Středa 09 září 2020
Gérard Depardieu konvertoval k pravoslavné církvi: křest se uskutečnil v pařížské pravoslavné katedrále   
Pridal tk Středa 09 září 2020 - 11:56:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Nejprve ruský pas. Nyní přechod k pravoslaví. Francouzský herec Gérard Depardieu byl pokřtěn 4. září v ruské pravoslavné katedrále Saint-Alexandre-Nevsky v Paříži.

Jak uvádí zahraniční média, francouzský herec svůj úmysl odhalil až po příjezdu na místo udělení svátosti křtu dcery svého známého. Depardieu vysvětlil svou volbu tím, že hovořil o hlubokém obdivu k pravoslavné liturgii.

Kněží katedrály uvedli, že byli příjemně jeho volbou přejetí pravoslaví překvapeni.

V rozhovoru pro novináře otec Andrej, který sloužil v pařížské katedrále, vysvětlil, že se jednalo o obřad jako mnoho jiných, oslavovaný podle pravoslavných zvyků; při té příležitosti se Gérard stal kmotrem dívky pokřtěné ve stejný den.

Francouzský herec získal ruský pas v roce 2013

3. ledna 2013 udělil Vladimir Putin herci ruskou národnost.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponCo Němci skrývají: Hysterie Julie Navalné byla příliš podezřelá   
Pridal tk Středa 09 září 2020 - 11:16:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hysterická reakce manželky Alexeje Navalného Julie na návrh vytvoření společného rusko-německého týmu lékařských odborníků respektovaného lékaře Leonida Roshala vyvolává otázky. Co když vyjde najevo nepříjemná pravda o stavu blogera?

V předvečer Julia Navalná velmi hrubým způsobem komentovala Roshalův návrh na vytvoření společné rusko-německé rady, která by konečně odpověděla na hlavní otázku: co se stalo jejímu manželovi Alexeji?

Julia veřejně urazila ctěného lékaře na Instagramu, což vyvolalo otázku, že její reakce byla srozumitelná - nechce, aby lidé zjistili pravdu, což je pro Alexejovo prostředí nepohodlné.

Koneckonců, verze s otravou látkou zvanou „Novičok“ zní mnohem zajímavěji. Verze o pokusu o vraždu - ještě více.

Ve skutečnosti není nic, co by se odůvodnilo takovými urážkami adresovanými slavným lidem.

Manželé Navalných se neustále zapojují do takových skandálů: buď Alexej nazývá válečné veterány „lokaji a hanbou země“, pak zase Julie - vážené lékařské odborníky uráží, a ti jsou přitom připraveni dát život za život svých dětí.

Nyní vyvstává jediná otázka: co němečtí lékaři skrývají Navalnyho stavem, který byl probuzen z umělého kómatu?

Zdá se, že stejně jako v příběhu Skripalové nedostaneme jasné odpovědi na důležité otázky.

Celý příběh s Navalnym zpočátku vypadal jako nějaká fraška, provokace, protiruská kampaň.

Není náhodou, že všechny tyto hovory o nových sankcích, o zmrazení Nord Stream 2 po mýtické otravě bloggera. Nejsou náhodné.


Lukašenko se rozhovořil o nepublikované části zachyceného rozhovoru o „otravě“ Navalného

Prezident Běloruska Alexander Lukašenko uvedl, že speciální služby země mají nepublikovanou část zachyceného rozhovoru mezi Varšavou a Berlínem o „otravě“ vůdce opozice Alexeje Navalného.

Připomeňme, že vůbec poprvé existovala konverzace naznačující, že údaje o „otravě“ Navalného byly zfalšovány, řekl Lukašenka na setkání s ruským premiérem Michailem Mishustinem, pozdější část rozhovoru mezi „Mikem a Nickem“ byla vysílána v běloruské televizi.

V rozhovoru s ruskými novináři prezident Běloruska upřesnil, že ruské speciální služby dostaly od Minsku úplnou verzi zachyceného rozhovoru, nejen část představenou veřejnosti.

Kromě toho uvedl, že rozhovor mezi „Mikem a Nickem“ byl zachycen běloruskou stanicí elektronické inteligence rozmístěnou v Grodně.

"Stanici v Grodně, máme vybavenou supermoderní technologií, máme tam superprofesionální lidi a tento skandální rozhovor jsme zachytili," cituje Lukašenku Roman Babayan, šéfredaktor rozhlasu Moscow Says.

Pročpak naše media nezveřejnila tento rozhovor o zapojení západních zpravodajských služeb do otravy Navalného?

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponVystrčil na Tchaj-wanu Čechům narovnával páteř. Narovná nám ji i v Bruselu a Washingtonu?   
Pridal tk Středa 09 září 2020 - 10:41:18 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Miloš Vystrčil nám Čechům na Tchaj-wanu prý narovnával páteř. A pojede se narovnat i do Bruselu, Berlína a Washingtonu? Nevím jak vy, já se na rozdíl od jeho krpaté postavy a nejisté ruky při podání s ministrem Pompeem nehrbím.

"Co se týká jakéhosi návratu charakteru či narovnání páteře České republiky, to znamená důkazu toho, že je suverénní a samostatnou zemí, to si myslím, že rovněž rezonovalo mezi českými obyvateli," uvedl dle iDnes předseda údajně nejdemokratičtější (fakticky širokou veřejností - alespoň dle volebního zájmu - opovrhované) instituce senátu a novopečený Tchaj-wanec Miloš Vystrčil po návratu z výletu na Tchaj-wan, kam nakonec navzdory svým prohlášením nevytáhl vdovu po panu Kuberovi, ale nakonec "jen" svou ženu.

