti. A někteří z vašich bílých spoluobčanů si nejen přejí, abyste byl v zájmu „barevných lidí“ vyvlastněn, ale i zabit, a neváhají tento svůj názor též vyjádřit. A protože je namířen proti bílým, není kvalifikován jako řeč z nenávisti či jako čin z nenávisti.

Útok proti bílým se neomezuje jen na USA. V Anglii např. vzniklo nové černošské hnutí, jehož vůdce prohlašuje, že cílem jeho hnutí je učinit z lidí bílých otroky.

Listopadové volby jsou o bělošství. Trump v nich reprezentuje bělochy a staví se za ně. Což je důvod, pro který ho Demokraté a presstitutky nenávidí a nenávidí i ty, kteří se ho chystají volit. Demokratická strana je stranou protibělošskou a její členové a příznivci dotáhli tento svůj postoj až tak daleko, že odmítají odsuzovat pobuřování, rabování a zapalování měst a stejně tak odmítají bránit ty majitelé živností a domů, kteří jsou tímto řáděním zdivočelých lidí postiženi. A namísto toho zde máme dokonce knihu nazvanou Na obranu rabování Národním veřejným rádiem (NPR) vynášenou do nebe.

Jestliže jste bílým Američanem a volíte Demokraty, jste natolik slabomyslný, že se stáváte nejděsivější hrozbou vašeho etnika.

Bílí Američané jsou dnes v USA démonizování tak, jako byli démonizování židé v nacistickém Německu. Ovšem s tím rozdílem, že v nacistickém Německu nedémonizovali židé židy, zatímco bílí Američané jsou démonizováni i svými bílými spoluobčany.

Tuto svou stupiditu vygradovala dnešní Amerika až tak, že debatovat o těchto problémech je nemožné dokonce i na univerzitách, a pozice zde dnes panující liberálně progresivní levice je dnes taková, že buďto jejich protibělošský postoj ospravedlňujete, nebo jste „zrušen“.

Zrušena není ovšem jen vaše přednáška na fakultě, zrušen je i váš přístup na facebook, twitter, google a Apple a z googlu zmizí i váš web. A jestliže je vaše živobytí závislé na vašem zaměstnavateli, jste najednou bez zaměstnání. Rabující banda se může objevit ve vašem obydlí anebo ve škole vašeho dítěte, a stejná banda se nedávno objevila i ve studiu televize Fox News, kde se pokusila (zatím ještě bezúspěšně), přerušit právě běžící program Tuckera Carlsona.

Výraz být zrušen získal dnes nový význam. Jestliže podporujete Trumpa, jste zrušen tím, že jste zabit. Popravu toho druhu můžete vidět zde: https://video.foxnews.com/v/6186424701001#sp=show-clips .

Vybral a přeložil Lubomír Man

Zdroj: The November Election is about Whiteness, nothing else

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBabiš ukázal barvu: Od cesty Vystrčila na Tchaj-wan se nedistancuje   
Pridal tk Pátek 04 září 2020 - 20:00:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Premiér Andrej Babiš se nedistancuje od cesty předsedy Senátu Miloše Vystrčila na Tchaj-wan, jak to žádá KSČM. „Já se od té cesty distancovat nebudu,“ řekl iDNES.cz Babiš. Řekl, že cestu Vystrčilovi nedoporučili on, prezident Miloš Zeman, lídr ČSSD Jan Hamáček ani šéf diplomacie Tomáš Petříček.

Překvapuje to někoho?

Už je to tady: Čína stopla zakázku na česká piana za miliony

Přední evropský výrobce pianin a klavírů Petrof Hradec Králové zřejmě v souvislosti s návštěvou předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS) na Tchaj-wanu přišel o pětimilionovou zakázku na dodávku klavírů a pianin do Číny.

Čínský obchodní partner Petrofu z Pekingu podle ní s odkazem na Vystrčilovu návštěvu hradecké firmě oznámil, že zatím neodebere již dohodnutou zásilku nástrojů v hodnotě 200 tisíc eur (5,3 milionu korun).

Výborně, Vystrčil! A to je teprve začátek.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDalší provokace! Americké jaderné bombardéry proletěly poblíž Krymu   
Pridal tk Pátek 04 září 2020 - 19:47:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Americké strategické bombardéry Boeing B-52H Stratofortress, které mohou nést jaderné zbraně, proletěly poblíž území Krymu, vyplývá z údajů portálu PlaneRadar.

Podle portálu ze základny Fairford vzlétla dvě letadla amerického letectva, letěla přes Nizozemsko, Německo a Polsko a k poloostrovu se přiblížila z území Ukrajiny. Vzdálenost od ruských hranic byla 25 kilometrů.

Paralelně podél černomořského pobřeží Ruska letěl také průzkumný letoun britského letectva.

V poslední době prudce vzrostla aktivita zahraničních průzkumných letadel poblíž ruských hranic. Moskva pravidelně vysílá své stíhací letouny, aby je zachytily.

Před měsícem jsme psali, že ruští vojáci odhalili nad neutrálními vodami Černého moře dva vzdušné cíle, které směřovaly k ruské státní hranici. Do vzduchu tehdy startoval letoun vzdušných sil Su-27.

V Národním centru řízení obrany Ruska 12. srpna upřesnili, že poblíž ruských hranic proletěly americké RC-135 a letoun P-8A Poseidon.

„Poté, co se americké letouny otočily od hranice Ruské federace, se ruská stíhačka úspěšně vrátila na základnu,“ prohlásili v centru. Tam také dodali, že nedošlo k narušení státní hranice.

