Novinka:Šanghajská organizace pro spolupráci uspořádá společné protiteroristické manévry
(Kategorie: Ze světa)
Napsal tk
Pondělí 18 březen 2019 - 04:13:39

Rada regionálních protiteroristických orgánů Šanghajské organizace pro spolupráci dne 15. března v uzbeckém hlavním městě Taškentu oznámila, že zainteresované orgány členských zemí Šanghajské organizace pro spolupráci v letošním roce společně uspořádají protiteroristické manévry a společné manévry u hranic.

34. zasedání Rady regionálních protiteroristických orgánů Šanghajské organizace pro spolupráci se téhož dne uskutečnilo v Taškentu. Zasedání se účastnily zainteresované orgány Kazachstánu, Číny, Kyrgyze, Ruska, Tádžikistánu, Uzbekistánu, Indie a Pákistánu, výprava Výkonného výboru protiteroristických orgánů Šanghajské organizace pro spolupráci.

Na zasedání účastníci diskutovali o zprávě zmíněné rady ohledně realizace různých rezolucí, aktivně ocenili práci nejrůznějších orgánů v roce 2017 a 2018 ohledně boje proti akcím terorismu, separatismu a extremismu prostřednictvím internetu.

Na zasedání účastníci rozhodli, že další jednání se uskuteční v září letošního roku v Rusku.

Šanghajská organizace pro spolupráci byla založena v červnu roku 2001, má sekretariát a regionální protiteroristický orgán. Sekretariát se nachází v Pekingu, regionální protiteroristický orgán má sídlo v Taškentu.
Tato novinka je z -Info kuryr
( http://m.infokuryr.cz/news.php?extend.24240 )


Vygenerováno za:0.0459 sec,0.0256 z toho dotazů.Dotazů v DB:16. Použitá paměť:861,144B