Čtvrtek 24 leden 2019
Spojené státy před několika hodinami provedly ve Venezuele pokus o státní převrat, ten byl potlačen!   
Pridal tk Čtvrtek 24 leden 2019 - 06:02:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Spojené státy před několika hodinami provedly ve Venezuele pokus o státní převrat, ten byl potlačen! Americký viceprezident po nezdařeném puči vletěl na Twitter a jménem americké vlády označil za prezidenta americkou loutku ve venezuelském parlamentu! Venezuela v reflexi na nezdařený americký puč zvažuje zpřetrhání diplomatických styků s USA! Spojené státy opět rozvrací další zemi za pomoci “havlistické metody”, která se tak osvědčila v Československu!

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/312968852

Spojené státy se v noci na dnešek středoevropského času pokusily o státní převrat ve Venezuele, ten byl však vzápětí potlačen. Skupina několika desítek vojáků venezuelské armády provedla vzpouru, ukradli z muničního skladu zbraně, pokusili se vtrhnout do prezidentského paláce a zastřelit nebo zajmout venezuelského prezidenta Nicolase Madura. K paláci se však nedostali. Po zhruba hodinové přestřelce s národní gardou byli vojáci obklíčeni a nakonec se vzdali. Podle předběžných výslechů se přiznali k tomu, že byli naverbování za finanční úplatu, venezuelská televize navíc již uvedla podrobnosti, že peníze pocházely od člověka s diplomatickým krytím a americkým pasem. To, že se nejedná o provokaci, která má za úkol jenom vykreslit Američany ve špatném světle, o tom podal důkaz přímo americký viceprezident Mike Pence. České titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Po nezdařeném puči ve Venezuele, když do Washingtonu přišly zprávy, že státní převrat se nezdařil, uveřejnil Mike Pence tiskové a televizní prohlášení, ve kterém oznamuje, že americká vláda oficiálně uznává za prezidenta Venezuely vůdce venezuelské parlamentní opoziční většiny Juana Guaida. Před několika hodinami totiž Nejvyšší soud Venezuely označil veškeré kroky a zákony, které parlament přijímá v rozporu s ústavou, za neplatné. Prezidentské volby ve Venezuele vyhrál i podruhé Nicolas Maduro, ale opozice volby označila za zmanipulované, přestože mezinárodní pozorovatelská mise zemí Latinské Ameriky je označila za regulérní a bez vážnějších pochybení. Na tiskovce po Pencovi vystoupil i John Bolton, poradce prezidenta Trumpa pro národní bezpečnost, který odsoudil rozhodnutí venezuelského soudu o neplatnosti protiústavních kroků parlamentu proti prezidentu Madurovi. Je tak naprosto jasné, co se stalo a k čemu došlo.

Venezuela leží na ropě, která není v majetku globalistických sionistických korporací. Důvod ke státnímu převratu za americké peníze

Spojeným státům už nezůstaly v ruce žádné karty, žádné další možnosti, jak změnit politiku Venezuely. Na řadu tak přišlo silové řešení a vojenský puč s několika desítkami mužů, kteří svrhnou prezidenta a připravená loutka Juan Guaido poté nastartuje ve Venezuele stejné procesy, které pamatujeme v Československu po 1. lednu 1990. Dosazení sionistických a zednářských kádrů pod svatavou do čela privatizace, do mocenských orgánů, privatizace národní infrastruktury do rukou sionistických globalistických firem a především privatizace venezuelské národní banky do rukou světového sionistického bankovního kaganátu, který v dnešní době nekontroluje už jenom 4 národní banky na světě: v Íránu, v KLDR, na Kubě a právě ve Venezuele, která je navíc ropnou velmocí. Kde je ropa, tam teče krev (íránské přísloví).