Zdroj: https://sptnkne.ws/D7MF

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon“Přijďte na africký tanec”, láká pražská radnice a multikulturní ministerstvo. O slovenskou, nebo ruskou kulturu pořadatelé nestojí   
Pridal tk Pátek 04 září 2020 - 04:50:33 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Člověk se v městské hromadné dopravě dozví ledacos. Já jsem se nedávno začetla do reklam v pražské tramvaji.

Tam mě zaujal letáček lákající na multikulturní odpoledne na pražské Parukářce (známý park). Na multikulturní akci “poznejte se sousedé” se návštěvníci mohou naučit africký tanec, shlédnout vystoupení vietnamských dětí, pokochat se břišní tanečnicí, poslechnout si kubánskou kapelu a ochutnat exotické speciality!

Tohle je přece jasné vnucování multikulturalismu! Potenciální černé násilníky budou naivním návštěvníkům podprahově prezentovat jako okouzlující tanečníky. Vietnamské drogové dealery zase zastoupí jistě roztomilé vietnamské děti a muslimy břišní tanečnice. Zajímavé je, že pořadatelé nestojí o slovenskou, ukrajinskou, nebo ruskou kulturu. Je to kvůli tomu, že se jedná o bělochy?

Pikantní jsou i sponzoři. Místní radnice (podle webu koalice TOP 09, Piráti a Zelení), pražský magistrát (koalice TOP 09, Piráti a Praha sobě) a chybět nemůže ani Hamáčkovo ministerstvo vnitra. To je asi nejzvláštnější. Jeho zaměstnanci přece čelí multikulturnímu obohacování ze strany nebílých imigrantů každý den a mají o něm detailní znalosti. Drogy, pašování lidí, podvody s DPH. Není snad oblast kriminality, kde by nebílí imigranti u nás nehráli významnou roli.

Typuji, že pro aktivity českých vlasteneckých spolků tyhle instituce nedaly ani korunu.

Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUžitečný idiot   
Pridal tk Pátek 04 září 2020 - 04:42:39 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Příznivci cesty předsedy Senátu rádi poukazují na fakt, že jeho čin "našel u mnoha důležitých politiků podporu a zastání" a další podobné kecy. Pojďme se na věc podívat tak nějak selským rozumem ... tak nějak po buransky.

V naší novodobé historii budování kapitalismu v Čechách a na Moravě už máme praktické příklady podobného chování a i na jejich základě tak můžeme předvídat dopady.

Na začátku naší cesty přeměny samostatného státu s omezenou suverenitou v plnohodnotnou západní kolonii byl politik, který prohlásil, že zbraně jsou fuj a ee a že správná cesta je zrušit zbrojní výrobu. Vsadím boty, že když to poprvé zaslechli představitelé zbrojařské (zejména US) lobby, tak si řekli něco v tom smyslu, že takovou ptákovinu nemůže myslet představitel žádného státu vážně. Nicméně je zcela evidentní, že jim velice brzo došlo, že to naše sluníčko nejvyšší svou naivitu fakt myslelo vážně, ba přímo jako státnický počin. A jejich reakce byla ze strategického hlediska na jedničku. Ta jednání, jak k tomu přistoupit a situaci využít se mohla nést v následujícím duchu

... hele, tohle je větší blbec, než jsme doufali, toho musíme využít. Uděláme z něho ikonu "OPRAVDOVÉHO STÁTNÍKA", pustíme do světa, jak moudrý a politicky správně předvídavý člověk to je. Jo, a pozveme ho do Kongresu a našim kongresmanům pak řekneme, ať mu dlouze a ve stoje zatleskají. Hlavně rychle, ať se nedej Bože nezorientuje...

Důsledek? Hmm, ta zbrojařská výroba je přesné strojírenství, vysoce přesné strojírenství. A přesnost ve výrobě je jednak náročná a druhák drahá. Čím přesnější, tím náročnější a dražší. Pravdou taky je, že ne každý je schopen přesné strojírenství provozovat. Češi to uměli a byli v tom dobří.

V praxi tedy došlo de-facto plošně k likvidaci nepříjemné a náročné konkurence v Čechách, na Moravě a Slovensku.

Malá poznámka - vzhledem k rozsahu napáchané škody mu ti kongresmani zas tak dlouho netleskali ... hamouni jedni ... sice ve stoje, ale zas ne moc dlouho.

Takže jsme v rámci dobra, míru a lásky zařízli celé odvětví a vyklidili v přesném strojírenství pole. Samozřejmě, že to ničemu nepomohlo, protože naše kapacity a trhy ihned obsadili ti, kteří dali pokyn, aby kongresmani tleskali. Mezi námi - za tento výkon bych ho adoroval co by to šlo i do budoucna. Hlavně, aby se někdo nevzpamatoval a neobnovil tu strojírenskou tradici. Víte kolik subdodávek jsme mohli mít pro US Army, když ti pro zachování míru válčí jak zběsilí ...? Jak říkám, adorovat, adorovat, adorovat ... hlavně ať se nezopakuje to, co v Rusku v devadesátkách. Tam se omylem dostal do vedení subalterní politik, který měl za úkol nakonec jen zhasnout ... ale vzpamatoval se, vše mu došlo .. a jak nám dnes zatápí ...

