Pátek 25 září 2020
Putin se obrátil na Spojené státy kvůli situaci v oblasti informační bezpečnosti   
Pridal tk Pátek 25 září 2020 - 17:40:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Vladimir Putin vyzval všechny země, včetně Spojených států amerických, aby přijaly politický závazek neútočit jako první prostřednictvím informačních technologií.

„Jednou z hlavních strategických výzev naší doby je riziko vzniku rozsáhlé konfrontace v digitální sféře. Zvláštní odpovědnost za její prevenci leží na klíčových hráčích v oblasti mezinárodní informační bezpečnosti,“ uvedl Putin ve svém prohlášení o komplexním programu opatření k obnovení rusko-americké spolupráce v oblasti mezinárodní informační bezpečnosti, které bylo uveřejněno na webových stránkách Kremlu.

Podle jeho názoru by Moskva a Washington měly vypracovat a podepsat mezivládní dokument o prevenci incidentů v informačním prostoru - analogicky se současnou Dohodou o prevenci incidentů na volném moři a ve vzduchu nad ním, kterou uzavřely USA a SSSR v roce 1972.

Putin vyzval USA k poskytnutí vzájemných záruk nezasahování do záležitostí druhé strany

Kromě toho si strany musí vzájemně poskytnout záruku nezasahování do vnitřních záležitostí druhé strany, včetně voleb, a to ani používáním informačních technologií, dodal Putin.

„Vyzýváme USA k zahájení rusko-amerického odborného dialogu o otázkách mezinárodní informační bezpečnosti, aniž by se stal rukojmím našich politických neshod. Tato opatření jsou zaměřena na zvýšení úrovně důvěry mezi našimi státy, zajištění bezpečnosti a prosperity našich národů. Stanou se významným příspěvkem k vytváření globálního míru v informačním prostoru,“ řekl ruský prezident.

„Ve vzájemně přijatelné formě si poskytnout záruky vzájemného nezasahování do vnitřních záležitostí, včetně volebních procesů, a to včetně využívání ICT a špičkových technologií,“ uvedl ruský prezident ve svém prohlášení o komplexním programu opatření k obnovení rusko-americké spolupráce v oblasti mezinárodní informační bezpečnosti. Prohlášení bylo uveřejněno na webových stránkách Kremlu.


Zdroj: https://sptnkne.ws/DKNr
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponV Paříži bylo několik lidí pobodáno u budovy bývalé redakce Charlie Hebdo   
Pridal tk Pátek 25 září 2020 - 17:35:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Paříži neznámí útočníci s bodnou a sečnou zbraní napadli lidi u budovy, kde se dříve nacházela redakce satirického časopisu Charlie Hebdo, oznámila televizní stanice BFMTV.

Došlo k tomu v 11. městském obvodu, byli zraněni čtyři lidé, dva z nich jsou v mimořádně těžkém stavu. Podle aktualizovaných zpráv, byli zranění nejspíše dva lidé.

Francouzská média mluví o dvou pachatelích, kteří z místa činu utekli. Útočit mohli sekerami nebo mačetami.

Policie po pachatelích pátrá. Televize MFM TV uvedla, že jedna osoba byla zadržena poblíž Place de la Bastille. Dotyčný má údajně na sobě krev. Později podle France Info byl zadržen i druhý útočník.

V oblasti útoku bylo zavřeno několik škol. Policie žádá kolemjdoucí, aby se místu vyhýbali. Ve večerních hodinách se situace normalizovala.

Podle médií zadrženou osobou je 18letý rodák z Pákistánu. Svou vinu přiznal.

Prezident Francie Emmanuel Macron sleduje situaci v Paříži, oznámil Elysejský palác.

Policie útok vyšetřuje jako pokus o vraždu a spolčení s teroristickou organizací, uvedl Le Monde. Případ převzal protiteroristický úřad.

Média dále připomínají, že v Paříži probíhá soudní proces proti údajným příznivcům teroristického útoku z ledna 2015, kdy pachatelé zaútočili na redakci časopisu Charlie Hebdo a na židovský košer obchod.

