Sobota 17 srpen 2019
Zahraniční odborníci a učenci: Násilné demonstrace ohrožují prosperitu a stabilitu Hongkongu   
Pridal tk Sobota 17 srpen 2019 - 03:19:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Mnoho zahraničních odborníků vyjádřilo v poslední době názor, že násilné demonstrace a konflikty v Hongkongu vážně ohrožují prosperitu a stabilitu Hongkongu. Za těmito radikálními násilnými činy stojí vnější síly, které provádí plánování, organizaci a financování.

Docentka Ruské státní univerzity v Petrohradě Yana Lekhughtina řekla, že radikální násilné události poškodily ekonomický rozvoj Hongkongu a přinesly obrovský negativní vliv na jeho postavení jako mezinárodního finančního centra, turistického centra a hlavního mezinárodního dopravního uzlu.

Profesor Univerzity Paříž VIII, expert na čínské otázky Pierre Picquart se domnívá, že v poslední době dochází v Hongkongu k rozsáhlým demonstracím a násilným událostem, které jsou současně velmi organizované. Je zřejmé, že v zákulisí jsou podpůrné síly, které zajišťují plánování, organizaci a financování. Vnitřní a vnější separatistické síly vyvolaly chaos v Hongkongu. V současné době je hlavní úkol Hongkongu obnovit pořádek.

Výzkumnice francouzského Schillerova institutu Christine Bierre při analýze situace v Hongkongu řekla, že není těžké si všimnout, že existuje síla, která se snaží omezit čínský rozvoj, aby otočila historické hodiny proti směru hodinových ručiček.

Rektor Evropské univerzity na Kypru Kostas Gouliamos uvedl, že násilné činy v Hongkongu se stupňují. Některé vnější síly nechtějí vidět prosperitu a stabilitu Hongkongu, ani úspěchy praxe „Jeden stát, dva systémy".

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0715 sec,0.0294 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,041kB