Pátek 07 únor 2020
Islám, migrační politika a terorismus nepatří do Evropy i vyspělého světa   
Pridal tk Pátek 07 únor 2020 - 04:47:53 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  Vytvořit z této novinky PDF 
Bijí se mezi sebou, křesťany, ateisty, lidi s vlastními názory i vyznáním by nejraději vyhladili, přesto se islámští fanatici ženou dál do Evropy znásilňovat, terorizovat, zabíjet, okrádat, zneužívat zdejší sociální systémy! Zato původním občanům Evropské unie se vyhrožuje...

Bijí se mezi sebou, křesťany, ateisty, lidi s vlastními názory i vyznáním by nejraději vyhladili, přesto se islámští fanatici ženou dál do Evropy znásilňovat, terorizovat, zabíjet, okrádat, zneužívat zdejší sociální systémy! Zato původním občanům Evropské unie se vyhrožuje důchodovou reformou a utahováním opasků!

S islamisty mám stoprocentně špatné zkušenosti, a proto jakýkoliv islám a jeho směry; které se vzájemně bijí, nenávidějí se mezi sebou, nenávidějí křesťany, ateisty, lidi s vlastními názory i vyznáním; musejí být zakázány v evropských státech, Evropské unii i vyspělém světě.

Dále by si Evropská unie měla uvědomit, že i ty přehnaně propagované sexuální menšiny "v evropských chálífátech" by to neměly vůbec lehké.

Nechť se tedy islámští migranti vrátí do svých domovů, a raději budují své země po řádění Islámského státu.

Evropská ministerstva zahraničí a neziskové organizace jsou tedy tunelem a výsměchem vůči evropským občanům, pořád se dělají nějaké humanitární akce a pomoci, ale efekt je opačný.

Budou nás nenávidět daleko víc, neboť sami se mezi sebou (viz odnože) považují za satanská učení, stejně tak Boží Trojici označují za dílo satanské, dále i názory, postoje a vyznání ostatních skupin obyvatelstva.

Oni ani nechtěli přijmout, že jsem byl pokřtěn ještě za komunistů v husitské víře.

A teď Evropo jednej tvrdě včas proti vypatlaným mozkům islamistů, které znají jen vraždění mezi sebou, terorismus ve vyspělých zemích světa, zotročování rozvojových zemí atd.

Ještě bych dodal, že i z královských islámských rodin a dynastií utíkají ženy na západ. Napadá mě myšlenka - což takhle zbavit všechny Korány nenávistných a diskriminačních Súr, zrušit ponižující právo Šária a všechny nenávistné, diskriminační, islámské dokumenty a dogmata.

Pak by byl na světě mír, a ušetřilo by se tolik peněz, že by se vyspělé a rozvojové země konečně věnovaly ochraně přírody, sociální tematice pro vlastní občany, bydlení a infrastruktuře bez strachu z teroristických hrozeb.

Václav Kovalčík, Zlín
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponHledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1076 sec,0.0387 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:1,340kB