Při této příležitosti satirický časopis znovu otiskl karikatury proroka Mohameda, které jako první v roce 2005 zveřejnil dánský deník Jyllands-Posten. Ředitelka personálního oddělní Charlie Hebdo Marika Bretová dostala kvůli tomu nové výhrůžky, a proto musela odejít z domova do úkrytu.

Po zmiňovaném teroristickém útoku redakce časopisu Charlie Hebdo změnila svou adresu.

Zdroj: https://sptnkne.ws/DKAQ

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNetanjahu byl obviněn z praní svého špinavého prádla na veřejné náklady v USA   
Pridal tk Pátek 25 září 2020 - 08:59:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Během svých návštěv v Bílém domě si izraelský premiér a jeho manželka opakovaně přivezli kufry se špinavým oblečením pro bezplatné praní a chemické čištění, píše The Washington Post s odvoláním na informované zdroje. Podle zdroje jsou manželé Netanjahuovi jedinými hosty amerického prezidenta, kteří tuto výsadu zneužili.

"Většina politiků se chovají tak, aby skryli své špinavé prádlo. Ale premiér Benjamin Netanjahu takový není,“ začíná svůj článek Washington Post sarkasticky.

V průběhu let si izraelský vůdce získal špatnou pověst mezi zaměstnanci prezidentského penzionu. Do Washingtonu přivezl speciální náklad: tašky a kufry se špinavým prádlem, tvrdí noviny s odvoláním na informované zdroje.

Zaměstnanci Bílého domu prali předsedovi vlády šaty zdarma. Toto privilegium se uděluje všem zahraničním hlavám států, ale zřídka je využívají kvůli krátkému pobytu v americkém hlavním městě.

"Manželé Netanjahuovi jsou jediní, kteří k nám doslova přivážejí kufry se špinavým prádlem na čištění," řekl jeden americký úředník, který stejně jako ostatní promluvil s novináři pod podmínkou anonymity. Po několika návštěvách vyšlo najevo, že to dělají záměrně.

Izraelští představitelé nesouhlasili s tvrzením, že Netanjahu zneužívá americké prádelny. Tato prohlášení označili za „ absurdní “, ale připustili, že podobné obvinění bylo v minulosti vzneseno proti předsedovi vlády.

V roce 2016 Netanjahu žaloval svou administrativu a izraelského generálního prokurátora ve snaze zabránit zveřejnění jeho faktur za prádlo. Soudce se postavil na stranu předsedy vlády a tato informace zůstává tajná, dokud nebude odvolání projednáno ve vyšší instanci.

Toto relativně malé tvrzení se připojuje k delšímu seznamu obvinění, která ohrozila vládu 70 let starého premiéra a tento měsíc vyvolala protesty v Izraeli. V listopadu minulého roku byl Netanjahu usvědčen z korupce související s dary od bohatých přátel a snahou získat výhody pro mediální magnáty výměnou za pozitivní medializaci.

Izraelské velvyslanectví ve Washingtonu vydalo prohlášení, že obvinění ze zneužití amerického prádelny je pokusem zastínit úspěch normalizační dohody, kterou minulý týden podepsaly Izrael, Bahrajn a Spojené arabské emiráty v Bílém domě. Ministerstvo dodalo, že během jeho poslední cesty do Spojených států byly potřeby Netanjahua v prádelně „ relativně skromné “.

"Během této návštěvy například nevyužíval služby chemického čištění, na veřejných schůzkách mu vyprali jen pár košil." Také pro tato setkání byl vyžehlen oblek předsedy vlády a šaty paní Netanjahuové. Ano, dvě pyžama, ve kterých byl předseda vlády na 12hodinovém letu z Izraele do Washingtonu, byla také vyprána,“ uvedlo ve svém prohlášení velvyslanectví.

Počáteční kontroverze ohledně Netanjahuových „pracích praktik“ vznikla po nahrávkách jeho bývalého blízkého spolupracovníka Nira Hefetze, publikovaných v roce 2018, zveřejněných během trestního řízení proti předsedovi vlády. Řekl, že manželka izraelského vůdce Sarah „se dostane ven, jak nejlépe umí, aby skryla jakékoli výdaje“.