Druhý případ máme z minulosti nedávné. To se tak slovenský premiér České republiky dostal na pokec ke kolegovi podnikateli do Oválné pracovny Bílého domu. Tam mohla konverzace probíhat následovně

... hele Andy, oba dva jsme z byznysu, v té politice jaksi omylem ... tak bych měl takovou drobnost. Dívej, sem se na pokec nedostane každý, tak co kdyby jsi mi vyhověl v takové malé laskavosti ... moji kámoši vyrábějí vrtulníky, které už ani naše armáda nechce. Co si budem říkat, úplnej šrot ... ale já s nimi musím být zadobře ... to víš politika. Co kdyby jsi je koupil ... tedy né Ty jako Agrofert, ale Česko že by je koupilo. Hele, mám to vymyšlený ... já podnikám v realitách, Ty v hnojařině, nikdo nás tedy nemůže nařknout z konfliktu zájmu, že jako přihráváme sobě, svému byznysu ... a navíc, tebe nebo Agrofert to nebude stát ani korunu ... tak co? ... tak jo, Donalde, faktem je, že to z mého nebude a uvítal jsi mě tady moc hezky ... takže platí.

Důsledek? Jestliže jsme v první případě nezískali nic a škoda je trvalá a těžko vyčíslitelná, pak v tomto případě získáme alespoň něco hmotného, co se snad bude dát v budoucnu i sešrotovat, roztavit a snad i druhotně použít. Navíc se jedná o škodu jednorázovou, sice se asi trošku zvětší nějakým tím tajným dodatkem na více-servis atd, ale stále to bude škoda ohraničená.

No a teď k cestě toho věšáku na obleky, který má mandát 8.144 voličů z druhého kola senátních voleb obvodu 52 - Jihlava. Stejně jako v případě Havla se můžeme setkat s pochvalným uznáním od všech, kteří ho v žádném případě nebudou následovat, ale co ho mají za užitečného idiota. Mutti Merkel i Macron a tím i celá EU drží lajnu "politiky jedné Číny" a pokud by ohrozili zájmy německých nebo francouzských firem v Číně, tak by se nejspíše doma se zlou potázali. To ovšem nevylučuje, že je třeba Číně neustále okopávat kotníky ... a do toho se na scéně sám iniciativně objeví jeden hňup z bezvýznamné kolonie. No, nepochválili by jste ho? ... nepodpořili by jste ho? Tak nějak mi vytanulo na mysli ... iniciativní blb je horší, jak třídní nepřítel.

Důsledek? Čína je velmoc, nejbližší budoucnost patří jí. Otázka zní, zda si může dovolit nechat nějakou "rebelii" proti své politice bez povšimnutí. Pokud rebelii nechá bez povšimnutí, tak se může spolehnout, že nepříjemností bude přibývat, protože si všichni řeknou ...Čína je slabá, nechá do sebe kopat, co vyhlásí není třeba brát až tak vážně. Z tohoto logického důvodu musí a nepochybně bude vystoupení našeho věšáku na obleky "odměněno".

No, a protože jsme malá bezvýznamná kolonie, pak bych si tipl, že ona "odměna" bude pro další drobné bezvýznamné následovníky nepřehlédnutelná, resp. odstrašující. Z tohoto pohledu bude škoda nejspíše z kategorie dlouhodobých devastací.

Holt, zapsali jsme se jako malá vzpurná země, které neuznává politiku jedné Číny - na rozdíl od EU, Francie, Německa. Vystrčilovi, tomu zbabělci gratuluji. Zbabělec to je proto, protože zbaběle mlčí k politickým vězňům ve Španělsku, nepodpoří osamostatnění Katalánska, mlčí k Assangemu .. k žlutým vestám atd. Zbabělec a pokrytec, tečka.

Co mají všechny výše uvedené případy společného? Jako červená niť se vším táhne jednání elit proti zájmům občanů, proti zájmům Česka. Nemá proto smysl bojovat proti jednotlivostem, ale zacílit na podstatu problému - odtržení elit od občanů a jejich zájmů. To je největší problém dneška.

David Dvořák

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponM. Vystrčil – bude po Tchai-wanu následovat Katalánsko?   
Pridal tk Pátek 04 září 2020 - 04:40:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bude po oficiální návštěvě předsedy Senátu ČR Miloše Vystrčila, našeho neohroženého bojovníka za svobodu a nezávislost, následovat jeho rovněž oficiální cesta do Barcelony a Katalánska? Pokud ne, mohl by být považován za podobnou figurku, jako byl legendární Pepek Vyskoč, který vyskočil kdykoli se mu řeklo. Tak jako pan Vystrčil nyní vyskočil zřejmě v zájmu USA v rámci jejich hybridní války proti Číně.

Tchai-wan je i v Evropské unii uznáván jako součást jedné Číny a druhý náš ústavní činitel tak svou návštěvou podpořil jeho separatistické snahy o vytvoření samostatného státu. Totéž přece chce i Katalánsko, které je součástí Španělska. A tak by se měl jako zásadový muž co nejdříve vypravit i tam a podpořit snahu o jeho svobodu a nezávislost.

A odsoudit policejní násilí proti demonstrujícím Kataláncům a uvěznění jejich politiků.

A měl by se tam vypravit opět s celou delegací včetně šedé eminence Senátu, pana senátora Pavla Fischera nebo česko-amerického občana Jiřího Dienstbiera, o kterém i v sociálně-demokratickém v zákulisí kolují zvěsti, že mj. z prospěchářských důvodů hájí spíše zájmy USA než ty opravdu české…..