Nevím jak vy. Já se rozhodně shrbený necítím. A pokud samozvaný pozdní disident a levný hrdina ohánějící se svobodou a demokracií chce "jakýsi návrat charakteru a narovnání páteře České republiky", pak jsem zvědav, zda pojede Čechům, Moravanům a Slezanům tuto službu vykonat i do Bruselu, Berlína a Washingtonu. A zajede také do Katalánska, které rovněž touží po samostatnosti a svobodě, kde španělské represivní složky pozatýkaly tamní proseparativní politiky? Pak bude teprve kabrňák a ne lokaj a cvičená opička ministra Pompea, jehož podporou k výletu na Tchaj-wan se tolik chlubil, a dalších amerických přátel.

"Chtěl bych poděkovat všem, kteří nám drželi palce a věřili v to, že naše mise bude úspěšná, což se také stalo. Jsem velmi rád, že jsme tu cestu realizovali a velmi si vážím podpory, které se nám od všech, i mimo Českou republiku, dostalo," uvedl dále Vystrčil na tiskové konferenci.

Tak doufám, že úspěch své mise, během které v cizině ventiloval své rozpory s prezidentem či premiérem a dělal propagaci pochybné (podobně jako PR Covid mainstreamem protežované) neziskovce Milion chvilek pro demokracii, vysvětlí třeba českému výrobci pián Petrof.

Tomáš Vyoral
blog autora


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponBudou mít Hillary a demokraté občanskou válku, kterou se snaží vyprovokovat?   
Pridal tk Středa 09 září 2020 - 08:51:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pokud jste tohle ještě neviděli, tak se podívejte na video s Hillary Clintonovou, ve kterém uvádí, cituji, že „Joe Biden by neměl za žádných okolností přiznat porážku“:

„Žádných“ znamená „žádných“. To by zahrnovalo (jistěže hypoteticky) i takový případ, že by Trump získal naprostou většinu hlasů a hladce by vyhrál. Opět opakuji, že „žádných“ znamená „žádných“.

Přímým důsledkem by bylo, že by demokraté měli znovu získat Bílý dům všemi možnými způsoby a za všech možných okolností.
To je také přímá výzva k sabotování americké demokracie, která je i přes své vady jedinou možností, založenou na právním řádu, kterou mají v současné době obyvatelé USA k dispozici.
Bude to mít za následek občanskou válku?

To je spíše nepravděpodobné, protože pro občanskou válku musíte mít alespoň dvě důvěryhodné strany, které mohou koordinovat útoky a obranné operace, a to přinejmenším v regionálním měřítku. Tohle v USA nevnímám.

Ale nevidím možnost, jak lze zabránit místnímu/regionálnímu násilí (někdy krutému) a politickému chaosu.

Již víme, že demokraté nikdy nepřijmou Trumpovo vítězství.

Víme také, že příznivci Trumpa budou tvrdit, že ohledně hlasování poštou se nedá poštovnímu úřadu USA důvěřovat (naprosto s nimi souhlasím, poštovní úřad USPS je jednou z nejhorších poštovních služeb v jakékoli rozvinuté zemi na planetě).

Pak zde máme následující problém: jelikož jsou policejním útvarům „snižovány finanční zdroje“ a policisté hromadně odcházejí (rozhodně jim to nemůžu dávat za vinu!), běžní občané se budou muset ve stále větší míře chránit sami, což pro mnoho z nich není problém, ale potíž je v tom, že tito občané jsou poté obviněni, zatímco grázlům z Black Lives Matter a/nebo Antify to projde beztrestně, přestože zaútočili jako první.

V některých amerických státech (jako je Florida, díkybohu za to!), budou místní šerifové stát za svými občany a místní oddělení nebudou stíhat nikoho, kdo použil smrtící sílu na svou obranu v případě užšího seznamu násilných zločinů (včetně domácího násilí, přepadení řidiče auta, znásilnění, atd.). Jen si poslechněte, jak o tomto výčtu hovoří šerifové z Floridy:
Žiju na Floridě už 18 let a mohu upřímně říci, že nedoporučuji nikomu z hnutí Black Lives Matter/Antifa, aby se pokusili o rabování nebo výtržnosti na Floridě, protože jinak narazí na sílu a takový právní systém, který rozhodně upřednostňuje občany dodržující zákony, a to i v případě sebeobrany.

Ale co státy na severu?!

Pokud se nemýlím, tak dosud většina nepokojů proběhla ve státech na severu (Atlanta je sice na jihu, ale to není skutečné „jižanské město“, protože je ovládáno sympatizanty Black Lives Matter/Antify; totéž lze mimochodem říci i o Miami na Floridě).

To zřejmě není náhoda. A nemá to nic společného s „jižanským rasismem“ (podle mých zkušeností jižané nejsou rasističtější, než seveřané), ale mnohem více s kulturou sebeobrany, zakořeněnou v zemi, díky níž se jižané mnohem pravděpodobněji „semknou kolem vozů“ a budou jednat společně.

Nikdy jsem nevěřil (poněkud hloupým) argumentům, že „zbraně ochrání lidi před tyranií“ (tyrani obvykle mají vyškolené a profesionální jednotky, které dokážou z jakýchkoli ozbrojených civilistů udělat fašírku!), ale doopravdy věřím tomu, že ozbrojení občané mohou velmi efektivně zastavit skupiny gaunerů, dělajících výtržnosti (jen si vzpomeňte, jak během nepokojů v Los Angeles ubránili Korejci sebe i své obchody).

Naštěstí jsou jižanské státy mnohem věrnější Ústavě USA, než ty seveřanské, které „okleštily“ 2. Dodatek „o tisíc (legislativních) škrtů“ (samozřejmě, že existují výjimky).

Není to všeobecně známo, ale přibližně v 25% - 30% případů ozbrojených loupeží nefungují těmto násilníkům zbraně, nebo mají jen napodobeniny. Jejich munice je také často k ničemu (buď je ve špatném stavu, nebo zcela nedostatečná). Proč? Protože kriminálníci jsou příliš hloupí a nechtějí investovat do kvalitních střelných zbraní a výcviku. Výsledkem je, že pokud se grázlové z Black Lives Matter/Antify pokusí zaútočit na rezidenční čtvrť nebo nějaké malé městečko na jihu, může je „přivítat“ skutečně kompetentní palebná síla.

