Středa 23 září 2020
Ministerstvo zahraničí RF: Žádné důkazy „ruské stopy“ v kauze Navalného nejsou a ani být nemohou   
Pridal tk Středa 23 září 2020 - 19:37:57 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Prohlásila to na brifinku tisková mluvčí ministerstva zahraničí Ruské federace Maria Zacharovová. Podle jejích slov Západ zahájil dezinformační kampaň kolem situace s Navalným, rétorika o zapojení Ruské federace je nepřijatelná.

„Považujeme takovou rétoriku za nepřijatelnou. Žádné důkazy nějaké ruské účasti, jak říkají, na tom, co se stalo, nejsou a ani být nemohou,“ prohlásila tisková mluvčí v reakci na výroky amerického ministra zahraničí Mika Pompea. Ten pohrozil zavedením sankcí vůči Ruské federaci kvůli údajnému použití chemických zbraní proti Navalnému.

V této souvislosti poznamenala, že Spojené státy a jejich evropští spojenci opět z čistě politických důvodů záměrně vyostřují vztahy s Ruskem a upřednostňují směr k zesílení systémové konfrontace před konstruktivní partnerskou spoluprací.

„Musíme s politováním konstatovat, že to není poprvé, co si americká diplomacie buduje svou vlastní pozici založenou na přímých spekulacích,“ doplnila.

„Je zřejmé, že Berlín vůbec nespěchá se sdílením všech těchto informací a současně deklaruje potřebu okamžitých opatření z ruské strany. Moskva nemá ani důvody, ani úmysly věřit na slovo Berlínu. To je třeba si uvědomit,“ podotkla.

„Berlín dosud neposkytl ani biologické testy Navalného a výsledky jejich analýz, ve kterých byly podle samotných německých vojenských lékařů údajně nalezeny stopy jedu třídy Novičok, ani informace o povaze léčby poskytované v tomto ohledu ruskému občanovi na klinice Charité,“ uvedla.

Zdůraznila, že německé orgány stále nereagovaly na oficiální žádosti Generální prokuratury Ruské federace o poskytnutí podpory ruským donucovacím orgánům v rámci jejich kontroly před vyšetřováním.


Podle ní existuje pocit, že německá strana záměrně protahuje čas, aby odpověděla na žádosti Generální prokuratury Ruska, pokaždé s uvedením různých důvodů, které neumožňují uspokojit žádosti ruské strany.

„Domníváme se, že se toto všechno děje mimo jiné proto, aby se v mezinárodním informačním prostoru udržovala teze o údajné neochotě naší země objasnit důvody náhlého zhoršení zdravotního stavu ruského občana. Chtěli bychom zodpovědně prohlásit, že taková prohlášení jsou lež,“ dodala.

Co ještě Berlín dělat neplánuje

Dnes ruský bloger Alexej Navalnyj byl podle dostupných informací propuštěn z lůžkového oddělení berlínské kliniky Charité. Klinika o tom informovala na sociální síti.

Klinika informovala na Twitteru o tom, že byl Navalnyj propuštěn.

„Alexej Navalnyj byl včera propuštěn. Stav pacienta se dostatečně zlepšil, aby mohl být propuštěn,“ napsali.

Dále dodali, že se ošetřující lékaři domnívají, že je možné úplné uzdravení pacienta.

„Na odhadování potenciálních dlouhodobých důsledků je však ještě příliš brzy,“ uvedli.

Jak uvedla nemocnice na sociální síti, Navalnyj se léčil v berlínské klinice celkem 32 dní, z toho 24 dní byl na jednotce intenzivní péče.

Klinika taktéž uvedla, že žádná další prohlášení o stavu Navalného dělat neplánuje.

Kauza Navalného

Aktivista Alexej Navalnyj byl 20. srpna hospitalizován v Omsku poté, co se mu udělalo špatně v letadle. Podle závěrů vyšetření mu místní lékaři diagnostikovali metabolickou poruchu, která způsobila prudkou změnu hladiny cukru v krvi. Co bylo příčinou, není zatím jasné, ale podle údajů omských odborníků jedy v krvi a moči Navalného nalezeny nebyly.

Primář Omské pohotovostní nemocnice č. 1, ve které léčili Navalného, Alexandr Murachovskij poznamenal, že diagnóza hovořící o „otravě“ byla hlavní po hospitalizaci pacienta, laboratorní testy ji však nepotvrdily. Později byl Navalnyj letecky přepraven do Berlína.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DJxA

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponP.C.Roberts: Trumpův boj za Ameriku   
Pridal tk Středa 23 září 2020 - 19:29:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Hanne Herald, majitel webu Herlandova zpráva, vydává v těchto dnech knihu Trump: Boj za Ameriku.

Trumpovu démonizaci v ní připisuje jeho boji proti globalistům s využitím hesla Amerika především. Globalisté totiž usilují o státy slabé a nikoli tedy po Americe, která by měla být „znovu velká“. A které země jsou slabé? Ty bez hranic. Nu a právě proto globalisté podporují masové přistěhovatelství.

Tím, že odvedly pracovní příležitosti do zámoří, uzmuly globální korporace tyto pracovní příležitosti americké dělnické třídě. Důsledkem se stal pokles příjmů a s tím související pokles koupěschopné poptávky, čímž byl samozřejmě limitován i ekonomický růst.

Zpočátku centrální banky, aby udržely ekonomickou aktivitu, dokázaly nahrazovat chybějící příjmy lidí rostoucím spotřebitelským dluhem, avšak dnes je už dluhové břemeno natolik vysoké, že další podpora poptávky ze spotřebitelského dluhu není možná.

Trumpa zvolila prezidentem práva zbavená pracující třída, čili Trumpovi ubožáci (deplorables), jak je pojmenovala Hillary Clintonová. Ti žádají, aby se pracovní příležitosti, které jim globální korporace ukradly, vrátily zpět do USA. A to je právě to, co Trump míní, když volá po znovu velké Americe.

Což je samozřejmě pravý opak toho, co chtějí globalisté.

Zdroj: P.C.Roberts: Trump´s Battle for America

Překlad: Lubomír Man
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Dánsku v televizi se dospělí svlékají před dětmi   
Pridal tk Středa 23 září 2020 - 08:39:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Dánský dětský televizní program ukázal bezprecedentní striptýzovou šou! Dospělí se před dětmi svlékli při kontroverzním pokusu, aby jim údajně pomohli poznat svět. Dekadence mládeže již se rozjíždí u nevinných dětí!