A v Katalánsku by měl pan Vystrčil vystupovat rozumněji než na Tchai-wanu. Jeho věta, převzatá od prezidenta USA J. F. Kennedyho „Já jsem Tchaiwanec“, je diskutabilní, protože tchaiwanština neexistuje, i tam žijí Číňané a on to přece řekl čínsky. Naproti tomu pokud stejnou větu vysloví v Barceloně, měl by ji kvůli autenticitě (Kennedy to v Berlíně řekl německy) říci katalánsky. Protože katalánština se liší od čisté španělštiny a Katalánci mají tedy větší právo na sebeurčení než Číňané na Tchai-wanu.

Možná, že i Katalánci by dali panu Vystrčilovi nějaké vyznamenání a možná i čestné občanství. Nebo by ho španělský král a vláda na oficiální návštěvu Katalánska nepustili a znemožnili mu tak dále rozvíjet jeho boj za svobodu a nezávislost ve světě. Což předseda Senátu možná dělá i proto, aby se někomu zavděčil a v příštích prezidentských volbách v Česku mohl kandidovat i na tuto funkci.

A protože je M. Vystrčil i jedním z čelných představitelů Občanské demokratické strany, si v souvislosti s jeho cestou na Tchai-wan jistě mnou ruce hnutí Ano, SPD i jiné politické subjekty v ČR. A připomínají si možná dva příznačné citáty prezidenta Miloše Zemana, že „Inteligence politických představitelů se měří délkou horizontu, do kterého jsou schopni dohlédnout důsledky svých rozhodnutí“ a „Nejlepší způsob, jak znemožnit protivníka, je umožnit mu, aby se znemožnil sám“.

A pokud se chtěl M. Vystrčil vystrčit a prezentovat jako velevýznamný státník, měl by si přečíst díla Jaroslava Haška (1883-1923) a jeho slavný citát: „Člověk by chtěl bejt gigantem – a je hovno, kamaráde“.

Jiří Vaško

Poznámka editora

Stát reprezentuje vně prezident a předseda vlády. Zahraniční politiku vůči jiným zemím stanoví vláda a jejím vykonavatelem je především ministerstvo zahraničí, které musí sledovat vládní linii. Není možné, aby si kdejaký hej-počkej dělal svůj vlastní ohýnek.

Poslední dobou se nám množí situace, kde bezvýrazní, lokální politikové regionálních městských zastupitelství zasahují nešikovně a škodlivě do zahraniční politiky, urážejí velké státy a – prochází jim to. Mluvím o nekonečně trapných figurkách Kolařovi a Novotném.

Nyní doplnil panoptikum debilů i druhý nejvyšší ústavní činitel a odjel na diplomatickou návštěvu, ke které nemá ani vládní pověření, ani pověření prezidenta, ani ministerstva zahraničí.

Ukazuje to na naprostý chaos, nedisciplinovanost a nekázeň vládních úředníků, jejich neúctu k Ústavě a v něčem to připomíná Trumpa a jeho boj s vlastními lidmi, kteří mu rovněž házejí klacky pod nohy a mydlí schody, jak jen mohou.

Vystrčil svou hňupskou návštěvou způsobil obrovské diplomatické a možná i hospodářské škody a bude trvat roky, než na to Číňané zapomenou. Ve fungujícím státě bych očekával, že se vláda bude distancovat od chování předsedy Senátu, očekával bych, že se oficiálně omluví a celou cestu prohlásí za soukromou akci a jako takovou mu naúčtuje veškeré výdaje s cestou spojené. Ale to bychom museli být ve fungujícím státě. Chjo.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/09/8423-m-vystrcil-bude-po-tchai-wanu-nasledovat-katalansko.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBěloruská tajná služba odposlechla rozhovor mezi Angelou Merkel a Mateuszem Morawieckim, Alexej Navalný nebyl otráven...   
Pridal tk Pátek 04 září 2020 - 04:37:56 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Běloruská tajná služba odposlechla rozhovor mezi Angelou Merkel a Mateuszem Morawieckim, Alexej Navalný nebyl otráven, ale podle všeho zkolaboval na agresivní variantu Covid-19 podobně, jako počátkem roku ve Wuhanu kolabovali najednou a z ničeho nic lidé přímo na ulici a pouliční kamery to natáčely! Rovněž i oni naříkali bolestí jako Navalný! Náhoda? To by ale potom znamenalo, že SARS-Cov-2 je doopravdy bojový virus, který ale několik hodin po vypuštění ztrácí weaponizaci, degraduje a tím se maskuje za respirační onemocnění! Odposlech rozhovoru míří z Minsku ruské FSB a do Kremlu, uniklá nahrávka pochází zřejmě od polského mobilního operátora!

Běloruský prezident Alexander Lukašenko dnes odpálil hned dvě informační bomby, které mění nejenom pohled na kauzu Alexeje Navalného a jeho záhadného upadnutí do kómatu, ale rovněž odkrývají i děsivé pozadí koronavirové krize ve světě. Běloruský prezident ve čtvrtek totiž oznámil, že běloruské tajné službě se podařilo získat nahrávku telefonického rozhovoru mezi německou kancléřkou Angelou Merkel a polským premiérem Mateuszem Morawieckim. Angela Merkel v telefonickém rozhovoru Morawieckému řekla, že Alexej Navalný nebyl otráven a celé je to hoax, který je namířený jako zpravodajská hra proti Rusku. Nahrávku prý běloruská tajná služba poskytne Kremlu a ruské FSB.