Nicolas Maduro po potlačení puče nařídil ministrovi zahraničí, aby zahájil kroky k přehodnocení diplomatických vztahů se Spojenými státy a je pravděpodobné, že Venezuela úplně přeruší veškeré diplomatické styky s USA a navíc, dá se očekávat, že v odvetě Madurova vláda znárodní některé americké assety ve Venezuele, které zatím neprošly procesem znárodňování, týká se to především menších citrusových plantáží s rozlohou menší než 10 hektarů, dále se jedná o nemovitosti amerických občanů s více jak 4 bytovými jednotkami na nemovitost anebo s větší obytnou plochou nemovitosti než je 300 metrů čtverečních a některé další výjimky ze zákonů, která Nicolas Maduro zavedl poté, co USA uvalily na Venezuelu sankce a embargo na nákup venezuelské ropy.

Již druhý americký zpackaný puč za poslední 3 roky

Reakce Mikea Pence v televizi a také na Twitteru ukazuje, že pokus o státní převrat ve Venezuele byl doopravdy prací americké vlády, na to by ukazovaly i ta svědectví zatčených vojáků, že dostali zaplaceno od člověka s diplomatickým pasem USA. Podle venezuelských informací by se mělo jednat o osobu, která přijela do Venezuely po silnici až z Peru přes Ekvádor a sousední Kolumbii, tedy nikoliv letadlem, ale autem. Zdržela se jeden den a opět opustila zemi. S největší pravděpodobností šlo o operátora CIA, který vytipovaným vojákům venezuelské armády předal hotové peníze.

Dobře si všimněte, že tento nezdařený pokus o puč má nachlup stejný rukopis jako pokus o státní převrat v Turecku v létě 2016, kdy také malá skupina vojáků se pokusila obsadit vládní palác, ale celé to bylo zpackané, protože Tayyip Erdogan v Ankaře vůbec nebyl, nacházel se v Izmiru. Erdogan je známý tím, že je paranoidní, a proto zásadně neinformuje o svých cestách a plánech dopředu. Z minuty na minutu se rozhodne, že někam odjede a neinformuje o tom nikoho v armádě, ani ve vládě, vědí o tom jenom členové jeho ochranky.

Právě toto byl zřejmě důvod, proč vojenský puč v Turecku v roce 2016 selhal, protože když se ukázalo, že Erdogan v paláci není, nastal mezi pučisty chaos, protože bylo jasné, že puč se nezdaří a Erdogan bude řídit operaci proti pučistům z neznámého místa. Američané znovu zopakovali stejnou chybu. Oni si neuvědomují, že Nicolas Maduro má podporu venezuelského lidu, že tam nestojí o import sionismus, dluhového zotročení, vyvádění majetků a surovin národa do ciziny, nestojí o neoliberalismus, ale chtějí pronárodní zemi vlasteneckého ukotvení. Americké sankce a embargo následně způsobily, že venezuelská ropa musí najít nová odbytiště, namísto USA je to tak nově Čína. Cesta do Číny tankery je ale zdlouhavá a dnešní nízké ceny ropy vyžadují diverzifikaci státních příjmů, protože jenom z ropy nelze chod státu udržet.

Venezuela sionistům kazí jejich celosvětový plán energetické Superkrize

Někdo by si pomyslel, že Venezuela je zbídačelá země, ale to byste byli na krutém omylu. Je to země, která leží na černém zlatě, na ropě, a jak sami vidíte, Američanům to právě stálo za to, aby se v této zemi pokusili o státní převrat, aby se k moci mohla dostat Američany dosazená loutková pro-americká a sionisticky vychovaná a nakoupená vláda, která by ve Venezuele zprivatizovala i vodu v řekách. Ropa je nástrojem moci. Dokud bude Venezuela kontrolovat cenu ropy v Jižní Americe, do té doby bude mít Venezuela v Latinské Americe tak silné slovo a takovou moc.

Toto je největší hrozba pro sionisty ve FEDu a v americké vládě i v kongresu. Pokud některá země kontroluje své zdroje ve prospěch národa a ne ve prospěch divných schránkových společností v Karibiku, jako např. tomu bylo v případě cínoveckého lithia, které se v tichosti nadále chystá k vyvedení z ČR skrze australské vazby a majitele podílů australského těžaře kdesi na Britských panenských ostrovech, tak takové národní rozložení zisků ohrožuje sionisty a jejich plán na světovou vládu.