Pedofilie spojená s exhibicionizmem pod záminkou aby děti pochopili lépe svět nutí nejmenší koukat na nahá těla dospělých ... Bláznivé vysílání se konalo v rámci populární a oceněné show Ultra Strips Down.

Autoři programu jsou přesvědčeni, že udělali všechno správně, protože dětem bez předsudků ukázali strukturu lidského těla. Údajně jsou výjimečně krásná těla replikována v médiích, zatímco existují lidé s tělesným postižením.

Tvůrci jsou si jisti, že pozitivní tělo by mělo být vštěpováno od dětství a tato metoda je skvělá. Hurá k výchově pedofilie.

Proto pět dospělých vzalo a svlékalo se před dětmi, stojícími v řadě. Děti se dívaly na nahé lidi a kladly jim otázky týkající se genderových rozdílů, zrání a ochlupení na těle.

Vše vypadá tak, že deklarovali dobré úmysly a snažili se naučit děti přijímat sebe a ostatní takové, jaké jsou, překonat stud před svými tělesnými postiženími a předsudky. Otázka - zda má taková metoda právo na život - však vyvolává velmi velké pochybnosti.

Po odvysílání této show zavalilo televizní kanál mnoho rozzlobených reakcí, což však není překvapující.

Zástupce dánské lidové strany Peter Skaarup tedy nazval tuto šílenou show „kazí naše děti“.

"V tomto věku je příliš brzy na to, aby dítě mohlo mluvit o mužských a ženských pohlavních orgánech," zdůraznil politik.

Mnoho Dánů zároveň věří, že děti „by neměly být chráněny před realitou života“, mělo by jim být umožněno „hrát si a zkoumat, i když si ublíží“.

Brána k pedofilním praktikám otevřena dokořán a je jen otázkou času, kdy se to dostane i k nám!
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponUprchlík “vzor integrace” si vymyslel rasistický žhářský útok, šlo mu o pojišťovací podvod a málem upálil vlastní ženu a dceru   
Pridal tk Středa 23 září 2020 - 04:32:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Trapnou multikulturní scénu zažili obyvatelé německého města Wetter. V roce 2018 zde vypukl požár v obchodě, který vlastnil uprchlík ze Sýrie. Okamžitě se srotily všechny mainstreamové politické strany a “občanské organizace” na jeho podporu. Všem bylo jasné, že za útokem jsou “pravicové živly” z řad bílých Němců. Uprchlík přišel do Německa v roce 2015 a byl vydáván za vzor integrace, tak ho líčila místní radnice a media. Prý je to vzor pestré německé společnosti. Obchod si otevřel několik týdnů před požárem a po pár dnech se na obchodě našly antiislámské nálepky. Při požáru vyvedli hasiči z hořícího domu jeho ženu a dceru (11). Jak bylo vše dojemné.

Z činu byl záhy obviněn jistý mladík, který s přáteli zveřejnil konzervativní protiimigrantské texty, Mladík se stal obětí přepadení policejního komanda a byl zatčen. Jenže musel být zase propuštěn, důkazy byly prach bídné.

Letos ale vyšla na povrch celá pravda. Obchod si zapálil sám uprchlík, stejně jako si sám vylepil “antiislámské samolepky”. Jeho motivací byl pojišťovací podvod. Bezohledný uprchlík navíc klidně zapálil dům, ve které spala jeho žena a dcera!

Je to další krásný příklad, jak se v Německu daří ona integrace chudáků uprchlíků. Chceme tohle mít i u nás?

Česká věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZazvonil zvonec a pohádky je konec   
Pridal tk Středa 23 září 2020 - 04:24:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Pokud patříte mezi ty, kteří si dosud mysleli, že je zle, prosím dál už raději nečtěte. To pravé „zle“ ještě teprve jen přijde. Roman Prymula je s největší pravděpodobností dlouhodobě plánovaným ministrem zdravotnictví. Ten mezičas s Adamem „Kenem“ Vojtěchem bylo jen jakési intermezzo k tomu, abychom naskočili do globálního vlaku požadovaných politických a sociálních reforem. A k jejich pomoci v daných zemích jsou zapotřebí lidé Prymulovy osobnosti. Na to je kdokoli jiný až příliš mravní. Roman Prymula ještě jako ředitel Fakultní nemocnice Hradec Králové prosazoval zřízení samostatné kliniky Tradiční čínské medicíny, to se mu nepodařilo, a tak se postaral alespoň o zřízení centra Tradiční čínské medicíny (TCM), které nakonec fungovalo po dobu čtyř let, než bylo v roce 2019 uzavřeno. Prymula v rámci tohoto projektu zastával názor, že se celková anestezie při operacích může nahradit například i akupresurními jehličkami. Helena Stehlíková označila zřízení tohoto centra za neskutečný tunel, šizení, vykrádání veřejného zdravotního systému a naprostou debilizaci národa. Jen dodám, že Helena Stehlíková je předsedkyní etické komise České lékařské komory.

Aby toho nebylo málo, v roce 2016 můžeme na webových stránkách idnes.cz dohledat článek s titulkem „Šéf hradecké nemocnice Prymula končí. Kvůli obchodům s firmou své dcery“. Důvodem jeho odvolání se stal střet zájmů. Prymula inkasoval od soukromé firmy Biovomed miliony korun. K tomu bych rád připojil citaci tehdejšího ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka: „Vzhledem k tomu, že jako ředitel nemocnice rozhodoval o nákupech farmaceutických a zdravotnických prostředků, jejichž dodavatelé zároveň spolupracovali s jeho soukromou společností Biovomed s. r. o., došlo k flagrantnímu střetu zájmů“.