Všeobecně je známé, že Angela Merkel nedodržuje bezpečnostní protokoly a telefonuje s představiteli evropských států ze svého normálního mobilního telefonu, který nemá šifrování, což potom znamená, že všechny hovory jsou potom po dobu až 7 let uchovány v archivech mobilního operátora. Tajné služby potom mohou kterýkoliv takový rozhovor získat v podobě .mp3 nahrávky, pouze k tomu stačí člověk a zaměstnanec operátora, kterého tajná služba naverbuje ke spolupráci.

Jenže, podle ruských zdrojů mělo v nahrávce m.j. zaznít i to, že Navalný zkolaboval v letadle na Covid-19 podobně jako Číňané ve Wuhanu. To prý měla Angela Merkel říct polskému premiérovi v telefonu. A právě proto je teď Navalný v nemocnci Charité na plicní ventilaci jako akutní oběť SARS-Cov-2. O tomto se však již mluvilo dříve a na Aeronetu jsme to dokonce probírali, že je to jedna z možností, jaký původ má vlastně SARS-Cov-2. Úplně jsme na to zapomněli, co probíhalo v lednu a v únoru tohoto roku v ulicích Wuhanu.

Zkolabování Alexeje Navalného v letadle má děsivou shodu s kolapsy lidí v ulicích Wuhanu počátkem tohoto roku

Pojďme se vrátit o téměř tři čtvrtě roku zpět. Koncem ledna a počátkem února 2020 začaly z Wuhanu v provincii Hubei v Číně přicházet neuvěřitelné a bizarní záběry z ulic města, kde lidé najednou a z ničeho nic začali padat jako mouchy na zem poté, co před malou chvíli normálně chodili, nesli nákupní tašky, neměli žádná problémy a najednou s sebou sekli na zem, zkolabovali a nastala naprostá panika, která o pár dní později vešla do dějin jako koronavirová pandemie. Přinesli jsme o tom článek už 25. ledna 2020. Uběhlo mnoho měsíců a dnes už na to většina lidí zapomněla, dnes se řeší roušky, vakcíny a další záležitosti, ale tehdy v lednu a v únoru ve Wuhanu proběhlo něco, co dodnes je obestřeno záhadou.

Padání lidí na místě na zem poté, co ještě před chvílí byli v naprosté pohodě. Záběry z pouličních kamer ve Wuhanu se už nikde jinde na světě neopakovaly, pouze ve Wuhanu se stalo něco, co vedlo k tak agresivní manifestaci viru, že lidé najednou přímo na ulici zkolabovali a lékaři je sanitkami po celém městě sbírali jako padlé mouchy. A nikdo to dosud z čínských úřadů nevysvětlil, nad těmito děsivými záběry se uzavřela informační hladina. Jenže, v souvislosti s oznámením Alexandera Lukašenka o odposlechu Merkelové se znovu otevřela.
V oblasti vývoje bojových látek existuje skupina prudkých nervových a biologických sloučenin zkráceně označovaných jako FDWA (Fast Degradable Weaponized Agent), tedy v překladu “Rychle se rozkládající bojová látka” a především naprostý vrchol vývoje biologických a chemických zbraní nazývaný DMWA (Disease Masked Weaponized Agent), v překladu “Bojová látka maskovaná za nemoc”. Vývoj DMWA probíhá v USA, ve Velké Británii a podle všeho i v Číně, v Izraeli a v dalších zemích již minimálně od poloviny 90. let minulého století.

Tento přísně utajený výzkum, který probíhá v rozporu s mezinárodními dohodami o zákazu vývoje chemických a biologických zbraní, zřejmě právě tento rok úspěšně otestoval novou skalární zbraň nové generace, která ovšem funguje naprosto jinak, než by kdokoliv čekal. Celá koronavirová krize je totiž podle všeho degradační fází supermoderní DMWA zbraně, která funguje dvoufázově a naprosto nečekaně.

Degradující a za nemoc se maskující chemicko-biologické zbraně

Ve Wuhanu podle všeho došlo k odpálení hlavní nálože, kdy se aktivní látka dostala do atmosféry a začala napadat místní lidi na ulici. V prvních hodinách a v první fázi byla účinnost zbraně tak vysoká, že lidé po vystavení kontaktu této látce začali padat přímo na ulici na zem, mnozí ztratili okamžitě vědomí a většina z nich zemřela, zatímco jiní na zemí bojovali, naříkali v bolesti a ostatní lidé ve zděšení pozorovali, co se děje.

Zbraň po odpálení má podle všeho vysokou lethalitu, lidé umírají v obrovských počtech na respirační onemocnění, že jim úplně zčernají plíce, což se potom potvrzuje při pitvě. V první fázi je sloučeninová nálož tak agresivní, že někteří jedinci padají přímo na ulici na zem rychleji, než se vůbec stihne rozvinout sepse v plicích. A právě tato rychlost je vodítkem k podezření, že ve Wuhanu byla odpálena počátkem roku zbraň, která kombinuje FDWA a DMWA chemicko-biologické zbraně.

Koronavirus od té doby silně degraduje, už nikde neuvidíte lidi, že by někde stáli a najednou padli na zem jako mrtvoly. Toto se objevilo pouze na jednom místě, na počátku krize ve Wuhanu. Proto je vysoce pravděpodobné, ze SARS-Cov-2 je ve skutečnosti degradovanou fází chemicko-biologické degradující zbraně, která se ve druhé fázi maskuje za respirační nemoc a tím za sebou zametá stopy. Do redakce jsme před časem dostali dokonce i materiály z jedné laboratoře v Evropě, které popisují postup výroby degradující chemicko-biologické zbraně na bázi organických fosfátů a lentavirů.