Myslím si, že je zcela jasné, že americký „deep state“ a Demokratická strana využívají Black Lives Matter/Antifu jako pěšáky pro vytvoření chaosu a přípravě na ještě horší násilí, pokud by Trump vyhrál ve volbách. Existují také určité náznaky, že vedení Demokratické strany chce zabránit tomu, aby se v debatách utkal Joe Biden (naprosto senilní) s Trumpem.

Zde je výňatek z článku na webu ZeroHedge: „Nemyslím si, že by měly být nějaké debaty,“ řekla Pelosiová ve čtvrtek, den poté, kdy prezident Trump požadoval, aby Biden podstoupil test na drogy předtím, než se utkají. „Oficiálně bych s ním nepovolila rozhovor - ani debatu, pokud jde o prezidentství Spojených států,“ dodala. Pelosiová uvedla, že Trumpovo chování bylo „hanebné“, když „pronásledoval“ Hillary Clintonovou během debaty v roce 2016, neboť kráčel vedle ní, a že pravděpodobně bude „jednat způsobem, který snižuje důstojnost prezidenta“.

Zpráva je jasná: Trumpa neuznáváme jako legitimního oponenta a pokud by zvítězil, bude to kvůli vměšování Číny a/nebo Ruska a/nebo kvůli „republikánské šikaně“ (ať už tím budou mínit cokoli). Rozhodující faktor: za žádných okolností nepřijmeme další porážku.

Nevím, jak vám, ale mně to připadá jako pobuřování. Wikipedie definuje tento pojem takto:

Pobuřování je neskrývané chování, jako např. proslov a organizování, které směřuje ke vzpouře proti zavedenému řádu. Pobuřování často zahrnuje podvracení ústavy a podněcování k nespokojenosti se zavedenou autoritou nebo k odporu. Pobuřování může zahrnovat jakékoli občanské nepokoje, i když nejsou zaměřené na přímé a otevřené násilí proti zákonům. Štvavé výroky v písemné podobě jsou hanobením státu. Buřič je ten, kdo se zabývá nebo podporuje účast na pobuřování.

Nevidím žádné důkazy o tom, že by se Trump a/nebo vedení Republikánské strany provinili pobuřováním, přinejmenším ne uvnitř své vlastní země - mimo zemi je to ovšem něco jiného, v současné době jsou jedinou nejpodvratnější silou na planetě. Vlastně bych mohl tvrdit, že navzdory všem mnoha zásadním rozdílům Trump čelí situaci, která je podobná tomu, čemu čelí Lukašenko v Bělorusku. Největší rozdíl je v tom, že Trumpa nepodporuje Putin. Ve skutečnosti za ním nestojí nikdo (kromě bona fide cvoků, jako je Jair Bolsonaro a Iván Duque Márquez, nebo laciní prostituti, jako je Andrzej Duda nebo Dalia Grybauskaitéová).

Zato vidím drtivé důkazy o tom, že gang kolem Clintonové & „deep state“ USA & (pseudo) „liberální elity“ mají vinu na pobuřování. V důsledku toho, že vsadili na gaunery, provádějící výtržnosti, se dějí takové věci, které by byly před rokem nemyslitelné.

Příklad: americký senátor a jeho manželka byli přímo před Bílým domem málem zlynčováni davem. Je to vůbec možné? Ano, je, přesvědčte se sami:
Přátelé, tohle není Afghánistán nebo nějaká Středoafrická republika. A senátorské křeslo je jedním z nejvyšších možných úřadů, jakého může muž či žena dosáhnout. Přesto v hlavním městě této země, přímo před Bílým domem, policisté nebyli schopni ochránit senátora před lůzou. Mainstreamová média to však prezentovala takto: „Protestující konfrontovali Randa Paula před Bílým domem poté, co skončilo republikánské shromáždění“. Odkdy se kriminální gauneři, kteří se pokoušejí zlynčovat senátora a jeho manželku, nazývají „protestující“?! A nenaznačuje slovo „konfrontovat“, že si senátor Paul nějak zasloužil „konfrontaci“?

Dokážete si představit, co by asi prohlásila média, kdyby se tohle stalo černému senátorovi?

Neukazuje takovýto druh mainstreamového „zpravodajství“, že se politický systém této země hroutí?

Závěr

Nevnímám to tak, že by v USA mělo dojít k občanské válce. Ale domnívám se, že se tato země může rozpadnout na různé zóny, zjednodušeně řečeno, a že k tomu pravděpodobně dojde. V některých regionech bude udržován zákon a pořádek, k čemuž je zapotřebí síla, zatímco v jiných se objeví něco nového: Francouzové to nazývají „des zones de non-droit“, v překladu „oblasti bezpráví“, kde nebude policie a pořádkové složky (buď proto, že je političtí lídři odmítnou angažovat, nebo proto, že se budou muset pod palbou stáhnout). Pro takové zóny je typické, že mají paralelní „černou“ ekonomiku, díky níž gangy, které tyto zóny ovládají, velmi bohatnou (jako tomu bylo např. v Rusku v 90. letech). Nakonec mnoho lidí z těchto zón uprchne a bude hledat útočiště v bezpečnějších oblastech v zemi (tento proces již začal v New Yorku).

Do voleb nyní zbývá něco málo přes dva měsíce, a já se domnívám, že lze s jistotou říci, že situace se velmi rychle zhorší, a že bude mnohem hůře. Do 2. listopadu bude země tak říkajíc „připravená“ na masivní výbuch násilí, po němž budou následovat měsíce chaosu.