Ve Zdravotnickemdeniku.cz se pak dále můžeme dočíst, že Biovomed inkasuje od farmaceutických firem ročně přes 41 milionů korun. Z této částky rodinné firmě zůstane 7,1 milionu jako zisk před zdaněním a 3,5 milionu korun si vyplatí dva její zaměstnanci Roman Prymula a jeho dcera Karolína Prymulová. Prymula podle informací deníku od roku 2010 vydělal kromě svého platu ředitele nemocnice víc než 32 milionů korun. V souvislosti s tím jsou ještě zajímavá tato fakta. Biovomed se zabývá výzkumem a klinickými studiemi pro zadavatele „z celého světa“, podle samotného Prymuly šlo o firmy SmithKline Beecham, Wyeth, GSK Biological Rixensaart Belgium, GSK s.r.o., Pfizer, Sanofi Pasteur Lyon France, Baxter Austria a Novartis. Kdo se o tuto problematiku zajímá více a hlouběji, ví, že všechny výše jmenované firmy patří (rozdílně velkou finanční a vlivovou provázaností) do portfolia firem, které vlastní Gates Foundation, tedy osobní firma filantropa Billa Gatese. Ano, toho Billa Gatese, který věří, že je země přelidněná a proto světu pomáhá s vynalézáním nových a účinnějších antikoncepcí a vakcín. Ke dni 17. 6. 2020 dohledáte v Živnostenském rejstříku u jména Roman Prymula i založení živnosti na výrobu lékařských a dentálních nástrojů a potřeb, což jsou jen tak mimochodem také i roušky.

Činnost „věda a výzkum“, kterou vykazuje profesor Prymula, je téměř výhradně hrazena farmaceutickými firmami, ty samozřejmě kromě vakcín dodávají také léky pro nemocnice. Je předsedou České vakcinologické společnosti, která zásadním způsobem ovlivňuje rozhodování státu o očkovacích schématech v ČR. Navíc, podle svědectví vakcinologů, si profesor Prymula téměř monopolizoval zkoušení nových vakcín v naší zemi, bez něj se v této oblasti nepohne téměř ani jedna injekční jehlička. Nachází se tudíž ve velmi závažném střetu zájmů. Platy ředitelů fakultních nemocnic se pohybují okolo jednoho miliónu korun ročně. Další milión mohou získat na odměnách, ale to ponechme nyní stranou. Sečteme-li (hrubě s možnými nepřesnostmi řádově v tisícikorunách) příjmy profesora Romana Prymuly (nebo jeho rodiny) v letech 2010 až 2014, dostaneme tento výsledek:

5 000 000 – plat ředitele FN (odhad),
1 100 000 – mzdy v dalších veřejných institucích (FVZ a LF UK),
32 667 630 – celkem za aktivity různě Prymulou nazývané jako věda, výzkum, přednášky, OSVČ,
10 691 000 – zisk + odměny ve společnosti Biovomed s.r.o. za rok 2014.

A pojďme ještě dál do minulosti. V roce 2012 se Prymulovo jméno objevilo v souvislosti s analýzou, v níž se právníci z Ligy lidských práv pustili do českého systému očkování. Rozhodují o něm (jak jinak) lidé, kteří mají vazby na farmaceutické společnosti. Prymulu obvinili, že od výrobců pobírá odměny, provádí pro ně výzkum a působí jako jejich poradce. Jako hlavní český vakcinolog rozhodoval třeba o tom, která vakcína bude hrazena z veřejného pojištění, a která ne. Zároveň radí státu, jaké vakcíny nakoupit pro případ krize. V souvislosti s tím bych ještě uvedl fakt, že v Kostelci nad Černými lesy má čerstvě svoji filiálku americká firma Novavax, za jejíž vakcíny pro český trh Roman Prymula dlouhodobě usilovně lobuje. A tak můžeme počítat s tím, že se budou počty nakažených, hospitalizovaných i zemřelých v souvislosti s covid-19 dále navyšovat a to stále jako dosud dle potřeby svých zadavatelů. Budeme-li jako občané dané země nebo daných území „kovidově poslušnými“ nebo bude-li zapotřebí nás použít jako modus operandi k navození té správné (oficiálně potřebné) společenské a politické atmosféry, budou všechna tato čísla učebnicově klesat, bude-li zapotřebí opak, budou nám jako zázrakem stoupat. Přesně jako se to už nyní děje v různých koutech planety a zdá se, že v určitých měřítcích i u nás. Vypadá to, že se tedy máme na co těšit. Pokud nebyl čas vyjít do ulic doteď, nevím, na jaký lepší ještě čekáme.

Pavel J. Hejátko

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDemonstrace proti omezováním svobody, proti lžím pod záminkou pandemie!!! Spojme se se v jedno společné srdce !!!   
Pridal tk Středa 23 září 2020 - 04:22:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Tato demonstrace je apolitický sraz dobrých lidí. Diskutujme společně o hodnotách, které považujeme za důležité. Mluvme spolu o tom, jak navrátíme svobodě její pravý význam. Vlajka je symbol České republiky, Praha je srdcem Evropy, srdce je znakem lidství. Demonstraci vnímáme jako projev nesouhlasu s vládními kroky, omezováním svobod a práv všech občanů České republiky. Naším cílem je sjednotit lidi s dobrým srdcem a vytvořit masu lidí, kteří mají společný názor. Společně vytvoříme sílu a změníme směr, kterým se ubíráme nejen v ČR.

Spojme se v jedno společné srdce! ❤️

-------------------------------------------------------------
Akce se koná v neděli 27.9.2020 od 15 hodin před Ministerstvem zdravotnictví na Palackého náměstí.

Prostor pod sochou bude bez pódia a bude ozvučen.
--------------------------------------------------------------
Organizují:

Ivan Sochor a Občanská iniciativa HON,
Lenka Tarabová a Iniciativa Občanská Neposlušnost.
-------------------------------------------------------------
Program:

1. blok od 15 do 17 hod vystoupí osobnosti z našeho veřejného života lékaři, právníci nebo hudebníci, například Klauda Kryšpín, Libor Matějčík, Matouš Rajmont, Lenka Tarabová, Michael Svatoš, Libor Zeman, Luboš Zálom, Lukáš Kratochvíl, Jiří Machač, Václava Vondráčková a další.
2. blok od 17 do 19 hod bude patřit občanům z lidu, to znamená, kdo je již přihlášen, bude mluvit k veřejnosti u mikrofonu.
-------------------------------------------------------------
JEDNÁ SE O APOLITICKOU DEMONSTRACI BEZ POLITIKU!
VYSTOUPÍ POUZE LÉKAŘI, PRÁVNÍCI A OBČANÉ, KTEŘÍ K TOMU BUDOU CHTÍT NĚCO ŘÍCI!