"Na každou cestu jsou zaslány nejméně čtyři nebo pět kufrů prádla pro chemické čištění." A říkám vám, že se mě novináři na to zeptali, a já jsem zkontroloval účty ... účty nic nenaznačují, tyto informace nějak skryly,“ řekl Hefetz.

Během soudu Netanjahu tyto provinění popřel. Tento proces popsal jako „politický hon na čarodějnice,jehož cílem je skandalizovat populárně zvoleného vůdce“.

„ Rozdíl v tomto příběhu spočívá v tom, že Netanjahu je nyní obviňován ze zneužití zdrojů nejen svého vlastního státu, ale také jiného státu za praní špinavého prádla,“ uvedla Eliad Shraga , zakladatelka izraelského Hnutí za kvalitu.

Podle politička se jejich organizace začala zajímat o „problém s praním“ po zprávách, že v prosinci Netanjahu a jeho manželka vzali 11 kufrů na jednodenní výlet do Portugalska. Kancelář předsedy vlády popřela domněnku, že kufry jsou plné špinavého prádla a uvedl, že obsahují věci, které potřebuje pro práci, upozorňuje The Washington Post.

Chování izraelského premiéra pouze ukazuje na skandální izraelskou vychcanost.Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejetý autem, zemřelý na rakovinu… to jsou oběti “koronavirové pandemie” z letní Velké Británie   
Pridal tk Pátek 25 září 2020 - 06:37:50 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Výzkumníci z britské univerzity v Oxfordu zveřejnili výsledky zajímavého výzkumu. Podle něj se ukazuje, že nejméně 30 procent všech obětí koronavirové pandemie v červenci a srpnu mělo zcela jiný důvod úmrtí. Například sražení autem, či rakovina. Je to další z důkazů, jak se vymýšlejí čísla o strašné pandemii, které jistě zahubí lidstvo, pokud si všichni nenechají naočkovat podivné vakcíny od západních farmaceutických firem.

To vše v době, kdy celou Evropu začínají místní “elity” opět zavírat do karantény. Co má zjevně vymyšlená druhá vlna přikrýt? Další masivní přísun barevných migrantů? Trvalé nastolení koronavirové totality?

KPI
Česká věc


Zdroj: https://www.infowars.com/third-of-uk-covid-victims-in-july-and-august-died-from-other-causes-including-cancer-or-being-hit-by-a-car-oxford-university-scientists-reveal/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZuzana Roithová - Michaela Šojdrová: KDU-ČSL   
Pridal tk Pátek 25 září 2020 - 06:30:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
"Česká republika by se měla projevit jako důvěryhodný partner. Já věřím, že obhájíme postoj k flexibilní solidaritě, která v Evropské unii byla a bude," vyhrožuje Šojdrová.

BOJUJEME PROTI DEZINFORMACÍM

Paní Šojdrová, rozdíl je mezi solidaritou a zneužíváním sociální pomoci!

A už kdysi dávno nám hlásala Roithová, že se nemáme nechat strašit
A Šojdrová si i dnes stále mele svou

"Já bych ještě zdůraznila také tu část těch neregistračních center, tu screeningovou to screeningové období kdy o těch lidech budeme znát maximum kdy budou identifikovaní čili nemůžou m á nelegál nelágálně se pohybovat po celém území Evropské unie." nenechá se zastavit.

"A zdůraznila bych ještě jeden aspekt a to je velká pozornost nedoprovázeným dětem. Ty mají být posuzováni především jako děti. Podle úmluvy o právech dítěte." stále dokola plácá zástupkyně KDU-ČSL Šojdrová.

Jak souvisí Adolf Hitler a převýchova dětí u nacistů s požadavkem převýchovy dětí uprchlíků z Afriky?

Paní Šojdrová pozor, vaše posedlost dětmi a převýchovou se příliš podobná nacistické germanizaci: v rámci ideologického šíření německé kultury jako té nejdokonalejší byla germanizace plánovaně uplatňována v podrobených zemích (Francie, Československo, Jugoslávie a další); děti byly odebírány rodičům na převýchovu a též byly vypracovány plány odsunu původního obyvatelstva do oblastí od Říše velmi vzdálených. K odstranění slovanských národů z Čech (v rámci konečného řešení české otázky), Polska a evropské části Sovětského svazu, zčásti formou germanizace, a k jejich náhradě Němci byl vytvořen Generalplan Ost. S porážkou Německa roku 1945 se s germanizací přestalo jako se symbolem nacismu.