Hodně lidí bude pravděpodobně volit Trumpa, protože budou (mylně) věřit, že on je jediný politik, jenž se postaví proti tomu, co chtějí rozpoutat demokraté proti většině „ubožáků“, kteří chtějí zachovat svou zemi a tradice. V jádru je tento konflikt, jehož jsme nyní svědky, konfliktem ohledně identity, což je něco, na čem většině lidí velmi záleží. Dříve či později dojde k potlačení pokusů demokratů proměnit USA v jakousi obézní, transgenderovou a liberální říši Wakanda (tj. fiktivní království několika kmenů, pozn. překl.), řízenou podvodníky, šílenci a gaunery.

Demokraté nebudou mít svoji občanskou válku - ale čeká je zpětný úder za to, že chtěli zničit Spojené státy.

The Saker

Will Hillary and the Dems get the civil war they are trying to provoke? vyšel 31.8.2020 na ICH. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/09/8427-budou-mit-hillary-a-demokrate-obcanskou-valku-kterou-se-snazi-vyprovokovat.htm
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon94 % amerických “obětí” koronaviru mělo vážné chronické potíže. Oficiální statistiky vynesly pravdu na povrch   
Pridal tk Středa 09 září 2020 - 04:29:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Podle statistik amerického CDC (Center for desease control and prevention – Centrum pro kontrolu nemocí a prevenci) mělo 94 procent amerických obětí koronaviru předchozí vážné chronické nemoci. U zbývajících 6 procent se dá předpokládat, že řada z nich měla vážné chronické potíže, jen o nich nevěděla. V USA je preventivní zdravotní péče pro chudé skoro nedostupná a tak mnozí mají spoustu chronických potíží, jen na ně nebyli vyšetřeni a tak jsou oficiálně “zdraví”. To se týká především černochů, hispánců a dalších barevných imigrantů ale i mnoha bělochů. Nejméně 30 milionů Američanů nemá totiž žádné zdravotní pojištění. Často je také běžné, že mnozí lidé trpí vážnou chronickou chorobou a přijde se na ní až při pitvě.

To potvrzuje zjištění z dalších zemí. Na koronavirus de facto nikdo neumírá, pouze jeho takzvané oběti mají pozitivní test. Dnes ji je těžké pro veřejnost zastřít, že se jedná o politické divadlo, nikoliv vážný zdravotní problém. Strašlivá pandemie tak existuje pouze v hlavách úplatných politiků, medií a “lékařů” a jejich pánů. To ale nebrání “českým”politikům poslušně vymýšlet “druhou vlnu” a zavádět nesmyslná opatření. Jaký smysl mělo tohle globální divadlo můžeme zatím jen odhadovat, ale nic dobrého to pro nás znamenat nebude. To neznamená, že se tomu nemůžeme bránit!

Dr. Hariri - Nová data z CDC ukazují, že na COVID-19 zemřelo jen 6% z původních 160 tisíc


Česká věc


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJak se z Dráždan stalo imigrantské město s multikulturním obohacením   
Pridal tk Středa 09 září 2020 - 04:24:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hlavní město Saska Drážďany (Dresden) navštěvujeme na konci srpna každý rok. Bohužel se z dříve krásného města stává takové typické západní imigrantské město. Před hlavním nádražím za bílého dne postávají uprchlíci drogový dealeři. Muslimské rodiny na dávkách se v pracovní den věnují potulování po městě a nákupům. Dávek na to dostávají dost.

Pozdější odpoledne přineslo skupinky tmavých mladých mužů, kteří postávají na hlavních pěších zónách a pokřikují sprosté nadávky na kolemjdoucí ženy a dívky (ficken – šukat, Hurre – kurva atd). Policie si jich raději nevšímá. Ačkoliv jejich agresivita s přibývajícím časem roste.

Do toho místní šikanují placení antirasističtí aktivisté z humanitních fakult protirasistickými kampaněmi. Taková Soroshova mláděž.

Sasko je paradoxně hlavním centrem lidového odporu proti masové imigraci a výborné výsledky tu má protiimigratská AfD.

Drážďany ještě před 10 lety bylo pohodové město, kde jste si mohli udělat nerušný piknik u břehů řeky Labe na odlehlém místě. To je dnes pomalu nemyslitelné. Stejně tak je nemyslitelné pro samotnou mladou dívku vyrazit po setmění do města, nebo jet někam na kole. Chcete tohle i v Brně, Praze, Ostravě?

M. Janda
Česká věcSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponČesko by mělo zastavit testování na Covid-19 v zájmu ukončení paniky a hysterie podněcované WHO, vyzývají lékaři!   
Pridal tk Středa 09 září 2020 - 04:04:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Česko by mělo zastavit testování na Covid-19 v zájmu ukončení paniky a hysterie podněcované WHO, vyzývají lékaři! Pozitivně testovaný člověk na Covid-19 nerovná se nemocný člověk! Většina z nás už má na SARS-Cov-2 virus v těle vyvinutou buněčnou imunitu, tvrdí lékařka z Olomouce! Drtivá většina pozitivně testovaných osob nemá žádný průběh nemoci, do postele ulehnou jen 2 až 3% testovaných osob a navíc s indikací chronických chorob, to je mnohokrát méně než u sezónní chřipky, která zažene do postele až šestinu populace! Proč WHO zaútočila na ČR, že málo trasuje epidemiologickou stopu obyvatelstva?

V Česku oficiálně vypukla II. vlna nákazy Covid-19 a česká média každý den informují o dramatickém nárůstu pozitivně otestovaných osob. Již 6 dní po sobě vzrůstá v ČR počet pozitivně otestovaných osob v průměru 500 lidí za 24 hodin a celkově je v ČR aktuálně 8 424 nakažených osob. Jenže, do postele v nemocnici ulehlo jen 214 pacientů, což jsou 2,5% otestovaných lidí. V kritickém stavu je potom 54 z nich, což je 0,6% otestovaných osob.