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJiří Kobza z SPD se zastal ministra zdravotnictví ve střetu zájmů...   
Pridal tk Středa 23 září 2020 - 04:09:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Jiří Kobza z SPD se zastal ministra zdravotnictví ve střetu zájmů, na Facebooku se zeptal kritiků Romana Prymuly, jestli prý za něho mají lepší náhradu? A ministr zdravotnictví nařídil uzavíraní hospod již po 22. hodině, protože COVID-19 v pozdní hodinu vyráží do hospod a napadá spoluobčany! Před 22. hodinou je COVID-19 kdesi zalezlý a lidé v hospodách mohou zůstat! Třeskutá logika epidemiologa? Zavřete druhé stupně ZŠ a střední školy, doporučuje ředitelům a ministr vnitra chce žalovat SÚKL za kontrolu v České poště kvůli nesterilnímu rozesílání čínského zdravotnického materiálu českým seniorům! Když to nejde silou, půjde to ještě větší silou?

Neuvěřitelné podpory z nečekaného místa se dočkal nový ministr zdravotnictví Roman Prymula. Poslanec za SPD Jiří Kobza na svém Facebooku napsal voličům a sympatizantům SPD dotaz, že když tedy nadávají na Prymulu, tak bez ohledu na to, jaký nový ministr zdravotnictví je, jestli prý mají místo něho někoho lepšího? Tato Kobzova řečnická otázka zní od poslance SPD opravdu neuvěřitelně, protože tím de facto říká, že Roman Prymula je tím nejlepším ministrem zdravotnictví, který je momentálně v nabídce, a pokud někdo zná někoho lepšího, ať to prý řekne, protože Jiří Kobza o nikom takovém jiném neví.

A když bude ministrem někdo z lidu, z ulice, nebude mít zřejmě živnost na výrobu zdravotnického materiálu. Namísto toho, aby se SPD tvrdě postavila proti masivní hysterii okolo koronaviru, kterou právě Roman Prymula úspěšně posiluje, tak místo toho zástupci SPD jedou podivnou covidovou agendu.

Už dva poslanci z SPD nasedli na covidovou vlnu. Jeden vyzývá k testování českých občanů zdarma jako vyzýval Bill Gates, druhý se zastává Romana Prymuly, že lepší ministr zdravotnictví asi není

Před pár dny pan Radek Koten (SPD) jako předseda Bezpečnostního výboru ve Sněmovně vyzval na České televizi k tomu, aby peníze ze státního rozpočtu pro neziskovky byly přesunuty na úhrady testů PCR na Covid-19, aby čeští občané tak měli testy na koronavirus zdarma, resp. hrazené z peněz pro neziskovky. Pokud by k tomu opravdu došlo, nastalo by v ČR naprosté testovací šílenství, protože všichni by si chtěli udělat testy, protože by to bylo zadarmo.

A vzhledem k tomu, že testovací sady mají velmi podivnou spolehlivost a průkazně testují pozitivně i v případech, kdy by testy neměly pozitivně nic testovat, např. na tropickém ovoci, na kozách, tak by prostě došlo k tomu, že Česká republika by se stala zemí s největším počtem nakažených osob na světě v přepočtu na obyvatele. Pokud by se totiž testování spustilo zdarma, Bill Gates to řekl už na jaře jasně: ‘Pokud budeme testovat zdarma, nebo takovou cestou, aby lidé za testy nemuseli přímo platit, tak dosáhneme vysokého otestování celé populace a zjistíme skutečný rozsah nákazy, že třeba 30 nebo i 50% populace ten virus může mít, ale to se nedozvíme, pokud se nebude testovat zdarma.”

Radek Koten tak plácl na České televizi takovou perlu, že Bill Gates by měl radost. A najednou uplyne pár dní, a další poslanec za SPD se tentokrát zastává Romana Prymuly na Facebooku, že prý nikdo lepší není k dispozici, což samozřejmě není pravda, protože když mohl být ministrem Ken, může to zvládnout kdokoliv, klidně i uklízečka z bufetu nebo kdejaký obchodník s pivem. Když v ČR mohla být ministryní obrany Vlastička Parkanová, nebo ministrem obrany bývalý herec Martin Stropnický, může být ministrem zdravotnictví klidně i nějaký baráčník nebo posunovač z dráhy, na tom přece v dnešní ČR vůbec nezáleží, pane Kobzo!

Roman Prymula je první den ve funkci ministra a nešťastným majitelům restaurací a hospod znovu nařídil zavírat podniky po 22. hodině. Mnoho hospod na venkově to definitivně položí a pošle ke dnu, páteční zábavy nebudou!

Na tom by záleželo pouze v národně a lidově ukotvené zemi s vládou lidu a nikoliv kupčíků zaprodaných tuhle Bruselu, támhle Washingtonu, tuhle Berlínu, támhle Izraeli, že? V zemi, kde zahraniční politiku místo ministra zahraničí, jehož kvalifikací je bývalá role asistenta europoslance Miroslava Pocheho, řídí ve skutečnosti starosta z Řeporyjí, který rozesílá diplomatické nóty do Pekingu, je úplně jedno, kdo bude ministrem zdravotnictví. Takže zastávat se Romana Prymuly slovy o tom, že nikdo lepší tam není, je opravdu macaté chucpe, zase jedno z dalších. A právě Roman Prymula dnes první den ve funkci začal úřadovat a už to jede.

Roman Prymula oznámil, že provozovatelé restaurací, klubů, barů a hospod budou muset od čtvrtka zavírat už ve 22 hodin. Hospody, které se ještě nevzpamatovaly z jarního výpadku, tak znovu přijdou o další příjmy, páteční a sobotní tržby znovu padnou dolů, přitom zavírání hospod po 22. hodině je jednou z největších záhad, kterou si musíme blíže vysvětlit. Mezi majiteli restaurací se vypráví vtip, že COVID-19 má nožičky a přes den chrápe, ale večer po 22. hodině vyráží do hospod a napadá štamgasty pod krkem a v krku.

Do 22. hodiny je tudíž v hospodách bezpečno, ale jakmile padne 22. hodina, honem se musí všechno uzavřít a lidé musí utíkat domů. Tento ironický vtip, který poukazuje na nesmyslnost opatření, má ale svůj děsivý rozměr. Proč lidé nesmí být v hospodách po 22. hodině? Jakou souvislost má 22. hodina s Covidem? Tím hlavním důvodem je likvidace hospod jako center scházení lidí.