Nemůžeme materiály publikovat, to by byla zjevná propagace terorismu, přesto však děkujeme našemu zdroji za jejich poskytnutí. Pokud je pravda, že Angela Merkel řekla polskému premiérovi, že Navalný leží v nemocnici Charité s černými plícemi od Covidu a je na plicní ventilaci, potom jsme svědky toho, jak funguje chemicko-biologická zbraň na jednotlivce, je-li exponován této látce na přímo. Alexej Navalný byl v pohodě, během letu z Tomsku šel do kabinky toalety v letadle, tam se něco stalo, začal řvát bolestí, měl zkroucenou tvář a padl na podlahu a po chvíli ztratil vědomí. Pokud teď má černé plíce, potom se muselo jednat o sloučeninu chemicko-biologické weaponizované látky. Paralýzu způsobila chemická látka, nemoc plic biologický compound.

Odposlech německé kancléřky pouze potvrzuje, že Berlín a Moskva spolupracují aktivně na záchraně Navalného, který nebyl ničím otráven, ale čelí jakési agresivní nemoci

O dva týdny později volá Merkelová do Varšavy a podle Lukašenka leží Navalný v berlínské nemocnici a je napojený na plicní ventilátor kvůli Covidu-19. To o té otravě je hoax, měla polskému premiérovi říct Angela Merkel v telefonu. Není vyloučeno, že Angela Merkel volala Mateuszi Morawieckému schválně, aby hovor unikl na veřejnost, aby vztahy Berlína a Ruska nebyly narušeny, aby Moskva měla munici a mohla se bránit proti dalším sankcím ze strany USA, protože Američané už ve středu vyzvali, aby za otravu Navalného padly na Rusko další sankce.

Takže, ten únik rozhovoru po telefonu je dost možná domluvený a řízený, protože Berlín opravdu potřebuje dostavět Nord Stream 2 spolu s Rusy, ale Merkelová nemá sílu na to, aby se plně postavila Američanům na odpor. Takhle by tak dávalo smysl, až na jednu zásadní drobnost. A to je samotné onemocnění Alexeje Navalného látkou, kterou neobjevili ani v Berlíně v nemocnici Charité, teprve až laboratoř Bundeswehru v Mnichově.

V minulosti jsme přinesli na Aeronetu informace o tom, že stopy vývoje této bojové degradující látky vedou do americké laboratoře Fort Detrick. Odtamtud se látka dostala nejen do Wuhanu, ale zřejmě s ní nakládají i tajné služby západních zemí. Západní mocnosti měly motiv k zabití Navalného, aby vina padla na Kreml. Ale proč by k tomu používali DMWA a FDWA zbraně, když mohli použít nějaký nervový agent, jako je právě profláknutý Novičok? Proč by riskovali odhalení, že jde o hoax? Může to znít děsivě, ale tato látka je zřejmě tak agresivní po její iniciaci, že je mnohem více smrtelnější než známé nervově paralytické látky.

A stejně tak ji jde mnohem lépe asi maskovat a dostat do Ruské federace. Kdokoliv podal Navalnému nějaký předmět s touto sloučeninou, tak ji musel do Ruska nejprve dostat a manipulace s nervovými látkami je vysoce nebezpečná pro kurýry. Degradující chemo-bio zbraň však může mít neškodnou první fázi, smrtící druhou fázi, která je velice krátká, a poté následuje maskovací degradační fáze, kdy bojový prostředek se promění na respirační nemoc.

Stopy vedou k výrokům Soni Pekové, která odhalila něco, co mělo zůstat skryto, když prohlásila, že má pocit, že koronavirus může mít laboratorní původ

Pamatujete si na Soňu Pekovou, molekulární bioložku, jak laické veřejnosti vysvětlovala, že jí připadá, že koronavirus nemá přírodní původ, a že zřejmě vznikl v laboratoři? Článek a video jsme přinesli zde: https://aeronet.cz/news/ceska-molekularni-biolozka-podrobne-vysvetlila-proc-zastava-nazor-ze-coronavirus-vznikl-v-laboratori-ale-v-usa-se-kvuli-tomu-strhl-poprask-do-takove-miry-ze-na-serveru-nature-medicine-se-objevil/ Tím se dopustila zrady na farmaceutickém průmyslu, odhalila něco, co mělo být utajené, co se maximálně objevilo na Aeronetu, možná na pár dalších serverech, ale jinak nikde jinde. Soňa Peková se nebála říct pravdu, o které jsme psali na našem serveru. No, a jaká přišla odveta od farmaceutické mafie?

Zaklekl na ni český státní prokurátor před několika dny a Soně Pekové tak rázem hrozí až 10 let kriminálu, že prý před 12 lety účtovala jedné české macaté zdravotní pojišťovně úkony jinak, než měly být účtovány a pojišťovně prý vznikla škoda. Trestný čin se přitom stal už před více jak dekádou, po celou dobu s tím Soňa Peková neměla nic společného, Peková vinu odmítá, byla zaměstnankyní tehdejší firmy, pro kterou pracovala, ale najednou ji obvinili. Chápete?

Rozhodla se totiž jít proti farmaceutické mafii, proti státní lobby, proti státním testovacím laboratořím a odhalovala veřejnosti pozadí původu koronaviru. Odveta přišla rychle, chtějí se jí zbavit a navléct do tepláků. Nemyslete si, že tohle spiknutí okolo koronaviru, je malá liga. To je celosvětová liga, kdy počátkem roku ve Wuhanu padali na ulici lidi na dlažbu jako mrtvé mouchy a od té doby “virus” prý slábne a slábne, mutuje a mutuje. On však pouze degraduje.