Česká republika má přitom více jak 10 milionů obyvatel a v nemocnicích tak leží s koronavirem 214 pacientů. což je 0,021 promile české populace. Proč se kvůli 214 lidem v nemocnicích pořádají v ČR Mezinárodní pandemické hry? Musíme si tady totiž uvést jasná fakta do souvislostí, protože i politici, kteří pravidelně z poslanecké sněmovny načítají Aeronet, by se měli dozvědět, jaká je vlastně realita okolo celé koronavirové hysterie. Budeme čerpat z veřejně dostupných údajů.

Podle informací na webu Státního zdravotního ústavu zemře každý rok v ČR na obyčejnou sezónní chřipku v průměru 1500 osob. V České republice k dnešnímu dni zemřelo 437 lidí s indikací na koronavirus, přičemž nemocnice v ČR neuvádí Covid-19 jako příčinu úmrtí, ale místo toho uvádí do statistik, že pacient, který zemřel, byl před smrtí pozitivně testován na Covid-19. To je ale potom strašný podvod. Na tuto nesrovnalost nás do redakce upozornila lékařka z jedné nemocnice v Olomouci, která nás moc prosila, abychom neuváděli její jméno, že by ji ředitel vyhodil.

Jenže, toto neplatí pouze o jisté nemocnici v Olomouci, to platí úplně o všech nemocnicích v Evropě, v Rusku, v Číně a v USA, kde se zemřelí deklarují jako oběti Covidu-19, nikoliv jako pozitivně testovaní na Covid-19. Je to stejné, jako kdyby v nemocnici zemřel pacient s vysokým promile alkoholu v krvi a nemocnice by napsala, že namísto krvácení do mozku způsobeného zraněním hlavy po automobilové nehodě pacient zemřel na alkohol. Jenže, totéž se dnes provádí v nemocnicích s Covidem.

Lékařka sdělila znepokojující informace, jak je to s výrobou statistik o zemřelých pacientech s pozitivními testy na Covid-19

Chronický pacient s rakovinou přijde do nemocnice, otestují mu Covid-19, pacient zemře na metastázi na slinivce břišní, ale do papírů nemocnice napíše, že zemřel na Covid-19. Pokud tedy je někdo na tom špatně a je na umření, ale v nemocnici mu najdou Covid-19, tak po smrti mu do papírů napíšou, že zemřel na Covid-19, nikoliv že byl jen pozitivně otestován na Covid-19, ale nemoc u něho nepropukla a smrt nastala kvůli jinému onemocnění.

Centrální informační databáze totiž nepracují s anamnézou pacienta, ale pouze porovnávají poměr mezi otestovanými a zemřelými otestovanými. Pokud někdo zemře v nemocnici po dopravní nehodě a včera byl pozitivně testován na Covid-19, dostane se do statistiky jako oběť Covidu-19, vylíčila nám v emailu lékařka z Olomouce. Lékaři to vědí, vědí to primáři, vědí to ředitelé nemocnic, ale všichni mlčí, bojí se promluvit nahlas proti farmaceutické lobby.

Zároveň nás upozornila, že každý rok v ČR onemocní sezónní chřipkou až 10% dospělé české populace, a dokonce až 30% nezletilých. Každý rok tak onemocní chřipkou více jak 1,5 milionu českých občanů všech věkových kategorií. Z toho v průměru 1500 lidí na tuto chřipku zemře, a jedná se o skutečná úmrtí na chřipku, nejde o administrativní škatulku, že pacient zemřel kvůli něčemu jinému, ale byl otestován na chřipku pozitivně. Tak to nefunguje, lidé zemřelí na chřipku, opravdu na ní zemřeli. Jenže pro Covid-19 statistiku to neplatí. Z ministerstva zdravotnictví přišlo na jaře několik směrnic, jedna z nich určuje, že ředitelé nemocnic mají hlásit všechny zemřelé pacienty, kteří před smrtí měli pozitivní test na Covid-19. Přesně takto je to ve směrnici uvedeno, sdělila nám lékařka z Olomouce.

Nemocnice posílají nahoru hlášení o počtech zemřelých, u kterých byl před smrtí pozitivní test na Covid-19, ale neposílají se pitevní zprávy

Kdyby ministerstvo zdravotnictví chtělo statistiku zemřelých na Covid-19, potom by směrnice zněla úplně jinak. Ministerstvo by chtělo, aby nemocnice hlásily počty osob, které na základě pitevní zprávy zemřely na rozvinutou respirační nemoc, na akutní zápal plic, způsobený virem SARS-Cov-2. Jenže, takto směrnice není napsána. Ministerstvo chce pouze informace, kteří pacienti před svojí smrtí měli pozitivní test na Covid-19 a nic jiného ministerstvo podle lékařky nezajímá. Takže, je to stejné jako s tím pacientem, který byl nalitý alkoholem, měl bouračku, do nemocnice ho přivezli s frakturou lebky, zemřel na vnitřní krvácení, ale nemocnice by do papírů lakonicky napsala, že… příčina smrti: Alkohol!

Taková lékařská zpráva by možná zněla vtipně a byla by plná sarkasmu, protože za pacientovu smrt by alkohol opravdu mohl, že narušil řidičovu způsobilost k řízení auta, což vedlo k nehodě a později k úmrtí, jenže z lékařského hlediska je to samozřejmě nesmysl, protože ten alkohol nebyl příčinou selhání funkcí orgánů v těle, to bylo to krvácení do mozku způsobené tím, že řidič při nehodě prolétl předním oknem auta, protože navíc neměl zapnutý bezpečnostní pás.

Drtivá většina lidí, která leží v ČR v nemocnici, tam leží s dalšími vážnými nemocemi a Covid-19 byl u nich pouze otestován a zjištěn pomocí PCR testů až po přijetí do nemocnice. Drtivá většina těch 8424 pozitivně testovaných lidí nikdy neonemocní, nebo budou mít rýmu, což je mimochodem u Covid-19 příznak toho, že máte v těle buněčnou imunitu na Covid-19, jak nás upozornila lékařka.