Konečné řešení české otázky (německy: Endlösung der tschechischen Frage) je nacionálněsocialistický pojem pro germanizaci českomoravského prostoru. Na rozdíl od Konečného řešení židovské otázky nebylo záměrem nacistů Čechy zlikvidovat, ale germanizovat je. V poněmčení českého obyvatelstva totiž nacisté spatřovali dlouhodobě jedinou možnost zajištění trvalé stability v tzv. srdci Říše.

Vážně desetileté vousaté děti z Afriky a některých muslimských zemí vyráží na oceán, aniž by věděly, kde se narodily, ale velmi dobře znají způsob, jak a čím se v Evropě právně ohánět? Vážně zvěrstva a ohrožení Evropy je pod gescí celoživotní imunity?

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3517-zuzana-roithova-michaela-sojdrova-kdu-csl
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponMédia stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy   
Pridal tk Pátek 25 září 2020 - 06:17:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Titulek z iDnes: V Česku covidu podlehlo 19 lidí za jeden den, nejvíce od začátku pandemie. Ó, hrůzo hrůz. Ale jak je u prolhanců zvykem, titulek hnusně lže. Musíte se článkem prokousat, až někde v polovině je věta

Ministerstvo upozorňuje, že statistika zahrnuje úmrtí všech lidí, kteří byli pozitivně testováni na covid-19 bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí.

Takže ne "covidu podlehlo 19 lidí", ale u 19 mrtvých (z jakékoliv příčiny) byl zjištěn virus. Třeba to byli lidi, kteří se usouložili k smrti, ale měli tu smůlu, že u nich posmrtně zjistili virus. Když ještě vezmeme v úvahu, že podle NY Times až 90 % testů je chybně vyhodnoceno, co nám zbude? A když dále ten zbyteček protáhneme daty z CDC, která ukazují, že na covid zemřelo jen 6 % z 160 tisíc, zbude ještě něco?

Je 19 mrtvých hodně? Jak se to vezme.

V ČR zemřelo v roce 2018 za celý rok 112920 lidí. To je 309 lidí každý den. Z toho na srdce zemřelo denně 100 lidí. Byly nějaké titulky v novinách o 100 mrtvých denně? Ne. Na rakovinu zemřelo denně 76 lidí. Na cévní nemoci 22, na cukrovku 19. Atd. atd. A to přitom jde o úmrtí, která byla prokazatelně způsobena nemocemi, ne o úmrtí na cokoliv jako v případě výše uvedené statistiky covidu.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/vezkratce/17287/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNový evropský pakt o migraci: Tentokrát k nám odsunou kriminálníky a teroristy   
Pridal tk Pátek 25 září 2020 - 06:12:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Konečně je jasné, proč Babišova vláda staví nová imigrační centra.
Evropská komise totiž ve středu odhalila svůj návrh nového evropského paktu o migraci a azylu.

Pakt za úzké spolupráce s globalistickými organizacemi (OSN UNHCR, IOM) a mezinárodními i lokálními migračními neziskovkami akceleruje příjem migrantů do EU. Např. zde od str. 8 ukázka doporučení Evropské komise:

„Ad 5.

V letech 2020 a 2021 by členské státy měly pokračovat s přesídlováním, jak je jen maximálně možné v době pademie koronavirů a naplnit své sliby:

a) pokračovat s přesídlováním syrských občanů, státních příslušníků třetích zemí a osob bez státní příslušnosti z Turecka, kteří byli vysídlení syrským konfliktem ...

b) zajistit pokračující přesídlování z Libanonu a Jordánska;

c) přispět k pokračující stabilizaci situace ve středním Středomoří přesídlením osob, které potřebují ochranu z Libye, Nigeru, Čadu, Egypta, Etiopie a Súdánu, mimo jiné podporou dočasných mechanismů OSN UNHCR pro nouzovou evakuaci nejzranitelnějších skupin migrantů z Libye, nacházejících se v Nigeru a Rwandě.