Likvidace hospod je plánem českých vlád, proslýchá se mezi hospodskými. Nejprve zakázali kouřit v hospodách, potom přišlo EET a teď nám likvidují hlavní zdroj příjmů zavíráním po 22. hodině

Záminka koronaviru postupně vyžene lidi z hospod, protože toto nezačalo s koronavirovou krizí. Snaha o likvidaci hospod začala mnohem dříve, když vlády začaly zakazovat kouření v hospodách. Nyní zakazují už sedět v hospodách po 22. hodině a postupně, salámovou metodou, krok za krokem se chystá likvidace restaurací a hospod klasického střihu, tedy místa sdružování osob, kde lidé kritizují politiku, kde probírají situaci, kde se šíří příběhy a historky, kde se mluví o alternativě, kde se schází tzv. příznivci dezinformací, kde se nadává na černochy, na židy, na globalisty a na politické strany. Koneckonců, německá strana NSDAP Adolfa Hitlera vznikla právě v hospodě v Mnichově.

Hospoda se stala hlavním místem politických procesů. A tak najednou vidíme, že někdo jde po krku hospodám, přichází morové rány. Zákaz kouření, potom EET, teď vyhánění hostů po 22. hodině a na jaře dokonce permanentní zavření hospod, zatímco mezinárodní řetězce a nákupní centra měly otevřeno a lidé tak utráceli za lahvové pivo v supermarketech, zatímco hospodští krachovali. Přijde nový ministr zdravotnictví a co udělá jako první? Nařídí zavíraní hospod po 22. hodině, kdy zejména v pátek a v sobotu jsou hospody narvané k prasknutí, protože probíhají taneční a hudební zábavy, diskotéky a hlavně na venkově platí, že páteční noční zábavy dělají hospodě drtivou většinu všech příjmů za celý týden. Zavřete venkovskou hospodu po 22. hodině v pátek na pár týdnů a hospoda zkrachuje.

Děti zase budou doma a až se vrátí do škol, vypuknou pro změnu chřipkové prázdniny

Další zajímavostí hospod je, že jsou centrem místní imunizace v dané obci nebo obvodu. Muži, kteří chodí do hospody prakticky všichni ze všech rodin, si vyměňuji v hospodě viry ve vzduchu, vzniká tak masivní a kolektivní imunizace. Druhá masivní imunizace je ve školách, děti se imunizuji mezi sebou. A třetím prostorem imunizace je zaměstnání rodičů. Pokud chcete vědět, jak udělat z národa hromadu nemocných trosek, nasaďte národu na ústa roušky. Nejprve se nestane nic zásadního, nic nebudete registrovat. Jenže, po zhruba půl roce to začne. Najednou vypuknou nemoci, chřipky, horečky, nevolnosti, lidé začnou ulehat do postelí.

A k čemu došlo? Populace se totiž za poslední půl rok stala zranitelnou, protože lidé nosili roušky a neprobíhala u nich imunizace mezi sebou. Děti i dospělí lidé na sebe musí prskat, aby získali imunitu! A čím více budou děti doma a ne ve školách, tím snadněji onemocní na obyčejnou chřipku a budou tedy muset stát frontu na chřipkovou vakcínu. Protože to funguje v zásadě takto: Buď lidé získávají imunitu přirozeně mezi sebou tím, že na sebe prskají a vdechují to, co jiná osoba vydechla, anebo jí získají z placené vakcíny. A spolu s vakcínou dostanou do těla bůhví co dalšího.

Hospody jsou centrem místní imunizace a výměny nejen zpráv a informací, ale i virů potřebných k vybudování kolektivní imunity

Takže, o co usiluje Roman Prymula? Aby vesnické a městské hospody a kulturní domy, kde každý pátek probíhají zábavy a akce až do ranních sobotních hodin, aby se nekonaly, aby se lidé ze širokého okolí nescházeli, aby u nich neprobíhala kolektivní imunizace, aby hospody krachly a lidé si museli koupit vakcíny, protože kolektivní imunitu si už nevytvoří, protože se nesmí na příkaz covidového Gestapa scházet, musí držet sociální odstup a nesmí se shromažďovat a chodit na páteční zábavy do hospod a kulturních domů po 22. hodině. A tím je to odhalené.

Všechno, co Roman Prymula dělá, má jediný cíl: Zabránit za každou cenu kolektivní a plošné imunizaci českého obyvatelstva, aby bylo zranitelnější, aby si nevytvářelo imunitu přirozeně, tedy stýkáním se s lidmi, ale pouze farmakologicky, tedy pomocí vakcín. Takové je tajemství instalace Romana Prymuly do funkce ministra. Jeho první den v práci a jeho první rozhodnutí je zavření hospod po 22. hodině, takže žádné páteční zábavy, žádné diskotéky, hospody krach a lidé budou za chvíli bez kolektivní imunity.

Výhrůžka žalobou z vnitra na kontrolní zdravotní orgán

A tak ani nepřekvapí, že Roman Prymula rovněž doporučuje školám, aby zvážily zavření druhých stupňů základních škol a také střední školy. Ano, děti budou doma, v izolaci, ztratí kolektivní imunitu, a až se za půl roku, asi po Novém roce, nebo až v únoru, vrátí do škol, přijdou do chřipkového období a okamžitě onemocní, protože v té izolaci za tak dlouhou dobu ztratí imunitu proti různým virům. A pokud si myslíte, že politikům v ČR jde o zdraví občanů, tak jste na krutém omylu. Před několika dny jsme přinesli článek o tom, jak Česká pošta přebaluje a distribuuje roušky českým seniorům.

Celou věc začal šetřit Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) a zahájil hloubkovou kontrolu v České poště na úseku třídírny pošty v Praze – Malešicích, kde se přebalují roušky a respirátory pro seniory. Podle SÚKL došlo k porušení zákona o distribuci zdravotnického materiálu. Jenže, co se stalo potom? Ministr vnitra Jan Hamáček vyletěl jako čert z krabičky a oznámil, že vnitro podá na SÚKL žalobu, že prý roušky nejsou zdravotnickým materiálem, ale že jde pouze o ochranné prostředky (ve smyslu někdejší Civilní obrany), a že pokud SÚKL nařídí likvidaci přebalovaných roušek z titulu závadného zdravotnického materiálu, tak se prý bude jednat o čin veřejného ohrožení.