Pokud máte rýmu a pocit nachlazení, s vysokou pravděpodobností vám PCR test řekne, že máte Covid-19, i když máte jen buněčnou imunitu proti širokému spektru chřipkových kmenů a nikdy do postele neulehnete

Covid-19 se u většiny lidí s imunitou manifestuje rýmou a občasným zakašláním a rovněž kýcháním. Drtivá většina lidí nebude schopna Covid-19 odhalit, protože to budou považovat za podzimní nachlazení. V ČR tak dosud za celé tři čtvrtiny roku zemřela méně než jedna třetina objemu lidí, kteří ročně umírají na sezónní chřipku. A to jsou fakta a data čerpaná ze Státního zdravotního ústavu. Takže, čeho jsme svědky?

Jsme svědky neuvěřitelného spiknutí a Mezinárodních pandemických her, které regulérně nahradily Olympijské hry v Japonsku, které měly letos proběhnout a byly zrušeny a odsunuty na příští rok. Podle lékařky a rovněž i podle jejích kolegů to vypadá po necelém roce zkušeností tak, že lidé v ČR mají na SARS-Cov-2 virus vybudovanou buněčnou imunitu, protože v ČR drtivá většina pozitivně otestovaných lidí nikdy neonemocní. A to je prostě důsledek buněčné imunity. U většiny lidí je jedinou reakcí na virus pouze spuštění rýmy.

Otázkou ale potom je, kde a na čem si organismus občanů vybudoval buněčnou imunitu? Podle jejího názoru to je možné jedině tak, že tělo přijde do kontaktu s virem, působení viru je vystaveno delší dobu a lidské buňky se naučí viru odolávat. Jenže, tuto imunitu nelze získat jen tak z ničeho nic, to by totiž znamenalo, že celá populace, a to nejen v ČR, musela být působení viru vystavena po dlouhou dobu v minulých letech, aby si populace nahrála buněčnou imunitu do svého organismu. To je jedna možnost.

A druhá možnost je, že virus SARS-Cov-2 se nikdy nelišil od obyčejné chřipky, což by potom vysvětlovalo, proč má většinová populace proti Covid-19 přirozenou buněčnou imunitu. Jediný virus, proti kterému máme vybudovanou silnou buněčnou imunitu, je právě chřipkový virus. Přestože každý rok ulehne do postelí až 1,5 milionu Čechů s chřipkou, dalších skoro 9 milionů neulehne, protože mají proti daným kmenům chřipky vytvořenou buněčnou imunitu za dlouhé desítky a desítky let zpětně. A to dává smysl, to se zdá být jako jediné a logické vysvětlení.

Organizace WHO kritizuje ČR, že málo špehuje a šmíruje pohyb svého obyvatelstva

A potom se dozvíte, že dobytkové ze Světové zdravotnické organizace (WHO) poslali české vládě urgenci a stížnost, že prý česká vláda málo trasuje pacienty s podezřením na Covid-19, a že prý WHO je znepokojeno vzrůstajícím počtem pozitivně testovaných českých občanů. WHO prostě chce, aby česká vláda více sledovala pohyb českého obyvatelstva, protože přesně o tom je epidemiologické trasování, čili sledování pohybu lidí, kde se pohybují a s kým přichází do styku. Jedná se o proces zavedení sledování obyvatelstva pod rouškou ochrany veřejného zdraví.

Možná jste zaregistrovali, že společnost Apple začala rozšiřovat novou aktualizaci operačního systému iOS v mobilních telefonech iPhone, konkrétně verzi iOS 13.7 a na internetu se šíří varování, aby si lidé tuto aktualizaci nestahovali, protože přímo v operačním jádru je instalován programový modul pro trasování lidí ve spolupráci společnosti Apple, s její mobilní infrastrukturou a pomocí zdravotnických orgánů a úřadů. Po nainstalování aktualizace je modul vypnutý, ale lidé mají strach, že Apple může dálkově funkci zapnout, a to kdykoliv bude chtít, kdykoliv o to bude firma Apple požádána, např. ze strany zdravotnických orgánů.

Dělejme to jako Donald Trump a skončeme to tady a teď, už žádné další Mezinárodní pandemické hry!

V České republice bude nejlepší provést to, co navrhl před pár dny Donald Trump, že nemá smysl testovat všechny lidi, protože drtivá většina lidí, která je pozitivní, nemá žádné příznaky, nikdy neonemocní, mají buněčnou imunitu. Nejlepší tedy bude zastavit testování na Covid-19 a nepodílet se na těchto Mezinárodních pandemických hrách, jejichž pravidla určují a za běhu mění farmaceutické společnosti a jejich lobbisté napojení na pandemické komise. Jak nám v emailu napsala lékařka, dává smysl otestovat pacienty, kteří přijdou do nemocnice na hospitalizaci, aby se vědělo, jestli mají indikaci na virus, aby se to vzalo v potaz při jejich léčbě na nemoc, se kterou do nemocnice přišli.

Nemá však smysl hystericky testovat po republice celou populaci a nakonec zjistit, že virus má každý třetí v populaci, ale v nemocnici se kvůli nákaze objeví jen dvě setiny promile populace. Jak nám trefně lékařka napsala, je velký rozdíl umřením na Covid, a umřením s Covidem. A ve chvíli, kdy není ze strany ministerstva zdravotnictví zájem vést statistiku pitevních nálezů a přesného určení, jestli pacienti opravdu zemřeli na Covid, nebo jenom zemřeli s Covidem, ale v důsledku jiné nemoci, potom je jasné, že se s občany v ČR hrají podivné hry. Já je nazývám jako Mezinárodní pandemické hry, které mají spoutat, omezit a monitorovat pohyb lidí a celé populace pod záminkou strašlivého viru, který podle všeho organismus drtivé většiny veřejnosti identifikuje jako známou věc, proti které má veřejnost vytvořenou buněčnou imunitu. A jaká to může být věc? No logicky, jedině chřipka, i když s trochu pozměněným počátkem tělíčka viru, jak již dříve odhalila MUDr. Soňa Peková.