Světová vláda sionistů spočívá v mistrovském plánu, který pracovně nazývám Superkrize. Je to plán, kdy celý svět bude čelit obrovské krizi. Nebude dostatek elektřiny, pro elektrická auta, pro domácnosti, pro všechno. Bude nedostatek pitné vody, vysychání zdrojů, nedostatek dešťových srážek. Bude nedostatek nově narozených dětí v bílé společnosti. Krize. Bude nedostatek peněz u většiny bílého obyvatelstva, které si bude muset půjčovat i na to, na co si dříve nikdo nepůjčoval. Krize. Bude nedostatek bezpečí, na ulici před útoky, ale i ve stáří, nebudou důchody a peníze na důchody, krize. Sionisté tímto vytváří ďábelský plán světové Superkrize, která vypukne v obrovskou válku o zbývající zdroje a o přežití.

Nedostatek světových energetických zdrojů povede k celosvětové krizi a přetahování o to, co zbude. Sionisté v této válce budou určovat ceny, budou regulovat kohoutky ropo/plyno/vodo/penězovodů a celý svět jim bude ležet u nohou

Ropné kohouty se zavřou a lidem se řekne lež, že ropa došla. Bude to lež. Budou se povinně muset vyrábět elektrická auta a ta spalovací se budou povinně muset zakazovat. Tím vznikne uměle krize. A najednou nebude dostatek elektřiny, ale nové zdroje elektřiny sionisté stavět nedovolí! Cena elektřiny musí zůstat enormně vysoká a lidé se musí rvát a válčit mezi sebou o kilowatthodiny. Čím více se gójové mezi sebou budou řezat o elektřinu a ropu, tím lépe pro sionisty. Sonisté vykreslí Rusko jako hrozbu, uvalí na Rusko sankce. Rusko uvalí proti-sankce. Evropa tím přijde o lacinou ropu, ale hlavně o laciný plyn. A Polsko už tak začalo nakupovat americkými sionisty těžený břidlicový plyn, který je 3x dražší, než ten ruský zemní. A Poláci řvou a pláčou, že vláda zdražuje plyn a bude to dražší a dražší. Plynová krize. O to více sionisté straší Poláky Ruskem, aby o to více zbraní proti Rusku nakupovali. Krize.

Plán Superkrize jako konceptuálního nástroje řízení podrobněji vysvětlují ve své nové knize, tam se dozvíte více, ale pokus o státní převrat ve Venezuele odhaluje, jak moc je tento plán pro sionisty důležitý. Superkrize nemůže fungovat, pokud ji bude nějaká Venezuela sabotovat tím, že bude na světových trzích beztrestně a svévolně nabízet ultra lacinou ropu, když přitom sionističtí globalčiky se snaží bílého góje navlíknout do ženských šatů, přešít mu jeho pohlaví, místo zbraně mu dát do ruky chytrý telefon, zdebilizovat a transgenderovat jeho děti a donutit ho, aby kupoval drahé zboží, drahou elektřinu, drahou vodu, ale protože na to nebude mít peníze, aby si na to celý život půjčoval u nosatých bankéřů, sionistů, A kdo dluží, ten musí poslouchat. Ten není svobodný. Superkrize je tak plánem satanské synagogy na zotročení celého světa, primárně však bílého muže. Když sionista neví už kudy kam, vezme měšec a předá ho hrdlořezovi, aby odstranil nepohodlného pána, co mu kazí nejen v Jižní Americe, ale celosvětově, celý koncept Superkrize.

Aktualizace z Venezuely

Podle německého serveru Focus už Venezuela s USA diplomatické styky přerušila, američtí diplomaté musí Venezuelu opustit do 72 hodin. Situace tak podle všeho eskaluje a v zemi se schyluje k dalším nepokojům, které mohou přerůst v občanskou válku, kde jednu ze stran konfliktu budou dozajista a určitě financovat Spojené státy.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/video-spojene-staty-pred-nekolika-hodinami-provedly-ve-venezuele-pokus-o-statni-prevrat-ten-byl-potlacen-americky-viceprezident-po-nezdarenem-puci-vletel-na-twitter-a-jmenem-americke-vlady-oznacil/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1144 sec,0.0539 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,147kB