Ministr vnitra chce žalovat SÚKL za veřejné ohrožení, protože roušky prý nemusí být sterilní, protože nejde o zdravotnický materiál, ale o ochranný prostředek. Lampasáci z ČSLA si klepou na čelo, že Hamáček si plete plynovou masku se zdravotnickou ústenkou

SÚKL argumentuje tím, že roušky nejsou prostředkem ochrany obyvatelstva, ale že jde o zdravotnický materiál. Prostředkem ochrany obyvatelstva je např. plynová maska, chemické rukavice, pláštěnky, dýchací přístroje pro biohazard obleky, ochranné obleky proti radiaci atd. Chirurgická rouška je však materiálem zdravotnickým, pane Hamáčku, není to plynová maska, nesplňuje specifikaci výrobce jako obranný a ochranný prostředek. Prostředky ochrany obyvatelstva musí být pro ochranu obyvatelstva určeny výrobcem s příslušnou deklarací, kterou nařizují předpisy Evropské unie, ale zdravotnické roušky mezi nimi nejsou.

Hamáčkovo vyhrožování SÚKL je tak dalším bezprecedentním útokem na nezávislost kontrolních orgánů a úřadů, které kontrolují činnost jiných státních složek, útvarů a firem, jako je např. Česká pošta, jejíž zaměstnanci přebalují v Malešicích roušky, neměli původně ani nasazené roušky, rukavice, přebalování probíhá v neodpovídajících podmínkách, roušky mohou být kontaminované, nemají vlastní obal a podle všeho se jedná o ty zásoby, které česká vláda nakoupila na jaře v Číně a teď se toho snaží zbavit, protože u těch respirátorů z Číny to vypadá, že jejich kvalita není nic moc.

Takže, když to nejde silou prosadit, aby lidé nosili roušky, tak se to prosadí ještě větší silou? Lidé přestanou chodit do hospod po 22. hodině? Děti budou zase zavřené doma? A když někdo se odváží kontrolovat ten bordel s přebalováním roušek na place v třídírně pošty, tak ministr začne hrozit SÚKL žalobou? Tohle je neskutečný svět, špatně naprogramovaný, anebo naopak těžce selhávající a hroutící se sám do sebe. Lidé musí vzít rozum do vlastních rukou a uvědomit si, že pokud nikdo z vás v životě neviděl nemocného s Covidem, na rozdíl od nemocných s chřipkou, kterých jsou každý rok plné čekárny u doktora, že všechno asi není úplně v pořádku s tímto covidovým divadlem.

Řekněte sami, kolik jste viděli za poslední půl rok okolo sebe covidových pacientů? Nemyslím pozitivně otestovaných, ale opravdu nemocných? Kolik jste jich viděli okolo sebe v čekárnách u doktora? Kolik jste jich viděli ležet v nemocnicích? Pozitivně otestovaný nerovná se nemocný člověk! Až budou čekárny u doktora narvané covidovými pacienty jako každý rok jsou narvány pacienty s chřipkou a angínou, tak potom se můžeme bavit o epidemii. Do té doby nevěřte nikomu, že nějaká pandemie nebo i jen epidemie existuje. Existují jen zájmy farmaceutických společností, jak vám “prodat” víru ve strašlivou nemoc a poté víru v zázračnou vakcínu.

-VK-Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/news/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponDezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"   
Pridal tk Středa 23 září 2020 - 03:49:52 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Těžko říct, jaké drogy servírujou Němcům, ale poté, co africké kobylky v Řecku vypálily svůj tábor na ostrově Lesbos, aby si vynutily postup do Evropy, došlo v Německu k demonstraci, kde Němci žádali svou vládu, aby přijala více muslimů, černochů, nemakačenků, flákačů, bezohledných utlačovatelů a násilníků znásilňujících jejich ženy. S transparenty s nápisem "My máme místo".

Co k tomu dodat? Dvě generace Němců prošly intenzivním procesem vymývání mozku a vyvolávání pocitu viny. Proces byl neskutečně úspěšný, k čemuž také přispěla německá stádnost a poslušnost (mají to v genech). Německý národ byl vždycky pro Evropu pohroma a nejinak je to i dnes.
FOTO: Nový němečtí občané.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNová úvaha nad prezidentskými volbami v USA   
Pridal tk Středa 23 září 2020 - 03:45:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Na začátku července jsem napsal článek s názvem „Záleží vůbec na příštích prezidentských volbách?“, v němž jsem uvedl, že hlasování v příštích volbách, kdo bude další loutkou v Bílém domě, se bude rovnat tomu, jako kdybyste hlasovali pro nového kapitána potápějícího se Titanicu. Uvedl jsem tři konkrétní důvody, proč se domnívám, že příští volby budou celkem dosti nepodstatné:

1 Americký systém je zmanipulovaný tak, aby dal veškerou moc menšinám a zcela ignoroval vůli lidu.
2. Volba mezi demokratickými republikány a republikánskými demokraty není vůbec žádnou volbou.
3. Systémová krize USA je příliš hluboká na to, aby ji ovlivnil ten, kdo bude v Bílém domě u moci.

Nyní jsem znovu zvážil své stanovisko a uvědomil jsem si, že se mýlím, protože mi uniklo něco důležitého:

Za posledních pár měsíců se toho hodně stalo, takže jsem nyní dospěl k závěru, že zatímco volba kapitána nebude mít žádný vliv na potápějící se Titanic, může to znamenat obrovský rozdíl pro ty pasažéry, kteří jsou ohrožováni skupinou naprosto zdivočelých pasažérů. Jinými slovy, přestože se stále domnívám, že příští volby toho moc nezmění pro zbytek planety (úpadek impéria bude pokračovat), postupně začíná být zřejmé, že pro USA se rozdíl mezi oběma stranami stává velmi skutečným.

Proč?

Budou to pravděpodobně první prezidentské volby v dějinách USA, při nichž nebude výběr mezi dvěma politickými programy nebo dvěma politickými osobnostmi, ale půjde o jasnou a dvojitou volbu mezi zákonem a pořádkem a úplným chaosem.

Nyní je zřejmé, že demokraté podporují výtržnické bandy, a že v těchto vzbouřených davech vidí způsob, jak porazit Trumpa.

Je také zcela evidentní, že se nejedná o otázku bílí versus černí: téměř na všech záběrech se skupinami výtržníků je velké procento bělochů, někdy dokonce většina bělochů, zejména mezi nejagresivnějšími a nejnásilnějšími výtržníky (skutečnost, že tito běloši dostávají pravidelně nakládačku od řádících černochů, kteří loví „bílé“, zřejmě tyto lidi neodrazuje).