-VK- Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUž jste podepsali? Petice proti omezování svobody slova na sociálních sítích   
Pridal tk Středa 09 září 2020 - 03:54:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
“Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu hájit Vaše právo to říkat.”

E. B. Hallová o přístupu Voltaira


Globální sociální sítě dnes představují hlavní fóra veřejné diskuse a jsou také významným fórem politickým. Jejich vliv na politickou soutěž a volební výsledky je srovnatelný s největšími tištěnými, rozhlasovými nebo TV médii. Vlastníci platforem mají na trhu prakticky monopolní pozici a nejsou politicky neutrální. Naopak, selektivní filtrací obsahu a blokací nepohodlných uživatelů systematicky porušují právo na svobodu projevu a ustanovení o nepřípustnosti cenzury, základní kameny ústavního pořádku ČR.

Absolutní moc nad nimi drží nadnárodní korporace s dominantní pozicí na trhu. Rovný přístup zde není garantován, jednotlivé názory nemají stejnou šanci být publikovány. Správu obsahu vykonávají podle neprůhledných, vágních a nekonzistentně aplikovaných pravidel. Zcela legitimní názory běžných uživatelů (již dávno nejde jen o kontroverzní „radikály“) odstraňují tyto firmy ze společenské diskuze bez možnosti se bránit. Cenzurují se už i prostá historická fakta. Transparentnost, které se v moderním světě nevyhne ani starosta malé obce, v případě těchto obřích korporací stát nevyžaduje.

Cenzura ze strany soukromého kvazi-monopolu je stále cenzura

Je nepřijatelné, aby o tom, co je pravda nebo lež, rozhodovali špatně placení zaměstnanci z Filipín, kteří mnohdy ani neovládají příslušný jazyk a spoléhají na automatické překlady. Je nepřijatelné, aby anonymní studentský brigádník určoval, který politický názor je možné šířit, navíc podle neznámých instrukcí. Je možné mluvit o svobodném přístupu k informacím, demokratické politické soutěži a svobodě slova, jestliže nadnárodní korporace rozhodují, které příspěvky potlačí a které čtenářům úplně odfiltrují? Jestliže zasahují již i do obsahu soukromých zpráv a při vyhledávání upřednostňují vybrané politické kandidáty?

Pravidla, podle nichž zasahují platformy autorům do obsahu, jsou přitom velmi vágní a dokonce retroaktivně se mění dle momentální nálady v určitých kruzích společnosti. O účet tak může přijít kdokoliv, a to i za několik let starý příspěvek, který byl v době svého vzniku nekontroverzní.

Proč stát dovoluje nadnárodní korporaci to, co nesmí ani drobný soukromník?

Pokud přistoupíme na argument, že soukromá firma si může stanovit jakákoli pravidla diskriminující klienty pro jejich názory, dle stejné logiky by operátoři časem mohli chtít přerušovat hovory a blokovat zákazníky za obsah SMS zpráv. Budeme tolerovat odmítání zákazníků na základě pohlaví, náboženství, národnosti nebo barvy pleti? To by byla stejná diskriminace jako na základě názorů.

Na místě je proto otázka, kdy lze zákazníkovi odmítnout poskytnutí služby a jak se ten může bránit a uplatnit reklamaci, pokud provozovatel porušil svá vlastní pravidla. V nich se totiž nepíše o tom, že jsou povoleny jen některé politické názory. Vzniká tím i prostor pro korupci či zákulisní ovlivňování obsahu sociálních sítí ze strany různých subjektů včetně veřejnoprávních, kterým jsme žádnou cenzurní pravomoc nesvěřili. Staletí právního vývoje, při kterém se naši předkové snažili omezit moc vlád nad svobodou projevu a tisku, jsou možností takové tiché spolupráce ohrožena.

V sázce je demokracie

Jestliže nadnárodní gigant určuje, jaké informace se dostanou k uživatelům, může snadno ovlivnit volby tím, že bude systematicky potlačovat pozitivní zprávy a upřednostňovat ty negativní o jednom kandidátovi, zatímco o druhém naopak. Podobně může preferovat vybrané politické strany či názorové proudy.

Jsme připraveni na situaci, když přestane zobrazovat příspěvky nebo zablokuje účty nepohodlných kandidátů a nahradí je příspěvky jejich konkurentů, k jejichž sledování se uživatel ani nepřihlásil? Jsme připraveni na to, že v den voleb vybídne vlastník či manažer sítě potenciální voliče jedné strany, aby šli volit, zatímco druhé od toho odradí? Vzhledem k nulové právní úpravě jde o zcela anonymní, netransparentní a utajované procesy a v nich zainteresované osoby, které mohou významně ovlivnit např. výsledky voleb.

Svoje zkušenosti s cenzurou sociálních sítí má již řada zahraničních i českých politiků, veřejných osobností i médií (např. právník Pavel Hasenkopf nebo Reflex). Mnozí si donedávna mysleli, že je to jen problém radikálů a podivínů a jich se netýká. Nyní vidíme, že se totéž děje světoznámým osobnostem, respektovaným intelektuálům, univerzitním profesorům a politickým kandidátům. Potlačování svobody projevu se tedy stává běžnou praxí.