Ad 6.

Členské státy se vyzývají, aby pružně reagovaly na potřeby nouzového přesídlení po celém světě. Jsou vyzvány, aby provedly co nejvíce příslibů v oblasti znovuusídlení a řádně využily rozpočet, který mají k dispozici. Měly by zavádět přesídlovací programy v úzké spolupráci s OSN UNHCR.

Ad 7.

V zájmu zajištění kontinuity a obnoveného růstu přesídlovacích operací po narušení způsobených pandemií koronavirů se členské státy vyzývají, aby přispěly k budoucím programům EU pro znovuusídlování. Jsou vyzvány, aby rozšířily své stávající programy znovuusídlování, obnovily své předchozí programy znovuusídlování nebo vytvořily nové programy pro znovuusídlení s cílem rozšířit počet přijímacích míst ...“


A co země, které nechtějí přijímat migranty?

Podle tohoto paktu se budou muset země, které nechtějí přijímat migranty, podílet na repatriaci odmítnutých migrantů - tedy zločinců a teroristů, kteří zůstanou v imigračních centrech na hranicích EU.

A pokud se těmto státům nepodaří navrátit zločince a teroristy do zemí původu do osmi měsíců, budou si je muset povinně vzít na své území.

Tuto skutečnost nám však mainstreamový tisk úspěšně zamlčuje. Uvedu např. Lidovky, které píší:

„Návrh komise nicméně nepočítá s tím, že by státy vracely nelegální migranty ze svého území, měly by zajistit repatriaci těch, kteří byli odmítnuti už v zemích na vnější hranici EU.“

A TO JE LEŽ JAKO VĚŽ – UKÁZKOVÁ FAKE NEWS.

Protože podle Euroobserveru by si státy, kterým by se nepodařilo do 8 měsíců vrátit ilegály ze středisek na hranicích EU, MUSELY TYTO MIGRANTY PŘEVZÍT NA SVÉ ÚZEMÍ.

V paktu se tato praxe označuje jako „return sponsorships“ (sponzorování návratů).

Stát, který bude mít návrat odmítnutých migrantů na starosti, nebude moci dělat nic, pokud nebude znát zemi jejich původu. A i kdyby ji zjistil, musel by mít s touto zemí platné dohody o zpětném přebírání migrantů – tzv. readmission agreements. A i kdyby měl s dotčenými zeměmi readmisní dohody, současná realita nás přesvědčuje, že jsou to jen cáry papíru.

Jistě si všichni vzpomínáte na Afričana, který u nás dostal nejdříve 2 a posléze 4 roky vězení za znásilnění nezletilé dívky. Tohoto Afričana nelze vyhostit, protože neznáme jeho zemi původu.

Takových migrantů se např. v Itálii potuluje na 500.000. A v roce 2019 uvedla zpráva Pew Research Center report, že jen v Německu jich je 1-1,2 milionu.

I když připustíme možnost, že bychom znali zemi původu ilegálního imigranta, nebude vůbec snadné ho vyhostit. Země původu ho totiž nemusí přijmout – a to ani v případě, že s touto zemí podepsala Česká republika „readmission agreement“ - smlouvu o zpětném přebírání nepřijatých migrantů.

Důkazem budiž současná situace v EU, kdy EU má podepsané „readmission agreements“ s následujícími státy:

Hong Kong, Macao, Srí Lanka, Albánie, Rusko, Ukrajina, Makedonie, Bosna a Hercegovina, Černá hora, Srbsko, Moldavsko, Pákistán, Gruzie, Arménie, Ázerbajdžán, Turecko, Kapverdy.

Jak vidíme, zcela zde chybí smlouvy se státy, z nichž se rekrutuje největší množství ilegálních migrantů – tedy s africkými a arabskými státy, s Bangladéší apod. (Je to záměr?)