Je pravda, že se obě strany navzájem obviňují z „rozdělení země“ a „vytváření podmínek pro občanskou válku“, ale jakékoli objektivní a na skutečnosti založené hodnocení toho, co se děje, ukazuje, že demokraté naprosto propadli ideologii Black Lives Matter/Antifa (což není žádné překvapení, protože tato ideologie je v prvé řadě čistým produktem demokratického (pseudo-)liberálního světonázoru). Ano, demokratičtí republikáni a republikánští demokraté nejsou nic jiného, než dvě frakce té stejné „strany peněz“, ale zvolení Trumpa v roce 2016 a čtyři další roky intenzivních štvavých snah o delegitimizaci Trumpa vyústily v politické klima, v němž na jedné straně máme zhruba to, co bych nazval „Trumpovou stranou“ (což není stejné jako Republikánská strana) a „ubožáky“, kteří objektivně hájí zákon a pořádek. Na druhé straně máme demokraty, některé republikány, velké korporace a výtržnické bandy BLM/Antifa. Ti všichni nyní objektivně hájí anarchii, chaos a nahodilé násilí.

Vždy jsem kritizoval anglosionistické impérium a samotné USA za jejich mesiášskou a rasistickou ideologii, a souhlasím s tím, že USA ve svých krátkých dějinách pravděpodobně prolily více nevinné krve, než kterýkoliv jiný režim v historii. Přesto se ale domnívám, že v dějinách USA se také odehrálo mnoho skutečně dobrých věcí, z nichž by si ostatní země měly vzít příklad (což mnohé země dělají!). Mám na mysli takové věci, jako je Ústava USA, Listina základních lidských práv a svobod, duch samostatnosti a nezávislosti, silná pracovní morálka, nesmírná kreativita lidí v USA a jejich láska ke své zemi.

Nyní je jasné, že demokraté nenalézají na USA, ani na dějinách této země nic dobrého - proto ta jejich podpora svévolného (a upřímně řečeno barbarského) ničení historických soch nebo komický názor, že Spojené státy původně vytvořili černí otroci, a že moderní běloši nějakým způsobem nesou vinu za to, co udělali jejich předkové (včetně bělochů, kteří nemají mezi svými předky žádné otrokáře).

Putin jednou řekl, že nemá vůbec žádný problém s jakoukoli opozicí vůči ruské vládě, ale že kategoricky odmítá opozici vůči Rusku samotnému (většina nesystémové opozice v Rusku je hluboce rusofobní). Spatřuji přesně to samé v USA: gangy demokratů/BLM/Antify jsou zaměřené zcela proti USA, a to nikoli ze správných důvodů. Je zřejmé, že tito lidé jsou motivováni čirou nenávistí, a kde je nenávist, vždy přijde násilí!

Myslet si, že pokud se tito lidé dostanou k moci, násilí zmizí, je nesmírně naivní: lidé, kteří se dostanou k moci násilím, vždy vládnou pomocí násilí.

Během několika posledních desetiletí vládnoucí elity USA doslova vykuchaly Ústavu pomocí milionu legislativních a regulačních škrtů (osobně mohu potvrdit, že země, kde jsem v letech 1986-1991 absolvoval vysokoškolské vzdělání, byla naprosto jiná, než ta, ve které žiju nyní. Před třiceti lety existovala v USA skutečná ideologická svoboda a pluralismus, a rozdíly v názorech, byť velmi hluboké, byly považovány za normální). Nyní byl zaveden politický aparát, zejména na federální úrovni, který potřebují k tomu, aby zatočili s „ubožáky“. Pokud nyní uplatníme měřítko „motivu, prostředků a příležitostí“, můžeme pouze dojít k závěru, že demokraté/BLM/Antifa mají motiv a zajisté budou mít i prostředky a příležitost, pokud se Biden dostane do Bílého domu.

Poznámka na okraj: jedna z největších Trumpových chyb byla, že místo toho, aby financoval svou vlastní platformu sociální sítě, spoléhá se na Twitter. Peníze na to určitě měl. Postrádal však jakoukoli prozíravost či chápání nepřítele.

Kromě toho hlavní mediální korporace podnikají rázná opatření proti Trumpovým příznivcům a dokonce i proti samotnému prezidentu Trumpovi (jemuž Twitter nyní hrozí cenzurou, pokud prohlásí, že vyhrál). YouTube finančně znevýhodňuje vysílací kanály „ubožáků“ a také jim zhoršuje pozice ve vyhledávači. Google dělá totéž. Pro prezidenta, který se velmi spoléhá na krátké zprávy své podporovatelské základně, je to vážné ohrožení.

Paul Craig Roberts byl jedním z těch, kteří nás varovali, že rasismus proti bílým je skutečný, a že Spojeným státům a jejich Ústavě zbývají dva měsíce. Domnívám se, že pokud jde o to první, tak má nepochybně pravdu, a že bychom měli dbát jeho varování ohledně toho, co může brzy nastat. Také v podstatě souhlasím s těmi, kteří nás varují, že násilí bude následovat, bez ohledu na to, kdo vyhraje volby. Někteří zcela jasně plánují převrat proti Trumpovi, pokud by se měl prohlásit za vítěze, ale nejen to. Věci nyní zašly tak daleko, že předsednictvo Sboru náčelníků štábu (JCS) muselo učinit oficiální prohlášení, že americká armáda nebude hrát ve volbách žádnou roli. A konečně, přestože souhlasím s tím, že Florida není až tak úplně typický stát, spatřuji mnoho známek toho, že je třeba „hájit Ústavu vůči všem nepřátelům, zahraničním a domácím“, přičemž je kladen důraz na slovo „domácí“. Je tohle to pověstné „psaní na zeď“?

Závěr:

Impérium umírá a nic ho nemůže zachránit. Věci zašly příliš daleko, už se nikdy nevrátí ty staré špatné časy americké světové nadvlády. Kromě toho velmi pochybuji o tom, že by Trump nebo jeho příznivci dokázali úspěšně porazit demokraty/BLM/Antifu. „Pouhé“ vítězství ve volbách nebude stačit, i kdyby to bylo drtivé vítězství a Trump by získal naprostou většinu hlasů: již víme, že demokraté/BLM/Antifa nebudou nikdy akceptovat Trumpovo vítězství, ať bude jakkoliv velké. Rovněž mám podezření, že rok 2020 se bude dramaticky lišit od voleb 2000, kdy proti sobě stáli Gore a Bush, a kdy se o výsledku rozhodlo na základě konsenzu vládnoucích elit: tentokrát je nenávist příliš hluboká a strany nebudou vyjednávat o kompromisu.