Proto vyzýváme zákonodárce Parlamentu, vládu a prezidenta České republiky, jejichž povinností je chránit náš ústavní řád, aby

1. zahájili veřejnou debatu s účastí široké veřejnosti o tom, jak zabránit omezování svobody projevu na sociálních sítích, které již začíná deformovat politickou soutěž a fungování demokratických procesů,

2. bez zbytečného odkladu vytvořili parlamentní komisi se zastoupením všech stran v Poslanecké sněmovně a odborníků z oblasti práva, která by se zabývala případy občanů i právnických osob, jejichž účty byly blokovány a příspěvky smazány, aby tyto zkušenosti mohly být využity pro následný zákonodárný proces,

3. po globálních platformách žádali formou zákonné povinnosti ustanovení odpovědné osoby s působištěm v ČR a s přiměřenými rozhodovacími pravomocemi pro průběžné řešení případů, kde mohl být porušen zákon.


Připojte svůj podpis zde:

https://www.petice.com/stop-cenzure?s=76008534

Marian Kechlibar, Daniel Vávra, Vlastimil Veselý
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon„To chce silný žaludek pro vlastence.“ Okamura vyjmenoval české politiky mající vazby na sudetoněmecké revizionisty   
Pridal tk Středa 09 září 2020 - 03:48:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bývalý ministr kultury ČR Daniel Herman včera dostal Velký spolkový kříž za zásluhy. Český poslanec Tomio Okamura však poukázal na jednu zajímavou skutečnost, a sice pravidelnou účast Hermana na sjezdech Sudetoněmeckého krajanského sdružení, které usiluje o kompenzaci pro vysídlené Němcw a revizi Benešových dekretů.

Daniel Herman, jenž dříve zastával post ministra kultury a rovněž působil ve funkci místopředsedy KDU-ČSL, včera dostal Velký spolkový kříž za zásluhy s hvězdou. Jak se uvádí ve tweetu německého velvyslance v Česku Christopha Isranga, Herman se již několik desetiletí zasazuje o porozumění a smíření mezi Čechy a Němci a má v tomto procesu značný vliv.

Český poslanec za SPD Tomio Okamura se ve svém facebookovém příspěvku však neomezoval jen na zásluhy Daniela Hermana. Zdůraznil totiž další zajímavou skutečnost, a sice spolupráci českého exministra se Sudetoněmeckým landsmanšaftem či Sudetoněmeckým krajanským sdružením, které podle Okamury zpochybňuje Benešovy dekrety a celkové uspořádání České republiky po skončení druhé světové války.

„Vysoký činitel KDU-ČSL, pravidelný účastník sjezdů Sudetoněmeckého landsmanšaftu a exministr kultury Daniel Herman byl ‚po zásluze odměněn‘ a včera dostal od Německa státní vyznamenání - Velký kříž za zásluhy,” uvedl předseda SPD.

Dále Okamura podotýká, že Hermanovo angažmá není zdaleka jediným příkladem spolupráce vlivných českých politiků s představiteli sudetoněmeckých organizací. Dalším příkladem je například bývalý dlouholetý šéf KDU-ČSL Pavel Bělobrádek, jenž se pravidelně účastní sudetoněmeckých srazů. Výjimkami nejsou ani politici z TOP 09, ODS a ČSSD, říká Okamura.

„Předseda ODS Petr Fiala zase přímo spolupracoval s předsedou Sudetoněmeckého landsmanšaftu a Panevropské unie Berndem Posseltem. Při pohledu na Sudetoněmecký landsmanšaft to chce pro vlastenecky smýšlejícího člověka opravdu velmi silný žaludek,“ dodal český poslanec.

Tomio Okamura dále upozorňuje na skutečnost, že Sudetoněmecký landsmanšaft byl původně založen nacisty a německými šovinisty v roce 1950, když byl vznesen požadavek na znovuzískání vlasti.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DAa7
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPutin stane v čele ruské delegace na 75. zasedání Valného shromáždění OSN   
Pridal tk Středa 09 září 2020 - 03:44:02 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Ruský prezident Vladimir Putin povede ruskou delegaci k účasti na 75. zasedání Valného shromáždění OSN. Po něm pak v čele stane ministr zahraničí Sergej Lavrov. Odpovídající nařízení bylo zveřejněno na internetovém portálu právní informace.

„Následující složení delegace Ruské federace pro účast na 75. zasedání Valného shromáždění OSN ke schválení: Vladimir Putin – prezident Ruské federace (vedoucí delegace), Konstantin Kosačev – předseda výboru Rady federace pro mezinárodní záležitosti (člen delegace), Sergej Lavrov – ministr zahraničních věcí RF (člen delegace),“ píše se v dokumentu.

Do delegace dále patří také předseda Výboru pro mezinárodní záležitosti Státní dumy Leonid Sluckij, asistent prezidenta Jurij Ušakov, náměstek ministra zahraničních věcí Ruské federace Sergej Veršinin, ředitele odboru pro otázky nešíření a kontroly zbraní MZV Vladimir Jermakov, ředitel právního odboru ministerstva zahraničních věcí Jevgenij Zagajnov, ředitel odboru mezinárodních organizací MZV Petr Iljičev a stálý zástupce Ruské federace v OSN Vasilij Nebenzja.

Uvádí se také, že po skončení účasti v delegaci ve formě video zprávy Putina a Ušakova na 75. zasedání Valného shromáždění OSN se bude delegace Ruské federace i nadále podílet na práci zasedání jen s tím rozdílem, že se vedoucím delegace stane Sergej Lavrov.

„Ruské ministerstvo zahraničí schválí složení poradců, odborníků i složení potřebného technického personálu... Toto nařízení vstoupí v platnost dnem jeho podepsání,“ uvádí se v dokumentu.

Připomeňme, že Valné shromáždění je nejvyšší orgán Organizace spojených národů (OSN). Jsou v něm zastoupeny všechny členské státy a v jeho čele stojí předseda. Daný orgán projednává všechny otázky, které jsou spojené s Chartou OSN, správy dalších hlavních orgánů a volí jejich členy.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DAa6
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2605 sec,0.0833 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,684kB