Jak tyto smlouvy ve skutečnosti fungují, můžeme vidět na smlouvě s Tureckem, přes jehož hranice proudí do Řecka nejenom Turci, ale i migranti z celého světa. A jaká je účinnost readmisní smlouvy mezi EU a Pákistánem? Vždyť právě nyní z Morie odebírá Německo přes 1 tisíc ilegálních migrantů – převážně z Pákistánu.

Pro úplnost uveďme ještě země, se kterými má platné readmisní smlouvy uzavřeny Česká republika:

Německo, Polsko, Rakousko, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Chorvatsko, Moldavsko, Kanada, Vietnam.

To je také velmi „užitečné“ složení zemí. A to po letech masové migrace do EU. Od naší vlády – včetně předchozích vlád – je to neomluvitelná neschopnost či vlastizrádný záměr.

Na webu českého Ministerstva vnitra (Hamáček) se rovněž můžeme dočíst, že (ve shodě s požadavky OSN a Globálního kompaktu pro migraci, který naše vláda nepodepsala) Ministerstvo dává přednost DOBROVOLNÝM návratům ilegálních migrantů ...

Takže nyní už nám EU necpe na naše území azylanty, ale rovnou odmítnuté žadatele o azyl – tedy lidi, kteří mohou znamenat značné bezpečnostní riziko a kterých se státy, masově přijímající migraci, nedokážou zbavit.

Úžasné – a Hamáček, který je spoluzodpovědný za zoufalý nedostatek readmisních dohod mezi ČR a třetími státy, je o tomto návrhu ochoten jednat!

Babiš návrh Evropské komise sice zatím odmítl, ale nejásejte. Hrají na nás jen hru hodného a zlého policajta - Babiš si přece sám vybral, že bude vládnout s ČSSD a komunisty.

Proč myslíte, že tato vláda (ANO, KSČM, ČSSD) staví čtyři nová imigrační střediska za 95 milionů korun?

MARU
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponJablko daleko od stromu nepadne   
Pridal tk Pátek 25 září 2020 - 06:05:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
V Americe včera (23. září) propukl dlouho utajovaný skandál, který může ovlivnit listopadové prezidentské volby. Tamní sdělovací prostředky se tak předhánějí v eufemismech, když o něm píší nebo mluví, že mi to připomíná vtip o dvou sovětských policistech, kteří najdou v příkopu spícího opilce. „Čichni si k němu,“ pobídne jeden svého druha, „když smrdí samohonkou, je to ožrala, „když vydýchává koňak, je to vysoký soudruh, který odpočívá.“

Zero Hedge, který si jindy ubrousek nedává, naservíroval čtenářům skandál následovně: Hunter Biden, starší syn prezidentského kandidáta Joe Bidena, vyvolal svými peněžními machinacemi s ukrajinskými, čínskými a ruskými partnery kriminální, špionážní a vyděračské obavy, vzburcoval americké činitele, kteří v tom vidí etický konflikt rozporu zájmů, a vztyčil červené vlajky dalších možných zločinů od obchodování se ženami k úplatkářství.

No, pěknej ptáček, řekli bychom o tom soudruhovi s povinným sebezapřením.

O velice pochybné činnosti obou Bidenů už víc jak rok píší alternativní internetové noviny. Ale jejich obvinění jsou vždy šmahem znehodnocena cejchem spiklenecké pomluvy. To se ale nedá říct teď, kdy v obsáhlé osmdesáti šestistránkové zprávě Senátu mimo jiné čteme:

„Záznamy Ministerstva financí, které předseda (vyšetřovacího senátního výboru) obdržel, ukazují na potenciální kriminální činnost týkající se transakcí mezi Hunterem Bidenem, jeho rodinou a společníky s ukrajinskými, kazašskými a čínskými občany.“

Zpráva se zabývá miliony dolarů, které firmy Huntera Bidena dostaly od Je Žiaminga, zakladatele CEFC China Energy Co. Podle republikánů Je má úzké styky s čínskou vládou.

Zpráva dále zjišťuje, že 4. srpna 2017 pobočka energetického koncernu pana Je poslala telegraficky milion dolarů Hunterově právní kanceláři. O měsíc později, 8. září James Biden, strýc Huntera, a jeho žena Sára si z tohoto konta vybrali kreditními kartami 101.291 dolarů , které utratili na „extravagantní“ účely, zahrnující luxusní hotely, letadla a restauranty.