Navalný je v Berlíně na plicním ventilátoru a Merkelová prozradila, že jeho otrava je hoax. Navalný tak podle všeho byl vystavený smrtelné dávce DM/FDWA sloučeniny. A Kreml to ví, Berlín to ví, společně pracují na Navalného záchraně a Lukašenko odtajňuje telefonáty. Když někdo najednou s sebou třískne na zem, nemusí to být látka VX, ani Novičok. Může to být klidně i ta látka, která na přelomu ledna a února kosila na ulici lidi ve Wuhanu. Co všechno se ještě dozvíme? To raději ani netušit.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponEvropská unie hrozí Rusku sankcemi kvůli údajné otravě Navalného   
Pridal tk Pátek 04 září 2020 - 04:11:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Evropská unie si ponechává práva na sankce kvůli incidentu s Alexejem Navalným, uvádí se v prohlášení vysokého představitele unie pro zahraniční věci a bezpečností politiku Josepa Borrella.

„Evropská unie rozhodně odsuzuje atentát a vyzývá Rusko k úplné spolupráci s Organizací pro zákaz chemických zbraní k zajištění nestranného mezinárodního vyšetřování,“ uvádí se ve zprávě.

Borrel zdůraznil, že evropské státy nadále „důkladně sledují“ situaci.

Údajná otrava

Německá vláda učinila ve středu prohlášení, že odborníci z laboratoře Bundeswehru zjistili, že Navalnyj, který je na léčení v Berlíně, byl „otráven“ substancí ze skupiny jedovatých bojových látek Novičok. Tiskový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov v rozhovoru pro Sputnik prohlásil, že Berlín neinformoval Moskvu o svých závěrech ohledně „otravy“ Navalného Novičokem. Ministerstvo zahraničí RF okomentovalo prohlášení německé vlády a poznamenalo, že ruská strana čeká na odpověď Německa na žádost ruské generální prokuratury ohledně situace kolem Navalného. Kancléřka SRN Angela Merkelová předtím prohlásila, že plynovod Nord Stream 2 musí být dokončen, že tuto otázku není vhodné dávat do souvislosti s případem Navalného.

Velvyslanec RF v SRN Sergej Něčajev navštívil ve středu německé ministerstvo zahraničí v souvislosti s novými okolnostmi v případu Navalného. Ruské velvyslanectví sdělilo, že Něčajev byl „informován o obsahu prohlášení spolkové vlády SRN, přitom žádná substantivní faktura nebyla velvyslanci předána“.

Mluvčí ruského ministerstva zahraničních věcí Maria Zacharovová později potvrdila, že „ruská strana nedostala žádný materiál k dané otázce, ani k otázkám zaslaným dříve, které zformulovala generální prokuratura, ani k dříve zaslaným dopisům ruských lékařů, ani k prohlášením, jež učinila německá strana“ ve středu.

V berlínské klinice Charite, kde se Navalnyj léčil, dnes řekli, že jeho zdravotní stav je vážný, je na ventilátoru plic, bude se léčit dlouho.

Zmiňme, že primář omské nemocnice, kde byl léčen Navalnyj, Alexandr Murachovskij poznamenal, že s diagnózou „otravy“ se pracovalo jako s hlavní při přijetí pacienta, ale laboratorní testy ji nepotvrdily. V otevřeném dopise pak omští lékaři vyjádřili názor, že se je „snaží očernit“.

Západ chce odpovědi, Rusko se brání

Odborníci laboratoře Bundeswehru ve středu oznámili, že ruský opoziční politik Alexej Navalnyj byl otráven bojovou látkou ze skupiny Novičok. Podle německé kancléřky Angely Merkelové se opozičníka snažili umlčet a požaduje od ruské vlády odpovědi.

Podobně se vyjádřili i šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová, britský premiér Boris Johnson či generální tajemník NATO Jens Stoltenberg.

Podle českého ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) jsou zprávy, že Navalnyj byl otráven Novičokem, znepokojivé.

„Okolnosti otravy se musí náležitě vyšetřit. Další postup budeme koordinovat se státy EU a NATO,“ uvedl šéf české diplomacie.

Vyjádření německých úřadů se v Rusku setkalo s kritikou. Ministerstvo zahraničních věcí a Kreml vyzvaly německé kolegy k plnohodnotné spolupráci a výměně informací. Moskva upozornila na skutečnost, že dopis ruských lékařů se žádostí o vysvětlení závěrů o intoxikaci Navalného zůstává bez odpovědi a podle mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marie Zacharovové hlavními adresáty prohlášení Berlína ohledně otravy Novičokem byly EU a NATO.

Zdroj: https://sptnkne.ws/D7uW
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponSi Ťin-pching slíbil Putinovi, že bude bránit výsledky druhé světové války   
Pridal tk Pátek 04 září 2020 - 04:06:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čína bude společně s Ruskem hájit výsledky druhé světové války, uvádí zpravodajská agentura Sin-chua na základě gratulačního telegramu, který prezident Čínské lidové republiky Si Ťin-pching zaslal Vladimiru Putinovi u příležitosti 75. výročí konce války.

Si Ťin-pching vyjádřil připravenost „spolupracovat s ruským kolegou na spojení úsilí s cílem rozhodně bránit vítězství ve druhé světové válce, a také na mezinárodní spravedlnosti“.