V roce 2016 jsem doporučoval hlasování pro Trumpa, a to z jediného a závažného důvodu. Hluboce jsem byl přesvědčen o tom, že Hillary by zahájila válku proti Sýrii a téměř okamžitě také proti Rusku (demokraté opět straší takovou válkou, pokud se dostanou do Bílého domu). Pokud jde o Trumpa, navzdory všem jeho megalomanským hrozbám a pár (zcela neúčinným) raketovým útokům na Sýrii nezačal žádnou novou válku.

Mimochodem, kdy naposledy se stalo, že by americký prezident NEzahájil válku během svého působení ve funkci?

Faktem je, že Trumpovo vítězství v roce 2016 poskytlo Rusku čas na dokončení příprav na zásah proti agresi nebo dokonce na totální válku, do níž by USA mohly Rusko vtáhnout. Absence jakékoli reakce USA na lednové odvetné útoky íránských raket proti americkým základnám v Iráku je známkou toho, že velitelé americké armády nemají žaludek na válku proti Íránu, natož proti Číně nebo dokonce Rusku. Teď už je příliš pozdě. Rusko je připraveno na všechno, zatímco USA nikoli. Trump dopřál planetě čtyři další roky, aby se připravila na válku, a největší protivníci USA využili tento čas ve svůj prospěch. Pokud jde o bývalého světového hegemona, ten se nedokáže postavit ani Venezuele...

Uvnitř USA se však odehrává podivný druh války proti lidu Spojených států. Je to válka, kterou vede velmi nebezpečná směsice ideologů a zločinců (což je toxický recept na většinu revolucí!). Zatímco Trump nebo Biden nebudou pro Rusko, Čínu nebo Írán příliš důležití, mohou mít velký význam pro miliony lidí, kteří si zaslouží něco víc, než žít pod diktaturou (ideologickou či skutečnou) demokratů/BLM/Antify.

USA v roce 2020 mi v mnoha směrech připomínají Rusko v únoru 1917: vládnoucí třídy byly opilé svými ideologickými dogmaty a nikdy si neuvědomili, že revoluce, kterou si tolik přály, povede k tomu, že většinu z nich zabije. To je přesně to, co americké vládnoucí třídy dělají: chovají se jako parazit, který nechápe, že když zabije svého hostitele, zabije také sebe. Zájmy Pelosiové mi velmi připomínají Kerenského, muže, který nejprve zničil tisíciletou ruskou monarchii a poté ji nahradil jakousi zcela nefunkční „zednářskou demokracií“, která trvala jen 8 měsíců, než se bolševici nakonec chopili moci a obnovili zákon a pořádek (i když krutě nemilosrdným způsobem).

Americký politický systém není životaschopný, ani napravitelný. Nehledě na to, co bude dál, Spojené státy, tak jak jsme je znaly, se zhroutí letos v zimě. Paul Craig Roberts má pravdu. Jediné otázky, které zůstávají, jsou tyto:

- Co bude sloužit jako náhrada?
- Jak dlouhý (a bolestivý) bude přechod na nové USA?

Trump v Bílém domě zřejmě nic nezlepší, ale Harrisová coby viceprezidentka (pokud bude vítězem voleb „Biden“) všechno mnohem zhorší. Konečně, miliony amerických občanů neudělaly nic špatného a zaslouží si, aby je policie ochránila před výtržnickými a rabujícími gangy, a stejně tak by si miliony Američanů měly uchovat schopnost bránit se, pokud prosazení zákona nebude možné. Existuje dobrý důvod, proč Druhý dodatek Ústavy následuje hned po Prvním dodatku - oba jsou organicky propojeny! Jestliže budou u moci demokraté/BLM/Antifa, mohou se občané USA s oběma dodatky rozloučit.

Stále nevnímám, že by v USA vypukla typická občanská válka. Zjišťuji ale, že po celé zemi propuká mnoho menších „lokálních válek“ - ano, násilí je v tomto okamžiku nevyhnutelné. Je proto morální povinností každého slušného člověka, aby udělal cokoli, co je v jeho silách, byť půjde o cokoliv malého, a pomohl „ubožákům“ v boji proti silám chaosu, násilí a tyranie, zejména během nadcházejících „let přechodu“, který bude pro většinu lidí, žijících v USA, velmi, velmi těžký.

To znamená, že je třeba udělat vše, co je možné, aby se demokraté/BLM/Antifa nedostali do Bílého domu.

The Saker

Reconsidering the Presidential Election vyšel 14.9.2020 na thesaker.is. Překlad Zvědavec.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/komentare/2020/09/8443-nova-uvaha-nad-prezidentskymi-volbami-v-usa.htm

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponImigrantská kriminalita ve Švédsku přetekla   
Pridal tk Středa 23 září 2020 - 03:37:55 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spojovat imigraci s kriminalitou bylo ve Švédsku dlouho tabu. A tak má dnes Švédsko na denním pořádku válku a střelbu imigrantských gangů v ulicích, stát prostě nestíhá být všude.

Ad absurdum pohár imigrantské kriminality přetekl, když ozbrojené imigrantské milice minulý měsíc v části Götteborgu v ulicích vystavěly silniční zátarasy a blockposty a kontrolovaly vjíždějící dopravu do imigrantských zón, včetně sanitek či pečovatelské služby a obyvatelům uložily zákaz vycházení.

Zde už i švédský premiér Stefan Löfven připustil, že «je evidentní, že ve Švédsku máme s imigrací problém». Poněkud dost.. Tolik, že i zástupce šéfa policejního sboru Mats Löfving odhodil politkorektní servítky a prohlásil do té doby skandální a neslýchané: Ve Švédsku máme na 40 imigrantských klanů, které sem přišly provozovat systematicky organizovanou kriminalitu. A lepší to asi už nebude..

Tak tohle nevyžehlí asi už ani česká televize…

Zdroj: https://www.aftonbladet.se/nyheter/a/b53p23/lofven-vi-har-ett-uppenbart-problem

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2076 sec,0.0471 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,686kB