Kromě toho z amerických vládních záznamů citovaných ve zprávě vyplývá, že Hunter Biden „mohl mít styky s pašeráky lidí, zejména žen.“

To vše jsou jen drobky. Pověstná špička ledovce. Každý den přináší další úniky a další obvinění.

Pro dokreslení portrétu obou Bidenů dodejme, že když se o Huntera začala zajímat ukrajinská prokuratura, přiletěl do Kyjeva jeho otec a dal tehdejšímu prezidentu Porošenkovi šest hodin na to, aby uzavřel vyšetřování. Když to neudělá, Ukrajina nedostane americké zbraně v hodnotě jedné miliardu dolarů a ukrajinští korupčníci tučnou provizi. Porošenko se snažil vysvětlit Bidenovi, že tak složitý případ nelze sklidit se stolu ani za šest týdnů. Došlo mezi nimi ke scéně, během níž Biden poručil ukrajinskému presidentovi, aby šťouravého prokurátora propustil.

„Podíval jsem se na něj a řekl jsem, že za šest hodin odlítám, „vypráví na videu, které dovolil natočit v přesvědčení, že je nad zákonem, a které pak ukazoval přátelům, aby se jim pochlubil svým státnickým umem. „Jestli toho prokurátora nevyměníte, nedostanete žádné peníze. Nuže, ten psí syn (smích) dostal kopačky. Dali na jeho místo někoho jiného, co byl OK.“

Jestli tohle není zneužití moci, co jiného to může být?

Nakolik zpráva amerického Senátu, který ovládají republikáni, ovlivní výsledek prezidentských voleb, je věc spekulací. Jeden úsudek je stejně platný jako druhý.

Jan Vítek


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponNěmecko jako ženské safari: imigranti si lovili ženy   
Pridal tk Pátek 25 září 2020 - 05:58:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Co je pro jednu kulturu jako vysoká hodnota, je pro druhou vítaná příležitost k laciné perverzi. Emancipované ženy v Evropě jsou tak pro imigranty vítaným bezprizorním veřejným statkem hned po sociálních dávkách. Takový evropský harém, či ještě hůře – ženské safari. Doslova. Čtěte dál.

V Berlíně byl nyní zahájen soudní proces s dvěma mladými Iráčany, kteří v německé metropoli, jako do národního parku na safari, vyráželi na hon na ženy. Nejčastěji v nočních hodinách obvykle kolem klubů a zábavních podniků si počíhali na vracející se mladou ženu, přepadli ji, unesli do auta a zavezli do svého doupěte, kde se na kořisti po několik hodin uspokojovali. Poté je zas pohodili na ulici jako bezcenný odpad. Nejmladší oběti jejich spanilých honů bylo 14 let.

Z dosavadního šetření vyplývá, že před soud se dostala jen špička ledovce - asi 10% jejich znásilňovacích únosů. Výpovědi poškozených jsou hororové. Rozsudek se očekává začátkem příštího roku.

Na druhou stranu - kdyby se i evropským mužům poskytovaly horentní sociální dávky a zaopatření, a neměli by co na práci, a vysadili by se uprostřed lascivní civilizace emancipovaných žen, čím by se asi zabývali? Neobnovil by se v nich také přirozený atavismus a divošství následující basic instinct? Nakonec, v žádné invazi tomu nebylo jinak. To prostě k invazi patří. Jak se ostatně zpívá v lidové písničce Sobotienka ide "preto ju zajali, lebo bola švárna"...

Zdroj: https://www.bz-berlin.de/tatort/menschen-vor-gericht/frauen-ins-auto-gezerrt-und-vergewaltigt-angeklagte-schweigen

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPozor - vměšujeme se do vnitřní záležitosti jiného státu   
Pridal tk Pátek 25 září 2020 - 05:55:58 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks:    Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Už v průběhu Druhé světové války zvažovaly nejlepší mozky v USA, Británii, a Sovětského svazu, co udělat, aby se svět napříště už dalším lidským jatkám natrvale vyhnul. Věděli, že ke splnění tohoto cíle bude nutno vytvořit novou světovou organizaci, která ve své chartě stanoví takové závazky jejích budoucích členů, to je národů v této organizaci sdružených, které všechny možné budoucí konflikty, jež by k budoucí válce mohly vést, znemožní. Tak vznikla OSN, s ní i Charta OSN a v ní tyto tři hlavní závazky národů, nezbytné pro zachování světového míru:

-Zásada svrchované rovnosti států.
-Zákaz použití síly a hrozby silou vůči jiným státům.
-Zásada nevměšování se do vnitřních záležitostí států.