V úterý 1. září ruský prezident Vladimir Putin během veřejné video hodiny prohlásil, že nesmí být pochyb o tom, kdo byl agresorem během Velké vlastenecké války a kdo „zlomil hřbet nacistické válečné mašině“. Prezident prohlásil, že osvobození zemí východní a střední Evropy je velkou zásluhou Rudé armády. Uvedl také, že je možné polemizovat o tom, co následovalo, jaké režimy byly vytvořeny v osvobozených státech a jaký vztah k těmto režimům mělo obyvatelstvo.

Dne 2. září 1945 podepsali japonští představitelé na palubě americké letadlové lodi Missouri kapitulaci, která znamenala konec druhé světové války, která trvala šest let a vyžádala si nejméně 55 milionů životů.

Dokument je podepsán zástupci USA, Číny, Velké Británie, SSSR, Austrálie, Kanady, Francie, Nizozemska a Nového Zélandu. Slavnostního ceremoniálu se za Sovětský svaz zúčastnil generálporučík Kuzma Děrevjanko.

Nezapomínejme, kdo na koho zaútočil

Putin dne 1. září rovněž uvedl, že mnozí zapomínají na to, že Německo v roce 1941 napadlo Sovětský svaz, a nikoli naopak.

„Leckdo zapomíná na to, že právě fašistické Německo napadlo Sovětský svaz časně zrána 22. června 1941, a nikoli naopak; že přes 80 % techniky a živé síly nepřítele zničila Rudá armáda právě na Východní frontě; leckdo zapomíná na to, kdo dobyl útokem Berlín. Byla to sovětská vojska. A my na to nikdy nesmíme zapomenout, a nikdy nezapomeneme. A nikomu nedovolíme na to zapomenout,“ prohlásil Putin na veřejné lekci věnované 75. výročí vítězství ve 2. světové válce. Prezident se jí účastnil v on-line formátu.

Ruský prezident podotkl, že v současném světě probíhají pokusy o revizi dějin 2. světové války. Lidé, kteří souhlasí s revizí dějin, se dají podle názoru ruského prezidenta označit za kolaboranty. Podle jeho slov je zachování památky úkolem státního významu, i když není třeba lpět na minulosti, jen opírajíce se na ni můžeme jistě postupovat vpřed do budoucna.

Zdroj: https://sptnkne.ws/D7uT
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPeking zahájí přímé lety s 8 zeměmi   
Pridal tk Pátek 04 září 2020 - 04:00:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Čína dnes zahájí přímé mezinárodní lety ze zeměmi s nízkým rizikem do Pekingu v důsledku důkladných příprav na omezení potenciálního rizika dovážených případů COVID-19.

Peking obnoví přímé lety do hlavních měst osmi zemí - Thajska, Kambodže, Řecka, Dánska, Pákistánu, Švédska, Rakouska a Kanady, uvedl 2. září na tiskové konferenci mluvčí pekingské vlády Xu Hejian (Sü Che-ťien).

Celkový počet cestujících přilétajících těmito přímými lety bude na začátku omezen na přibližně 500 denně a po zkušebním provozu se postupně zvýší na 1.000, uvedl tento mluvčí. Celkový počet příletových letů by neměl být vyšší než pět denně.

„Cestující by měli být občané těchto cizích zemí nebo Číňané, kteří z těchto zemí cestují zpět,“ dodal. „Lidé ze třetích zemí by neměli tyto lety brát jako přestup do Pekingu.“

Aby byla zajištěna bezpečnost cestujících a obyvatel Pekingu, byly provedeny úplné přípravy pro lety. Cestující, kteří nemají negativní výsledek testu na nukleové kyseliny nebo kteří neprošli teplotním skenem, nebudou moci nastoupit.

Po příjezdu do Pekingu budou cestující odvezeni do určených hotelů pro 14denní centralizovanou karanténu, uvedl Gao Xiaojun (Kao Siao-ťün), mluvčí pekingské městské zdravotní komise.

„Ti, kteří mají příznaky, jako je kašel nebo horečka, budou převezeni do nemocnice k další lékařské prohlídce a léčbě.“

Gao řekl, že Pekingská nemocnice Ditan, která ošetřila všechny místní pacienty COVID-19 během epidemie související s trhem Xinfadi v červnu, bude určenou testovací nemocnicí pro odchozí cestující, jakmile budou lety znovu zahájeny.

„Nemocnice je vybavena zařízením, které dokáže poskytnout výsledky testů za půl hodiny, což pomůže efektivně a rychle detekovat rizika.“

Obyvatelé Pekingu, kteří se z těchto zemí vracejí přímými lety, budou muset po 14denní karanténě absolvovat další 7denní období sledování zdraví, uvedl Tian Tao (Tchien Tchao), příslušný úředník pekingské vlády.

V březnu Čína nařídila, aby všechny mezinárodní lety do Pekingu byly přesměrovány na jiná letiště jako jejich první přístav vstupu.

Dne 4. září začne čínský mezinárodní veletrh obchodu se službami, první velká mezinárodní akce, která se bude konat v Pekingu od vypuknutí COVID-19.

Wuhan (Wu-chan) v provincii Hubei (Chu-pej) obnoví mezinárodní lety v polovině září po sedmiměsíčním pozastavení. Několik zahraničních dopravců požádalo o restartování letů spojujících Wuhan se Soulem, Bangkokem, Kuala Lumpur, Manilou, Hanojí, Sihanoukville, Tokiem, Jakartou a Singapurem.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2190 sec,0.0546 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,673kB