Když si tyto závazky přečteme, nemůžeme neuznat. Ano, kdyby se např. Hitler nevměšoval do vnitřních záležitostí nejdříve Rakouska, pak Československa a nakonec Polska, od něhož vyžadoval koridor přes koridor, ke vzniku poslední války by nedošlo.

Proč z uvedených tří závazků vypichuji dnes právě závazek třetí a tedy ten o zásadně nevměšování se do vnitřních záležitostí států?

Protože je to ten závazek, který je v dnešním světě nejčastěji nedodržován, ba co víc, stal se naprostou normou současných mezinárodních vztahů, šířenou ze všech západních metropolí a ze všech západních organizací a institucí.

V Bělorusku byly volby. Nedopadly tak, jak si Západ přál, a proto Západ rozhodl, že volby byly vítězem voleb prezidentem Lukašenkem zfalšovány. Důkazy tohoto zfalšování sice neexistují, ale to Západu nevadí, on se domnívá, ale co domnívá, on prostě ví, že byly zfalšovány, a to proto, že nedopadly tak, jak si Západ přál. A jak že si je přál? Inu tak, aby Bělorusko ovládly prozápadní síly a ozbrojené síly NATO se tak dostaly tak blízko Smolenska, že by jej mohly ostřelovat i z děl.

Ježíšmárija, to by byla trefa ještě větší než Ukrajina, ale lidi v Bělorusku, kteří si možná všimli, že na Ukrajině začalo být po Majdanu tak dobře, že 20 milionů lidí se odstěhovalo jinam, prostě nevolili tak, jak by pro ně bylo dobré a blahodárné..

Ale co, nevadí, ještě se dá snad něco udělat spojeným mezinárodním tlakem, zbuntujeme EU a zbuntujeme i všechny státy v EU sdružené, ten mezinárodní tlak, když půjde ze všech stran, nemůže Lukašenkova vláda ustát. Zavedeme proti ní sankce, budeme do ní prát ze všech informačních trub, které máme k dispozici, a to tak dlouho a vytrvale, až ji sprovodíme ze světa.

Do evropského čela popisovaného vměšovacího hnutí se vedle Německa a Francie postavilo samozřejmě i Polsko, a když premiér Morawiecki pro své tažení proti Lukašenkově vládě hledal spojence též v nejbližším okolí, padl jeho zrak na českého premiéra Babiše. Což byla mistrná volba, protože tihle dva, jak prozradil sám Babiš, utvořili skvělý tandem, který okamžitě požádal Charlese Michela o svolání mimořádné porady Evropské rady k řešení nesnesitelné situace v Bělorusku. Nesešla se sice hned, protože na tempo těch dvou ani nejzápadnější západ nestačil, ale později už to přece jen vyšlo.

Vměšování se do vnitřních záležitostí jiného státu se tak i díky české účasti rozkmitalo do nejúžasnějších frekvencí, protilukašenkovský postup premiéra Babiše a tedy i postup české vlády k situaci v Bělorusku podpořila tuto středu po Senátu i česká sněmovna, bylo rozhodnuto, že zraněné z potyček v Bělorusku (ale samozřejmě jen ty protivládní), budeme letecky převážet do Česka a zde je bezplatně léčit, zkrátka, že se budeme vzdor Chartě OSN vměšovat tak, až se z Charty bude kouřit. Až shoří.

Co je nám ostatně po ní, že ano.

Lubomír Man
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponPřejít na stranu  [1] 2
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2630 sec,0.1180 z toho dotazů.Dotazů v DB:17. Použitá paměť:1,620kB